seahorse - en to ka translation catalogue (186 entries)

en: Add Key Server
ka: გასაღების სერვერის დამატება

en: Custom
ka: ხელით

note: Buttons
en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Save
ka: შენახვა

en: Cannot delete
ka: წაშლის შეცდომა

en: Couldn’t export keys
ka: გასაღებების გატანის შეცდომა

en: Couldn’t export data
ka: მონაცემების გატანის შეცდომა

en: Enter the date directly
ka: თარიღის პირდაპირ შეყვანა

en: Select the date from a calendar
ka: თარიღის კალენდარიდან არჩევა

note: The buttons
en: _Cancel
ka: _გაუქმება

note: Delete item
en: _Delete
ka: წაშლა

en: Export
ka: გატანა

en: Enter PIN or password for: %s
ka: შეიყვანეთ %s-ის პაროლი ან PIN კოდი

note: The second and main entry
en: Confirm:
ka: დასტური:

en: _OK
ka: _დიახ

en: Password:
ka: პაროლი:

en: Passwords
ka: პაროლები

en: Keys
ka: გასაღებები

en: Certificates
ka: სერტიფიკატები

en: Preferences
ka: მორგება

en: None: Don’t publish keys
ka: არცერთი: არ გაასაჯაროვოთ გასაღებები

en: initial temporary item
ka: საწყისი დროებითი ჩანაწერი

en: Key Server Type:
ka: გასაღების სერვერის ტიპი:

en: Host:
ka: ჰოსტი:

en: The host name or address of the server.
ka: ჰოსტის სახელი ან IP მისამართი.

en: The port to access the server on.
ka: სერვერის პორტი.

en: Keyservers
ka: გასაღების სერვერები

en: Add keyserver
ka: გასაღების სერვერის დამატება

en: Key Synchronization
ka: გასაღების სინქრონიზაცია

en: _Publish keys to:
ka: გასაღებების გადაცემა:

en: LDAP Key Server
ka: LDAP გასაღებების სერვერი

note: WITH_LDAP
en: HTTP Key Server
ka: HTTP გასაღებების სერვერი

en: HTTPS Key Server
ka: HTTPS გასაღებების სერვერი

[ctx: Validity]
en: Unknown
ka: უცნობი

[ctx: Validity]
en: Never
ka: არასდროს

[ctx: Validity]
en: Full
ka: სრული

[ctx: Validity]
en: Disabled
ka: გამორთულია

[ctx: Validity]
en: Revoked
ka: გაუქმებული

[ctx: shortcut window]
en: Overview
ka: მიმოხილვა

[ctx: shortcut window]
en: Help
ka: დახმარება

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
ka: მენიუს გახსნა

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
ka: ახალი ელემენტის შექმნა

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
ka: ფაილიდან შემოტანა

[ctx: shortcut window]
en: Search
ka: ძებნა

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
ka: მალსახმობების სია

[ctx: shortcut window]
en: Quit
ka: გასვლა

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Which items to show
ka: რომელი ჩანაწერები ვაჩვენო

en: Width of the side pane
ka: გვერდითა პანელის სიგანე

en: No longer in use.
ka: აღარ გამოიყენება.

en: Show trust column
ka: ნდობის სვეტის ჩვენება

en: Show type column
ka: ტიპის სვეტის ჩვენება

en: Width of the window
ka: ფანჯრის სიგანე

en: Height of the window
ka: ფანჯრის სიმაღლე

en: The GNOME Project
ka: პროექტი "GNOME"

en: Couldn’t unlock
ka: განბლოკვის შეცდომა

en: Couldn’t add item
ka: ჩანაწერის დამატების შეცდომა

en: Password
ka: პაროლი

en: Unknown date
ka: უცნობი თარიღი

en: _Set as default
ka: ნაგულისხმებად დაყენება

en: Change _Password
ka: პაროლის შეცვლა

en: Show/Hide password
ka: პაროლის ჩვენება / დამალვა

en: Add Password
ka: პაროლის დამატება

en: _Description:
ka: _აღწერილობა:

en: _Password:
ka: _პაროლი:

en: Add
ka: დამატება

en: Item Properties
ka: ობიექტის თვისებები

en: Description
ka: აღწერა

en: Copy
ka: დააკოპირე

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use
ka: გამოყენება

en: Type
ka: ტიპი

en: Server
ka: სერვერი

en: Login
ka: შესვლა

en: Details
ka: დეტალები

en: Delete Password
ka: პაროლის წაშლა

en: Name
ka: სახელი

en: Created on
ka: შექმნის დრო

en: Change password
ka: პაროლის შეცვლა

en: Set as default
ka: ნაგულისხმებად დაყენება

en: Key _Type
ka: გასაღების _ტიპი

en: Key _Length
ka: გასაღების _სიგრძე

en: Expiration Date
ka: _ვადა

en: Add User ID
ka: მომხმარებლის ID-ის დამატება

note: Full name of the key, usually the name of the user.
en: Full _Name
ka: _სრული სახელი

en: _Email Address
ka: ელფოსტის მისამართი

en: The operation was cancelled
ka: ოპერაცია შეწყვეტილ იქნა

en: Expiry: %s
ka: ვადა: %s

en: C_hange
ka: _შეცვლა

en: PGP keys
ka: PGP გასაღები

en: C_reate
ka: _შექმნა

en: Wrong password
ka: არასწორი პაროლი

en: Wrong passphrase.
ka: არასწორი საიდუმლო ფრაზა.

en: Enter new passphrase
ka: ახალი საკვანძო ფრაზა

en: Passphrase
ka: კოდური ფრაზა

en: _Resize
ka: ზომის შეცვლა

en: All image files
ka: ყველა გამოსახულების ფაილი

en: All JPEG files
ka: JPEG ფაილები

en: All files
ka: ყველა ფაილი

en: _Open
ka: _გახსნა

en: No reason
ka: მიზეზის გარეშე

en: Compromised
ka: კომპრომენტირებულია

en: _Reason:
ka: _მიზეზი:

en: Key Name
ka: გასაღებსი სახელი

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: Import
ka: შემოტანა

en: Where to search:
ka: სად მოვძებნო:

en: _Search
ka: _ძებნა

en: Invalid URI: %s
ka: არასწორი URI: %s

en: Error changing password
ka: შეცდომა პაროლის შეცვლისას

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Private key
ka: %s — პირადი გასაღები

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Public key
ka: %s — საჯარო გასაღები

note: TRANSLATORS: (unknown) expiry date
en: (unknown)
ka: (უცნობია)

[ctx: Expires]
en: Never
ka: არასდროს

en: Couldn’t export key
ka: გასაღების გატანის შეცდომა

en: Export _public key
ka: _საჯარო გასაღების ატანა

en: Export _secret key
ka: _საიდუმლო გასაღების გატანა

en: Comment
ka: კომე_ნტარი

en: Key ID
ka: გასაღების ID

en: Fingerprint
ka: თითის ანაბეჭდი

en: Expires
ka: იწურება

en: User IDs
ka: მომხმარებლის ID-ები

en: Add user ID
ka: მომხმარებლის ID-ის დამატება

en: Subkeys
ka: ქვეგასაღებები

en: Trust
ka: ნდობა

[ctx: Validity]
en: Fully
ka: სრულად

[ctx: Validity]
en: Ultimately
ka: მთლიანად

en: Encrypt
ka: დაშიფრვა

en: Sign
ka: ხელმოწერა

en: Certify
ka: სერტიფიკაცია

en: Authenticate
ka: ავთენტიფიკაცია

en: Key
ka: გასაღები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Usages
ka: გამოყენებებ

en: Created
ka: შექმნილია

en: Revoke
ka: გაუქმება

note: Translators: This text refers to deleting an item from its type's backing store
en: Delete
ka: წაშლა

en: Signatures
ka: ხელმოწერები

en: Sending data
ka: მონაცემების გაგზავნა

en: Unavailable
ka: მიუწვდომელია

en: Certificate
ka: სერტიფიკატი

en: Personal certificate
ka: პირადი სერტიფიკატი

en: Private key
ka: პირადი გასაღები

en: Unnamed
ka: უსახელო

en: Create
ka: შექმნა

en: _Save
ka: _შენახვა

en: Certificate request
ka: სერტიფიკატის მოთხოვნა

[ctx: Label]
en: Unknown
ka: უცნობი

en: New private key
ka: ახალი პირადი გასაღები

en: Label:
ka: ჭდე:

en: Name (CN):
ka: სახელი (CN):

en: Version of this application
ka: ამ აპლიკაციის ვერსია

en: _Import
ka: _შემოტანა

en: Import failed
ka: შემოტანის შეცდომა

note: The prompt
en: Import Key
ka: გასაღების შემოტანა

en: _Preferences
ka: გამართვა

en: _Help
ka: _დახმარება

en: _Keyboard Shortcuts
ka: კლავიატურის მალსახმობები

en: GPG key
ka: GPG გასაღები

en: Import from file…
ka: ფაილიდან შემოტანა…

en: Back
ka: უკან

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Unlock
ka: განბლოკვა

note: Translators: This is only relevant for "Password" items
en: Copy secret
ka: კოდის დაკოპირება

en: Export…
ka: გატანა…

en: Properties
ka: პარამეტრები

note: Lock and unlock items
en: _Lock
ka: _ჩაკეტვა

en: _Unlock
ka: _განბლოკვა

note: Properties item
en: _Properties
ka: _თვისებები

en: SSH Key
ka: SSH გასაღები

en: 1024 bits
ka: 1024 ბიტი

en: 256 bits
ka: 256 ბიტი

en: Unknown type
ka: უცნობი ტიპი

en: SSH key
ka: SSH გასაღები

en: _Description
ka: _აღწერილობა

en: _Generate
ka: _გენერაცია

[ctx: name-of-ssh-key]
note: Name of key, often a persons name
en: Name
ka: სახელი

en: Algorithm
ka: ალგორითმი

en: Location
ka: მდებარეობა

en: Public Key
ka: საჯარო გასაღები

en: _Export
ka: გატანა

en: _Delete SSH Key
ka: SSH გასაღების წაშლა

en: _Server address:
ka: _სერვერის მისამართი:

en: eg: fileserver.example.com:port
ka: მაგ: fileserver.example.com:პორტი

en: _Login name:
ka: მომხმარებლის სახელი:

en: Set Up
ka: მორგება

en: OpenSSH keys
ka: OpenSSH გასაღებები
