scilab - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: %s: Wrong size for input arguments: Same sizes expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar dla argumentów wejściowych: Oczekiwano tego samego rozmiaru.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: not a valid reference to Cholesky factors.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego n %d: nie jest ważny w odniesieniu do czynników Choleskiego.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be symmetric positive definite matrix.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego nr %d: musi być symetryczną dodatnie określoną macierzą.

en: %s: No more memory.
pl: %s: Brak pamięci.

en: %s: An error occurred: %s
pl: %s: Wystąpił błąd: %s

en: factorization
pl: rozkład na czynniki

en: %s: Wrong value for input argument #%d: not a valid reference to Cholesky factors
pl: %s: Nieprawidłowa wartość argumentu wejściowego nr %d: nie jest ważny w odniesieniu do czynników Choleskiego

en: %s: Wrong size for input argument #%d.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar argumentu wejściowego nr %d.

en: %s: not enough memory.
pl: %s: niewystarczająca ilość pamięci.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: Must be a valid reference to (umf) LU factors.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość dla argumentu wejściowego nr %d: Musi być ważne w odniesieniu do (umf) czynników LU.

en: %s: An error occurred: %s: %s
pl: %s: Wystąpił błąd: %s: %s

en: symbolic factorization
pl: symboliczny rozkład na czynniki

en: The (square) matrix appears to be singular.
pl: Macierz (kwadratowa) wydaje się być osobliwą.

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: %s: An error occurred: %s.
pl: %s: Wystąpił błąd: %s.

en: %s: Wrong input argument #%d: '%s' or '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowy parametr wejściowy nr %d: oczekiwano '%s' lub '%s'.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: %s.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar argumentu wejściowego nr %d: %s.

en: Matrix is not compatible with the given LU factors
pl: Macierz nie jest zgodna z podanymi czynnikami LU

en: numeric factorization
pl: numeryczny rozkład na czynniki

en: singular matrix
pl: macierz osobliwa

en: not enough memory
pl: brak pamięci

en: internal error
pl: błąd wewnętrzny

en: invalid matrix
pl: niewłaściwa macierz

en: GENMMD ordering only works on symmetric matrices.
pl: Polecenia GENMMD pracują tylko na symetrycznych macierzach.

en: The lower part of the matrix must be represented.
pl: Dolna część macierzy musi być reprezentowana.

en: %s: No more memory (n=%d, nnz=%d).
pl: %s: Brak pamięci (n=%d,  nnz=%d).

en:     CC^T Factorization: Matrix is not positive definite.
pl:     Rozkład CC^T : Macierz nie jest dodatnio określona.

en: Scilab UMFPACK module not installed.
pl: Moduł Scilab UMFPACK nie jest zainstalowany.

en: %s: Wrong number of input argument(s).
pl: %s: Nieprawidłowa liczba parametrów wejściowych.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: sparse matrix expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwana macierz rzadka.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano łańcuch.

en: Choose a sparse matrix
pl: Wybór macierzy rzadkiej

en:    then click on OK
pl:    potem kliknij OK

en: %s: Wrong number of input argument(s): At least %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano przynajmniej %d.

en: %s: The file contains a rhs but it will not be read !
pl: %s: Plik zawiera rhs ale nie będzie czytany !

en: %s: currently don't read unassembled (elemental) sparse matrix.
pl: %s: Obecnie nie czyta nie zmontowanej (pierwiastkowej) rzadkiej macierzy.

en:  iteration %3d : lM = %e
pl:  iteracja %3d : lM = %e

en:  Warning : for lM convergence at rtol = %e
pl:  Ostrzeżenie : dla lM zbieżność przy rtol = %e

en:            don't reached after %d iterations (got only %e)
pl:            nie osiągnięta po %d iteracji (posiada tylko %e)

en:  iteration %3d : lm = %e
pl:  iteracja %3d : lm = %e

en:  Warning : for lm convergence at rtol = %e
pl:  Ostrzeżenie : dla lm zbieżność przy rtol = %e

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano od %d do %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Square sparse matrix expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwana kwadratowa macierz rzadka.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Square sparse matrix expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar argumentu wejściowego nr %d: oczekiwana kwadratowa macierz rzadka.

en: %s: The matrix and the LU factors have not the same dimension !
pl: %s: Macierz i czynniki LU nie mają tych samych rozmiarów !

en: %s: Invalid type and/or size and/or value for the second arg.
pl: %s: Niewłaściwy typ i/lub rozmiar i/lub wartość drugiego argumentu.

en: how to use this stuff
pl: jak tego uzywać

en: display a speed comparison test
pl: przeprowadź porównawczy test prędkości

en: small tests for condestsp
pl: małe testy dla condestsp

en: Click to choose a demo
pl: Kliknij aby wybrać demo
