scilab - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Double
ca: Doble

en: Polynomial
ca: Polinomi

en: Boolean
ca: Booleà

en: Sparse
ca: Matriu dispersa

en: Boolean Sparse
ca: Dispersa matriu booleana

en: Matlab Sparse
ca: Matriu dispersa de Matlab

en: Integer
ca: Enter

en: String
ca: Cadena

en: User function
ca: Funció de l'usuari

en: Function library
ca: Funció de biblioteca

en: List
ca: Llista

en: Tlist
ca: Llista T

en: Mlist
ca: Llista M

en: Pointer
ca: Punter

en: Implicit polynomial
ca: Polinomi implícit

en: Intrinsic function
ca: Funció intrínseca

en: Unknown datatype
ca: Tipus de dades desconegut
