scilab - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
cs: %s: Nelze přečíst vstupní argument #%d.

en: Cannot play file.
cs: Nelze přehrát soubor.

en: %s: Memory allocation error.
cs: %s: Chyba při přidělování paměti.

en: %s: Wrong input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
cs: %s: Špatný vstupní argument očekáván #%d: '%s' nebo '%s'.

en: Scilab sound module not installed.
cs: Zvukový modul Scilab není nainstalován

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupních argumentů: očekáváno %d až %d.

en: %s: Cannot open file %s.
cs: %s: Nelze otevřít soubor %s.

en: Sample limit vector must have 2 elements.
cs: Vektor omezení vzorku musí mít 2 prvky.

en: Sample limits out of range.
cs: Limit vozrků mimo rozsah.

en: Sample limits must be given in ascending order.
cs: Omezení prvku musí být zadáno ve vzestupném pořadí.

en: Error in file format.
cs: Chyba ve formátu souboru.

en: Error while reading sound file.
cs: Chyba při čtení zvukového souboru.

en: Unrecognized data format.
cs: Nerozpoznaný formát dat.

en: Truncated data file.
cs: Zkrácený datový soubor.

en: %s: Wrong values for input argument: Filename must be a string.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu: Jméno souboru musí být řetězec.

en: Data array must have 1- or 2-dimensions only.
cs: Datovové pole musí být pouze 1- nebo 2-rozměrné.

en: Data clipped during write to file.
cs: Data oříznuta během zápisu do souboru.

en: Error while writing sound file.
cs: Chyba při zápisu zvukového souboru.

en: Mu-law can only be used with 8 bit data. Use method='linear' instead.
cs: Mu-law může být použit pouze s 8 bitovými daty. Místo toho použijte method='linear'.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d expected.
cs: %s: Chybný počet vstupních argumentů: očekáváno %d.

en: %s: Wrong number of output arguments.
cs: %s: Špatný počet výstupních argumentů.

en: %s: Wrong number of output argument(s).
cs: %s: Špatný počet výstupních argumentů.

en: %s: Failed to play the sound with command: %s.
cs: %s: Nelze přehrát zvuk pomocí příkazu: %s.

en: %s: Audio capabilities not available.
cs: %s: Funkce zvuku nejsou dostupné.

en: %s: Wrong size for input argument #%d.
cs: %s: Špatná velikost vstupního argumentu #%d.

en: only 8/16/24/32 bits for the encoding.
cs: pro zakódování pouze 8/16/24/32 bitů

en: Unknown data format.
cs: Nezmámý formát dat.

en: %s: Wrong number of input argument(s): At least %d expected.
cs: %s: Špatný počet vstupního(ch) argumentu(ů): Očekáváno alespoň %d.

en: Requires 2-D values only.
cs: Vyžaduje pouze 2-D hodnoty.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be %s or %s, an integer or a vector of %d integers.
cs: %s: Špatná hodnota vstupního argumentu #%d: Musí být buď %s nebo %s, celé číslo nebo vektor %d celých čísel.

en: %s: Wrong value for input argument: Index range must be specified as a scalar or %d-element vector.
cs: %s: Špatná hodnota pro vstupní argument: Rozsah ukazatele musí být určen jako skalár, nebo vektor s %d prvky.

en: .wav file does not contain the RIFF identifier.
cs: soubor .wav neobsahuje identifikátor RIFF.

en: .wav file does not contain the wave identifier.
cs: soubor .wav neobsahuje identifikátor wave.

en: Error reading .wav file.
cs: Vyba při čtení souboru .wav.

en: Error reading <fact-ck> chunk.
cs: Chyba při čtení kusu <fact-ck>.

en: %s: An error occurred: %s is not supported.
cs: %s: Vyskytla se chyba: %s není podporován.

en: %s: An error occurred: invalid file format. Error reading <%s> chunk.
cs: %s: Vyskytla se chyba: neplatný formát souboru. Chyba při čtení kusu <%s>.

en: Invalid .wav file: found data before format information.
cs: Neplatný soubor .wav: nalezena data před informacemi o formátu.

en: Incorrect chunk size information in RIFF file.
cs: Nesprávná velikost kusu informací v souboru RIFF.

en: Error reading wav file.
cs: Vyba při čtení souboru .wav.

en: %s: An error occurred: Data compression format %s is not supported.
cs: %s: Vyskytla se chyba: Formát komprese dat %s není podporován.

en: Sample limit vector must have 2 entries.
cs: Vektor limitu vzorku musí mít 2 záznamy.

en: Invalid sample limits (use ascending order).
cs: Neplatné limity vzorkování (použijte vzestupné pořadí).
