Seahorse - en to nl translation catalogue (524 entries)

en: Add Key Server
nl: Sleutelserver toevoegen

en: Custom
nl: Aangepast

note: Buttons
en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Cannot delete
nl: Verwijderen niet mogelijk

en: Couldn’t export keys
nl: Exporteren van sleutels mislukt

en: Couldn’t export data
nl: Exporteren van gegevens mislukt

en: Enter the date directly
nl: De datum direct invoeren

en: Select the date from a calendar
nl: De datum van een kalender selecteren

note: The buttons
en: _Cancel
nl: Annu_leren

note: Delete item
en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: Export
nl: Exporteren

en: Enter PIN or password for: %s
nl: Voer pincode of wachtwoord in voor: %s

note: The second and main entry
en: Confirm:
nl: Wachtwoord (nogmaals):

en: _OK
nl: _Oké

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords
nl: Wachtwoorden

en: Keys
nl: Sleutels

en: Certificates
nl: Certificaten

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: None: Don’t publish keys
nl: Geen: Geen sleutels publiceren

en: initial temporary item
nl: initieel tijdelijk item

en: Key Server Type:
nl: Servertype:

en: Host:
nl: Serveradres:

en: The host name or address of the server.
nl: De computernaam of het adres van de server.

en: The port to access the server on.
nl: De te gebruiken poort voor benadering van de server.

en: Keyservers
nl: Sleutelservers

en: Add keyserver
nl: Sleutelserver toevoegen

en: Key Synchronization
nl: Sleutelsynchronisatie

en: _Publish keys to:
nl: Sleutels _publiceren naar:

en: Automatically retrieve keys from _key servers
nl: _Sleutels automatisch ophalen van sleutelservers

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
nl: Gewijzigde sleutels auto_matisch synchroniseren met sleutelservers

en: LDAP Key Server
nl: LDAP-sleutelserver

note: WITH_LDAP
en: HTTP Key Server
nl: HTTP-sleutelserver

en: HTTPS Key Server
nl: HTTPS-sleutelserver

[ctx: Validity]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Validity]
en: Never
nl: Nooit

[ctx: Validity]
en: Marginal
nl: Gedeeltelijk

[ctx: Validity]
en: Full
nl: Volledig

[ctx: Validity]
en: Ultimate
nl: Meer dan volledig

[ctx: Validity]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

[ctx: Validity]
en: Revoked
nl: Ingetrokken

[ctx: shortcut window]
en: Overview
nl: Overzicht

[ctx: shortcut window]
en: Help
nl: Hulp

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
nl: Menu openen

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
nl: Nieuw item aanmaken

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
nl: Item importeren uit bestand

[ctx: shortcut window]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
nl: Lijst met sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: shortcut window]
en: Select previous keyring
nl: Vorige sleutelbos selecteren

[ctx: shortcut window]
en: Select next keyring
nl: Volgende sleutelbos selecteren

[ctx: shortcut window]
en: Show sidebar (on small screens)
nl: Zijbalk tonen (op kleine schermen)

[ctx: shortcut window]
en: Show keyring contents (on small screens)
nl: Inhoud van sleutelbos tonen (op kleine schermen)

en: Auto retrieve keys
nl: Sleutels automatisch ophalen

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
nl: Of sleutels automatisch opgehaald moeten worden van sleutelservers.

en: Auto publish keys
nl: Sleutels automatisch publiceren

en: Whether or not modified keys should be automatically published.
nl: Of gewijzigde sleutels automatisch gepubliceerd moeten worden.

en: Publish keys to this key server
nl: Sleutels naar deze sleutelserver publiceren

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
nl: De sleutelserver om PGP-sleutels naartoe te zenden (een leeg veld zorgt ervoor dat er geen PGP-sleutels verzonden worden).

en: Last key server search pattern
nl: Laatst gebruikte zoekpatroon voor sleutelserver

en: The last search pattern searched for against a key server.
nl: Het laatst gebruikte zoekpatroon voor een sleutelserver.

en: Last key servers used
nl: Laatst gebruikte sleutelservers

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
nl: De laatstgebruikte sleutelserver waarop een zoekopdracht is uitgevoerd (een leeg veld zorgt ervoordat alle sleutelservers doorzocht worden).

en: Show keyrings sidebar
nl: Zijbalk met sleutelbossen tonen

en: Show keyrings sidebar in Seahorse.
nl: Sleutelbossen in zijbalk tonen in Seahorse.

en: Which items to show
nl: Welke items getoond moet worden

en: Filter which items to show. If empty, show all items, if “personal” show personal keys, if “trusted” show trusted.
nl: Filteren welke items getoond moeten worden. Indien leeg, dan worden alle items getoond; ‘Persoonlijk’ toont persoonlijke sleutels en ‘Vertrouwd’ toont vertrouwde sleutels.

en: Width of the side pane
nl: Breedte van het zijpaneel

en: The default width of the side pane.
nl: De standaardbreedte van het zijpaneel.

en: The keyrings chosen
nl: De gekozen sleutelbossen

en: The URIs of the keyrings chosen in the sidebar.
nl: De URI's van de gekozen sleutelbossen in de zijbalk.

en: The column to sort the Seahorse keys by
nl: De kolom waarop de Seahorse-sleutels worden gesorteerd

en: Specify the column to sort the Seahorse key manager main window by. Columns are: “name”, “id”, “validity”, “expires”, “trust”, and “type”. Put a “-” in front of the column name to sort in descending order.
nl: De kolom opgeven waarop gesorteerd moet worden in het hoofdvenster van Seahorse-sleutelbeheer. Mogelijke waardes zijn ‘name’, ‘id’, ‘validity’, ‘expires’, ‘trust’ en ‘type’. Zet een ‘-’ voor de kolomnaam om in omgekeerde volgorde te sorteren.

en: Show validity column
nl: Geldigheid-kolom tonen

en: No longer in use.
nl: Niet meer in gebruik.

en: Show expiry column
nl: Verloopdatum-kolom tonen

en: Show trust column
nl: Vertrouwen-kolom tonen

en: Show type column
nl: Type-kolom tonen in de sleutelbeheerder

en: Width of the window
nl: De breedte van het venster

en: Width (in pixels) of the window.
nl: Breedte (in pixels) van het venster.

en: Height of the window
nl: De hoogte van het venster

en: Height (in pixels) of the window.
nl: Hoogte (in pixels) van het venster.

en: Passwords and Keys
nl: Wachtwoorden en sleutels

en: Manage your passwords and encryption keys
nl: Uw encryptiesleutels en wachtwoorden beheren

en: Passwords and Keys is a GNOME application for managing encryption keys.
nl: Wachtwoorden en sleutels is een Gnome-toepassing voor het beheren van encryptiesleutels.

en: With Passwords and Keys you can create and manage PGP keys, create and manage SSH keys, publish and retrieve keys from key servers, cache your passphrase so you don’t have to keep typing it and backup your keys and keyring.
nl: Met Wachtwoorden en sleutels kunt u PGP- en SSH-sleutels aanmaken en beheren, sleutels publiceren en ophalen van sleutelservers, uw wachtwoord bewaren zodat u dit niet steeds hoeft in te typen, en een reservekopie maken van uw sleutels en sleutelbos.

en: The GNOME Project
nl: Het Gnome-project

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;
nl: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;sleutelbos;sleutelring;encryptie;versleuteling;beveiliging;

en: Stored personal passwords, credentials and secrets
nl: Opgeslagen persoonlijke wachtwoorden, aanmeldgegevens en geheimen

en: Couldn’t unlock
nl: Ontgrendelen mislukt

en: Couldn’t add item
nl: Item toevoegen mislukt

en: Password or Secret
nl: Wachtwoord of geheim

en: Network connection secret
nl: Netwerkverbindingsgeheim

en: Wi-Fi password
nl: Wifi-wachtwoord

en: Network password
nl: Netwerkwachtwoord

en: GNOME Web password
nl: Gnome Web-wachtwoord

en: Google Chrome password
nl: Google Chrome-wachtwoord

en: Instant messaging password
nl: Chatwachtwoord

note: Translators: This should be the same as the string in empathy
en: IM account password for
nl: Wachtwoord voor IM-account

en: Telepathy password
nl: Telepathy-wachtwoord

en: GNOME Online Accounts password
nl: Wachtwoord voor Gnome online-accounts

en: Save changes for this item?
nl: Wijzigingen voor dit item opslaan?

en: Access a network share or resource
nl: Gedeelde map of andere netwerkdata benaderen

en: Access a website
nl: Website openen

en: Unlocks a PGP key
nl: PGP-sleutel ontgrendelen

en: Unlocks a Secure Shell key
nl: Secure Shell-sleutel ontgrendelen

en: Saved password or login
nl: Opgeslagen wachtwoord of aanmelding

en: Network Credentials
nl: Netwerkaanmeldgegevens

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Couldn’t change password.
nl: Wachtwoord wijzigen mislukt.

en: Couldn’t set description.
nl: Omschrijving instellen mislukt.

en: Error deleting the password.
nl: Fout bij verwijderen van wachtwoord.

en: Stored note
nl: Opgeslagen notitie

en: Keyring password
nl: Wachtwoord voor sleutelbos

en: Encryption key password
nl: Versleuteld wachtwoord voor sleutelbos

en: Key storage password
nl: Wachtwoord sleutelopslag

en: Network Manager secret
nl: Network Manager-geheim

en: Are you sure you want to delete the password “%s”?
nl: Weet u zeker dat u het wachtwoord ‘%s’ wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
nl[0]: Weet u zeker dat u %d wachtwoord wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u %d wachtwoorden wilt verwijderen?

en: Couldn’t add keyring
nl: Kon sleutelbos niet toevoegen

en: Unknown date
nl: Onbekende datum

en: A keyring that is automatically unlocked on login
nl: Sleutelbos automatisch ontgrendeld bij aanmelden

en: A keyring used to store passwords
nl: Een sleutelbos om wachtwoorden in op te slaan

en: Couldn’t set default keyring
nl: Instellen van standaardsleutelbos mislukt

en: Couldn’t change keyring password
nl: Wijzigen van wachtwoord voor sleutelbos mislukt

en: _Set as default
nl: Als _standaard instellen

en: Change _Password
nl: _Wachtwoord wijzigen

en: Are you sure you want to delete the password keyring “%s”?
nl: Weet u zeker dat u de wachtwoordsleutelbos ‘%s’ wilt verwijderen?

en: I understand that all items will be permanently deleted.
nl: Ik begrijp dat alle items permanent verwijderd zullen worden.

en: Show/Hide password
nl: Wachtwoord tonen/verbergen

en: Add Password
nl: Wachtwoord toevoegen

en: _Keyring:
nl: _Sleutelbos:

en: _Description:
nl: _Beschrijving:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add password keyring
nl: Wachtwoordsleutelbos toevoegen

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
nl: Kies een naam voor de nieuwe sleutelbos. Daarna zal om een ontgrendelwachtwoord gevraagd worden.

en: New Keyring Name:
nl: Naam voor nieuwe sleutelbos:

en: Item Properties
nl: Item-eigenschappen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Copy
nl: Kopiëren

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use
nl: Gebruik

en: Login
nl: Gebruikersnaam

en: Delete Password
nl: Wachtwoord verwijderen

en: Keyring properties
nl: Sleutelbos-eigenschappen

en: Name
nl: Naam

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: Set as default
nl: Als standaard instellen

en: Add subkey to %s
nl: Subsleutel aan %s toevoegen

en: DSA (sign only)
nl: DSA (alleen ondertekenen)

en: ElGamal (encrypt only)
nl: ElGamal (alleen versleutelen)

en: RSA (sign only)
nl: RSA (alleen ondertekenen)

en: RSA (encrypt only)
nl: RSA (alleen versleutelen)

en: Key _Type
nl: Sleutel_type

en: Key _Length
nl: Sleutel_lengte

en: Length of Key
nl: Lengte van sleutel

en: Expiration Date
nl: Verloopdatum

en: Never E_xpires
nl: Ver_loopt nooit

en: If key never expires
nl: Indien sleutel nooit verloopt

en: Generate a new subkey
nl: Een nieuwe subsleutel aanmaken

en: Add user ID to %s
nl: Gebruikersnaam aan %s toevoegen

en: Couldn’t add user ID
nl: Toevoegen van gebruikersnaam mislukt

en: Add User ID
nl: Gebruiker-id toevoegen

note: Full name of the key, usually the name of the user.
en: Full _Name
nl: Volledige _naam

en: Must be at least 5 characters long
nl: Moet tenminste 5 tekens lang zijn

en: _Email Address
nl: _E-mailadres

en: Optional email address
nl: Optioneel e-mailadres

en: Key Co_mment
nl: Sleutel_commentaar

en: Optional comment describing key
nl: Optioneel commentaar als beschrijving van sleutel

en: Create the new user ID
nl: Nieuwe gebruiker-id aanmaken

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
nl: Ontsleutelen mislukt. Waarschijnlijk is de sleutel voor ontsleutelen niet beschikbaar.

en: The operation was cancelled
nl: De bewerking werd geannuleerd

en: Invalid expiry date
nl: Ongeldige verloopdatum

en: The expiry date must be in the future
nl: De verloopdatum moet in de toekomst liggen

en: Couldn’t change expiry date
nl: Wijzigen verloopdatum mislukt

en: Expiry: %s
nl: Verloopdatum: %s

en: _Never expires
nl: Verloopt _nooit

en: C_hange
nl: _Wijzigen

en: Multiple Keys
nl: Meerdere sleutels

en: Key Data
nl: Sleutelgegevens

en: Armored PGP keys
nl: ASCII versleutelde PGP-sleutels

en: PGP keys
nl: PGP-sleutels

en: Couldn’t generate PGP key
nl: Aanmaken PGP-sleutel mislukt

en: Passphrase for New PGP Key
nl: Wachtwoord voor nieuwe PGP-sleutel

en: Enter the passphrase for your new key twice.
nl: Voer het wachtwoord voor de nieuwe sleutel tweemaal in.

note: Has line breaks because GtkLabel is completely broken WRT wrapping
en: When creating a key we need to generate a lot of
    random data and we need you to help. It’s a good
    idea to perform some other action like typing on
    the keyboard, moving the mouse, using applications.
    This gives the system the random data that it needs.
nl: We hebben veel willekeurige gegevens nodig bij het
    maken van een nieuwe sleutel en u kunt hierbij helpen.
    Het is goed om meerdere handelingen uit te voeren, zoals typen
    op het toetsenbord, de muis bewegen, toepassingen gebruiken.
    Dit voorziet het systeem van de willekeurige gegevens die het nodig heeft.

en: Generating key
nl: Sleutel aanmaken

en: Name must be at least 5 characters long.
nl: De naam moet tenminste 5 tekens lang zijn.

en: New PGP key
nl: Nieuwe PGP-sleutel

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
nl: Met een PGP-sleutel kunt u anderen versleutelde berichten of bestanden sturen.

en: _Advanced key options
nl: Ge_avanceerde sleutelopties

en: _Comment
nl: _Commentaar

en: Encryption _Type
nl: Versleutelings_type

en: Key _Strength (bits)
nl: _Sleutelsterkte (bits)

en: E_xpiration Date
nl: _Verloopdatum

en: Ne_ver Expires
nl: Geen _verloopdatum

en: C_reate
nl: Aan_maken

en: Generate a new key
nl: Nieuwe sleutel genereren

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
nl: Weet u zeker dat u %s permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
nl[0]: Weet u zeker dat u deze %d sleutels permanent wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze %d sleutel permanent wilt verwijderen?

en: Wrong password
nl: Onjuist wachtwoord

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
nl: Dit was de derde maal dat er een onjuist wachtwoord werd opgegeven. Probeer het opnieuw.

en: Wrong passphrase.
nl: Wachtwoord incorrect.

en: Enter new passphrase for “%s”
nl: Voer nieuw wachtwoord in voor ‘%s’

en: Enter passphrase for “%s”
nl: Voer wachtwoord in voor ‘%s’

en: Enter new passphrase
nl: Voer nieuw wachtwoord in

en: Enter passphrase
nl: Voer wachtwoord in

en: Passphrase
nl: Wachtwoord

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
nl[0]: %d sleutel geladen
nl[1]: %d sleutels geladen

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
nl: Ongeldige sleutelgegevens (geen UIDs). Dit kan veroorzaakt worden doordat een computer een incorrecte datum ingesteld heeft, of doordat de sleutel onjuist ondertekend is.

en: GnuPG keys
nl: GnuPG-sleutels

en: GnuPG: default keyring directory
nl: GnuPG: standaardsleutelbosmap

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d × %d pixels.
nl: <big><b>De foto is te groot</b></big>
    De aanbevolen grootte voor een foto op uw sleutel is %d×%d pixels.

en: _Don’t Resize
nl: Niet _herschalen

en: _Resize
nl: Her_schalen

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
nl: Dit is geen afbeeldingsbestand of een afbeeldingsbestand dat niet ondersteund wordt. Probeer een JPEG-foto te gebruiken.

en: All image files
nl: Alle afbeeldingstypen

en: All JPEG files
nl: Alle JPEG-bestanden

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Choose Photo to Add to Key
nl: Foto kiezen om aan sleutel toe te voegen

en: _Open
nl: _Openen

en: Couldn’t prepare photo
nl: Voorbereiden van foto is mislukt

en: Couldn’t add photo
nl: Toevoegen van foto mislukt

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format.
nl: Het bestand kon niet geladen worden. Het kan zijn dat het type onjuist is.

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
nl: Weet u zeker dat u de huidige foto van uw sleutel wilt verwijderen?

en: Couldn’t delete photo
nl: Verwijderen van foto mislukt

en: Couldn’t revoke subkey
nl: Intrekken van subsleutel mislukt

en: Revoke: %s
nl: Intrekken: %s

en: No reason
nl: Geen reden

en: No reason for revoking key
nl: Geen reden voor intrekken van sleutel

en: Compromised
nl: Gecompromitteerd

en: Key has been compromised
nl: De sleutel is gecompromitteerd

en: Superseded
nl: Vervangen

en: Key has been superseded
nl: Sleutel is vervangen

en: Not Used
nl: Niet meer in gebruik

en: Key is no longer used
nl: Sleutel is niet meer in gebruik

en: _Reason:
nl: _Reden:

en: Reason for revoking the key
nl: Reden voor intrekken van de sleutel

en: Optional description of revocation
nl: Reden voor intrekking (optioneel)

en: Revoke key
nl: Sleutel intrekken

en: Re_voke
nl: Intre_kken

en: I understand that this secret key will be permanently deleted.
nl: Ik begrijp dat deze geheime sleutel permanent verwijderd zal worden.

en: This key was already signed by
    “%s”
nl: Deze sleutel is al ondertekend door
    ‘%s’

en: Couldn’t sign key
nl: Ondertekenen van sleutel mislukt

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
nl: Geen bruikbare sleutels voor ondertekening

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
nl: U heeft geen persoonlijke PGP-sleutels die gebruikt kunnen worden om uw vertrouwen in deze sleutel aan te geven.

en: Sign Key
nl: _Sleutel ondertekenen

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
nl: Door te ondertekenen geeft u aan dat u erop vertrouwt dat deze sleutel toebehoort aan:

en: Key Name
nl: Sleutelnaam

en: How carefully have you checked this key?
nl: Hoe zorgvuldig heeft u deze sleutel gecontroleerd?

en: _Not at all
nl: _Totaal niet

en: _Casually
nl: _Vluchtig

en: _Very Carefully
nl: _Uiterst zorgvuldig

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
nl: <i>Totaal niet:</i> betekent dat u gelooft dat de sleutel eigendom is van degene die beweert de eigenaar te zijn, maar dit niet daadwerkelijk heeft vastgesteld.

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
nl: <i>Vluchtig:</i> betekent dat u een vluchtige controle hebt uitgevoerd dat de sleutel eigendom is van de persoon die beweert de eigenaar te zijn. U kunt bijvoorbeeld telefonisch de vingerafdruk van de sleutel voorlezen aan de eigenaar.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
nl: <i>Uiterst zorgvuldig:</i> Selecteer dit alleen indien u er absoluut zeker van bent dat deze sleutel authentiek is.

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
nl: U kunt een moeilijk te vervalsen identiteitsbewijs gebruiken (zoals een paspoort) om persoonlijk na te gaan dat de naam op deze sleutel correct is. U dient tevens via e-mail te controleren dat het e-mailadres daadwerkelijke toebehoort aan de eigenaar.

en: How others will see this signature:
nl: Hoe anderen deze ondertekening zien:

en: _Others may not see this signature
nl: Anderen mogen deze _ondertekening niet inzien

en: I can _revoke this signature at a later date.
nl: Ik kan deze ondertekening op een later tijdstip intre_kken.

en: Sign key as:
nl: Sleutel ondertekenen als:

en: _Signer:
nl: _Ondertekenaar:

en: _Sign
nl: _Ondertekenen

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Search was not specific enough. Server “%s” found too many keys.
nl: Te algemene zoekopdracht; te veel sleutels gevonden op server ‘%s’.

en: Couldn’t communicate with server “%s”: %s
nl: Communiceren met server ‘%s’ mislukt: %s

en: Couldn’t import key: %s
nl: Importeren van sleutel mislukt: %s

en: Key import succeeded
nl: Importeren van sleutel voltooid

en: Import
nl: Importeren

en: Can’t import key
nl: Importeren van sleutel mislukt

en: Remote keys
nl: Sleutels op afstand

en: Remote keys containing “%s”
nl: Sleutels op afstand met daarin ‘%s’

en: The search for keys failed.
nl: Zoeken naar sleutels mislukt.

en: Double click on a key to inspect it, or click the import button to import it into your local keyring.
nl: Dubbelklik op een sleutel om deze te inspecteren, of klik op de knop ‘Importeren’ om deze in uw lokale sleutelbos te importeren.

en: Find Remote Keys
nl: Sleutels op afstand zoeken

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
nl: U kunt hiermee sleutels van anderen zoeken op het internet. Deze sleutels kunnen vervolgens worden geïmporteerd in uw lokale sleutelbos.

en: _Search for keys containing:
nl: _Zoeken naar sleutels met:

en: Where to search:
nl: Waar te zoeken:

en: _Search
nl: _Zoeken

en: Couldn’t publish keys to server
nl: Publiceren van sleutels op de server mislukt

en: Couldn’t retrieve keys from server: %s
nl: Ophalen van sleutels van de server mislukt: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
nl[0]: <b>%d sleutel geselecteerd voor synchronisatie</b>
nl[1]: <b>%d sleutels geselecteerd voor synchronisatie</b>

en: Synchronizing keys…
nl: Sleutels synchroniseren…

en: Sync Keys
nl: Sleutels synchroniseren

en: This will publish the keys in your key ring so they’re available for others to use. You’ll also get any changes others have made since you received their keys.
nl: Hiermee kunt u de sleutels in de sleutelbos publiceren en voor anderen beschikbaar maken. Daarnaast zult u wijzigingen, die anderen hebben gemaakt sinds u hun sleutels hebt ontvangen, ontvangen.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
nl: Hiermee kunt u eventuele wijzigingen ophalen die anderen hebben aangebracht sinds u hun sleutels hebt ontvangen. Er is geen sleutelserver voor het publiceren van sleutels ingesteld, dus uw sleutels zullen niet aan anderen beschikbaar gesteld worden.

en: _Key Servers
nl: _Sleutelservers

en: _Sync
nl: _Synchroniseren

en: Couldn’t communicate with %s: %s
nl: Communiceren met ‘%s’ mislukt: %s

en: Couldn’t resolve address %s
nl: Opzoeken van adres %s mislukt

note: Now that we've resolved our address, connect via IP
en: Connecting to: %s
nl: Verbinden met: %s

en: Invalid URI: %s
nl: Ongeldige URI: %s

en: Resolving server address: %s
nl: Opzoeken van serveradres: %s

en: PGP Keys
nl: PGP-sleutels

en: PGP keys are for encrypting email or files
nl: PGP-sleutels zijn voor versleuteling van e-mail en bestanden

en: (and %d other) | (and %d others)
nl[0]: (en %d andere)
nl[1]: (en %d andere)

en: Personal PGP key
nl: Persoonlijke PGP-sleutel

en: PGP key
nl: PGP-sleutel

en: Couldn’t change primary photo
nl: Wijzigen van primaire foto mislukt

en: Error changing password
nl: Fout bij wijzigen van wachtwoord

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Private key
nl: %s — privésleutel

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Public key
nl: %s — publieke sleutel

note: TRANSLATORS: (unknown) expiry date
en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: This key expired on %s
nl: Deze sleutel is verlopen op %s

[ctx: Expires]
en: Never
nl: Nooit

en: Unable to change trust
nl: Vertrouwen kon niet worden aanpassen

en: Couldn’t export key
nl: Exporteren van sleutel mislukt

en: I believe “%s” is the owner of this key
nl: Ik geloof dat ‘%s’ de eigenaar van deze sleutel is

en: I no longer trust that “%s” owns this key
nl: Ik ben er niet langer van overtuigd ‘%s’ deze sleutel bezit

en: Change _passphrase
nl: _Wachtwoord wijzigen

en: Export _public key
nl: _Publieke sleutel exporteren

en: Export _secret key
nl: Geheime _sleutel exporteren

en: The owner of the key revoked the key. It should no longer be used.
nl: De sleutel is door de eigenaar ingetrokken en wordt beter niet meer gebruikt.

en: Add a photo to this key
nl: Foto aan deze sleutel toevoegen

en: Remove this photo from this key
nl: Deze foto van deze sleutel verwijderen

en: Make this photo the primary photo
nl: Deze foto de hoofdfoto maken

en: Go to previous photo
nl: Naar vorige foto gaan

en: Go to next photo
nl: Naar volgende foto gaan

en: Comment
nl: Commentaar

en: Key ID
nl: Sleutel-id

en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

en: Expires
nl: Verloopdatum

en: User IDs
nl: Gebruikers-ID's

en: Add user ID
nl: Gebruikers-ID toevoegen

en: Subkeys
nl: Subsleutels

en: _Add subkey
nl: Subsleutel _toevoegen

en: Trust
nl: Vertrouwen

en: Your trust of this key
nl: Mate van vertrouwen in deze sleutel

en: Override owner trust
nl: Vertrouwen in eigenaar aanpassen

[ctx: Validity]
en: Marginally
nl: Gedeeltelijk

[ctx: Validity]
en: Fully
nl: Volledig

[ctx: Validity]
en: Ultimately
nl: Meer dan volledig

en: Signature trust
nl: Vertrouwen in ondertekening

en: I trust signatures from this key on other keys
nl: Ik vertrouw ondertekeningen van deze sleutel op andere sleutels

en: Sign key
nl: Sleutel ondertekenen

en: _Sign key
nl: _Sleutel ondertekenen

en: Revoke key signature
nl: Sleutelondertekening intrekken

en: _Revoke
nl: Int_rekken

en: Owner trust
nl: Vertrouwen in eigenaar

en: Give a trust level to the owner of this key
nl: Geef een vertrouwensniveau aan de eigenaar van deze sleutel

en: Encrypt
nl: Versleutelen

en: This subkey can be used for encryption
nl: Deze subsleutel kan gebruikt worden voor versleuteling

en: Sign
nl: Ondertekenen

en: This subkey can be used to create data signatures
nl: Deze subsleutel kan gebruikt worden om gegevensondertekeningen aan te maken

en: Certify
nl: Certificeren

en: This subkey can be used to create certificates
nl: Deze subsleutel kan gebruikt worden om certificaten aan te maken

en: Authenticate
nl: Authenticeren

en: This subkey can be used for authentication
nl: Deze subsleutel kan gebruikt worden voor authenticatie

en: Key
nl: Sleutel

en: Subkey %d of %s
nl: Subsleutel %d van %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %s?
nl: Weet u zeker dat u subsleutel %s permanent wilt verwijderen?

en: Couldn’t delete subkey
nl: Verwijderen van subsleutel mislukt

en: Subkey was revoked
nl: Subsleutel is ingetrokken

en: Subkey has expired
nl: Subsleutel is verlopen

en: Subkey is disabled
nl: Subsleutel is uitgeschakeld

en: Never expires
nl: Verloopt nooit

note: Translators: first part is the algorithm, second part is the length, * e.g. "RSA" (2048 bit)
en: %s (%d bit)
nl: %s (%d-bits)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Change expiration date
nl: Verloopdatum wijzigen

en: Revoke subkey
nl: Subsleutel intrekken

en: Delete subkey
nl: Subsleutel verwijderen

en: Usages
nl: Gebruik

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Change expiry date
nl: Verloopdatum wijzigen

en: Revoke
nl: Intrekken

note: Translators: This text refers to deleting an item from its type's backing store
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Are you sure you want to permanently delete the “%s” user ID?
nl: Weet u zeker dat u de gebruiker-id ‘%s’ permanent wilt verwijderen?

en: Couldn’t delete user ID
nl: Verwijderen van gebruikersnaam mislukt

en: Couldn’t change primary user ID
nl: Wijzigen van primaire gebruikersnaam mislukt

note: Translators: (Unknown) signature name
en: (Unknown)
nl: (Onbekend)

en: Make _primary
nl: _Primair maken

en: Signatures
nl: Handtekeningen

en: Only display the signatures of people I trust
nl: Alleen ondertekeningen weergeven van mensen die ik vertrouw

en: Only trusted
nl: Alleen vertrouwde

en: No signatures available
nl: Geen ondertekeningen beschikbaar

en: Exporting data
nl: Gegevens exporteren

en: Retrieving data
nl: Gegevens ophalen

en: Importing data
nl: Gegevens importeren

en: Sending data
nl: Gegevens sturen

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Certificates (DER encoded)
nl: Certificaten (DER-gecodeerd)

en: Personal certificate and key
nl: Persoonlijk certificaat en sleutel

en: Personal certificate
nl: Persoonlijk certificaat

en: Are you sure you want to permanently delete %d certificate? | Are you sure you want to permanently delete %d certificates?
nl[0]: Weet u zeker dat u %d certificaat permanent wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u %d certificaten permanent wilt verwijderen?

en: Couldn’t generate private key
nl: Aanmaken van privésleutel mislukt

en: I understand that this key will be permanently deleted.
nl: Ik begrijp dat deze sleutel permanent verwijderd zal worden.

en: Unnamed private key
nl: Naamloze privésleutel

en: Private key
nl: Privé-sleutel

en: Unnamed
nl: Naamloos

en: Failed to export certificate
nl: Certificaat exporteren mislukt

en: Couldn’t delete
nl: Verwijderen mislukt

en: Create
nl: Aanmaken

en: Couldn’t create certificate request
nl: Aanmaken van certificaataanvraag mislukt

en: Save certificate request
nl: Certificaataanvraag opslaan

en: _Save
nl: Op_slaan

en: Certificate request
nl: Certificaataanvraag

en: PEM encoded request
nl: PEM gecodeerde aanvraag

en: Couldn’t save certificate request
nl: Opslaan van certificaataanvraag mislukt

[ctx: Label]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: X.509 certificates and related keys
nl: X.509-certificaten en bijbehorende sleutels

en: New private key
nl: Nieuwe privésleutel

en: Create a new private key
nl: Een nieuwe privésleutel maken

en: Stored at:
nl: Opgeslagen in:

en: Key _Type:
nl: Sleutel_type:

en: Key _Strength (bits):
nl: _Sleutelsterkte (bits):

en: Delete this certificate or key
nl: Dit certificaat of deze sleutel verwijderen

en: Export the certificate
nl: Het certificaat exporteren

en: Request Certificate
nl: Certificaat aanvragen

en: Create a certificate request file for this key
nl: Certificaataanvraagbestand voor deze sleutel aanmaken

en: Create a certificate request file.
nl: Een certificaataanvraagbestand aanmaken.

en: The common name (CN) placed in the certificate request.
nl: De algemene naam geplaatst in de certificaataanvraag.

en: Name (CN):
nl: Naam (CN):

en: Contributions:
nl: Bijdragen:

en: Version of this application
nl: Versie van deze toepassing

en: Seahorse Project Homepage
nl: Startpagina van het Seahorse-project

en: Data to be imported
nl: Gegevens om te importeren

en: _Import
nl: _Importeren

en: Import failed
nl: Importeren mislukt

note: The prompt
en: Import Key
nl: Sleutel importeren

note: TODO: This should come from libgcr somehow
en: All key files
nl: Alle sleutelbestanden

en: Dropped text
nl: Ingevoerde tekst

en: Clipboard text
nl: Klembordtekst

en: Couldn’t unlock keyring
nl: Kon sleutelbos niet ontgrendelen

en: Change Passphrase
nl: Wachtwoord wijzigen

en: New _Passphrase:
nl: Nieuw _wachtwoord:

en: Confirm new passphrase
nl: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: Con_firm Passphrase:
nl: Wachtwoord _bevestigen:

en: _Find remote keys…
nl: Sleutels op afstand _zoeken…

en: _Sync and publish keys…
nl: Sleutels _synchroniseren en publiceren…

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Keyboard Shortcuts
nl: Snel_toetsen

en: _About Passwords and Keys
nl: _Over Wachtwoorden en sleutels

en: Filter items:
nl: Items filteren:

en: Show p_ersonal
nl: P_ersoonlijk tonen

en: Show _trusted
nl: Ver_trouwd tonen

en: Show an_y
nl: A_lle tonen

en: Secure Shell key
nl: Secure Shell-sleutel

en: Used to access other computers
nl: Gebruikt voor toegang tot andere computers

en: GPG key
nl: GPG-sleutel

en: Used to encrypt emails and files
nl: Voor versleuteling van e-mails en bestanden

en: Password keyring
nl: Wachtwoordsleutelbos

en: Used to store application and network passwords
nl: Gebruikt voor toepassings- en netwerkwachtwoorden

en: Safely store a password or secret
nl: Wachtwoord of geheim veilig opslaan

en: Used to request a certificate
nl: Gebruikt om een certificaat aan te vragen

en: Import from file…
nl: Importeren uit bestand…

en: Add a new key or item
nl: Nieuwe sleutel of nieuw item toevoegen

en: Back
nl: Terug

en: Search for a key or password
nl: Zoeken naar sleutel of wachtwoord

en: This collection seems to be empty
nl: Deze verzameling lijkt leeg te zijn

en: Keyring is locked
nl: Sleutelbos is vergrendeld

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

note: Translators: This is only relevant for "Password" items
en: Copy secret
nl: Geheim kopiëren

en: Export…
nl: Exporteren…

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Configure Key for Secure Shell…
nl: Sleutel configureren voor Secure Shell…

note: Lock and unlock items
en: _Lock
nl: Ver_grendelen

en: _Unlock
nl: _Ontgrendelen

note: Properties item
en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: Couldn’t lock
nl: Vergrendelen mislukt

en: Keys used to connect securely to other computers
nl: Sleutels gebruikt voor veilige verbindingen met andere computers

en: Are you sure you want to delete the secure shell key “%s”?
nl: Weet u zeker dat u de Secure Shell-sleutel ‘%s’ wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete %u secure shell key? | Are you sure you want to delete %u secure shell keys?
nl[0]: Weet u zeker dat u %u Secure Shell-sleutel wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u %u Secure Shell-sleutels wilt verwijderen?

en: Secret SSH keys
nl: Geheime SSH-sleutels

en: Public SSH keys
nl: Publieke SSH-sleutels

en: SSH Key
nl: SSH-sleutel

en: No public key file is available for this key.
nl: Er is geen publiekesleutelbestand beschikbaar voor deze sleutel.

en: Couldn’t load newly generated Secure Shell key
nl: Kon pas gegenereerde Secure Shell-sleutel niet laden

en: Couldn’t generate Secure Shell key
nl: Genereren van Secure Shell-sleutel mislukt

en: Creating Secure Shell Key
nl: Secure Shell-sleutel aanmaken

en: Unknown key type!
nl: Onbekend sleuteltype!

en: Unknown type
nl: Onbekend type

en: Couldn’t rename key.
nl: Sleutel hernoemen mislukt.

en: Couldn’t change authorization for key.
nl: Autorisatie voor sleutel wijzigen mislukt.

en: Couldn’t change passphrase for key.
nl: Wachtwoord van sleutel wijzigen mislukt.

en: Error deleting the SSH key.
nl: Fout bij verwijderen van SSH-sleutel.

en: Personal SSH key
nl: Persoonlijke SSH-sleutel

en: SSH key
nl: SSH-sleutel

note: No names when not even the fingerpint loaded
en: (Unreadable Secure Shell Key)
nl: (Onleesbare Secure Shell-sleutel)

note: No comment, but loaded
en: Secure Shell Key
nl: Secure Shell-sleutel

en: Remote Host Password
nl: Wachtwoord voor machine op afstand

en: Enter Key Passphrase
nl: Voer wachtwoord in

en: Passphrase for New Secure Shell Key
nl: Wachtwoord voor nieuwe Secure Shell-sleutel

note: No filename specified, make one up Add the comment to the output
en: Importing key: %s
nl: Sleutel importeren: %s

en: Importing key. Enter passphrase
nl: Sleutel importeren. Voer wachtwoord in

en: Enter your Secure Shell passphrase:
nl: Voer uw Secure Shell-wachtwoord in:

en: Old Key Passphrase
nl: Huidig wachtwoord voor sleutel

en: Enter the old passphrase for: %s
nl: Voer het huidige wachtwoord in voor: %s

en: New Key Passphrase
nl: Nieuw wachtwoord voor sleutel

en: Enter the new passphrase for: %s
nl: Voer het nieuwe wachtwoord in voor: %s

en: Enter the new passphrase again: %s
nl: Voer het nieuwe wachtwoord nogmaals in voor: %s

en: New Secure Shell Key
nl: Nieuwe Secure Shell-sleutel

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to other computers.
nl: Met een Secure Shell (SSH)-sleutel kunt u op veilige wijze verbinden met andere computers.

en: _Description
nl: _Beschrijving

en: Your email address, or a reminder of what this key is for.
nl: Gebruik uw e-mailadres en eventueel  andere geheugensteuntjes om te onthouden waar deze sleutel voor dient.

en: If there is a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your new key.
nl: Als er een computer is waarvoor u deze sleutel wilt gebruiken, kunt u die computer nu instellen om uw sleutel te herkennen.

en: _Just Create Key
nl: Alleen sleutel aan_maken

en: _Create and Set Up
nl: _Aanmaken en instellen

en: SSH Key Properties
nl: SSH-sleuteleigenschappen

[ctx: name-of-ssh-key]
note: Name of key, often a persons name
en: Name
nl: Naam

en: Algorithm
nl: Algoritme

en: Key Length
nl: Sleutellengte

en: Location
nl: Locatie

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Copy public key to clipboard
nl: Publieke sleutel kopiëren naar klembord

en: Remote access
nl: Externe toegang

en: Allows accessing this computer remotely
nl: Toegang vanop afstand tot deze computer toestaan

en: _Export
nl: _Exporteren

en: Change _Passphrase
nl: _Wachtwoord wijzigen

en: _Delete SSH Key
nl: SSH-sleutel verwij_deren

en: Set Up Computer for SSH Connection
nl: Computer instellen voor SSH-verbindingen

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
nl: Om uw Secure Shell-sleutel te gebruiken op een andere computer die SSH gebruikt, dient u reeds een gebruikersaccount te hebben op die computer.

en: _Server address:
nl: _Serveradres:

en: eg: fileserver.example.com:port
nl: bijv. fileserver.example.com:port

en: _Login name:
nl: _Gebruikersnaam:

en: Set Up
nl: Instellen

en: OpenSSH keys
nl: OpenSSH-sleutels

en: No private key file is available for this key.
nl: Er is geen privésleutelbestand beschikbaar voor deze sleutel.

en: Couldn’t configure Secure Shell keys on remote computer.
nl: Instellen van Secure Shell-sleutels op andere computer mislukt.

en: Configuring Secure Shell Keys…
nl: Secure Shell-sleutels configureren…
