scilab - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Click to set first bounds
fr: Cliquer pour fixer les premières bornes

en: Click to set second bounds
fr: Cliquer pour fixer les secondes bornes

en: Click to set first
fr: Cliquer pour fixer la première

en: Click to set second
fr: Cliquer pour fixer la seconde

en: Move your mouse on an axes box.
fr: Bouger la souris sur le cadre d'un axe
