scilab - en to uk translation catalogue (89 entries)

en: %s: Can not read input argument #%d.
uk: %s: не вдалося прочитати вхідний параметр №%d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A %s expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати %s.

en: %s: XML object does not exist.
uk: %s: об’єкта XML не існує.

en: %s: Memory allocation error.
uk: %s: помилка під час спроби виділення пам’яті.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: No more memory.
uk: %s: доступну пам’ять вичерпано.

en: %s: Cannot read the file:
    %s
uk: %s: не вдалося виконати читання даних з файла:
    %s

en: %s: Cannot parse the string:
    %s
uk: %s: не вдалося обробити рядок:
    %s

en: %s: XML Document does not exist.
uk: %s: документа XML не існує.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or boolean expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string» або «boolean».

en: %s: Wrong dimension for input argument #%d: string expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string».

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Non-empty string expected.
uk: %s: помилковий розмір вхідного параметра №%d: слід використовувати непорожній рядок.

en: %s: The XML Document has not an URI and there is no second argument.
uk: %s: документ XML не має адреси або не вказано другого параметра.

en: %s: Wrong dimension for input argument #%d: A boolean expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «boolean».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A boolean expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «boolean».

en: %s: Cannot write the file: %s
uk: %s: не вдалося виконати запис до файла: %s

en: %s: Wrong dimension for input argument #%d: A real scalar expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано дійсне число.

en: %s: XML attribute does not exist.
uk: %s: атрибута XML не існує.

en: %s: XMLList does not exist.
uk: %s: XMLList не існує.

en: %s: Wrong value for input argument #%d: '%s', '%s' or '%s' expected.
uk: %s: помилкове значення вхідного параметра №%d: слід використовувати «%s», «%s» або «%s».

en: %s: Wrong dimension for input argument #%d: string or double expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати тип «string» або «double».

en: %s: Unknown field: %s
uk: %s: невідоме поле: %s

en: %s: Wrong dimension for input argument #%d: Single double expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано єдине значення типу «double».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: Double expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип double.

en: %s: Wrong index in the XMLList.
uk: %s: помилковий індекс у XMLList.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: XMLList or XMLSet expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати XMLList або XMLSet.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or single integer expected
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати рядок або єдине ціле число

en: %s: Wrong type for input argument #%d: string or single integer expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати рядок або єдине ціле число.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A double expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип «double».

en: %s: xmlFormat must return a string.
uk: %s: xmlFormat має повертати рядок.

en: %s: You must define %%s_xmlFormat function.
uk: %s: вам слід визначити функцію %%s_xmlFormat.

en: %s: Wrong number of input arguments: at least %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: мало бути вказано принаймні %d.

en: %s: XML element does not exist.
uk: %s: елемента XML не існує.

en: %s: XML Namespace does not exist.
uk: %s: простору назв XML не існує.

en: %s: XML document does not exist.
uk: %s: документа XML не існує.

en: %s: Wrong type for input argument #%i: XMLSet or XMLList expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%i: слід використовувати тип «XMLSet» або «XMLList».

en: %s: XMLSet or XMLList does not exist.
uk: %s: XMLSet або XMLList не існує.

en: %s: XML validation file does not exist.
uk: %s: файла перевірки XML не існує.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A %s expected
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати %s

en: %s: Bad input argument #%d: A valid XML name expected.
uk: %s: помилковий вхідний параметр №%d: мало бути вказано коректну назву XML.

en: %s: Can not read named argument %s.
uk: %s: не вдалося прочитати іменований параметр %s.

en: %s: Wrong type for input argument #%i: XMLSet, XMLList, XMLAttr or XMLElem expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%i: слід використовувати тип XMLSet, XMLList, XMLAttr або XMLElem.

en: %s: XMLAttr does not exist.
uk: %s: XMLAttr не існує.

en: %s: XMLElem does not exist.
uk: %s: XMLElem не існує.

en: %s: Wrong dimensions for input argument #%d: A single boolean or string expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути вказано одне булеве значення або рядок.

en: %s: Invalid number of input arguments.
uk: %s: некоректна кількість вхідних параметрів.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A XMLElem or a XMLList or a XMLSet expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип «XMLElem», «XMLList» або «XMLSet».

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A XMLAttr or a XMLElem or a XMLList or a XMLSet expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип «XMLAttr», «XMLElem», «XMLList» або «XMLSet».

en: %s: Wrong size for input argument #%d: Matrix nx2 or nx3 of strings expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю з рядків розмірності nx2 або nx3.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A matrix of strings or a XMLDoc expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: слід використовувати матрицю з рядків або XMLDoc.

en: The file %s is not valid:
    %s
uk: Файл %s не є коректним:
    %s

en: %s: Cannot write the file.
uk: %s: не вдалося записати дані до файла.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A XMLDoc or a XMLElem expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип «XMLDoc» або «XMLElem».

en: %s: Bad number of columns for argument #%d: two expected.
uk: %s: помилкова кількість стовпчиків у параметрі №%d: стовпчиків мало бути два.

en: %s: Bad XPath query:
    %s
uk: %s: помилковий запит XPath:
    %s

en: %s: XPath query returned a not handled type: %i
uk: %s: за запитом XPath повернуто значення непридатного до обробки типу: %i

en: Invalid file name:
uk: Некоректна назва файла:

en: Cannot create a parser context
uk: Не вдалося створити контекст обробки

en: %s: Wrong type for input argument #%i: A double expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%i: мало бути використано значення типу double.

en: %s: Error in getting rhs argument.
uk: %s: помилка під час отримання параметра.

en: Unknown tag.
uk: Невідомий теґ.

en:  at line
uk:  у рядку

en: Cannot create a buffer
uk: Не вдалося створити буфер

en: Cannot create a reader
uk: Не вдалося створити засіб читання

en: Invalid file
uk: Некоректний файл

en: Cannot parse the DTD
uk: Не вдалося обробити DTD

en: Cannot create a valid context
uk: Не вдалося створити коректний контекст

en: Due to a libxml2 limitation, it is not possible to validate a document against an external DTD
    Please see help xmlValidate.
uk: Через обмеження libxml2 перевірити документ за допомогою зовнішнього DTD неможливо.
    Будь ласка, ознайомтеся з довідкою щодо xmlValidate (help xmlValidate).

en: Cannot create a validation context
uk: Не вдалося створити контекст перевірки

en: Cannot parse the Relax NG grammar
uk: Не вдалося обробити граматику Relax NG

en: Cannot parse the schema
uk: Не вдалося обробити схему

en: Cannot read the stream
uk: Не вдалося прочитати потік даних

en: %s: No root element.
uk: %s: немає кореневого елемента.

en: %s: Wrong type for input argument #%i: string expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%i: слід використовувати тип «string».

en: %s: Wrong type to set %s field.
uk: %s: помилковий тип для значення поля %s.

en: %s: Not valid xml for root.
uk: %s: некоректний формат xml для кореневого елемента.

en: %s: Field %s is not modifiable: %s
uk: %s: не можна змінювати значення у полі %s: %s

en: CML read
uk: Читання CML

en: %s: Wrong number of input arguments: %d or %d expected.
uk: %s: помилкова кількість вхідних параметрів: слід використовувати %d або %d.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: String expected.
uk: %s: помилковий тип параметра №%d: слід використовувати рядок.

en: %s: Invalid %s file.
uk: %s: некоректний файл %s.

en: %s: The file %s does not exist.
uk: %s: файла з назвою %s не існує.

en: %s: Wrong type for input argument #%d: A XMLDoc expected.
uk: %s: помилковий тип вхідного параметра №%d: мало бути використано тип XMLDoc.

en: %s: Invalid XPath request.
uk: %s: некоректний запит XPath.

en: %s: Invalid XPath request.
uk: %s: некоректний запит XPath.

en: %s: Target node is not a XML_ELEMENT_NODE.
uk: %s: вузол призначення не належить до типу XML_ELEMENT_NODE.

en: %s: Invalid attribute name: %s.
uk: %s: некоректна назва атрибута: %s.

en: %s: Wrong size for input argument #%d: a 2xN matrix expected.
uk: %s: помилкова розмірність вхідного параметра №%d: мало бути використано матрицю 2xN.

en: %s: Invalid XConfiguration.xml file.
uk: %s: некоректний файл XConfiguration.xml.
