scilab - en to uk translation catalogue (63 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
uk: %s: не вдалося прочитати вхідний параметр №%d.

en: Cannot play file.
uk: Не вдалося відтворити файл.

en: %s: Memory allocation error.
uk: %s: помилка виділення пам’яті.

en: %s: Wrong input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
uk: %s: помилковий вхідний параметра №%d: слід використовувати «%s» або «%s».

en: Scilab sound module not installed.
uk: Модуль роботи зі звуком (sound) Scilab не встановлено.

en: Sound file handling
uk: Обробка звукового файла

en: FFT on a wav file
uk: ШПФ для файла wav

en: Fourier analysis of 0.5 seconds of sound parameters.
uk: Аналіз Фур’є 0,5 секунд звукових параметрів.

en: A complete picture of the sound.
uk: Повна картина звукових даних.

en: see 'mapsound' function
uk: див. функцію «mapsound»

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d.

en: %s: Cannot open file %s.
uk: %s: не вдалося відкрити файл %s.

en: Index range must be specified as a scalar or a 2 elements vector.
uk: Діапазон індексів має бути вказано у форматі числа або вектора з двох елементів.

en: %s: File '%s': Unrecognized data format.
uk: %s: файл «%s»: невідомий формат даних.

en: Sample limit vector must have 2 elements.
uk: Вектор обмеження семпла має складатися з двох елементів.

en: Sample limits out of range.
uk: Межі семпла поза діапазоном.

en: Sample limits must be given in ascending order.
uk: Обмеження семпла слід вказувати у порядку зростання.

en: Error in file format.
uk: Помилка у форматуванні файла.

en: %s: File '%s' is not a .au sound file.
uk: %s: файл «%s» не є файлом звукових даних .au.

en: Error while reading sound file.
uk: Помилка під час читання файла звукових даних.

en: Unrecognized data format.
uk: Не вдалося визначити формат даних.

en: Truncated data file.
uk: Обрізаний файл даних.

en: %s: Wrong values for input argument: Filename must be a string.
uk: %s: помилкові значення вхідних параметрів: назва файла має бути рядком.

en: Data array must have 1- or 2-dimensions only.
uk: Масив даних може бути лише одно- або двовимірним.

en: Data clipped during write to file.
uk: Під час запису до файла дані обрізано.

en: Error while writing sound file.
uk: Помилка під час спроби запису звукового файла.

en: Mu-law can only be used with 8 bit data. Use method='linear' instead.
uk: Мю-закон можна використовувати лише для 8-бітових даних. Скористайтеся методом «linear».

en: %s: Wrong number of input arguments: %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати %d.

en: %s: Wrong number of output arguments.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів.

en: %s: Wrong number of output argument(s).
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d or %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати %d або %d.

en: %s: Argument #%d: %s expected.
uk: %s: параметр №%d: мало бути %s.

en: %s: Argument #%d: Must be >= %d.
uk: %s: аргумент %d: має бути >= %d.

en: %s: Argument #%d: '%s' is a directory. File expected.
uk: %s: аргумент %d: «%s» є каталогом. Мало бути вказано файл.

en: %s: Argument #%d: The file '%s' does not exist.
uk: %s: аргумент %d: файла «%s» не існує.

en: %s: Argument #%d: Decimal number expected.
uk: %s: параметр %d: мало бути використано десяткове число.

en: %s: Argument #%d: Must be > %d.
uk: %s: аргумент %d: має бути > %d.

en: %s: Failed to play the sound with command: %s.
uk: %s: не вдалося відтворити звук за допомогою цієї команди: %s.

en: %s: Audio capabilities not available.
uk: %s: не виявлено можливостей роботи зі звуком.

en: %s: Wrong size for input argument #%d.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d.

en: only 8/16/24/32 bits for the encoding.
uk: лише 8/16/24/32 бітів для кодування.

en: Unknown data format.
uk: Невідомий формат даних.

en: %s: Wrong number of input argument(s): At least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати не менше за %d.

en: Requires 2-D values only.
uk: Можна використовувати лише двовимірні дані.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: %d-by-%d matrix expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мала бути матриця %d на %d.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Real matrix expected.
uk: %s: помилковий тип параметра %d: слід використовувати матрицю дійсних значень.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be >= %d.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: значення має бути >= %d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be %s or %s, an integer or a vector of %d integers.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати %s або %s, ціле число або вектор з %d цілих чисел.

en: %s: Wrong value for input argument: Index range must be specified as a scalar or %d-element vector.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра: діапазон індексів слід визначати як скалярне значення або вектор з %d елементів.

en: %s: The file '%s' does not exist.
uk: %s: файла «%s» не існує.

en: .wav file does not contain the RIFF identifier.
uk: Файл .wav не містить ідентифікатора RIFF.

en: .wav file does not contain the wave identifier.
uk: Файл .wav не містить ідентифікатора wave.

en: Error reading .wav file.
uk: Помилка під час читання файла .wav.

en: Error reading <fact-ck> chunk.
uk: Помилка під час читання фрагмента <fact-ck>.

en: %s: An error occurred: %s is not supported.
uk: %s: сталася помилка: %s не підтримується.

en: %s: An error occurred: invalid file format. Error reading <%s> chunk.
uk: %s: сталася помилка: некоректний формат файла. Помилка читання фрагмента <%s>.

en: Invalid .wav file: found data before format information.
uk: Некоректний файл .wav: виявлено дані поза межами відомостей про формат.

en: Incorrect chunk size information in RIFF file.
uk: Помилкові дані щодо розмірів фрагмента у файлі RIFF.

en: %s: wav format #%d detected. Only wav formats #%s are supported.
uk: %s: виявлено формат wav %d. Передбачено підтримку лише форматів wav %s.

en: Error reading wav file.
uk: Помилка читання файла wav.

en: %s: An error occurred: Data compression format %s is not supported.
uk: %s: сталася помилка: формат стискання даних %s не підтримується.

en: Sample limit vector must have 2 entries.
uk: Вектор обмеження семпла має складатися з двох записів 2.

en: Invalid sample limits (use ascending order).
uk: Некоректні межі семпла (слід впорядковувати за зростанням).
