scilab - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: %s: Wrong type for input arguments: Scalar values expected.
ca: %s: Els arguments d'entrada són d'un tipus incorrecte: Han de ser escalars.

en: %s: An error occurred.
ca: %s: Hi ha hagut un error.

en: %s: Memory allocation error.
ca: %s: error de reserva de memòria.

en: %s: Can not read input argument #%d.
ca: %s: no es pot llegir el paràmetre d'entrada #%d.

en: %s: No more memory.
ca: %s: no hi ha més memòria.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' expected.
ca: %s: valor incorrecte del paràmetre d'entrada #%d: s'esperava '%s'.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
ca: %s: el paràmetre d'entrada #%d té una mida incorrecta: s'esperava una cadena.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be > %d.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té un valor incorrecte: Ha de ser > %d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A real expected.
ca: %s: el paràmetre d'entrada #%d té un valor incorrecte: s'esperava un nombre real.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Integer or '%s' expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser un enter o '%s'.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d or %d expected.
ca: %s: Nombre incorrecte d'arguments d'entrada: Se'n necessiten %d o %d.

en: Jan
ca: Gen

en: Apr
ca: Abr

en: May
ca: Mai

en: Aug
ca: Ago

en: Sep
ca: Set

en: Dec
ca: Des

en: Mon  Tue  Wed  Thu  Fri  Sat  Sun
ca: Dl   Dt   Dc   Dj   Dv   Ds   Dg

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real matrix expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser una matriu real.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: m*3 matrix or a m*6 matrix expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té una mida incorrecta: Ha de ser una matriu de (m * 3) o de (m * 6).

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %s must be between %d and %d.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té un valor incorrecte: %s ha de ser entre %d i %d.

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Second
ca: Segon

en: %s: Wrong type for input arguments.
ca: %s: Els arguments d'entrada són d'un tipus incorrecte.

en: %s: Wrong size for input arguments: Same size expected.
ca: %s: Els arguments d'entrada tenen una mida incorrecta: Ha de tenir la mateixa mida.

en: %s: Wrong number of input argument.
ca: %s: El nombre d'arguments d'entrada és incorrecte.

en: %s: Wrong number of input argument: %d expected.
ca: %s: Nombre incorrecte d'arguments d'entrada: Se'n necessiten %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real vector expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser un vector de nombres reals.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Must be between %d and %d.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té una mida incorrecta: Ha de ser entre %d i %d.

en: Friday
ca: Divendres

en: Monday
ca: Dilluns

en: Saturday
ca: Dissabte

en: Sunday
ca: Diumenge

en: Thursday
ca: Dijous

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Fri
ca: Dv

en: Mon
ca: Dl

en: Sat
ca: Ds

en: Sun
ca: Dg

en: Thu
ca: Dj

en: Tue
ca: Dt

en: Wed
ca: Dc
