scilab - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Only on Windows Mode, not in Console Mode.
pl: Tylko w trybie Windows, a nie w konsoli.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar parametru wejściowego nr %d: oczekiwano ciągu znaków.

en: %s: Can not read input argument #%d.
pl: %s: Nie można odczytać argumentu wejściowego #%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano łańcuch.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość dla argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano '%s'

en: %s: No more memory.
pl: %s: Brak pamięci.

en: %s: Memory allocation error.
pl: %s: Błąd przedzielania pamięci

en: %s: Wrong size for input argument #%d: String expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar argumentu wejściowego #%d: Oczekiwano łańcucha znaków.

en: %s: Wrong value for input argument: %s.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość dla argumentu wejściowego: %s.

en: see help
pl: zobacz pomoc

en: %s: Cannot open Windows registry.
pl: %s: Niemożna otworzyć okien rejestru.

en: %s: Cannot query value of this type.
pl: %s: Niemożna kwestionować wartości tego typu.

en: Error(s) : see help powershell
pl: Błąd : zobacz pomoc Powershell

en: Please verify your powershell command without Scilab.
pl: Proszę sprawdzić swoje polecenie Powershell poza Scilab.

en: Only for Microsoft Windows.
pl: Tylko dla Microsoft Windows

en: Powershell 1.0 not found.
pl: Nie znaleziono Powershell 1.0.
