screenkey 0.2 - en to es translation catalogue (19 entries)

en: show debug information
es: Muestra información de depuración

en: Screencast your keys
es: Screencast tus teclas

en: Top
es: Superior

en: Center
es: Centro

en: Bottom
es: Inferior

en: Large
es: Grande

en: Medium
es: Mediano

en: Small
es: Pequeño

en: Raw
es: Crudo

en: Show keys
es: Mostar teclas

en: Preferences
es: Preferencias

en: <b>Time</b>
es: <b>Tiempo</b>

en: Display for
es: Mostrar durante

en: seconds
es: segundos

en: <b>Aspect</b>
es: <b>Aspecto</b>

en: Position
es: Posición

en: Size
es: Tamaño

en: <b>Keys</b>
es: <b>Teclas</b>

en: Mode
es: Modo
