scilab - en to uk translation catalogue (359 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
uk: %s: не вдалося прочитати вхідний параметр №%d.

en: %s: Wrong type for argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: No more memory.
uk: %s: доступну пам’ять вичерпано.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Real matrix or 'readonly' expected.
uk: #%s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати матрицю дійсних значень або рядок «readonly».

en: %s: Wrong type for argument #%d: Real matrix expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати матрицю дійсних значень.

en: %s: Wrong size for input arguments #%d and #%d: Same dimensions expected.
uk: %s: помилкові розмірності вхідних параметрів №%d та №%d: розмірності мали збігатися.

en: Graphics handle field
uk: Поле елемента керування графіки

en: No help
uk: Немає довідки

en: Error while reading the String
uk: Помилка під час спроби читання рядка

en: The configuration file has been corrupted and reset to default one.
uk: Файл налаштувань пошкоджено. Відновлено типові значення.

en: File not found: %s
uk: Файла не існує: %s

en: I/O error: %s
uk: Помилка введення-виведення: %s

en: The file %s has been modified by another program. Reload it ?
uk: До файла %s внесено зміни сторонньою програмою. Перезавантажити його вміст?

en: File
uk: Файл

en: New
uk: Створити

en: Open
uk: Відкрити

en: Open function source file
uk: Відкрити файл коду функції

en: Open URL
uk: Відкрити URL

en: Source of '
uk: Джерело «

en: Recent Files
uk: Нещодавні файли

en: Save
uk: Зберегти

en: Save as
uk: Зберегти як

en: The file could not be created, check the path
uk: Не вдалося створити файл, перевірте вказану адресу

en: The file is not writable so it is opened in read-only mode
uk: Файл непридатний до запису, його відкрито у режимі читання

en: You do not have the permissions to write this file
uk: У вас немає прав доступу до запису даних до цього файла

en: You do not have the permissions to read this file
uk: У вас немає прав доступу до читання цього файла

en: Save All
uk: Зберегти всі

en: Page Setup
uk: Налаштування сторінки

en: Print Preview
uk: Перегляд друку

en: Print
uk: Надрукувати

en: An error occurred when exporting the code using FOP
uk: Під час експортування коду за допомогою FOP сталася помилка

en: An error occurred when printing
uk: Під час спроби друку сталася помилка

en: Close
uk: Закрити

en: Close All
uk: Закрити всі

en: Close All But This
uk: Закрити всі крім поточної

en: Exit
uk: Вийти

en: ?
uk: Довідка

en: Edit
uk: Зміни

en: Undo
uk: Вернути

en: Redo
uk: Повторити

en: Cut
uk: Вирізати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Delete
uk: Вилучити

en: Tools
uk: Інструменти

en: Comment Selection
uk: Закоментувати позначене

en: Uncomment Selection
uk: Зняти позначки коментаря з позначеного

en: Shift Right
uk: Зсунути праворуч

en: Shift Left
uk: Зсунути ліворуч

en: Correct Indentation
uk: Виправити відступи

en: Help on typing
uk: Довідка при введенні

en: Generate help from function
uk: Створити довідку на основі функції

en: Clone tab in a new window
uk: Клонувати вкладку у новому вікні

en: Clone and close tab in a new window
uk: Клонувати і закрити вкладку у новому вікні

en: Remove trailing whitespaces
uk: Вилучити кінцеві пробіли

en: Search
uk: Пошук

en: Find/Replace
uk: Знайти/Замінити

en: Find Next
uk: Знайти далі

en: Find Previous
uk: Знайти позаду

en: Goto line
uk: Перейти до рядка

en: View
uk: Перегляд

en: Show/Hide ToolBar
uk: Показати/Сховати панель інструментів

en: Highlight current line
uk: Підсвічувати поточний рядок

en: Word Wrap
uk: Перенесення слів

en: Whereami Line Numbering
uk: Нумерація рядків Whereami

en: Normal Line Numbering
uk: Звичайна нумерація рядків

en: No Line Numbering
uk: Без нумерації рядків

en: Set Colors
uk: Вказати кольори

en: Set Font
uk: Вказати шрифт

en: Reset default font
uk: Відновити типовий шрифт

en: Split horizontally
uk: Розділити горизонтально

en: Split vertically
uk: Розділити вертикально

en: No split
uk: Без поділу

en: Document
uk: Документ

en: Syntax Type
uk: Тип синтаксису

en: Encoding
uk: Кодування

en: Colorize
uk: Розфарбовування

en: Enable Auto Reformat
uk: Увімкнути автоматичну зміну формату

en: Line Endings
uk: Завершення рядків

en: Auto (Default)
uk: Автоматично (типово)

en: Mac Classic (CR)
uk: Класичний для Mac (CR)

en: Execute
uk: Виконати

en: Load Into Scilab
uk: Завантажити до Scilab

en: Evaluate Selection
uk: Обчислити позначене

en: Evaluate from beginning...
uk: Обчислити з початку…

en: Execute File Into Scilab
uk: Виконати файл у Scilab

en: SciNotes help
uk: Довідка SciNotes

en: Help on the current keyword
uk: Довідка щодо поточного ключового слова

en: Help on the selected text
uk: Довідка щодо позначеного фрагмента тексту

en: Help on selected text or keyword
uk: Довідка щодо позначеного фрагмента тексту або слова

en: Help about '
uk: Довідка щодо «

en: About
uk: Про програму

en: Find:
uk: Знайти:

en: Find
uk: Знайти

en: Replace/Find
uk: Замінити/Знайти

en: Replace With :
uk: Замінити на:

en: Direction
uk: Напрямок

en: Forward
uk: Вперед

en: Backward
uk: Назад

en: Scope
uk: Область

en: All
uk: Всі

en: Selected lines
uk: Позначені рядки

en: Select from caret
uk: Позначити від каретки

en: Options
uk: Параметри

en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

en: Circular search
uk: Циклічний пошук

en: Restart the search from the beginning
uk: Поновити пошук з початку

en: Whole word
uk: Цілі слова

en: Regular expressions
uk: Формальні вирази

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace All
uk: Замінити всі

en: Invalid regular expression : %s
uk: Некоректний формальний вираз: %s

en: You have passed the end of the document
uk: Перехід за кінець документа

en: You have passed the beginning of the document
uk: Перехід за початок документа

en: You have reached the end of the document
uk: Досягнуто кінця документа

en: You have reached the beginning of the document
uk: Досягнуто початку документа

en: String %s not found
uk: Рядка %s не знайдено

en: The file %s does not exist. Do you want to create it?
uk: Файла з назвою %s не інує. Хочете його створити?

en: close this tab
uk: закрити цю вкладку

en: This file
uk: Поточний файл

en: The file %s has been modified since last save. Save it?
uk: З часу останнього збереження до файла %s було внесено зміни. Зберегти файл?

en: The file %s has been modified by another program ! Overwrite it ?
uk: Файл %s було змінено іншою програмою! Перезаписати його поточний вміст?

en: Warning: the file has been modified by another program !
uk: Попередження: до файла було внесено зміни сторонньою програмою!

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Replace File?
uk: Замінити файл?

en: File already exists
uk: Файл вже існує

en: Untitled
uk: Без назви

en: Ok
uk: Гаразд

en: Apply & Reindent
uk: Застосувати і змінити відступи

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Default
uk: Типовий

en: Next tab
uk: Наступна вкладка

en: Previous tab
uk: Попередня вкладка

en: You need to save your modifications before executing this file into Scilab.
uk: Перш ніж виконувати цей файл у Scilab, його вміст слід зберегти.

en: This file is very long. "Execute File Into Scilab" could be better.
    Are you sure to continue ?
uk: Цей файл є занадто довгим. Краще скористатися командою «Завантажити до Scilab».
    Ви справді бажаєте виконати обчислення?

en: Enter line number
uk: Введіть номер рядка

en: This file is a binary, saving it will result in a corrupt file.
uk: Цей файл є бінарним файлом, збереження пошкодить цей файл.

en: Loading
uk: Завантаження

en: Colorization canceled
uk: Розфарбування скасовано

en: Binary file: read-only mode
uk: Бінарний файл: режим лише читання

en: Read-only mode
uk: Режим тільки для читання

en: Press CTRL and move the mouse over the link to activate it
uk: Натисніть клавішу CTRL і пересуньте вказівник миші на посилання, щоб задіяти його

en: Open in the navigator the URL
uk: Відкрити у програмі для перегляду адресу

en: Mail to
uk: Надіслати листа до

en: Open the source of the macro
uk: Відкрити початковий код макросу

en: Show the definition of the macro
uk: Показати місце визначення макросу

en: Line %s, Column %s. Function '%s' at Line %s.
uk: Рядок %s, позиція %s. Функція «%s» у рядку %s.

en: Unknown function
uk: Невідома функція

en: Line %s, Column %s.
uk: Рядок %s, позиція %s.

en: Copyright (c)
uk: Авторські права належать ©

en: SciNotes error
uk: Помилка SciNotes

en: The file could not be saved.
uk: Зберегти файл не вдалося.

en: The file could not be converted.
uk: Перетворити файл не вдалося.

en: %s is a directory.
uk: %s — це каталог.

en: Your modifications will be lost, change encoding anyway?
uk: Внесені вами зміни буде втрачено. Попри це бажаєте змінити кодування?

en: Continue ?
uk: Продовжити?

en: Cannot load "scinotesConfiguration.xml"
uk: Не вдалося завантажити «scinotesConfiguration.xml»

en: Could not find the console nor the InterpreterManagement.
uk: Не вдалося виявити консолі або InterpreterManagement.

en: Could not find the temporary file.
uk: Не вдалося виявити тимчасовий файл.

en: No text selected.
uk: Не позначено жодного фрагмента тексту.

en: No text to execute.
uk: Немає тексту для обробки.

en: Complete
uk: Завершити

en: Copy selection in a new tab
uk: Копіювати позначене до нової вкладки

en: The file encoding is actually %s and it will be saved in using %s. Continue ?
uk: Справжнім кодуванням символів файла є %s, файл буде збережено у кодуванні %s. Зберегти?

en: Encoding problems
uk: Проблеми з кодуванням

en: Cannot guess the file encoding.
uk: Не вдалося визначити кодування даних файла.

en: Cannot save the file %s... stop the backup process
uk: Не вдалося зберегти файл %s… Процедуру створення резервної копії перервано.

en: Backup finished...
uk: Створення резервної копії завершено…

en: The directory %s does not exist. Do you want to create it?
uk: Каталогу з назвою %s не існує. Хочете його створити?

en: The directory %s cannot be created. Please check your access rights.
uk: Не вдалося створити каталог %s. Будь ласка, перевірте, чи є у вас відповідні права доступу.

en: Impossible to write a file in %s. Please check your access rights.
uk: Не вдалося записати файл до %s. Будь ласка, перевірте, чи є у вас відповідні права доступу.

en: Invalid directory name: %s.
uk: Некоректна назва каталогу: %s.

en: SciNotes autosave
uk: Автозбереження SciNotes

en: %s occurences found.
uk: Знайдено відповідники %s.

en: Change Colors
uk: Змінити кольори

en: Cursor Color
uk: Колір курсора

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Change Color
uk: Змінити колір

en: Italic
uk: Курсив

en: Strike Through
uk: Перекреслити

en: Preview
uk: Перегляд

en: Underline
uk: Підкреслити

en: Settings
uk: Параметри

en: Color
uk: Колір

en: Bold
uk: Жирний

en: Code Navigator
uk: Навігація кодом

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Relative
uk: Відносний

en: Go to line:
uk: Перейти до рядка:

en: Numeration
uk: Нумерація

en: Alphabetic order
uk: За абеткою

en: Natural order
uk: Природній порядок

en: Order
uk: Порядок

en: Functions
uk: Функції

en: Anchors
uk: Прив’язки

en: Anchor's name:
uk: Назва прив’язки:

en: Set an anchor
uk: Встановити прив’язку

en: Anchor:
uk: Прив’язка:

en: Open source file of the function:
uk: Відкрити початковий код функції:

en: Open source
uk: Відкрити файл з кодом

en: Are you sure that you want to close SciNotes ?
uk: Ви справді бажаєте завершити роботу SciNotes?

en: Restore files from your last SciNotes session ?
uk: Відкрити файли з вашого попереднього сеансу у SciNotes?

en: Restore the last sessions
uk: Відновлення попереднього сеансу

en: Configure Tabulation
uk: Налаштування табуляції

en: Tab style
uk: Стиль табуляції

en: Use spaces
uk: Використовувати пробіли

en: Length
uk: Довжина

en: Tab representation
uk: Показ табуляції

en: Horizontal rule
uk: Горизонтальна лінійка

en: Vertical rule
uk: Вертикальна лінійка

en: Double chevrons
uk: Подвійний шеврон

en: Copy full path
uk: Копіювати шлях повністю

en: Exact
uk: Точно

en: Search Files...
uk: Знайти файли…

en: Search in Files...
uk: Знайти у файлах…

en: <html>%s <i>(%s matches)</i></html>
uk: <html>%s <i>(%s відповідників)</i></html>

en: <html>%s <i>(%s match)</i></html>
uk: <html>%s <i>(%s відповідник)</i></html>

en: Elapsed time: %s sec.
uk: Витрачено часу: %s сек.

en: Base directory:
uk: Базовий каталог:

en: Recursive
uk: Рекурсивно

en: File pattern
uk: Шаблон файла

en: (* for any string and ? for any character)
uk: (* — будь-який рядок, ? — будь-який символ)

en: (~ for user home dir. and SCI for Scilab base dir.)
uk: (~ — домашня тека користувача, SCI — основна тека Scilab)

en: Word pattern
uk: Шаблон слова

en: Read file line by line
uk: Читати файл порядково

en: Choose...
uk: Вибрати…

en: Stop
uk: Перервати

en: Regex
uk: Формальний вираз

en: Word
uk: Слово

en: Case-sensitivity (Word)
uk: Врахування регістру (слово)

en: Case-sensitivity (File name)
uk: Врахування регістру (назва файла)

en: Recursive search
uk: Виконувати пошук рекурсивно

en: Line by line
uk: Порядково

en: Regular expression (Word)
uk: Формальний вираз (слово)

en: Choose the search base directory
uk: Виберіть кореневий каталог пошуку

en: Scilab '%s' module disabled in -nogui or -nwni mode.
uk: Модуль «%s» Scilab у режимі -nogui або -nwni вимкнено.

en: Scilab '%s' module not installed.
uk: Модуль «%s» Scilab не встановлено.

en: Open recent
uk: Відкрити повторно

en: Working directories;Add a directory;Remove last directory
uk: Робочі каталоги;Додати каталог;Вилучити останній каталог

en: Open file in ...
uk: Відкрити файл у…

en: Save file in ...
uk: Зберегти файл у…

en: Restore opened files on start-up
uk: Відкривати попередні файли під час запуску

en: Export
uk: Експорт

en: Exit Scinotes
uk: Вийти зі Scinotes

en: Copy as HTML with line number
uk: Копіювати як HTML з номерами рядків

en: Columns actions
uk: Дії над стовпчиками

en: Paste Column
uk: Вставити стовпчик

en: Repeat on the Column
uk: Повторити над цим стовпчиком

en: Select current block
uk: Позначити поточний блок

en: Incremental Search
uk: Покроковий пошук

en: Find files
uk: Пошук файлів

en: Find word in files
uk: Пошук слів у файлах

en: Set anchor
uk: Встановити прив’язку

en: Go to next anchor
uk: Перейти до наступної прив’язки

en: Go to previous anchor
uk: Перейти до попередньої прив’язки

en: Remove anchor
uk: Вилучити прив’язку

en: Format
uk: Формат

en: Remove trailing spaces
uk: Вилучати кінцеві пробіли

en: Generate comments for help_from_sci
uk: Створити записи коментарів для help_from_sci

en: Change the case
uk: Змінити регістр

en: Make Selection Lowercase
uk: Замінити великі літери у позначеному малими

en: Make Selection Uppercase
uk: Замінити малі літери у позначеному великими

en: Capitalize Selection;Capitalize character
uk: Змінити регістр позначеного;Змінити регістр символу

en: Single to double quote strings
uk: Рядки у одинарних лапках у подвійні лапки

en: Current file encoding
uk: Кодування поточного файла

en: Preferences
uk: Параметри

en: Set font
uk: Встановити шрифт

en: Set colors
uk: Встановити кольори

en: Scinotes General settings
uk: Загальні параметри Scinotes

en: Auto-completion on
uk: Автодоповнення

en: (, [, ...
uk: (, [, …

en: if, function, ...
uk: if, function, …

en: Line numbering;Off;Normal;Local numbering
uk: Нумерація рядків;Вимкнено;Звичайна;Локальна нумерація

en: Suppress comments when executing selection
uk: Придушити коментарі під час виконання позначеного

en: Window
uk: Вікно

en: Copy tab in new window
uk: Копіювати вкладку у окреме вікно

en: Detach tab in new window
uk: Від’єднати вкладку у окреме вікно

en: Split View;Off;Split in two columns;Split in two rows
uk: Розділений перегляд;Вимкнути;Розділити на два стовпчики;Розділити на два рядки

en: ... file with no echo
uk: …файл без виведення

en: ... file with echo
uk: …файл з виведенням

en: ... the selection with echo;... until the caret, with echo
uk: …позначене з виведенням;…до курсора з виведенням

en: Save and execute
uk: Зберегти і виконати

en: Save and execute all files
uk: Зберегти і виконати всі файли

en: Scinotes help
uk: Довідка зі Scinotes

en: Help on ;Help on selection
uk: Довідка щодо ;Довідка щодо позначеного

en: Evaluate Selection with echo;Evaluate until the caret, with echo
uk: Обчислити позначене з виведенням;Обчислити до курсора з виведенням

en: Display
uk: Показ

en: Header
uk: Заголовок

en: Autosave
uk: Автозбереження

en: Editor
uk: Редактор

en: Use Scinotes
uk: Користування Scinotes

en: External editor:
uk: Зовнішній редактор:

en: (Don't forget to quote path containing white spaces)
uk: (Не забудьте додати лапки, якщо у запису шляху містяться пробіли)

en: Scilab command:
uk: Команда Scilab:

en: Restore previous session on start-up
uk: Відновлювати попередній сеанс під час запуску

en: Add carriage return at the end of the file.
uk: Додавати символ нового рядка наприкінці файла.

en: Number of recently opened files to display:
uk: Кількість нещодавно відкритих файлів у списку:

en: Default file encoding:
uk: Типове кодування файлів:

en: Default End-Of-Line:
uk: Типове завершення рядка:

en: Completion
uk: Доповнення

en: Auto-complete brackets when cursor is at the end of a line
uk: Автоматично доповнювати дужки, коли курсор перебуває наприкінці рядка

en: General display options
uk: Загальні параметри показу

en: Highlight current line:
uk: Підсвічування поточного рядка:

en: Show line numbers:
uk: Показ номерів рядків:

en: Local numbering
uk: Локальна нумерація

en: Normal
uk: Звичайна

en: Wrap lines
uk: Переносити рядки

en: Background color:
uk: Колір тла:

en: Cursor color:
uk: Колір курсора:

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Enable keywords colorization
uk: Увімкнути розфарбовування ключових слів

en: Set syntax Colors
uk: Встановити кольори синтаксису

en: Highlight corresponding brackets
uk: Підсвічувати відповідні дужки

en: Color:
uk: Колір:

en: Highlight on mouse over
uk: Підсвічування у разі наведення вказівника

en: Style:
uk: Стиль:

en: Filled
uk: Заповнення кольором

en: Framed
uk: У рамці

en: Underlined
uk: Підкреслення

en: Highlight corresponding keywords (e.g. if ... end)
uk: Підсвічувати відповідні ключові слова (наприклад if ... end)

en: Tabulation and Indentation
uk: Табуляція і відступи

en: Tabulation size:
uk: Розмір табуляції:

en: Use space
uk: Використовувати пробіл

en: Representation:
uk: Представлення:

en: Chevrons
uk: Шеврон

en: Enable auto indentation
uk: Увімкнути автовідступ

en: Indent size:
uk: Розмір відступу:

en: Enable autosave in Scinotes
uk: Увімкнути автозбереження у Scinotes

en: Save options
uk: Параметри збереження

en: Save every
uk: Зберігати кожні

en:  minutes
uk:  хвилин

en: Close options
uk: Параметри закриття

en: Delete automatically saved files
uk: Вилучити автоматично збережені файли

en: Filename
uk: Назва файла

en: Append filename with:
uk: Додати назву файла з:

en: (%date can be used to be replaced by the current date)
uk: (заповнювач %date буде замінено значенням поточної дати)

en: Replace extension with:
uk: Замінити суфікс на такий:

en: Location
uk: Розташування

en: Source file directory
uk: Каталог файлів кодів

en: Single directory
uk: Окремий каталог

en: Choose an autosave directory
uk: Виберіть каталог для автозбереження

en: Default header
uk: Типовий заголовок

en: Add a default header to new file
uk: Додавати до нових файлів типовий заголовок

en: Available variables: {{$current-date}}, {{$current-year}}
uk: Доступні змінні: {{$current-date}}, {{$current-year}}

en: %s: Wrong number of input argument(s): At least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати не менше за %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Number expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %d: мало бути вказано число.

en: edit: %s is an alias of %s => editing %s()
          Please reset %s=%s if %s() is recompiled.
uk: редагування: %s є іншою назвою %s => редагуємо %s()
          Будь ласка, скиньте %s=%s, якщо %s() перезібрано.

en: %s: %s() is an uneditable hard coded function.
uk: %s: %s() є непридатною до редагування вбудованою функцією.

en: The last error did not occur inside a Scilab macro.
uk: Остання помилка не сталася у межах макросу Scilab.

en:  on line
uk:  у рядку

en: Opening file
uk: Відкриваємо файл

en:  of the source file of the function
uk:  початкового коду функції

en: The source file of the function
uk: Файл коду функції

en:  was not found in any library path
uk:  не було знайдено за жодною з адрес бібліотек

en: There is no recorded error
uk: Записів помилок не збереглося
