scilab - en to uk translation catalogue (114 entries)

en: %s: Wrong number of input arguments: %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати %d.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: слід використовувати %d.

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d, %d or %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути %d, %d або %d.

en: %s: Can not read input argument #%d.
uk: %s: не вдалося прочитати вхідний параметр №%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A String expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: Redefining permanent variable.
uk: Повторне визначення незмінної змінної.

en: %s: Undefined variable: %s.
uk: %s: невизначена змінна, %s.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Double expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип double.

en: %s: Java exception arisen:
    %s
uk: %s: сталося виключення Java:
    %s

en: %s: Type not handle yet
uk: %s: цей тип ще не обробляється

en: Name
uk: Назва

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Visibility
uk: Видимість

en: Memory
uk: Пам'ять

en: User
uk: Користувач

en: Type int value
uk: Значення типу int

en: Feature not available in this mode...
uk: Ця можливість недоступна у поточному режимі…

en: News feed
uk: Подача новин

en: News feed unavailable.
uk: Подача новин недоступна.

en: News feed configuration error.
uk: Помилка у налаштуваннях подачі новин.

en: Help
uk: Довідка

en: Update feed
uk: Оновити подачу

en: File
uk: Файл

en: Close
uk: Закрити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Modify
uk: Змінити

en: Filter
uk: Фільтр

en: Hide Scilab variables
uk: Приховати змінні Scilab

en: Double
uk: Подвійний

en: Polynomial
uk: Поліном

en: Boolean
uk: Булівське

en: Sparse
uk: Розріджена

en: Sparse boolean
uk: Розріджена булівська

en: Integer
uk: Ціле

en: Graphic handles
uk: Графічні елементи керування

en: String
uk: Рядок

en: User function
uk: Function

en: Function library
uk: Бібліотека функцій

en: List
uk: Список

en: Tlist
uk: T-список

en: Mlist
uk: M-список

en: Pointer
uk: Вказівник

en: Intrinsic function
uk: Внутрішня функція

en: Matlab sparse
uk: Розріджена Matlab

en: Implicit polynomial
uk: Неявний поліном

en: Variable Editor
uk: Редактор змінних

en: Variable Browser
uk: Перегляд змінних

en: Global variables can not be edited.
uk: Не можна редагувати загальні змінні.

en: Edition
uk: Редагування

en: Refresh the variable
uk: Освіжити змінну

en: Scilab Help
uk: Довідка зі Scilab

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: Cut
uk: Вирізати

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Undo
uk: Вернути

en: Redo
uk: Повторити

en: Size columns to fit
uk: Ширина стовпчика за вмістом

en: Copy as Scilab command
uk: Копіювати як команду Scilab

en: Copy as Scilab matrix
uk: Копіювати як матрицю Scilab

en: Copy as Scilab matrix with CR
uk: Копіювати як матрицю Scilab з КУ

en: Short format
uk: Формат Short

en: ShortE format
uk: Формат ShortE

en: Long format
uk: Формат Long

en: LongE format
uk: Формат LongE

en: Create variable from selection
uk: Створити змінну на основі позначеного

en: Insert a row
uk: Вставити рядок

en: Remove rows
uk: Вилучити рядки

en: Insert a column
uk: Вставити стовпчик

en: Remove columns
uk: Вилучити стовпчики

en: Plot the selection
uk: Накреслити позначене

en: Plot the matrix
uk: Накреслити матрицю

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Ok
uk: Гаразд

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: Create new variable
uk: Створити змінну

en: Duplicate the variable
uk: Дублювати змінну

en: Export to CSV
uk: Експорт до  CSV

en: Export the selection to CSV
uk: Експортувати позначені дані у форматі CSV

en: Rows number
uk: Кількість рядків

en: Columns number
uk: Кількість стовпчиків

en: Fill with
uk: Заповнити

en: File Browser
uk: Перегляд файлів

en: Size
uk: Розмір

en: Last modified
uk: Дата зміни

en: Directory
uk: Каталог

en: %s File
uk: Файл %s

en: File/directory filter
uk: Фільтр файлів та каталогів

en: Enter your working folder
uk: Вкажіть вашу робочу теку

en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

en: Regular expression
uk: Формальний вираз

en: Select a directory
uk: Виберіть каталог

en: Home
uk: Домівка

en: Cannot edit the file %s
uk: Редагування файла %s неможливе

en: Cannot open the file %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s

en: Open with SciNotes
uk: Відкрити за допомогою SciNotes

en: Execute in Scilab
uk: Виконати у Scilab

en: Open with Xcos
uk: Відкрити за допомогою Xcos

en: Load in Scilab
uk: Завантажити до Scilab

en: Edit with default application
uk: Редагувати за допомогою типової програми

en: Open with default application
uk: Відкрити за допомогою типової програми

en: Previous directory
uk: Попередній каталог

en: Next directory
uk: Наступний каталог

en: Parent directory
uk: Батьківська тека

en: Run filter
uk: Виконати фільтрування

en: Scilab type:
uk: Тип Scilab:

en: Type not supported for this operation
uk: Для цієї дії такий тип не підтримується

en: Scilab '%s' module disabled in -nogui or -nwni mode.
uk: Модуль «%s» Scilab у режимі -nogui або -nwni вимкнено.

en: Scilab '%s' module not installed.
uk: Модуль «%s» Scilab не встановлено.

en: &File
uk: &Файл

en: &Close
uk: За&крити

en: &?
uk: &Довідка

en: &About Scilab...
uk: П&ро Scilab...
