scilab - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Only on Windows Mode, not in Console Mode.
ca: Només en mode Windows, no en mode finestra.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té una mida incorrecta: Ha de ser una cadena de text.

en: %s: Can not read input argument #%d.
ca: %s: no es pot llegir el paràmetre d'entrada #%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d és d'un tipus incorrecte: Ha de ser una cadena de caràcters.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' expected.
ca: %s: L'argument d'entrada #%d té un valor incorrecte: Ha de ser '%s'.

en: %s: No more memory.
ca: %s: No hi ha més memòria.

en: %s: Memory allocation error.
ca: %s: Error de memòria.

en: %s: Wrong value for input argument: %s.
ca: %s: L'argument d'entrada té un valor incorrecte: %s.

en: see help
ca: Veieu l'ajuda

en: %s: Cannot open Windows registry.
ca: %s: No s'ha pogut obrir el registre de Windows.

en: %s: Cannot query value of this type.
ca: %s: No es pot consultar un valor d'aquest tipus.

en: Error(s) : see help powershell
ca: Error(s) : Veieu help powershell

en: Please verify your powershell command without Scilab.
ca: Verifiqueu la vostra ordre de Powershell sense l'Scilab.

en: Only for Microsoft Windows.
ca: Només per a Microsoft Windows.

en: Powershell 1.0 not found.
ca: No s'ha trobat el Powershell 1.0.
