scilab - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: %s: Wrong type for input arguments: Scalar values expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentów wejściowych: oczekiwane wartości skalarne.

en: %s: An error occurred.
pl: %s: Wystąpił błąd.

en: %s: Memory allocation error.
pl: %s: Błąd przedzielania pamięci

en: %s: Can not read input argument #%d.
pl: %s: Nie można wczytać argumentu wejściowego #%d.

en: %s: No more memory.
pl: %s: Brak pamięci.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość dla argumentu wejściowego #%d: oczekiwano '%s'

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Niewłaściwy rozmiar parametru wejściowego #%d: oczekiwano ciąg znaków.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be > %d.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego nr %d: musi być > %d.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: A real expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego #%d: Oczekiwano wartości rzeczywistej.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Integer or '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwany '%s' lub integer.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d or %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano %d lub %d.

en: Jan
pl: Sty

en: Feb
pl: Lut

en: Apr
pl: Kwi

en: May
pl: Maj

en: Jun
pl: Cze

en: Jul
pl: Lip

en: Aug
pl: Sie

en: Sep
pl: Wrz

en: Oct
pl: Paź

en: Nov
pl: Lis

en: Dec
pl: Gru

en: Mon  Tue  Wed  Thu  Fri  Sat  Sun
pl: Pon  Wt   Śr   Czw  Pt   Sob  Nie

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real matrix expected.
pl: %s: Niewłaściwy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwana macierz wartości typu real.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: m*3 matrix or a m*6 matrix expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar argumentu wejściowego nr %d: oczekiwana jest macierz m*3lub m*6.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: %s must be between %d and %d.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego nr %d: %s musi być pomiędzy %d a %d.

en: Month
pl: miesiąc

en: Day
pl: dzień

en: Hour
pl: godzina

en: Minute
pl: minuta

en: Second
pl: sekunda

en: %s: Wrong type for input arguments.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentów wejściowych.

en: %s: Wrong size for input arguments: Same size expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wielkość wprowadzanych argumentów.  Oczekiwana jest taka sama wielkość.

en: %s: Wrong number of input argument.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych.

en: %s: Wrong number of input argument: %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Real vector expected.
pl: %s: Niewłaściwy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwany jest wektor wartości typu real.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Must be between %d and %d.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar argumentu wejściowego nr %d: musi by pomiędzy %d i %d.

en: Friday
pl: piątek

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Saturday
pl: sobota

en: Sunday
pl: niedziela

en: Thursday
pl: czwartek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Fri
pl: pt

en: Mon
pl: pn

en: Sat
pl: sb

en: Sun
pl: nd

en: Thu
pl: Cz

en: Tue
pl: wt

en: Wed
pl: śr
