scilab - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
pl: %s: Brak możliwości odczytu argumentu wejściowego nr %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A %s expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano %s.

en: %s: XML object does not exist.
pl: %s: Obiekt XML nie istnieje.

en: %s: Memory allocation error.
pl: %s: Błąd alokacji pamięci.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwana jest wartość typu string.

en: %s: No more memory.
pl: %s: Brak pamięci.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Non-empty string expected.
pl: %s: Nieprawidłowy rozmiar dla argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano niepustego łańcuchu znaków.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A boolean expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ  argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano typ boolean.

en: %s: Cannot write the file: %s
pl: %s: Brak możliwości zapisu do pliku: %s

en: %s: XML attribute does not exist.
pl: %s: atrybut XML nie istnieje.

en: %s: XMLList does not exist.
pl: %s: XMLList nie istnieje.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s' expected.
pl: %s: Nieprawidłowa wartość parametru wejściowego nr %d: oczekiwano '%s', '%s' lub '%s'.

en: %s: Unknown field: %s
pl: %s: Nieznane pole: %s

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Double expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano wartości double.

en: %s: Wrong index in the XMLList.
pl: %s: Nieprawidłowy indeks w XMLList.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: XMLList or XMLSet expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano XMLList lub XMLSet.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or single integer expected
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano łańcuch albo pojedynczą liczbę całkowitą.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or single integer expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano łańcuch albo pojedynczą liczbę całkowitą.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A double expected.
pl: %s: Nieprawidłowy typ argumentu wejściowego nr %d: oczekiwano typu double.

en: %s: xmlFormat must return a string.
pl: %s: xmlFormat musi zwracać łańcuch .

en: %s: You must define %%s_xmlFormat function.
pl: %s: Musisz zdefiniować funkcję %%s_xmlFormat.

en: %s: Wrong number of input arguments: at least %d expected.
pl: %s: Nieprawidłowa liczba argumentów wejściowych: oczekiwano przynajmniej %d.

en: %s: XML element does not exist.
pl: %s: element XML nie istnieje.

en: %s: XML Namespace does not exist.
pl: %s: Przestrzeń nazw XML nie istnieje.

en: %s: XML document does not exist.
pl: %s: dokument XML nie istnieje.

en: %s: XMLSet or XMLList does not exist.
pl: %s: XMLSet lub XMLList nie istnieje.

en: The file %s is not valid:
    %s
pl: Plik %s jest nieprawidłowy:
    %s

en: Invalid file name:
pl: Nieprawidłowa nazwa pliku:

en: Invalid file
pl: Nieprawidłowy plik
