scilab - en to pl translation catalogue (74 entries)

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d, %d or %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano %d, %d lub %d.

en: %s: Can not read input argument #%d.
pl: %s: Nie można odczytać argumentu wejściowego #%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A String expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano ciągu znaków.

en: %s: Undefined variable: %s.
pl: %s: Niezdefiniowana zmienna: %s.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Double expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano wartości double.

en: %s: Java exception arisen:
    %s
pl: %s: Nastąpił wyjątek Java:
    %s

en: Name
pl: Nazwa

en: Type
pl: Typ

en: Visibility
pl: Widoczność

en: User
pl: Użytkownik

en: Feature not available in this mode...
pl: Właściwość niedostępna w tym trybie...

en: File
pl: Plik

en: Close
pl: Zamknij

en: Filter
pl: Filtr

en: Hide Scilab variables
pl: Ukryj zmienne Scilab

en: Polynomial
pl: Wielomian

en: User function
pl: Function

en: Function library
pl: Biblioteka funkcji

en: Intrinsic function
pl: Funkcja wewnętrzna

en: Variable Editor
pl: Edytor zmiennych

en: Variable Browser
pl: Przegladarka zmiennych

en: Global variables can not be edited.
pl: Nie można edytawać zmienne globalne

en: Edition
pl: Edycja

en: Refresh the variable
pl: Odśwież zmienną

en: Scilab Help
pl: Pomoc Scilaba

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Paste
pl: Wklej

en: Cut
pl: Wytnij

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Undo
pl: Cofnij

en: Redo
pl: Ponów

en: Size columns to fit
pl: Dopasuj rozmiary kolumn

en: Copy as Scilab command
pl: Kopiuj jako polecenie Scilab

en: Copy as Scilab matrix
pl: Kopiuj jako macierz Scilab

en: Create variable from selection
pl: Utwórz zmienną z zaznaczenia

en: Insert a row
pl: Wstaw wiersz

en: Remove rows
pl: Usuń wiersze

en: Insert a column
pl: Wstaw kolumnę

en: Remove columns
pl: Usuń kolumny

en: Plot the selection
pl: Rysuj wykres z zaznaczenia

en: Plot the matrix
pl: Rysuj wykres macierzy

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Ok
pl: OK

en: Variable name
pl: Nazwa zmiennej

en: Create new variable
pl: Utwórz nową zmienną

en: Rows number
pl: Numer wiersza

en: Columns number
pl: Numer kolumny

en: Fill with
pl: Wypełnij z

en: File Browser
pl: Przeglądarka plików

en: Size
pl: Rozmiar

en: Last modified
pl: Ostatnio zmodyfikowane

en: Directory
pl: Folder

en: %s File
pl: Plik %s

en: File/directory filter
pl: Filtr plików/katalogów

en: Enter your working folder
pl: Podaj nazwę katalogu roboczego

en: Case sensitive
pl: Rozróżniaj wielkość liter

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Select a directory
pl: Wybierz folder

en: Cannot edit the file %s
pl: Brak możliwości edycji pliku %s

en: Cannot open the file %s
pl: Brak możliwości otwarcia pliku %s

en: Open with SciNotes
pl: Otwóż w SciNotes

en: Execute in Scilab
pl: Wykonaj w Scilab

en: Open with Xcos
pl: Otwóż w Xcos

en: Load in Scilab
pl: Załaduj do Scilab

en: Edit with default application
pl: Edytuj za pomocą domyślnej aplikacji

en: Open with default application
pl: Otwórz w aplikacji domyślnej

en: Previous directory
pl: Poprzedni folder

en: Next directory
pl: Następny folder

en: Scilab type:
pl: Typ Scilab:

en: Scilab '%s' module disabled in -nogui or -nwni mode.
pl: Moduł '%s' Scilab jest wyłączony w trybie -nogui lub -nwni.

en: Scilab '%s' module not installed.
pl: Moduł %s Scilab nie jest zainstalowany.

en: &File
pl: &Plik

en: &Close
pl: &Zamknij

en: &About Scilab...
pl: &Informacje o Scilab...
