scilab - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Cannot play file.
pl: Nie można odtworzyć pliku.

en: %s: Memory allocation error.
pl: %s: Błąd alokacji pamięci.

en: %s: Wrong input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowy parametr wejściowy nr %d: oczekiwano '%s' lub '%s'.

en: Scilab sound module not installed.
pl: Moduł dźwiękowy nie jest zainstalowany.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano od %d do %d.

en: %s: Cannot open file %s.
pl: %s: Nie można otworzyć pliku %s.

en: Sample limits out of range.
pl: Granice próbki poza zasięgiem.

en: Unrecognized data format.
pl: Nierozpoznany format danych.

en: %s: Wrong values for input argument: Filename must be a string.
pl: %s: NIeprawidłowa wartość parametru wejściowego: Nazwa pliku musi być ciągiem znaków.

en: Data array must have 1- or 2-dimensions only.
pl: Tablica danych musi być 1 - lub 2-wymiarowa.

en: Error while writing sound file.
pl: Błąd podczas zapisywania pliku dźwiękowego.

en: Mu-law can only be used with 8 bit data. Use method='linear' instead.
pl: Mu-law może być tylko użyte z danymi 8-śmio bitowymi. W zamian użyj method='linear'.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano %d.

en: %s: Wrong number of output arguments.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba parametrów wyjściowych.

en: %s: Wrong number of output argument(s).
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wyjściowych.

en: %s: Audio capabilities not available.
pl: %s: Funkcje audio nie są dostępne.

en: %s: Wrong size for input argument #%d.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar argumentu wejściowego nr %d.

en: only 8/16/24/32 bits for the encoding.
pl: Kodowanie tylko 8/16/24/32 bitowe.

en: Unknown data format.
pl: Nieznany format danych.

en: %s: Wrong number of input argument(s): At least %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano przynajmniej %d.

en: Requires 2-D values only.
pl: Wymaga tylko wartości 2-D.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be %s or %s, an integer or a vector of %d integers.
pl: %s: Zła wartość parametru wejściowego nr %d: Musi być %s lub %s, liczba całkowita lub %d-elementowy wektor liczb całkowitych.

en: %s: Wrong value for input argument: Index range must be specified as a scalar or %d-element vector.
pl: %s: Zła wartość parametru wejściowego: Zakres indeksów musi być określony jako skalar lub %d-elementowy wektor.

en: .wav file does not contain the RIFF identifier.
pl: Plik .wav nie zawiera idektyfikatora RIFF.

en: .wav file does not contain the wave identifier.
pl: Plik .wav nie zawiera idektyfikatora wave.

en: Error reading .wav file.
pl: Błąd odczytu pliku. WAV.

en: Error reading <fact-ck> chunk.
pl: Błąd podczas odczytu kawałka <fact-ck>.

en: %s: An error occurred: %s is not supported.
pl: %s: Wystąpił błąd: %s błąd nie jest obsługiwany.

en: %s: An error occurred: invalid file format. Error reading <%s> chunk.
pl: %s: Wystąpił błąd: niewłaściwy format pliku. Błąd podczas odczytu kawałka <%s>.

en: Invalid .wav file: found data before format information.
pl: Niewłaściwy plik .wav: znaleziono dane przed informacja o formacie.

en: Incorrect chunk size information in RIFF file.
pl: Nieprawidłowy rozmiar informacji kawałka w pliku typu RIFF.

en: Error reading wav file.
pl: Błąd odczytu pliku WAV.

en: %s: An error occurred: Data compression format %s is not supported.
pl: %s: Wystąpił błąd %s format kompresji danych nie jest obsługiwany.

en: Sample limit vector must have 2 entries.
pl: Wektor granic próbki musi posiadać dwie wartości.

en: Invalid sample limits (use ascending order).
pl: Niewłaściwe granice próbki (użyj kolejności rosnącej).
