scilab - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Click to set first bounds
cs: Klikněte pro nastavení prvních hranic

en: Click to set second bounds
cs: Klikněte pro nastavení druhých hranic

en: Click to set first
cs: Klikněte pro nastavení prvních

en: Click to set second
cs: Klikněte pro nastavení druhých

en: Move your mouse on an axes box.
cs: Přesuňte svoji myš na rámeček os.
