scilab - en to uk translation catalogue (173 entries)

en: %s: Argument #%d: Must be in the interval [%s, %s].
uk: %s: параметр %d: має потрапляти до проміжку [%s, %s].

en: %s: Can not read input argument #%d.
uk: %s: не вдалося прочитати вхідний параметр №%d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
uk: %s: Помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати «%s» або «%s».

en: %s: Wrong type for argument #%d: Real vector expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: мало бути вказано вектор дійсних значень.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Real or complex vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор дійсних або комплексних значень.

en: %s: Memory allocation error.
uk: %s: помилка під час спроби виділення пам’яті.

en: %s : Memory allocation error.
uk: %s: помилка під час спроби отримати область пам’яті.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d параметрів.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати скалярний тип.

en: fft call : needs power of two!
uk: виклик fft: потрібна степінь двійки!

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Matrix expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю.

en: %s: Wrong size for argument: Incompatible dimensions.
uk: %s: помилкова розмірність параметра: несумісні розмірності.

en: %s: Too many coefficients are required.
uk: %s: потрібно забагато коефіцієнтів.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати дійсне число.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Scalar expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати скалярний тип.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: First element must not be %s.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: першим елементом не може бути %s.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: %d-element list expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати список із %d елементів.

en: %s: Wrong type for element %d of input argument #%d: A matrix of real expected.
uk: %s: помилковий тип елемента %d вхідного параметра №%d: мало бути вказано матрицю з дійсними елементами.

en: %s: Wrong size for element %d of input argument #%d: A row vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність елемента %d вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор-рядок.

en: %s: Wrong size for element %d of input argument #%d: Size must be multiple of %d.
uk: %s: помилкова розмірність елемента %d вхідного параметра №%d: розмірність має бути кратною до %d.

en: %s: Wrong size for element %d of input argument #%d: A square matrix expected.
uk: %s: помилкова розмірність елемента %d вхідного параметра №%d: слід використовувати квадратну матрицю.

en: %s: Wrong size for element %d of input argument #%d: Same sizes of element %d expected.
uk: %s: помилкова розмірність елемента %d вхідного параметра №%d: розмірність має збігатися із розмірністю елемента %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A row vector expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор-рядок.

en: %s: Incompatible input arguments #%d and #%d: Same column dimensions expected.
uk: %s: несумісні вхідні параметри №%d і №%d: слід використовувати однакову розмірність за стовпчиками.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A %d-by-%d matrix expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мала бути матриця %dx%d.

en: %s: Wrong type for argument %d: Real scalar expected.
uk: %s: помилковий тип параметра %d: мало бути вказано дійсне числове значення.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A %d-by-%d array expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати масив %d-на-%d.

en: %s: specs => invalid order filter.
uk: %s: specs => некоректний фільтр порядку.

en: %s: specs => too high order filter.
uk: %s: specs => надто високий фільтр порядку.

en: %s: error in function syredi.
uk: %s: помилка у функції syredi.

en: Undefined function '%ls'.
uk: Невизначене функція «%ls».

en: User function '%s' have not been set.
uk: Функцію користувача «%s» не встановлено.

en: An error occurred while getting Signalprocessingfunctions object.
uk: Під час спроби отримання об’єкта Signalprocessingfunctions сталася помилка.

en: %ls: error while calling user function.
uk: %ls: помилка під час спроби викликати функцію користувача.

en: %s: Wrong type for output argument #%d: Real matrix expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати матрицю дійсних значень.

en: Simulation of an ARMAX process:
uk: Моделювання процесу ARMAX:

en: Identification ARX (least square):
uk: ARX ідентифікації (найменший квадрат):

en: Simulation of an ARMAX process:
uk: Моделювання процесу ARMAX:

en: Identification ARX (least square):
uk: Визначення ARX (метод найменших квадратів):

en: Arma Spectral power estimation:
uk: Оцінка потужності спектра ARMA:

en: Arma identification
uk: Визначення за ARMA

en: Theoretical value
uk: Теоретичне значення

en: Using macro mese
uk: Використання макросу mese

en: Spectral power
uk: Спектральна потужність

en: frequency
uk: частота

en: spectral estimate
uk: оцінка спектральної щільності

en: Press Return to continue ...
uk: Натисніть Enter, щоб продовжити…

en: filtered signal
uk: фільтрований сигнал

en: given noisy signal
uk: заданий шумний сигнал

en: Signal
uk: Сигнал

en: 2 points convolution
uk: двоточкова згортка

en: 3 points convolution
uk: триточкова згортка

en: Signal derivative estimate
uk: Наближена похідна сигналу

en: Choose filter type and parameters
uk: Виберіть тип фільтрування та параметри

en: Discrete IIR filter
uk: Дискретний IIR-фільтр

en: Discrete IIR filter: low pass  fr < 0.2
uk: Дискретний IIR-фільтр: нижні частоти < 0.2

en: Discrete IIR filter: band pass 0.15 < fr < 0.25
uk: Дискретний IIR-фільтр за діапазоном частот 0.15 < fr < 0.25

en: Minimax FIR filter
uk: Мінімаксний FIR-фільтр

en: low pass  cut-off in [.23,.27]
uk: нижні частоти обрізання на [.23,.27]

en: length 33
uk: довжина 33

en: Remez Triangular filter
uk: Трикутний фільтр Ремеза

en: magnitude error
uk: помилка у амплітуді

en: Signal Processing
uk: Обробка сигналів

en: Spectral Estimation
uk: Спектральна оцінка

en: IIR filter design
uk: Схема з IIR-фільтром

en: Minimax FIR filter design
uk: Схема з мінімаксним FIR-фільтром

en: Discrete IIR filter
uk: Дискретний IIR-фільтр

en: Wiener filter
uk: Фільтр Вінера

en: Bode plots
uk: Графіки Боде

en: Window FIR filters
uk: Діапазонні FIR-фільтри

en: 1-D convolution
uk: Одновимірна згортка

en: 2-D convolution
uk: Двовимірна згортка

en: Arma simulation and identification
uk: Моделювання та визначення ARMA

en: Arma, bidimensional version
uk: ARMA, двовимірна версія

en: Arma, Spectral power estimation
uk: ARMA, оцінка потужності спектра

en: Data spectrum
uk: Спектр даних

en: magnitude
uk: амплітуда

en: Spectral estimation
uk: Спектральна оцінка

en: spectral power
uk: спектральна потужність

en: estimates xf
uk: оцінки xf

en: estimates xs
uk: оцінки xs

en: real state
uk: поточний стан

en: Windowed FIR Low pass Filter
uk: Віконний фільтр низьких частот зі СІХ (FIR)

en: Kaiser window, cut-off: 0.2
uk: Вікно Кайзера, обрізання: 0.2

en: Hamming window, cut-off: 0.2, 0.3
uk: Вікно Гаммінґа, обрізання: 0.2, 0.3

en: length 127
uk: довжина 127

en: Windowed FIR Band pass Filter
uk: Віконний фільтр діапазону частот зі СІХ (FIR)

en: Chebyshev window, cut-off: 0.15, 0.35
uk: Вікно Чебишева, обрізання: 0.15, 0.35

en: length 55
uk: довжина 55

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real matrix or polynomial expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано матрицю або поліном.

en: %s: Incompatible input arguments #%d and #%d: a polynomial and 1-by-1 matrix or two polynomials expected.
uk: %s: несумісні вхідні параметри №%d і №%d: мало бути вказано поліном і матрицю 1х1 або два поліноми.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Array of floating point numbers expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати масив зі значень з плаваючою комою.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A polynomial expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати поліном.

en: %s: Wrong values for input argument #%d: degree must be in the set {%s}.
uk: %s: помилкові значення вхідного параметра №%d: слід встановити значення степеня з набору {%s}.

en: %s: Incompatible input arguments #%d and #%d: Same degree expected.
uk: %s: несумісні вхідні параметри №%d і №%d: степені мають збігатися.

en: %s: Wrong values for input argument #%d: Elements must be positive.
uk: %s: помилкові значення вхідного параметра №%d: елементи мають бути додатніми.

en: %s: Wrong values for input argument #%d: Distance between Max and Min elements must be greater than %g.
uk: %s: помилкові значення вхідного параметра №%d: відстань між максимальним та мінімальним елементами має бути більшою за %g.

en: %s: Incompatible input arguments #%d and #%d: Same numbers of elements expected.
uk: %s: несумісні вхідні параметри №%d і №%d: слід використовувати однакову кількість елементів.

en: %s: Wrong values for input argument #%d: Not sampled high enough.
uk: %s: помилкові значення вхідного параметра №%d: недостатня частота.

en: %s: Wrong size for argument #%d: Vector expected.
uk: %s: помилковий розмір параметра №%d: слід використовувати вектор.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %s or %s expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати %s або %s.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати %d.

en: %s: Arguments #%d and #%d must have the same sizes.
uk: %s: параметри №%d та №%d повинні мати однакову розмірність.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d or %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати %d або %d.

en: %s: Argument #%d: Decimal or complex number(s) expected.
uk: %s: параметр №%d: мало бути вказано десяткове або комплексне число або числа.

en: %s: Argument #%d: Must be in the set {%s}.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d. Значення має належати набору {%s}.

en: %s: Filter order too small.
uk: %s: надто малий порядок фільтрування.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A single input, single output system expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати систему з одним входом і одним виходом.

en: %s: Wrong type for input argument #%d:  Linear dynamical system or row vector of floats expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати лінійну динамічну систему або вектор-рядок дійсних чисел.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A real or polynomial matrix or a rational expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано матрицю з дійсних чисел або поліномів чи раціональне число.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A discrete system expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано дискретну систему.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A positive integer expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути додатне ціле число.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A positive integer expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути додатне ціле число.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A positive integer expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: мало бути використано додатне ціле число.

en: %s: Wrong values for input argument #%d: Unsupported '%s' type.
uk: %s: помилкові значення вхідного параметра №%d: непідтримуваний тип «%s».

en: %s: Wrong size for input arguments: Incompatible sizes.
uk: %s: помилкові розмірності вхідних параметрів: несумісні розмірності.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: An odd integer expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано непарне ціле число.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Array of double expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути вказано масив зі значень типу double.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d or %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: слід використовувати %d або %d.

en: %s: Wrong values for input argument #%d: Non-negative integers expected.
uk: %s: помилкові значення вхідного параметра №%d: слід використовувати невід’ємні цілі числа

en: %s: Wrong values for input argument #%d: Elements must be in the interval [%s, %s].
uk: %s: помилкові значення вхідного параметра №%d: слід використовувати значення елементів у інтервалі [%s, %s].

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A tall matrix expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю, де кількість стовпчиків менша за кількість рядків.

en: %s: Wrong values for input arguments #%d and #%d.
uk: %s: помилкові значення вхідних параметрів №%d та №%d.

en: %s: Argument #%d: Column expected.
uk: %s: параметр №%d: мало бути вказано стовпчик.

en: %s: Arguments #%d and #%d: Same numbers of elements expected.
uk: %s: параметри №%d і №%d: кількість елементів мала бути однаковою.

en: %s: Incompatible input arguments #%d and #%d: Argument #%d expected to be less than argument #%d.
uk: %s: несумісні вхідні параметри №%d та №%d: параметр №%d повинен мати менше значення за значення параметра №%d.

en: %s: Incompatible input arguments #%d and #%d: Same sizes expected.
uk: %s: несумісні вхідні параметри №%d і №%d: слід використовувати однакову розмірність.

en: %s: Wrong number of input argument(s).
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: rational fraction array expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати масив з раціональних дробів.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A %d elements array expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати масив з %d елементами.

en: %s:  Wrong value for input argument #%d: Must be odd.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати непарне значення.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A %d-by-%d real vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор дійсних чисел %d-на-%d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: A %d-by-%d real vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор дійсних чисел %d-на-%d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be in the interval %s.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: значення має перебувати у інтервалі %s.

en: %s: Elements of %dth argument must be in increasing order.
uk: %s: елементи параметра %d слід вказувати за зростанням.

en: &File
uk: &Файл

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &Edit
uk: З&міни

en: &?
uk: &Довідка

en: WFIR settings
uk: Параметри фільтра ХСІХ

en: Filter type
uk: Тип фільтрування

en: Band pass
uk: Смуга пропускання

en: High pass
uk: Верхні частоти

en: Low pass
uk: Нижні частоти

en: Stop Band
uk: Смуга придушення

en: Window type
uk: Тип вікна

en: Hanning
uk: Ганнів

en: Rectangular
uk: Прямокутне

en: Triangular
uk: Трикутне

en: Chebychev main lobe
uk: Основна пелюстка за Чебишевим

en: Chebychev side lobe
uk: Бічна пелюстка за Чебишевим

en: Hamming
uk: Гаммінґа

en: Kaiser
uk: Кайзера

en: Sampling Frequency (Hz)
uk: Частота дискретизації (у Гц)

en: Filter Order
uk: Порядок фільтрування

en: Low cutoff frequency (Hz)
uk: Нижня частота обрізання (у Гц)

en: High cutoff frequency (Hz)
uk: Верхня частота обрізання (у Гц)

en: Parameter
uk: Параметр

en: View
uk: Перегляд

en: Ok
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Help
uk: Довідка

en: Window main lobe width
uk: Ширина основної пелюстки вікна

en: maximum side-lobe height
uk: максимальна висота бічної пелюстки

en: frequency (Hz)
uk: частота (у Гц)

en: Magnitude (dB)
uk: Амплітуда (у дБ)

en: %s: Input argument #%d must be strictly positive.
uk: %s: вхідний параметр №%d має бути строго додатним.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: incorrect element #%d
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: некоректний елемент №%d

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real or complex vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор дійсних або комплексних значень.

en: %s: Wrong type for argument #%d: an integer expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: мало бути вказано ціле число.

en: %s: Wrong value for argument #%d: the expected value must be greater than %d.
uk: %s: помилкове значення параметра №%d: мало бути вказано значення, більше за %d.

en: %s: Wrong values for input argument #%d: The first element must be %s and the last %s.
uk: %s: помилкові значення вхідного параметра №%d: першим елементом має бути %s, а останнім — %s.

en: %s: Too abrupt change near end of frequency range.
uk: %s: занадто різка зміна поблизу до межі частотного діапазону.
