seahorse master - en to kk translation catalogue (403 entries)

en: Add Key Server
kk: Кілттер серверін қосу

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

note: Buttons
en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Save
kk: Сақтау

en: Cannot delete
kk: Өшіру мүмкін емес

en: Couldn’t export keys
kk: Кілттерді экспорттау мүмкін емес

en: Couldn’t export data
kk: Деректерді экспорттау мүмкін емес

en: Enter the date directly
kk: Күнді тікелей енгізу

en: Select the date from a calendar
kk: Күнтізбеден күнді таңдаңыз

note: The buttons
en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

note: Delete item
en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: Export
kk: Экспорт

en: Enter PIN or password for: %s
kk: Келесі үшін PIN не парольді енгізіңіз: %s

note: The second and main entry
en: Confirm:
kk: Растау:

en: _OK
kk: _ОК

en: Password:
kk: Пароль:

en: Passwords
kk: Парольдер

en: Keys
kk: Кілттер

en: Certificates
kk: Сертификаттар

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: None: Don’t publish keys
kk: Ешнәрсе: Кілттерді жарияламау

en: initial temporary item
kk: бастапқы уақытша нәрсе

en: Key Server Type:
kk: Кілттер серверінің түрі:

en: Host:
kk: Хост:

en: The host name or address of the server.
kk: Сервердің торап аты не адресі.

en: The port to access the server on.
kk: Серверге қатынау үшін порт.

en: Keyservers
kk: Кілттер серверлері

en: Add keyserver
kk: Кілттер серверін қосу

en: Key Synchronization
kk: Кілттерді синхрондау

en: _Publish keys to:
kk: Кілттерді қайда _жариялау:

en: Automatically retrieve keys from _key servers
kk: Кілттерді _кілттер серверлерінен автоалу

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
kk: Өз_гертілген кілттерді кілттер серверлерімен автосинхрондау

en: LDAP Key Server
kk: LDAP кілттер сервері

note: WITH_LDAP
en: HTTP Key Server
kk: HTTP кілттер сервері

en: HTTPS Key Server
kk: HTTPS кілт сервері

[ctx: Validity]
en: Unknown
kk: Белгісіз

[ctx: Validity]
en: Never
kk: Ешқашан

[ctx: Validity]
en: Marginal
kk: Орташа

[ctx: Validity]
en: Full
kk: Толық

[ctx: Validity]
en: Ultimate
kk: Өте жақсы

[ctx: Validity]
en: Disabled
kk: Сөндірулі

[ctx: Validity]
en: Revoked
kk: Қайта шақырылған

[ctx: shortcut window]
en: Overview
kk: Шолу

[ctx: shortcut window]
en: Help
kk: Көмек

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
kk: Мәзірді ашу

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
kk: Жаңа элементті жасау

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
kk: Элементті файлдан импорттау

[ctx: shortcut window]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
kk: Жарлықтар тізімі

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
kk: Навигация

[ctx: shortcut window]
en: Select previous keyring
kk: Алдыңғы кілттер бауын таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Select next keyring
kk: Келесі кілттер бауын таңдау

[ctx: shortcut window]
en: Show sidebar (on small screens)
kk: Бүйір панельді көрсету (кішкентай экрандарда)

[ctx: shortcut window]
en: Show keyring contents (on small screens)
kk: Кілттер бауының мазмұнын көрсету (кішкентай экрандарда)

en: Auto retrieve keys
kk: Кілттерді автоматты түрде алу

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
kk: Кілттерді кілттер серверлерінен автоматты түрде алу керек пе, жоқ па.

en: Auto publish keys
kk: Кілттерді автожариялау

en: Whether or not modified keys should be automatically published.
kk: Өзгертілген кілттерді автоматты түрде жариялау керек пе, жоқ па.

en: Publish keys to this key server
kk: Кілттерді бұл кілттер серверіне жариялау

en: Last key servers used
kk: Соңғы қолданылған кілттер сервері

en: Show keyrings sidebar
kk: Кілттер баулары панелін көрсету

en: Show keyrings sidebar in Seahorse.
kk: Seahorse бүйір панелін көрсету.

en: Which items to show
kk: Қай элементтерді көрсету керек

en: Width of the side pane
kk: Бүйір панелінің ені

en: The default width of the side pane.
kk: Бүйір панелінің бастапқы ені.

en: The keyrings chosen
kk: Таңдалған кілттер баулары

en: Show validity column
kk: Жарамдылық бағанын көрсету

en: No longer in use.
kk: Енді қолданылмайды.

en: Show expiry column
kk: Мерзімі аяқталуы бағанын көрсету

en: Show trust column
kk: Сенімділік бағанын көрсету

en: Show type column
kk: Түрі бағанын көрсету

en: Width of the window
kk: Терезе ені

en: Width (in pixels) of the window.
kk: Терезенің ені (пиксельмен).

en: Height of the window
kk: Терезенің биіктігі

en: Height (in pixels) of the window.
kk: Терезенің биіктігі (пиксельмен).

en: Passwords and Keys
kk: Парольдер және кілттер

en: Manage your passwords and encryption keys
kk: Парольдерді және шифрлеу кілттерін басқару

en: With Passwords and Keys you can create and manage PGP keys, create and manage SSH keys, publish and retrieve keys from key servers, cache your passphrase so you don’t have to keep typing it and backup your keys and keyring.
kk: Парольдер мен Кілттер қолданбасы көмегімен сіз PGP кілттерін жасау және басқару, SSH кілттерін жасау және басқару, кілттер серверлеріне кілттерді жариялау және олардан алу, кілттік фразаны қайта-қайта тере бермеу үшін оны кэштеу, кілттер және кілттер бауының қор көшірмелерін жасау әрекеттерін жасай аласыз.

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;
kk: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;кілттер бауы;шифрлеу;қауіпсіздік;қолтаңба;

en: Stored personal passwords, credentials and secrets
kk: Сақталған жеке парольдер, деректер және құпиялар

en: Couldn’t unlock
kk: Блоктаудан босату мүмкін емес

en: Couldn’t add item
kk: Нәрсені қосу мүмкін емес

en: Password or Secret
kk: Пароль немесе құпия

en: Network connection secret
kk: Желілік байланыс паролі

en: Wi-Fi password
kk: Wi-Fi паролі

en: Network password
kk: Желілік пароль

en: GNOME Web password
kk: GNOME веб браузері паролі

en: Google Chrome password
kk: Google Chrome паролі

en: Instant messaging password
kk: Жедел хабарласу паролі

note: Translators: This should be the same as the string in empathy
en: IM account password for
kk: Жедел хабарласу паролі, тіркелгі:

en: Telepathy password
kk: Telepathy паролі

en: GNOME Online Accounts password
kk: Gnome желілік тіркелгілер паролі

en: Save changes for this item?
kk: Бұл элемент өзгерістерін сақтау керек пе?

en: Access a network share or resource
kk: Желілік ортақ бумаға немесе ресурске қатынау

en: Access a website
kk: Вебсайтқа қатынау

en: Unlocks a PGP key
kk: PGP кілтінің блоктауын ашады

en: Unlocks a Secure Shell key
kk: Қауіпсіз қоршам кілтінің блоктауын ашады

en: Saved password or login
kk: Сақталған пароль немесе логин

en: Network Credentials
kk: Желілік тіркелу мәліметтері

en: Password
kk: Пароль

en: Couldn’t change password.
kk: Парольді өзгерту мүмкін емес.

en: Couldn’t set description.
kk: Сипаттамасын орнату мүмкін емес.

en: Error deleting the password.
kk: Парольді өшіру қатесі.

en: Stored note
kk: Сақталған естелік

en: Keyring password
kk: Кілттер бауының паролі

en: Encryption key password
kk: Шифрлеу кілтінің паролі

en: Key storage password
kk: Кілттер қоймасының паролі

en: Network Manager secret
kk: Желілік басқарушы паролі

en: Are you sure you want to delete the password “%s”?
kk: "%s" паролін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
kk[0]: %d паролді өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Couldn’t add keyring
kk: Кілттер бауын қосу мүмкін емес

en: Unknown date
kk: Күні белгісіз

en: A keyring that is automatically unlocked on login
kk: Жүйеге кірген кезде блоктауы автоматты түрде ашылатын кілттер бауы

en: A keyring used to store passwords
kk: Парольдерді сақтауға қолданылатын кілттер бауы

en: Couldn’t set default keyring
kk: Үнсіз келісім бойынша кілттер бауын орнату мүмкін емес

en: Couldn’t change keyring password
kk: Кілттер бауының паролін өзгерту мүмкін емес

en: _Set as default
kk: Бастапқы ретінде ор_нату

en: Change _Password
kk: _Парольді өзгерту

en: Are you sure you want to delete the password keyring “%s”?
kk: "%s" парольдік кілттер бауын өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: I understand that all items will be permanently deleted.
kk: Барлық элементтер толығымен өшірілетінін түсінемін.

en: Show/Hide password
kk: Парольді көрсету/жасыру

en: Add Password
kk: Парольді қосу

en: _Keyring:
kk: _Кілттер бауы:

en: _Description:
kk: Ан_ықтамасы:

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: Add
kk: Қосу

en: Add password keyring
kk: Кілттер бауын қосу

en: New Keyring Name:
kk: Жаңа кілттер бауының аты:

en: Item Properties
kk: Элемент қасиеттері

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Copy
kk: Көшіріп алу

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use
kk: Қолдану

en: Type
kk: Түрі

en: Server
kk: Сервер

en: Login
kk: Логин

en: Details
kk: Ақпараты

en: Delete Password
kk: Парольді өшіру

en: Keyring properties
kk: Кілттер бауының баптаулары

en: Name
kk: Аты

en: Created on
kk: Жасалған күні

en: Change password
kk: Парольді өзгерту

en: Set as default
kk: Бастапқы ретінде орнату

en: Add subkey to %s
kk: %s үшін ішкі кілтті қосу

en: DSA (sign only)
kk: DSA (тек қолтаңба қою)

en: ElGamal (encrypt only)
kk: ElGamal (тек шифрлеу)

en: RSA (sign only)
kk: RSA (тек қолтаңба қою)

en: RSA (encrypt only)
kk: RSA (тек шифрлеу)

en: Key _Type
kk: Кілт _түрі

en: Key _Length
kk: Кілт ұ_зындығы

en: Length of Key
kk: Кілт ұзындығы

en: Expiration Date
kk: Мерзімі аяқталу күні

en: Never E_xpires
kk: Мерзімі ешқаша_н аяқталмайды

en: If key never expires
kk: Кілттің мерзімі ешқашан аяқталмаса

en: Generate a new subkey
kk: Жаңа ішкі кілтін генерациялау

note: Full name of the key, usually the name of the user.
en: Full _Name
kk: _Толық аты

en: Must be at least 5 characters long
kk: Ұзындығы 5 таңбадан кем болмауы керек

en: _Email Address
kk: _Эл. пошта адресі

en: Optional email address
kk: Міндетті емес эл. пошта адресі

en: The operation was cancelled
kk: Әрекеттен бас тартылды

en: Couldn’t change expiry date
kk: Аяқталу мерзімін өзгерту мүмкін емес

en: Expiry: %s
kk: Мерзімінің аяқталуы: %s

en: _Never expires
kk: Мерзімі ешқаша_н аяқталмайды

en: C_hange
kk: Ө_згерту

en: Multiple Keys
kk: Бірнеше кілт

en: Key Data
kk: Кілт деректері

en: PGP keys
kk: PGP кілттері

en: Couldn’t generate PGP key
kk: PGP кілтін генерациялау мүмкін емес

en: Generating key
kk: Кілтті генерациялау

en: New PGP key
kk: Жаңа PGP кілті

en: _Comment
kk: Тү_сіндірме

en: Encryption _Type
kk: Шифрлеу _түрі

en: Key _Strength (bits)
kk: Кілт қа_таңдығы (бит)

en: E_xpiration Date
kk: Мер_зімі аяқталу күні

en: C_reate
kk: Ж_асау

en: Generate a new key
kk: Жана кілтті жасау

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
kk: %s толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
kk[0]: %d кілтті толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Wrong password
kk: Пароль қате

en: Wrong passphrase.
kk: Кілттік фразасы қате.

en: Enter new passphrase for “%s”
kk: "%s" үшін жаңа кілттік фразаны енгізіңіз

en: Enter passphrase for “%s”
kk: "%s" үшін кілттік фразаны енгізіңіз

en: Enter new passphrase
kk: Жаңа кілттік фразаны енгізіңіз

en: Enter passphrase
kk: Кілттік фразаны енгізіңіз

en: Passphrase
kk: Кілттік фраза

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
kk[0]: %d кілт жүктелді

en: GnuPG keys
kk: GnuPG кілттері

en: _Don’t Resize
kk: Өлшемін өзгерт_пеу

en: _Resize
kk: Ө_лшемін өзгерту

en: All image files
kk: Барлық сурет файлдары

en: All JPEG files
kk: Барлық JPEG файлдары

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Choose Photo to Add to Key
kk: Кілтке қосу үшін фотоны таңдаңыз

en: _Open
kk: А_шу

en: Couldn’t prepare photo
kk: Фотоны дайындау мүмкін емес

en: Couldn’t add photo
kk: Фотоны қосу мүмкін емес

en: Couldn’t delete photo
kk: Фотоны өшіру мүмкін емес

en: Couldn’t revoke subkey
kk: Ішкі кілтті қайта шақыру мүмкін емес

en: Revoke: %s
kk: Қайта шақыру: %s

en: No reason
kk: Себебі жоқ

en: No reason for revoking key
kk: Кілтті қайта шақыру үшін себеп жоқ

en: Superseded
kk: Орынбасқан

en: Not Used
kk: Қолданылмайды

en: Key is no longer used
kk: Кілт енді қолданылмайды

en: _Reason:
kk: _Себебі:

en: Optional description of revocation
kk: Қайта шақырудың міндетті емес себебі

en: Revoke key
kk: Кілтті қайта шақыру

en: Re_voke
kk: Қа_йта шақыру

en: Couldn’t sign key
kk: Кілттерге қолтаңба қою мүмкін емес

en: Sign Key
kk: Кілтке қолтаңба қою

en: Key Name
kk: Кілт аты

en: How carefully have you checked this key?
kk: Бұл кілтті қаншалықты мұқият тексердіңіз?

en: _Not at all
kk: _Мүлдем жоқ

en: _Casually
kk: Қа_лыпты

en: _Very Carefully
kk: Ө_те тиянақты

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Key import succeeded
kk: Кілтті импорттау сәтті аяқталды

en: Import
kk: Импорттау

en: Can’t import key
kk: Кілтті импорттау мүмкін емес

en: Remote keys
kk: Қашықтағы кілттер

en: The search for keys failed.
kk: Кілттерді іздеу сәтсіз аяқталды.

en: Find Remote Keys
kk: Қашықтағы кілттерді табу

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
kk: Бұл басқалардың кілттерін интернеттен табады. Ол кілттерді сіздің жергілікті кілттер бауыңызға импорттауға болады.

en: _Search for keys containing:
kk: Құрамында келесі бар кілттерді і_здеу:

en: Where to search:
kk: Қайдан іздеу:

en: _Search
kk: І_здеу

en: Couldn’t publish keys to server
kk: Кілттерді серверге жариялау мүмкін емес

en: Couldn’t retrieve keys from server: %s
kk: Серверден кілттерді алу мүмкін емес: %s

en: Synchronizing keys…
kk: Кілттерді синхрондау…

en: Sync Keys
kk: Кілттерді синхрондау

en: _Key Servers
kk: _Кілттер серверлері

en: _Sync
kk: _Синхрондау

en: PGP Keys
kk: PGP кілттері

en: (and %d other) | (and %d others)
kk[0]: (және %d басқа)

en: Personal PGP key
kk: Жеке PGP кілті

en: PGP key
kk: PGP кілті

en: Couldn’t change primary photo
kk: Біріншілік фотоны өзгерту мүмкін емес

en: Error changing password
kk: Парольді өзгерту қатесі

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Private key
kk: %s — Жеке кілті

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Public key
kk: %s — Публикалық кілті

note: TRANSLATORS: (unknown) expiry date
en: (unknown)
kk: (белгісіз)

[ctx: Expires]
en: Never
kk: Ешқашан

en: Couldn’t export key
kk: Кілтті экспорттау мүмкін емес

en: Export _public key
kk: А_шық кілтті экспорттау

en: Export _secret key
kk: Ж_еке кілтті экспорттау

en: Add a photo to this key
kk: Бұл кілтке фотоны қосу

en: Remove this photo from this key
kk: Бұл кілттен фотоны өшіру

en: Go to previous photo
kk: Алдыңғы фотоға өту

en: Go to next photo
kk: Келесі фотоға өту

en: Comment
kk: Түсіндірме

en: Key ID
kk: Кілт идентификаторы

en: Fingerprint
kk: Баспасы

en: Expires
kk: Мерзімі аяқталады

en: Trust
kk: Сену

[ctx: Validity]
en: Marginally
kk: Орташа

[ctx: Validity]
en: Fully
kk: Толығымен

[ctx: Validity]
en: Ultimately
kk: Өте жақсы

en: Sign key
kk: Кілтке қолтаңба қою

en: Revoke key signature
kk: Кілт қолтаңбасын қайта шақыру

en: _Revoke
kk: Қа_йта шақыру

en: Encrypt
kk: Шифрлеу

en: Sign
kk: Қолтаңба

en: Authenticate
kk: Аутентификация

en: Key
kk: Кілт

en: Couldn’t delete subkey
kk: Ішкі кілтті өшіру мүмкін емес

en: Never expires
kk: Мерзімі ешқашан аяқталмайды

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Change expiration date
kk: Жарамдылық мерзімін өзгерту

en: Revoke subkey
kk: Ішкі кілтті қайта шақыру

en: Usages
kk: Пайдаланулар

en: Created
kk: Жасалған

en: Revoke
kk: Қайта шақыру

note: Translators: This text refers to deleting an item from its type's backing store
en: Delete
kk: Өшіру

en: Are you sure you want to permanently delete the “%s” user ID?
kk: "%s" пайдаланушы идентификаторын өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Couldn’t delete user ID
kk: Пайдаланушы идентификаторын өшіру мүмкін емес

en: Couldn’t change primary user ID
kk: Біріншілік пайдаланушы идентификаторын өзгерту мүмкін емес

note: Translators: (Unknown) signature name
en: (Unknown)
kk: (Белгісіз)

en: Exporting data
kk: Деректерді экспорттау

en: Retrieving data
kk: Деректерді алу

en: Importing data
kk: Деректерді импорттау

en: Sending data
kk: Ақпарат жіберілуде

en: Unavailable
kk: Қолжетерсіз

en: Certificate
kk: Сертификат

en: Certificates (DER encoded)
kk: Сертификаттар (DER-кодталуы)

en: Personal certificate and key
kk: Жеке сертификат және кілті

en: Personal certificate
kk: Жеке сертификат

en: Are you sure you want to permanently delete %d certificate? | Are you sure you want to permanently delete %d certificates?
kk[0]: %d сертификатты толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Couldn’t generate private key
kk: Жеке кілтті генерациялау мүмкін емес

en: Unnamed private key
kk: Атаусыз жеке кілт

en: Private key
kk: Жеке кілт

en: Unnamed
kk: Атаусыз

en: Failed to export certificate
kk: Сертификатты экспорттау сәтсіз аяқталды

en: Couldn’t delete
kk: Өшіру мүмкін емес

en: Create
kk: Жасау

en: Couldn’t create certificate request
kk: Сертификатқа сұранымды жасау мүмкін емес

en: Save certificate request
kk: Сертификатқа сұранымды сақтау

en: _Save
kk: _Сақтау

en: Certificate request
kk: Сертификатқа сұраным

en: PEM encoded request
kk: PEM шифрленген сұранымы

en: Couldn’t save certificate request
kk: Сертификатқа сұранымды сақтау мүмкін емес

[ctx: Label]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: X.509 certificates and related keys
kk: X.509 сертификаттары және тиісті кілттер

en: New private key
kk: Жаңа жеке кілті

en: Create a new private key
kk: Жаңа жеке кілтті жасау

en: Label:
kk: Белгі:

en: Stored at:
kk: Сақталған жері:

en: Key _Type:
kk: Кіль _түрі:

en: Key _Strength (bits):
kk: Кілт қа_таңдығы (бит):

en: Delete this certificate or key
kk: Бұл сертификатты немесе кілтті өшіру

en: Export the certificate
kk: Сертификатты экспорттау

en: Request Certificate
kk: Сертификатқа сұраным жасау

en: Create a certificate request file for this key
kk: Бұл кілт үшін сертификатқа сұраным файлын жасау

en: Create a certificate request file.
kk: Сертификатқа сұраным файлын жасау.

en: Name (CN):
kk: Аты (CN):

en: Contributions:
kk: Үлес қосқандар:

en: Version of this application
kk: Осы бағдарламасының нұсқасы

en: Seahorse Project Homepage
kk: Seahorse жобасының үй парағы

en: Data to be imported
kk: Импортталатын деректер

en: _Import
kk: И_мпорттау

en: Import failed
kk: Импорттау сәтсіз аяқталды

note: The prompt
en: Import Key
kk: Кілтті импорттау

note: TODO: This should come from libgcr somehow
en: All key files
kk: Барлық кілттер файлдары

en: Dropped text
kk: Тасталған мәтін

en: Clipboard text
kk: Алмасу буфері мәтіні

en: Couldn’t unlock keyring
kk: Кілттер бауы бұғаттауын шешу мүмкін емес

en: Change Passphrase
kk: Пароль

en: New _Passphrase:
kk: Жаңа _кілттік фраза:

en: Confirm new passphrase
kk: Жаңа кілттік фразасын растаңыз

en: Con_firm Passphrase:
kk: Кілттік фразаны _растау:

en: _Find remote keys…
kk: Қашықтағы кілттерді та_бу…

en: _Sync and publish keys…
kk: Кілттерді _синхрондау және жариялау…

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _About Passwords and Keys
kk: Парольдер және кілттер _туралы

en: Filter items:
kk: Элементтерді сүзгілеу:

en: Show _trusted
kk: Сенім_ділерді көрсету

en: Secure Shell key
kk: Қауіпсіз қоршам кілті

en: GPG key
kk: GPG кілті

en: Used to store application and network passwords
kk: Қолданбалар және желілік парольдерді сақтауға қолданылады

en: Import from file…
kk: Файлдан импорттау…

en: Add a new key or item
kk: Жаңа кілтті не нәрсені қосу

en: Back
kk: Артқа

en: Filter
kk: Сүзгі

en: Add new items
kk: Жаңа элементтерді қосу

en: Keyring is locked
kk: Кілттер бауы бұғатталған

en: Unlock
kk: Босату

en: Export…
kk: Экспорт…

en: Properties
kk: Қасиеттері

note: Lock and unlock items
en: _Lock
kk: Б_локтау

en: _Unlock
kk: Бо_сату

note: Properties item
en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: Couldn’t lock
kk: Блоктау мүмкін емес

en: Secure Shell
kk: Қауіпсіз қоршам

en: Are you sure you want to delete the secure shell key “%s”?
kk: "%s" қауіпсіз қоршам кілтін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete %u secure shell key? | Are you sure you want to delete %u secure shell keys?
kk[0]: %u қауіпсіз қоршам кілтін өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Secret SSH keys
kk: Құпия SSH кілттері

en: Public SSH keys
kk: Публикалық SSH кілттері

en: SSH Key
kk: SSH кілті

en: Creating Secure Shell Key
kk: Қауіпсіз қоршам кілтін жасау

en: Couldn’t load newly generated Secure Shell key
kk: Жаңа генерацияланған қауіпсіз қоршам кілтін жүктеу мүмкін емес

en: Couldn’t generate Secure Shell key
kk: Қауіпсіз қоршам кілтін генерациялау мүмкін емес

en: 1024 bits
kk: 1024 бит

en: 256 bits
kk: 256 бит

en: Unknown key type!
kk: Кілт түрі белгісіз!

en: Unknown type
kk: Белгісіз түрі

en: Couldn’t rename key.
kk: Кілт атын өзгерту мүмкін емес.

en: Couldn’t change passphrase for key.
kk: Кілттің кілттік фразасын өзгерту мүмкін емес.

en: Personal SSH key
kk: Жеке SSH кілті

en: SSH key
kk: SSH кілті

note: No comment, but loaded
en: Secure Shell Key
kk: Қауіпсіз қоршам кілті

en: Remote Host Password
kk: Қашықтағы хост паролі

en: Enter Key Passphrase
kk: Кілттік кілттік фразасын енгізіңіз

en: Passphrase for New Secure Shell Key
kk: Жаңа қауіпсіз қоршам кілті үшін кілттік фраза

note: No filename specified, make one up Add the comment to the output
en: Importing key: %s
kk: Кілтті импорттау: %s

en: Importing key. Enter passphrase
kk: Кілтті импорттау. Кілттік фразаны енгізіңіз

en: Enter your Secure Shell passphrase:
kk: Қауіпсіз қоршамның кілттік фразасын енгізіңіз:

en: Old Key Passphrase
kk: Ескі кілттік фраза

en: New Key Passphrase
kk: Жаңа кілттік фраза

en: New Secure Shell Key
kk: Жаңа қауіпсіз қоршам кілті

en: _Description
kk: Си_паттамасы

en: _Generate
kk: _Генерациялау

en: SSH Key Properties
kk: SSH кілті қасиеттері

[ctx: name-of-ssh-key]
note: Name of key, often a persons name
en: Name
kk: Аты

en: Algorithm
kk: Алгоритмі

en: Key Length
kk: Кілт ұзындығы

en: Location
kk: Орны

en: Public Key
kk: Ашық кілт

en: Copy public key to clipboard
kk: Ашық кілтті алмасу буферіне көшіру

en: Remote access
kk: Қашықтан қатынау

en: Allows accessing this computer remotely
kk: Бұл компьютерге қашықтан қатынауды рұқсат ету

en: _Export
kk: Э_кспорт

en: _Delete SSH Key
kk: SSH кілтін ө_шіру

en: Set Up Computer for SSH Connection
kk: Компьютерді SSH байланысы үшін баптау

en: _Server address:
kk: _Сервер адресі:

en: eg: fileserver.example.com:port
kk: мыс: fileserver.example.com:порт

en: _Login name:
kk: _Логин аты:

en: Set Up
kk: Баптау

en: OpenSSH keys
kk: OpenSSH кілттері

en: No private key file is available for this key.
kk: Бұл кілт үшін жеке кілт файлы қолжетерсіз.

en: Couldn’t configure Secure Shell keys on remote computer.
kk: Қашықтағы компьютерде қауіпсіз қоршам кілтін баптау мүмкін емес.

en: Configuring Secure Shell Keys…
kk: Қауіпсіз қоршам кілттерін баптау…
