scilab - en to uk translation catalogue (252 entries)

en: Input file
uk: Вхідний файл

en: Input directory
uk: Каталог вхідних даних

en: Select the directory to convert
uk: Вкажіть каталог для перетворення

en: Select the file to convert
uk: Вкажіть файл для перетворення

en: Select the directory for generated files
uk: Вкажіть каталог для створених файлів

en: Please specify an existing output directory.
uk: Будь ласка, вкажіть наявний каталог виведення даних.

en: Please specify an existing input file.
uk: Будь ласка, вкажіть наявний файл вхідних даних.

en: Please specify an existing input directory.
uk: Будь ласка, вкажіть наявний каталог вхідних даних.

en: About_M2SCI_tools
uk: Про_інструменти_M2SCI

en: %s: Insertion of a sparse matrix in a matrix of numbers is not defined.
uk: %s: вставлення розрідженої матриці до числової матриці не визначено.

en: %s: Wrong type for input argument: Cell elements must be character arrays.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра: елементи комірок мають бути масивами символів.

en: %s: This feature has not been implemented.
uk: %s: цю можливість ще не реалізовано.

en: %s: Wrong type for input argument: Cell expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра: слід використовувати тип комірки.

en: %s: Wrong type for input arguments: String expected.
uk: %s: помилковий тип вхідних параметрів: слід використовувати «string».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %s, %s, %s, '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати %s, %s, %s, «%s», «%s» або «%s».

en: %s: Wrong input arguments: Dimensions given as first argument do not match specified cell contents.
uk: %s: помилкові вхідні параметри: розмірності, вказані за допомогою першого параметра, не відповідають вказаному вмісту комірок.

en: %s: This feature has not been implemented: Support for hypermatrices.
uk: %s: цю можливість не реалізовано: підтримка гіперматриць.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Matrix of strings expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю з рядків.

en: %s: Wrong size for '%s': Vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність «%s»: слід використовувати вектор.

en: %s: This feature has not been implemented: %s.
uk: %s: цю можливість не реалізовано: %s.

en: %s: Wrong value for affectation to '%s'.
uk: %s: помилкове надання значення «%s».

en: %s: '%s' only used in 3d mode.
uk: %s: «%s» використовується лише у режимі 3d.

en: %s: This feature has not been implemented: Argument of type %d.
uk: %s: цю можливість не реалізовано: параметр типу %d.

en: Close
uk: Закрити

en: %s: '%s' ignored.
uk: %s: «%s» проігноровано.

en: %s: All windows deleted.
uk: %s: всі вікна вилучено.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Square matrix expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати квадратну матрицю.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %s, %s,'%s' or '%s' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати %s, %s, «%s» або «%s».

en: Jan
uk: січ

en: Feb
uk: лют

en: Mar
uk: бер

en: Apr
uk: кві

en: May
uk: тра

en: Jun
uk: чер

en: Jul
uk: лип

en: Aug
uk: сер

en: Sep
uk: вер

en: Oct
uk: жов

en: Nov
uk: лис

en: Dec
uk: гру

en: %s: Not yet implemented.
uk: %s: ще не реалізовано.

en: %s: Cannot open file '%s'.
uk: %s: не вдалося відкрити файл «%s».

en: %s: Unknown type.
uk: %s: невідомий тип.

en: %s: Unknown type '%s': IGNORED.
uk: %s: невідомий тип «%s»: проігноровано.

en: %s: %s is not implemented.
uk: %s: %s не реалізовано.

en: %s: %s Scilab function does not work with more than one row variables.
uk: %s: функція Scilab %s не працює з декількома рядковими змінними.

en: %s: The format '%s' is unknown.
uk: %s: формат «%s» не належить до відомих.

en: %s: The format '%s' is not yet handled.
uk: %s: обробки формату «%s» ще не передбачено.

en: %s: End of file reached before all matrix is read.
uk: %s: читання матриці було перервано несподіваним завершенням файла даних.

en: %s: No equivalent for '%s' property.
uk: %s: у властивості «%s» немає еквівалентів.

en: %s: No minor grid in Scilab.
uk: %s: у Scilab не передбачено додаткової ґратки.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати «%s», «%s» або «%s».

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Matlab vector of strings expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор з рядків Matlab.

en: %s: Unhandled class '%s'.
uk: %s: непридатний для обробки клас «%s».

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A positive integer value expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати додатне ціле значення.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: '%s' option ignored.
uk: %s: параметр «%s» проігноровано.

en: %s: Unknown line style found in '%s' -> set to 6.
uk: %s: у «%s» виявлено невідомий стиль лінії -> встановлено значення 6.

en: %s: Unknown color found in '%s' -> set to black.
uk: %s: у «%s» виявлено невідомий колір -> встановлено чорний.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d or %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати %d або %d.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: слід використовувати від %d до %d.

en: %s: pencil is not diagonalizable.
uk: %s: діагоналізація неможлива.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d параметрів.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Column vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип вектора-стовпчика.

en: %s: This particular case is not implemented.
uk: %s: цей частковий випадок не реалізовано.

en: %s: '%s' not implemented.
uk: %s: «%s» не реалізовано.

en: %s: End of string reached before data has been read.
uk: %s: читання даних було перервано несподіваним завершенням рядка.

en: %s: Could not open neither '%s' nor '%s' nor '%s'.
uk: %s: не вдалося відкрити ні «%s», ні «%s», ні «%s».

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d.

en: %s: The normalization m - 1 factor is zero.
uk: %s: коефіцієнт нормування m - 1 дорівнює нулеві.

en: %s: The normalization n - 1 factor is zero.
uk: %s: коефіцієнт нормування n - 1 дорівнює нулеві.

en: Not yet implemented.
uk: Ще не реалізовано.

en: Extraction of %s from '%s' tlist is not yet implemented.
uk: Видобування %s з tlist «%s» ще не реалізовано.

en: index must be a list instead of a: %s.
uk: покажчик має бути списком, а не %s.

en: Wrong number of inputs.
uk: Помилкова кількість вхідних параметрів.

en: lhslist should be a list and not a: %s.
uk: lhslist має бути списком, а не %s.

en: expression can not be a: %s.
uk: вираз не може мати значення %s.

en: endsymbol should be a character string and not a: %s.
uk: endsymbol має бути рядком символів, а не %s.

en: name must be a string instead of a: %s.
uk: назва має бути рядком, а не %s.

en: lhsnb must be a constant instead of a: %s.
uk: lhsnb має бути сталою, а не %s.

en: rhslist must be a list instead of a: %s.
uk: rhslist має бути списком, а не %s.

en: lhslist must be a list instead of a: %s.
uk: lhslist має бути списком, а не %s.

en: dims must be a list instead of a: %s.
uk: dims має бути списком, а не %s.

en: type must be a 'type' tlist instead of a: %s.
uk: Для type слід використовувати tlist «type», а не %s.

en: contents must be a 'contents' tlist instead of a: %s.
uk: Для contents слід використовувати tlist «contents», а не %s.

en: sciname must be a string instead of a: %s.
uk: sciname має бути рядком, а не %s.

en: matname must be a string instead of a: %s.
uk: matname має бути рядком, а не %s.

en: infer must be an 'infer' tlist instead of a: %s.
uk: Для infer слід використовувати tlist «infer», а не %s.

en: recursive extraction with one index of type %s is not yet implemented.
uk: рекурсивне видобування з одним індексом типу %s ще не реалізовано.

en: %s is not yet implemented.
uk: %s ще не реалізовано.

en: not matlab path
uk: не є записом каталогу matlab

en: Matlab function %s not yet converted, original calling sequence used.
uk: Функцію %s Matlab ще не перетворено, використано початкову послідовність виклику.

en: (Warning name conflict: function name changed from %s to %s).
uk: (Попередження про конфлікт назв: назву функції змінено з %s на %s).

en: Matlab toolbox(es) function %s not converted, original calling sequence used
uk: Функцію %s наборів інструментів Matlab ще не перетворено, використано початкову послідовність виклику

en: Matlab toolbox(es) function %s not converted, original calling sequence used.
uk: Функцію %s наборів інструментів Matlab ще не перетворено, використано початкову послідовність виклику.

en: (Find this function in matlab/%s).
uk: (Знайти цю функцію у matlab/%s).

en: Unknown function %s not converted, original calling sequence used.
uk: Невідому функцію %s не перетворено, використано початкову послідовність виклику.

en: input argument must be an 'operation' tlist.
uk: вхідний параметр має бути tlist «operation».

en: Wrong input argument in getrhs() (Must be a 'funcall' tlist).
uk: Помилковий вхідний параметр у getrhs() (слід використовувати tlist «funcall»).

en: L.%d: Unknown variable %s is a M-file.
uk: L.%d: невідома змінна %s є M-файлом.

en: L.%d: Unknown variable %s is a M-file (sci_%s exists).
uk: L.%d: невідома змінна %s є файлом M (існує sci_%s).

en: Variable %s supposed to be the Imaginary unit.
uk: Змінна %s вважається уявною одиницею.

en: L.%d: Unknown variable %s.
uk: L.%d: невідома змінна %s.

en: Matlab function %s not yet converted.
uk: Функцію Matlab %s ще не перетворено.

en: mtlb(%s) can be replaced by %s() or %s whether %s is an M-file or not.
uk: mtlb(%s) можна замінити на %s() або %s, незалежно від того, є %s M-файлом чи ні.

en: unknown instruction type %s.
uk: невідомий тип інструкції %s.

en: lhs cannot be a %s.
uk: lhs не може бути %s.

en: unknown clause type: %s.
uk: невідомий тип умови: %s.

en: Bad use of isdefinedvar() with input: %s.
uk: Помилкове використання isdefinedvar() з вхідними даними: %s.

en:  -- File %s contains more than one function --
uk:  -- Файл %s містить декілька функцій --

en:  -- Each function converted separately: %s --
uk:  -- Всі функції, перетворені окремо: %s --

en:  -- Temporary files put in: %s --
uk:  -- Тимчасові файли збережено до: %s --

en: : The 24 first characters of the files names are equal:
uk: : перші 24 символи цих файлів є однаковими:

en: // Number of arguments in function call
uk: // Кількість параметрів у виклику функції

en: // Output variables initialisation (not found in input variables)
uk: // Ініціалізація вихідних змінних (не знайдено у вхідних змінних)

en: TESTING M2SCI: creating varslist file...
uk: Перевірка M2SCI: створення файла списку змінних…

en: // Generated by M2SCI
    // Conversion function for Matlab %s
    // Input: tree = Matlab funcall tree
    // Output: tree = Scilab equivalent for tree
uk: // Створено M2SCI
    // Функція перетворення для %s Matlab
    // Вхідні дані: tree = Matlab funcall tree
    // Вихідні дані: tree = еквівалент Scilab для tree

en: // Copyright INRIA (Generated by M2SCI)
    // Conversion function for Matlab %s()
    // Input: tree = Matlab funcall tree
    // Output: tree = Scilab equivalent for tree
uk: // Авторські права належать © INRIA (створено M2SCI)
    // Функція перетворення для %s() Matlab
    // Вхідні дані: tree = Matlab funcall tree
    // Вихідні дані: tree = еквівалент Scilab для tree

en: //  dims(i,:) is the ith output argument dimensions vector
uk: //  dims(i,:) є вектором розмірності i-го вихідного параметра

en: //  prop(i) is the ith output argument property
uk: //  prop(i) є властивістю i-го вихідного параметра

en: // Inference for varargout
uk: // Отримано для varargout

en: loginfos: verb_mode 0 should not be used in this context, information ignored.
uk: loginfos: verb_mode 0 не може бути використано у цьому контексті, відомості проігноровано.

en: m2sciassume is obsolete, used m2scideclare instead.
uk: Функція m2sciassume застаріла, використано m2scideclare.

en: not enough data, you should give at least variable_name|dimensions|datatype.
uk: недостатньо даних, вам слід вказати принаймні variable_name|dimensions|datatype.

en: too much data.
uk: забагато даних.

en: Wrong dimensions user data.
uk: Помилкова розмірність даних користувача.

en: %graphicswindow set to default value Handle.
uk: %graphicswindow встановлено у типове значення елемента керування.

en: wrong type of input.
uk: помилковий тип вхідних даних.

en: Conversion of M-tree...
uk: Перетворення ієрархії M-файла…

en: %s line %s out of %s...
uk: %s рядок %s з %s…

en: Conversion of M-tree: Done
uk: Перетворення ієрархії M-файла: виконано

en: No Scilab equivalent for: %s
uk: Scilab-еквівалента для %s не знайдено

en: operator %s not found.
uk: оператор %s не знайдено.

en:  may be replaced by:
uk:  може бути замінено на:

en: if
uk: якщо

en: Matlab to Scilab conversion tool
uk: Інструмент перетворення команд Matlab на команди Scilab

en: File
uk: Файл

en: ?
uk: Довідка

en: Mfile2sci help page
uk: Сторінка довідки Mfile2sci

en: Translatepaths help page
uk: Сторінка довідки з Translatepaths

en: About M2SCI tools...
uk: Про інструменти M2SCI…

en: Convert
uk: Перетворити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Options
uk: Параметри

en: Generate pretty printed code:
uk: Форматувати текст програми:

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Verbose mode:
uk: Докладний режим:

en: Only double values used:
uk: Використання лише значень з подвійною точністю:

en: Recursive conversion:
uk: Рекурсивне перетворення:

en: Output directory
uk: Каталог виведених даних

en: Directory name:
uk: Назва каталогу:

en: Browse
uk: Навігація

en: File name:
uk: Назва файла:

en: <enter a file name>
uk: <введіть назву файла>

en: Conversion mode
uk: Режим перетворення

en: Convert a single file
uk: Перетворити окремий файл

en: Convert a whole directory
uk: Перетворити всі файли у каталозі

en: OFF
uk: Вимкнено

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: ON
uk: Увімкнено

en: ****** Beginning of mfile2sci() session ******
uk: ****** Початок сеансу mfile2sci() ******

en: File to convert:
uk: Файл для перетворення:

en: Result file path:
uk: Каталог виводу результатів:

en: Recursive mode:
uk: Рекурсивний режим:

en: Only double values used in M-file:
uk: Лише значення з подвійною точністю, використані у M-файлі:

en: Verbose mode:
uk: Докладний режим:

en: Generate formatted code:
uk: Форматувати код:

en: M-file reading...
uk: Читання M-файла…

en: M-file reading: Done
uk: Читання M-файла: виконано

en: File %s is an empty file.
uk: Файл %s є порожнім.

en: Syntax modification...
uk: Зміна синтаксису…

en: Syntax modification: Done
uk: Зміна синтаксису: виконано

en: %s: %s does not exist or is not the macro name.
uk: %s: %s не існує або не є назвою макроса.

en: Warning: file %s defines function %s instead of %s
             %s.sci, %s.cat and sci_%s.sci will be generated !
uk: Попередження: у файлі %s визначено функцію %s замість %s
             буде створено %s.sci, %s.cat і sci_%s.sci!

en: Macro to tree conversion...
uk: Макрос для перетворення ієрархії…

en: resume
uk: поновити

en: ****** %s: Functions of mfile2sci() session ******
uk: ****** %s: функції сеансу mfile2sci() ******

en: %d Matlab Function(s) not yet converted, original calling sequence used:
uk: %d функцій Matlab ще не перетворено, використано початкову послідовність виклику:

en: %d Matlab Toolbox(es) Functions, original calling sequence used :
uk: %d функцій додатків Matlab, використано початкову послідовність виклику:

en: %d Unknown Function(s), original calling sequence used :
uk: %d невідомих функцій, використано початкову послідовність виклику:

en: Macro to tree conversion: Done
uk: Макрос для перетворення ієрархії: виконано.

en: Translation may be improved: see the //! comments and for all mtlb_<funname> function call
      Type help mtlb_<funname> in Scilab command window to get information about improvements.
uk: Перехід може бути покращено: див. коментарі //!, а для всіх викликів функцій mtlb_<якась назва>
      введіть команду help mtlb_<якась назва> у вікні команд Scilab, щоб дізнатися про можливості покращення.

en: Translation may be wrong (see the //!! comments).
uk: Перехід може бути помилковим (див. коментарі //!!).

en: File contains no instruction, no translation made...
uk: У файлі не знайдено жодної інструкції, нічого перетворювати…

en: ****** End of mfile2sci() session ******
uk: ****** Завершення сеансу mfile2sci() ******

en: recursive extraction from a variable %s of type %s.
uk: рекурсивне видобування зі змінної %s типу %s.

en: Extraction from strings with more than two indexes not implemented.
uk: Видобування рядків з кількістю індексів, більшою за 2, не реалізовано.

en: M2SCI bug: extraction from unknown variable %s in varslist.
uk: Вада M2SCI: видобування невідомої змінної %s у списку змінних.

en: recursive insertion in a variable which is not a Cell nor a Struct: %s.
uk: рекурсивна вставка у змінну, яка не належить до типу «cell» або «struct»: %s.

en: destination variable is not a cell: %s is of type %s.
uk: змінна призначення не є коміркою: %s належить до типу %s.

en: One operand is an empty matrix in : %s, result set to [].
uk: У %s одним з операндів є порожня матриця, результат встановлено у [].

en: At least one operand of %s is an empty matrix, Scilab equivalent is [].
uk: Принаймні один з операндів %s є порожньою матрицею. Еквівалентом у Scilab буде [].

en: If %s is imaginary and its module is > 1
          the real part of %s is -pi/2 in Scilab instead of +pi/2 in Matlab.
uk: Якщо %s є уявним числом і його модуль > 1,
          дійсна частина %s у Scilab дорівнює -π/2, а не +π/2, як у Matlab.

en: If %s is in [0,1)
      imag(%s) is -pi/2 in Scilab instead of +pi/2 in Matlab.
uk: Якщо %s належить [0,1)
      imag(%s) у Scilab дорівнює -π/2, а не +π/2, як у Matlab.

en: If %s is outside [-1,1]
       complex part of output of %s will be the opposite of Matlab one.
uk: Якщо %s не перебуває у проміжку [-1,1]
       комплексна частина вихідного значення %s матиме знак, протилежний до визначеного у Matlab.

en: If %s < -1, complex part of output of %s will be the opposite of Matlab one.
uk: Якщо %s < -1, комплексна частина результату %s буде мати протилежний знак відносно отриманої за допомогою Matlab.

en: is Real.
uk: є дійсним числом.

en: cube_scaling only used in 3d mode.
uk: cube_scaling використовується лише у режимі 3d.

en: Bessel function is not implemented for 2 outputs arguments.
uk: Вивід двох значень функцією Бесселя не реалізовано.

en: is a scalar.
uk: є числом.

en: %s is not implemented.
uk: %s не реалізовано.

en: Call to chol() with 2 outputs.
uk: Виклик chol() з двома вихідними значеннями.

en: All children will be deleted, no HandleVisibility property in Scilab graphics.
uk: Всі дочірні об’єкти буде вилучено, у графічних об’єктів Scilab немає властивості HandleVisibility.

en: All properties will be reset.
uk: Буде відновлено початкові значення всіх властивостей.

en: %s will be ignored at run time.
uk: %s буде проігноровано під час роботи.

en: All windows will be deleted.
uk: Всі вікна буде вилучено.

en: Scilab %s() does not work when dim input argument is greater than number of dims of first rhs...
uk: Функція Scilab %s() не працює, якщо значення вхідного параметра dim перевищує кількість dims у першого rhs...

en: Verify that overloading functions have been written for inputs in display().
uk: Перевірте, чи було записано перевантажені функції у вхідних параметрах display().

en: Drawing events are not queued in Scilab.
uk: У Scilab створення черги подій малювання неможливе.

en: 'nobalance' option, IGNORED.
uk: параметр «nobalance», проігноровано.

en: eig() with 2 inputs: consider generalized eigen. Check.
uk: eig() з двома вхідними параметрами: спробуйте узагальнений eigen. Перевірте.

en: %s, flag IGNORED.
uk: %s, прапорець проігноровано.

en: Matlab exist(), mtlb_exist() is called.
uk: Matlab exist(), викликано mtlb_exist().

en: mtlb_exist() is just a partial emulation of Matlab exist() function.
uk: mtlb_exist() є просто частковою емуляцією функції Matlab exist().

en: Unknown type for input parameter: consider fclose(fid).
uk: Невідомий тип вхідного параметра: можливо, fclose(fid).

en: %s with two outputs.
uk: %s з двома вихідними параметрами.

en: Verify that expression evaluated by execstr() is Scilab compatible.
uk: Перевірте, чи сумісний з Scilab вираз, отриманий за допомогою execstr().

en: No equivalent for findstr() in Scilab so mtlb_findstr() is called.
uk: У Scilab немає еквівалента findstr(), отже викликано mtlb_findstr().

en: fopen('all') has no translation.
uk: fopen('all') неможливо перетворити.

en: %s (See fileinfo() function).
uk: %s (див. функцію fileinfo()).

en: W and A permission parameters.
uk: Параметри доступу W і A.

en: fopen used with three outputs.
uk: Використано fopen з трьома вихідними параметрами.

en: No simple equivalent, so %s() is called.
uk: Простого еквівалента немає, буде викликано %s().

en: %s() called with skip parameter.
uk: %s() викликано з параметром skip.

en: Not enough information on %s to set the proper flag.
uk: Недостатньо відомостей про %s, щоб встановити прапорець належним чином.

en: Global variable %s added to M2SCI variable list.
uk: Загальну змінну %s додано до списку змінних M2SCI.

en: No minor grid in Scilab.
uk: У Scilab не передбачено додаткової ґратки.

en: %s option.
uk: Параметр %s.

en: Scilab %s() does not work with Complex values: %s() call IGNORED.
uk: Функція Scilab %s() не працює для комплексних значень: виклик %s() проігноровано.

en: Unhandled class: %s.
uk: Непридатний для обробки клас: %s.

en: isequal requires fields are in the same order for structs to be equal.
uk: Для isequal потрібно використовувати поля у тому самому порядку для того, щоб структури були рівними.

en: Option -regexp not yet handled: will be ignored.
uk: Обробки параметра -regexp ще не передбачено, його буде проігноровано.

en: %s is an empty matrix, so result is set to [].
uk: %s є порожньою матрицею, отже результатом буде [].

en: second output argument will be ignored.
uk: другий вихідний параметр буде проігноровано.

en: -all option ignored.
uk: Параметр -all проігноровано.

en: %s when called with three outputs.
uk: %s, якщо викликано з трьома вихідними параметрами.

en: %s considered to be a Scilab macro.
uk: %s розпізнано як макрос Scilab.

en: string output can be different from Matlab num2str output.
uk: вихідний рядок може відрізнятися від вихідного рядка num2str у Matlab.

en: See msprintf for solutions.
uk: Див. шляхи розв’язання у msprintf.

en: Scilab and Matlab qr() do not give same results for this case: mtlb_qr() is used.
uk: У цьому випадку функції qr() Scilab і Matlab дають різні значення: буде використано mtlb_qr().

en: is not a character string matrix.
uk: не є матрицею з рядків символів.

en: WARNING: Matlab reshape() suppresses singleton higher dimension, it is not the case for matrix.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: reshape() у Matlab придушує одноелементні множини вищої розмірності, це не стосується матриць.

en: Option -append not yet handled: will be ignored.
uk: Обробки параметра -append ще не передбачено, його буде проігноровано.

en: In %s %s is a String,
    So result is set to %s.
uk: У %s %s — рядок.
    Отже результатом буде %s.

en: M2SCI found: %s > size(size(%s),2),
    So result is set to 1.
uk: Виявлено M2SCI: %s > size(size(%s),2).
    Отже результатом буде 1.

en: Scilab sort() and gsort() do not work with multidimensional arrays
uk: Функції Scilab sort() і gsort() не можуть обробляти багатовимірні масиви

en: Call to sparse(): nzmax option ignored.
uk: Виклик sparse(): параметр nzmax проігноровано.

en: For Scilab sparse(), input values must have the same size, not sure they have.
uk: У sparse() Scilab вхідні значення мають бути однакового розміру, але, здається, це правило порушено.

en: message_id ignored in following line.
uk: message_id проігноровано у наступному рядку.

en: %s: Output value set to 'on'.
uk: %s: вихідне значення встановлено у значення «on».
