scilab - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Click to set first bounds
ja: クリックして1番目の境界を指定してください

en: Click to set second bounds
ja: クリックして2番目の境界を指定してください

en: Click to set first
ja: クリックして1番目を指定してください

en: Click to set second
ja: クリックして2番目を指定してください

en: Move your mouse on an axes box.
ja: 軸ボックス上でマウスを移動してください
