scilab - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Click to set first bounds
it: Cliccare per impostare i primi limiti

en: Click to set second bounds
it: Cliccare per impostare i secondi limiti

en: Click to set first
it: Cliccare per impostare il primo

en: Click to set second
it: Cliccare per impostare il secondo

en: Move your mouse on an axes box.
it: Muovere il mouse su un riquadro degli assi.
