scilab - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Warning: Problem(s) with TCL/TK interface. Interface not enabled.
uk: Попередження: проблеми з інтерфейсом TCL/TK. Інтерфейс не увімкнено.

en: Tcl/TK interface disabled in -nogui mode.
uk: У режимі -nogui інтерфейс Tcl/TK вимкнено.

en: %s: Error main TCL interpreter not initialized.
uk: %s: помилка, основний інтерпретатор TCL не ініціалізовано.

en: %s: Wrong type for argument #%d: A string expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: мало бути використано рядок.

en: %s: No such slave interpreter.
uk: %s: немає такого підлеглого інтерпретатора.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: File %s not found.
uk: %s: не знайдено файла %s.

en: %s, at line %i of file %s
    	%s.
uk: %s, рядок %i файла %s
    	%s.

en: %s: Wrong type for argument #%d: String matrix expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: мала бути матриця з рядків.

en: %s: Memory allocation error.
uk: %s: помилка під час спроби виділення пам’яті.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String or vector of strings expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мав бути рядок або вектор з рядків.

en: %s: No more memory.
uk: %s: доступну пам’ять вичерпано.

en: %s: Could not read Tcl Variable.
uk: %s: не вдалося прочитати змінну Tcl.

en: Alpha Release
uk: Alpha-випуск

en: Beta Release
uk: Тестовий випуск

en: Final Release
uk: Остаточний випуск

en: Unknown Release
uk: Невідомий випуск

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати «%s».

en: This function doesn't work with Complex.
uk: Ця функція не працює з Complex.

en: %s: Wrong type for argument %d: A real expected.
uk: %s: помилковий тип аргументу %d: мало бути використано ціле число.

en: [] doesn't work with Tcl/Tk.
uk: [] не працює з Tcl/Tk.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Matrix expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю.

en: %s: Wrong type for input argument #%d or #%d: String expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d або №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: An error occurred: %s
uk: %s: сталася помилка: %s

en: Impossible to set environment variable.
uk: Не вдалося встановити змінну середовища.

en: Impossible to set system encoding.
uk: Не вдалося встановити системне кодування.

en: The SCI environment variable is not set.
    TCL initialisation failed !
uk: Не встановлено змінної середовища SCI.
    Спроба ініціалізації TCL зазнала невдачі!

en: Unable to find Tcl initialisation scripts.
    Check your SCI environment variable.
    Tcl initialisation failed !
uk: Не вдалося виявити скрипти ініціалізації Tcl.
    Перевірте, чи правильно вказано змінну середовища SCI.
    Помилка ініціалізації Tcl!

en: The SCI environment variable is not set.
    Tcl initialisation failed !
uk: Не встановлено змінної середовища SCI.
    Спроба ініціалізації Tcl зазнала невдачі!

en: Tcl Error: Unable to create Tcl interpreter (Tcl_CreateInterp).
uk: Помилка Tcl: не вдалося створити процес інтерпретатора Tcl (Tcl_CreateInterp).

en: Tcl Error: Error during the Tcl initialization (Tcl_Init): %s
uk: Помилка Tcl: помилка під час спроби ініціалізації Tcl (Tcl_Init): %s

en: Tcl Error: Error during the TK initialization (Tk_Init): %s
uk: Помилка Tcl: помилка під час ініціалізації TK (Tk_Init): %s

en: Tcl Error: Error during the Scilab/Tcl init process. Could not set SciPath: %s
uk: Помилка Tcl під час спроби ініціалізації процесу Scilab/Tcl. Не вдалося встановити змінну середовища SciPath: %s

en: Tcl Error: Error during the Scilab/TK init process. Error while loading %s: %s
uk: Помилка Tcl під час ініціалізації процесу Scilab/TK. Помилка виникла під час спроби завантажити %s: %s

en: Tcl Error : %s
uk: Помилка Tcl: %s

en: Tcl Error: %s
uk: Помилка Tcl: %s

en: Variable too long.
uk: Занадто довга змінна.

en: %s: Error TCL interpreter not initialized.
uk: %s: помилка: інтерпретатор TCL не ініціалізовано.

en: %s: Wrong number of input argument(s): at least one expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мав бути принаймні один.

en: Scilab TCL/TK module not installed.
uk: Модуль TCL/TK Scilab не встановлено.

en: Color
uk: Колір

en: Puzzle
uk: Складанка

en: Scroll
uk: Гортання

en: Scale
uk: Масштаб

en: %s: Argument #%d: Text(s) expected.
uk: %s: параметр №%d: мало бути вказано текстові дані.

en: %s: Argument #%d: Variable undefined.
uk: %s: параметр %d: невизначена змінна.

en: %s: Argument #%d: Name of a variable of type 1, 4 or 10 expected.
uk: %s: параметр №%d: мало бути вказано назву змінної типу 1, 4 або 10.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d параметрів.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A String expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A Boolean expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «boolean».

en: %s: Slave interpreter already exists.
uk: %s: допоміжний інтерпретатор вже запущено.

en: Error %s while loading library %s
uk: Помилка %s під час спроби завантаження бібліотеки %s
