scilab - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Click to set first bounds
uk: Клацніть, щоб встановити першу межу

en: Click to set second bounds
uk: Клацніть, щоб встановити другу межу

en: Click to set first
uk: Клацніть, щоб встановити першу

en: Click to set second
uk: Клацніть, щоб встановити другу

en: Move your mouse on an axes box.
uk: Пересуньте вказівник миші на панель вісей.
