seahorse - en to sk translation catalogue (518 entries)

en: Add Key Server
sk: Pridanie servera kľúčov

en: Custom
sk: Vlastný

note: Buttons
en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Cannot delete
sk: Nedá sa odstrániť

en: Couldn’t export keys
sk: Nepodarilo sa exportovať kľúče

en: Couldn’t export data
sk: Nepodarilo sa exportovať údaje

en: Enter the date directly
sk: Zadajte dátum priamo

en: Select the date from a calendar
sk: Otvorí okno na výber dátumu z kalendára

note: The buttons
en: _Cancel
sk: _Zrušiť

note: Delete item
en: _Delete
sk: O_dstrániť

en: Export
sk: Exportovať

en: Enter PIN or password for: %s
sk: Zadajte PIN alebo heslo pre: %s

note: The second and main entry
en: Confirm:
sk: Potvrdenie:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords
sk: Heslá

en: Keys
sk: Kľúče

en: Certificates
sk: Certifikáty

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: None: Don’t publish keys
sk: Žiaden: nezverejňovať kľúče

en: initial temporary item
sk: počiatočná dočasná položka

en: Key Server Type:
sk: Typ servera kľúčov:

en: Host:
sk: Hostiteľ:

en: The host name or address of the server.
sk: Názov hostiteľa alebo adresa servera.

en: The port to access the server on.
sk: Port, na ktorom je server prístupný.

en: Keyservers
sk: Servery kľúčov

en: Add keyserver
sk: Pridať server kľúčov

en: Key Synchronization
sk: Synchronizácia kľúčov

en: _Publish keys to:
sk: _Zverejniť kľúče na:

en: Automatically retrieve keys from _key servers
sk: Automaticky získavať kľúče zo servera _kľúčov

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
sk: Automaticky synchronizovať _upravené kľúče so serverom kľúčov

en: LDAP Key Server
sk: Server kľúčov LDAP

note: WITH_LDAP
en: HTTP Key Server
sk: HTTP server kľúčov

en: HTTPS Key Server
sk: HTTPS server kľúčov

[ctx: Validity]
en: Unknown
sk: Neznáma

[ctx: Validity]
en: Never
sk: Žiadna

[ctx: Validity]
en: Marginal
sk: Čiastočná

[ctx: Validity]
en: Full
sk: Plná

[ctx: Validity]
en: Ultimate
sk: Absolútna

[ctx: Validity]
en: Disabled
sk: Zakázaná

[ctx: Validity]
en: Revoked
sk: Odvolaná

[ctx: shortcut window]
en: Overview
sk: Prehľad

[ctx: shortcut window]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
sk: Otvorenie ponuky

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
sk: Vytvorenie novej položky

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
sk: Import zo súboru

[ctx: shortcut window]
en: Search
sk: Vyhľadávanie

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
sk: Zoznam skratiek

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sk: Ukončenie

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
sk: Navigácia

[ctx: shortcut window]
en: Select previous keyring
sk: Výber predchádzajúcej kľúčenky

[ctx: shortcut window]
en: Select next keyring
sk: Výber nasledujúcej kľúčenky

[ctx: shortcut window]
en: Show sidebar (on small screens)
sk: Zobrazenie postrannej lišty (na malých obrazovkách)

[ctx: shortcut window]
en: Show keyring contents (on small screens)
sk: Zobrazenie obsahu kľúčenky (na malých obrazovkách)

en: Auto retrieve keys
sk: Automaticky získavať kľúče

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
sk: Či sa majú alebo nemajú automaticky získavať kľúče zo servera s kľúčmi.

en: Auto publish keys
sk: Automaticky zverejňovať kľúče

en: Whether or not modified keys should be automatically published.
sk: Či sa majú alebo nemajú automaticky zverejňovať upravené kľúče.

en: Publish keys to this key server
sk: Zverejniť kľúče na tento server

en: Last key servers used
sk: Naposledy použité servery kľúčov

en: Show keyrings sidebar
sk: Zobraziť bočný panel s kľúčenkami

en: Show keyrings sidebar in Seahorse.
sk: Zobrazí bočný panel s kľúčenkami v aplikácii Seahorse.

en: Which items to show
sk: Ktoré položky sa majú zobraziť

en: Width of the side pane
sk: Šírka postranného panelu

en: The default width of the side pane.
sk: Predvolená šírka postranného panelu.

en: The keyrings chosen
sk: Zvolené kľúčenky

en: The URIs of the keyrings chosen in the sidebar.
sk: Odkazy URI kľúčeniek zvolených v bočnom paneli.

en: The column to sort the Seahorse keys by
sk: Stĺpec, podľa ktorého usporiadať kľúče v aplikácii Seahorse

en: No longer in use.
sk: Už sa viac nepoužíva.

en: Show expiry column
sk: Zobraziť stĺpec s vypršaním

en: Show trust column
sk: Zobraziť stĺpec s dôveryhodnosťou

en: Show type column
sk: Zobraziť stĺpec s typom

en: Width of the window
sk: Šírka okna

en: Width (in pixels) of the window.
sk: Šírka (v pixeloch) okna.

en: Height of the window
sk: Výška okna

en: Height (in pixels) of the window.
sk: Výška (v pixeloch) okna.

en: Manage your passwords and encryption keys
sk: Spravuje vaše heslá a šifrovacie kľúče

en: Seahorse is a GNOME application for managing encryption keys.
sk: Seahorse je aplikácie prostredia GNOME na správu šifrovacích kľúčov.

en: With seahorse you can create and manage PGP keys, create and manage SSH keys, publish and retrieve keys from key servers, cache your passphrase so you don’t have to keep typing it and backup your keys and keyring.
sk: S aplikáciou seahorse môžete vytvoriť a spravovať kľúce PGP, vytvárať a spravovať kľúče SSH, zverejňovať a získavať kľúče zo servera kľúčov, ukladať vaše heslo, aby ste ho už nemuseli zadávať a zálohovať vaše kľúče a zväzky kľúčov.

en: The GNOME Project
sk: Projekt GNOME

en: Passwords and Keys
sk: Heslá a kľúče

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: keyring;encryption;security;sign;ssh;
sk: zväzok kľúčov;kľúče;šifrovanie;bezpečnosť;podpísať;ssh;

en: Stored personal passwords, credentials and secrets
sk: Uložené osobné heslá, poverenia a tajomstvá

en: Couldn’t unlock
sk: Nepodarilo sa odomknúť

en: Couldn’t add item
sk: Nepodarilo sa pridať položku

en: Password or Secret
sk: Heslo alebo tajomstvo

en: Network connection secret
sk: Tajomstvo sieťového pripojenia

en: Wi-Fi password
sk: Wi-Fi heslo

en: Network password
sk: Heslo od siete

en: GNOME Web password
sk: Heslo od Webu prostredia GNOME

en: Google Chrome password
sk: Heslo od Google Chrome

en: Instant messaging password
sk: Heslo od internetovej komunikácie

note: Translators: This should be the same as the string in empathy
en: IM account password for
sk: Heslo od účtu internetovej komunikácie

en: Telepathy password
sk: Heslo od Telepathy

en: GNOME Online Accounts password
sk: Heslo od Účtov služieb prostredia GNOME

en: Save changes for this item?
sk: Uložiť zmeny pre túto položku?

en: Access a network share or resource
sk: Prístup k sieťovému sprístupneniu alebo zdroju

en: Access a website
sk: Prístup k webovej lokalite

en: Unlocks a PGP key
sk: Odomkne PGP kľúč

en: Unlocks a Secure Shell key
sk: Odomkne SSH kľúč

en: Saved password or login
sk: Uložené heslo alebo používateľské meno

en: Network Credentials
sk: Sieťové poverenia

en: Password
sk: Heslo

en: Couldn’t change password.
sk: Nepodarilo sa zmeniť heslo.

en: Couldn’t set description.
sk: Nepodarilo sa nastaviť popis.

en: Error deleting the password.
sk: Chyba pri odstraňovaní hesla.

en: Stored note
sk: Uložená poznámka

en: Keyring password
sk: Heslo od zväzku kľúčov

en: Encryption key password
sk: Heslo od šifrovacieho kľúča

en: Key storage password
sk: Heslo od úložiska kľúčov

en: Network Manager secret
sk: Tajomstvo Správcu siete

en: Are you sure you want to delete the password “%s”?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť heslo „%s“?

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
sk[0]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d hesiel?
sk[1]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d heslo?
sk[2]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d heslá?

en: Couldn’t add keyring
sk: Nepodarilo sa pridať zväzok kľúčov

en: Unknown date
sk: Neznámy dátum

en: A keyring that is automatically unlocked on login
sk: Zväzok kľúčov automaticky odomknutý pri prihlásení

en: A keyring used to store passwords
sk: Zväzok kľúčov na ukladanie hesiel

en: Couldn’t set default keyring
sk: Nepodarilo sa nastaviť predvolený zväzok kľúčov

en: Couldn’t change keyring password
sk: Nepodarilo sa zmeniť heslo k zväzku kľúčov

en: _Set as default
sk: _Nastaviť ako predvolené

en: Change _Password
sk: Zmeniť _heslo

en: Are you sure you want to delete the password keyring “%s”?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť zväzok kľúčov pre heslá „%s“?

en: I understand that all items will be permanently deleted.
sk: Rozumiem, že všetky položky budú natrvalo odstránené.

en: Show/Hide password
sk: Zobrazí alebo skryje heslo

en: Add Password
sk: Pridať heslo

en: _Keyring:
sk: Zväzok _kľúčov:

en: _Description:
sk: P_opis:

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: Add
sk: Pridať

en: Add password keyring
sk: Pridať zväzok kľúčov pre heslá

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
sk: Prosím, zvoľte názov pre nový zväzok kľúčov. Budete vyzvaný na zadanie odomykacieho hesla.

en: New Keyring Name:
sk: Názov nového zväzku kľúčov:

en: Item Properties
sk: Vlastnosti položky

en: Description
sk: Popis

en: Copy
sk: Kopírovať

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use
sk: Použitie

en: Type
sk: Typ

en: Login
sk: Prihlasovacie meno

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Delete Password
sk: Odstrániť heslo

en: Keyring properties
sk: Vlastnosti zväzku kľúčov

en: Name
sk: Meno

en: Created on
sk: Vytvorený dňa

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Set as default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: Add subkey to %s
sk: Pridanie podkľúča k %s

en: DSA (sign only)
sk: DSA (iba podpis)

en: ElGamal (encrypt only)
sk: ElGamal (iba šifrovanie)

en: RSA (sign only)
sk: RSA (iba podpis)

en: RSA (encrypt only)
sk: RSA (iba šifrovanie)

en: Key _Type
sk: _Typ kľúča

en: Key _Length
sk: _Dĺžka kľúča

en: Length of Key
sk: Dĺžka kľúča

en: Expiration Date
sk: Platnosť vyprší

en: Never E_xpires
sk: _Neobmedzená platnosť

en: If key never expires
sk: Ak je platnosť kľúča neobmedzená

en: Generate a new subkey
sk: Vygeneruje nový podkľúč

en: Add user ID to %s
sk: Pridanie identifikátora používateľa k %s

en: Couldn’t add user ID
sk: Nepodarilo sa pridať identifikátor používateľa

en: Add User ID
sk: Pridanie identifikátora používateľa

note: Full name of the key, usually the name of the user.
en: Full _Name
sk: Celé me_no

en: Must be at least 5 characters long
sk: Musí mať najmenej 5 znakov

en: _Email Address
sk: _Emailová adresa

en: Optional email address
sk: Nepovinná emailová adresa

en: Key Co_mment
sk: Ko_mentár kľúča

en: Optional comment describing key
sk: Nepovinný komentár popisujúci kľúč

en: Create the new user ID
sk: Vytvorí nový identifikátor používateľa

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
sk: Dešifrovanie zlyhalo. Pravdepodobne nemáte dešifrovací kľúč.

en: The operation was cancelled
sk: Operácia bola zrušená

en: Invalid expiry date
sk: Neplatný dátum vypršania platnosti

en: The expiry date must be in the future
sk: Dátum vypršania platnosti musí byť v budúcnosti

en: Couldn’t change expiry date
sk: Nebolo možné zmeniť dátum vypršania platnosti

en: Expiry: %s
sk: Platnosť vyprší: %s

en: _Never expires
sk: _Neobmedzená platnosť

en: C_hange
sk: _Zmeniť

en: Multiple Keys
sk: Viacero kľúčov

en: Key Data
sk: Údaje kľúča

en: Armored PGP keys
sk: Obrnené PGP kľúče

en: PGP keys
sk: PGP kľúče

en: Couldn’t generate PGP key
sk: Nepodarilo sa vygenerovať PGP kľúč

en: Passphrase for New PGP Key
sk: Heslo k novému PGP kľúču

en: Enter the passphrase for your new key twice.
sk: Zadajte heslo pre nový kľúč dvakrát.

note: Has line breaks because GtkLabel is completely broken WRT wrapping
en: When creating a key we need to generate a lot of
    random data and we need you to help. It’s a good
    idea to perform some other action like typing on
    the keyboard, moving the mouse, using applications.
    This gives the system the random data that it needs.
sk: Pri vytváraní kľúča sa musí vygenerovať veľa náhodných
    údajov a program potrebuje vašu pomoc. Dobrý nápad je
    pokračovať v tom, čo ste robili predtým ako napr. písanie
    na klávesnici, hýbanie myšou, používanie aplikácií.
    Toto umožní systému zozbierať náhodné údaje, ktoré potrebuje.

en: Generating key
sk: Generuje sa kľúč

en: Name must be at least 5 characters long.
sk: Meno musí obsahovať najmenej 5 znakov.

en: New PGP key
sk: Nový PGP kľúč

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
sk: PGP kľúč umožňuje šifrovať email alebo súbory pre iných ľudí.

en: _Advanced key options
sk: _Rozšírené voľby kľúča

en: _Comment
sk: _Komentár

en: Encryption _Type
sk: _Typ šifrovania

en: Key _Strength (bits)
sk: _Sila kľúča (bitov)

en: E_xpiration Date
sk: Dátum v_ypršania

en: Ne_ver Expires
sk: Platnosť _neobmedzená

en: C_reate
sk: Vy_tvoriť

en: Generate a new key
sk: Vygeneruje nový kľúč

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %s?

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
sk[0]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d kľúčov?
sk[1]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d kľúč?
sk[2]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d kľúče?

en: Wrong password
sk: Nesprávne heslo

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
sk: Tretíkrát ste zadali nesprávne heslo. Prosím, skúste to znovu.

en: Wrong passphrase.
sk: Nesprávne heslo.

en: Enter new passphrase for “%s”
sk: Zadajte nové heslo pre „%s“

en: Enter passphrase for “%s”
sk: Zadajte heslo pre „%s“

en: Enter new passphrase
sk: Zadajte nové heslo

en: Enter passphrase
sk: Zadajte heslo

en: Passphrase
sk: Heslo

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
sk[0]: Načítaných %d kľúčov
sk[1]: Načítaný %d kľúč
sk[2]: Načítané %d kľúče

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
sk: Neplatné údaje kľúča (chýbajú identifikátory používateľov). Môže to byť tým, že vám chýba vlastný podpis, alebo je dátum v počítači nastavený do budúcnosti.

en: GnuPG keys
sk: GnuPG kľúče

en: GnuPG: default keyring directory
sk: GnuPG: predvolený adresár zväzku kľúčov

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d × %d pixels.
sk: <big><b>Fotka je príliš veľká</b></big>
    Odporúčaná veľkosť fotky pre váš kľúč je %d × %d pixelov.

en: _Don’t Resize
sk: _Nemeniť veľkosť

en: _Resize
sk: Z_meniť veľkosť

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
sk: Toto nie je súbor s obrázkom, alebo nebol rozpoznaný typ obrázka. Pokúste sa použiť JPEG obrázok.

en: All image files
sk: Všetky súbory obrázkov

en: All JPEG files
sk: Všetky JPEG súbory

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Choose Photo to Add to Key
sk: Výber fotky na pridanie ku kľúču

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: Couldn’t prepare photo
sk: Nepodarilo sa pripraviť fotku

en: Couldn’t add photo
sk: Nepodarilo sa pridať fotku

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format.
sk: Súbor sa nepodarilo načítať. Možno je v neplatnom formáte.

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť aktuálnu fotku z kľúča?

en: Couldn’t delete photo
sk: Nepodarilo sa odstrániť fotku

en: Couldn’t revoke subkey
sk: Nepodarilo sa odvolať podkľúč

en: Revoke: %s
sk: Odvolať: %s

en: No reason
sk: Bez dôvodu

en: No reason for revoking key
sk: Žiaden dôvod na odvolanie kľúča

en: Compromised
sk: Kompromitovaný

en: Key has been compromised
sk: Kľúč bol kompromitovaný

en: Superseded
sk: Nahradený

en: Key has been superseded
sk: Kľúč bol nahradený

en: Not Used
sk: Nepoužívaný

en: Key is no longer used
sk: Kľúč sa už viac nepoužíva

en: _Reason:
sk: _Dôvod:

en: Reason for revoking the key
sk: Dôvod na odvolanie kľúča

en: Optional description of revocation
sk: Voliteľný popis odvolania

en: Revoke key
sk: Odvolať kľúč

en: Re_voke
sk: _Odvolať

en: I understand that this secret key will be permanently deleted.
sk: Rozumiem, že tento tajný kľúč bude natrvalo odstránený.

en: This key was already signed by
    “%s”
sk: Tento kľúč už podpísal
    „%s“

en: Couldn’t sign key
sk: Nepodarilo sa podpísať kľúč

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
sk: Žiadne kľúče použiteľné na podpisovanie

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
sk: Nemáte žiadne osobné PGP kľúče, ktoré môžu byť použité na indikovanie dôvery tohoto kľúča.

en: Sign Key
sk: Podpísať kľúč

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
sk: Podpísaním vyjadrujete dôveru tomu, že tento kľúč patrí:

en: Key Name
sk: Názov kľúča

en: How carefully have you checked this key?
sk: Ako pozorne ste skontrolovali tento kľúč?

en: _Not at all
sk: _Nijako

en: _Casually
sk: Z_bežne

en: _Very Carefully
sk: _Veľmi pozorne

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
sk: <i>Nijako:</i> Znamená to, že veríte, že kľúč je vlastnený osobou, ktorá sa za jeho vlastníka vyhlasuje. Táto skutočnosť však nebola (alebo nemohla byť) nijako overená.

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
sk: <i>Zbežne:</i> Znamená to, že bolo vykonané len zbežné overenie toho, že je kľúč skutočne vlastnený osobou, ktorá sa za jeho vlastníka vyhlasuje. Môžete napríklad overiť odtlačok kľúča tak, že ho údajnému vlastníkovi poviete po telefóne.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
sk: <i>Veľmi starostlivo:</i> Túto možnosť vyberte iba vtedy, ak ste si úplne istý, že kľúč je pravý.

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
sk: Na kontrolu mena môžete použiť ťažko falšovateľný doklad, ktorý obsahuje fotografickú identifikáciu (napríklad pas). Tiež je vhodné overiť adresu elektronickej pošty zaslaním emailu vlastníkovi.

en: How others will see this signature:
sk: Ako iní uvidia tento podpis:

en: _Others may not see this signature
sk: Os_tatní možno neuvidia tento podpis

en: I can _revoke this signature at a later date.
sk: _Môžem odvolať tento podpis neskôr.

en: Sign key as:
sk: Podpísať kľúč ako:

en: _Signer:
sk: Podpí_sal:

en: _Sign
sk: P_odpísať

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
sk: Neznámy

en: Search was not specific enough. Server “%s” found too many keys.
sk: Hľadanie nebolo dostatočne konkrétne. Server „%s“ našiel priveľa kľúčov.

en: Couldn’t communicate with server “%s”: %s
sk: Nepodarilo sa komunikovať so serverom „%s“: %s

en: Couldn’t import key: %s
sk: Nepodarilo sa importovať kľúč: %s

en: Key import succeeded
sk: Importovanie kľúču bolo úspešné

en: Import
sk: Importovať

en: Can’t import key
sk: Nepodarilo sa importovať kľúč

en: Remote keys
sk: Vzdialené kľúče

en: Remote keys containing “%s”
sk: Vzdialené kľúče obsahujúce „%s“

en: The search for keys failed.
sk: Hľadanie kľúčov zlyhalo.

en: Double click on a key to inspect it, or click the import button to import it into your local keyring.
sk: Dvojitým kliknutím na kľúč ho môžete skontrolovať, alebo kliknutím na tlačidlo Importovať ho môžete importovať do vašej miestnej kľúčenky.

en: Find Remote Keys
sk: Vyhľadávanie vzdialených kľúčov

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
sk: Toto vyhľadá na internete kľúče iných. Tieto kľúče môžu byť importované do lokálneho zväzku kľúčov.

en: _Search for keys containing:
sk: _Hľadať kľúče obsahujúce:

en: Where to search:
sk: Kde hľadať:

en: _Search
sk: _Hľadať

en: Couldn’t publish keys to server
sk: Nepodarilo sa zverejniť kľúče na server

en: Couldn’t retrieve keys from server: %s
sk: Nepodarilo sa získať kľúče zo servera: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
sk[0]: <b>%d kľúčov je vybraných na synchronizovanie</b>
sk[1]: <b>%d kľúč je vybraný na synchronizovanie</b>
sk[2]: <b>%d kľúče sú vybrané na synchronizovanie</b>

en: Synchronizing keys…
sk: Synchronizujú sa kľúče…

en: Sync Keys
sk: Synchronizácia kľúčov

en: This will publish the keys in your key ring so they’re available for others to use. You’ll also get any changes others have made since you received their keys.
sk: Toto zverejní kľúče vo vašom zväzku, čím sa stanú dostupné na použitie pre iných. Taktiež budú aktualizované vami obdržané kľúče iných používateľov.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
sk: Toto aktualizuje vami obdržané kľúče iných používateľov. Žiaden server kľúčov nebol vybraný na zverejňovanie, takže vaše kľúče nebudú dostupné pre iných.

en: _Key Servers
sk: Servery _kľúčov

en: _Sync
sk: _Synchronizovať

en: Couldn’t communicate with %s: %s
sk: Nepodarilo sa komunikovať s %s: %s

en: Couldn’t resolve address %s
sk: Nepodarilo sa spracovať adresu %s

note: Now that we've resolved our address, connect via IP
en: Connecting to: %s
sk: Pripája sa k: %s

en: Invalid URI: %s
sk: Neplatný odkaz URI: %s

en: Resolving server address: %s
sk: Zisťuje sa adresa servera: %s

en: PGP Keys
sk: PGP kľúče

en: PGP keys are for encrypting email or files
sk: PGP kľúče slúžia na šifrovanie emailu alebo súborov

en: (and %d other) | (and %d others)
sk[0]: (a%d ďalších)
sk[1]: (a %d ďalší)
sk[2]: (a %d ďalšie)

en: Personal PGP key
sk: Osobný PGP kľúč

en: PGP key
sk: PGP kľúč

en: Couldn’t change primary photo
sk: Nepodarilo sa zmeniť hlavnú fotku

en: Error changing password
sk: Chyba pri zmene hesla

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Private key
sk: %s — Súkromný kľúč

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Public key
sk: %s — Verejný kľúč

note: TRANSLATORS: (unknown) expiry date
en: (unknown)
sk: (neznámy)

en: This key expired on %s
sk: Tomuto kľúču vypršala platnosť dňa %s

[ctx: Expires]
en: Never
sk: Nikdy

en: Unable to change trust
sk: Nedá sa zmeniť dôveryhodnosť

en: Couldn’t export key
sk: Nepodarilo sa exportovať kľúč

en: I believe “%s” is the owner of this key
sk: Verím, že osoba „%s“ je vlastníkom tohto kľúča

en: I no longer trust that “%s” owns this key
sk: Už viac neverím, že osoba „%s“ vlastní tento kľúč

en: Change _passphrase
sk: Zmeniť _heslo

en: Export _public key
sk: E_xportovať verejný kľúč

en: Export _secret key
sk: _Exportovať tajný kľúč

en: The owner of the key revoked the key. It should no longer be used.
sk: Vlastník kľúča odvolal kľúč. Už by sa nemal viac používať.

en: Add a photo to this key
sk: Pridať fotku pre tento kľúč

en: Remove this photo from this key
sk: Odstrániť túto fotku z tohoto kľúča

en: Make this photo the primary photo
sk: Nastaviť túto fotku ako hlavnú

en: Go to previous photo
sk: Prejsť na predchádzajúcu fotku

en: Go to next photo
sk: Prejsť na ďalšiu fotku

en: Comment
sk: Komentár

en: Key ID
sk: Identifikátor kľúča

en: Fingerprint
sk: Odtlačok

en: Expires
sk: Vyprší

en: User IDs
sk: Identifikátory používateľov

en: Add user ID
sk: Pridať identifikátor používateľa

en: Subkeys
sk: Podkľúče

en: _Add subkey
sk: _Pridať podkľúč

en: Trust
sk: Dôvera

en: Your trust of this key
sk: Vaša dôvera tomuto kľúču

en: Override owner trust
sk: Prevážiť vlastníkovu dôveru

[ctx: Validity]
en: Marginally
sk: Čiastočná

[ctx: Validity]
en: Fully
sk: Plná

[ctx: Validity]
en: Ultimately
sk: Absolútna

en: Signature trust
sk: Dôvera podpisu

en: I trust signatures from this key on other keys
sk: Dôverujem podpisom z tohto kľúča aj pri iných kľúčoch

en: Sign key
sk: Podpísať kľúč

en: _Sign key
sk: _Podpísať kľúč

en: Revoke key signature
sk: Odvolať podpis kľúča

en: _Revoke
sk: _Odvolať

en: Owner trust
sk: Dôvera vlastníkovi

en: Encrypt
sk: Zašifrovať

en: Sign
sk: Podpísať

en: Certify
sk: Certifikovať

en: Authenticate
sk: Overiť totožnosť

en: Key
sk: Kľúč

en: Subkey %d of %s
sk: Podkľúč %d z %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %s?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť podkľúč %s?

en: Couldn’t delete subkey
sk: Nepodarilo sa odstrániť podkľúč

en: Subkey was revoked
sk: Podkľúč bol odvolaný

en: Subkey has expired
sk: Podkľúču vypršala platnosť

en: Subkey is disabled
sk: Podkľúč je zakázaný

en: Never expires
sk: Neobmedzená platnosť

note: Translators: first part is the algorithm, second part is the length, * e.g. "RSA" (2048 bit)
en: %s (%d bit)
sk: %s (%d bitov)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Change expiration date
sk: Zmeniť dátum vypršania platnosti

en: Revoke subkey
sk: Odvolať podkľúč

en: Delete subkey
sk: Odstrániť podkľúč

en: Usages
sk: Využitie

en: Created
sk: Vytvorený

en: Change expiry date
sk: Zmeniť dátum vypršania platnosti

en: Revoke
sk: Odvolať

note: Translators: This text refers to deleting an item from its type's backing store
en: Delete
sk: Odstrániť

en: Are you sure you want to permanently delete the “%s” user ID?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť identifikátor používateľa „%s“?

en: Couldn’t delete user ID
sk: Nepodarilo sa odstrániť identifikátor používateľa

en: Couldn’t change primary user ID
sk: Nepodarilo sa zmeniť hlavný identifikátor používateľa

note: Translators: (Unknown) signature name
en: (Unknown)
sk: (neznámy)

en: Make _primary
sk: Nastaviť ako _hlavný

en: Signatures
sk: Podpisy

en: Only display the signatures of people I trust
sk: Zobrazí iba podpisy ľudí, ktorým dôverujem

en: Only trusted
sk: Iba dôveryhodné

en: No signatures available
sk: Nie sú dostupné žiadne podpisy

en: Exporting data
sk: Exportujú sa údaje

en: Retrieving data
sk: Získavajú sa údaje

en: Importing data
sk: Importujú sa údaje

en: Sending data
sk: Odosielajú sa údaje

en: Unavailable
sk: Nedostupný

en: Certificate
sk: Certifikát

en: Certificates (DER encoded)
sk: Certifikáty (v kódovaní DER)

en: Personal certificate and key
sk: Osobný certifikát a kľúč

en: Personal certificate
sk: Osobný certifikát

en: Are you sure you want to permanently delete %d certificate? | Are you sure you want to permanently delete %d certificates?
sk[0]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d certifikátov?
sk[1]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d certifikát?
sk[2]: Naozaj chcete natrvalo odstrániť %d certifikáty?

en: Couldn’t generate private key
sk: Nepodarilo sa vygenerovať súkromný kľúč

en: I understand that this key will be permanently deleted.
sk: Rozumiem, že tento kľúč bude natrvalo odstránený.

en: Unnamed private key
sk: Nepomenovaný súkromný kľúč

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Unnamed
sk: Nepomenovaný

en: Failed to export certificate
sk: Zlyhal export certifikátu

en: Couldn’t delete
sk: Nepodarilo sa odstrániť

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Couldn’t create certificate request
sk: Nepodarilo sa vytvoriť žiadosť o certifikát

en: Save certificate request
sk: Uloženie žiadosti o certifikát

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Certificate request
sk: Žiadosť o certifikát

en: PEM encoded request
sk: Žiadosť kódovaná s PEM

en: Couldn’t save certificate request
sk: Nepodarilo sa uložiť žiadosť o certifikát

[ctx: Label]
en: Unknown
sk: Neznámy

en: X.509 certificates and related keys
sk: X.509 certifikáty a súvisiace kľúče

en: New private key
sk: Nový súkromný kľúč

en: Create a new private key
sk: Vytvorenie nového súkromného kľúča

en: Label:
sk: Menovka:

en: Stored at:
sk: Uložený ako:

en: Key _Type:
sk: _Typ kľúča:

en: Key _Strength (bits):
sk: _Sila kľúča (bitov):

en: Delete this certificate or key
sk: Odstráni tento certifikát alebo kľúč

en: Export the certificate
sk: Exportuje certifikát

en: Request Certificate
sk: Požiadať o certifikát

en: Create a certificate request file for this key
sk: Vytvorí žiadosť o certifikát pre tento kľúč

en: Create a certificate request file.
sk: Vytváranie žiadosti o certifikát.

en: The common name (CN) placed in the certificate request.
sk: Bežný názov (CN) umiestnený v žiadosť o certifikát.

en: Name (CN):
sk: Názov (CN):

en: Contributions:
sk: Prispeli:

en: Version of this application
sk: Verzia tejto aplikácie

en: Seahorse Project Homepage
sk: Domovská stránka projektu Seahorse

en: Data to be imported
sk: Údaje na importovanie

en: _Import
sk: _Importovať

en: Import failed
sk: Import zlyhal

note: The prompt
en: Import Key
sk: Import kľúča

note: TODO: This should come from libgcr somehow
en: All key files
sk: Všetky súbory kľúčov

en: Dropped text
sk: Skopírovaný text

en: Clipboard text
sk: Text zo schránky

en: Couldn’t unlock keyring
sk: Nepodarilo sa odomknúť zväzok kľúčov

en: Change Passphrase
sk: Zmena hesla

en: New _Passphrase:
sk: Nové _heslo:

en: Confirm new passphrase
sk: Potvrdenie nového hesla

en: Con_firm Passphrase:
sk: _Potvrdiť heslo:

en: _Find remote keys…
sk: _Nájsť vzdialené kľúče…

en: _Sync and publish keys…
sk: _Synchronizovať a zverejniť kľúče…

en: _Preferences
sk: _Predvoľby

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _About Passwords and Keys
sk: _O aplikácii Heslá a kľúče

en: Filter items:
sk: Filtrovať položky:

en: Show p_ersonal
sk: Zobraziť _osobné

en: Show _trusted
sk: Zobraziť _dôveryhodné

en: Show an_y
sk: Zobraziť _všetky

en: Secure Shell key
sk: SSH kľúč

en: Used to access other computers
sk: Používaný na prístup k iným počítačom

en: GPG key
sk: PGP kľúč

en: Used to encrypt emails and files
sk: Používaný na šifrovanie emailov a súborov

en: Password keyring
sk: Zväzok kľúčov pre heslá

en: Used to store application and network passwords
sk: Používaný na ukladanie aplikačných a sieťových hesiel

en: Safely store a password or secret
sk: Bezpečne uložiť heslo alebo tajomstvo

en: Used to request a certificate
sk: Používa sa na žiadosť o certifikát

en: Import from file…
sk: Importovať so súboru…

en: Add a new key or item
sk: Pridá nový kľúč alebo položku

en: Back
sk: Späť

en: Search for a key or password
sk: Vyhľadá kľúč alebo heslo

en: Filter
sk: Filtrovať

en: This collection seems to be empty
sk: Zdá sa, že táto zbierka je prázdna

en: Keyring is locked
sk: Zväzok kľúčov je uzamknutý

en: Unlock
sk: Odomknúť

note: Translators: This is only relevant for "Password" items
en: Copy secret
sk: Kopírovať tajomstvo

en: Export…
sk: Exportovať…

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Configure Key for Secure Shell…
sk: Nastaviť kľúč pre SSH…

note: Lock and unlock items
en: _Lock
sk: U_zamknúť

en: _Unlock
sk: _Odomknúť

note: Properties item
en: _Properties
sk: _Vlastnosti

en: Couldn’t lock
sk: Nepodarilo sa uzamknúť

en: Secure Shell
sk: SSH

en: Keys used to connect securely to other computers
sk: Kľúče používané na zabezpečené pripojenie k iným počítačom

en: Are you sure you want to delete the secure shell key “%s”?
sk: Naozaj chcete natrvalo odstrániť SSH kľúč „%s“?

en: Are you sure you want to delete %u secure shell key? | Are you sure you want to delete %u secure shell keys?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť %u SSH kľúčov?
sk[1]: Naozaj chcete dstrániť %u SSH kľúč?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť %u SSH kľúče?

en: Secret SSH keys
sk: Tajné SSH kľúče

en: Public SSH keys
sk: Verejné SSH kľúče

en: SSH Key
sk: SSH kľúč

en: No public key file is available for this key.
sk: Pre tento kľúč nie je dostupný žiaden súbor verejného kľúča.

en: Couldn’t load newly generated Secure Shell key
sk: Nepodarilo sa načítať novo vygenerovaný SSH kľúč

en: Couldn’t generate Secure Shell key
sk: Nepodarilo sa vygenerovať SSH kľúč

en: Creating Secure Shell Key
sk: Vytvára sa SSH kľúč

en: 1024 bits
sk: 1024 bitov

en: 256 bits
sk: 256 bitov

en: Unknown key type!
sk: Neznámy typ kľúča!

en: Unknown type
sk: Neznámy typ

en: Couldn’t rename key.
sk: Nepodarilo sa premenovať kľúč.

en: Couldn’t change authorization for key.
sk: Nepodarilo sa zmeniť oprávnenia pre kľúč.

en: Couldn’t change passphrase for key.
sk: Nepodarilo sa zmeniť heslo pre kľúč.

en: Error deleting the SSH key.
sk: Chyba pri odstraňovaní SSH kľúča.

en: Personal SSH key
sk: Osobný SSH kľúč

en: SSH key
sk: SSH kľúč

note: No names when not even the fingerpint loaded
en: (Unreadable Secure Shell Key)
sk: (Nečitateľný SSH kľúč)

note: No comment, but loaded
en: Secure Shell Key
sk: SSH kľúč

en: Remote Host Password
sk: Heslo vzdialeného hostiteľa

en: Enter Key Passphrase
sk: Zadajte heslo kľúča

en: Passphrase for New Secure Shell Key
sk: Heslo k novému SSH kľúču

note: No filename specified, make one up Add the comment to the output
en: Importing key: %s
sk: Importuje sa kľúč: %s

en: Importing key. Enter passphrase
sk: Importovanie kľúča. Zadajte heslo

en: Enter your Secure Shell passphrase:
sk: Zadajte vaše SSH heslo:

en: Old Key Passphrase
sk: Pôvodné heslo kľúča

en: Enter the old passphrase for: %s
sk: Zadajte pôvodné heslo pre: %s

en: New Key Passphrase
sk: Nové heslo kľúča

en: Enter the new passphrase for: %s
sk: Zadajte nové heslo pre: %s

en: Enter the new passphrase again: %s
sk: Znovu zadajte nové heslo pre: %s

en: New Secure Shell Key
sk: Nový SSH kľúč

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to other computers.
sk: SSH (Secure Shell) kľúč umožňuje zabezpečené pripojenie k iným počítačom.

en: _Description
sk: P_opis

en: Your email address, or a reminder of what this key is for.
sk: Vaša emailová adresa alebo poznámka na označenie účelu tohto kľúča.

en: If there is a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your new key.
sk: Ak existuje počítač, pre ktorý chcete tento kľúč použiť, môžete ho teraz nastaviť na použitie vášho nového kľúča.

en: _Just Create Key
sk: _Iba vytvoriť kľúč

en: _Create and Set Up
sk: _Vytvoriť a nastaviť

en: SSH Key Properties
sk: Vlastnosti kľúča SSH

[ctx: name-of-ssh-key]
note: Name of key, often a persons name
en: Name
sk: Názov

en: Algorithm
sk: Algoritmus

en: Key Length
sk: Dĺžka kľúča

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Copy public key to clipboard
sk: Exportuje verejný kľúč do schránky

en: Remote access
sk: Vzdialený prístup

en: Allows accessing this computer remotely
sk: Umožní vzdialene pristupovať k tomuto počítaču

en: _Export
sk: _Exportovať

en: Change _Passphrase
sk: Zmeniť _heslo

en: _Delete SSH Key
sk: O_dstrániť SSH kľúč

en: Set Up Computer for SSH Connection
sk: Nastavenie počítača pre SSH pripojenie

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
sk: Aby bolo možné použiť váš SSH kľúč s iným počítačom ktorý používa SSH, musíte na ňom už mať používateľský účet.

en: _Server address:
sk: Adresa _servera:

en: eg: fileserver.example.com:port
sk: napr: server.priklad.com:port

en: _Login name:
sk: Prihlasovacie _meno:

en: Set Up
sk: Nastaviť

en: OpenSSH keys
sk: OpenSSH kľúče

en: No private key file is available for this key.
sk: Pre tento kľúč nie je dostupný žiaden súbor súkromného kľúča.

en: Couldn’t configure Secure Shell keys on remote computer.
sk: Nepodarilo sa nastaviť SSH kľúče na vzdialenom počítači.

en: Configuring Secure Shell Keys…
sk: Nastavujú sa SSH kľúče…
