seahorse 0 - en to hr translation catalogue (112 entries)

en: File extension for packages
hr: Dodatak datotekama za pakiranje

en: File extension for packages when handling multiple files.
hr: Dodatak datotekama za pakiranje pri rukovanju s više datoteka.

en: Handle multiple files separately
hr: Rukovanje više datoteka zasebno

en: When handling multiple files, don’t package them but process separately.
hr: Pri rukovanju s više datoteka, nemoj ih zapakirati nego ih obradi zasebno.

en: Use armor mode when encrypting
hr: Koristi zaštićeni način pri šifriranju

en: Use PGP ASCII armor mode when encrypting or signing files.
hr: Koristi PGP ASCII zaštićeni način pri šifriranju ili potpisivanju datoteka.

en: Width of the window
hr: Širina prozora

en: Width (in pixels) of the window.
hr: Širina prozora u pikselima.

en: Height of the window
hr: Visina prozora

en: Height (in pixels) of the window.
hr: Visina prozora u pikselima.

en: Encrypt…
hr: Šifriraj…

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
hr[0]: Šifriraj (i neobavezno potpiši) odabranu datoteku
hr[1]: Šifriraj odabrane datoteke
hr[2]: Šifriraj odabrane datoteke

en: Sign
hr: Potpiši

en: Sign the selected file | Sign the selected files
hr[0]: Potpiši odabranu datoteku
hr[1]: Potpiši odabrane datoteke
hr[2]: Potpiši odabrane datoteke

en: Encrypt Multiple Files
hr: Šifriraj više datoteka

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
hr: <b>Odabrali ste više datoteka ili mapa</b>

en: encrypted-package
hr: šifrirani-paket

en: Encrypt each file separately
hr: Šifriraj svaku datoteku zasebno

en: Encrypt packed together in a package
hr: Šifriraj pakete zajedno u paket

en: Packaging:
hr: Pakiranje:

en: Package Name:
hr: Naziv paketa:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
hr: Jer se datoteke nalaze na udaljenoj lokaciji, svaka datoteka će biti šifrirana zasebno.

en: Key Imported | Keys Imported
hr[0]: Ključ uvezen
hr[1]: Ključevi uvezeni
hr[2]: Ključevi uvezeni

en: Imported %i key | Imported %i keys
hr[0]: %d ključ uvezen
hr[1]: %d ključa uvezena
hr[2]: %d ključeva uvezeno

en: Imported a key for | Imported keys for
hr[0]: Ključ uvezen za
hr[1]: Ključevi uvezeni za
hr[2]: Ključevi uvezeni za

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
hr: Potpisao <i><key id='%s'/> <b>isteklo</b></i> %s.

en: Invalid Signature
hr: Neispravan potpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
hr: Potpisao <i><key id='%s'/></i> %s <b>Isteklo</b>.

en: Expired Signature
hr: Potpis istekao

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
hr: Potpisao <i><key id='%s'/> <b>Opozvano</b></i> %s.

en: Revoked Signature
hr: Opozvani potpis

en: Good Signature
hr: Valjani potpis

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
hr: Potpisao <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Untrusted Valid Signature
hr: Nepouzdani valjani potpisi

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
hr: Valjani ali <b>nepouzdani</b> potpiso od <i><key id='%s'/></i> %s.

en: Signing key not in keyring.
hr: Ključ za potpis nije u skupu ključeva.

en: Unknown Signature
hr: Nepoznat potpis

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
hr: Loš ili krivotvoreni potpis. Podaci potpisa su promijenjeni.

en: Bad Signature
hr: Krivotvoreni potpis

en: Couldn’t verify signature.
hr: Nemoguća provjera potpisa.

en: Notification Messages
hr: Poruke obavijesti

en: Wrong passphrase.
hr: Pogrešna lozinka.

en: Enter new passphrase for “%s”
hr: Upišite novu lozinku za "%s"

en: Enter passphrase for “%s”
hr: Upišite lozinku za "%s”

en: Enter new passphrase
hr: Upišite novu lozinku

en: Enter passphrase
hr: Upišite lozinku

en: Passphrase
hr: Lozinka

en: OK
hr: U redu

en: Cancel
hr: Odustani

en: Decrypt File
hr: Dešifriraj datoteku

en: Import Key
hr: Uvezi ključ

en: Verify Signature
hr: Provjera potpisa

en: Progress Title
hr: Naslov napretka

en: Import keys from the file
hr: Uvoz ključeva iz datoteke

en: Encrypt file
hr: Šifriraj datoteku

en: Sign file with default key
hr: Potpiši datoteku sa zadanim ključem

en: Encrypt and sign file with default key
hr: Šifriraj i potpiši datoteku sa zadanim ključem

en: Decrypt encrypted file
hr: Dešifriraj šifriranu datoteku

en: Verify signature file
hr: Provjeri potpis datoteke

en: Read list of URIs on standard in
hr: Čitaj popis URI-ja na standardnom ulazu

en: file…
hr: datoteka…

en: Encryption settings
hr: Postavke šifriranja

en: Couldn’t load keys
hr: Nemoguće učitavanje ključeva

en: Choose Encrypted File Name for “%s”
hr: Odaberi naziv datoteke šifriranja za %s

en: Choose Signer
hr: Odaberi potpisnika

en: Choose Signature File Name for “%s”
hr: Odaberi naziv datoteke potpisa za %s

en: Import is complete
hr: Uvoz je završen

en: Importing keys…
hr: Uvoz ključeva…

en: Import Failed
hr: Neuspjeli uvoz

en: Keys were found but not imported.
hr: Ključevi su pronađeni ali nisu uvezeni.

en: Imported key
hr: Ključ je uvezen

en: Imported %d key | Imported %d keys
hr[0]: Uvezen %d ključ
hr[1]: Uvezena %d ključa
hr[2]: Uvezeno %d ključeva

note: File to decrypt to
en: Choose Decrypted File Name for “%s”
hr: Odaberi naziv datoteke dešifriranja za %s

en: Choose Original File for “%s”
hr: Odaberi izvornu datoteku za %s

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Open
hr: _Otvori

note: * TODO: What should happen with multiple files at this point. * The last thing we want to do is cascade a big pile of error * dialogs at the user.
en: No valid signatures found
hr: Valjani potpis nije pronađen

en: File Encryption Tool
hr: Alat šifriranja datoteka

en: Encrypting
hr: Šifriranje

en: Couldn’t encrypt file: %s
hr: Nemoguće šifriranje datoteke: %s

en: Signing
hr: Potpisivanje

en: Couldn’t sign file: %s
hr: Nemoguće potpisivanje datoteke: %s

en: Importing
hr: Uvoz

en: Couldn’t import keys from file: %s
hr: Nemoguć uvoz ključeva iz datoteke: %s

en: Decrypting
hr: Dešifriranje

en: Couldn’t decrypt file: %s
hr: Nemoguće dešifriranje datoteke: %s

en: Verifying
hr: Provjera

en: Couldn’t verify file: %s
hr: Nemoguća provjera datoteke: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
hr: Samoraspakirajući zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
hr: Tar nesažeti (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
hr: Tar sažet s bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
hr: Tar sažet s bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
hr: Tar sažet s gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
hr: Tar sažet s lzop (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
hr: Tar sažet s compress (.tar.Z)

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: You have selected %d file  | You have selected %d files
hr[0]: Odabrali ste %d datoteku
hr[1]: Odabrali ste %d datoteke
hr[2]: Odabrali ste %d datoteka

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: and %d folder | and %d folders
hr[0]: i %d mapu
hr[1]: i %d mape
hr[2]: i %d mapa

en: You have selected %d file | You have selected %d files
hr[0]: Odabrali ste %d datoteku
hr[1]: Odabrali ste %d datoteke
hr[2]: Odabrali ste %d datoteka

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
hr[0]: Odabrali ste %d mapu
hr[1]: Odabrali ste %d mape
hr[2]: Odabrali ste %d mapa

en: Preparing…
hr: Pripremanje...

en: Couldn’t list files
hr: Nemoguć prikaz datoteka

en: Couldn’t package files
hr: Nemoguće pakiranje datoteka

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
hr: Dešifriranje neuspjelo. Najvjerojatnije nemate ključ dešifriranja.

en: %Y-%m-%d
hr: %d.%m.%Y

en: Couldn’t run file-roller
hr: Nemoguće pokretanje upravitelja arhice

en: The file-roller process did not complete successfully
hr: Proces upravitelja arhive nije uspješno završen

en: _Save
hr: _Spremi

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
hr: Sve datoteke ključa

en: All files
hr: Sve datoteke

en: Archive files
hr: Arhivirane datoteke

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
hr: <b>Datoteka već postoji sa ovime nazivom.</b>
    
    Želite li ju zamijeniti s novom datotekom?

en: _Replace
hr: _Zamijeni
