seahorse - en to cy translation catalogue (7 entries)

note: To translators: This is the infinitive not the imperative.
en: _Delete
cy: _Dileu

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Day
cy: Diwrnod

en: _Quit
cy: _Gadael

en: _Close
cy: _Cau

en: _Help
cy: C_ymorth

en: _About
cy: _Ynghylch
