ScummVM 2.1.0git - en to he translation catalogue (1804 entries)

note: I18N: built on <build date> with <compiler>
en: (built on %s with %s)
he: (נבנה בתאריך %s באמצעות %s)

en: Features compiled in:
he: תכונות שנבנו:

en: not supported
he: אינו נתמך

en: disabled
he: כבוי

en: enabled
he: פעיל

note: I18N: CPU extensions are sets of extra processor instructions used to speed up operations. See Intel AVX2, ARM NEON, etc.
en: CPU extensions support:
he: תמיכה בהרחבות מעבדים:

en: Available engines:
he: מנועים זמינים:

en: Show hidden files
he: הצגת קבצים נסתרים

en: Show files marked with the hidden attribute
he: הצגת קבצים שסומנו כנסתרים

en: Go up
he: למעלה

en: Go to previous directory level
he: חזרה אל רמת התיקיה הקודמת

[ctx: lowres]
en: Go up
he: למעלה

en: Cancel
he: ביטול

en: Choose
he: בחירה

en: Cloud Connection Wizard
he: אשף התחברות לענן

en: Quick mode
he: מצב זריז

en: Manual mode
he: מצב ידני

en: Will ask you to run the Local Webserver
he: תתבקשו להריץ את השרת המקומי

en: Requires the Local Webserver feature
he: נדרש שרת אינטרנט מקומי

en: Quick Mode: Step 1
he: מצב זריז: צעד 1

en: In this mode, the Local Webserver must be running,
    so your browser can forward data to ScummVM
he: במצב זה, על השרת המקומי לרוץ,
    כך שהדפדפן יוכל להעביר נתונים אל ScummVM

en: Stop server
he: עצירת השרת

en: Run server
he: הפעלת שרת

en: Stop local webserver
he: עצירת שרת האינטרנט המקומי

en: Run local webserver
he: הפעלת שרת אינטרנט מקומי

en: Not running
he: לא רץ

en: Quick Mode: Step 2
he: מצב זריז: צעד 2

en: Now, open this link in your browser:
he: כעת, יש לפתוח את הקישור הזה בדפדפן:

en: Open URL
he: פתח כתובת אתר

en: It will automatically pass the data to ScummVM,
    and warn you should there be any errors.
he: זה יעביר באופן אוטומטי את הנתונים אל ScummVM,
    ויתריע אם תתעוררנה בעיות כלשהן.

en: Local Webserver address:
he: כתובת שרת מקומי:

en: Quick Mode: Success
he: מצב זריז: הצליח

en: Your cloud storage has been connected!
he: חשבון האחסון בענן האישי מחובר!

en: Finish
he: סיום

en: Manual Mode: Step 1
he: מצב ידני: צעד 1

en: Open this link in your browser:
he: יש לפתוח את הקישור בדפדפן:

en: When it fails to pass the JSON code to ScummVM,
    find it on the Troubleshooting section of the page,
    and go to the next step here.
he: כאשר העברת JSON אל ScummVM נכשלת,
    יש למצוא אותו בסעיף פתרון הבעיות בדף,
    ולעבור לצעד הבא כאן.

en: Manual Mode: Step 2
he: מצב ידני: צעד 2

en: Copy the JSON code from the browser here and press Next:
he: העתיקו את קוד JSON מהדפדפן לכאן ולחצו הבא:

en: Paste
he: הדבקה

en: Paste code from clipboard
he: הדבקת קוד מהלוח

en: Load
he: טעינה

en: Load code from file
he: טעינת קוד מקובץ

en: Manual Mode: Something went wrong
he: מצב ידני: משהו השתבש

en: Cloud storage was not connected.
he: אחסון ענן לא התחבר.

en: Make sure the JSON code was copied correctly and retry.
he: נא לוודא שקוד JSON הועתק נכונה ולנסות שוב.

en: If that doesn't work, try again from the beginning.
he: אם זה לא עובד, יש לנסות שוב מהתחלה.

en: Error message:
he: הודעת שגיאה:

en: Manual Mode: Success
he: מצב ידני: הצליח

en: Back
he: חזרה

en: Next
he: הבא

en: Another Storage is working right now. Do you want to interrupt it?
he: אחסון אחר עובד כעת. האם להפריע לו?

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Wait until current Storage finishes and try again.
he: יש להמתין עד לסיום פעולת האחסון הנוכחי ולנסות שוב.

note: I18N: JSON is name of the format, this message is displayed if user entered something incorrect to the text field
en: JSON code contents are malformed.
he: תוכן קוד JSON משובש.

en: OK
he: אישור

en: Incorrect JSON.
he: קובץ JSON שגוי.

note: I18N: error message displayed on 'Manual Mode: Failure' step of 'Cloud Connection Wizard', describing that storage connection process was interrupted
en: Interrupted.
he: נקטע.

en: Failed to open URL!
    Please navigate to this page manually.
he: פתיחת כתובת האתר נכשלה!
    נא לנווט לדף זה באופן ידני.

note: I18N: JSON is a file format name
en: Select JSON file copied from scummvm.org site
he: בחירת קובץ JSON שהועתק מהאתר scummvm.org

note: I18N: JSON is a file format name
en: Failed to load JSON file
he: טעינת קובץ JSON נכשלה

en: Download Freeware Games and Demos
he: הורדת משחקים ברישיון חופשי והדגמות

en: Fetching DLCs...
he: מקבל הרחבות...

en: All Downloads
he: כל ההורדות

en: Download
he: הורדה

en: Select directory where to download game data
he: בחירת תיקיה להורדת נתוני משחק

en: Select directory with game data
he: בחירת תיקיה עם נתוני משחק

en: From:
he: מאת:

en: To:
he: אל:

en: Cancel download
he: ביטול הורדה

[ctx: lowres]
en: Cancel download
he: ביטול הורדה

en: Hide
he: הסתרה

en: It looks like your connection is limited. Do you really want to download files with it?
he: נראה כי החיבור מוגבל. האם להמשיך בהורדת קבצים?

en: ScummVM couldn't open the specified directory!
he: ScummVM לא הצליח לפתוח את התיקיה שנבחרה!

en: Cannot create a directory to download - the specified directory has a file with the same name.
he: לא ניתן ליצור תיקיה להורדה - קובץ באותו שם כבר קיים בתיקיה שנבחרה.

en: The "%s" already exists in the specified directory.
    Do you really want to download files into that directory?
he: ה"%s" כבר קיים בתייקיה שנבחרה.
    האם באמת להוריד קבצים אל תוך התיקיה?

en: Downloaded %s %S / %s %S
he: ירדו %s %S / %s %S

en: Download speed: %s %S/s
he: מהירות הורדה: %s%S בשנייה

en: Currently Downloading Games
he: משחקים בהורדה כעת

en: Pending Downloads
he: הורדות ממתינות

en: ERROR %d: %s
he: שגיאה %d: %s

note: I18N: String like "Downloading icon packs list..."
en: Downloading %S list...
he: רשימת %S בהורדה...

en: Clear Cache
he: ניקוי המטמון

en: Downloading %S list... %d entries
he: רשימת %S בהורדה... %d רשומות

en: Detected %d new packs, %s %S
he: זוהו %d חבילות חדשות, %s %S

en: Download complete, downloaded %d packs, %s %S
he: ההורדה הושלמה. ירדו %d חבילות, %s %S

note: I18N: Close dialog button
en: Close
he: סגירה

en: ERROR: No icons path set
he: שגיאה: לא נקבע נתיב לצלמיות

note: I18N: String like "No new icon packs available"
en: No new %S available
he: אין %S חדשות זמינות

en: You are about to remove %s %S of data, deleting all previously downloaded %S. Do you want to proceed?
he: יוסרו %s%S של נתונים, ואיתם יימחקו כל %S שכבר ירדו, האם להמשיך?

en: Proceed
he: המשך

en: icon packs
he: חבילות צלמיות

en: shader packs
he: חבילות סוככים

en: Pick the game:
he: בחר משחק:

en: Game
he: משחק

en: ID:
he: מזהה:

en: Short game identifier used for referring to saved games and running the game from the command line
he: תיאור קצר של המשחק המשמש להפניה למשחקים שמורים ולהרצת המשחק משורת הפקודה

[ctx: lowres]
en: ID:
he: מזהה:

en: Name:
he: שם:

en: Full title of the game
he: כותרת מלאה של המשחק

[ctx: lowres]
en: Name:
he: שם:

en: Language:
he: שפה:

en: Language of the game. This will not turn your Spanish game version into English
he: שפת המשחק. אפשרות זו לא תהפוך משחק בטורקית למשחק בעברית

en: <default>
he: <ברירת מחדל>

en: Platform:
he: פלטפורמה:

en: Platform the game was originally designed for
he: הפלטפורמה עבורה תכננו את המשחק במקור

[ctx: lowres]
en: Platform:
he: פלטפורמה:

en: GFX
he: תצוגה

en: Graphics
he: תצוגה

en: Override global graphic settings
he: ביטול הגדרות תצוגה מקיפות

[ctx: lowres]
en: Override global graphic settings
he: ביטול הגדרות תצוגה מקיפות

en: Keymaps
he: מיפוי מקשים

en: Backend
he: תשתית

en: Override global backend settings
he: ביטול הגדרות תשתית מקיפות

[ctx: lowres]
en: Override global backend settings
he: ביטול הגדרות תשתית מקיפות

en: Audio
he: שמע

en: Override global audio settings
he: ביטול הגדרות שמע מקיפות

[ctx: lowres]
en: Override global audio settings
he: ביטול הגדרות שמע מקיפות

en: Volume
he: עוצמה

[ctx: lowres]
en: Volume
he: עוצמה

en: Override global volume settings
he: ביטול הגדרות עוצמה מקיפות

[ctx: lowres]
en: Override global volume settings
he: ביטול הגדרות עוצמה מקיפות

en: Override global MIDI settings
he: ביטול הגדרות MIDI מקיפות

[ctx: lowres]
en: Override global MIDI settings
he: ביטול הגדרות MIDI מקיפות

en: Override global MT-32 settings
he: ביטול הגדרות MT-32 מקיפות

[ctx: lowres]
en: Override global MT-32 settings
he: ביטול הגדרות MT-32 מקיפות

en: Paths
he: נתיבים

[ctx: lowres]
en: Paths
he: נתיבים

en: Game Path:
he: נתיב משחק:

[ctx: lowres]
en: Game Path:
he: נתיב משחק:

en: Extra Path:
he: נתיב תוספות:

en: Specifies path to additional data used by the game
he: נתיב שבו נמצאים נתונים נוספים לשימוש על ידי המשחק

[ctx: lowres]
en: Extra Path:
he: נתיב תוספות:

en: Save Path:
he: נתיב שמירה:

en: Specifies where your saved games are put
he: נתיב שבו ישמרו המשחקים שנשמרו

[ctx: lowres]
en: Save Path:
he: נתיב שמירה:

en: Achievements
he: הישגים

en: Statistics
he: סטטיסטיקה

[ctx: path]
en: None
he: לא נבחר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Select SoundFont
he: בחירת SoundFont

en: Select additional game directory
he: בחירת תיקית משחק נוספת

en: Select directory for saved games
he: בחירת תיקיה לשמירת משחקים

en: The chosen directory cannot be written to. Please select another one.
he: לא ניתן לכתוב אל התיקיה שנבחרה. נא לבחור תיקיה אחרת.

en: Saved games sync feature doesn't work with non-default directories. If you want your saved games to sync, use default directory.
he: סנכרון משחקים שנשמרו לא עובד עם תיקיות שאינן ברירת המחדל. יש להשתמש בתיקית ברירת המחדל כדי לסנכרן את המשחקים שנשמרו.

en: This game ID is already taken. Please choose another one.
he: מזהה המשחק כבר תפוס. נא לבחור מזהה אחר.

en: Author:
he: מחבר:

en: Notes:
he: הערות:

en: Choose file for loading
he: בחירת קובץ לטעינה

en: Enter filename for saving
he: יש להזין שם קובץ לשמירה

en: Do you really want to overwrite the file?
he: האם באמת לדרוס את הקובץ?

en: Reverb
he: הדהוד

en: Active
he: פעיל

en: Room:
he: חדר:

en: Damp:
he: שיכוך:

en: Width:
he: רוחב:

en: Level:
he: רמה:

en: Chorus
he: מקהלה

en: N:
he: קולות:

en: Speed:
he: מהירות:

en: Depth:
he: עומק:

en: Type:
he: סוג:

en: Sine
he: סינוס

en: Triangle
he: משולש

en: Misc
he: אחר

en: Interpolation:
he: אינטרפולציה:

en: None (fastest)
he: ללא (הכי מהיר)

en: Linear
he: לינארי

en: Fourth-order
he: סדר-רביעי

en: Seventh-order
he: סדר-שביעי

note: I18N: Button to reset keymap mappings to defaults
en: Reset
he: איפוס

en: Reset all FluidSynth settings to their default values.
he: איפוס הגדרות FluidSynth למצבם המקורי.

en: Do you really want to reset all FluidSynth settings to their default values?
he: האם לאפס את הגדרות FluidSynth למצבם המקורי?

en: GUI
he: ממשק משתמש

note: I18N: Action in In Cold Blood
en: Interact
he: פעולה

en: Up
he: למעלה

en: Down
he: למטה

en: Left
he: שמאלה

en: Right
he: ימינה

en: Delete Character
he: מחיקת תו

en: Go to end of line
he: מעבר לסוף השורה

en: Select to end of line
he: בחירה עד סוף השורה

en: Select to start of line
he: בחירה עד תחילת השורה

en: Go to start of line
he: מעבר לתחילת השורה

en: Cut
he: גזירה

en: Copy
he: העתקה

en: General
he: כללי

en: Cloud
he: ענן

en: Prev
he: הקודם

en: Save Image...
he: שומר תמונה...

en: %u of %u
he: %u מתוך %u

en: Save Image
he: שמירת תמונה

[ctx: group]
note: I18N: Group name for the game list
en: None
he: ללא

[ctx: group]
note: I18N: Group name for the game list, grouped by the first letter of the game title
en: First letter
he: אות ראשונה

[ctx: group]
en: Initial
he: אות ראשונה

[ctx: group]
note: I18N: Group name for the game list, grouped by game engine
en: Engine
he: מנוע

[ctx: group]
note: I18N: Group name for the game list, grouped by game series
en: Series
he: סדרה

[ctx: group]
note: I18N: Group name for the game list, grouped by game publisher
en: Publisher
he: חברה מפיצה

[ctx: group]
note: I18N: Group name for the game list, grouped by language
en: Language
he: שפה

[ctx: group]
note: I18N: Group name for the game list, grouped by game platform
en: Platform
he: פלטפורמה

[ctx: year]
note: I18N: Group name for the game list, grouped by year
en: Year
he: שנה

en: Select Group by
he: נא לבחור קיבוץ לפי

en: Group:
he: קיבוץ לפי:

en: Select a criteria to group the entries
he: בחירת קריטריון לקיבוץ הרשומות על פיו

note: I18N: This keymap opens KIA's HELP tab. In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is ONLINE HELP
en: Help
he: עזרה

note: I18N: Button Quit ScummVM program. Q is the shortcut, Ctrl+Q, put it in parens for non-latin (~Q~)
en: ~Q~uit
he: ~י~ציאה

en: Quit ScummVM
he: סגירת ScummVM

note: I18N: Button About ScummVM program. b is the shortcut, Ctrl+b, put it in parens for non-latin (~b~)
en: A~b~out
he: על ~א~ודות

en: About ScummVM
he: על אודות ScummVM

note: I18N: Button caption. O is the shortcut, Ctrl+O, put it in parens for non-latin (~O~)
en: Global ~O~ptions...
he: א~פ~שרויות מקיפות...

en: Change global ScummVM options
he: שנה הגדרות ScummVM מקיפות

[ctx: lowres]
en: Global ~O~pts...
he: א~פ~שרויות מקיפות...

en: Download Games
he: הורדת משחקים

en: Download freeware games for ScummVM
he: הורדת משחקים ברישיון חופשי עבור ScummVM

note: I18N: Button caption. A is the shortcut, Ctrl+A, put it in parens for non-latin (~A~)
en: ~A~dd Game...
he: ה~ו~ספת משחק...

en: Add games to the list
he: הוספת משחקים לרשימה

[ctx: lowres]
en: ~A~dd Game...
he: ה~ו~ספת משחק...

note: I18N: Button caption. R is the shortcut, Ctrl+R, put it in parens for non-latin (~R~)
en: ~R~emove Game
he: ה~ס~רת משחק

en: Remove game from the list. The game data files stay intact
he: הסרת משחק מרשימת המשחקים. קבצי המשחק לא ימחקו

[ctx: lowres]
en: ~R~emove Game
he: ה~ס~רת משחק

note: I18N: Button caption. Mass add games
en: Mass Add...
he: הוספה המונית...

[ctx: lowres]
note: I18N: Button caption for lower resolution GUI. Mass add games
en: Mass Add...
he: הוספה המונית...

en: Search in game list
he: חיפוש ברשימת המשחקים

en: Search:
he: חיפוש:

en: Load game:
he: טעינת משחק:

en: This directory cannot be used yet, it is being downloaded into!
he: תיקיה זו אינה ניתנת לשימוש כל עוד יש הורדה פעילה!

en: Do you really want to run the mass game detector? This could potentially add a huge number of games.
he: האם באמת להפעיל את מגלה המשחקים? זה עשוי להוסיף כמות ענקית של משחקים.

en: Do you really want to remove this game configuration?
he: האם למחוק תצורת משחק זו?

en: Do you want to load saved game?
he: האם לטעון את המשחק שנשמר?

en: This game does not support loading games from the launcher.
he: המשחק שנבחר אינו תומך בטעינת משחקים מתוך מסך הרצת המשחקים.

en: ScummVM could not find any engine capable of running the selected game!
he: ScummVM לא הצליח למצוא מנוע שמסוגל להריץ את המשחק שנבחר!

en: ScummVM could not find any game in the specified directory!
he: ScummVM לא מצא שום משחק בתיקייה שנבחרה!

note: I18N: Unknown game variant
en: Unknown variant
he: גרסה לא ידועה

en: List view
he: תצוגת רשימה

en: Grid view
he: תצוגת רשת

en: ~S~tart
he: ~ה~תחלה

en: Start selected game
he: התחלת המשחק שנבחר

en: ~L~oad...
he: ~ט~עינה...

en: Load saved game for selected game
he: טעינת משחק שנשמר עבור המשחק שנבחר

en: Record...
he: הקלטה...

en: ~G~ame Options...
he: א~פ~שרויות משחק...

en: Change game options
he: שינוי אפשרויות המשחק

[ctx: lowres]
en: ~G~ame Opts...
he: א~פ~שרויות משחק...

note: I18N: List grouping when no engine is specified I18N: List grouping when no enginr is specified
en: Unknown Engine
he: מנוע לא ידוע

note: I18N: List grouping when no pubisher is specified I18N: List group when no publisher is specified
en: Unknown Publisher
he: חברה מפיצה לא ידועה

note: I18N: List group when no game series is specified I18N: List grouping when no game series is specified
en: No Series
he: ללא סדרה

note: I18N: List group when no languageis specified I18N: List group when no language is specified
en: Language not detected
he: לא זוהתה שפה

note: I18N: List group when no platform is specified
en: Platform not detected
he: לא זוהתה פלטפורמה

note: I18N: List group when no year is specified
en: Unknown Year
he: שנה לא ידועה

note: I18N: Group for All items
en: All
he: הכל

en: Icons per row:
he: סמלים בשורה:

en: ... progress ...
he: ... התקדמות ...

en: Scan complete!
he: הסריקה הושלמה!

en: Discovered %d new games, ignored %d previously added games.
he: התגלו %d משחקים חדשים, דולג על %d משחקים קיימים.

en: Scanned %d directories ...
he: נסרקו %d תיקיות ...

en: Discovered %d new games, ignored %d previously added games ...
he: התגלו %d משחקים חדשים, דולג על %d משחקים קיימים ...

en: Stop
he: עצירה

en: Edit record description
he: עריכת תיאור הרשומה

en: Switch to Game
he: מעבר אל המשחק

en: Fast replay
he: הילוך חוזר מהיר

en: Never
he: אף פעם

en: Every 5 mins
he: כל 5 דקות

en: Every 10 mins
he: כל 10 דקות

en: Every 15 mins
he: כל 15 דקות

en: Every 30 mins
he: כל 30 דקות

[ctx: shader]
en: None
he: ללא

[ctx: soundfont]
en: None
he: ללא

en: Failed to apply some of the graphic options changes:
he: הפעלת חלק מהגדרות התצוגה נכשלה:

en: the video mode could not be changed
he: לא ניתן לשנות את מצב התצוגה

en: the stretch mode could not be changed
he: לא ניתן לשנות את מצב המתיחה

en: the aspect ratio setting could not be changed
he: לא ניתן לשנות את יחס הממדים

en: the fullscreen setting could not be changed
he: לא ניתן לשנות הגדרת מסך מלא

en: the filtering setting could not be changed
he: לא ניתן לשנות הגדרת סינון

en: the vsync setting could not be changed
he: לא ניתן לשנות הגדרת סנכרון אנכי

en: the shader could not be changed
he: לא ניתן לשנות את מצב המתיחה

en: Touchpad mouse mode
he: מצב משטח מגע

en: Pointer Speed:
he: מהירות סמן:

en: Speed for keyboard/joystick mouse pointer control
he: מהירות סמן באמצעות מקלדת/בקר משחק

[ctx: lowres]
en: Pointer Speed:
he: מהירות סמן:

en: Joy Deadzone:
he: שטח מת עבור בקר משחק:

en: Analog joystick Deadzone
he: שטח מת עבור בקר משחק אנלוגי

[ctx: lowres]
en: Joy Deadzone:
he: שטח מת עבור בקר משחק:

en: %d hidden achievements remaining
he: %d הישגים נסתרים שנותרו

en: Achievements unlocked: %d/%d
he: הישגים שנפתחו: %d/%d

en: Graphics mode:
he: מצב תצוגה:

en: Render mode:
he: מצב עיבוד:

en: Special dithering modes supported by some games
he: מצבי dithering מיוחדים הנתמכים על ידי כמה משחקים

en: Stretch mode:
he: מצב מתיחה:

en: Scaler:
he: מתאם קנה מידה:

en: Shader:
he: סוכך:

en: Specifies path to the shader used for scaling the game screen
he: נתיב שבו נמצא הסוכך להתאמת יחס הממדים של מסך המשחק

[ctx: lowres]
en: Shader Path:
he: נתיב סוכך:

en: Download Shaders
he: הורדת סוככים

en: Check on the scummvm.org website for updates of shader packs
he: בדיקת עדכונים של חבילות סוככים באתר scummvm.org

en: Fullscreen mode
he: מצב מסך מלא

en: V-Sync
he: סנכרון אנכי

en: Wait for the vertical sync to refresh the screen in order to prevent tearing artifacts
he: המתנה לרענון המסך באמצעות סנכרון אנכי למניעת תופעות לוואי

en: Game 3D Renderer:
he: מצב מסירת תלת מימד:

[ctx: lowres]
en: Game 3D Renderer:
he: מצב מסירת תלת מימד:

en: 3D Anti-aliasing:
he: החלקת עקומות תלת מימד:

en: Disabled
he: כבוי

en: Filter graphics
he: סינון גרפיקה

en: Use linear filtering when scaling graphics
he: שימוש בסינון לינארי בהגדלה של הגרפיקה

en: Aspect ratio correction
he: תיקון יחס ממדים

en: Correct aspect ratio for games
he: תיקון יחס ממדים עבור משחקים

en: Preferred device:
he: התקן מועדף:

en: Music device:
he: התקן מוזיקה:

en: Specifies preferred sound device or sound card emulator
he: מציין התקן קול או אמולטור כרטיס קול מועדף

en: Specifies output sound device or sound card emulator
he: מציין התקן שמע פלט או אמולטור כרטיס קול מועדף

[ctx: lowres]
en: Preferred dev.:
he: התקן מועדף:

[ctx: lowres]
en: Music device:
he: התקן מוזיקה:

en: AdLib emulator:
he: אמולטור AdLib:

en: AdLib is used for music in many games
he: AdLib נמצא בשימוש על ידי הרבה משחקים

en: GM device:
he: התקן מידי כללי:

en: Specifies default sound device for General MIDI output
he: מציין מכשיר צליל ברירת מחדל לפלט MIDI כללי

en: Don't use General MIDI music
he: אין להשתמש במוזיקת MIDI כללית

en: Use first available device
he: להשתמש בהתקן הפנוי הראשון

en: SoundFont:
he: גופן קול (SoundFont):

en: SoundFont is supported by some audio cards, FluidSynth and Timidity
he: גופן קול נתמך על ידי מספר כרטיסי קול, FluidSynth ו-Timidity

[ctx: lowres]
en: SoundFont:
he: גופן קול (SoundFont):

en: Mixed AdLib/MIDI mode
he: מצב מידי/AdLib מעורב

en: Use both MIDI and AdLib sound generation
he: להשתמש במחולל צלילי MIDI וגם ב- AdLib

en: MIDI gain:
he: רווח MIDI:

en: MT-32 Device:
he: התקן MT-32:

en: Specifies default sound device for Roland MT-32/LAPC1/CM32l/CM64 output
he: התקן קול ברירת מחדל לפלט Roland MT-32 / LAPC1 / CM32l / CM64

en: True Roland MT-32 (disable GM emulation)
he: רולנד MT-32 אמיתי (כיבוי אמולציה של GM)

en: Check if you want to use your real hardware Roland-compatible sound device connected to your computer
he: האם להשתמש בהתקן קול תואם Roland עם חומרה אמיתית המחובר למחשב

[ctx: lowres]
en: True Roland MT-32 (no GM emulation)
he: רולנד MT-32 אמיתי (ללא אמולציה של GM)

en: Roland GS device (enable MT-32 mappings)
he: מכשיר רולנד GS (אפשר מיפוי MT-32)

en: Check if you want to enable patch mappings to emulate an MT-32 on a Roland GS device
he: האם לאפשר מיפוי טלאים לחיקוי MT-32 במכשיר Roland GS

en: Don't use Roland MT-32 music
he: אין תשתמש במוזיקה של Roland MT-32

en: Text and speech:
he: טקסט ודיבור:

en: Speech
he: דיבור

en: Subtitles
he: כתוביות

en: Both
he: שניהם

en: Subtitle speed:
he: מהירות כתוביות:

[ctx: lowres]
en: Text and speech:
he: טקסט ודיבור:

en: Spch
he: דיבור

en: Subs
he: כתוביות

[ctx: lowres]
en: Both
he: שניהם

en: Show subtitles and play speech
he: הצגת כתוביות והשמעת דיבור

[ctx: lowres]
en: Subtitle speed:
he: מהירות כתוביות:

en: Music volume:
he: עוצמת מוזיקה:

[ctx: lowres]
en: Music volume:
he: עוצמת מוזיקה:

en: Mute all
he: השתקת הכול

en: SFX volume:
he: עוצמת אפקטים:

en: Special sound effects volume
he: עוצמת אפקטים קוליים מיוחדים

[ctx: lowres]
en: SFX volume:
he: עוצמת אפקטים:

en: Speech volume:
he: עוצמת דיבור:

[ctx: lowres]
en: Speech volume:
he: עוצמת דיבור:

en: Control
he: שליטה

[ctx: lowres]
en: Cloud
he: ענן

en: Accessibility
he: נגישות

[ctx: lowres]
en: Accessibility
he: נגישות

en: Discard changes and close the dialog
he: ביטול השינויים וסגירת תיבת הדו-שיח

en: Apply
he: החלת הגדרות

en: Apply changes without closing the dialog
he: הפעלת השינויים מבלי לסגור את תיבת הדו-שיח

en: Apply changes and close the dialog
he: הפעלת השינויים וסגירת תיבת הדו-שיח

en: FluidSynth Settings
he: הגדרות FluidSynth

en: Specifies where your saved games are put. A red coloring indicates the value is temporary and will not get saved
he: היכן לשמור את המשחקים שנשמרו. צבע אדום מסמל שהערך זמני ולא יישמר

en: Theme Path:
he: נתיב ערכת נושא:

[ctx: lowres]
en: Theme Path:
he: נתיב ערכת נושא:

en: Icon Path:
he: נתיב צלמיות:

[ctx: lowres]
en: Icon Path:
he: נתיב צלמיות:

[ctx: path]
en: Default
he: ברירת מחדל

en: DLC Path:
he: נתיב הורדות:

[ctx: lowres]
en: DLC Path:
he: נתיב הורדות:

en: Specifies path to additional data used by all games or ScummVM
he: נתיב לנתונים נוספים המשמשים את כל המשחקים או את ScummVM

en: Plugins Path:
he: נתיב תוספים:

[ctx: lowres]
en: Plugins Path:
he: נתיב תוספים:

en: ScummVM config path:
he: נתיב תצורת ScummVM

en: ScummVM log path:
he: נתיב יומן ScummVM

en: View
he: תצוגה

note: I18N: Referring to the last path memorized when adding a game
en: Last browser path:
he: נתיב דפדפן אחרון:

en: Theme:
he: נושא:

en: GUI scale:
he: קנה מידה של GUI:

en: GUI renderer:
he: מעבד GUI:

en: Return to the launcher when leaving a game
he: חזרה למסך הרצת המשחקים בעת יציאה ממשחק

en: Return to the launcher when leaving a game instead of closing ScummVM
    (this feature is not supported by all games).
he: חזרה למסך הרצת המשחקים בעת יציאה ממשחק במקום לסגור את ScummVM
    (תכונה זו אינה נתמכת בכל המשחקים).

en: Ask for confirmation on exit
he: בקשה לאישור יציאה

en: Ask for permission when closing ScummVM or leaving a game.
he: בקשת רשות בעת סגירת ScummVM או יציאה מהמשחק.

en: Disable fixed font scaling
he: כיבוי שינוי קנה מידה מתוקן עבור גופנים

en: GUI language:
he: שפת GUI:

en: Language of ScummVM GUI
he: שפת GUI של ScummVM

en: Switch the ScummVM GUI language to the game language
he: העברת את שפת הממשק של ScummVM לשפת המשחק

en: When starting a game, change the ScummVM GUI language to the game language. That way, if a game uses the ScummVM save and load dialogs, they are in the same language as the game.
he: שינוי שפץ הממשק של ScummVM לשפת המשחק כאשר מתחילים משחק. כך, אם משחק משתמש בתיבות דו-שיח של ScummVM עבור שמירה וטעינה, הן תהיינה באותה שפה כמו המשחק.

en: Use native system file browser
he: שימוש בדפדפן הקבצים של המערכת

en: Use the native system file browser instead of the ScummVM one to select a file or directory.
he: שימוש בדפדפן הקבצים של המערכת במקום בדפדפן של ScummVM כדי לבחור קובץ או תיקיה.

en: Download Icons
he: הורדת צלמיות

en: Check on the scummvm.org website for updates of icon packs
he: בדיקת עדכונים עבור חבילות צלמיות באתר scummvm.org

en: Autosave:
he: שמירה אוטומטית:

[ctx: lowres]
en: Autosave:
he: שמירה אוטומטית:

en: Random seed:
he: גרעין אקראי:

en: Seed for initializing all random number generators
he: גרעין לאתחול כל מחוללי המספרים האקראיים

en: Debug level:
he: רמת ניפוי תקלים:

note: I18N: Debug level -1, no messages
en: None
he: ללא

note: I18N: Debug level 11, all messages
en: 11 (all)
he: 11 (כולם)

en: Enable Discord integration
he: הפעלת שילוב עם Discord

en: Show information about the games you are playing on Discord if the Discord client is running.
he: הצגת מידע על המשחקים הפעילים ב-Discord כאשר לקוח Discord מופעל.

en: Update check:
he: בדיקת עדכונים:

en: How often to check ScummVM updates
he: באיזו תדירות לבדוק עדכוני ScummVM

en: Check now
he: בדיקה עכשיו

en: Active storage:
he: אחסון פעיל:

en: Active cloud storage
he: אחסון ענן פעיל

[ctx: lowres]
en: Storage is not yet enabled. Verify that username is correct and enable it:
he: האחסון עדיין לא מופעל. יש לודא כי שם המשתמש נכון ולהפעיל אותו:

en: Storage is not yet enabled. Verify that username is correct and enable it:
he: האחסון עדיין לא מופעל. יש לודא כי שם המשתמש נכון ולהפעיל אותו:

en: Enable storage
he: הפעלת אחסון

en: Confirm you want to use this account for this storage
he: יש לאשר את השימוש בחשבון זה לאחסון זה

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Username used by this storage
he: שם משתמש בשימוש באחסון זה

en: <none>
he: <אין>

en: Used space:
he: מקום שנוצל:

en: Space used by ScummVM's saved games on this storage
he: שטח שמשמש את המשחקים השמורים של ScummVM באחסון זה

en: Last sync:
he: סנכרון אחרון:

en: When was the last time saved games were synced with this storage
he: מתי הייתה הפעם האחרונה שסונכרנו משחקים עם אחסון זה

en: <never>
he: <אף פעם>

[ctx: lowres]
en: Saved games sync automatically on launch, after saving and on loading.
he: משחקים שנשמרו מסתנכרנים אוטומטית בעת ההפעלה, לאחר שמירה ובעת טעינה.

en: Saved games sync automatically on launch, after saving and on loading.
he: משחקים שנשמרו מסתנכרנים אוטומטית בעת ההפעלה, לאחר שמירה ובעת טעינה.

en: Sync now
he: סנכרון כעת

en: Start saved games sync
he: התחלת סנכרון משחקים שנשמרו

[ctx: lowres]
en: You can download game files from your cloud ScummVM folder:
he: ניתן להוריד קבצי משחק מתיקיית ScummVM בענן האישי:

en: You can download game files from your cloud ScummVM folder:
he: ניתן להוריד קבצי משחק מתיקיית ScummVM בענן האישי:

en: Download game files
he: הורדת קבצי משחק

en: Open downloads manager dialog
he: פתיחת תיבת דו-שיח של מנהל ההורדות

[ctx: lowres]
en: To change account for this storage, disconnect and connect again:
he: לשינוי חשבון לאחסון זה, יש להתנתק ולהתחבר מחדש:

en: To change account for this storage, disconnect and connect again:
he: לשינוי חשבון לאחסון זה, יש להתנתק ולהתחבר מחדש:

en: Disconnect
he: ניתוק

en: Stop using this storage on this device
he: הפסק לת השימוש באחסון זה במכשיר זה

[ctx: lowres]
en: This storage is not connected yet!
he: אחסון זה עדיין לא מחובר!

en: This storage is not connected yet!
he: אחסון זה עדיין לא מחובר!

en: Connect
he: התחברות

en: Connect your cloud storage account
he: התחברו לחשבון האחסון בענן האישי

[ctx: lowres]
en: /root/ Path:
he: נתיב /root/:

en: Select which directory will be shown as /root/ in the Files Manager
he: איזו ספרייה תוצג כ / root / במנהל הקבצים

en: /root/ Path:
he: נתיב /root/:

en: Server's port:
he: יציאת השרת:

en: Port for server to use
he: יציאה לשימוש בשרת

[ctx: lowres]
en: Run server to manage files with browser (in the same network).
he: הפעלת שרת לניהול קבצים באמצעות הדפדפן (באותה רשת).

[ctx: lowres]
en: Closing options dialog will stop the server.
he: סגירת תיבת האפשרויות תעצור את השרת.

en: Run server to manage files with browser (in the same network).
he: הפעלת שרת לניהול קבצים באמצעות הדפדפן (באותה רשת).

en: Closing options dialog will stop the server.
he: סגירת תיבת האפשרויות תעצור את השרת.

en: Use Text to speech
he: השתמש בהמרת טקסט לדיבור

en: Will read text in gui on mouse over.
he: קריאת טקסט בממשק כאשר סמן העכבר מעליו.

en: Ignore
he: התעלמות

en: Disable autosave
he: כיבוי שמירה אוטומטית

en: WARNING: Autosave was enabled. Some of your games have existing saved games on the autosave slot. You can either move the existing saves to new slots, disable autosave, or ignore (you will be prompted when autosave is about to overwrite a save).
    List of games:
he: אזהרה: שמירה אוטומטית הופעלה. בחלק מהמשחקים קיימים משחקים שנשמרו במשבצת השמירה האוטומטית. ניתן להזיז את השמירות הקיימות למשבצת אחרת, לכבות את השמירה האוטומטית, או להתעלם (תישאלו מה לעשות כאשר השמירה האוטומטית תנסה לדרוס שמירה קיימת).
    רשימת משחקים:

en: 
    And more...
he: 
    ועוד...

en: Move
he: העברה

en: ERROR: Failed to move the following saved games:
he: שגיאה: העברת השמירות הבאות נכשלה:

en: Failed to change cloud storage!
he: שינוי האחסון בענן נכשל!

en: Another cloud storage is already active.
he: אחסון ענן נוסף כבר פעיל.

en: Theme does not support selected language!
he: ערכת הנושא אינה תומכת בשפה שנבחרה!

en: Theme cannot be loaded!
he: לא ניתן לטעון את ערכת הנושא!

en: 
    Misc settings will be restored.
he: 
    הגדרות שונות ישוחזרו.

en: Select directory for GUI themes
he: בחירת תיקיה עבור ערכות נושא של GUI

en: Select directory for GUI launcher thumbnails
he: בחירת תיקיה עבור ערכות נושא של GUI

en: Select directory for DLC downloads
he: בחירת תיקיה עבור הורדות

en: Select directory for extra files
he: בחירת תיקיה עבור קבצים נוספים

en: Select directory for plugins
he: בחירת תיקיה עבור תוספים

en: Select directory for Files Manager /root/
he: בחר תיקיה עבור שורש מנהל הקבצים

en: This Storage is working now. Do you want to interrupt it?
he: אחסון זה עובד כעת. האם להפריע לו?

en: Wait until current Storage finishes up and try again.
he: יש להמתין עד לסיום פעולת האחסון הנוכחי ולנסות שוב.

en: <right now>
he: <עכשיו>

en: Request failed.
    Check your Internet connection.
he: בקשה נכשלה.
    יש לבדוק את חיבור האינטרנט.

en: A test pattern should be displayed.
    Do you want to keep these shader scaler settings?
he: אמורה להיות מוצגת תבנית בדיקה.
    האם לשמור את הגדרות סוכך והתאמת קנה מידה אלה?

en: Reverting automatically in %d seconds
he: חזרה למצב הקודם בעוד %d שניות

en: Enter Text
he: הזינו טקסט

note: I18N: You must leave "#" as is, only word 'next' is translatable
en: #  next
he: # הבא

en: add
he: הוספה

en: Delete char
he: מחיקת תו

note: I18N: Pre means 'Predictive', leave '*' as is
en: *  Pre
he: * קדם

note: I18N: 'Num' means Numbers
en: *  Num
he: * מספר

note: I18N: 'Abc' means Latin alphabet input
en: *  Abc
he: *  א ב ג

en: Recorder or Playback Gameplay
he: הקלטה או ניגון של סרטוני משחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Record
he: הקלטה

en: Playback
he: ניגון

en: Edit
he: עריכה

en: Author:
he: מחבר:

en: Notes:
he: הערות:

en: Do you really want to delete this record?
he: האם למחוק רשומה זו?

en: Unknown Author
he: מחבר לא ידוע

en: ScummVM could not access the directory!
he: ScummVM לא יכול היה לגשת לתיקיה!

en: Downloading saves...
he: מוריד שמירות...

en: Run in background
he: הפעלה ברקע

en: %s (%s %S / %s %S, %s / %s files)
he: %s (%s %S / %s %S, %s / %s קבצים)

en: No date saved
he: לא נשמר תאריך

en: No time saved
he: לא נשמר זמן

en: No playtime saved
he: לא נשמר זמן משחק

en: Do you really want to delete this saved game?
he: האם למחוק את משחק שמור זה?

en: Date:
he: תאריך:

en: Time:
he: זמן:

en: Playtime:
he: זמן משחק:

en: Untitled saved game
he: משחק שמור ללא שם

en: New Save
he: שמירה חדשה

en: Create a new saved game
he: יצירת משחק שמור חדש

en: Name:
he: שם:

en: Enter a description for slot %d:
he: נא להזין תיאור עבור משבצת %d:

en: Choose shader from the list below (or pick a file instead)
he: יש לבחור סוכך מהרשימה להלן (או לבחור קובץ במקום)

en: Pick file instead...
he: לבחור קובץ במקום...

en: Pick shader from file system
he: בחירת סוכך מתוך מערכת הקבצים

en: Select shader
he: בחירת סוכך

en: Select a Theme
he: בחירת ערכת נושא

en: Disabled GFX
he: GFX כבוי

[ctx: lowres]
en: Disabled GFX
he: GFX כבוי

en: Standard renderer
he: מסירה סטנדרטית

en: Standard
he: סטנדרטי

en: Antialiased renderer
he: מסירה עם החלקת-עקומות

en: Antialiased
he: החלקת עקומות

en: Add anyway
he: הוספה בכל מקרה

en: Copy to clipboard
he: העתקה ללוח

en: Report game
he: דיווח על משחק

en: Use the button below to copy the required game information into your clipboard.
he: השתמשו בלחצן למטה כדי להעתיק את פרטי המשחק הנדרשים ללוח שלך.

en: You can also directly report your game to the Bug Tracker.
he: ניתן גם לדווח גל המשחק ישירות למעקב התקלים (Bug Tracker).

en: All necessary information about your game has been copied into the clipboard
he: כל המידע הנדרש עבור המשחק הועתק ללוח

en: Copying the game information to the clipboard has failed!
he: העתקת מידע המשחק ללוח נכשלה!

en: ScummVM now supports automatic check for updates
    which requires access to the Internet. Would you
    like to enable this feature?
he: ScummVM תומך כעת בבדיקה אוטומטית של עדכונים
    שדורשת גישה לאינטרנט. האם
    להפעיל תכונה זו?

en: You can change this setting later in the Misc tab
    in the Options dialog.
he: ניתן לשנות הגדרה זו בהמשך בכרטיסייה שונות
    בתיבת הדו-שיח אפשרויות.

en: Clear value
he: ניקוי ערך

en: Play
he: משחק

en: Saves
he: שמירות

en: Ok
he: אישור

note: I18N: A button caption to dismiss amessage and read it later I18N: A button caption to dismiss a message and read it later
en: Read Later
he: קריאה מאוחר יותר

en: Error running game:
he: שגיאה בהפעלת המשחק:

en: Could not find any engine capable of running the selected game
he: לא נמצא מנוע שמסוגל להריץ את המשחק שנבחר

en: No error
he: אין שגיאה

en: Game data not found
he: נתוני המשחק לא נמצאו

en: Game id not supported
he: מזהה המשחק אינו נתמך

en: Unsupported color mode
he: מצב צבע אינו נתמך

en: Audio device initialization failed
he: אתחול מכשירי השמע נכשל

en: Read permission denied
he: הרשאת הקריאה נדחתה

en: Write permission denied
he: הרשאת הכתיבה נדחתה

en: Path does not exist
he: הנתיב אינו קיים

en: Path not a directory
he: הנתיב אינו תיקיה

en: Path not a file
he: הנתיב אינו קובץ

en: Cannot create file
he: לא ניתן ליצור את הקובץ

en: Reading data failed
he: קריאת הנתונים נכשלה

en: Writing data failed
he: כתיבת נתונים נכשלה

en: Could not find suitable engine plugin
he: לא ניתן למצוא תוסף מנוע מתאים

en: Engine plugin does not support saved games
he: תוסף מנוע אינו תומך במשחקים שנשמרו

en: User canceled
he: בוטל על ידי המשתמש

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

note: I18N: Hercules is a graphics card name, Green is color
en: Hercules Green
he: הרקולס ירוק

note: I18N: Hercules is a graphics card name, Amber is color
en: Hercules Amber
he: הרקולס ענבר

en: PC-9821 (256 Colors)
he: PC-9821 (256 צבעים)

en: PC-9801 (16 Colors)
he: PC-9801 (16 צבעים)

note: I18N: Macintosh black-and-white
en: Macintosh b/w
he: מקינטוש שחור לבן

[ctx: lowres]
en: Hercules Green
he: הרקולס ירוק

[ctx: lowres]
en: Hercules Amber
he: הרקולס ענבר

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: חודשי

en: <Bad value>
he: <ערך לא תקין>

en: PNG Image File
he: קובץ תמונת PNG

en: JPEG Image File
he: קובץ תמונת JPEG

en: QuickDraw PICT Image File
he: קובץ תמונת QuickDraw PICT

en: Data File
he: קובץ נתונים

en: Graphic adventure game engine
he: מנוע משחק הרפתקה גרפי

en: Quit
he: יציאה

en: Config File Error
he: שגיאת קובץ תצורה

en: Unable to read ScummVM config file or create a new one!
he: לא ניתן לקרוא את קובץ התצורה של ScummVM או ליצור חדש!

en: Save Path Error
he: שגיאת נתיב שמירה

en: Unable to create or access default save path!
he: לא ניתן ליצור נתיב שמירה ברירת מחדל או לגשת אליו!

en: Icons Path Error
he: שגיאת נתיב צלמיות

en: Unable to create or access default icons and shaders path!
he: לא ניתן ליצור נתיב ברירת מחדל עבור צלמיות וסוככים או לגשת אליו!

en: Toggle virtual keyboard
he: מיתוג מקלדת וירטואלית

en: Alt
he: אלט

en: Mode change
he: שינוי מצב

en: Enter
he: להיכנס

en: Close popup
he: סגירת חלון קופץ

note: I18N: One line summary as shown in *nix distributions
en: Interpreter for numerous adventure games and role-playing games
he: מפרש עבור מספר גדול של משחקי הרפתקאות ומשחקי תפקידים

note: I18N: 1 of 3 paragraph of ScummVM description in *nix distributions
en: ScummVM is a program which allows you to run a wide variety of classic graphical point-and-click adventure games and role-playing games, provided you already have their data files. The clever part about this: ScummVM just replaces the executables shipped with the game, allowing you to play them on systems for which they were never designed!
he: ScummVM הינה תכנה שמאפשרת להריץ מגוון רחב של משחקי הרפתקאות גרפיים הצבע-והקלק ומשחקי תפקידים, בהינתן קבצי הנתונים שלהם. החלק המעניין הוא: ScummVM מחליפה רק את קובץ הריצה שהגיע עם המשחק, מה שמאפשר לשחק בהם על מערכות אליהם המשחק מעולם לא תוכנן!

note: I18N: 2 of 3 paragraph of ScummVM description in *nix distributions
en: Currently, ScummVM supports a huge library of adventures with over 4000 games in total. It supports many classics published by legendary studios like LucasArts, Sierra On-Line, Revolution Software, Cyan, Inc. and Westwood Studios.
he: נכון להיום, ScummVM תומכת בספריה ענקית של הרפתקאות, עם למעלה מ-4000 משחקים בסך הכל. ביניהם מיטב הקלאסיקות של אולפנים אגדיים כמו LucasArts, Sierra On-Line, Revolution Software, Cyan, Inc. וגם Westwood Studios.

note: I18N: 3 of 3 paragraph of ScummVM description in *nix distributions
en: Next to ground-breaking titles like the Monkey Island series, Broken Sword, Myst, Blade Runner and countless other games you will find some really obscure adventures and truly hidden gems to explore.
he: לצד כותרים פורצי דרך כמו סדרת אי הקופים, חרב שבורה, Myst, בלייד ראנר ואינספור משחקים נוספים תוכלו למצוא גם הרפתקאות עמומות ופנינות נסתרות של ממש שמחכות שתגלו אותן.

en: Achievement unlocked!
he: נפתח הישג!

en: Illegitimate game copy detected. We provide no support in such cases
he: נתגלה עותק בלתי-חוקי של משחק. אנו לא מספקים תמיכה במקרים שכאלה

en: ~R~esume
he: ~ה~משך

en: ~L~oad
he: ~ט~עינה

en: ~S~ave
he: ~ש~מירה

en: ~O~ptions
he: ~א~פשרויות

en: ~H~elp
he: ~ע~זרה

en: ~A~bout
he: על ~א~ודות

en: ~R~eturn to Launcher
he: ~ח~זרה אל מסך הרצת המשחקים

[ctx: lowres]
en: ~R~eturn to Launcher
he: ~ח~זרה אל מסך הרצת המשחקים

en: Save game:
he: שמירת משחק:

en: Save
he: שמירה

en: Sorry, this engine does not currently provide in-game help. Please consult the README for basic information, and for instructions on how to obtain further assistance.
he: מצטערים, מנוע זה אינו מספק כרגע עזרה במשחק. נא לעיין ב-README למידע בסיסי ולקבלת הוראות כיצד לקבל סיוע נוסף.

en: Failed to save game (%s)! Please consult the README for basic information, and for instructions on how to obtain further assistance.
he: שמירת המשחק (%s) נכשלה! נא לעיין ב-README למידע בסיסי ולקבלת הוראות כיצד לקבל סיוע נוסף.

en: ~O~K
he: ~א~ישור

en: ~C~ancel
he: ~ב~יטול

en: Could not switch to resolution '%dx%d'.
he: לא ניתן היה לעבור לרזולוציה '%dx%d'.

en: Could not initialize color format.
he: לא ניתן לאתחל את פורמט הצבעים.

en: Could not switch to video mode '%s'.
he: לא ניתן היה לעבור למצב הווידאו '%s'.

en: Could not switch to stretch mode '%s'.
he: לא ניתן היה לעבור למצב מתיחה '%s'.

en: Could not apply aspect ratio setting.
he: לא ניתן להחיל את הגדרת יחס הממדים.

en: Could not apply fullscreen setting.
he: לא ניתן להחיל הגדרת מסך מלא.

en: Could not apply filtering setting.
he: לא ניתן להחיל את הגדרת הסינון.

en: Error
he: שגיאה

en: You appear to be playing this game directly
    from the CD. This is known to cause problems,
    and it is therefore recommended that you copy
    the data files to your hard disk instead.
    See the documentation (CD audio) for details.
he: נראה שהמשחק הופעל ישירות
    מהתקליטור. ידוע שזה גורם לבעיות, 
    ולכן מומלץ להעתיק את
    קבצי הנתונים לכונן הקשיח.
    לפרטים, נא לעיין בקובץ README.

en: This game has audio tracks on its CD. These
    tracks need to be ripped from the CD using
    an appropriate CD audio extracting tool in
    order to listen to the game's music.
    See the documentation (CD audio) for details.
he: משחק כולל רצועות שמע בתקליטור.
    כדי להאזין למוזיקה של המשחק,
    יש לקרוע רצועות אלה באמצעות
    כלי מתאים לחילוץ שמע מהתקליטור.
    לפרטים, יש לעיין בקובץ README.

en: Skip autosave
he: דילוג על שמירה אוטומטית

en: WARNING: The autosave slot contains a saved game named %S, and an autosave is pending.
    Please move this saved game to a new slot, or delete it if it's no longer needed.
    Alternatively, you can skip the autosave (will prompt again in 5 minutes).
he: אזהרה: במשבצת השמירה האוטומטית קיימת שמירה בשם %S. ניתן להזיז את השמירה הקיימת למשבצת חדשה, לדרוס את השמירה הקיימת, או לבטל את השמירה האוטומטית (לא תשאלו מה לעשות עד להפעלה מחדש).

en: ERROR: Could not copy the savegame to a new slot
he: שגיאה: לא ניתן להעתיק את השמירה למשבצת חדשה

en: Autosave
he: שמירה אוטומטית

en: Error occurred making autosave
he: אירעה שגיאה ביצירת שמירה אוטומטית

en: Failed to load saved game (%s)! Please consult the README for basic information, and for instructions on how to obtain further assistance.
he: טעינת המשחק שנשמר (%s) נכשלה! נא לעיין ב- README למידע בסיסי ולקבלת הוראות כיצד לקבל סיוע נוסף.

en: WARNING:
he: אזהרה:

en:  Shall we still run the game?
he:  האם בכל זאת להפעיל את המשחק?

en: WARNING: The game you are about to start is not yet fully supported by ScummVM. As such, it is likely to be unstable, and any saved game you make might not work in future versions of ScummVM.
he: אזהרה: המשחק שעומד להתחיל עדיין אינו נתמך במלואו על ידי ScummVM. ככזה, סביר להניח שהוא לא יציב, ומשחקים שנשמרו עשויים לא לעבוד בגירסאות עתידיות של ScummVM.

en: Start anyway
he: התחלה בכל מקרה

en: This game is not supported.
he: מזהה המשחק אינו נתמך.

en: This game is not supported for the following reason:
he: המשחק הזה אינו נתמך מהסיבות הבאות:

en: Loading game is currently unavailable
he: טעינת המשחק אינה זמינה כרגע

en: Saving game is currently unavailable
he: שמירת משחק אינה זמינה כרגע

en: The game in '%s' seems to be an unknown game variant.
    
    Please report the following data to the ScummVM team at %s along with the name of the game you tried to add and its version, language, etc.:
he: נראה כי המשחק ב-%s הוא גרסת משחק לא ידועה.
    
    נא לדווח על הנתונים הבאים לצוות ScummVM ב-%s יחד עם שם המשחק אותו ניסיתם להוסיף והגרסה שלו, השפה וכו ':

en: Matched game IDs for the %s engine:
he: מזהי משחק תואמים למנוע %s:

en: Default game keymap
he: מיפוי מקלדת

en: Left Click
he: לחיצה שמאלית

en: Middle Click
he: לחיצה אמצעית

en: Right Click
he: לחיצה ימנית

note: I18N: Action in In Cold Blood
en: Pause
he: השהיה

en: Game menu
he: תפריט משחק

en: Skip
he: דילוג

en: Skip line
he: דילוג על שורה

en: Predictive input dialog
he: תיבת דו-שיח לניבוי קלט

note: I18N: This keymap works within the KIA Save Game screen and allows confirming popup dialogue prompts (eg. for save game deletion or overwriting) and also submitting a new save game name, or choosing an existing save game for overwriting.
en: Confirm
he: אישור

en: Autosave on
he: שמירה אוטומטית מופעלת

en: Autosave off
he: שמירה אוטומטית כבויה

en: OpenGL with shaders
he: ‪‪OpenGL עם סוככים

[ctx: lowres]
en: OpenGL with shaders
he: OpenGL עם סוככים

en: AdLib emulator
he: אמולטור AdLib

en: MAME OPL emulator
he: אמולטור MAME OPL

en: DOSBox OPL emulator
he: אמולטור DOSBox OPL

en: Nuked OPL emulator
he: אמולטור OPL Nuked

en: The selected audio device '%s' was not found (e.g. might be turned off or disconnected).
he: התקן השמע שנבחר '%s' לא נמצא (יכול להיות למשל כבוי או מנותק).

en: Attempting to fall back to the next available device...
he: מנסה את ההתקן הזמין הבא ...

en: The selected audio device '%s' cannot be used. See log file for more information.
he: לא ניתן להשתמש בהתקן השמע שנבחר '%s'. ראו קובץ יומן למידע נוסף.

en: The preferred audio device '%s' was not found (e.g. might be turned off or disconnected).
he: מכשיר השמע המועדף '%s' לא נמצא (למשל, ייתכן שהוא כבוי או מנותק).

en: The preferred audio device '%s' cannot be used. See log file for more information.
he: לא ניתן להשתמש בהתקן השמע המועדף '%s'. ראו קובץ יומן למידע נוסף.

en: Starting MIDI dump
he: מתחיל בשמירת MIDI

en: Amiga Audio emulator
he: אמולטור אודיו אמיגה

en: No music
he: ללא מוזיקה

en: Apple II GS emulator (NOT IMPLEMENTED)
he: Apple II GS אמולטור (לא מיושם)

en: Creative Music System emulator
he: אמולטור Creative Music System

en: FluidSynth requires a 'soundfont' setting. Please specify it in ScummVM GUI on MIDI tab. Music is off.
he: FluidSynth דורש את הגדרת Soundfroun, יש להגדיר זאת במסך ה MIDI בהגדרות.

en: FluidSynth: Failed loading custom SoundFont '%s'. Music is off.
he: FluidSynth: טעינת גופן קול (SoundFont) מותאם אישית נכשלה '%s'. המוזיקה כבויה.

en: Initializing MT-32 Emulator
he: מאתחל אמולטור MT-32

en: MT-32 emulator
he: אמולטור MT-32

en: PC Speaker emulator
he: אמולטור PC Speaker

en: IBM PCjr emulator
he: אמולטור IBM PCjr

en: C64 Audio emulator
he: אמולטור C64 Audio

en: <syncing...>
he: <סנכרון ...>

en: Saved games sync was cancelled.
he: סנכרון המשחקים השמורים בוטל.

en: Saved games sync failed.
    Check your Internet connection.
he: סנכרון המשחקים השמורים נכשל.
    נא לבדוק את החיבור לאינטרנט .

en: Download complete.
    Failed to download %u files.
he: ההורדה הושלמה.
    הורדת %u קבצים נכשלה.

en: Download complete.
he: ההורדה הושלמה.

en: Download failed.
he: הורדה נכשלה.

en: Do you really want to return to the Launcher?
    Any unsaved progress will be lost.
he: האם אתה בטוח שברצונך לחזור למסך הרצת המשחקים?
    כל התקדמות שלא נשמרה תאבד.

en: Do you really want to quit?
    Any unsaved progress will be lost.
he: אתה בטוח שברצונך לצאת?
    כל התקדמות שלא נשמרה תאבד.

en: Global
he: כללי

en: Global Main Menu
he: תפריט ראשי כללי

en: Display keyboard
he: הצגת מקלדת

en: Toggle mute
he: מיתוג השתקה

en: Open Debugger
he: פתיחת מנפה התקלים (Debugger)

en: Touchscreen 'Tap Mode' - Left Click
he: מסך מגע 'מצב לחיצה' - לחץ שמאלי

en: Touchscreen 'Tap Mode' - Right Click
he: מסך מגע 'מצב לחיצה' - לחיצה ימנית

en: Touchscreen 'Tap Mode' - Hover (No Click)
he: מסך מגע 'מצב לחיצה' - ריחוף עם הסמן (ללא לחיצה)

en: Maximum Volume
he: נפח מרבי

en: Increasing Volume
he: הגדלת נפח

en: Minimal Volume
he: נפח מזערי

en: Decreasing Volume
he: הפחתת עוצמת הקול

en: Clicking Enabled
he: לחיצה פעילה

en: Clicking Disabled
he: לחיצה כבויה

en: Touchscreen 'Tap Mode' - Hover (DPad Clicks)
he: מסך מגע 'מצב לחיצה' - ריחוף עם הסמן (הקשות על DPaD)

note: I18N: This is displayed in the file browser to let the user choose a new folder for Android Storage Attached Framework
en: Add a new folder
he: הוספת תיקיה חדשה

note: I18N: This may be displayed in the Android UI used to add a Storage Attach Framework authorization
en: Choose a new folder
he: בחירת תיקיה חדשה

en: Toggle aspect ratio correction
he: מיתוג תיקון יחס ממדים

en: Center
he: מרכז

en: Pixel-perfect scaling
he: שכלול-פיקסלים בהתאמת קנה מידה

en: Even pixels scaling
he: התאמת קנה מידה לפיקסלים זוגיים

en: Fit to window
he: התאמה לחלון

en: Stretch to window
he: מתיחה לחלון

en: Fit to window (4:3)
he: התאמה לחלון (4: 3)

en: Resolution: %dx%d
he: רזולוציה: %dx%d

en: Active graphics filter:
he: מסנן גרפי פעיל:

en: Enabled aspect ratio correction
he: תיקון יחס ממדים מופעל

en: Disabled aspect ratio correction
he: תיקון יחס ממדים מושבת

en: Filtering enabled
he: סינון מופעל

en: Filtering disabled
he: הסינון מושבת

en: Stretch mode
he: מצב מתיחה

en: Saved screenshot '%s'
he: תצלום מסך נשמר '%s'

en: Could not save screenshot
he: שמירת תצלום מסך

en: Windowed mode
he: מצב חלון

en: Toggle fullscreen
he: מיתוג מסך מלא

en: Toggle mouse capture
he: מיתוג לכידת עכבר

en: Save screenshot
he: שמירת תצלום מסך

en: Toggle linear filtered scaling
he: מיתוג התאמת קנה מידה לינארית

en: Cycle through stretch modes
he: מעבר בין מצבי מתיחה

en: Increase the scale factor
he: הגדלת קנה מידה

en: Decrease the scale factor
he: הקטנת קנה מידה

en: Switch to the next scaler
he: מעבר אל מתאם קנה המידה הבא

en: Switch to the previous scaler
he: מעבר אל מתאם קנה המידה הקודם

en: Left Mouse Button
he: לחצן עכבר שמאלי

en: Right Mouse Button
he: לחצן עכבר ימני

en: Middle Mouse Button
he: לחצן עכבר אמצעי

en: Mouse Wheel Up
he: גלגל עכבר למעלה

en: Mouse Wheel Down
he: גלגל עכבר למעלה

en: X1 Mouse Button
he: לחצן עכבר X1

en: X2 Mouse Button
he: לחצן עכבר X2

en: Joy A
he: בקר A

en: Joy B
he: בקר B

en: Joy X
he: בקר X

en: Joy Y
he: בקר Y

en: Joy Back
he: בקר חזרה

en: Joy Guide
he: בקר הדרכה

en: Joy Start
he: בקר התחלה

en: Left Stick
he: מוט שמאלי

en: Right Stick
he: מוט ימני

en: Left Shoulder
he: לחצן כתף שמאלי

en: Right Shoulder
he: לחצן כתף ימני

en: D-pad Up
he: D-pad למעלה

en: D-pad Down
he: D-pad למטה

en: D-pad Left
he: D-pad שמאלה

en: D-pad Right
he: D-pad ימינה

en: D-pad Center
he: D-pad מרכז

en: Left Trigger
he: הדק שמאלי

en: Right Trigger
he: הדק ימני

en: Left Stick X
he: מוט שמאלי X

en: Left Stick Y
he: מוט שמאלי Y

en: Right Stick X
he: מוט ימני X

en: Right Stick Y
he: מוט ימני Y

en: Reset to defaults
he: איפוס לברירות המחדל

en: Clear mapping
he: ניקוי מיפוי המקשים

en: Virtual mouse up
he: עכבר מדומה למעלה

en: Virtual mouse down
he: עכבר מדומה למטה

en: Virtual mouse left
he: עכבר מדומה שמאלה

en: Virtual mouse right
he: עכבר מדומה ימינה

en: Slow down virtual mouse
he: האטת עכבר מדומה

en: Windows MIDI
he: חלונות MIDI

en: Can't create directory here!
he: לא ניתן ליצור תיקיה כאן!

en: Invalid path!
he: נתיב שגוי!

en: Parent directory doesn't exists!
he: תיקית אב אינה קיימת!

en: Can't create a directory within a file!
he: לא ניתן ליצור תיקיה בתוך קובץ!

en: There is a file with that name in the parent directory!
he: בתיקית האב יש קובץ עם שם זה!

en: Failed to create the directory!
he: יצירת התיקיה נכשלה!

en: Directory created successfully!
he: תיקיה נוצרה בהצלחה!

en: Back to parent directory
he: חזרה לתיקית האב

en: The file doesn't exist!
he: הקובץ אינו קיים!

en: Can't download a directory!
he: לא ניתן להוריד תיקיה!

en: Failed to read the file!
he: קריאת הקובץ נכשלה!

en: The page is not available without the resources. Make sure file wwwroot.zip from ScummVM distribution is available in 'themepath'.
he: הדף אינו זמין ללא המשאבים. יש לוודא שהקובץ wwwroot.zip מההפצה של ScummVM זמין ב" themepath ".

en: Create directory
he: יצירת תיקייה

en: Upload files
he: העלאת קבצים

en: Type new directory name:
he: יש להקליד שם עבור התיקיה החדשה:

en: Select a file to upload:
he: יש לבחור קובץ להעלאה:

en: Or select a directory (works in Chrome only):
he: או לבחור תיקיה (פועל ב- Chrome בלבד):

en: Index of
he: אינדקס של

en: Error occurred
he: אירעה שגיאה

en: File system root
he: שורש מערכת הקבצים

en: Saved games
he: משחקים שנשמרו

en: Parent directory
he: תיקית אב

en: ScummVM couldn't list the directory you specified.
he: ScummVM לא יכול היה לערוך רשימה של תוכן התיקיה שצוינה.

en: Index of
he: אינדקס של

en: This is a local webserver index page.
he: זהו דף אינדקס של שרת האינטרנט המקומי.

en: Open Files manager
he: פתיחת מנהל הקבצים

en: The parent directory doesn't exist!
he: תיקית האב אינה קיימת!

en: Can't upload into a file!
he: לא ניתן להעלות לקובץ!

en: Back to the files manager
he: חזרה למנהל הקבצים

en: Failed to start local webserver.
    Check whether selected port is not used by another application and try again.
he: הפעלת שרת האינטרנט המקומי נכשלה.
    בדוק אם יציאה שנבחרה אינה בשימוש על ידי יישום אחר ונסה שוב.

en: Invalid request: headers are too long!
he: בקשה לא חוקית: כותרות ארוכות מדי!

en: Failed to upload the file!
he: העלאת הקובץ נכשלה!

en: No file was passed!
he: לא עבר אף קובץ!

en: Uploaded successfully!
he: הועלה בהצלחה!

en: ~C~lose
he: ~ס~גירה

en: Show mouse cursor
he: הצגת סמן העכבר

en: Snap to edges
he: הצמדה לקצוות

en: Stretch to fit
he: מתיחה

en: Use Screen:
he: שימוש במסך:

[ctx: 3ds-screen]
en: Top
he: עליון

[ctx: 3ds-screen]
en: Bottom
he: תחתון

[ctx: 3ds-screen]
en: Both
he: שניהם

note: I18N: Hardware key I18N: Return key I18N: Select party member command in Might & Magic 1
en: Select
he: בחירה

note: I18N: Hardware key
en: Start
he: התחלה

en: Touch
he: מגע

en: Toggle Drag Mode
he: מיתוג מצב גרירה

en: Toggle Magnify Mode
he: מיתוג מצב זכוכית מגדלת

en: Open 3DS Settings
he: פתיחת הגדרות 3DS

en: Magnify Mode Off. Reactivating Drag Mode.
    Returning to Launcher...
he: מצב זכוכית מגדלת כבוי. מפעיל מחדש מצב גרירה.
    חוזר למסך הרצת המשחקים...

en: Magnify Mode Off. Returning to Launcher...
he: מצב זכוכית מגדלת כבוי. חוזר למסך הרצת המשחקים...

en: Hover Mode
he: מצב ריחוף

en: Drag Mode
he: מצב גרירה

en: Cannot Switch to Drag Mode while Magnify Mode is On
he: לא ניתן לעבור למצב גרירה בעוד מצב זכוכית מגדלת פועל

en: Magnify Mode cannot be activated in menus.
he: מצב זכוכית מגדלת אינו זמין להפעלה בתפריטים.

en: Magnify Mode can only be activated
     when both screens are enabled.
he: מצב זכוכית מגדלת ניתן להפעלה רק
    כאשר שני המסכים פעילים.

en: In-game resolution too small to magnify.
he: הפרדת משחק קטנה מכדי להפעיל זכוכית מגדלת.

en: Magnify Mode On. Switching to Hover Mode...
he: מצב זכוכית מגדלת פעיל. עובר למצב ריחוף...

en: Magnify Mode On
he: מצב זכוכית מגדלת פעיל

en: Magnify Mode Off. Reactivating Drag Mode...
he: מצב זכוכית מגדלת כבוי. מפעיל מחדש מצב גרירה...

en: Magnify Mode Off
he: מצב זכוכית מגדלת כבוי

en: Touch Controls
he: בקרות מגע

en: Adding Games
he: מוסיף משחקים

en: Show On-screen control
he: הצגת בקרים על המסך

en: Choose the preferred touch mode:
he: בחירת מצב מגע מועדף:

en: In menus
he: בתפריטים

en: Touchpad emulation
he: דמוי משטח מגע

en: Direct mouse
he: עכבר ישיר

en: Gamepad emulation
he: דמוי בקר משחק

en: In 2D games
he: במשחקי דו-ממד

en: In 3D games
he: במשחקי תלת-ממד

en: Select the orientation:
he: בחירת מנח:

en: Automatic
he: אוטומטית

en: Portrait
he: דיוקן

en: Landscape
he: נוף

en: In games
he: במשחקים

note: I18N: This button opens a list of all folders added for Android Storage Attached Framework
en: Remove folder authorizations...
he: הסרת הזדהויות תיקיה...

en: Remove
he: הסרה

en: Unscaled
he: ללא התאמה לקנה מידה

en: Hardware scale (fast, but low quality)
he: הגדלת חומרה (מהיר, אך באיכות נמוכה)

en: Software scale (good quality, but slower)
he: הגדלת תוכנה (באיכות טובה, אך איטית יותר)

en: Gamepad opacity
he: אטימות בקר משחק

en: Click Mode
he: מצב לחיצה

en: Keyboard
he: מקלדת

en: Hide ScummVM
he: הסתרת ScummVM

en: Hide Others
he: הסתרת אחרים

en: Show All
he: הצגת הכל

en: Window
he: חלון

en: Minimize
he: מזעור

en: User Manual
he: הוראות משתמש

en: General Information
he: מידע כללי

en: What's New in ScummVM
he: מה חדש בScummVM

en: Credits
he: קרדיטים

en: GPL License
he: רישיון GPL

en: LGPL License
he: רישיון LGPL

en: Freefont License
he: רישיון Freefont

en: OFL License
he: רישיון OFL

en: BSD License
he: רישיון BSD

note: I18N: Hardware key
en: Menu
he: תפריט

en: Cross
he: איקס

en: Circle
he: עיגול

en: Square
he: ריבוע

en: Minus
he: מינוס

en: Plus
he: פלוס

en: Video
he: תצוגה

en: Current video mode:
he: מצב תצוגה נוכחי:

en: Double-strike
he: פס חוצה כפול

en: Horizontal underscan:
he: חסר-סריקה אופקי:

en: Vertical underscan:
he: חסר-סריקה אנכי:

en: Input
he: קלט

en: GC Pad sensitivity:
he: רגישות GC Pad:

en: GC Pad acceleration:
he: תאוצה של GC Pad:

en: Status:
he: סטטוס:

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Mount DVD
he: עיגון DVD

en: Unmount DVD
he: התרת DVD

en: Server:
he: שרת:

en: Share:
he: שיתוף:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Init network
he: אתחול רשת

en: Mount SMB
he: עיגון SMB

en: Unmount SMB
he: התרת SMB

en: DVD Mounted successfully
he: DVD עוגן בהצלחה

en: Error while mounting the DVD
he: שגיאה בעת עיגון DVD

en: DVD not mounted
he: DVD לא נעגן

en: Network up, share mounted
he: רשת למעלה, שיתוף נעגן

en: Network up
he: רשת למעלה

en: , error while mounting the share
he: , שגיאה בעת עגינת השיתוף

en: , share not mounted
he: , השיתוף לא נעגן

en: Network down
he: רשת למטה

en: Initializing network
he: מאתחל רשת

en: Timeout while initializing network
he: תם הזמן הקצוב לאתחול הרשת

en: Network not initialized (%d)
he: הרשת לא אותחלה (%d)

en: Launcher
he: מסך הרצת המשחקים

en: Check for Updates...
he: בדיקת עדכונים...

en: Unable to locate the '%s' engine data file.
he: לא ניתן לאתר את קובץ נתוני המנוע '%s'.

en: The '%s' engine data file is corrupt.
he: קובץ נתוני המנוע '%s' פגום.

en: Incorrect version of the '%s' engine data file found. Expected %d.%d but got %d.%d.
he: נמצאה גרסה שגויה של קובץ נתוני המנוע '%s'. צפה %d.%d אך קיבל %d.%d.

en: TV emulation
he: דמוי טלוויזיה

en: Emulate composite output to an NTSC TV
he: חיקוי פלט composite לטלוויזיה NTSC

en: Color graphics
he: גרפיקה צבעונית

en: Use color graphics instead of monochrome
he: שימוש בגרפיקה צבעונית במקום צבע אחד

en: Show scanlines
he: הצגת קווי סריקה

en: Darken every other scanline to mimic the look of a CRT
he: השחירו כל קו סריקה שני כדי לדמות את המראה של CRT

en: Always use sharp monochrome text
he: תמיד להשתמשמונוכרום חד

en: Do not emulate NTSC artifacts for text
he: אין לדמות תופעות לוואי של NTSC לטקסט

en: Early AGI games for Tandy Color Computer are not yet supported.
he: משחקי AGI ישנים עבור מחשבי Tandy Color אינם נתמכים עדיין.

en: Could not open/use file 'hgc_font' for Hercules hires font.
    If you have such file in other AGI (Sierra) game, you can copy it to the game directory
he: לא ניתן לפתוח/להשתמש בקובץ 'hgc_font' עבור גופן בהפרדה גבוהה של הרקולס.
    אם קיים קובץ כזה במשחק AGI (Sierra) אחר, ניתן להעתיק אותו אל תיקית המשחק

en: Use original save/load screens
he: להשתמש במסכי שמירה / טעינה מקוריים

en: Use the original save/load screens instead of the ScummVM ones
he: להשתמש במסכי השמירה / הטעינה המקוריים במקום במסכי ScummVM

en: Use an alternative palette
he: השתמש בערכת צבעים חלופית

en: Use an alternative palette, common for all Amiga games. This was the old behavior
he: השתמש בערכת צבעים חלופית, המשותפת לכל משחקי אמיגה. זו הייתה ההתנהגות הישנה

en: Mouse support
he: תמיכה בעכבר

en: Enables mouse support. Allows to use mouse for movement and in game menus.
he: מאפשר תמיכה בעכבר. מאפשר להשתמש בעכבר לתנועה ובתפריטי משחק.

en: Use Hercules hires font
he: שימוש בגופן בהפרדה גבוהה של הרקולס

en: Uses Hercules hires font, when font file is available.
he: שימוש בגופן בהפרדה גבוהה של הרקולס, כאשר קובץ הגופן זמין.

en: Pause when entering commands
he: השהיה בעת הזנת פקודות

en: Shows a command prompt window and pauses the game (like in SCI) instead of a real-time prompt.
he: מציג חלון שורת פקודה ומשהה את המשחק (כמו ב- SCI) במקום בקשה בזמן אמת.

en: Add speed menu
he: הוספת תפריט מהירות

en: Add game speed menu (similar to PC version)
he: הוספת תפריט מהירות משחק (כמו בגרסה למחשב האישי)

en: Restore game:
he: שחזור משחק:

en: Restore
he: שחזור

en: Quick load or save game isn't supported in this location
he: שמירת המשחק או טעינה מהירה לא נתמכות במיקום זה

en: Failed to load saved game from file:
    
    %s
he: נכשלה טעינת המשחק השמור מהקובץ:
    
    %s

en: Failed to save game to file:
    
    %s
he: נכשלה שמירת המשחק לקובץ:
    
    %s

en: Successfully saved game in file:
    
    %s
he: המשחק נשמר בהצלחה בקובץ:
    
    %s

en: Cutscene file '%s' not found!
he: קובץ סרטון מעבר '%s' לא נמצא!

en: AdLib OPL3 mode
he: מצב AdLib OPL3

en: When AdLib is selected, OPL3 features will be used. Depending on the game, this will prevent cut-off notes, add extra notes or instruments and/or add stereo.
he: כאשר AdLib בחור, תכונות OPL3 ייכנסו לשימוש. כתלות במשחק, הדבר עשוי לגרום לתוים חתוכים, להוסיף תוים או כלים נוספים ו/או להוסיף סטריאו.

en: Use DOS version music tempos
he: להשתמש בקצב מוזיקה של גרסת DOS

en: Selecting this option will play the music using the tempos used by the DOS version of the game. Otherwise, the faster tempos of the Windows version will be used.
he: בחירה באפשרות זו תנגן את המוזיקה תוך שימוש בקצב של גרסת ה-DOS של המשחק. אחרת, הקצבים המהירים יותר של גרסת החלונות יהיו בשימוש.

en: Prefer digital sound effects
he: העדיפו אפקטים של צליל דיגיטלי

en: Prefer digital sound effects instead of synthesized ones
he: העדיפו אפקטים של צליל דיגיטלי במקום על סינתזות

en: Disable fade-out effects
he: ביטול אפקטים של כניסה ויציאה

en: Don't fade every screen to black when leaving a room.
he: אין להשחיר את כל המסכים בעת יציאה מחדר.

en: AGOS 2 support is not compiled in
he: תמיכה במשחקי AGOS 2 לא נבנתה

en: You appear to be using a General MIDI device,
    but your game only supports Roland MT32 MIDI.
    We try to map the Roland MT32 instruments to
    General MIDI ones. It is still possible that
    some tracks sound incorrect.
he: נראה שמשתמשים במכשיר MIDI כללי,
    אבל המשחק תומך רק ב-Roland MT32 MIDI.
    אנו מנסים למפות את מכשירי Roland MT32 ל
    MIDI כללי. אולם אפשר שכמה
    רצועות ישמעו לא נכונות.

en: Game language:
he: שפת משחק:

en: Language to use for multilingual games
he: שפה עבור משחקים רב-לשוניים

en: Force antialiased text
he: אילוץ החלקת עקומות עבור טקסט

en: Use antialiasing to draw text even if the game does not ask for it
he: שימוש בהחלקת עקומות עבור ציור טקסט גם אם המשחק לא מבקש

en: Show FPS
he: הצגת מונה תמונות בשניה

en: Show the current FPS-rate, while you play.
he: הצגת הקצב הנוכחי של תמונות בשניה, במהלך המשחק.

en: The selected game uses a pre-2.5 version of the AGS engine, which is not supported.
he: המשחק שנבחר משתמש בגרסת מנוע AGS טרום-2.5, שאינה נתמכת.

en: The selected game has a data file greater than 2Gb, which isn't supported by your version of ScummVM yet.
he: למשחק שנבחר קובץ נתונים גדול מ2Gb, שעדיין אינו נתמך על ידי גרסת ScummVM זו.

en: Show version
he: הצגת גרסה

en: Quick load
he: טעינה מהירה

en: Quick save
he: שמירה מהירה

en: Switch to Sarah
he: החלפה לשרה

en: Switch to Grimwall
he: החלפה לגרימוול

en: Switch to Olmec
he: החלפה לאולמק

en: Bring up the In-Game Menu
he: הצגת תפריט זמן-משחק

en: Open character inventory
he: פתיחת מצאי הדמות

note: I18N: Warn user about loading potentially incompatible saved game
en: WARNING: Attempt to load saved game from a previous version: Version %s / Build %d
he: אזהרה: ניסיון לטעון שמירה מגרסה קודמת: גרסה %s / בנייה %d

en: Load anyway
he: טעינה בכל מקרה

en: Failed to initialize resources
he: אתחול המשאבים נכשל

en: A required game resource was not found
he: משאב משחק חובה לא נמצא

en: WARNING: This game was saved in Restored Cut Content mode, but you are playing in Original Content mode. The mode will be adjusted to Restored Cut Content for this session until you completely Quit the game.
he: אזהרה: משחק זה נשמר במצב שחזור תוכן חתוך, אך אתה משחק במצב תוכן מקורי. המצב יותאם לתוכן חתוך משוחזר להפעלה זו עד שתעזוב את המשחק לחלוטין.

en: WARNING: This game was saved in Original Content mode, but you are playing in Restored Cut Content mode. The mode will be adjusted to Original Content mode for this session until you completely Quit the game.
he: אזהרה: משחק זה נשמר במצב תוכן מקורי, אך אתה משחק במצב Restored Cut Content. המצב יותאם למצב תוכן מקורי להפעלה זו עד שתעזוב לחלוטין את המשחק.

en: Continue
he: המשך

en: The fan translator does not wish his translation to be incorporated into ScummVM.
he: המתרגם לא מעוניין לשלב את תרגומו בתוך ScummVM.

en: Missing game code
he: קוד משחק חסר

note: I18N: Blade Runner Enhanced Edition is a trademark, so please keep the capitalization for Enhanced Edition as is.
en: Enhanced Edition not supported. Please, use the original files which are part of the release.
he: הגרסה המשופרת אינה נתמכת. נא להשתמש בקבצי הגרסה המקורים שנכללו בהוצאה זו.

en: Sitcom mode
he: מצב Sitcom

en: Game will add laughter after actor's line or narration
he: המשחק יוסיף צחוק אחרי הקו או הקריינות של השחקן

en: Shorty mode
he: מצב שורטי

en: Game will shrink the actors and make their voices high pitched
he: משחק יכווץ את השחקנים ויגיב את קולם לגובה

en: Frame limiter high performance mode
he: מגביל מסגרת במצב ביצועים גבוהים

en: This mode may result in high CPU usage! It avoids use of delayMillis() function.
he: מצב זה עשוי לגרום לשימוש רב במעבדים! היא נמנעת משימוש בפונקציה delayMillis ().

en: Max frames per second limit
he: מגבלת כמות מרבית של תמונות בשניה

en: This mode targets a maximum of 120 fps. When disabled, the game targets 60 fps
he: מצב זה מכוון למקסימום של 120 תמונות בשניה. כאשר כבוי, המשחק מכוון ל-60 תמונות בשניה

en: Disable McCoy's quick stamina drain
he: כיבוי ניקוז המאמץ המהיר של מקוי

en: When running, McCoy won't start slowing down as soon as the player stops clicking the mouse
he: כאשר פועל, מקוי לא יתחיל להאט ברגע שהשחקן מפסיק ללחוץ על העכבר

en: Show subtitles during text crawl
he: הצגת כתוביות במהלך טקסט נגלל

en: During the intro cutscene, show subtitles during the text crawl
he: במהלכת סרטון הפתיחה, הצגת הכתוביות במהלך הצגת המלל הנגלל

en: Fix credits for voice actors
he: תיקון כתוביות עבור מדבבים

en: Updates the end credits with corrected credits for the Spanish voice actors
he: עדכון כתוביות הסיום לכתוביות מתוקנות עבור המדבבים

note: I18N: These are keymaps that work in the main gameplay and also when KIA (Knowledge Integration Assistant) is open.
en: common shortcuts
he: קיצורי דרך נפוצים

note: I18N: These are keymaps which work only in the main gameplay and not within KIA's (Knowledge Integration Assistant) screens.
en: main game shortcuts
he: גישה מהירה למשחקים עיקריים

note: I18N: These are keymaps that work only within KIA's (Knowledge Integration Assistant) screens.
en: KIA only shortcuts
he: קיצורי דרך בלעדיים עבור KIA

note: I18N: This keymap is the main way for the user interact with the game. It is used with the game's cursor to select, walk-to, run-to, look-at, talk-to, pick up, use, shoot (combat mode), open KIA (when clicking on McCoy).
en: Walk / Look / Talk / Select / Shoot
he: הליכה / מבט / שיחה / בחירה / יריה

note: I18N: This keymap toggles McCoy's status between combat mode (drawing his gun) and normal mode (holstering his gun) In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is TOGGLE MCCOY'S COMBAT MODE
en: Toggle Combat
he: מיתוג קרבות

note: I18N: This keymap allows skipping video cutscenes
en: Skip cutscene
he: דילוג על סרטוני מעבר

note: I18N: This keymap allows skipping the current line of dialogue. In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is SKIP PAST CURRENT LINE OF DIALOGUE
en: Skip dialogue
he: דילוג על שיחה

note: I18N: This keymap toggles between opening the KIA in the Game Options tab, and closing the KIA. In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is GAME OPTIONS
en: Game Options
he: א~פ~שרויות משחק

note: I18N: This keymap opens the KIA database on one of the investigation tabs, CRIME SCENE DATABASE, SUSPECT DATABASE and CLUES DATABASE. In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is ACTIVATE 
en: Open KIA Database
he: פתיחת מסד נתונים של KIA

note: I18N: This keymap works within the KIA Save Game screen and allows submitting a selected existing save game for deletion.
en: Delete Selected Saved Game
he: מחיקת משחק שמור שנבחר

note: I18N: This keymap allows scrolling texts and lists upwards
en: Scroll Up
he: גלילה מעלה

note: I18N: This keymap allows scrolling texts and lists downwards
en: Scroll Down
he: גלילה מטה

note: I18N: This keymap allows (in KIA only) for a clue to be set as private or public (only when the KIA is upgraded).
en: Toggle Clue Privacy
he: מיתוג פרטיות רמזים

note: I18N: This keymap opens KIA's SAVE GAME tab. In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is SAVE GAME
en: Save Game
he: שמירת משחק

note: I18N: This keymap opens KIA's LOAD GAME tab. In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is LOAD GAME
en: Load Game
he: טעינת משחק

note: I18N: This keymap opens KIA's CRIME SCENE DATABASE tab. In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is CRIME SCENE DATABASE
en: Crime Scene Database
he: מסד נתונים של זירות פשע

note: I18N: This keymap opens KIA's SUSPECT DATABASE tab. In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is SUSPECT DATABASE
en: Suspect Database
he: מסדר נתונים של חשודים

note: I18N: This keymap opens KIA's CLUE DATABASE tab. In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is CLUE DATABASE
en: Clue Database
he: מסד נתונים של רמזים

note: I18N: This keymap opens KIA's QUIT GAME tab. In Blade Runner's official localizations, there is a description of this keymap on the KIA Help Page, under Keyboard Shortcuts. In the English version it is QUIT GAME
en: Quit Game
he: יציאה מהמשחק

en: Are you sure you want to quit?
he: האם לצאת?

en: Your game is now Paused.  Click OK to continue.
he: המשחק מושהה. יש ללחוץ אישור כדי להמשיך.

note: I18N: This option allows the user to skip cutscenes. I18N: This option allows the user to skip text and cutscenes.
en: Skip support
he: דלג על התמיכה

en: Allow cutscenes to be skipped
he: אפשור דילוג על סרטוני מעבר

en: ScummVM found that you have saved games that should be converted from the original saved game format.
    The original saved game format is no longer supported directly, so you will not be able to load your games if you don't convert them.
    
    Press OK to convert them now, otherwise you will be asked again the next time you start the game.
he: ScummVM מצא שיש לך משחקים שמורים ישנים שצריך להמיר מפורמט השמירה המקורי.
    פורמט השמירה המקורי כבר לא נתמך ישירות, כך שלא ניתן לטעון את המשחקים שנשמרו ללא המרתם.
    
    יש ללחוץ על אישור כדי להמירם כעת, אחרת תשאלו בפעם הבאה שהמשחק יתחיל.

en: Saved game was created with a newer version of ScummVM. Unable to load.
he: המשחק שנשמר נוצר באמצעות גרסה חדשה יותר של ScummVM. לא ניתן לטעון.

en: Color Blind Mode
he: מצב עיוור צבע

en: Enable Color Blind Mode by default
he: אפשר מצב עיוור צבע כברירת מחדל

en: Enable Text to Speech
he: הפעלת המרת טקסט לדיבור

en: Use TTS to read text in the game (if TTS is available)
he: שימוש בהמרת טקסט לדיבור כדי לקרוא טקסט במשחק (אם זמינה)

en: Enable Text to Speech for Objects and Options
he: הפעלת המרת טקסט לדיבור עבור עצמים ואפשרויות

en: Use TTS to read the descriptions (if TTS is available)
he: שימוש בהמרת טקסט לדיבור לקריאת תיאורים (אם זמינה)

en: Enable Text to Speech for Subtitles
he: בפעלת המרת טקסט לדיבור עבור כתוביות

en: Use TTS to read the subtitles (if TTS is available)
he: שימוש בהמרת טקסט לדיבור כדי לקרוא את הכתוביות (אם זמינה)

en: Use transparent dialog boxes in 16 color scenes
he: שימוש בתיבות דו-שיח שקופות במסכים עם 16 צבעים

en: Use transparent dialog boxes in 16 color scenes even if the original game version did not support them
he: שימוש בתיבות דו-שיח שקופות במסכים עם 16 צבעים אפילו אם המשחק אינו תומך בהן

en: Unnamed autosave
he: שמירה אומטית ללא שם

en: Unnamed savegame
he: משחק שמור ללא שם

en: Empty autosave
he: שמירה אוטומטית ריקה

en: WARNING: The savegame you are loading is using a temporary broken format. Things will be broken. Please consider starting Operation Stealth from beginning using new savegames.
he: אזהרה: המשחק השמור שנטען משתמש בפורמט זמני שבור. דברים ישברו. יש לשקול להתחיל את Operation Stealth מההתחלה ושימוש בשמירות חדשות.

note: I18N: Combat command in Might & Magic 1
en: Attack
he: תקיפה

en: Accept
he: אישור

en: Next Page
he: הדף הבא

en: Map
he: מיפוי

note: I18N: Action in In Cold Blood
en: Inventory
he: מלאי

en: Versailles 1685 support is not compiled in
he: תמיכה במשחק Versailles 1685 לא נבנתה

en: The game prevents quitting at this moment. Are you sure you want to quit anyway?
he: המשחק מונע יציאה כרגע. האם לצאת בכל זאת?

en: Error: The file '%s' hasn't been extracted properly.
    Please refer to the wiki page
    %s for details on how to properly extract the DTSPEECH.XA and *.STR files from your game disc.
he: שגיאה: הקובץ '%s' לא חולץ כראוי.
    נא לעיין בדף המידע
    %s לפרטים כיצד לחלץ כראוי את DTSPEECH.XA וקבצי *.STR מתקליטור המשחק.

en: Error: It appears that the game data files were extracted incorrectly.
    
    You should only extract STR and XA files using the special method. The rest should be copied normally from your game CD.
    
     See %s
he: שגיאה: נראה שהקבצים עם נתוני המשחק לא חולצו נכון.
    
    יש לחלץ באמצעות השיטה המיוחדת את קבצי XA ו-STR בלבד. את היתר יש להעתיק כרגיל מתקליטור המשחק.
    
    ראו %s

en: Action
he: פעולה

en: Change Command
he: החלפת פקודה

en: Debug Graphics
he: ניפוי תקלים של תצוגה

en: ScummVM found that you have old saved games for Drascula that should be converted.
    The old saved game format is no longer supported, so you will not be able to load your games if you don't convert them.
    
    Press OK to convert them now, otherwise you will be asked again the next time you start the game.
he: ScummVM מצא שיש לך משחקים שמורים ישנים עבור דרקולה שצריך להמיר.
    פורמט המשחק הישן שנשמר כבר לא נתמך, כך שלא תוכל לטעון את המשחקים שלך אם לא תמיר אותם.
    
    לחץ על OK כדי להמיר אותם כעת, אחרת תישאל שוב בפעם הבאה שתתחיל במשחק.

en: Use bright palette mode
he: השתמש במצב לוח בהיר

en: Display graphics using the game's bright palette
he: הציג גרפיקה באמצעות לוח הצבעים של המשחק

en: Enable Text to Speech for Objects, Options, and the Bible Quote
he: הפעלת המרת טקסט לדיבור עבור עצמים, אפשרויות וציטוטים מהתנ"ך

en: Prerecorded sounds
he: צלילים מוקלטים מראש

en: Use high-quality pre-recorded sounds instead of pc speaker emulation
he: שימוש בצלילים מוקלטים מראש במקום חיקוי צפצופים

en: Extended timer
he: קוצב זמן מורחב

en: Start the game timer at 99:59:59
he: התחלת קוצב הזמן של המשחק ב 99:59:59

en: Automatic drilling
he: קדיחה אוטומטית

en: Allow to succefully drill in any part of the area in Driller
he: אפשור קדיחה מוצלחת בכל חלקי האזור במשחק Driller

en: Disable demo mode
he: כיבוי מצב הדגמה

en: Never activate demo mode
he: לעולם אין להפעיל מצב הדגמה

en: Disable sensors
he: כיבוי חיישנים

en: Sensors will not shoot the player
he: חיישנים לא ינסו לירות בשחקן

en: Disable falling
he: כיבוי נפילה

en: Player cannot fall over edges
he: השחקן לא יוכל ליפול מעבר לקצוות תגרע לעולם

en: [ press any key to exit ]
he: [לחץ על מקש כלשהו כדי לצאת]

en: Untitled Savegame
he: שמור משחק ללא שם

en: Use TTS to read the text
he: שימוש בהמרת טקסט לדיבור לקריאת הטקסט

en: Also read input text
he: לקרוא גם טקסט קלט

en: Use TTS to read the input text
he: שימוש בהמרת טקסט לדיבור כדי לקרוא טקסט קלט

en: Loading game...
he: טוען משחק...

en: Could not start AdvSys game
he: לא ניתן היה להתחיל את המשחק AdvSys

en: Sorry, the savegame couldn't be restored
he: מצטערים, לא ניתן היה לשחזר את ה-gamegame

en: Sorry, the savegame couldn't be created
he: מצטערים, לא ניתן היה ליצור את savegame

en: Speak up! I can't hear you!
he: דבר! אני לא שומע אותך!

en: I don't know the word "%s".
he: אני לא יודע את המילה "%s".

en: I don't understand.
he: אני לא מבין.

en: This is too short to be a valid Alan2 file.
he: זה קצר מכדי להיות קובץ Alan2 תקף.

en: This is not a valid Alan2 file.
he: זהו אינו קובץ Alan2 תקף.

en: Savegame
he: משח שנשמר

en: Picture window toggled
he: חלון תמונה השתנה

en: This is too short to be a valid Glulx file.
he: זה קצר מכדי להיות קובץ Glulx תקף.

en: This is not a valid Glulx file.
he: זהו אינו קובץ Glulx תקף.

en: This Glulx file is too old a version to execute.
he: קובץ Glulx זה גרסה ישנה מכדי לבצע.

en: This Glulx file is too new a version to execute.
he: קובץ Glulx זה גרסה חדשה מכדי שתוכל לבצע.

en: Could not start Quest game
he: לא ניתן להתחיל משחק Quest

en: Saved.
he: נשמר.

en: Error writing save file
he: שגיאה בכתיבת שמירת הקובץ

en: Incorrect rs file.
he: קובץ rs שגוי.

en: Save file created by different version.
he: קובץ שמירה נוצר באמצעות גרסה שונה.

en: Failed to load saved game from file.
he: טעינת המשחק השמורה מהקובץ נכשלה.

en: Failed to save game to file.
he: שמירת המשחק לקובץ נכשלה.

en: Failed to delete file.
he: מחיקת הקובץ נכשלה.

en: Menu / Skip
he: תפריט / דילוג

en: Speed Up Cutscene
he: זירוז סרטוני מעבר

en: ScummVM found some problems with your game data files.
    Running ScummVM nevertheless may cause game bugs or even crashes.
    Do you still want to run %s?
he: ScummVM מצא בעיות עם קבצי נתוני המשחק.
    הרצה של ScummVM בכל זאת עשויה לגרום לבעיות במשחק ואפילו לקריסות.
    האם בכל זאת להריץ את %s?

note: I18N: Action in In Cold Blood
en: Run
he: ריצה

en: Examine
he: בדיקה

en: Use/Talk
he: שימוש/שיחה

en: Pick up/Put away
he: איסוף/סילוק

en: Skip dialog lines
he: דילוג על שורות בשיחה

en: Cycle Objects Up
he: גלילת עצמים מעלה

en: Cycle Objects Down
he: גלילת עצמים מטה

en: Quick Room Exit
he: יציאה מהירה מהחדר

en: Examine/Look
he: בחינה/מבט

en: Error: the game could not be saved.
he: שגיאהL לא ניתן לשמור את המשחק.

en: Input text
he: טקסט קלט

en: The game data file %s may be corrupted.
    If you are sure it is not please provide the ScummVM team the following code, along with the file name, the language and a description of your game version (i.e. dvd-box or jewelcase):
    %s
he: קובץ נתוני המשחק %s עשוי להיות פגום.
    אם אתם בטוחים שאינו פגום נא ספקו לצוות ScummVM את הקוד הבא, יחד עם שם הקובץ, השפה ותיאור גרסת המשחק (למשל, אריזת DVD או סינגל):
    %s

en: Could not open the file %s for checking.
    It may be missing or you may not have the rights to open it.
    Go to %s to see a list of the needed files.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %s לבדיקה.
    הקובץ עשוי להיות חסר או שאין לו הרשאות מתאימות לפתיחה.
    ראו %s לרשימה של הקבצים הנדרשים.

en: ScummVM will now verify the game data files, to make sure you have the best gaming experience.
    This may take a while, please wait.
    Successive runs will not check them again.
he: ScummVM יוודא כעת את קבצי הנתונים של המשחק, כדי לוודא חווית משחק מיטבית.
    זה עשוי לקחת זמן מה, נא להמתין.
    בדיקה זו לא תתבצע שוב בריצות הבאות.

en: Load user patch (unsupported)
he: טעינת טלאי משתמש (לא נתמך)

en: Load an user patch. Please note that the ScummVM team doesn't provide support for using such patches.
he: טעינת טלאי משתמש. יש לשים לב שצוות ScummVM לא מספק תמיכה בשימוש בטלאים כאלו.

en: Escape from Monkey Island support is not compiled in
he: תמיכה במשחק Escape from Monkey Island לא נבנתה

en: The original patch of Grim Fandango
    is missing. Please download it from
    %s
    and put it in the game data files directory
he: הטלאי המקורי של Grim Fandango
    חסר. נא להורידו מהעמוד
    %s
    ולשים אותו בתיקית קבצי הנתונים של המשחק

en: The original patch of Escape from Monkey Island is missing. 
    Please download it from %s
    and put it in the game data files directory.
    Pay attention to download the correct version according to the game's language!
he: הטלאי המקורי עבור הבריחה מאי הקופים חסר.
    יש להוריד אותו מהעמוד %s
    ולשים בתיקית קבצי נתוני המשחק.
    יש לשים לב להוריד את הגרסה המתאימה לשפת המשחק!

en: ERROR: Not enough music tracks found!
    Escape from Monkey Island has two versions of FullMonkeyMap.imt,
    you need to copy both files from both CDs to Textures/, and rename
    them as follows to get music-support in-game: 
    CD 1: "FullMonkeyMap.imt" -> "FullMonkeyMap1.imt"
    CD 2: "FullMonkeyMap.imt" -> "FullMonkeyMap2.imt"
    
    Alternatively, a Steam or GOG copy has a combined FullMonkeyMap.imt
he: שגיאה: לא נמצאו מספיק רצועות מוזיקה!
    לכותר "הבריחה מאי הקופים" שתי גרסאות של הקובץ FullMonkeyMap.imt,
    יש להעתיק את שני הקבצים משני התקליטורים לתיקיה Textures/ ולשנות את
    שמם כדלקמן כדי לקבל תמיכה במוזיקה במהלך המשחק:
    תקליטור 1: "FullMonkeyMap.imt" -> "FullMonkeyMap1.imt"
    תקליטור 2: "FullMonkeyMap.imt" -> "FullMonkeyMap2.imt"
    
    לחלופין, לעותק של Steam או GOG יש קובץ FullMonkeyMap.imt מאוחד

en: Fast movie speed
he: מהירות סרט מהירה

en: Play movies at an increased speed
he: שחק סרטים במהירות מוגברת

en: Easier AI
he: בינה מלאכותית קלה יותר

en: Decrease the difficulty of AI puzzles
he: הורדת רמת הקושי של חידות בינה מלאכותית

en: Updated Credits Music
he: מוזיקת כתוביות מעודכנת

en: Play the song The Final Hour during the credits instead of reusing MIDI songs
he: ניגון השיר The Final Hour במהלך כתוביות הסיום במקום שימוש בשירי MIDI

en: Slim Left/Right Hotspots
he: שטחים רזים מימין

en: Shrinks the hotspots on the left and right sides for exiting puzzles
he: צמצום שטחי הנקודות החמות מימין ומשמאל עבור יציאה מחידות

en: Speedrun Mode
he: מצב ריצה מהירה

en: Affects the controls for fast forwarding the game
he: משפיע על הבקרים להרצה מהירה של המשחק

en: GroovieV2 support is not compiled in
he: תמיכה במנוע GroovieV2 לא נבנתה

en: Failed to save game
he: שמירת המשחק נכשלה

en: Would you like to save or restore a game?
he: האם ברצונכם לשמור או לטעון משחק?

en: The Minotaur minigame is not supported yet. Skipping
he: משחקון המינוטאור אינו נתמך עדיין. מדלג

en: The Medusa minigame is not supported yet. Skipping
he: משחקון מדוזה אינו נתמך עדיין. מדלג

en: The Troy minigame is not supported yet. Skipping
he: משחקון טרויה אינו נתמך עדיין. מדלג

en: Enable cheat mode
he: אפשר מצב רמאות

en: Debug info and level selection becomes available
he: מידע על ניפוי באגים ובחירת הרמה הופך לזמין

en: Move up
he: תזוזה מעלה

en: Move down
he: תזוזה מטה

en: Move left
he: תזוזה שמאלה

en: Move right
he: תזוזה ימינה

note: I18N: Combat command in Might & Magic 1
en: Use
he: להשתמש

en: Clear waypoints
he: ניקוי נקודות דרך

en: Debug
he: ניפוי תקלים

en: Gore Mode
he: מצב גור

en: Enable Gore Mode when available
he: אפשר מצב Gore כאשר הוא זמין

en: Flashlight
he: פנס

en: Enable original cheats
he: הפעלת רמאויות מקוריות

en: Allow cheats using the C key.
he: הפעלת רמזים באמצעות מקש C.

en: Enable infinite health cheat
he: הפעלת רמאות בריאות ללא הגבלה

en: Player health will never decrease (except for game over scenes).
he: בריאות השחקן לא תגרע לעולם (מלבד מסכי סיום המשחק).

en: Enable infinite ammo cheat
he: הפעלת רמאות תחמושת ללא הגבלה

en: Player ammo will never decrease.
he: תחמושת השחקן לא תגרע לעולם.

en: Unlock all levels
he: פתיחת כל השלבים

en: All levels will be available to play.
he: כל השלבים יהיו זמינים למשחק.

en: Enable restored content
he: הפעלת תוכן משוחזר

en: Add additional content that is not enabled the original implementation.
he: הוספת תוכן נוסף שלא מאופשר במימוש המקורי.

note: I18N: Action in In Cold Blood
en: Remora
he: רמורה

en: Missing language specific game code and/or resources.
he: חסרים קוד ו/או משאבי משחק תלויי-שפה.

en: Missing language specific game code and/or resources for this fan translation.
he: חסרים קוד ו/או משאבי משחק תלויי-שפה עבור תרגום מעריצים זה.

en: Demo plays simple animations without using Westwood's Engine.
he: גרסת ההדגמה מנגנת הנפשות פשוטות ללא שימוש במנוע של Westwood.

en: You added the game incorrectly. Please add the root folder of the game.
he: המשחק נוסף בצורה שגויה. נא להוסיף את תיקית השורש של המשחק.

note: I18N: The file in the game directory needs to be extracted
en: You added the game incorrectly. The GAME.DAT file is an ISO image and you need to extract the game data files from it.
he: המשחק נוסף בצורה שגויה. הקובץ GAME.DAT הוא דמות ISO ויש לחלץ את הקבצים עם נתוני המשחק מתוכו.

note: I18N: Studio audience adds an applause and cheering sounds whenever Malcolm makes a joke.
en: Studio audience
he: קהל אולפני

en: Enable studio audience
he: אפשר קהל אולפן

en: Allow text and cutscenes to be skipped
he: אפשור דילוג על טקסטים וסרטוני מעבר

note: I18N: Helium mode makes people sound like they've inhaled Helium.
en: Helium mode
he: מצב הליום

en: Enable helium mode
he: אפשר מצב הליום

note: I18N: When enabled, this option makes scrolling smoother when changing from one screen to another.
en: Smooth scrolling
he: גלילה חלקה

en: Enable smooth scrolling when walking
he: אפשר גלילה חלקה בזמן ההליכה

note: I18N: When enabled, this option changes the cursor when it floats to the edge of the screen to a directional arrow. The player can then click to walk towards that direction.
en: Floating cursors
he: סמנים צפים

en: Enable floating cursors
he: אפשר סמן צף

note: I18N: When enabled, this option will fill in an autogenerated savegame description into the input prompt where.
en: Suggest save names
he: הצעת שמות לשמירות

en: Autogenerated naming suggestions for savegames
he: הצעת שמות אוטומטית למשחקים שמורים

note: I18N: HP stands for Hit Points
en: HP bar graphs
he: תרשימי עמודות של HP

en: Enable hit point bar graphs
he: אפשר תרשימי סרגל נקודות נקודה

note: I18N: L/R stands for Left/Right
en: Fight Button L/R Swap
he: החלפת כפתור קרב L / R

en: Left button to attack, right button to pick up items
he: כפתור שמאלי לתקוף, כפתור ימין לאיסוף פריטים

en: Lands of Lore support is not compiled in
he: תמיכה במשחק Lands of Lore לא נבנתה

en: EOB II FM-TOWNS requires support of 16bit color modes which has not been activated in your ScummVM build
he: EOB II FM-TOWNS דורש תמיכה במצבי 16 צבעים שלא הופעלו בגרסת ScummVM זו

en: Eye of Beholder support is not compiled in
he: תמיכה במשחק Eye of Beholder לא נבנתה

en: Interact via Left Click
he: פעולה באמצעות לחיצה שמאלית

en: Interact via Right Click
he: פעולה באמצעות לחיצה ימנית

en: Move Forward
he: להתקדם

en: Move Back
he: לחזור

en: Move Left
he: זוז שמאלה

en: Move Right
he: זוז ימינה

en: Turn Left
he: פונה שמאלה

en: Turn Right
he: פנה ימינה

en: Open/Close Inventory
he: מלאי פתוח / סגור

en: Switch Inventory/Character screen
he: החלף מסך מלאי / תו

en: Camp
he: מחנה

en: Cast Spell
he: להטיל כישוף

en: Spell Level 1
he: איות ברמה 1

en: Spell Level 2
he: איות ברמה 2

en: Spell Level 3
he: איות ברמה 3

en: Spell Level 4
he: איות ברמה 4

en: Spell Level 5
he: איות ברמה 5

en: Spell Level 6
he: איות ברמה 6

en: Attack 1
he: התקפה 1

en: Attack 2
he: התקפה 2

en: Attack 3
he: התקפה 3

en: Show Map
he: הצגת מפה

en: Slide Left
he: החלק שמאלה

en: Slide Right
he: החלק ימינה

note: I18N: Action of hero party in Might & Magic 1
en: Rest
he: מנוחה

en: Options
he: אפשרויות

en: Choose Spell
he: בחר איות

en: A saved game file was found in the specified slot %d. Overwrite?
he: קובץ משחק שמור נמצא בחריץ שצוין %d. להחליף?

en: %d original saved games have been successfully imported into
    ScummVM. If you want to manually import original saved game later you will
    need to open the ScummVM debug console and use the command 'import_savefile'.
he: %d המשחקים השמורים המקוריים יובאו בהצלחה לתוך
    ScummVM. אם ברצונך לייבא ידנית משחק שנשמר במקור בהמשך, תעשה זאת
    צריך לפתוח את קונסולת הבאגים של ScummVM ולהשתמש בפקודה 'import_savefile'.

en: This AMIGA version requires the following font files:
    
    EOBF6.FONT
    EOBF6/6
    EOBF8.FONT
    EOBF8/8
    
    If you used the original installer for the installation these files
    should be located in the AmigaDOS system 'Fonts/' folder.
    Please copy them into the EOB game data directory.
he: גרסת AMIGA זו דורשת את קבצי הגופנים הבאים:
    
    EOBF6.FONT
    EOBF6 / 6
    EOBF8.FONT
    EOBF8 / 8
    
    אם המשחק הותקן באמצעות תוכנת ההתקנה המקורית
    הקבצים אמורים להיות ממוקמים בתיקיית 'Fonts /' של מערכת AmigaDOS.
    נא להעתיק אותם לתיקית הנתונים של המשחק EOB.

en: This AMIGA version requires the following font files:
    
    EOBF6.FONT
    EOBF6/6
    EOBF8.FONT
    EOBF8/8
    
    This is a localized (non-English) version of EOB II which uses language specific characters
    contained only in the specific font files that came with your game. You cannot use the font
    files from the English version or from any EOB I game which seems to be what you are doing.
    
    The game will continue, but the language specific characters will not be displayed.
    Please copy the correct font files into your EOB II game data directory.
he: גרסת AMIGA זו מחייבת את קבצי הגופנים הבאים:
    
    EOBF6.FONT
    EOBF6 / 6
    EOBF8.FONT
    EOBF8 / 8
    
    זוהי גרסה מקומית (שאינה אנגלית) של EOB II המשתמשת בתווים ספציפיים לשפה
    הכלול רק בקבצי הגופנים הספציפיים שהגיעו עם המשחק שלך. אינך יכול להשתמש בגופן
    קבצים מהגרסה האנגלית או מכל משחק EOB I שנראה שזה מה שאתה עושה.
    
    המשחק יימשך, אך התווים הספציפיים לשפה לא יוצגו.
    אנא העתק את קבצי הגופן הנכונים לספריית הנתונים של משחק EOB II.

en: This is a trial Windows version of the game. To play the full version, you will need to use the original interpreter and purchase a key from Wyrmkeep
he: זוהי גרסת ניסיון של המשחק עבור חלונות. כדי לשחק בגרסה המלאה, יש להשתמש במפרש המקורי ולרכוש מפתח מאת Wyrmkeep

en: This is the end of the trial version. You can play the full game using the original interpreter from Wyrmkeep
he: זה הסוף של גרסת הניסיון. ניתן לשחק בגרסה המלאה באמצעות המפרש המקורי מאת Wyrmkeep

en: This puzzle is not available in the trial version of the game
he: חידה זו אינה זמינה בגרסת הניסיון של המשחק

en: TTS Narrator
he: קריין המרת טקסט לדיבור

en: The game is using unsupported engine
he: המשחק משתמש במנוע שאינו נתמך

en: Play a digital soundtrack during the opening movie
he: ניגון פסקול דיגיטלי במהלך סרטון הפתיחה

en: If selected, the game will use a digital soundtrack during the introduction. Otherwise, it will play MIDI music.
he: אם נבחרה אפשרות זו, המשחק ישתמש בפסקול דיגיטלי במהלך ההקדמה. אחרת, הוא ינגן מוזיקת MIDI.

en: Easy mouse interface
he: ממשק עכבר קל

en: Shows object names when hovering the mouse over them
he: מציג שמות של אובייקטים כשמרחפים עליהם העכבר עליהם

en: Animated inventory items
he: פריטי מלאי מונפשים

en: Animated game interface
he: ממשק משחק אנימציה

en: Naughty game mode
he: מצב משחק שובב

en: Show item costs in standard inventory mode
he: הצג עלויות פריט במצב מלאי רגיל

en: Shows item costs in standard inventory mode, allowing the value of items to be compared
he: מציג עלויות פריט במצב מלאי רגיל, ומאפשר להשוות בין ערך הפריטים

en: More durable armor
he: שריון עמיד יותר

en: Armor won't break until character is at -80HP, rather than merely -10HP
he: השריון לא ישבר עד שהדמות תהיה ב -80 כ"ס, ולא רק -10 כ"ס

note: I18N: ESC key
en: Escape
he: בריחה

note: I18N: Combat command in Might & Magic 1
en: Fight
he: לחימה

note: I18N: Action of hero party in Might & Magic 1
en: Search
he: חיפוש

note: I18N: Action of hero party in Might & Magic 1
en: Unlock
he: לבטל נעילה

en: Could not locate engine data %s
he: לא ניתן לאתר את קובץ נתוני המנוע '%s'

en: Out of date engine data. Expected %d.%d, but got version %d.%d
he: נמצאה גרסה שגויה של קובץ נתוני המנוע. צפה %d.%d אך קיבל %d.%d

en: Failed to autosave
he: שמירה אוטומטית נכשלה

note: I18N: Option for fast scene switching
en: ~Z~ip Mode Activated
he: ~ Z ~ ip Mode הופעל

en: When activated, clicking on an item or area with the lightning bolt cursor takes you directly there, skipping intermediate screens. You can only 'Zip' to a precise area you've already been.
he: כאשר פעיל, לחיצה על פריט או אזור עם סמן הברק ייקח את השחקן ישירות אליו, תוך דילוג על מסכי הביניים. ניתן 'לחלוף' רק לאזורים המדויקים שכבר ביקרו בהם.

en: ~T~ransitions Enabled
he: ~ T ~ מעברים מופעלים

en: Toggle screen transitions on or off. Turning off screen transitions will enable you to navigate more quickly through the game.
he: מיתוג מעברי מסך. כיבוי מעברי מסך יאפשר לנווט בזריזות במהלך המשחק.

en: Play the Myst fly by movie
he: שחק את זבוב המיסט לפי סרט

en: The Myst fly by movie was not played by the original engine.
he: הזבוב המיסטי של הסרט לא שיחק על ידי המנוע המקורי.

note: I18N: This Option is for hard-of-hearing. It makes it easier to solve the spaceship puzzle. Normally game uses strict binary logic here. We change it to use fuzzy logic. By default the option is off.
en: Improve Selenitic Age puzzle ~a~ccessibility
he: שיפור ~נ~גישות עבור חידת סלניטיק

en: Allow solving Selenitic Age audio puzzles with more error margin.
he: מאפשר לפתור את חידות השמע של עידן סלניטיק עם מרחב שגיאה רחב יותר.

en: Simulate loading times of old CD drives
he: דימוי זמני טעינה של כונני תקליטורים ישנים

en: Simulate loading times of old CD-ROM drives by adding a random delay during scene transitions.
he: דימוי זמני טעינה של כונני תקליטורים ישנים באמצעות הוספת השהייה אקראית במהלך מעברי מסכים.

note: I18N: Drop book page
en: ~D~rop Page
he: ~ דף ~ חבל

en: Show ~M~ap
he: הצג ~ M ~ ap

en: Main Men~u~
he: גברים עיקריים ~ u ~

en: The new language will be applied after restarting the game.
he: השפה החדשה תיכנס לתוקף לאחר הפעלת המשחק מחדש.

en: ~W~ater Effect Enabled
he: אפקט של ~ W ~ פעיל

en: Toggles the use of QuickTime videos for visual effects related to water surfaces (ripples, waves, etc.).
he: מיתוג השימוש בסרטוני QuickTime לאפקטים חזותיים הקשורים למשטחים מימיים (אדוות, גלים וכו').

en: Transitions:
he: מעברים:

en: Adjusts the speed of screen transitions. Disabling screen transitions will enable you to navigate more quickly through the game.
he: התאמת המהירות של המעברים בין מסכים. ביטול המעברים יאפשר לנווט במהירות במהלך המשחק.

en: Fastest
he: הכי מהיר

en: Normal
he: רגיל

en: Best
he: הטוב ביותר

en: Myst ME support not compiled in
he: תמיכה במשחק Myst ME לא נבנתה

en: Myst support not compiled in
he: תמיכה במשחק Myst לא נבנתה

en: Riven support not compiled in
he: תמיכה במשחק Riven לא נבנתה

en: CSTime support not compiled in
he: תמיכה במשחק CSTime לא נבנתה

en: The game is paused. Press any key to continue.
he: המשחק מושהה. הקש על מקש כלשהו כדי להמשיך.

en: Open main menu
he: פתיחת תפריט ראשי

en: Load game state
he: טעינת מצב משחק

en: Save game state
he: שמירת מצב משחק

en: Show options menu
he: הצגת תפריט אפשרויות

en: Drop page
he: זריקת דף

en: Show map
he: הצגת מפה

en: Are you sure you want to load a saved game? All unsaved progress will be lost.
he: האם אתה בטוח שברצונך לטעון משחק שנשמר? כל ההתקדמות שלא נשמרה תאבד.

en: Load game
he: טוען משחק

en: Are you sure you want to start a new game? All unsaved progress will be lost.
he: האם אתה בטוח שברצונך להתחיל משחק חדש? כל ההתקדמות שלא נשמרה תאבד.

en: New game
he: משחק חדש

en: Are you sure you want to quit? All unsaved progress will be lost.
he: אתה בטוח שברצונך לפרוש? כל ההתקדמות שלא נשמרה תאבד.

en: You can't leave the library in the demo.
he: לא ניתן לצאת מהספריה בגרסת ההדגמה.

en: You're missing a Riven executable. The Windows executable is 'riven.exe' or 'rivendmo.exe'.
he: חסר לך הפעלה של Riven. ההפעלה של Windows היא 'riven.exe' או 'rivendmo.exe'.

en: Using the 'arcriven.z' installer file also works. In addition, you can use the Mac 'Riven' executable.
he: השימוש בקובץ ההתקנה 'arcriven.z' עובד גם כן. בנוסף, אתה יכול להשתמש בהפעלה של Mac 'Riven'.

en: You're missing 'extras.mhk'. Using the 'arcriven.z' installer file also works.
he: חסר לך 'תוספות.mhk'. השימוש בקובץ ההתקנה 'arcriven.z' עובד גם כן.

en: You are missing the following required Riven data files:
he: חסרים לך קבצי הנתונים Riven הבאים:

en: Move forward
he: תזוזה קדימה

en: Move forward left
he: תזוזה קדימה ושמאלה

en: Move forward right
he: תזוזה קדימה וימינה

en: Move backwards
he: תזוזה אחורה

en: Turn left
he: פניה שמאלה

en: Turn right
he: פניה ימינה

en: Look up
he: מבט למעלה

en: Look down
he: מבט למטה

en: Play intro videos
he: ניגון סרטוני מבוא

en: Exploration beyond this point available only within the full version of
    the game.
he: חקר מעבר לנקודה זו זמין רק בגירסה המלאה של
    המשחק.

en: At this point, the Riven Demo would
    ask if you would like to open a web browser
    to bring you to the Red Orb store to buy
    the game. ScummVM cannot do that and
    the site no longer exists.
he: בשלב זה, הדגמת Riven תעשה זאת
    שאל אם ברצונך לפתוח דפדפן אינטרנט
    להביא אותך לחנות Red Orb לקנות
    המשחק. ScummVM לא יכול לעשות זאת ו
    האתר כבר לא קיים.

en: 16:9 widescreen mod
he: טלאי מסך רחב 16:9

en: Removes letterboxing and moves some display elements, improving coverage on widescreen displays
he: הסרת מעטפות והזזת אלמנטים תצוגתיים, כדי לשפר את הכיסוי עבור תצוגות מסך רחב

en: Improved music mixing
he: עיבוד מוזיקה משופר

en: Enables dynamic MIDI mixer, improving quality, but behaving less like mTropolis Player.
he: הפעלת מערבל MIDI דינמי, האיכות משופרת, אך ההתנהגות פחות דומה לנגן mTropolis .

en: Autosave at progress points
he: שמירה אוטומטית בנקודות התקדמות

en: Automatically saves the game after completing puzzles and chapters.
he: שמירה אוטומטית בסיום חידות ופרקים.

en: Enable short transitions
he: הפעלת מעברים קצרים

en: Enables transitions that are set to maximum rate instead of skipping them.
he: הפעלת מעברים שנקבעו לקצב מרבי במקום דילוג עליהם.

en: Enable subtitles for important sound effects
he: הפעלת כתוביות עבור אפקטים קוליים חשובים

en: Enables subtitles for important sound effects.  This may reduce the difficulty of sound recognition puzzles and minigames.
he: הפעלת כתוביות עבור אפקטים קוליים חשובים.  זה עשוי להפחית את רמת הקושי של חידות ומשחקונים שתלויים בזיהוי קולי.

en: Start with debugger
he: הפעלה עם ניפוי תקלים

en: Starts with the debugger dashboard active.
he: התחלה עם לוח ניפוי תקלים פעיל.

en: Toggle debug overlay
he: מיתוג שכבת ניפוי תקלים

en: Force any playing movies to end
he: סיום מידי של כל הסרטים שמתנגנים

en: Failed to read version information from save file
he: נכשל בקריאת מידע הגרסה מקובץ השמירה

en: Failed to load save, the save file doesn't contain valid version information.
he: טעינת השמירה נכשלה, קובץ השמירה אינו מכיל מידע גרסה תקף.

en: Saved game was created with an earlier, incompatible version of ScummVM. Unable to load.
he: המשחק שנשמר נוצר באמצעות גרסה מוקדמת יותר של ScummVM, שאינה תואמת. לא ניתן לטעון.

en: Failed to load save, an error occurred when reading the save game data.
he: טעינת השמירה נכשלה, אירעה שגיאה בקריאת נתוני המשחק שנשמר.

en: An internal error occurred while attempting to write save game data
he: אירעה שגיאה פנימית בעת כתיבת נתוני המשחק שנשמר

en: An error occurred while writing the save game
he: אירעה שגיאה בעת כתיבת המשחק שנשמר

en: Unable to locate the '%s' engine data file
he: לא ניתן לאתר את קובץ נתוני המנוע '%s'

en: PS2 version is not yet supported
he: הגרסה ל-PS2 אינה נתמכת עדיין

en: Widescreen mod
he: טלאי מסך רחב

en: Enable widescreen rendering in fullscreen mode.
he: הפעלת מסירת מסך רחב במצב מסך מלא.

en: This version of Myst III has not been updated with the latest official patch.
    Please install the official update corresponding to your game's language.
    The updates can be downloaded from:
    %s
he: גרסה זו של Myst III אינה מעודכנת באמצעות הטלאי הרשמי האחרון.
    נא להתקין את העדכון הרשמי המתאים לשפת המשחק.
    את העדכונים ניתן להוריד מכאן:
    %s

en: Invalid file name for saving
he: שם קובץ לא חוקי לשמירה

en: Left Click Interact
he: פעולת לחיצה שמאלית

en: Right Click Interact
he: פעולת לחיצה ימנית

en: Fast move modifier
he: מקש תזוזה מהירה

en: Player Speech
he: דיבור שחקן

en: Enable player speech. Only works if speech is enabled in the Audio settings.
he: הפעלת דיבור שחקן. פעיל רק כאשר הדיבור מופעל בהגדרות שמע.

en: Character Speech
he: דיבור דמויות

en: Enable NPC speech. Only works if speech is enabled in the Audio settings.
he: הפעלת דיבור דמויות שאינן השחקן. פעיל רק כאשר הדיבור מופעל בהגדרות שמע.

en: Skip the Hall of Records storyboard scenes
he: דלג על מסכי לוח הסיפור של היכל העדויות

en: Allows the player to skip past the Hall of Records storyboard scenes
he: מאפשר לשחקן לדלג על מסכי לוח הסיפור של היכל העדויות

en: Scale the making of videos to full screen
he: קנה מידה את יצירת הסרטונים למסך מלא

en: Scale the making of videos, so that they use the whole screen
he: קנה מידה את יצירת הסרטונים כך שישתמשו בכל המסך

en: Repeat useful Willie's hint
he: חזרה על הרמז השימושי של ווילי

en: Repeat actual useful hint by Willie
he: חזרה על הרמז השימושי של ווילי

note: I18N: NHC is a file extension
en: NHC replacement:
he: החלפת קובץ NHC:

en: <original>
he: <מקורי>

en: Can't save game in slot %i
he: לא ניתן לשמור משחק בחריץ %i

en: Load file
he: טען קובץ

en: Loading game...
he: טוען משחק...

en: Save file
he: שמור את הקובץ

en: Saving game...
he: שומר משחק ...

en: ScummVM found that you have old saved games for Nippon Safes that should be renamed.
    The old names are no longer supported, so you will not be able to load your games if you don't convert them.
    
    Press OK to convert them now, otherwise you will be asked next time.
he: ScummVM מצא שיש לך משחקים שמורים ישנים עבור כספות ניפון שצריך לשנות את שמם.
    השמות הישנים כבר אינם נתמכים, כך שלא תוכל לטעון את המשחקים שלך אם לא תמיר אותם.
    
    לחץ על OK כדי להמיר אותם כעת, אחרת תישאל בפעם הבאה.

en: ScummVM successfully converted all your saved games.
he: ScummVM המיר בהצלחה את כל המשחקים ששמרתם.

en: ScummVM printed some warnings in your console window and can't guarantee all your files have been converted.
    
    Please report to the team.
he: ScummVM הדפיס כמה אזהרות בחלון המסוף שלך ולא יכול להבטיח שכל הקבצים שלך הומרו.
    
    אנא דווח לצוות.

en: Up/Zoom In/Move Forward/Open Doors
he: מעלה / התקרב / הזז קדימה / דלתות פתוחות

en: Down/Zoom Out
he: למטה / התרחקות

en: Action/Select
he: פעולה / בחר

en: Display/Hide Inventory Tray
he: הצג / הסתר מגש מלאי

en: Display/Hide Biochip Tray
he: הצג / הסתר מגש ביו צ'יפ

en: Toggle Center Data Display
he: החלף את תצוגת הנתונים במרכז

en: Display/Hide Info Screen
he: הצג / הסתר מסך מידע

en: Display/Hide Pause Menu
he: תצוגה / הסתר תפריט השהיה

en: Toggle Chatty AI
he: מיתוג בינה מלאכותית פטפטנית

en: This menu item is not yet implemented
he: פריט זה אינו מומש עדיין

en: Alternative intro
he: מבוא אלטרנטיבי

en: Use an alternative game intro (CD version only)
he: השתמש במבוא משחק אלטרנטיבי (גרסת CD בלבד)

en: Improved font
he: גופן משופר

en: Use an easier to read custom font
he: שימוש בגופן מותאם להקלת הקריאה

note: I18N: Inherit the Earth had a "trial" version which is a full game with a simple check
en: Windows Trial version is not supported
he: גרסת הניסיון עבור חלונות אינה נתמכת

note: I18N: Inherit the Earth had a "trial" version which is a full game with a simple check
en: macOS Trial version is not supported
he: גרסת הניסיון עבור macOS אינה נתמכת

note: I18N: Inherit the Earth had a "trial" version which is a full game with a simple check
en: Pocket PC Trial version is not supported
he: גרסת הניסיון עבור Pocket PC אינה נתמכת

en: I Have No Mouth support not compiled in
he: תמיכה במשחק I Have No Mouth לא נבנתה

en: Could not find AdLib instrument definition files
    %s and %s. Without these files,
    the music will not sound the same as the original game.
he: לא נמצאו קבצי הגדרות כלי נגינה של AdLib
    %s וגם %s. ללא קבצים אלה,
    המוזיקה לא תהיה זהה לזו שמשחק המקורי.

en: Error loading game resources.
he: שגיאה בקריאת שמירת הקובץ.

en: Skip EGA dithering pass (full color backgrounds)
he: דלג על מעבר dithering של EGA (רקעים בצבע מלא)

en: Skip dithering pass in EGA games, graphics are shown with full colors
he: דלג על מעבר מתפשט במשחקי EGA, הגרפיקה מוצגת בצבעים מלאים

en: Enable high resolution graphics
he: אפשר גרפיקה ברזולוציה גבוהה

en: Enable high resolution graphics/content
he: אפשר גרפיקה / תוכן ברזולוציה גבוהה

en: Enable black-lined video
he: אפשר סרטון עם קו שחור

en: Draw black lines over videos to increase their apparent sharpness
he: צייר קווים שחורים מעל סרטונים כדי להגדיל את החדות שלהם

en: Use high-quality video scaling
he: השתמש בקנה מידה וידאו באיכות גבוהה

en: Use linear interpolation when upscaling videos, where possible
he: השתמש באינטרפולציה לינארית בעת שינוי גודל סרטונים, במידת האפשר

en: Use high-quality "LarryScale" cel scaling
he: השתמש בקנה מידה גדול של סולם "LarryScale"

en: Use special cartoon scaler for drawing character sprites
he: השתמש בקולנוע מצויר מיוחד לציור שודדי תווים

en: Use CD audio
he: השתמש באודיו CD

en: Use CD audio instead of in-game audio, if available
he: השתמש באודיו CD במקום בשמע במשחק, אם הוא זמין

en: Use Windows cursors
he: השתמש בסמן Windows

en: Use the Windows cursors (smaller and monochrome) instead of the DOS ones
he: השתמש בסמן Windows (קטן יותר ובצבע מונוכרום) במקום ב- DOS

en: Use silver cursors
he: השתמש בסמן כסף

en: Use the alternate set of silver cursors instead of the normal golden ones
he: השתמש בקבוצת הסמנים החלופית במקום זהוב הרגיל

en: Enable content censoring
he: אפשר צנזורה של תוכן

en: Enable the game's built-in optional content censoring
he: אפשר צנזורת תוכן מובנית של המשחק

en: Upscale videos
he: סרטונים יוקרתיים

en: Upscale videos to double their size
he: סרטונים יוקרתיים להכפלת גודלם

en: Use RGB rendering
he: שימוש במסירת RGB

en: Use RGB rendering to improve screen transitions
he: שימוש במסירת RGB לשיפור המעברים בין מסכים

en: Use per-resource modified palettes
he: שימוש בערכות צבעים מותאמות לפי-משאב

en: Use custom per-resource palettes to improve visuals
he: שימוש בערכות צבעים מותאמות לפי-משאב כדי לשפר את הנראות

en: Enable bearded musicians
he: הפעלת מוזיקאים מזוקנים

en: Enable graphics that were disabled for legal reasons
he: הפעלת גרפיקה שבוטלה מסיבות משפטיות

en: MIDI mode:
he: מצב MIDI:

en: When using external MIDI devices (e.g. through USB-MIDI), select your device here
he: כאשר משתמשים בהתקני MIDI חיצוניים (כגון USB-MIDI), יש לבחור את ההתקן כאן

en: Standard (GM / MT-32)
he: סטנדרטי (GM / MT-32)

en: Incomplete game detected. You have to copy data from all the CDs.
he: נתגלה משחק שאינו שלם. יש להעתיק את הנתונים מכל התקליטורים.

en: (Autosave)
he: (שמירה אוטומטית)

en: Please use an external viewer to open the game's help file: %s
he: אנא השתמש במציג חיצוני כדי לפתוח את קובץ העזרה של המשחק: %s

en: The Poker logic is hardcoded in an external DLL, and is not implemented yet. There exists some dummy logic for now, where opponent actions are chosen randomly
he: הלוגיקה עבור פוקר מובנית בתוך DLL חיצוני, ואינה ממומשת עדיין. כרגע יש לוגיקה גולמית, בה פעולות היריב נבחרות באקראי

en: The format of this saved game is obsolete, unable to load it
he: הפורמט של המשחק שנשמר זה מיושן, לא מצליח לטעון אותו

en: Savegame version is %d, maximum supported is %0d
he: גרסת Savegame היא %d, המרבי הנתמך הוא %0d

en: This saved game was created with a different version of the game, unable to load it
he: המשחק שנשמר זה נוצר עם גרסה אחרת של המשחק, ללא אפשרות לטעון אותו

en: Cannot play back %dbpp video on a system with maximum color depth of 8bpp
he: לא ניתן לנגן וידאו %dbpp על מערכת בעומק צבע מרבי של 8bpp

en: SCI32 support not compiled in
he: תמיכה במנוע SCI32 לא נבנתה

en: Missing or corrupt game resources have been detected. Some game features may not work properly. Please check the console for more information, and verify that your game files are valid.
he: התגלו משאבי משחק חסרים או פגומים. ייתכן שתכונות משחק מסוימות לא יעבדו כראוי. אנא בדוק במסוף מידע נוסף וודא שקבצי המשחק שלך תקפים.

en: Subtitles are enabled, but subtitling in King's Quest 7 was unfinished and disabled in the release version of the game. ScummVM allows the subtitles to be re-enabled, but because they were removed from the original game, they do not always render properly or reflect the actual game speech. This is not a ScummVM bug -- it is a problem with the game's assets.
he: כתוביות מופעלות, אך כתוביות ב- King's Quest 7 לא הושלמה והושבתה בגרסת המהדורה של המשחק. ScummVM מאפשר להפעיל מחדש את הכתוביות, אך מכיוון שהוסרו מהמשחק המקורי, הם לא תמיד נותנים כראוי או משקפים את נאום המשחק בפועל. זה לא באג ScummVM - זו בעיה עם נכסי המשחק.

en: You have selected General MIDI as a sound device. Sierra has provided after-market support for General MIDI for this game in their "General MIDI Utility". Please, apply this patch in order to enjoy MIDI music with this game. Once you have obtained it, you can unpack all of the included *.PAT files in your ScummVM extras folder and ScummVM will add the appropriate patch automatically. Alternatively, you can follow the instructions in the READ.ME file included in the patch and rename the associated *.PAT file to 4.PAT and place it in the game folder. Without this patch, General MIDI music for this game will sound badly distorted.
he: בחרת ב- MIDI כללי כמכשיר קול. סיירה סיפקה תמיכה לאחר השוק לגנרל MIDI למשחק זה ב"כללית השירות MIDI ". אנא, החל את התיקון הזה כדי ליהנות ממוזיקת MIDI עם המשחק הזה. לאחר שתשיג אותו, באפשרותך לפרוק את כל קבצי ה- * .PAT הכלולים בתיקיית התוספות ScummVM ו- ScummVM יוסיף אוטומטית את התיקון המתאים. לחלופין, תוכלו לעקוב אחר ההוראות בקובץ READ.ME הכלול בתיקון ולשנות את שם הקובץ * .PAT המשויך ל- 4.PAT ולהניח אותו בתיקיית המשחק. ללא התיקון הזה, מוזיקת MIDI כללית למשחק זה תישמע מעוותת קשה.

en: Download patch
he: ההורדה הושלמה

en: (or click 'Download patch' button. But note - it only downloads, you will have to continue from there)
he: (או ללחוץ על כפתור 'הורדת טלאי'. אך יש לשים לב - רק ההורדה תתבצע, עדיין יש להמשיך משם)

en: GK2 has a fan made subtitles, available thanks to the good persons at SierraHelp.
    
    Installation:
    - download http://www.sierrahelp.com/Files/Patches/GabrielKnight/GK2Subtitles.zip
he: למשחק GK2 כתוביות מתוצרת המעריצים, שזמינות הודות לאנשים הטובים ב-SierraHelp.
    
    התקנה:
    - הורידו את הקובץ http://www.sierrahelp.com/Files/Patches/GabrielKnight/GK2Subtitles.zip

en: Characters saved inside ScummVM are shown automatically. Character files saved in the original interpreter need to be put inside ScummVM's saved games directory and a prefix needs to be added depending on which game it was saved in: 'qfg1-' for Quest for Glory 1, 'qfg2-' for Quest for Glory 2. Example: 'qfg2-thief.sav'.
he: תווים שנשמרו בתוך ScummVM מוצגים באופן אוטומטי. יש להכניס קבצי תווים שנשמרו במתורגמן המקורי בספריית המשחקים השמורים של ScummVM ויש להוסיף קידומת תלויה באיזה משחק הוא נשמר ב: 'qfg1-' עבור Quest for Glory 1, 'qfg2-' עבור Quest for Glory 2. דוגמה: 'qfg2-thief.sav'.

en: The selected audio driver requires the following file(s):
he: מנהל התקן השמע שנבחר דורש את הקבצים הבאים:

en: 
    
    Some audio drivers (at least for some games) were made
    available by Sierra as aftermarket patches and thus might not
    have been installed as part of the original game setup.
    
    Please copy these file(s) into your game data directory.
    
    However, please note that the file(s) might not be available
    separately but only as content of (patched) resource bundles.
    In that case you may need to apply the original Sierra patch.
he: 
    
    כמה מנהלי התקן שמע (לפחות עבור כמה משחקים) נוצרו
    זמין על ידי סיירה ככתמי שוק לאחר מכן, ולכן יתכן שלא
    הותקנו כחלק מהגדרת המשחק המקורית.
    
    אנא העתק את הקבצים האלה לספריית נתוני המשחק שלך.
    
    עם זאת, שים לב כי ייתכן שהקבצים לא יהיו זמינים
    בנפרד אך רק כתוכן של חבילות משאבים (טלאות).
    במקרה כזה יתכן שתצטרך להחיל את תיקון הסיירה המקורי.

en: This version of Monkey Island can't be played, because Limited Run Games provided corrupted DISK03.LEC, DISK04.LEC and 903.LFL files.
    
    Please contact their technical support for replacement files, or look online for some guides which can help you recover valid files from the KryoFlux dumps that Limited Run Games also provided.
he: לא ניתן לשחק בגרסה זו של אי הקופים, כי Limited Run Games סיפקו קבצים פגומים עבור DISK03.LEC, DISK04.LEC ו-903.LFL.
    
    נא ליצור קשר עם התמיכה הטכנית שלהם כדי להשיג קבצים חלופיים, או לחפש ברשת מדריכים שיסייעו להשיג קבצים תקינים מדמויות KyroFlux ש-Limited Run Games סיפקו גם כן.

note: I18N: Name of the online game session
en: Game Name:
he: שם משחק:

note: I18N: The user's name for online
en: Your Name:
he: שמכם:

note: I18N: Previous page button
en: ~P~revious
he: ~ P ~ נלהב

note: I18N: Next page button
en: ~N~ext
he: ~ N ~ שלוחה

en: Speech Only
he: דיבור בלבד

en: Speech and Subtitles
he: דיבור וכתוביות

en: Subtitles Only
he: כתוביות בלבד

[ctx: lowres]
en: Speech & Subs
he: דיבור ומנויים

en: Select a Proficiency Level.
he: בחר רמת מיומנות.

en: Refer to your Loom(TM) manual for help.
he: עיין במדריך הנול שלך (TM) לקבלת עזרה.

en: Practice
he: תרגול

en: Expert
he: מומחה

en: Enable the original GUI and Menu
he: הפעלת ממשק ותפריטים מקוריים

en: Allow the game to use the in-engine graphical interface and the original save/load menu. Use it together with the "Ask for confirmation on exit" for a more complete experience.
he: המשחק ישתמש בממשק גרפי פנימי של המנוע ובתפריט שמירה/טעינה המקורי. השתמשו ביחד עם "בקשה לאישור יציאה" לחוויה שלמה יותר.

en: Overture Timing:
he: תזמון אוברטורה:

en: When using replacement music, this adjusts the time when the Overture changes to the scene with the Lucasfilm and Loom logotypes.
he: כאשר משתמשים במוזיקה חלופית, זה מתאים את הזמן עד שהאוברטורה עוברת למסך עם הסמלים של האורגים ושל Lucasfilm.

en: Playback Adjust:
he: תיקון שמע:

en: When playing sound from the CD audio track, adjust the start position of the sound by this much. Use this if you often hear bits of the wrong sound.
he: כוונון זמן ההתחלה של הצליל על פי הנתון כאשר מנגנים אותו מרצועת השמע של התקליטור. מומלץ להשתמש אם שומעים קטעים של צליל לא נכון לעתים קרובות.

en: Intro Adjust:
he: התאמת הקדמה:

en: When playing the intro track, play from this point in it. Use this if the music gets cut off prematurely, or if you are unhappy with the way the music syncs up with the intro.
he: להתחיל בנקודה הזו כאשר מנגנים את רצועת ההקדמה. מומלץ להשתמש אם המוזיקה נחתכת מוקדם מדי, או אם סנכרון המוזיקה עם הפתיח אינו לטעמכם.

en: Outlook Adjust:
he: התאמת תצפית:

en: The outlook music is part of the intro track. Adjust the position in the track at which it starts playing. Use this if the music is cut off, or if you hear part of the previous music.
he: מוזיקת התצפית היא חלק מרצועת ההקדמה. התאמת המיקום בתוך הרצועה שבו היא מתחילה להתנגן. מומלץ להשתמש אם המוזיקה קטועה, או אם ניתן לשמוע חלק מהמוזיקה הקודמת.

en: Load modded audio
he: טעינת שמע משופר

en: Replace music, sound effects, and speech clips with modded audio files, if available.
he: החלפת מוזיקה, אפקטים קוליים וקטעי דיבור בקבצי שמע מותאמים, אם זמינים.

en: Multiplayer Server:
he: שרת משחק מרובה שחקנים:

en: Common keyboard commands:
he: פקודות מקלדת נפוצות:

en: Save / Load dialog
he: דו שיח שמור / טען

en: Skip line of text
he: דלג על שורת הטקסט

en: Esc
he: יציאה

en: Space
he: שטח

en: Pause game
he: השהה משחק

en: Load saved game 1-10
he: טען משחק שמור 1-10

en: Save game 1-10
he: שמור משחק 1-10

en: Music volume up / down
he: עוצמת מוזיקה למעלה / למטה

en: Text speed slower / faster
he: מהירות הטקסט איטית / מהירה יותר

en: Simulate left mouse button
he: הדמו את לחצן העכבר השמאלי

en: Tab
he: כרטיסייה

en: Simulate right mouse button
he: הדמו את לחצן העכבר הימני

en: Special keyboard commands:
he: פקודות מקלדת מיוחדות:

en: Show / Hide console
he: הצג / הסתר קונסולה

en: Start the debugger
he: הפעל את הבאגים

en: Show memory consumption
he: הצג צריכת זיכרון

en: Run in fast mode (*)
he: הפעל במצב מהיר (*)

en: Run in really fast mode (*)
he: הפעל במצב מהיר ממש (*)

en: Switch between graphics filters
he: מעבר בין פילטרים גרפיים

en: Increase / Decrease scale factor
he: הגדל / הקטן את גורם הסולם

en: Toggle aspect-ratio correction
he: מיתוג תיקון יחס ממדים

en: * Note that using ctrl-f and
he: * שים לב כי באמצעות ctrl-f ו-

en:   ctrl-g are not recommended
he:   ctrl-g אינם מומלצים

en:   since they may cause crashes
he:   מכיוון שהם עלולים לגרום לקריסות

en:   or incorrect game behavior.
he:   או התנהגות שגויה של המשחק.

en: Spinning drafts on the keyboard:
he: טיוטות מסתובבות במקלדת:

en: Main game controls:
he: בקרות משחק עיקריות:

en: Push
he: לדחוף

en: Pull
he: משוך

en: Give
he: תן

en: Open
he: פתוח

en: Go to
he: לך ל

en: Get
he: לקבל

en: Read
he: לקרוא

en: New kid
he: ילד חדש

en: Turn on
he: להדליק

en: Turn off
he: לכבות

en: Walk to
he: הולך ל

en: Pick up
he: לאסוף

en: What is
he: מה זה

en: Put on
he: להתלבש

en: Take off
he: להמריא

en: Fix
he: לתקן

en: Switch
he: החלף

en: Look
he: תראה

en: Talk
he: מדברים

en: Travel
he: נסיעות

en: To Henry / To Indy
he: להנרי / לאינדי

note: I18N: These are different musical notes
en: play C minor on distaff
he: שחק C מינור בסטף

en: play D on distaff
he: שחק D על distaff

en: play E on distaff
he: שחק E על distaff

en: play F on distaff
he: שחק F על distaff

en: play G on distaff
he: שחק G על distaff

en: play A on distaff
he: שחק א 'על רחוב

en: play B on distaff
he: שחק ב 'על distaff

en: play C major on distaff
he: שחק C מייג'ור על distaff

en: pull (Yank)
he: משיכה (ינק)

en: Talk to
he: לדבר ל

en: Look at
he: להסתכל על

en: turn oN
he: להדליק

en: turn oFf
he: לכבות

en: KeyUp
he: מפתח למעלה

en: Highlight prev dialogue
he: הדגש דיאלוג קודם

en: Highlight next dialogue
he: הדגש את הדיאלוג הבא

en: Walk
he: ללכת

en: Object
he: חפץ

en: Black and White / Color
he: שחור לבן / צבע

en: Eyes
he: עיניים

en: Tongue
he: לשון

en: Punch
he: אגרוף

en: Kick
he: בעיטה

en: Regular cursor
he: סמן רגיל

note: I18N: Comm is a communication device
en: Comm
he: קומנד

en: Save / Load / Options
he: שמירה / טעינה / הגדרות

en: Other game controls:
he: אפשרויות שליטה אחרות במשחק:

en: Inventory:
he: מלאי:

en: Scroll list up
he: גלול רשימה למעלה

en: Scroll list down
he: גלול רשימה למטה

en: Upper left item
he: פריט שמאלי עליון

en: Lower left item
he: פריט שמאלי תחתון

en: Upper right item
he: פריט מימין עליון

en: Lower right item
he: פריט מימין למטה

en: Middle left item
he: פריט שמאלי אמצע

en: Middle right item
he: פריט מימין אמצע

en: Switching characters:
he: החלפת תווים:

en: Second kid
he: ילד שני

en: Third kid
he: ילד שלישי

en: Toggle Inventory/IQ Points display
he: החלף מצב תצוגת מלאי/נקודות IQ

en: Toggle Keyboard/Mouse Fighting (*)
he: החלף מצב לחימה עם מקלדת/עכבר (*)

en: * Keyboard Fighting is always on,
he: * לחימה במקלדת תמיד מופעלת,

en:   so despite the in-game message this
he:   למרות ההודעה בתוך המשחק זה

en:   actually toggles Mouse Fighting Off/On
he:   בעצם מחליף מצב לחימה בעכבר כיבוי/הפעלה

en: Fighting controls (numpad):
he: פקדי לחימה (numpad):

en: Step back
he: צעד אחורה

en: Block high
he: חסימה גבוהה

en: Block middle
he: חסימה אמצעית

en: Block low
he: חסימה נמוכה

en: Punch high
he: אגרוף גבוה

en: Punch middle
he: אגרוף אמצעי

en: Punch low
he: אגרוף נמוך

en: Sucker punch
he: אגרוף פראייר

en: These are for Indy on left.
he: אלו כאשר אינדי בצד שמאל.

en: When Indy is on the right,
he: כאשר אינדי בצד ימין,

en: 7, 4, and 1 are switched with
he: 7, 4, ו1 מוחלפים עם

en: 9, 6, and 3, respectively.
he: 9, 6, ו3, בהתאמה.

en: Biplane controls (numpad):
he: שליטה במטוס (מקלדת נומרית):

en: Fly to upper left
he: טוס לשמאל עליון

en: Fly to left
he: טוס שמאלה

en: Fly to lower left
he: טוס לשמאל תחתון

en: Fly upwards
he: טוס מעלה

en: Fly straight
he: טוס ישר

en: Fly down
he: טוס למטה

en: Fly to upper right
he: טוס לימין עליון

en: Fly to right
he: טוס לימין

en: Fly to lower right
he: טוס לימין תחתון

en: Snap scroll on
he: גלול הצמד על

en: Snap scroll off
he: גלול את הצמד

en: Music volume:
he: עוצמת שמע:

en: Subtitle speed:
he: מהירות כתוביות:

en: The Lite version of Putt-Putt Saves the Zoo iOS is not supported to avoid piracy.
    The full version is available for purchase from the iTunes Store.
he: גרסת ה- Lite של Putt-Putt חוסכת את גן החיות iOS אינה נתמכת כדי למנוע פיראטיות.
    הגרסה המלאה זמינה לרכישה מחנות iTunes.

en: HE v71+ support is not compiled in
he: תמיכה במנוע HE v71+ לא נבנתה

en: SCUMM v7-8 support is not compiled in
he: תמיכה במנוע SCUMM v7-8 לא נבנתה

en: Show Object Line
he: הצג קו אובייקט

en: Show the names of objects at the bottom of the screen
he: הצגת שמות של אובייקטים בתחתית המסך

en: Use NES Classic Palette
he: השתמש בערכת צבעים של NES

en: Use a more neutral color palette that closely emulates the NES Classic
he: שימוש בערכת צבעים טבעית יותר שמזכירה את NES Classic

en: Trim FM-TOWNS games to 200 pixels height
he: כיווץ משחקי FM-TOWNS לגובה של 200 פיקסלים

en: Cut the extra 40 pixels at the bottom of the screen, to make it standard 200 pixels height, allowing using 'aspect ratio correction'
he: חיתוך 40 הפיקסלים הנוספים בתחתית המסך, כך שיהיה בגובה סטנדרטי של 200 פיקסלים, שמאפשר שימוש באפשרות 'תיקון יחס ממדים'

en: Play simplified music
he: ניגון מוזיקה מפושטת

en: This music was presumably intended for low-end Macs, and uses only one channel.
he: מוזיקה זו נועדה ככל הנראה למחשבי מקינטוש בדגמים הזולים, ומשתמשת רק בערוץ אחד.

en: Enable smooth scrolling
he: הפעלת גלילה חלקה

en: (instead of the normal 8-pixels steps scrolling)
he: (במקום גלילה רגילה של צעדים ברוחב 8 פיקסלים)

en: Allow semi-smooth scrolling
he: הפעלת גלילה חלקה-למחצה

en: Allow scrolling to be less smooth during the fast camera movement in the intro.
he: הפעלת גלילה פחות חלקה במהלך תנועות המצלמה המהירות במבוא.

en: Allow the game to use the in-engine graphical interface and the original save/load menu. 		Use it together with the "Ask for confirmation on exit" for a more complete experience.
he: המשחק ישתמש בממשק גרפי פנימי של המנוע ובתפריט שמירה/טעינה המקורי.		השתמשו ביחד עם "בקשה לאישור יציאה" לחוויה שלמה יותר.

en: Enable low latency audio mode
he: הפעלת מצב שמע בעיכוב מועט

en: Allows the game to use low latency audio, at the cost of sound accuracy. 		It is recommended to enable this feature only if you incur in audio latency issues during normal gameplay.
he: אפשור למשחק להשתמש בשמע בעיכוב מועט, על חשבון הדיוק בצלילים.		מומלץ להפעיל תכונה זו רק אם חוויתם בעיות עיכוב בשמע במהלך משחק רגיל.

en: Switch weapon
he: החלפת נשק

note: I18N: Lets one skip the bike/car fight sequences in Full Throttle
en: Win the bike fight cheat
he: רמאות לניצחון בקרב אופנועים

en: You have enabled 'aspect ratio correction'. However, FM-TOWNS' natural resolution is 320x240, which doesn't allow aspect ratio correction.
    Aspect ratio correction can be achieved by trimming the resolution to 320x200, under 'engine' tab.
he: מצב 'תיקון יחס ממדים' מופעל. אולם הרזולוציה הטבעית של FM-TOWNS היא 320x240, שאינה מאפשרת תיקון יחס ממדים.
    ניתן להשיג תיקון יחס ממדים על ידי חיתוך הרזולוציה ל-320x200, בלשונית 'מנוע'.

en: Could not find the 'Monkey Island' Macintosh executable to read the
    instruments from. Music will be disabled.
he: לא ניתן למצוא את ההפעלה מקינטוש 'אי הקופים' כדי לקרוא את
    מכשירים מ. המוסיקה תושבת.

en: Audio files compressed with ScummVM Tools were detected; *.BUN/*.SOU
    compression is not supported anymore for this game, audio will be disabled.
    Please copy the game from the original media without compression.
he: נתגלו קבצי שמע שנדחסו באמצעות ScummVM Tools; *.BUN/*.SOU
    הדחיסה עבור משחק זה כבר אינה נתמכת, השמע ינוטרל.
    נא להעתיק את המשחק מהמדיה המקורית ללא הדחיסה.

en: Native MIDI support requires the Roland Upgrade from LucasArts,
    but %s is missing. Using AdLib instead.
he: תמיכת MIDI מקומית דורשת את שדרוג הרולנד מ- LucasArts,
    אבל %s חסר. במקום זאת משתמשים ב- AdLib.

en: This particular version of Monkey Island 1 is known to miss some
    required resources for MT-32. Using AdLib instead.
he: גרסה זו של אי הקופים 1 ידועה כחסרה
    משאבים מסוים שנדרשים עבור MT-32. משתמשים ב-AdLib במקום.

en: Usually, Maniac Mansion would start now. But for that to work, the game files for Maniac Mansion have to be in the 'Maniac' directory inside the Tentacle game directory, and the game has to be added to ScummVM.
he: בדרך כלל, אחוזת מניאק תתחיל עכשיו. אבל כדי שזה יעבוד, קבצי המשחק של Maniac Mansion חייבים להיות בספריית 'Maniac' בתוך ספריית המשחק Tentacle, ויש להוסיף את המשחק ל- ScummVM.

en: This AMIGA version is missing (at least) the following file(s):
he: בגרסת AMIGA זו חסרים (לפחות) את הקבצים הבאים:

en: 
    Please copy these file(s) into the game data directory.
he: 
    אנא העתק קבצים אלה לספריית נתוני המשחק.

en: Pixellated scene transitions
he: מעברי מסך מפוקסלים

en: When changing scenes, a randomized pixel transition is done
he: בעת החלפת מסכים, יתבצע מעבר מפוקסל אקראי

en: Don't show hotspots when moving mouse
he: אל תציג נקודות חמות בעת העברת העכבר

en: Only show hotspot names after you actually click on a hotspot or action button
he: הצג רק שמות של נקודה חמה לאחר שתלחץ בפועל על נקודה חמה או כפתור פעולה

en: Show character portraits
he: הצג דיוקנאות תווים

en: Show portraits for the characters when conversing
he: הצג דיוקנאות עבור הדמויות בעת שיחה

en: Slide dialogs into view
he: החלק דיאלוגים לתצוגה

en: Slide UI dialogs into view, rather than simply showing them immediately
he: החלק את תיבת הדו-שיח של ממשק המשתמש לתצוגה, במקום פשוט להציג אותם מייד

en: Transparent windows
he: חלונות שקופים

en: Show windows with a partially transparent background
he: הצג חלונות עם רקע שקוף חלקית

en: The "sky.cpt" engine data file has an incorrect size.
he: קובץ נתוני המנוע "sky.cpt" כולל גודל שגוי.

en: Walk / Look / Talk
he: הליכה / מבט / שיחה

en: Skip / Close
he: דילוג / סגירה

en: Open control panel
he: פתיחת לוח הבקרה

en: Toggle fast mode
he: מיתוג מצב מהיר

en: Toggle really fast mode
he: מיתוג מצב מהיר ממש

en: Floppy intro
he: מבוא תקליטונים

en: Use the floppy version's intro (CD version only)
he: השתמש במבוא גרסת התקליטונים (גרסת CD בלבד)

en: WARNING: Deleting the autosave slot is not supported by this engine
he: אזהרה: מחיקת משבצת השמירה האוטומטית אינה נתמכת במנוע זה

en: Load modded assets
he: טעינת משאבים שנשתנו

en: Enable loading of external replacement assets.
he: הפעלת טעינה של משאבים חלופיים חיצוניים.

en: Enable linear filtering of the backgrounds images
he: הפעלת סינון לינארי של תמונות הרקע

en: When linear filtering is enabled the background graphics are smoother in full screen mode, at the cost of some details.
he: כאשר סינון לינארי מופעל תמונות הרקע יהיו חלקות יותר במצב מסך מלא, על חשבון פרטים מסוימים.

en: Enable font anti-aliasing
he: הפעלת החלקת עקומות עבור גופנים

en: When font anti-aliasing is enabled, the text is smoother.
he: כאשר החלקת-עקומות של גופנים מופעלת, הטקסט חלק יותר.

en: Software renderer does not support modded assets
he: מצב מסירה של תוכנה לא תומך המשאבים שנשתנו

en: You are missing recommended data files:
he: חסרים לך קבצי הנתונים Riven הבאים:

en: The 'fonts' folder is required to experience the text style as it was designed. The Steam release is known to be missing it. You can get the fonts from the demo version of the game.
he: התיקיה 'fonts' נדרשת כדי לחוות את סגנון הטקסט כפי שעוצב. גרסת Stream ידועה כחסרה תיקיה זו. ניתן להשיג את הגופנים מגרסת ההדגמה של המשחק.

en: 'gui.ini' is recommended to get proper font settings for the game localization.
he: מומלץ להשתמש ב-'gui.ini' עבור הגדרות גופן ראויות לגיור המשחק.

en: 'language.ini' is recommended to get localized confirmation dialogs.
he: מומלץ להשתמש ב-'language.ini' עבור שיחות אישור מגוירות.

en: 'game.exe' is recommended to get styled confirmation dialogs.
he: מומלץ להשתמש ב-'game.exe' עבור שיחות אישור מסוגננות.

en: Unable to locate the text for %s language in engine data file.
he: לא ניתן לאתר את הטקסט לשפת %s בקובץ נתוני המנוע.

en: Incorrect version of the '%s' engine data file found. Expected %d but got %d.
he: נמצאה גרסה שגויה של קובץ נתוני המנוע '%s'. צפה %d אך קיבל %d.

en: Unable to find block for part %d
he: לא ניתן למצוא חסימת חלק %d

en: Unable to find '%s' in game folder or the engine data file.
he: לא ניתן למצוא '%s' בתיקיית המשחק או בקובץ נתוני המנוע.

en: Failed to save temporary game state. Make sure your save game directory is set in ScummVM and that you can write to it.
he: נכשל בשמירת מצב משחק זמני. נא לוודא שתיקית השמירות נקבעה וש-ScummVM מסוגל לכתוב אליה.

en: Failed to load temporary game state.
he: טעינת מצב משחק זמני נכשלה.

en: Improved mode
he: מצב משופר

en: Removes some repetitive actions, adds possibility to change verbs by keyboard
he: מסיר כמה פעולות שחוזרות על עצמן, מוסיף אפשרות לשנות פעלים לפי מקלדת

en: PSX stream cutscene '%s' cannot be played in paletted mode
he: אין אפשרות לנגן זרם PSX '%s' במצב ערכת צבעים

en: MPEG-2 cutscenes found but ScummVM has been built without MPEG-2 support
he: נמצאו סרטוני MPEG-2 אך ScummVM נבנה ללא תמיכה ב- MPEG-2

en: Cutscene '%s' not found
he: הסרטון '%s' לא נמצא

en: ScummVM found that you have old saved games for Broken Sword 1 that should be converted.
    The old saved game format is no longer supported, so you will not be able to load your games if you don't convert them.
    
    Press OK to convert them now, otherwise you will be asked again the next time you start the game.
he: ScummVM מצא שיש לך משחקים שמורים ישנים עבור חרב שבור 1 שיש להמיר.
    פורמט המשחק הישן שנשמר כבר לא נתמך, כך שלא תוכל לטעון את המשחקים שלך אם לא תמיר אותם.
    
    לחץ על OK כדי להמיר אותם כעת, אחרת תישאל שוב בפעם הבאה שתתחיל במשחק.

en: Target new saved game already exists!
    Would you like to keep the old saved game (%s) or the new one (%s)?
he: יעד משחק שנשמר חדש קיים כבר!
    האם תרצה לשמור על המשחק השמור הישן (%s) או על המשחק החדש (%s)?

en: Keep the old one
he: שמור על הישן

en: Keep the new one
he: שמור על החדש

en: This is the end of the Broken Sword 1 Demo
he: זה סוף הדגמת שבור חרב 1

en: PSX cutscenes found but ScummVM has been built without RGB color support
he: סרטוני PSX נמצאו אך ScummVM נבנה ללא תמיכה בצבע RGB

en: Show object labels
he: הצג תוויות של אובייקטים

en: Show labels for objects on mouse hover
he: הצג תוויות לאובייקטים בריחוף העכבר

en: Use English speech
he: השתמש בדיבור באנגלית

en: Use English speech instead of German for every language other than German
he: השתמש בדיבור באנגלית במקום גרמנית בכל שפה שאינה גרמנית

en: Saturn CD version is not yet supported
he: הגרסה עבור Saturn CD אינה נתמכת עדיין

en: Font variant not present in '%s' engine data file.
he: גרסת גופן לא קיימת בקובץ נתוני המנוע של '%s'.

en: Saved game in slot #%d
he: משחק שמור בחריץ #%d

en: Could not quick save into slot #%d
he: לא ניתן היה לשמור במהירות בחריץ #%d

en: Saved game #%d quick loaded
he: משחק שמור #%d טעון מהיר

en: Could not quick load the saved game #%d
he: לא ניתן היה לטעון במהירות את המשחק השמור #%d

en: Are you sure you want to exit?
he: האם לצאת?

en: Unable to locate the '%s' data file.
he: לא ניתן לאתר את קובץ נתוני המנוע '%s'.

en: This version requires Giflib which was not compiled into ScummVM
he: גרסה זו דורשת את הספריה Giflib שלא נבנתה אל תוך ScummVM

en: Enable wall collisions
he: הפעלת התנגשות עם קירות

en: Enable the original wall collision damage
he: הפעלת הנזק המקורי בהתנגשות עם קירות

en: Disable save menu
he: כיבוי תפריט שמירה

en: The original only had autosaves. This allows you to save whenever you want.
he: במקור היו רק שמירות אוטומטיות. אפשרות זו מאפשרת לשמור בכל עת.

en: Enable debug mode
he: הפעלת מצב ניפוי תקלים

en: Enable the debug mode
he: הפעלת מצב ניפוי התקלים

en: Enable audio CD
he: הפעלת תקליטור שמע

en: Enable the original audio cd track
he: הפעלת רצועת השמע המקורית מהתקליטור

en: Enable sound
he: הפעלת צליל

en: Enable the sound for the game
he: הפעלת צליל עבור המשחק

en: Enable text
he: הפעלת טקסט

en: Enable the text for the game
he: הפעלת טקסט עבור המשחק

en: Enable movies
he: הפעלת סרטים

en: Enable the cutscenes for the game
he: הפעלת סרטוני מעבר עבור המשחק

en: Enable mouse
he: הפעלת עכבר

en: Enable the mouse for the UI
he: הפעלת עכבר עבור הממשק

en: Use the USA version
he: שימוש בגרסה האמריקאית

en: Enable the USA specific version flags
he: הפעלת תכונות מסוימות עבור הגרסה האמריקאית

en: Enable high resolution
he: הפעלת הפרדה גבוהה

en: Enable a higher resolution for the game
he: הפעלת הפרדה גבוהה יותר עבור המשחק

en: Debug Next Room
he: ניפוי תקלים בחדר הבא

en: Debug Previous Room
he: ניפוי תקלים בחדר הקודם

en: Debug Apply Celling Grid
he: ניפוי תקלים החלת רשת תאים

en: Debug Increase Celling Grid Index
he: ניפוי תקלים הגברת מיקום רשת תאים

en: Debug Decrease Celling Grid Index
he: ניפוי תקלים הפחתת מיקום רשת תאים

en: Debug Grid Camera Up
he: ניפוי תקלים רשת מצלמה למעלה

en: Debug Grid Camera Down
he: ניפוי תקלים רשת מצלמה למטה

en: Debug Grid Camera Left
he: ניפוי תקלים רשת מצלמה שמאלה

en: Debug Grid Camera Right
he: ניפוי תקלים רשת מצלמה ימינה

en: Place actor at center of screen
he: מיקום השחקן במרכז המסך

en: Debug Menu
he: תפריט ניפוי תקלים

en: Debug Menu Execute
he: הרצת תפריט ניפוי תקלים

en: Normal Behaviour
he: התנהגות רגילה

en: Athletic Behaviour
he: התנהגות ספורטיבית

en: Aggressive Behaviour
he: התנהגות תוקפנית

en: Discreet Behaviour
he: התנהגות התגנבותית

en: Behaviour Action
he: פעולת התנהגות

en: Change Behaviour
he: החלפת התנהגות

en: Options Menu
he: תפריט אפשרויות

en: Use Selected Object
he: שימוש בחפץ שנבחר

en: Throw Magic Ball
he: הטלת כדור קסם

en: Move Backward
he: תזוזה לאחור

en: Use Protopack
he: שימוש בפרוטו-פק

en: Open Holomap
he: פתיחת הולומפ

en: Special Action
he: פעולה מיוחדת

en: Abort
he: ביטול

en: Previous location
he: המיקום הקודם

en: Next location
he: המיקום הבא

[ctx: Options menu]
en: High resolution on
he: הפרדה גבוהה פעילה

[ctx: Options menu]
en: High resolution off
he: הפרדה גבוהה כבויה

[ctx: Options menu]
en: Wall collision on
he: התנגשות בקירות מופעלת

[ctx: Options menu]
en: Wall collision off
he: התנגשות בקירות כבויה

en: Enable frame skipping
he: הפעלת דילוג על תמונות

en: Allow the game to skip animation frames when running too slow.
he: המשחק ידלג על תמונות בהנפשה כאשר הוא רץ לאט מדי.

en: Enable frame limiting
he: הפעלת מגבלת תמונות

en: Limits the speed of the game to prevent running too fast.
he: הגבלת מהירות המשחק כדי שלא ירוץ מהר מדי.

en: Enable cheats
he: הפעלת רמאויות

en: Allow cheats by commands and a menu when player is clicked.
he: אפשור רמאויות באמצעות פקודות ותפריט כאשר לוחצים על שחקן.

en: Play foot step sounds
he: השמעת צלילי צעדים

en: Plays sound when the player moves.
he: השמעת צלילם כאשר השחקן זז.

en: Enable jump to mouse position
he: הפעלת קפיצה למיקום הסמן

en: Jumping while not moving targets the mouse cursor rather than direction only.
he: קפיצה ללא תנועה ממקדת את סמן העכבר במקום כיוון בלבד.

en: Enable font replacement
he: הפעלת החלפת גופנים

en: Replaces game fonts with rendered fonts
he: החלפת גופני המשחק בגופני מסירה

note: I18N: Silencer is the player-character in Crusader games, known as the Avatar in Ultima series.
en: Camera moves with Silencer
he: תנועת מצלמה עם המשתיק

en: Camera tracks the player movement rather than snapping to defined positions.
he: המצלמה תעקוב אחר תנועת השחק במקום להיצמד למיקומים מוגדרים.

en: Always enable Christmas easter-egg
he: הפעלת תכמין חג המולד תמיד

en: Enable the Christmas music at any time of year.
he: הפעלת מוזיקת חג המולד בכל ימות השנה.

en: Could not find correct ultima.dat datafile
he: לא ניתן למצוא קובץ נתונים ultima.dat תקין

en: loading quick save %d
he: טוען שמירה מהירה %d

en: saving quick save %d
he: שומר שמירה מהירה %d

en: Original Save
he: שמירה מקורית

en: Transfer Character
he: העברת דמות

en: Crusader
he: צלבן

en: Ultima VIII Cheats
he: רמאויות עבור Ultima VIII

en: Ultima VIII Debug
he: ניפוי תקלים עבור Ultima VIII

en: Faster animations
he: הנפשות מהירות

en: Save game
he: שמירת משחק

en: Music volume up
he: הגברת עוצמת שמע

en: Show FPS-counter
he: הצג דלפק FPS

en: Show the current number of frames per second in the upper left corner
he: הצג את המספר הנוכחי של פריימים בשנייה בפינה השמאלית העליונה

en: Sprite bilinear filtering (SLOW)
he: סינון ספרייט דו-גלילי (SLOW)

en: Apply bilinear filtering to individual sprites
he: החל סינון בי-לינארי על דמויות בודדות

en: Force to use 2D renderer (2D games only)
he: אילוץ מסירת דו-מימד (משחקים דו-ממדיים בלבד)

en: This setting forces ScummVM to use 2D renderer while running 2D games
he: הגדרה זו מאלצת את ScummVM להשתמש במסירת דו-ממד כאשר מריצים משחקים דו-ממדיים

en: FoxTail support is not compiled in
he: תמיכה במשחק FoxTail לא נבנתה

en: Hero Craft support is not compiled in
he: תמיכה במשחק Hero Craft לא נבנתה

en: Wintermute3D support is not compiled in
he: תמיכה במנוע Wintermute3D לא נבנתה

en: This game requires PNG, JPEG and Vorbis support.
he: משחק זה דורש תמיכה ב- PNG, JPEG ו- Vorbis.

en: This game requires the FoxTail subengine, which is not compiled in.
he: משחק זה דורש את תת-מנוע FoxTail, שאינו נבנה.

en: This game requires the HeroCraft subengine, which is not compiled in.
he: משחק זה דורש את תת-מנוע HeroCraft, שאינו נבנה.

en: This game requires 3D capabilities, which is not compiled in. As such, it is likely to be unplayable totally or partially.
he: משחק זה דורש יכולות תחת ממד, שלא נבנו. לכן, סביר להניח שלא ניתן לשחק בכלל או שניתן לשחק רק באופן חלקי.

en: Walk forward
he: הליכה קדימה

en: Walk backward
he: הליכה לאחור

note: I18N: Debug feature to draw lines of scene geometry: walls, walking areas, etc
en: Show scene geometry
he: הצגת גאומטריית זירה

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Next page
he: הדף הבא

en: Show hints
he: הצגת רמזים

en: Show inventory
he: הצגת מצאי

en: GUI variant A
he: נוסח GUI א'

en: GUI variant B
he: נוסח GUI ב'

en: Phone cancel button
he: לחצן טלפון ביטול

en: Phone up button
he: לחצן טלפון למעלה

en: Phone down button
he: לחצן טלפון למטה

note: I18N: Some items are scripted to have alternative "Use" action, when MiddleClick is used It may result in actor saying different text or item being decomposed to it's parts
en: Alternative action
he: פעולה חלופית

en: Phone 0 button
he: לחצן טלפון 0

en: Phone 1 button
he: לחצן טלפון 1

en: Phone 2 button
he: לחצן טלפון 2

en: Phone 3 button
he: לחצן טלפון 3

en: Phone 4 button
he: לחצן טלפון 4

en: Phone 5 button
he: לחצן טלפון 5

en: Phone 6 button
he: לחצן טלפון 6

en: Phone 7 button
he: לחצן טלפון 7

en: Phone 8 button
he: לחצן טלפון 8

en: Phone 9 button
he: לחצן טלפון 9

en: Phone * button
he: לחצן טלפון *

en: Phone # button
he: לחצן טלפון #

en: Show help
he: הצגת עזרה

en: Scroll up
he: גלילה מעלה

en: Scroll down
he: גלילה מטה

en: Change shadow type
he: שינוי סוג צללית

en: Volume max
he: עוצמה מרבית

note: I18N: Displays a debug interface with a CLI for various features
en: Show debug parser
he: הצגת ניפוי תקלים של מפרש

note: I18N: Displays a debug text message
en: Debug print
he: הדפסת ניפוי תקלים

note: I18N: Exits the game
en: Exit
he: יציאה

note: I18N: Displays a debug interface that changes light settings
en: Light helper window
he: חלון עזרה קלה

en: Run forward
he: ריצה קדימה

en: Run backward
he: ריצה לאחור

en: Turn left fast
he: פניה מהירה שמאלה

en: Turn right fast
he: פניה מהירה ימינה

note: I18N: Displays a blueprint with robot parts
en: Show blueprint
he: הצגת תכניות

en: Next action
he: פעולה הבאה

en: Previous action
he: פעולה קודמת

en: Volume off
he: עוצמה כבויה

en: Change font size
he: שינוי גודל גופן

en: Walking speed: Low
he: מהירות הליכה: נמוכה

en: Walking speed: Medium
he: מהירות הליכה: בינונית

en: Walking speed: High
he: מהירות הליכה: גבוהה

en: Cancel waiting
he: ביטול המתנה

en: First page
he: דף ראשון

en: Last page
he: דף אחרון

note: I18N: ultra_super_mega_fast_walk is the name of the variable used at game script for this speed
en: Walking speed: Ultra Super Mega Fast
he: מהירות הליכה: אולטרא סופר מגה מהירה

en: Show game credits
he: הצגת כתוביות סיום של המשחק

en: Play selected music record
he: בחירת תקליט המוזיקה הנבחר

en: Select next music record
he: בחירת תקליט המוזיקה הבא

en: Play note 1: A
he: ניגון תו 1: לה

en: Play note 2: F#
he: ניגון תו 2: פה

en: Play note 3: D#
he: ניגון תו 3: רה דיאז

en: Play note 4: C#
he: ניגון תו 4: דו דיאז

en: Play note 5: E
he: ניגון תו 5: מי

en: Play note 6: G#
he: ניגון תו 6: סול דיאז

en: Play note 7: B
he: ניגון תו 7: סי

en: Ability: Telekinesis
he: יכולת: טלקינזיס

en: Ability: Push
he: יכולת: דחיפה

en: Ability: Lightning
he: יכולת: ברק

en: Ability: Light
he: יכולת: אור

en: Ability: Wind
he: יכולת: רוח

en: Ability: Sound
he: יכולת: צליל

en: Ability: Esence
he: יכולת: תמצית

en: Ability: Exorcist
he: יכולת: גירוש שדים

en: Show hints / Dance move
he: הצגת רמזים / צעדי ריקוד

en: Dance move up
he: צעד ריקוד למעלה

en: Dance move down
he: צעד ריקוד למטה

en: Dance move left
he: צעד ריקוד שמאלה

en: Dance move right
he: צעד ריקוד ימינה

en: Cancel input
he: ביטול קלט

en: Toggle subtitles
he: מיתוג כתוביות

en: Hide hints
he: הסתרת רמזים

note: I18N: At one of the puzzles game asks to press Up key / Shift key / Down key
en: Shift key
he: מקש Shift

note: I18N: Chapayev is the name of game character, Vasily Chapayev This action makes Chapayev interact with item instead of Petka
en: Chapayev's action
he: פעולת צ'פאייב

en: Settings
he: הגדרות

en: Dialogue answer 1
he: תשובת שיחה 1

en: Dialogue answer 2
he: תשובת שיחה 2

en: Dialogue answer 3
he: תשובת שיחה 3

en: Dialogue answer 4
he: תשובת שיחה 4

note: I18N: This game is called "Pole Chudes" and it features a wheel similar to "Wheel of Fortune" TV show
en: Spin wheel slower
he: סיבוב גלגל לאט יותר

note: I18N: This game is called "Pole Chudes" and it features a wheel similar to "Wheel of Fortune" TV show
en: Spin wheel faster
he: סיבוב גלגל מהר יותר

en: Zoom out
he: התרחקות מתצוגה

en: Zoom in
he: התקרבות לתצוגה

en: Show journal
he: הצגת יומן

note: I18N: Displays a debug interface with Bezier curves
en: Bezier window
he: חלון בזייה

note: I18N: Use droid to perform an action
en: Droid's action
he: פעולת דרואיד

note: I18N: It's a Tetris game clone, this action rotates current tetris item
en: Rotate
he: סובב

note: I18N: It's a Tetris game clone, this action drops current tetris item
en: Drop
he: שמיטה

en: Player 1: Up
he: שחקן 1: למעלה

en: Player 1: Left
he: שחקן 1: שמאלה

en: Player 1: Down
he: שחקן 1: למטה

en: Player 1: Right
he: שחקן 1: ימינה

en: Player 2: Up
he: שחקן 2: למעלה

en: Player 2: Left
he: שחקן 2: שמאלה

en: Player 2: Down
he: שחקן 2: למטה

en: Player 2: Right
he: שחקן 2: ימינה

note: I18N: Displays a debug FPS counter
en: Debug FPS
he: ניפוי תקלים של תמונות בשניה

en: This saved game uses version %u, but this engine only supports up to version %d. You will need an updated version of the engine to use this saved game.
he: משחק שמור זה משתמש בגרסה %u, אך מנוע זה תומך רק עד לגרסה %d. תצטרך גרסה מעודכנת של המנוע כדי להשתמש במשחק שנשמר זה.

en: Double FPS
he: FPS כפול

en: Increase framerate from 30 to 60 FPS
he: הגדל את המסגרת מ 30 ל 60 FPS

en: Enable Venus
he: הפעל את ונוס

en: Enable the Venus help system
he: הפעל את מערכת העזרה של ונוס

en: Disable animation while turning
he: בטל אנימציה בזמן פניה

en: Disable animation while turning in panorama mode
he: בטל אנימציה בזמן פניה במצב פנורמה

en: Use high resolution MPEG video
he: השתמש בווידיאו MPEG ברזולוציה גבוהה

en: Use MPEG video from the DVD version instead of lower resolution AVI
he: השתמש בווידיאו MPEG מגירסת ה- DVD במקום ב- AVI ברזולוציה נמוכה יותר

en: Look Up
he: מבט למעלה

en: Look Down
he: מבט למטה

en: Spellbook
he: ספר לחשים

en: Score
he: ניקוד

en: Put away object
he: סילוק חפץ

en: Extract coin
he: חילוץ מטבעות

en: Preferences
he: העדפות

en: Before playing this game, you'll need to copy the required fonts into ScummVM's extras directory, or into the game directory. On Windows, you'll need the following font files from the Windows font directory: Times New Roman, Century Schoolbook, Garamond, Courier New and Arial. Alternatively, you can download the Liberation Fonts or the GNU FreeFont package. You'll need all the fonts from the font package you choose, i.e., LiberationMono, LiberationSans and LiberationSerif, or FreeMono, FreeSans and FreeSerif respectively.
he: לפני שאפשר לשחק במשחק זה, יש להעתיק את הגופנים הנדרשים אל תיקית התוספות של ScummVM, או אל תיקית המשחק. בחלונות, יש להעתיק את הגופנים להלן מתוך תיקית הגופנים של חלונות: Times New Roman, Century Schoolbook, Garamond, Courier New ו-Arial. לחלופין,ניתן להוריד את חבילת GNU FreeFont או גופני Liberation. יש להעתיק את כל הגופנים מהחבילה שנבחרה, לדוגמה, FreeMono, FreeSans ו-FreeSerif או LiberationMono, LiberationSans ו-LiberationSerif בהתאמה.
