scilab - en to uk translation catalogue (731 entries)

en: overflow error
uk: помилка переповнення

en: Trigger block must have discrete time input.
uk: Вхідними даними часу для блоку перемикача має бути дискретна послідовність чисел.

en: The LU factorization has been completed, but the factor U is exactly singular : U(%d,%d) is exactly zero.
uk: Розклад LU завершено, але множник U є виродженим : U(%d,%d) дорівнює нулеві.

en: Read error!
uk: Помилка читання!

en: Could not open the file!
uk: Не вдалося відкрити файл!

en: Read error
uk: Помилка читання

en: delayed time=%f but last stored time=%f
uk: час затримки=%f, останній збережений час=%f

en: Consider increasing the length of buffer in delay block
uk: Спробуйте збільшити розмір буфера у блоці затримки

en: Size of buffer or input size have changed!
uk: Розмір буфера бо розмір вхідних даних було змінено!

en: delayed time=%f but last stored time=%f
uk: час затримки=%f, останній збережений час=%f

en: Consider increasing the length of buffer in variable delay block
uk: Спробуйте збільшити розмір буфера у блоці затримки змінної

en: Could not open /dev/audio!
uk: Не вдалося відкрити /dev/audio!

en: The '%s' variable does not exist.
uk: Змінної «%s» не існує.

en: %s: Wrong SOD file format version. Max Expected: %d Found: %d
uk: %s: помилкова версія формату файлів SOD. Максимальна очікувана: %d Виявлено: %d

en: Erroneous saved file.
uk: Помилковий збережений файл.

en: Invalid variable type.
uk: Змінна некоректного типу.

en: Data dimensions are inconsistent:
     Variable size=[%d,%d] 
    Block output size=[%d,%d].
uk: Непослідовна розмірність даних:
     Розмірність змінної=[%d,%d] 
    Розмірність блоку виведення=[%d,%d].

en: Output should be of Real type.
uk: Виведені дані мають належати до дійсних чисел.

en: Output should be of complex type.
uk: Виведені дані мають належати до комплексних чисел.

en: Output should be of int8 type.
uk: Виведені дані мають належати до типу int8.

en: Output should be of int16 type.
uk: Виведені дані мають належати до типу int16.

en: Output should be of int32 type.
uk: Виведені дані мають належати до типу int32.

en: Output should be of uint8 type.
uk: Виведені дані мають належати до типу uint8.

en: Output should be of uint16 type.
uk: Виведені дані мають належати до типу uint16.

en: Output should be of uint32 type.
uk: Виведені дані мають належати до типу uint32.

en: Cannot read the values field.
uk: Не вдалося прочитати поле значень.

en: The Time vector type is not double.
uk: Тип вектора значень часу не збігається з double.

en: The Time vector type is complex.
uk: Тип вектора Time є комплексним.

en: The Time vector has a wrong size, expecting [%d, %d] and getting [%d, %d].
uk: Вектор часу має помилкову розмірність: мало бути — [%d, %d], маємо — [%d, %d].

en: Cannot read the time field.
uk: Не вдалося прочитати поле часу.

en: The time vector should be an increasing vector.
uk: Значення вектора часових даних має бути вказано за зростанням.

en: Set %s block parameters
uk: Визначити параметри блоку %s

en: Tag
uk: Мітка

en: Tag Visibility must be between 1 and 3
uk: Значенням видимості мітки має бути число від 1 до 3

en: Goto Tag
uk: Мітка переходу

en: Number of output ports or vector of sizes
uk: Кількість вихідних портів або вектор розмірностей

en: The block must have from 2 to 31 output ports
uk: У блоку має бути від 2 до 31 вихідних портів

en: The block must have from 2 to 31 output ports.<br>size 0 is not allowed
uk: У блоку має бути від 2 до 31 вихідних портів.<br>Розмірність 0 використовувати не можна

en: The block must have from 2 to 8 output ports
uk: У блоку має бути від 2 до 8 вихідних портів

en: The block must have from 2 to 8 output ports.<br>size 0 is not allowed.
uk: У блоку має бути від 2 до 8 вихідних портів.<br>Розмірність 0 використовувати не можна.

en: Number of output event ports
uk: Кількість портів вихідних подій

en: The block must have at least two output ports
uk: У блоку має бути принаймні два вхідних порти

en: Indices to extract
uk: Індекси для видобування

en: Number of outputs
uk: Кількість виходів

en: The initial connected input is not a valid input port number
uk: Початковий з'єднаний вхід не є коректним номером вхідного порту

en: Datatype (1= real double  2=Complex 3=int32 ...)
uk: Тип даних (1=дійсний подвійної точності 2=комплексний 3=int32 ...)

en: Datatype not supported
uk: Підтримки типу даних не передбачено

en: Number of input ports or vector of sizes
uk: Кількість вхідних портів або вектор розмірностей

en: The block must have from 2 to 31 input ports
uk: У блоку має бути від 2 до 31 вхідних портів

en: The block must have from 2 to 31 input ports.<br>size 0 is not allowed.
uk: У блоку має бути від 2 до 31 вхідних портів.<br>Розмірність 0 використовувати не можна.

en: Block must have from 2 to 8 input ports
uk: У блоку має бути від 2 до 8 вхідних портів

en: The block must have from 2 to 8 input ports.<br>size 0 is not allowed.
uk: У блоку має бути від 2 до 8 вхідних портів.<br>Розмірність 0 використовувати не можна.

en: Number of inputs
uk: Кількість входів

en: Number of inputs >=1 expected
uk: Кількість входів має бути >=1

en: The zero base indexing must be 1 or 0
uk: Індексуванням нульового рівня має бути 1 або 0

en: Unknown rounding rule
uk: Невідоме правило округлення

en: number of inputs
uk: кількість входів

en: Size of output (-1: if don't know)
uk: Розмірність виходу (-1: невідома)

en: The size of output must be -1 or > 0
uk: Розмір виходу має бути рівним -1 або > 0

en: Datatype (1= real double  2=Complex 3=int32 ..)
uk: Тип даних (1=дійсний подвійної точності 2=комплексний 3=int32 ..)

en: Unknown Datatype
uk: Невідомий тип даних

en: Pass first input if: u2>=a (0), u2>a (1), u2~=a (2)
uk: Умова передавання першого входу: u2>=a (0), u2>a (1), u2~=a (2)

en: Datatype (1=real double  2=complex 3=int32 ...)
uk: Тип даних (1=дійсний подвійної точності 2=комплексний 3=int32 ...)

en: Connected input
uk: З'єднаний вхід

en: Initial Voltage
uk: Початкова напруга

en: Saturation current (A)
uk: Струм насичення (А)

en: G1: Gyration conductance
uk: G1: комплексна електропровідність

en: Set %s block parameters
uk: Визначити параметри блоку %s

en: Width [m]
uk: Ширина [м]

en: Bf  : Forward beta
uk: Bf  : коефіцієнт підсилення струму

en: Open Loop Gain
uk: Підсилення відкритого циклу

en: Amplitude (Volt)
uk: Амплітуда (вольти)

en: non-ideal electrical switch
uk: неідеальний електричний перемикач

en: Resistance in On state (Ohm)
uk: Опір у стані «увімкнено» (Ом)

en: Frequency (Hz)
uk: Частота (Гц)

en: Set final simulation time
uk: Встановлення часу завершення імітації

en: Final simulation time
uk: Час завершення імітації

en: Set Event Delay block parameters<br><br>Delay is the delay between an input event<br>&nbsp; and the generated output event.<br>Block may initially generate an output event before <br>&nbsp; any input event.<br>'Date of initial output event' gives the date of this event.<br>&nbsp; Set a negative value to mind only the input events.<br><br>
uk: Встановлення параметрів блоку затримки події<br><br>Затримка — затримка між вхідною подією<br>&nbsp; і створеною вихідною подією.<br>Блок у початковому стані може створювати вихідну подію навіть до<br>&nbsp; будь-якої вхідної події.<br>«Момент початкової вихідної події» задає момент, коли слід надіслати повідомлення про початкову вихідну подію.<br>&nbsp; Встановіть від'ємне значення, щоб блок реагував лише на вхідні події.<br><br>

en: Delay
uk: Затримка

en: Delay must be positive
uk: Затримка має бути додатною

en: Set Event Delay block parameters<br><br>Delay is the delay between an input event<br>and the generated output event.<br>Block may initially generate an output event<br> before any input event.<br>'Date of initial output event' gives the date of this event.<br>&nbsp;&nbsp;Set a negative value if no initial event is required.<br><br>
uk: Встановлення параметрів блоку затримки події<br><br>Затримка — затримка між вхідною подією<br>і створеною вихідною подією.<br>Блок у початковому стані може створювати вихідну подію навіть до<br>будь-якої вхідної події.<br>«Момент початкової вихідної події» задає момент, коли слід надіслати повідомлення про початкову вихідну подію.<br>&nbsp;&nbsp;Встановіть від'ємне значення, якщо вхідна подія непотрібна.<br><br>

en: Set Event time
uk: Встановлення часу події

en: Event Time
uk: Час події

en: Set parameter of variable event delay
uk: Встановлення параметра змінної затримки події

en: Initial event firing time (<0 if none)
uk: Час початкового ініціювання події (<0, якщо немає)

en: State on halt
uk: Стан при перериванні

en: Inherit (1: no, 0: yes)
uk: Успадкування (1: ні, 0: так)

en: Basic period (1/f)
uk: Базовий період (1/f)

en: Sample time
uk: Час вибірки

en: The offset and frequency must have the same size
uk: Розмірності зсуву і частоти мають бути однаковими

en: The frequency must be a positive number
uk: Частота має бути додатним числом

en: The |Offset| must be less than the Frequency
uk: Значення зсуву має бути меншим за частоту

en: Set frequency division block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку поділу за частотою

en: Phase (0 to division factor -1)
uk: Фаза (0 для коефіцієнта поділу -1)

en: RESERVOIR parameters
uk: Параметри місткості

en: Pressure at the reservoir surface : Patm (Pa)
uk: Тиск на поверхні місткості: Patm (Па)

en: Reservoir section : A (m2)
uk: Площа перерізу місткості: A (м²)

en: Altitude of input connection #1: ze1 (m)
uk: Висота вхідного з'єднання 1: ze1 (м)

en: Altitude of input connection #2: ze2 (m)
uk: Висота вхідного з'єднання 2: ze2 (м)

en: Altitude of output connection #1: zs1 (m)
uk: Висота вихідного з'єднання 1: zs1 (м)

en: Altitude of output connection #2: zs2 (m)
uk: Висота вихідного з'єднання 2: zs2 (м)

en: Starting fluid Altitude : z0 (m)
uk: Початкова висота рідини: z0 (м)

en: Initial fluid temperature : T0 (K)
uk: Початкова температура рідини: T0 (K)

en: If >0, fixed fluid density : p_rho (kg/m3)
uk: Якщо >0, стала щільність рідини: p_rho (кг/м³)

en: FLOWMETER parameters:
uk: Параметри витратовимірювача:

en: PIPE parameters
uk: Параметри труби

en: Pipe length : L (m)
uk: Довжина труби: L (м)

en: Pipe internal diameter : D (m)
uk: Внутрішній діаметр труби: D (м)

en: Coefficient of loss of load-friction (S.U): lambda
uk: Коефіцієнт втрати від тертя (S.U): lambda

en: Altitude of pipe's inlet: z1 (m)
uk: Висота впускного отвору труби: z1 (м)

en: Altitude of pipe's outlet: z2 (m)
uk: Висота випускного отвору труби: z2 (м)

en: Fluid SINK parameters
uk: Параметри стоку рідини

en: Pressure of the source : P0 (Pa)
uk: Тиск джерела: P0 (Pa)

en: Temperature of the source : T0 (K)
uk: Температура джерела: T0 (K)

en: Specific enthalpy of the source : H0 (J/kg)
uk: Власна ентальпія джерела: H0 (Дж/кг)

en: Condition: 1=fixed temperature  2=fixed enthalpy
uk: Умова: 1=стала температура,  2=стала ентальпія

en: Fluid SOURCE parameters
uk: Параметри джерела рідини

en: Pressure : P0 (Pa)
uk: Тиск: P0 (Па)

en: Temperature : T0 (K)
uk: Температура: T0 (K)

en: Specific enthalpy : H0 (J/kg)
uk: Власна ентальпія: H0 (Дж/кг)

en: Condition: 1=Fixed temperature | 2=Fixed enthalpy
uk: Умова: 1=стала температура | 2=стала ентальпія

en: REGULATING VALVE parameters
uk: Параметри регулювального вентиля

en: Clear a bit
uk: Спорожнити біт

en: Data Type %s (3:int32, 4:int16, 5:int8, ...)
uk: Тип даних %s (3:int32, 4:int16, 5:int8, ...)

en: Index of Bit (0 is least significant)
uk: Позиція біта (0 — менший біт)

en: Index of Bit
uk: Номер біта

en: Wrong type for '%s' parameter: %5.1f.
uk: Помилковий тип параметра «%s»: %5.1f.

en: Must be integer.
uk: Має бути цілим значенням.

en: Wrong value for '%s' parameter: %d.
uk: Помилкове значення параметра «%s»: %d.

en: Must be in the interval %s.
uk: Має належати проміжку %s.

en: Data Type
uk: Тип даних

en: Set a bit
uk: Визначити біт

en: Data Type (3:int32, 4:int16, 5:int8, ...)
uk: Тип даних (3:int32, 4:int16, 5:int8, ...)

en: Set CONVERT block parameters<br><br>Type conversion<br><br>(a) 1|2:double&nbsp;  3:int32&nbsp;  4:int16&nbsp;  5:int8&nbsp;  6:uint32&nbsp;  7:uint16&nbsp;  8:uint8<br>(b) 0:Nothing, 1:Saturate, 2:Error<br><br>
uk: Встановлення параметрів блоку перетворення<br><br>Тип перетворення<br><br>(a) 1|2:double&nbsp;  3:int32&nbsp;  4:int16&nbsp;  5:int8&nbsp;  6:uint32&nbsp;  7:uint16&nbsp;  8:uint8<br>(b) 0:Нічого, 1:Насичення, 2:Помилка<br><br>

en: Input type (a)
uk: Тип вхідних даних (a)

en: Output type (a)
uk: Тип вихідних даних (a)

en: Do on overflow (b)
uk: Виконувати при переповненні (b)

en: Do on Overflow
uk: Дія при переповненні

en: Input Type
uk: Вхідний тип

en: Output Type
uk: Тип вихідних даних

en: Set EXTRACTBITS block parameters<br><br>Bits Extraction<br><br>&nbsp;- Bits to Extract:<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;1 Upper Half<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;2 Lower Half<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;3 Range from MSB<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;4 Range to LSB<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;5 Range of Bits<br>&nbsp;- Number of Bits or Index of bit : Index 0 is LSB<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;If 'Bits to Extract' is set to 'Range of bits': [Start, End]<br><br>
uk: Встановлення параметрів блоку EXTRACTBITS<br><br>Видобування бітів<br><br>&nbsp;— Біти, які слід видобути:<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;1 — верхня половина<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;2 — нижня половина<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;3 — діапазон від старшого розряду<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;4 — діапазон до меншого розряду<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;5 — діапазон бітів<br>&nbsp;— Кількість бітів або індекс біта: індекс 0 — найменший розряд<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Якщо встановлено «Діапазон бітів» для параметра «Біти для видобування»: [Початок, Кінець]<br><br>

en: Bits to extract
uk: Біти для видобування

en: Number of Bits or Index of Bit
uk: Кількість бітів або позиція біта

en: Treat Bit Field as an Integer (0:No, 1:Yes)
uk: Вважати бітове поле полем цілого числа (0: Ні, 1: Так)

en: Bits to Extract
uk: Біти, які слід видобути

en: Treat Bit Field as an Integer
uk: Вважати бітове поле цілим числом

en: Wrong size for '%s' parameter: %s.
uk: Помилкова розмірність параметра «%s»: %s.

en: Must be a single value.
uk: Має бути однобітовим значенням.

en: Must have this form: [Start, End].
uk: Повинне мати формат [Початок, Кінець].

en: Wrong values for '%s' parameter: %s.
uk: Помилкове значення параметра «%s»: %s.

en: 'Start' must be less than 'End'.
uk: Значення «Початок» має бути меншим за значення «Кінець».

en: Wrong value for '%s' parameter: %s.
uk: Помилкове значення параметра «%s»: %s.

en: Indexes must be in the interval %s.
uk: Позиції мають належати діапазону %s.

en: Integer matrix multiplication
uk: Множення цілих матриць

en: Do on Overflow (0:Nothing, 1:Saturate, 2:Error)
uk: Дія при переповненні (0: Нічого, 1: Доповнити, 2: Повідомити про помилку)

en: Set JKFLIPFLOP block parameters<br><br>JK flip-flop<br><br>The 'Initial Value' must be 0 or 1 of type int8<br>&nbsp;- Negative values are considered as int8(0)<br>&nbsp;- Positive values are considered as int8(1)<br><br>
uk: Встановлення параметрів блоку JKFLIPFLOP<br><br>перемикач JK<br><br>Значенням параметра «Початкове значення» має бути 0 або 1 типу int8<br>&nbsp;— Від'ємні значення вважаються рівними int8(0)<br>&nbsp;— Додатні значення вважаються рівними int8(1)<br><br>

en: Initial Value
uk: Початкове значення

en: Set LOGIC block parameters<br><br>Combinatorial logic:<br><br>&nbsp; Rows of the matrix are the output values.<br>&nbsp; Number of rows must be a power of two.<br>&nbsp; Number of columns gives the number of outputs.<br><br>
uk: Встановлення параметрів логічного блоку<br><br>Комбінаторна логіка:<br><br>&nbsp; Рядки матриці є значеннями для виведення.<br>&nbsp; Кількість рядків має бути степенем двійки.<br>&nbsp; Кількість стовпчиків задає кількість виходів.<br><br>

en: Truth Table (matrix of outputs)
uk: Таблиця істинності (матриця виведених даних)

en: Accepts Inherited Events (0:No, 1:Yes)
uk: Приймає успадковані події (0: Ні, 1: Так)

en: Truth Table
uk: Таблиця істинності

en: Wrong size for '%s' parameter: %d.
uk: Помилкова розмірність параметра «%s»: %d.

en: Number of rows must be a power of two.
uk: Кількість рядків має бути рівною степеню двійки.

en: Wrong value for '%s' parameter.
uk: Помилкове значення параметра «%s».

en: Elements must be in the interval %s.
uk: Елементи мають належати інтервалу %s.

en: Accepts Inherited Events
uk: Приймах успадковані події

en: Shift/Rotates bits
uk: Зсув/Циклічна перестановка бітів

en: Number of Bits to Shift Left (Negative number to shift right)
uk: Кількість бітів для зсування (від’ємне значення призведе до зсуву праворуч)

en: Shift Type (0:Arithmetic, 1:Circular)
uk: Тип зсуву (0: арифметичний, 1: циклічний)

en: Shift Type
uk: Тип зсуву

en: Set SR flip-flop block parameters<br><br>The 'Initial Value' must be 0 or 1 of type int8<br>&nbsp;- Negative values are considered as int8(0)<br>&nbsp;- Positive values are considered as int8(1)<br><br>
uk: Встановлення параметрів блоку перемикача SR<br><br>Значенням параметра «Початкове значення» має бути 0 або 1 типу int8<br>&nbsp;— Від'ємні значення вважаються рівними int8(0)<br>&nbsp;— Додатні значення вважаються рівними int8(1)<br><br>

en: Inputs ports signs/gain
uk: Знаки або підсилення вхідних портів

en: Set continuous SISO transfer parameters
uk: Встановлення параметрів неперервного передавання «один вхід — один вихід»

en: Numerator (s)
uk: Чисельник (s)

en: Transfer function must be proper (degree(numer)  degree(denom)).
uk: Функція передавання має бути відповідною — (порядок(чисельник) =< порядок(знаменник)).

en: Transfer must be proper (degree(numer)  degree(denom))
uk: Передавання має бути відповідним — (порядок(чисельник) =< порядок(знаменник)).

en: Set continuous linear system parameters
uk: Встановлення параметрів неперервної лінійної системи

en: A matrix
uk: Матриця A

en: The Matrix A must be square
uk: Матриця A має бути квадратною

en: The matrix D has some wrong size
uk: Розмір матриці D є помилковим

en: The matrix A must be square
uk: Матриця A має бути квадратною

en: Set delay parameters
uk: Встановлення параметрів затримки

en: Register's length must be > 1
uk: Довжина регістру має бути > 1

en: Delay must be > 0
uk: Значення затримки має бути > 0

en: This block implements a discretized delay.<br>It consists of a shift register and a clock<br>value of the delay given by the<br>discretization time step multiplied by the<br>number-1 of state of the register
uk: У цьому блоці реалізовано дискретну затримку.<br>Блок складається зі регістру зсуву і значення<br>затримки за годинником, яка задається<br>кроком дискретизації за часом, помноженим на<br>стан регістру -1.

en: Discretization time step
uk: Крок дискретизації за часом

en: Register's length must be at least 1
uk: Довжина регістру має бути більшою або рівною  1

en: Discretization time step must be > 0
uk: Розмір кроку дискретизації за часом має бути > 0

en: Initial state
uk: Початковий стан

en: Incompatible sizes: states and their derivatives should have the same size
uk: Несумісні розмірності: розмірності векторів станів і їхніх похідних мають бути однаковими

en: Initial state must have a size > 0
uk: Початковий стан повинен мати розмір > 0

en: Set discrete SISO transfer parameters
uk: Встановлення параметрів дискретного передавання «один вхід — один вихід»

en: Numerator (z)
uk: Чисельник (z)

en: Transfer function must be proper (degree(numer)  degree(denom))
uk: Функція передавання має бути відповідною — (порядок(чисельник) =< порядок(знаменник))

en: Transfer must be proper (degree(numer)   degree(denom))
uk: Передавання має бути відповідним — (порядок(чисельник) =< порядок(знаменник)).

en: Set discrete linear system parameters
uk: Встановлення параметрів дискретної лінійної системи

en: Set 1/z block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку 1/z

en: Initial condition
uk: Початкова умова

en: Initial condition's datatype not supported
uk: Підтримки типу даних початкової умови не передбачено

en: Initial condition: datatype not supported.
uk: Початкова умова: підтримки типу даних не передбачено.

en: Gain
uk: Підсилення

en: Gain must have at least one element
uk: Підсилення має складатися принаймні з одного елемента

en: Complex gain not supported
uk: Підтримки комплексних значень підсилення не передбачено

en: gain's datatype not supported.
uk: Підтримки типу даних підсилення не передбачено.

en: gain's datatype: Encoded integer expected.
uk: Тип даних підсилення: мало бути вказано закодоване ціле число.

en: Do on Overflow must be 0, 1, or 2
uk: Дія при переповненні має дорівнювати 0, 1 або 2

en: Initial Condition
uk: Початкова умова

en: x0 and Upper limit and Lower limit must have the same size
uk: x0, обмеження згори і обмеження знизу повинні мати однакову розмірність

en: Upper limits must be > Lower limits
uk: Обмеження згори мають бути > за обмеження знизу

en: Initial condition x0 should be within the limits
uk: Початкова умова x0 має перебувати між обмеженнями

en: Initial condition x0 should be inside the limits
uk: Початкова умова x0 має перебувати між обмеженнями

en: x0 and Upper limit and Lower limit must have same size
uk: x0, обмеження згори і обмеження знизу повинні мати однакову розмірність

en: Proportional
uk: Пропорційні

en: Register initial condition
uk: Початкова умова регістру

en: Register's length must be > 0
uk: Довжина регістру має бути > 0

en: Register's initial condition
uk: Початкова умова регістру

en: Datatype (1=real double 2=Complex 3=int32 ...)
uk: Тип даних (1=дійсний подвійної точності 2=комплексний 3=int32 ...)

en: This sum block is obsolete<br><br>Parameters cannot be modified. Please replace it with<br>the new sum and gain blocks in the linear palette<br><br>Input ports are located at up, side and down positions.<br>Current gains are:
uk: Цей блок підсумовування є застарілим<br><br>Значення параметрів не можна змінювати. Будь ласка, замініть його на<br>нові блоки підсумовування та підсилення з лінійної палітри.<br><br>Вхідні порити розташовано згори, збоку і знизу.<br>Підсилення струму:

en: Datatype (1=real double  2=complex 3=int32 ..)
uk: Тип даних (1=дійсний подвійної точності 2=комплексний 3=int32 ..)

en: Do on overflow: must be 0,1, or 2
uk: Дія при переповненні має дорівнювати 0, 1 або 2

en: Number of inputs must be > 0
uk: Кількість входів має бути > 0

en: Signs can only be +1 or -1
uk: Знаки можуть мати лише значення +1 і -1

en: Buffer must be larger than 1
uk: Значення буфера має бути більшим за 1

en: Max delay
uk: Максимальна затримка

en: Datatype (1=real double  2=Complex)
uk: Тип даних (1=дійсний подвійної точності 2=комплексний)

en: Unknown summation direction
uk: Невідомий напрямок підсумовування

en: Unknown datatype
uk: Невідомий тип даних

en: Empty field
uk: Порожнє поле

en: Invalid index
uk: Некоректний індекс

en: Unknown extraction type
uk: Невідомий тип видобування

en: Unknown decomposition type
uk: Невідомий тип розкладу

en: Conversion: 1=Complex->(Mag,Phi), 2=(Mag,Phi)->Complex
uk: Перетворення: 1=комплексне число -> (модуль, аргумент), 2=(модуль, аргумент) -> комплексне число

en: Conversion code (1|2)
uk: Код перетворення (1|2)

en: Unknown conversion code
uk: Невідомий код перетворення

en: Set MATMUL parameter<br><br>For the Multiplication rule:<br>    1= Matrix by Matrix<br>    2= Matrix by Matrix element wise <br>    3= Matrix by Scalar<br>In the third case, the second input will be the scalar<br><br>
uk: Встановлення параметра MATMUL<br><br>Для правила множення:<br>    1= матриця на матрицю<br>    2= матриця на матрицю поелементно <br>    3= матриця на скаляр<br>У третьому випадку другим вхідним значенням має бути скаляр<br><br>

en: Multiplication rule must be 1,2 or 3
uk: Значенням правила множення має бути 1, 2 або 3

en: Output size > 0 expected
uk: Розмірність виходу мала бути > 0

en: Input size > 0 expected
uk: Розмір входу має бути > 0

en: The first dimension of the output is too big
uk: Перша розмірність виходу є надто великою

en: The second dimension of the output is too big
uk: Друга розмірність виходу є надто великою

en: The dimensions of the output are too big
uk: Розмірності виходу є надто великими

en: Datatype (1=real double 2=Complex)
uk: Тип даних (1=дійсний подвійної точності 2=комплексний)

en: Conversion type: 1=complex->(Real,Imag), 2=(Real,Imag)->complex
uk: Тип перетворення: 1=комплексне число -> (дійсна частина, уявна частина), 2=(дійсна частина, уявна частиа)->комплексне число

en: Conversion direction (1|2)
uk: Напрямок перетворення (1|2)

en: Type (1=Cont  2=Disc)
uk: Тип (1=неперервний  2=дискретний)

en: Datatype(1=real double  2=Complex)
uk: Тип даних (1=дійсний подвійної точності 2=комплексний)

en: Ending row index must be greater than starting one
uk: Індекс кінцевого рядка має бути більшим за індекс початкового

en: Ending column index must be greater than starting one
uk: Індекс кінцевого стовпчика має бути більшим за індекс початкового

en: The index of ending row is out of range
uk: Індекс кінцевого рядка поза діапазоном

en: The index of ending column is out of range
uk: Індекс кінцевого стовпчика поза діапазоном

en: Jump from Mode
uk: Перехід з режиму

en: Set Finite state machine model
uk: Встановлення моделі скінченного автомата

en: Number of finite-state Modes
uk: Кількість режимів скінченного автомата

en: The size of initial continuous-time states should be NX=%d
uk: Розмірність вектора початкових неперервних за часом станів має бути NX=%d

en: Xproperty matrix is not valid: It should have one or NMode=%d rows
uk: Матриця Xproperty є некоректною: у ній повинен бути один рядок або NMode=%d рядків

en: The number of modes should be %d
uk: Кількість режимів має бути рівною %d

en: A destination mode in Mode#%d targets is invalid!
uk: Режим призначення у цілях режиму %d є некоректним!

en: There is an unused Mode or the Number of Modes should be %d
uk: Маємо невикористаний режим або кількість режимів має дорівнювати %d

en: Initial output
uk: Початкове виведення

en: Mass
uk: Маса

en: Radius
uk: Радіус

en: g (gravity)
uk: g (прискорення падіння)

en: C (aerodynamic coeff)
uk: C (аеродинамічний коефіцієнт)

en: All vectors must have the same size
uk: Розмірності усіх векторів мають бути однаковими

en: Mass and radius must be > 0
uk: Значення маси і радіуса має бути > 0

en: Colors
uk: Кольори

en: Radii
uk: Радіуси

en: Window number (-1 for automatic)
uk: Номер вікна (-1 — автоматично)

en: Animation mode (0,1)
uk: Режим анімації (0, 1)

en: Colors and Radii must have the same size (number of balls)
uk: Вектори кольорів і радіусів повинні мати однакові розмірності (рівні кількості кульок)

en: The window number cannot be &lt; -1
uk: Номер вікна не може бути &lt; -1

en: Ymax > Ymin expected
uk: Має бути Ymax > Ymin

en: Xmax > Xmin expected
uk: Має бути Xmax > Xmin

en: Pendulum length
uk: Довжина маятника

en: Cart size (square side)
uk: Розмір візка (бічна сторона квадрата)

en: Slope
uk: Нахил

en: The pendulum length and cart size must be > 0.
uk: Довжина маятника або розмір візка мають бути значеннями > 0.

en: Ymax > Ymin expected.
uk: Має бути Ymax > Ymin.

en: Xmax > Xmin expected.
uk: Має бути Xmax > Xmin.

en: Simulation function
uk: Функція імітації

en: Input/output events ports size must be [] or 1
uk: Розмірності портів вхідних або вихідних подій мають дорівнювати [] або 1

en: Set C-Block4 block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку C-Block4

en: Set Constraint block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку обмежень

en: Initial guess values of states x
uk: Початкові приблизні значення станів за x

en: States and their derivatives must have the same size.
uk: Розмірності векторів станів та їхніх похідних мають бути однаковими.

en: States and ID must have the same size.
uk: Розмірності векторів станів та ідентифікаторів мають бути однаковими.

en: Number of states (constraints) must be > 0
uk: Кількість станів (обмежень) має бути > 0

en: Id(i) must be either:<br> 0 when x'(i) is not present in the feedback<br> 1: when x'(i) is present in the feedback
uk: Id(i) має бути одним із таких значень:<br> 0, якщо у відгуку немає x'(i)<br> 1: якщо у відгуку є x'(i)

en: Set solver block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку розв'язування

en: Initial guess values
uk: Початкові приблизні значення

en: The number of states (constraints) must be > 0
uk: Кількість станів (обмежень) має бути > 0

en: Upper limit
uk: Верхня межа

en: Upper limit must be > Lower limit
uk: Верхня межа має бути більшою за нижню межу

en: Enter scilab instructions for debugging.
uk: Введіть інструкції scilab для діагностики.

en: Error in the instructions
uk: Помилка в інструкціях

en: Invalid masked block.
uk: Некоректно замаскований блок.

en: rising (1), falling (-1), both (0)
uk: підняття (1), падіння (-1), обидва (0)

en: Switch on at
uk: Умова вмикання

en: switch on value must be >= switch off value
uk: значення вмикання має бути >= значення вимикання

en: Operator codes: 0=AND  1=OR  2=NAND  3=NOR  4=XOR  5=NOT
uk: Коди операторів: 0=І  1=АБО  2=НЕ-І  3=НЕ-АБО  4=Викл. АБО  5=НІ

en: Incorrect operator code %d ; must be 0 to 5.
uk: Помилковий код оператора — %d; код має бути цілим числом від 0 до 5.

en: Only one input allowed for NOT operation
uk: Один вхід можливий лише для операції НІ

en: Bitwise rule is only activated when Data type is integer
uk: Побітове правило активується, лише якщо типом даних є тип цілих чисел

en: Set Modelica generic block parameters
uk: Встановлення параметрів загального блоку Modelica

en: Error in evaluation of variables.
uk: Помилка під час обчислення змінних.

en: Invalid variable name for the input #%d: %s.
uk: Некоректна назва змінної для входу %d: %s.

en: Please choose another variable name.
uk: Будь ласка, виберіть іншу назву змінної.

en: Invalid variable name for the output #%d: %s.
uk: Некоректна назва змінної для виходу %d: %s.

en: Invalid variable name for the parameter #%d: %s.
uk: Некоректна назва змінної для параметра %d: %s.

en: Input type should be 'E' or 'I'!
uk: Вхідним типом має бути «E» або «I»!

en: Output type should be 'E' or 'I'!
uk: Вихідним типом має бути «E» або «I»!

en: Input variables are not well defined!
uk: Вхідні змінні визначено некоректно!

en: Output variables are not well defined!
uk: Некоректно задані вихідні змінні!

en: The size of param and<br>size of param properties<br>must match
uk: Розмірності вектора параметрів<br>і вектора властивостей параметрів<br>мають бути однаковими

en: Parameters properties must be :
uk: Властивостями параметрів мають бути:

en: The filename is not defined!
uk: Назву файла не визначено!

en: Set parameters values
uk: Встановлення значень параметрів

en: Set memory block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку пам'яті

en: The initial condition is empty
uk: Початкова умова є порожньою

en: Input variables:
uk: Вхідні змінні:

en: Parameters properties must be:<br>0: if it is a parameter,<br>1: if it is an initial value of state,<br>2: if it is a fixed initial state value.
uk: Варіанти властивостей параметрів:<br>0: параметр,<br>1: початкове значення стану,<br>2: фіксоване початкове значення стану.

en: The model name is not defined.
uk: Назву моделі не визначено.

en: Invalid model name
uk: Некоректна назва моделі

en: Pendulum length and cart size must be > 0.
uk: Довжина маятника або розмір візка мають бути значеннями > 0.

en: Ymax > Ymin required
uk: Має бути Ymax > Ymin

en: Xmax > Xmin required
uk: Має бути Xmax > Xmin

en: Maximal slope (> 0)
uk: Максимальний нахил (> 0)

en: We must have max_slope > 0 > min_slope.
uk: Має бути max_slope > 0 > min_slope.

en: Operator: == (0), ~= (1), < (2), <= (3), > (4), >= (5)
uk: Оператор: == (0), ~= (1), < (2), <= (3), > (4), >= (5)

en: Incorrect operator code #%d : must be 0 to 5.
uk: Помилковий код оператора — %d; код має бути цілим числом від 0 до 5.

en: Text
uk: Текст

en: The font number must be in [1, 6]
uk: Номером шрифту має бути число у межах [1, 6]

en: The font size must be positive
uk: Розмір шрифту має бути додатним числом

en: Input ports sizes
uk: Розміри вхідних портів

en: Set GENERIC block parameters
uk: Встановлення параметрів загального блоку

en: The function type cannot be negative
uk: Типом функції не може бути від'ємне число

en: Input/output events ports sizes must be [] or 1
uk: Розмірності портів вхідних або вихідних подій мають дорівнювати [] або 1

en: Object parameters must be a list
uk: Параметри об'єкта мають бути списком

en: Initial object state must be a list
uk: Початковий стан об'єкта має бути списком

en: Frequency
uk: Частота

en: Only regular blocks are supported
uk: Передбачено підтримку лише звичайних блоків

en: Use zero_crossing (1:yes) (0:no)
uk: Використання zero_crossing (1:так) (0:ні)

en: Set block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку

en: Vector of p mesh points
uk: Вектор точок p-сітки

en: Transfer must be strictly proper, with<br>degree(Numerator) &lt; degree(Denominator)
uk: Дріб передавання має бути строго правильним:<br>порядок(чисельник) &lt; порядок(знаменник)

en: Numerator roots matrix row size's is incorrect
uk: Розмірність рядка матриці коренів чисельника є некоректною

en: a^u: raise the value a to the power of the input
uk: a^u: піднести значення a до степеня вхідного значення

en: a^u : a must be > 0
uk: a^u : a має бути > 0

en: Set EXPRESSION block parameters<br><br>Give a scalar scilab expression using inputs u1, u2,...<br>If only one input, input is vector [u1,u2,...] (max 8)<br>ex: (dd*u1+sin(u2)>0)*u3<br>Note that here dd must be defined in the context<br><br>
uk: Встановлення параметрів блоку виразу<br><br>Вкажіть вираз scilab із числовим результатом і вхідними параметрами u1, u2,...<br>Якщо у блоку є лише один вхід, вхідним значенням має бути вектор [u1,u2,...] (максимальна кількість параметрів — 8)<br>Приклад: (dd*u1+sin(u2)>0)*u3<br>Зауважте, що тут dd має бути визначено у відповідному контексті.<br><br>

en: Erroneous expression
uk: Помилковий вираз

en: Variable %s is not scalar.
uk: Змінна %s не є скаляром.

en: Unknown variable %s.
uk: Невідома змінна %s.

en: %s must have %d arguments
uk: %s повинна мати %d параметрів

en: Function %s not supported.
uk: Підтримки функції %s не передбачено.

en: Set Interpolation block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку інтерполяції

en: X coord.
uk: Коорд. X

en: X, Y, Z: incompatible sizes
uk: X, Y, Z: несумісні розмірності

en: X and Y must be strictly increasing
uk: X і Y мають строго зростати

en: X and Y must have the same sizes
uk: X і Y повинні мати однакові розміри

en: X must be strictly increasing
uk: X має строго зростати

en: Error on divide by zero (1:yes) (0:no)
uk: Помилка при діленні на нуль (1:так) (0:ні)

en: Basis (>1)
uk: Основа (>1)

en: Basis must be > 1
uk: Значенням основи має бути число > 1

en: 2D Lookup table parameters
uk: Параметри плоскої таблиці пошуку

en: Row index input values
uk: Вхідні значення індексів рядків

en: Input row/column data size should be > 1
uk: Розмірність даних вхідних рядків або стовпчиків має бути > 1

en: Incompatible size of x and y
uk: Несумісні розмірності x і y

en: Row input values must be monotonically increasing
uk: Вхідні значення у рядках мають бути монотонно зростаючими

en: Column input values must be monotonically increasing
uk: Вхідні значення у стовпчиках мають бути монотонно зростаючими

en: x contains no data in x(%d)
uk: x не містить даних у x(%d)

en: Lookup table parameters
uk: Параметри таблиці пошуку

en: Spline Interpolation method (0..9)
uk: Метод сплайнової інтерполяції (0..9)

en: Extrapolate method (0,1)
uk: Метод екстраполяції (0, 1)

en: Launch graphic window (y/n)?
uk: Відкрити графічне вікно (y — так/n — ні)?

en: Incompatible sizes of x and y
uk: Несумісні розмірності x і y

en:  No [y] provided
uk:  Не вказано [y]

en: Clear
uk: Очистити

en: Help
uk: Довідка

en: Autoscale
uk: Автомасштаб

en: Mouse click is offside!
uk: Клацання кнопкою миші поза межами!

en: Data Bounds
uk: Межі даних

en: Enter new bounds
uk: Введіть нові межі

en: Incorrect bounds
uk: Некоректні межі

en: Extrapolation
uk: Екстраполяція

en: Extrapolation method (only for Method 1)
uk: Метод екстраполяції (лише для методу 1)

en: 0: hold end values, 1: extrapolation
uk: 0: утримувати кінцеві значення, 1: екстраполяція

en:  Sine parameters
uk:  Параметри синусоїди

en: Amplitude
uk: Амплітуда

en: Sawtooth signal parameters
uk: Параметри пилкоподібного сигналу

en: Square wave pulse signal
uk: Сигнал із прямокутними хвильовими пульсаціями

en: Normal (Gaussian) random signal
uk: Нормальний (ґаусів) випадковий сигнал

en: Mean
uk: Мат. сподівання

en: Uniform random signal
uk: Однорідно випадковий сигнал

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Save/Exit
uk: Зберегти/Вийти

en: Exit without save
uk: Вийти без збереження

en: Edit text data NOT IN USE
uk: Редагування тестових даних, які не використовуються

en: Enter x and y data
uk: Введіть дані x і y

en: Mouse-left click: adding a new point
uk: Клацання лівою кнопкою миші: додавання нової точки

en: Mouse-right click: remove a point
uk: Клацання правою кнопкою миші: вилучення точки

en: Mouse-left double click: edit a point's coordinates
uk: Подвійне клацання лівою кнопкою миші: редагувати координати точки

en: Mouse-left button press/drag/release: move a  point
uk: Натискання-пересування-відпускання лівої кнопки миші: пересунути точку

en: Change the window size: Data menu -> Databounds
uk: Зміна розмірів вікна: меню «Дані -> Обмеження даних»

en: Load from Excel
uk: Завантажити з Excel

en: Load from text file
uk: Завантажити з текстового файла

en: Save to text file
uk: Зберегти до текстового файла

en: Replot
uk: Перемалювати

en: Enter new x and y
uk: Введіть нові x і y

en: %d points,  Method: %s,  %s
uk: %d точок,  метод: %s,  %s

en: Excel data file
uk: файл даних Excel

en: Filename
uk: Назва файла

en: Scicos cannot find the excel file: %s
uk: Scicos не вдалося знайти файл excel: %s

en: Bad address in X: %s
uk: Помилкова адреса у X: %s

en: Bad address in Y: %s
uk: Помилкова адреса у Y: %s

en: Error in Row data addresses
uk: Помилка у адресах даних рядків

en: Error in Column data addresses
uk: Помилка у адресах даних стовпчиків

en:  Scicos cannot read your Excel file, please verify the parameters
uk:  Scicos не вдалося прочитати дані з вашого файла Excel. Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано параметри.

en:  x contains no data:x(%d)
uk:  x не містить даних: x(%d)

en:  Y contains no data:y(%d)
uk:  Y не містить даних: y(%d)

en: Text data file
uk: Файл текстових даних

en: Bad format in reading data file
uk: Помилковий формат при читанні файла даних

en: Scicos cannot open the data file: %s
uk: Scicos не вдалося відкрити файл даних: %s

en: No data read
uk: Даних не прочитано

en: Bad format
uk: Помилковий формат

en: Bad format in writing data file
uk: Помилковий формат під час запису файла даних

en: ERROR in SPLINE: %s
uk: Помилка у сплайні: %s

en: You have not defined a function
uk: Вами не визначено функцію

en: Min (1) or Max (2)
uk: Мін. (1) або Макс. (2)

en: Wrong number of inputs: Only 1 and 2 allowed
uk: Помилкова кількість входів: може бути лише 1 або 2

en: u^a: raise each element of the input
uk: u^a: піднесення до степеня усіх вхідних елементів

en: to the power of
uk: є степенем

en: <html>Number of inputs or sign vector<br>(multiplication is set with + 1, division with -1)
uk: <html>Кількість входів або вектор знаків<br>(множення встановлюється за допомогою + 1, ділення — за допомогою -1)

en: Set parameters
uk: Вказати параметри

en: Step
uk: Крок

en: Quantization Type must be from 1 to 4
uk: Типом квантизації має бути число від 1 до 4

en: Set Saturation parameters
uk: Встановлення параметрів насиченості

en: Min
uk: Мін.

en: Max must be > 0
uk: Макс. має бути > 0

en: Slope must be > 0
uk: Значення нахилу має бути > 0

en: Choose among %s,<br>%s
uk: Виберіть серед %s,<br>%s

en: Finite differences
uk: Скінченні різниці

en: Finite elements
uk: Скінченні елементи

en: negative
uk: від’ємний

en: null
uk: нульовий

en: positive
uk: додатний

en: PDE block
uk: Блок ДРЧП

en: Domain
uk: Область

en: PDE Specification
uk: Специфікація ДРЧП

en: PDE Expression:
uk: Вираз ДРЧП:

en: Display
uk: Показ

en: Discriminant type:
uk: Тип дискримінанта:

en: Constant discriminant
uk: Сталий дискримінант

en: Variable discriminant:
uk: Дискримінант змінної:

en: Spatial discretization method
uk: Спосіб просторової дискретизації

en: Choice:
uk: Вибір:

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Manual
uk: Вручну

en: Type:
uk: Тип:

en: Ordering:
uk: Впорядкування:

en: degree:
uk: порядок:

en: Number of nodes:
uk: Кількість вузлів:

en: Display step value
uk: Показувати значення кроку

en: Initial conditions
uk: Початкові умови

en: Boundary condition on a
uk: Гранична умова на a

en: Boundary condition on b
uk: Гранична умова на b

en: Expression =
uk: Вираз =

en: Measurement points
uk: Точки вимірювання

en: The measurement points
uk: Точки вимірювання

en: Add
uk: Додати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Validate
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Please give the discretization domain values
uk: Будь ласка, вкажіть значення області дискретизації

en: Please give the %s operator coefficients
uk: Будь ласка, вкажіть коефіцієнти оператора %s

en: Please give the sign for the variable discriminant
uk: Будь ласка, вкажіть знак дискримінанта змінної

en: Please give the discretization method type
uk: Будь ласка, вкажіть тип методу дискретизації

en: Please give the discretization method degree
uk: Будь ласка, вкажіть порядок методу дискретизації

en: Please give the number of discretization points
uk: Будь ласка, вкажіть кількість точок дискретизації

en: Please give the initial condition %s
uk: Будь ласка, вкажіть початкову умову %s

en: Please give the boundary conditions
uk: Будь ласка, вкажіть граничні умови

en: The chosen point is out of the domain
uk: Вибрана точка перебуває поза доменом

en: Please select the operators
uk: Будь ласка, виберіть оператори

en: PLEASE, GIVE US THE BLOCK's NAME.
uk: Будь ласка, вкажіть назву блоку.

en: New block's name:
uk: Назва нового блоку:

en: Sorry, undefined C file name.
uk: Вибачте, невизначена назва файла коду C.

en: The discriminant isn't constant.<br>You must choose its sign in the GUI.
uk: Дискримінант не є сталим.<br>Вам слід вибрати його знак за допомогою графічного інтерфейсу.

en: Please provide the values<br>of the domain's discretization
uk: Будь ласка, вкажіть значення<br>дискретизації домену

en: Please provide the coefficients<br>    of the d2u/dt2 operator
uk: Будь ласка, вкажіть коефіцієнти<br>      оператора d2u/dt2

en: Please provide the coefficients<br>   of the d2u/dx2 operator
uk: Будь ласка, вкажіть коефіцієнти<br>      оператора d2u/dx2

en: Please provide the coefficients<br>   of the du/dt operator
uk: Будь ласка, вкажіть коефіцієнти<br>      оператора du/dt

en: Please provide the coefficients<br>   of the d2u/dtdx operator
uk: Будь ласка, вкажіть коефіцієнти<br>      оператора d2u/dtdx

en: Please provide the coefficients<br>    of the du/dx operator
uk: Будь ласка, вкажіть коефіцієнти<br>      оператора du/dx

en: Please provide the coefficients<br>      of the u operator
uk: Будь ласка, вкажіть коефіцієнти<br>      оператора u

en: Please provide the coefficients<br>      of the f operator.
uk: Будь ласка, вкажіть коефіцієнти<br>      оператора f.

en: Please provide the sign of<br>the non-constant discriminant.
uk: Будь ласка, вкажіть знак<br>змінного дискримінанта.

en: Please provide the type of<br>the discretization method.
uk: Будь ласка, вкажіть тип<br>методу дискретизації.

en: Please provide the degree of<br>the discretization method.
uk: Будь ласка, вкажіть порядок<br>методу дискретизації.

en: Please provide the number<br>of discretisation points.
uk: Будь ласка, вкажіть кількість<br>точок дискретизації.

en: Please provide the<br>initial condition u(x,t0).
uk: Будь ласка, вкажіть<br>початкову умову u(x,t0).

en: Please provide the<br>initial condition du/dx|t0
uk: Будь ласка, вкажіть<br>початкову умову du/dx|t0

en: Please provide the boundary conditions.
uk: Будь ласка, вкажіть граничні умови.

en:    /* First output */
uk:    /* Перше виведення */

en:    /* Second output */
uk:    /* Друге виведення */

en:    /* Fist output */
uk:    /* Перше виведення */

en: No decision.
uk: Немає розв'язку.

en: Usage: y = multMatVect(M, x)
uk: Користування: y = multMatVect(M, x)

en: %s: Arguments #%d and #%d: Incompatible sizes.
uk: %s: параметри %d і %d: несумісні розмірності.

en: The finite element discretization took %.2f seconds
uk: Поділ на скінченні елементи тривав %.2f секунду

en: The finite differences discretization took %.2f seconds
uk: Поділ на скінченні різниці тривав %.2f секунду

en: The finite volume discretization took %.2f seconds
uk: Поділ на скінченні об’єми тривав %.2f секунду

en: The code generation, the compilation and link took %.2f seconds
uk: Створення коду, компіляція та компонування тривало %.2f секунду

en: Input Size
uk: Вхідна розмірність

en: The Font number must be > 0
uk: Номер шрифту має бути > 0

en: The Font size must be > 0
uk: Значення розміру шрифту має бути > 0

en: The Total number of digits must be > 3
uk: Загальна кількість цифр має бути > 3

en: The Number of fractional part digits must be >= 0
uk: Кількість цифр у дробовій частині має бути >= 0

en: Some specified values are inconsistent:
uk: Деякі із вказаних значень є несумісними:

en: Accept inherited values are 0 and 1
uk: Прийнятними успадкованими значеннями є 0 і 1

en: Segs Thickness
uk: Товщина сегментів

en: Ymax > Ymin is required.
uk: Має бути Ymax > Ymin.

en: Xmax > Xmin is required.
uk: Має бути Xmax > Xmin.

en: The lines thickness must be > 0.
uk: Товщина ліній має бути > 0.

en: Number of Curves
uk: Кількість кривих

en: Curves styles: Colors>0 | marks<0
uk: Стилі кривих: кольори > 0 | позначки < 0

en: Curves thicknesses | marks sizes
uk: Товщина кривих або розміри позначок

en: Output window number (-1 for automatic)
uk: Номер вікна виведення (-1 — автоматично)

en: Output window position
uk: Розташування вікна виведення

en: Output window sizes
uk: Розміри вікна виведення

en: Buffer size
uk: Розмір буфера

en: 'Window position' must be [] or a 2 vector
uk: Розташуванням вікна має бути [] або вектор із двох значень

en: 'Window sizes' must be [] or a 2 vector
uk: Розмірами вікна має бути [] або вектор із двох значень

en: The Window number must be >= -1
uk: Номер вікна має бути >= -1

en: The Number of curves must be >= 1
uk: Кількість кривих має бути >= 1

en: The Buffer size must be >= 1
uk: Розмір буфера має бути >= 1

en: The Buffer size must be >= 2
uk: Розмір буфера має бути >= 2

en: Ymax > Ymin is required
uk: Має бути Ymax > Ymin

en: Number of curves
uk: Кількість кривих

en: Curves thicknesses or marks sizes
uk: Товщина кривих або розміри позначок

en: The numbers of curves styles and of<br>curves thickness or marks size must match.
uk: Кількості стилів кривих і<br>товщин кривих або розмірів позначок мають збігатися.

en: Not enough curves styles: At least %d expected.
uk: Недостатньо стилів кривих: має бути принаймні %d.

en: The Buffer size must be >= 2, or Change a color (must be <0)
uk: Розмір буфера має бути >= 2 або має бути застосовано зміну кольору (має бути <0)

en: Xmax > Xmin is required
uk: Має бути Xmax > Xmin

en: Zmax > Zmin is required
uk: Має бути Zmax > Zmin

en: Number of event inputs
uk: Кількість вхідних подій

en: The Window position must be [] or a 2 vector
uk: Розташуванням вікна має бути [] або вектор із двох значень

en: The block must have at least one input event
uk: Блок повинен мати принаймні одна вхідна подія

en: The number of curves styles must match the Number of inputs
uk: Кількості стилів кривих і вході мають бути однаковими

en: The Refresh period must be > 0
uk: Значення періоду оновлення має бути > 0

en: 'Window number' must be >= -1
uk: Значення параметра «Номер вікна» має бути >= -1

en: Link to view must be positive
uk: Значення кількості зв'язків із переглядом має бути додатним

en: Event output port
uk: Порт виведення даних подій

en: Port number
uk: Номер порту

en: Wrong value for 'Port Number' parameter: %d.
uk: Помилкове значення параметра «Номер порту»: %d.

en: Strictly positive integer expected.
uk: Слід вказати додатне ціле число.

en: Set Event Output block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку вихідної події

en: Port number must be an integer > 0
uk: Номер порту має бути цілим числом > 0

en: Bounds Vector X (-1 for standard)
uk: Вектор меж за X (-1 — стандартні межі)

en: Bounds Vector Y (-1 for standard)
uk: Вектор меж за Y (-1 — стандартні межі)

en: ColorMap
uk: Мапа кольорів

en: Vectors X and Y must have the same size.
uk: Розмірності векторів X та Y мають бути однаковими.

en: Zmax > Zmin is required.
uk: Має бути Zmax > Zmin.

en: Error with minimum and maximum values
uk: Помилка із мінімальним і максимальним значеннями

en: The block must have at least one input port
uk: Блок повинен мати принаймні один вхідний порт

en: Port sizes must be > 0
uk: Розмірності портів мають бути > 0

en: At least %d curves styles expected.
uk: Мало бути вказано принаймні %d стилів кривих.

en: The size of 'Refresh Periods' must match the Ymin|Ymax's one
uk: Розмірність значення «Періоди оновлення» має дорівнювати розмірності Ymin або Ymax

en: All Refresh Periods must be > 0
uk: Усі значення періодів оновлення мають бути > 0

en: 'Accept herited events' must be 0 or 1
uk: Значенням параметра «Прийняття успадкованих подій» має бути 0 або 1

en: Curve style: Color>0 | mark<0
uk: Стиль кривої: колір > 0 | позначки < 0

en: Refresh period
uk: Період оновлення

en: Accept herited events 0/1
uk: Прийняття успадкованих подій — 0/1

en: Name of Scope (label&Id)
uk: Назва області (мітка&Ід)

en: The Number of Curves must be > 0
uk: Кількість кривих має бути > 0

en: <html>The number of Colors or Mark styles<br>and the number of curves thicknesses or marks sizes<br>must match.
uk: <html>Кількості стилів кольорів або позначок<br>і товщин кривих або розмірів позначок<br>мають бути однаковими.

en: The number of curves must be > 0
uk: Кількість кривих має бути > 0

en: The Window's number must be > -1
uk: Номер вікна має бути > -1

en: The Buffer size must be at least 1
uk: Розмір буфера не повинен бути меншим за 1

en: The Buffer size must be at least 2 or Change a color (must be >0)
uk: Розмір буфера має бути >= 2 або зміна має бути зміною кольору (має бути > 0)

en: Implicit output port:
uk: Неявний порт виведення даних:

en: Regular output port
uk: Порт звичайного виведення даних

en: Not enough colors defined: At least %d required.
uk: Визначено недостатньо кольорів: мало бути принаймні %d.

en: 'Auto scaling' must be 0:No or 1:Yes
uk: Значенням параметра «Автомасштаб» має бути 0:ні або 1:так

en: 'Window number' can't be  < -1
uk: Номер вікна не може бути  < -1

en: Size of Refresh Period must equal size of Ymin/Ymax vector
uk: Розмірність параметра «Період оновлення» має дорівнювати розмірності вектора Ymin/Ymax

en: Refresh Period must be > 0
uk: Значення періоду оновлення має бути > 0

en: The Buffer size must be at least 2
uk: Розмір буфера не повинен бути меншим за 2

en: Window position must be [] or a 2 vector
uk: Розташуванням вікна має бути [] або вектор із двох значень

en: Window sizes must be [] or a 2 vector
uk: Розмірами вікна має бути [] або вектор із двох значень

en: Window number can't be  < -1
uk: Номер вікна не може бути  < -1

en: Size of buffer
uk: Розмір буфера

en: Size of buffer must be > 0
uk: Розмір буфера має бути > 0

en: Invalid variable's name.<br>Please choose another name.
uk: Некоректна назва змінної.<br>Будь ласка, виберіть іншу назву.

en: Protected variable name.<br>Please choose another name.
uk: Використано назву захищеної змінної.<br>Будь ласка, виберіть іншу назву.

en: Buffer Size
uk: Розмір буфера

en: Swap Mode (0:No, 1:Yes)
uk: Режим переставляння (0 — ні, 1 — так)

en: Write '.au' sound file on audio device
uk: Запис файла звукових даних «.au» на пристрій відтворення

en: You cannot modify '%s' when running.
uk: Не можна змінювати «%s» під час виконання.

en: End current simulation first
uk: Спочатку завершіть поточне моделювання

en: Swap Mode
uk: Режим переставляння

en: Write to C binary file
uk: Записати до файла двійкових даних C

en: Input Format
uk: Формат вхідних даних

en: Valid formats are:
uk: Можливі такі формати:

en: You cannot modify '%s' when running
uk: Не можна змінювати «%s» під час виконання

en: End current simulation first.
uk: Спочатку завершіть поточне моделювання

en: You cannot modify 'Buffer Size' when running.
uk: Не можна змінювати значення «Розмір буфера» під час виконання.

en: Output File Name
uk: Назва файла вихідних даних

en: You must provide a filename.
uk: Слід вказати назву файла.

en: Directory '%s' does not exist
uk: Каталогу «%s» не існує

en: Event input port
uk: Порт введення даних подій

en: Port Number
uk: Номер порту

en: Wrong values for 'Port Number' parameter: %d.
uk: Помилкові значення параметра «Номер порту»: %d.

en: Set Event Input block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку вхідної події

en: 'Port number' must be a positive integer.
uk: Номер порту має бути додатним цілим числом.

en: Event clock generator
uk: Породжувач подій годинника

en: &nbsp; Do not start if 'Initialisation Time' is negative
uk: &nbsp; не починати, якщо «Час ініціалізації» є від’ємним

en: Initialisation Time
uk: Час ініціалізації

en: Period
uk: Період

en: Strictly positive number expected.
uk: Мало бути вказано додатне число

en: Wrong values for '%s' parameter: %5.1e.
uk: Помилкове значення параметра «%s»: %5.1e.

en: Set Clock  block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку годинника

en: Period must be > 0
uk: Значенням періоду має бути > 0

en: Set Constant value block
uk: Встановлення блоку сталого значення

en: Value
uk: Значення

en: The value must be non-empty
uk: Значення має бути непорожнім

en: The input value must be scalar.<br>Please use CONST_m to set a<br>constant input vector or matrix.
uk: Вхідним значенням має бути скаляр.<br>Будь ласка, скористайтеся CONST_m для встановлення<br>сталого вектора вхідних даних або матриці.

en: Set Constant Block
uk: Встановлення блоку сталої

en: Value (scalar | vector | matrix)
uk: Значення (scalar | vector | matrix)

en: The value must have at least one element.
uk: Значення має складатися з принаймні одного елемента.

en: Provides a CONSTant scalar, vector or Matrix
uk: Надає сталий скаляр, вектор або матрицю

en: Constant Value
uk: Значення сталої

en: Constant value must have at least one element.
uk: Стала має складатися принаймні з одного елемента.

en: Wrong size for '%s' parameter
uk: Помилкова розмірність параметра «%s»

en: Wrong type for '%s' parameter
uk: Помилковий тип параметра «%s»

en: The value must be numeric<br>(double, complex, int, int8, ..uint32).
uk: Значення має бути числовим<br>(double, complex, int, int8, ..uint32).

en: Spline data
uk: Сплайнові дані

en: Spline Method (0..7)
uk: Метод сплайнів (0..7)

en: Periodic signal (y/n)?
uk: Періодичний сигнал (y — так/n — ні)?

en: Incompatible sizes of [x] and [y]
uk: Несумісні розмірності [x] і [y]

en:  No [y] is provided
uk:  Не вказано [y]

en: X should be positive
uk: X має бути додатним

en: Generating periodic signal
uk: Створення періодичного сигналу

en: Sine parameters
uk: Параметри синусоїди

en: Excel data file
uk: файл даних Excel

en: Scicos cannot find the excel file '%s'.
uk: Scicos не вдалося знайти файл excel «%s».

en: Scicos cannot read your Excel file. Please verify the parameters
uk: Scicos не вдалося прочитати дані з вашого файла Excel. Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано параметри.

en: x contains no data:x(%d)
uk: x не містить даних: x(%d)

en: Y contains no data:y(%d)
uk: Y не містить даних: y(%d)

en: Text data file
uk: Файл текстових даних

en: Abscissae must be in increasing order
uk: Абсциси має бути вказано у порядку збільшення

en: Integer counter generator
uk: Породжувач цілого лічильника

en: Maximum
uk: Максимум

en: Rule (1:Increment, 2:Decrement)
uk: Правило (1: збільшення, 2: зменшення)

en: Wrong values for 'Maximum' and 'Minimum' parameters: %d &lt; %d
uk: Помилкові значення параметрів «Максимум» і «Мінімум»: %d &lt; %d

en: 'Minimum' must be less than 'Maximum'.
uk: «Мінімум» має бути меншим за «Максимум».

en: Wrong value for 'Rule' parameter: %d
uk: Помилкове значення параметра «Правило»: %d

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: 'Interpolation method' should be chosen in [0,1,2,3]
uk: Значення «Метод інтерполяції» має бути вибрано із набору [0, 1, 2, 3]

en: 'Use zero crossing' should be either 0 or 1
uk: Значенням «Використання перетину нуля» має бути 0 або 1

en: 'Output at end' should be either 0 or 1
uk: Значенням параметра «Виводити наприкінці» має бути 0 або 1

en: Invalid variable name.<br>Please use another variable<br>or define this one.
uk: Некоректна назва змінної.<br>Будь ласка, скористайтеся іншою назвою<br>або визначте цю.

en: Sine wave generator
uk: Генератор синусоїдальної хвилі

en: Frequency (rad/s)
uk: Частота (рад/с)

en: Phase (rad)
uk: Фаза (рад)

en: Wrong value for 'Frequency' parameter: %e.
uk: Помилкове значення параметра «Частота»: %e.

en: Minimum Value
uk: Мінімальне значення

en: Implicit input port
uk: Неявний порт введення даних

en: Outport size ([-1 -2] for inherit)
uk: Розмірність вихідного порту ([-1 -2] — успадковування)

en: Outport Type (-1 for inherit)
uk: Тип вихідного порту (-1 — успадковування)

en: Port number must be a positive integer
uk: Номер порту має бути додатним цілим числом

en: Outport Size must be a 2 elements vector
uk: Розмірність вихідного порту має бути вектором з двох елементів

en: Outport type must be a number between 1 and 9, or -1 for inheritance.
uk: Тип вихідного порту має бути числом у діапазоні від 1 до 9. Тип -1 означає успадковування.

en: Modulo counter (0 to N counter)
uk: Модульний лічильник (лічильник від 0 до N)

en: Initial State (zero or positive number)
uk: Початковий стан (нульове або додатне число)

en: Upper Limit (positive number)
uk: Верхня межа (додатне число)

en: Wrong value for 'Initial State' parameter: %d.
uk: Помилкове значення параметра «Початковий стан»: %d.

en: Null or positive integer expected.
uk: Слід вказати нульове або додатне ціле число.

en: Wrong values for 'Upper Limit' parameter: %d.
uk: Помилкові значення параметра «Верхня межа»: %d.

en: Set Pulse Generator parameters
uk: Встановлення параметрів генератора пульсацій

en: Phase delay (s)
uk: Затримка фази (с)

en: The pulse width must be in [0,100]
uk: Шириною пульсації має бути число у діапазоні [0,100]

en: Offset must be < Period*(1-Width/100)
uk: Значення зсуву має бути < Період*(1-Ширина/100)

en: Ramp function
uk: Пилкоподібна функція

en: Start Time
uk: Час початку

en: Wrong value for 'Start Time' parameter: %e.
uk: Помилкове значення параметра «Час початку»: %e.

en: Set Random generator block parameters
uk: Встановлення параметрів блоку генератора випадкових чисел

en: flag = 0 : Uniform distribution. A is min and A+B max<br>flag = 1 : Normal distribution. A is mean and B deviation.<br><br>A and B must be vector with equal sizes.<br>Seed is the seed of random number generator (integer<2**31)
uk: прапорець = 0: однорідно розподілена величина, A — мінімум, A+B — максимум<br>прапорець = 1: нормально розподілена величина, A — математичне сподівання, B — середньо-квадратичне відхилення<br><br>A і B мають бути векторами однакових розмірностей.<br>Базою має бути початкове число для генератора випадкових чисел (ціле число < 2**31)

en: 'flag' must be equal to 0 or 1
uk: Значенням «прапорець» має бути число рівне 0 або 1

en: flag = 0 : Uniform distribution A is min and A+B max.<br>flag = 1 : Normal distribution A is mean and B deviation<br><br>A and B must be matrix with equal sizes
uk: прапорець = 0: однорідно розподілена величина, A — мінімум, A+B — максимум.<br>прапорець = 1: нормально розподілена величина, A — математичне сподівання, B — середньо-квадратичне відхилення<br><br>A і B мають бути матрицями однакових розмірностей.

en: Datatype (1=real double  2=complex)
uk: Тип даних (1=дійсний подвійної точності 2=комплексний)

en: Seed
uk: База

en: Read an Audio File
uk: Читання звукового файла

en: Read is done on a binary '.au' file
uk: Читання виконано з файла двійкових даних «.au»

en: Input File Name
uk: Назва файла вхідних даних

en: Simulation running !!! You cannot modify Input file name
uk: Виконується імітація! Не можна змінювати назву файла вхідних даних.

en: Must be greater than %d.
uk: Має бути більшим за %d.

en: Read from C binary file
uk: Читати з бінарного файла C

en: Time Record Selection
uk: Вибір запису часу

en: Must be a scalar or an empty matrix.
uk: Має бути число або порожня матриця.

en: You must provide a file name.
uk: Вам слід вказати назву файла.

en: Record Size
uk: Розмір запису

en: Wrong value for  '%s' parameter: %d.
uk: Помилкове значення параметра «%s»: %d.

en: [1, Record Size =
uk: [1, розмір запису =

en: Outputs Record Selection
uk: Вибір вихідних записів

en: Wrong value for indexes in '%s' parameter: %s.
uk: Помилкове значення номерів у параметрі «%s»: %s.

en: Initial Record Index
uk: Номер початкового запису

en: Read from an input file
uk: Читати з файла вхідних даних

en: Read is done on:<br>&nbsp; - A binary file if no format given.<br>&nbsp; - A formatted text file if a  format (fortran type) is given.<br>
uk: Читання буде виконано для:<br>&nbsp; - файла двійкових даних, якщо формат не вказано.<br>&nbsp; - форматованого текстового файла, якщо вказано формат a (типу форматів Фортрану).<br>

en: Empty matrix or scalar expected.
uk: Мало бути вказано порожню матрицю або число.

en: Wrong value for '%s' parameter: %d
uk: Помилкове значення параметра «%s»: %d

en: Simulation running !!! You cannot switch <br />between formatted and unformatted
uk: Виконується імітація!!! Не можна перемикатися <br />форматованим і неформатованим

en: Simulation running !!! You cannot modify 'Input File Name
uk: Виконується імітація!!! Ви не можете змінювати «Назву файла вхідних даних»

en: Simulation running !!! You cannot modify 'Time Record Selection
uk: Виконується імітація!!! Не можна змінювати «Вибір запису часу»

en: Wrong value for '%s' parameter: %s
uk: Помилкове значення параметра «%s»: %s

en: Wrong format for '%s' parameter: %s.
uk: Помилкове форматування параметра «%s»: %s.

en: You must enclose the format's string between parentheses.
uk: Рядок опису формату слід вказувати у дужках.

en: Buffer size must be at least 2.
uk: Розмір буфера не повинен бути меншим за 2.

en: You must read at least one field in record.
uk: Читати слід принаймні одне поле у записі.

en: Strictly positive indexes expected.
uk: Мало бути вказано строго додатні індекси.

en: Step Time
uk: Час сходинки

en: 'Initial Value' and 'Final Value': incompatible sizes: %d and %d.
uk: «Початкове значення» і «Остаточне значення» мають несумісні розмірності: %d і %d.

en: Same sizes expected.
uk: Розмірності мали збігатися.

en: 'Sample time' must be >= 0
uk: Значення параметра «Час вимірювання» має бути >= 0

en: The |Offset| must be less than the Sample time
uk: Значення зсуву має бути меншим за час вибірки

en: Min value
uk: Мін. значення

en: TK Source:
uk: Джерело TK:

en: Set General Zero-Crossing parameters
uk: Встановити загальні параметри перетину нуля

en: Input size
uk: Розмірність входу

en: Routing matrix
uk: Матриця маршрутизації

en: Set Zero-Crossing parameters<br><br>All surfaces must cross together
uk: Встановити загальні параметри перетину нуля<br><br>Усі поверхні мають перетинатися між собою

en: The block must have at least one input
uk: Блок повинен мати принаймні один вхід

en: %s: Wrong number of input arguments: At most %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати не більше %d.
