scilab - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: %s: Wrong number of output arguments: %d to %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba parametrów wyjściowych: oczekiwano od %d do %d.

en: %s: A zero was encountered on the diagonal the matrix.
pl: %s: Napotkano zero na przekątnej macierzy.

en: Reordering,  Step = %1d
pl: Zmiana numeracji elementów. Krok = %1d

en: Operation count for inner loop of factorization = %d.
pl: Ilość operacji dla pętli wewnętrznej rozkładu na czynniki = %d.

en: Pivot found at %1d,%1d using
pl: W pozycji %1d,%1d znaleziono element główny (pivot), używając

en: MATRIX SUMMARY
pl: Podsumowanie dla macierzy

en: Size of matrix = %1u x %1u.
pl: Rozmiar macierzy = %1u x %1u.

en: Matrix has been reordered.
pl: Kolejność elementów macierzy została zmieniona.

en: Matrix after factorization:
pl: Macierz po rozkładzie na czynniki:

en: Matrix before factorization:
pl: Macierz przed rozkładem na czynniki:

en: Columns %1d to %1d.
pl: Kolumny od %1d to %1d.

en: 
    Largest element in matrix = %-1.4lg.
pl: 
    Największy element w macierzy = %-1.4lg.

en: Smallest element in matrix = %-1.4lg.
pl: Najmniejszy element w macierzy = %-1.4lg.

en: 
    Largest diagonal element = %-1.4lg.
pl: 
    Największy element na przekątnej = %-1.4lg.

en: Smallest diagonal element = %-1.4lg.
pl: Najmniejszy element diagonalny = %-1.4lg.

en: 
    Largest pivot element = %-1.4lg.
pl: 
    Największy element wybrany (pivot) = %-1.4lg.

en: Smallest pivot element = %-1.4lg.
pl: Najmniejszy element główny (piwot) = %-1.4lg.

en: 
    Density = %2.2lf%%.
pl: 
    Gęstość = %2.2lf%%.

en: Number of fill-ins = %1d.
pl: Liczba wypełnień = %1d

en: Warning : The following matrix is factored in to LU form.
pl: Ostrzeżenie : Następująca macierz jest sprowadzona do postaci iloczynu LU.

en: Matrix has not been factored.
pl: Macierz nie została rozłożona na czynniki.

en: |||  Starting new matrix  |||
pl: |||  Rozpoczęto nową macierz  |||

en: Matrix is complex.
pl: Macierz z liczb zespolonych.

en: Matrix is real.
pl: Macierz jest typu real.

en:      Initial number of elements = %d
pl:      Początkowa liczba elementów = %d

en:      Initial average number of elements per row = %lf
pl:      Początkowa średnia liczba elementów w każdym wierszu = %lf

en:      Fill-ins = %d
pl:      Wypełnienia = %d

en:      Average number of fill-ins per row = %lf%%
pl:      Średnia liczba wypełnień w każdym wierszu = %lf%%

en:      Total number of elements = %d
pl:      Całkowita liczba elementów = %d

en:      Average number of elements per row = %lf
pl:      Średnia liczba elementów w każdym wierszu = %lf

en:      Density = %lf%%
pl:      Gęstość = %lf%%

en:      Relative Threshold = %e
pl:      Próg względny = %e

en:      Absolute Threshold = %e
pl:      Próg bezwzględny = %e

en:      Largest Element = %e
pl:      Największy element = %e

en:      Smallest Element = %e
pl:      Najmniejszy element = %e

en: Norm of right-hand side : %s
pl: Norma prawej strony :%s

en: Special processing where the right-hand side is zero.
pl: Specjalny proces dla przypadku gdy prawa strona jest zerowa.

en:   New residual = %s < tol = %s => break
pl:   Nowy błąd obliczeniowy (residual) = %s < tol = %s => koniec obliczeń

en:   Iteration #%s/%s residual : %s
pl:   Błąd obliczeniowy (residual) dla Iteracji nr %s/%s : %s

en: Final residual = %s > tol =%s
pl: Końcowy błąd obliczeń (residual) = %s > tol =%s

en: Algorithm fails
pl: Brak powodzenia algorytmu

en: %s: Convergence error.
pl: %s: Błąd zbieżności.

en: Algorithm pass
pl: Powodzenie algorytmu

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano od %d do %d.

en: Arguments:
pl: Argumenty:

en: %s: Wrong type for input argument #%d.
pl: %s: Nieprawidłowy typ dla argumentu wejściowego nr %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Square matrix expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano macierzy kwadratowej.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Column vector expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwany jest wektor kolumnowy.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Same size as input argument #%d expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwany taki sam rozmiar jak u argumentu wejściowego nr %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Scalar expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwany skalar.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Column vector expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwany wektor kolumnowy.

en: %s: Wrong number of input argument: At least %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: Oczekiwano przynajmniej %d.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Column vector expected.
pl: %s: Niepoprawny rozmiar parametru wejściowego nr %d: Oczekiwano wektor kolumnowy.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Scalar expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano skalara.

en: %s: Did not converge.
pl: %s: Nie zbiegają się.

en: %s: Wrong number of input arguments: At least %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano przynajmniej %d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Transpose of the function %s expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego nr %d: Oczekiwana funkcja transponowana %s.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d or %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano %d lub %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego #%d: Oczekiwana jest wartość typu string.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego #%d: oczekiwano '%s' lub '%s' .
