scilab - en to uk translation catalogue (426 entries)

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d параметрів.

en: %s: Wrong number of output argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: %s expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати %s.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or %s expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мав бути рядок або %s.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: Wrong number of input arguments: at least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути вказано принаймні %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Argument #%d: %s expected.
uk: %s: параметр №%d: мало бути %s.

en: %s: Argument #%d: Scalar (1 element) expected.
uk: %s: параметр №%d: мало бути вказано скаляр (1 елемент).

en: %s: Can not read input argument #%d.
uk: %s: не вдалося прочитати вхідний параметр №%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A boolean expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «boolean».

en: Preview
uk: Перегляд

en: Error on export
uk: Помилка під час спроби експортування

en: Please specify a valid file format
uk: Будь ласка, вкажіть коректний формат файлів

en: Incompatibility detected
uk: Виявлено несумісність

en: Please check the diagram, before trying to simulate it.
uk: Будь ласка, перевірте правильність діаграми до запуску імітації.

en: Some blocks have been removed to ensure compatibility.
uk: Деякі блоки було усунуто з міркувань забезпечення сумісності.

en: Unable to decode "%s" : invalid data.
uk: Не вдалося декодувати «%s»: некоректні дані.

en: Unable to decode "%s.%s" : invalid field.
uk: Не вдалося декодувати «%s.%s»: некоректне поле.

en: Modelica settings
uk: Параметри Modelica

en: name
uk: назва

en: id
uk: ідентифікатор

en: kind
uk: тип

en: fixed
uk: фіксований

en: initial
uk: початкове

en: weight
uk: вага

en: max
uk: макс.

en: min
uk: мін.

en: nominal
uk: номінальне

en: comment
uk: коментар

en: selected
uk: вибране

en: Fix derivatives
uk: Фіксовані похідні

en: Fix states
uk: Фіксовані стани

en: Solve
uk: Розв’язати

en: model is not valid
uk: модель є некоректною

en: Compiling
uk: Компіляція

en: Computing
uk: Обчислення

en: Global
uk: Загальний

en: Equations
uk: Рівняння

en: Discretes
uk: Дискретизації

en: Inputs
uk: Вхідні

en: Outputs
uk: Вихідні

en: Solver
uk: Розв’язувач

en: Initial computing method
uk: Початковий спосіб обчислення

en: Parameter embedding
uk: Вбудовування параметрів

en: lets the user change the parameters and call the solver without regenerating code.
uk: надати користувачеві можливість змінити параметри і викликати розв’язувач з повторно створеним кодом.

en: Generate Jacobian
uk: Створити матрицю Якобі

en: Error
uk: Помилка

en: Unknowns not equal to Equations
uk: Кількість невідомих не дорівнює кількості рівнянь

en: Unknowns
uk: Невідомі

en: Reduced
uk: Зменшений

en: Extended
uk: Розширений

en: Diff. States
uk: Диф. стани

en: Fixed parameters
uk: Фіксовані параметри

en: Relaxed parameters
uk: Нефіксовані параметри

en: Fixed variables
uk: Фіксовані змінні

en: Relaxed variables
uk: Нефіксовані змінні

en: Please take a look into the Scilab console
uk: Будь ласка, ознайомтеся з повідомленнями у консолі Scilab

en: Wrong input argument "%s": invalid tree path.
uk: Помилковий вхідний параметр «%s»: некоректна ієрархія каталогів.

en: Wrong input argument "%s": invalid node, use 'xcosPalDisable' instead.
uk: Помилковий вхідний параметр «%s»: некоректний вузол, замість нього буде використано «xcosPalDisable».

en: Unable to import %s .
uk: Не вдалося імпортувати %s .

en: Unable to load block from %s .
uk: Не вдалося завантажити блок з %s .

en: Loading the block
uk: Завантаження блоку

en: Untitled
uk: Без назви

en: File
uk: Файл

en: New
uk: Створити

en: New diagram
uk: Створити діаграму

en: New palette
uk: Створити палітру

en: Open
uk: Відкрити

en: Open file in Scilab current directory
uk: Відкрити файл у поточному каталозі Scilab

en: Save
uk: Зберегти

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Export
uk: Експортувати

en: Export all diagrams
uk: Експортувати всі діаграми

en: Save as interface function
uk: Зберегти як функцію

en: Print
uk: Надрукувати

en: Close
uk: Закрити

en: Quit Xcos
uk: Вийти з Xcos

en: Recent files
uk: Недавні файли

en: Edit
uk: Зміни

en: Block Parameters
uk: Параметри блоку

en: Selection to superblock
uk: Позначене у суперблок

en: Superblock mask
uk: Маска суперблоку

en: Create
uk: Створити

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Save block GUI
uk: Зберегти графічний інтерфейс блоку

en: matches
uk: відповідностей

en: Previous
uk: Назад

en: Search
uk: Шукати

en: Searching...
uk: Шукаємо…

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Unable to load the selected blocks.
uk: Не вдалося завантажити позначені блоки.

en: Loading blocks
uk: Завантажуємо блоки

en: Load as palette
uk: Завантажити як палітру

en: User-Defined
uk: Визначений користувачем

en: Create a category
uk: Створити категорію

en: Add to a new category
uk: Додати до нової категорії

en: Category
uk: Категорія

en: Enter a name
uk: Вкажіть назву

en: Dump
uk: Дамп

en: View in Scicos
uk: Переглянути у Scicos

en: View
uk: Перегляд

en: Fit diagram or blocks to view
uk: Підібрати розмір діаграми або блоків за розмірами області перегляду

en: Normal 100%
uk: Звичайний 100%

en: Palette browser
uk: Перегляд палітри

en: Diagram browser
uk: Перегляд діаграми

en: Viewport
uk: Демонстраційне вікно

en: Get infos
uk: Отримати відомості

en: Details
uk: Подробиці

en: Show parent diagram
uk: Показати батьківську діаграму

en: Simulation
uk: Моделювання

en: Setup
uk: Налаштувати

en: Compile
uk: Зібрати

en: Start
uk: Почати

en: Stop
uk: Зупинити

en: Set Context
uk: Вказати контекст

en: Format
uk: Формат

en: Resize
uk: Змінити розміри

en: Rotate
uk: Обернути

en: Flip
uk: Віддзеркалити

en: Mirror
uk: Віддзеркалити

en: Show/Hide shadow
uk: Показати/Сховати тінь

en: Grid
uk: Ґратка

en: Diagram background
uk: Тло діаграми

en: Bold
uk: Жирний

en: Italic
uk: Курсив

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Font name
uk: Назва шрифту

en: Font style
uk: Стиль шрифту

en: Block legend
uk: Умовні позначення блоку

en: Image path
uk: Адреса зображення

en: Tools
uk: Інструменти

en: Code generation
uk: Створення коду

en: ?
uk: Довідка

en: Xcos Help
uk: Довідка з Xcos

en: Block Help
uk: Довідка щодо блоку

en: Xcos Demonstrations
uk: Демонстрації Xcos

en: About Scilab
uk: Про Scilab

en: Palettes
uk: Палітри

en: Sources
uk: Джерела сигналів

en: Continuous time systems
uk: Неперервні динамічні системи

en: Implicit
uk: Неявний

en: Discontinuities
uk: Розриви

en: Lookup Tables
uk: Визначення табличних значень

en: Signal Processing
uk: Обробка сигналів

en: Zero crossing detection
uk: Визначення переходів через нуль

en: Mathematical Operations
uk: Математичні операції

en: Integer
uk: Ціле число

en: Matrix
uk: Операції над матрицями

en: Sinks
uk: Пристрої реєстрації

en: Port & Subsystem
uk: Порт і підсистема

en: Annotations
uk: Примітки

en: Discrete time systems
uk: Дискретні динамічні системи

en: Event handling
uk: Обробка подій

en: Signal Routing
uk: Маршрутизація сигналів

en: Recently Used Blocks
uk: Нещодавно використані блоки

en: User-Defined Functions
uk: Функції, визначені користувачем

en: Demonstrations Blocks
uk: Приклади блоків

en: Electrical
uk: Електрика

en: Thermo-Hydraulics
uk: Термогідравлічні блоки

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Palette name
uk: Назва палітри

en: Diagram has been modified since last save.<br/> Do you want to save it?
uk: З часу попереднього збереження діаграму було змінено.<br/> Бажаєте зберегти її?

en: The file %s doesn't exist
     Do you want to create it?
uk: Файла з назвою %s не існує.
     Бажаєте його створити?

en: Unable to decode the URI : %s .
uk: Не вдалося декодувати адресу: %s .

en: Ok
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Reset to default
uk: Повернутися до типового

en: Failed to load Diagram
uk: Не вдалося завантажити діаграму

en: Could not save diagram.
uk: Не вдалося зберегти діаграму.

en: Do you want to overwrite existing file?
uk: Бажаєте перезаписати поточний файл?

en: Do you want a transparent background image?
uk: Потрібне прозоре зображення тла?

en: Image contains no data.
uk: Зображення не містить даних.

en: Unknown Diagram Version :
uk: Невідома версія діаграми:

en: Will try to continue...
uk: Спроба продовжити…

en: Xcos error
uk: Помилка Xcos

en: Unable to delete
uk: Не вдалося вилучити

en: No block selected
uk: Не позначено жодного блоку

en: Export to XML
uk: Експортувати до XML

en: Export in progress
uk: Триває експортування

en: Import from XML
uk: Імпортувати з XML

en: Add to
uk: Додати до

en: Add to new diagram
uk: Додати до нової діаграми

en: Explicit data input port must be connected to explicit data output port
uk: Порт явного вводу даних має бути з’єднано з портом явного виводу даних

en: Implicit data input port must be connected to implicit data output port
uk: Порт неявного вводу даних має бути з’єднано з портом неявного виводу даних

en: Explicit data output port must be connected to explicit data input port
uk: Порт явного виводу даних має бути з’єднано з портом явного вводу даних

en: Implicit data output port must be connected to implicit data input port
uk: Порт неявного виводу даних має бути з’єднано з портом неявного вводу даних

en: Command port must be connected to control port
uk: Порт команди слід з’єднати з портом керування

en: control port must be connected to command port
uk: порт керування має бути з’єднано з портом команд

en: Port is already connected, please select an unconnected port or a valid link.
uk: Порт вже з’єднано, будь ласка, вкажіть нез’єднаний порт або коректне з’єднання.

en: Align Blocks
uk: Вирівняти блоки

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Вгорі

en: Bottom
uk: Внизу

en: Middle
uk: Посередині

en: Block edge
uk: Край блоку

en: Block background
uk: Тло блоку

en: Legend color
uk: Колір умовних позначень

en: Link Style
uk: Стиль з’єднань

en: Straight
uk: Прямий

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Set debugging level (0,1,2,3) <br/> it performs scicos_debug(n)
uk: Вказати рівень діагностики (0,1,2,3) <br/> буде виконано scicos_debug(рівень)

en: Execution trace and Debug
uk: Трасування виконання та діагностика

en: Final integration time
uk: Загальний час інтегрування

en: Real time scaling
uk: Динамічне масштабування

en: Integrator absolute tolerance
uk: Абсолютна похибка інтегрування

en: Integrator relative tolerance
uk: Відносна похибка інтегрування

en: Tolerance on time
uk: Похибка за часом

en: Max integration time interval
uk: Максимальний час інтегрування

en: Solver kind
uk: Тип розв’язувача

en: Maximum step size (0 means no limit)
uk: Максимальний розмір кроку (0 — не обмежувати)

en: Default
uk: Типовий

en: Set Parameters
uk: Вказати параметри

en: Based on Scicos
uk: Засновано на Scicos

en: Saving diagram
uk: Збереження діаграми

en: Loading diagram
uk: Завантаження діаграми

en: Loading palettes
uk: Завантаження палітр

en: Loading user defined palettes
uk: Завантаження визначених користувачем палітр

en: Generating C Code for SuperBlock
uk: Створення коду C для суперблоку

en: A SuperBlock must be selected to generate code
uk: Для створення коду слід позначити суперблок

en: Simulation in progress
uk: Виконується моделювання

en: Compilation in progress, results will be stored in the 'cpr' variable
uk: Виконуємо компіляцію. Результати буде збережено до змінної «cpr».

en: Generate SuperBlock, please wait
uk: Створення суперблоку, зачекайте

en: Click on diagram to add link point or on a compatible target to finish
uk: Клацніть лівою кнопкою миші на діаграмі, щоб додати точку з’єднання, або на відповідному елементі, щоб завершити з’єднання

en: No trace nor debug printing
uk: Без виводу даних трасування та діагностики

en: Light Simulation trace (Discrete and Continuous part switches)
uk: Поверхневе трасування моделі (перемикачі дискретних та неперервних частин)

en: Per block execution trace and Debug block calls
uk: Трасування за виконанням блоків та виклики діагностування блоків

en: Debug block calls without trace
uk: Діагностика викликів блоку без трасування

en: All supported formats
uk: Всі підтримувані формати

en: Scicos file
uk: Файл Scicos

en: Xcos file
uk: Файл Xcos

en: Xcos (zip) file
uk: файл Xcos (zip)

en: XMI (Eclipse EMF) file
uk: файл XMI (Eclipse EMF)

en: Scilab Open Data file
uk: файл Scilab Open Data

en: Masked SuperBlock editor
uk: Замаскований редактор суперблоку

en: Insert
uk: Вставити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Move Up
uk: Пересунути вгору

en: Move Down
uk: Пересунути вниз

en: Rows
uk: Рядки

en: Variable settings
uk: Параметри змінних

en: Default values
uk: Типові значення

en: WinTitle
uk: Заголовок вікна

en: Window title
uk: Заголовок вікна

en: Variable names
uk: Назви змінних

en: Variable descriptions
uk: Описи змінних

en: Editable
uk: Можна редагувати

en: Values
uk: Значення

en: Set block parameters
uk: Встановити параметри блоку

en: The user palette configuration file (palettes.xml) is invalid.<BR> Switching to the default one.
uk: Файл налаштувань палітри користувача (palettes.xml) є некоретним.<BR> Перемикаємося на типові налаштування.

en: The user configuration file (xcos.xml) is invalid.<BR> Switching to the default one.
uk: Файл налаштувань користувача (xcos.xml) є некоректним.<BR> Перемикаємося на типові налаштування.

en: Setting up Modelica Compiler.
uk: Налаштування компілятора Modelica.

en: Modelica initialize
uk: Ініціалізація Modelica

en: Error: unable to compile this SuperBlock
uk: Помилка: не вдалося зібрати цей суперблок

en: Evaluation problem: wrong port number.
uk: Помилка обчислень: помилковий номер порту

en: Expecting <code>%d</code> but got <code>%d</code>.
uk: Мало бути <code>%d</code>, втім, отримано <code>%d</code>.

en: <html><body>Compilation error: link ignored because it is not connected. <br/>Please reconnect it.</body></html>
uk: <html><body>Помилка під час компіляції: зв’язок проігноровано, оскільки немає з’єднання. <br/>Будь ласка, створіть з’єднання.</body></html>

en: Block name:
uk: Назва блоку:

en: Simulation:
uk: Імітація:

en: Style:
uk: Стиль:

en: Datatype:
uk: Тип даних:

en: Implicit:
uk: Неявний:

en: Source datatype:
uk: Тип даних джерела:

en: Target datatype:
uk: Тип даних призначення:

en: Label:
uk: Мітка:

en: Optimal
uk: Оптимальний

en: Auto-Position Block
uk: Блок з автопозиціюванням

en: Split Block
uk: Розділений блок

en: Auto-Position Split Block
uk: Розділений блок і автопозиціюванням

en: A one-line description of the block
uk: Однорядковий опис блоку

en: Annotation (or comment) attached to the object
uk: Анотація (або коментар), пов'язаний із об'єктом

en: Scilab '%s' module disabled in -nogui or -nwni mode.
uk: Модуль «%s» Scilab у режимі -nogui або -nwni вимкнено.

en: Scilab '%s' module not installed.
uk: Модуль «%s» Scilab не встановлено.

en: Number of recently opened files to display:
uk: Кількість нещодавно відкритих файлів у списку:

en: Default file format
uk: Типовий формат файлів

en: Default simulation settings
uk: Типові параметри імітації

en: Default trace settings
uk: Типові параметри трасування

en: Basic controller
uk: Основний контролер

en: Water tank
uk: Цистерна із водою

en: Discrete Controller
uk: Дискретний контролер

en: Kalman Filter
uk: Фільтр Калмана

en: Discrete Kalman Filter
uk: Дискретний фільтр Калмана

en: Cont.Plant-Hybrid Observer
uk: Неперервне спостереження за гілками-гібридами

en: Temperature Controller
uk: Контролер температури

en: Inverted pendulum
uk: Обернений маятник

en: Lorenz butterfly
uk: «Метелик» Лоренца

en: RLC Circuit
uk: Коливальний контур

en: Bridge Rectifer
uk: Містковий випрямляч

en: Transformer
uk: Трансформатор

en: Differential amplifier
uk: Диференціальний підсилювач

en: OpAmp amplifier
uk: Операційний підсилювач

en: Switched capacitor integrator
uk: Інтегратор на конденсаторах із перемиканням

en: DC/DC Buck Converter
uk: Понижувальний перетворювач напруги (DC/DC)

en: DC/DC Boost Converter
uk: Підвищувальний перетворювач напруги (DC/DC)

en: Colpitts oscillator
uk: Генератор Колпітца

en: Logic AND gate
uk: Логічний шлюз ТА

en: Logic NOR gate
uk: Логічний шлюз АБО-НІ

en: If Then Else
uk: Якщо-тоді-інакше

en: And
uk: Та

en: Automotive Suspension
uk: Автомобільна підвіска

en: Ball on a Platform
uk: Кулька на платформі

en: Bouncing Ball
uk: М’ячик-стрибунець

en: Chaos Modelica
uk: Modelica-хаос

en: Hydraulics blocks
uk: Гідравлічні блоки

en: RLC circuit
uk: Коливальний контур

en: Heat conduction in a rod
uk: Теплопровідність у стержні

en: Second order rotational system
uk: Обертова система другого порядку

en: Old Gain Block
uk: Старий блок підсилення

en: Optimal link route
uk: Оптимальний маршрут з'єднання

en: Optimal split block position
uk: Оптимальна позиція роз'єднаних блоків

en: Standard demos
uk: Стандартні демонстрації

en: Control Systems
uk: Системи керування

en: Electrical Systems
uk: Електричні системи

en: Mechanical Systems
uk: Механічні системи

en: Modelica demos
uk: Демонстрації Modelica

en: Old demos
uk: Старі демонстрації

en: Simple Demo
uk: Проста демонстрація

en: Bouncing Balls
uk: М’ячики-стрибунці

en: Simple Thermostat
uk: Простий термостат

en: Table Lookup
uk: Табличний пошук

en: Signal Builder
uk: Побудова сигналів

en: Fibonacci Numbers
uk: Числа Фібоначчі

en: Scilab block
uk: Блок Scilab

en: Xcos data types
uk: Типи даних Xcos

en: Zero Crossing
uk: Перехід через нуль

en: _IF_ Xcos block
uk: Блок Xcos _IF_

en: Goto/From blocks
uk: Блоки переходу

en: Event demos
uk: Демонстрації подій

en: Optimal positions
uk: Оптимальні позиції

en: %s: Unable to export %s to %s.
uk: %s: не вдалося експортувати %s до %s.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати від %d до %d.

en: %s: Wrong type for input argument %s: Block type expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати блоковий тип.

en: %s: Wrong type for input argument %s: directory path string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати рядок шляху до каталогу.

en: %s: Wrong input argument %s: svg, gif or jpg expected.
uk: %s: помилковий вхідний параметр %s: мало бути вказано svg, gif або jpg.

en: %s: Wrong type for input argument %s: string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати рядок.

en: %s: Wrong type for input argument %s: boolean expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати булівське значення.

en: %s: File '%s' does not exist.
uk: %s: файла з назвою «%s» не існує.

en: %s: File '%s' is not a valid palette file.
uk: %s: файл «%s» не є коректним файлом палітри.

en: %s: Found '%s' instead of a block.
uk: %s: замість блоку виявлено «%s».

en: %s: Wrong type for argument #%d: diagram structure expected
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %d: слід використовувати тип структури діаграми.

en: %s: Wrong type for %s variable: A string array expected.
uk: %s: помилковий тип змінної %s: слід використовувати масив з рядків.

en: %s: All paths defined by %s variable must exist.
uk: %s: всі шляхи, визначені змінною %s, мають існувати.

en: %s: The directory %s cannot been created, please check if you have write access on this directory.
uk: %s: не вдалося створити каталог %s, будь ласка, перевірте, чи є у вас права доступу на запис до відповідного каталогу.

en: Unable to open %s
uk: Не вдалося відкрити %s

en: %s: Wrong number of input argument(s): %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути %d.

en: %s: Not supported format %s.
uk: %s: непідтримуваний формат %s.

en: %s: the block %s is no more available, please update the diagram with a compatible one.
uk: %s: блок %s недоступний, будь ласка, додайте замість нього якийсь сумісний блок.

en: %s is not a valid name, please change the title of the diagram.
uk: %s є некоректною назвою, будь ласка, змініть назву діаграми.

en: %s: Wrong type for input argument %s: string type expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати рядковий тип.

en: %s: Wrong type for input argument %s: diagram type expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати тип діаграми.

en: %s: Wrong number of output arguments: %d to %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вихідних параметрів: слід використовувати значення від %d до %d.

en: %s: Wrong type for input argument %s: palette type or path expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати тип палітри або шлях до файла.

en: %s: Wrong type for input argument %s: File not found.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: файл не знайдено.

en: %s: Wrong type for input argument %s: string vector expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати вектор рядків.

en: %s: Wrong type for input argument %s: palette type expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати тип палітри.

en: %s: Unable to load block from %s: hdf5 file expected.
uk: %s: не вдалося завантажити блок з %s: мало бути використано файл hdf5.

en: %s: Unable to load block from %s: no `scs_m' variable found.
uk: %s: не вдалося завантажити блок з %s: не виявлено змінної «scs_m».

en: %s: Unable to load block from %s: Missing file.
uk: %s: не вдалося завантажити блок з %s: мало бути використано файл hdf5.

en: %s: Wrong type for input argument %s: function as string or Block type or full path string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати функцію, що виводить значення у типах string або Block, або повний рядок шляху.

en: %s: Unable to generate the palette icon : %s already exists.
uk: %s: не вдалося створити піктограму палітри: %s вже існує.

en: %s: Wrong type for input argument %s: path string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати рядок шляху до файла.

en: %s: Wrong value for input argument %s: An existing file expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра %s: мало бути вказано існуючий файл.

en: %s: Wrong value for input argument %s: A valid file format (png, jpg, gif) expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра %s: мало бути вказано коректний формат файла (png, jpg, gif).

en: %s: Unable to generate the image %s.
uk: %s: не вдалося створити зображення %s.

en: %s: Wrong type for input argument %s: string or struct expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати рядок або структуру (struct).

en: %s: Wrong type for input argument %s: full path string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра %s: слід використовувати рядок повного шляху.

en: %s: Unable to export the palette to hdf5.
uk: %s: не вдалося експортувати палітру до hdf5.

en: %s: Wrong type for argument #%d: Matrix of strings expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати матрицю з рядків.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Vector expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати вектор.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: No block found.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: не знайдено блоку.

en: %s: Wrong type for argument #%d: A String expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: Interface function does not exist or can not be called.
uk: Функції інтерфейсу не існує або цю функцію неможливо викликати.

en: %s is not a valid block descriptor.
uk: %s не є коректним дескриптором блоку.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: %d-by-%d matrix expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мала бути матриця %d на %d.

en: %s: Wrong number of input arguments: %d or %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати %d або %d.

en: Block definition with function [%s] failed.
uk: Спроба визначення блоку з функцією [%s] зазнала невдачі.

en: Block configuration with function [%s] failed.
uk: Спроба налаштування блоку з функцією [%s] зазнала невдачі.

en: %s: Wrong type for argument #%d: A Block expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід вказати блок.

en: Field %s has different values.
uk: Поле %s має різні значення.

en: Stopped before block:
uk: Зупинено до блоку:

en: Stopped after block:
uk: Зупинено після блоку:

en: State derivative computation
uk: Обчислення похідної стану

en: Regular outputs update
uk: Звичайне оновлення виведених даних

en: States update on discrete event
uk: Оновлення станів у відповідь на дискретну подію

en: Output activation dates
uk: Дати активації виведення

en: Initialization
uk: Ініціалізація

en: Ending
uk: Завершення

en: ReInitialization
uk: Повторна ініціалізація

en: Continuous states properties update
uk: Оновлення властивостей неперервних станів

en: Zero crossing surfaces computation
uk: Визначення перетину поверхонь з нульовими площинами

en: Residual computation
uk: Обчислення лишків

en: &File
uk: &Файл

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &Edit
uk: З&міни

en: &?
uk: &Довідка

en: Xcos debug
uk: Діагностика Xcos

en: Break point conditions
uk: Умови точки зупинки

en: Break on selected flags
uk: Зупинка за вказаними прапорцями

en: After call
uk: Після виклику

en: Before call
uk: До виклику

en: After date
uk: Після дати

en: On the Scilab condition above
uk: За вказаною вище умовою Scilab

en: Current simulation state
uk: Поточний стан імітації

en: scs_m block path:
uk: Шлях до блоків scs_m:

en: Time:
uk: Час:

en: Flag:
uk: Прапорець:

en: End debug
uk: Завершити діагностику

en: Pause
uk: Призупинити

en: Use the %s button to end the debugging
uk: Натисніть кнопку %s, щоб вийти з режиму діагностики

en: Unable to simulate %s
uk: Не вдалося імітувати %s

en: Error occurred in pre_xcos_simulate: Cancelling simulation.
uk: Сталася помилка у pre_xcos_simulate: імітацію скасовано.

en: %s: Error during block parameters evaluation.
uk: %s: помилка під час визначення параметрів блоку.

en: %s: Error during block parameters update.
uk: %s: помилка під час оновлення параметрів блоку.

en: Initialisation problem
uk: Проблема з ініціалізацією

en: End problem
uk: Проблема із завершенням

en: Simulation problem
uk: Проблема імітації:

en: Error in post_xcos_simulate: ending simulation.
uk: Помилка у post_xcos_simulate: завершуємо імітацію.

en: %s: Cannot open file '%s' for reading.
uk: %s: не вдалося відкрити файл «%s» для читання.

en: %s: Error while trying to read file contents from '%s'.
uk: %s: помилка під час спроби прочитати вміст файла з «%s».

en: %s: Syntax error while trying to set up context from
uk: %s: синтаксична помилка під час спроби встановити контекст з
