screenkey - en to uk_UA translation catalogue (19 entries)

en: Screencast your keys
uk_UA: Ваші клавіші для скрінкасту

en: Top
uk_UA: Вгорі

en: Center
uk_UA: По центру

en: Bottom
uk_UA: Внизу

en: Large
uk_UA: Великий

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Small
uk_UA: Малий

en: Raw
uk_UA: Без обробки

en: Normal
uk_UA: Нормальний

en: Show keys
uk_UA: Показати клавіші

en: Preferences
uk_UA: Налаштування

en: <b>Time</b>
uk_UA: <b>Час</b>

en: Display for
uk_UA: Показати для

en: seconds
uk_UA: секунд

en: <b>Aspect</b>
uk_UA: <b>Сторона</b>

en: Position
uk_UA: Розташування

en: Size
uk_UA: Розмір

en: <b>Keys</b>
uk_UA: <b>Клавіші</b>

en: Mode
uk_UA: Режим
