scilab - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
ca: %s: no es pot llegir el paràmetre d'entrada #%d.

en: Cannot play file.
ca: No s'ha pogut reproduir el fitxer.

en: %s: Memory allocation error.
ca: %s: Error de memòria.

en: %s: Wrong input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és incorrecte: Ha de ser '%s' o '%s'.

en: Scilab sound module not installed.
ca: El mòdul de so del Scilab no està instal·lat.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
ca: %s: Nombre incorrecte d'arguments d'entrada: Hi ha d'haver entre %d i %d.

en: %s: Cannot open file %s.
ca: %s: No s'ha pogut obrir el fitxer %s.

en: Sample limits out of range.
ca: Els límits de la mostra estan fora del rang.

en: Unrecognized data format.
ca: El format de les dades és desconegut.

en: %s: Wrong values for input argument: Filename must be a string.
ca: %s: L'argument d'entrada té valors incorrectes: El nom del fitxer ha de ser una cadena de text.

en: Data array must have 1- or 2-dimensions only.
ca: El vector de dades ha de tenir només 1 o 2 dimensions.

en: Error while writing sound file.
ca: Error escrivint el fitxer de so.

en: Mu-law can only be used with 8 bit data. Use method='linear' instead.
ca: La llei Mu només es pot utilitzar amb dades de 8 bits. Utilitzeu el method='linear'.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d expected.
ca: %s: Nombre incorrecte d'arguments d'entrada: Se'n necessiten %d.

en: %s: Wrong number of output arguments.
ca: %s: El nombre d'arguments de sortida és incorrecte.

en: %s: Wrong number of output argument(s).
ca: %s: El nombre d'arguments de sortida és incorrecte.

en: %s: Failed to play the sound with command: %s.
ca: %s: no s'ha pogut reproduir el so amb l'ordre: %s

en: %s: Audio capabilities not available.
ca: %s: No hi ha disponible el sistema de so.

en: %s: Wrong size for input argument #%d.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té una mida incorrecta.

en: only 8/16/24/32 bits for the encoding.
ca: Només es pot codificar en 8/16/24/32 bits.

en: Unknown data format.
ca: El format de les dades és desconegut.

en: %s: Wrong number of input argument(s): At least %d expected.
ca: %s: Nombre d'arguments d'entrada incorrecte: Són necessaris %d com a mínim.

en: Requires 2-D values only.
ca: Ha de tenir només valors en 2D.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be %s or %s, an integer or a vector of %d integers.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té un valor incorrecte: Ha de ser %s o %s, un enter o un vector de %d enters.

en: %s: Wrong value for input argument: Index range must be specified as a scalar or %d-element vector.
ca: %s: L'argument d'entrada té un valor incorrecte: El rang d'índexos s'ha d'especificar com un escalar o un vector de %d elements.

en: .wav file does not contain the RIFF identifier.
ca: El fitxer .wav no conté l'identificador RIFF.

en: .wav file does not contain the wave identifier.
ca: El fitxer .wav no conté l'identificador d'ona.

en: Error reading .wav file.
ca: Error llegint el fitxer .wav.

en: Error reading <fact-ck> chunk.
ca: Error llegint la peça <fact-ck>.

en: %s: An error occurred: %s is not supported.
ca: %s: S'ha produït un error: %s no està suportat.

en: %s: An error occurred: invalid file format. Error reading <%s> chunk.
ca: %s: S'ha produït un error: Format de fitxer invàlid. Error en la lectura de <%s>.

en: Invalid .wav file: found data before format information.
ca: El fitxer .wav és invàlid: s'ha trobat dades abans de la informació del format.

en: Incorrect chunk size information in RIFF file.
ca: S'ha trobat informació incorrecta de peça en el fitxer RIFF.

en: Error reading wav file.
ca: Error llegint el fitxer wav.

en: %s: An error occurred: Data compression format %s is not supported.
ca: %s: Hi ha hagut un error: El format de compressió de dades %s no està suportat.

en: Sample limit vector must have 2 entries.
ca: El vector de límit de mostra ha de tenir 2 entrades.

en: Invalid sample limits (use ascending order).
ca: Els límits de la mostra són invàlids (utilitzeu un ordre ascendent).
