Seahorse - en to nl translation catalogue (110 entries)

en: File extension for packages
nl: Bestandsextensie voor archieven

en: File extension for packages when handling multiple files.
nl: Bestandsextensie voor archieven bij werken met meerdere bestanden.

en: Handle multiple files separately
nl: Elk bestand afzonderlijk verwerken

en: When handling multiple files, don’t package them but process separately.
nl: Verwerk bij werken met meerdere bestanden elk bestand apart en pak ze niet in.

en: Use armor mode when encrypting
nl: Gebruik armor-modus bij versleuteling

en: Use PGP ASCII armor mode when encrypting or signing files.
nl: Gebruik PGP ASCII armor-modus bij versleuteling of ondertekening van bestanden.

en: Width of the window
nl: Breedte van het venster

en: Width (in pixels) of the window.
nl: Breedte (in pixels) van het venster.

en: Height of the window
nl: Hoogte van het venster

en: Height (in pixels) of the window.
nl: Hoogte (in pixels) van het venster.

en: Encrypt…
nl: Versleutelen…

en: Encrypt (and optionally sign) the selected file | Encrypt the selected files
nl[0]: Bestand versleutelen (en optioneel signeren)
nl[1]: Bestanden versleutelen (en optioneel signeren)

en: Sign
nl: Ondertekenen

en: Sign the selected file | Sign the selected files
nl[0]: Bestand versleutelen
nl[1]: Bestanden versleutelen

en: Encrypt Multiple Files
nl: Meerdere bestanden versleutelen

en: <b>You have selected multiple files or folders</b>
nl: <b>U heeft meerdere bestanden of mappen geselecteerd</b>

en: Encrypt each file separately
nl: Elk bestand afzonderlijk versleutelen

en: Encrypt packed together in a package
nl: Versleuteling als totaalarchief

en: Packaging:
nl: Archieftype:

en: Package Name:
nl: Archiefnaam:

en: Because the files are located remotely, each file will be encrypted separately.
nl: Omdat de bestanden zich op andere machine bevinden, zal elk bestand afzonderlijk worden versleuteld.

en: Key Imported | Keys Imported
nl[0]: Sleutel geïmporteerd
nl[1]: Sleutels geïmporteerd

en: Imported %i key | Imported %i keys
nl[0]: %i sleutel geïmporteerd
nl[1]: %i sleutels geïmporteerd

en: Imported a key for | Imported keys for
nl[0]: Sleutel geïmporteerd voor
nl[1]: Sleutels geïmporteerd voor

note: TRANSLATORS: <key id='xxx'> is a custom markup tag, do not translate.
en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>expired</b></i> on %s.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s'/> <b>verlopen</b></i> op %s.

en: Invalid Signature
nl: Ongeldige handtekening

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s <b>Expired</b>.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s'/></i> op %s. <b>Verlopen</b>.

en: Expired Signature
nl: Verlopen handtekening

en: Signed by <i><key id='%s'/> <b>Revoked</b></i> on %s.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s' />. <b>Ingetrokken</b></i> op %s.

en: Revoked Signature
nl: Ingetrokken handtekening

en: Good Signature
nl: Geldige handtekening

en: Signed by <i><key id='%s'/></i> on %s.
nl: Ondertekend door <i><key id='%s' /></i> op %s.

en: Untrusted Valid Signature
nl: Niet-vertrouwde geldige handtekening

en: Valid but <b>untrusted</b> signature by <i><key id='%s'/></i> on %s.
nl: Geldige maar <b>niet-vertrouwde</b> ondertekening door <i><key id='%s' /></i> op %s.

en: Signing key not in keyring.
nl: Handtekening-sleutel niet in sleutelbos.

en: Unknown Signature
nl: Onbekende handtekening

en: Bad or forged signature. The signed data was modified.
nl: Incorrecte of vervalste handtekening. De ondertekende gegevens zijn niet authentiek.

en: Bad Signature
nl: Ongeldige handtekening

en: Couldn’t verify signature.
nl: Kan handtekening niet verifiëren.

en: Notification Messages
nl: Meldingen

en: Wrong passphrase.
nl: Wachtwoordzin incorrect.

en: Enter new passphrase for “%s”
nl: Voer nieuw wachtwoord in voor ‘%s’

en: Enter passphrase for “%s”
nl: Voer wachtwoord in voor ‘%s’

en: Enter new passphrase
nl: Nieuwe wachtwoordzin opgeven

en: Enter passphrase
nl: Wachtwoordzin opgeven

en: Passphrase
nl: Wachtwoordzin

en: OK
nl: Oké

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Decrypt File
nl: Bestand ontsleutelen

en: Import Key
nl: Sleutel importeren

en: Verify Signature
nl: Ondertekening verifiëren

en: Progress Title
nl: Voortgangstitel

en: Import keys from the file
nl: Sleutels uit bestand importeren

en: Encrypt file
nl: Bestand versleutelen

en: Sign file with default key
nl: Bestand ondertekenen met standaardsleutel

en: Encrypt and sign file with default key
nl: Bestand versleutelen en ondertekenen met standaardsleutel

en: Decrypt encrypted file
nl: Een versleuteld bestand ontsleutelen

en: Verify signature file
nl: Handtekeningbestand verifiëren

en: Read list of URIs on standard in
nl: Lijst met URI's lezen op de standaard invoer

en: file…
nl: bestand…

en: Encryption settings
nl: Versleutelingsinstellingen

en: Couldn’t load keys
nl: Laden van sleutels mislukt

en: Choose Encrypted File Name for “%s”
nl: Kies een versleuteldbestandsnaam voor ‘%s’

en: Choose Signer
nl: Ondertekening kiezen

en: Choose Signature File Name for “%s”
nl: Kies een ondertekeningsbestandsnaam voor ‘%s’

en: Import is complete
nl: Importeren voltooid

en: Importing keys…
nl: Sleutels importeren…

en: Import Failed
nl: Importeren mislukt

en: Keys were found but not imported.
nl: Er zijn sleutels gevonden maar niet geïmporteerd.

en: Imported key
nl: Geïmporteerde sleutel

en: Imported %d key | Imported %d keys
nl[0]: %d sleutel geïmporteerd
nl[1]: %d sleutels geïmporteerd

note: File to decrypt to
en: Choose Decrypted File Name for “%s”
nl: Kies een ontsleuteldbestandsnaam voor ‘%s’

en: Choose Original File for “%s”
nl: Kies oorspronkelijk bestand voor ‘%s’

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Open
nl: _Openen

note: * TODO: What should happen with multiple files at this point. * The last thing we want to do is cascade a big pile of error * dialogs at the user.
en: No valid signatures found
nl: Geen geldige handtekening gevonden

en: File Encryption Tool
nl: Bestandsversleuteling

en: Encrypting
nl: Versleutelen

en: Couldn’t encrypt file: %s
nl: Versleutelen van bestand mislukt: %s

en: Signing
nl: Ondertekenen

en: Couldn’t sign file: %s
nl: Ondertekenen van bestand mislukt: %s

en: Importing
nl: Importeren

en: Couldn’t import keys from file: %s
nl: Sleutels importeren vanuit bestand mislukt: %s

en: Decrypting
nl: Ontsleutelen

en: Couldn’t decrypt file: %s
nl: Bestand ontsleutelen mislukt: %s

en: Verifying
nl: Verifiëren

en: Couldn’t verify file: %s
nl: Bestand verifiëren mislukt: %s

en: Self-extracting zip (.exe)
nl: Zelf-uitpakkende zip (.exe)

en: Tar uncompressed (.tar)
nl: Tar, niet ingepakt (.tar)

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
nl: Tar, niet ingepakt

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
nl: Tar, met bzip2 ingepakt (.tar.bz2)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
nl: Tar, met gzip ingepakt (.tar.bz2)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
nl: Tar, met lzop ingepakt (.tar.lzo)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
nl: Tar, met compress ingepakt (.tar.Z)

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: You have selected %d file  | You have selected %d files
nl[0]: U heeft %d bestand geselecteerd
nl[1]: U heeft %d bestanden geselecteerd

note: TRANSLATOR: This string will become * "You have selected %d files and %d folders"
en: and %d folder | and %d folders
nl[0]: en %d map
nl[1]: en %d mappen

en: You have selected %d file | You have selected %d files
nl[0]: U heeft %d bestand geselecteerd
nl[1]: U heeft %d bestanden geselecteerd

en: You have selected %d folder | You have selected %d folders
nl[0]: U heeft %d map geselecteerd
nl[1]: U heeft %d mappen geselecteerd

en: Preparing…
nl: Voorbereiden…

en: Couldn’t list files
nl: Opvragen van bestandslijst mislukt

en: Couldn’t package files
nl: Inpakken van bestanden mislukt

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
nl: Ontsleutelen mislukt. Waarschijnlijk is de ontsleutelingssleutel niet beschikbaar.

en: Couldn’t run file-roller
nl: Uitvoeren van file-roller mislukt

en: The file-roller process did not complete successfully
nl: Het ‘file-roller’ proces is niet juist voltooid

en: _Save
nl: Op_slaan

note: Filter for PGP keys. We also include *.asc, as in many cases that extension is associated with text/plain
en: All key files
nl: Alle sleutelbestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Archive files
nl: Archiefbestanden

en: <b>A file already exists with this name.</b>
    
    Do you want to replace it with a new file?
nl: <b>Er bestaat al een bestand met deze naam.</b>
    
    Wilt u het overschrijven met een nieuw bestand?

en: _Replace
nl: _Vervangen
