seahorse master - en to fa translation catalogue (530 entries)

en: Add Key Server
fa: افزودن کارساز کلید

en: Custom
fa: سفارشی

note: Buttons
en: Cancel
fa: لغو

en: Save
fa: ذخیره

en: Cannot delete
fa: نمی‌توان حذف کرد

en: Couldn’t export keys
fa: نتوانست کلیدها را برون‌ریزی کند

en: Couldn’t export data
fa: نتوانست داده‌ها را برون‌ریزی کند

en: Enter the date directly
fa: تاریخ را وارد کنید

en: Select the date from a calendar
fa: انتخاب تاریخ از تقویم

note: The buttons
en: _Cancel
fa: _لغو

note: Delete item
en: _Delete
fa: _حذف

en: Export
fa: برون‌ریزی

en: Enter PIN or password for: %s
fa: ورود پین یا گذرواژه برای: %s

note: The second and main entry
en: Confirm:
fa: تایید:

en: _OK
fa: _بسیارخب

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Passwords
fa: گذرواژه‌ها

en: Keys
fa: کلید‌ها

en: Certificates
fa: گواهینامه‌ها

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: None: Don’t publish keys
fa: هیچ‌کدام: منتشر نکردن کلیدها

en: initial temporary item
fa: مورد موقّتی ابتدایی

en: Key Server Type:
fa: گونهٔ کارساز کلید:

en: Host:
fa: میزبان:

en: The host name or address of the server.
fa: نام میزبان یا نشانی کارساز.

en: The port to access the server on.
fa: درگاه برای دسترسی به کارساز رویش.

en: Keyservers
fa: کارسازهای کلید

en: Add keyserver
fa: افزودن کارساز کلید

en: Key Synchronization
fa: همگام‌سازی کلیدها

en: _Publish keys to:
fa: _انتشار کلیدها به:

en: Automatically retrieve keys from _key servers
fa: دریافت خودکار کلیدها از _کارسازهای کلید

en: Automatically synchronize _modified keys with key servers
fa: همگام‌سازی خودکار کلیدهای تغییریافته با کارسازهای کلید

en: LDAP Key Server
fa: کارساز کلید LDAP

note: WITH_LDAP
en: HTTP Key Server
fa: کارساز کلید HTTP

en: HTTPS Key Server
fa: کارساز کلید HTTPS

[ctx: Validity]
en: Unknown
fa: ناشناخته

[ctx: Validity]
en: Never
fa: هرگز

[ctx: Validity]
en: Marginal
fa: حدودی

[ctx: Validity]
en: Full
fa: تمام

[ctx: Validity]
en: Ultimate
fa: شدید

[ctx: Validity]
en: Disabled
fa: از کار افتاده

[ctx: Validity]
en: Revoked
fa: لغو شد

[ctx: shortcut window]
en: Overview
fa: نمای کلّی

[ctx: shortcut window]
en: Help
fa: راهنما

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
fa: گشودن فهرست

[ctx: shortcut window]
en: Create a new item
fa: ایجاد موردی جدید

[ctx: shortcut window]
en: Import item from file
fa: درون‌ریزی مورد از پرونده

[ctx: shortcut window]
en: Search
fa: جست‌وجو

[ctx: shortcut window]
en: Shortcut list
fa: فهرست میان‌برها

[ctx: shortcut window]
en: Quit
fa: خروج

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
fa: ناوش

[ctx: shortcut window]
en: Select previous keyring
fa: گزینش دسته‌کلید پیشین

[ctx: shortcut window]
en: Select next keyring
fa: گزینش دسته‌کلید بعدی

[ctx: shortcut window]
en: Show sidebar (on small screens)
fa: نمایش نوار کناری (روی صفحه‌های کوچک)

[ctx: shortcut window]
en: Show keyring contents (on small screens)
fa: نمایش محتوای دسته‌کلید (روی صفحه‌های کوچک)

en: Auto retrieve keys
fa: دریافت خودکار کلیدها

en: Whether or not keys should be automatically retrieved from key servers.
fa: این که کلیدها باید به صورت خودکار از کارسازهای کلید دریافت شوند یا خیر.

en: Auto publish keys
fa: انتشار خودکار کلیدها

en: Whether or not modified keys should be automatically published.
fa: این که کلیدهای تغییریافته باید به صورت خودکار منتشر شوند خیر.

en: Publish keys to this key server
fa: انتشار کلیدها روی این کارساز

en: The key server to publish PGP keys to. Or empty to suppress publishing of PGP keys.
fa: کارساز کلید برای انتشار کلید‌های PGP. یا خاللی برای توقّف انتشار کلیدهای PGP.

en: Last key server search pattern
fa: آخرین الگوی جست‌وجوی کارساز کلید

en: The last search pattern searched for against a key server.
fa: آخرین الگوی جست‌وجوی برای یک کارساز کلید.

en: Last key servers used
fa: آخرین کارساز کلید استفاده‌شده

en: The last key server a search was performed against or empty for all key servers.
fa: آخرین کارساز کلیدی که رویش جست‌وجو شده یا خالی برای همهٔ کارسازهای کلید.

en: Show keyrings sidebar
fa: نمایش نوار کناری دسته‌کلید

en: Show keyrings sidebar in Seahorse.
fa: نمایش نوار کناری دسته‌کلید در اسب‌دریایی.

en: Which items to show
fa: موارد برای نمایش

en: Filter which items to show. If empty, show all items, if “personal” show personal keys, if “trusted” show trusted.
fa: پالایش موارد برای نمایش. در صورت خالی بود، همهٔ موارد، برای «شخصی» کلیدهای شخصی و برای «مطمئن»، مطمئن‌ها نشان داده می‌شوند.

en: Width of the side pane
fa: پهنای قاب کناری

en: The default width of the side pane.
fa: پهنای پیش‌گزیدهٔ قاب کناری.

en: The keyrings chosen
fa: دسته‌کلید گزیده

en: The URIs of the keyrings chosen in the sidebar.
fa: نشانی‌های دسته‌کلیدهای گزیده در نوار کناری.

en: The column to sort the Seahorse keys by
fa: ستون اساس چینش کلیدهای اسب‌دریایی

en: Specify the column to sort the Seahorse key manager main window by. Columns are: “name”, “id”, “validity”, “expires”, “trust”, and “type”. Put a “-” in front of the column name to sort in descending order.
fa: مشخّص کردن ستون برا چینش پنجرهٔ اصلی مدیر کلید اسب‌دریایی بر اساسش. ستون‌ها شامل «نام»، «شناسه»، «اعتبار»، «انقضا»، «اعتماد» و گونه هستند. برای چینش به ترتیب نزولی، یک «-» جلوی نام ستون بگذارید.

en: Show validity column
fa: نمایش ستون اعتبار

en: No longer in use.
fa: دیگر استفاده نمی‌شود.

en: Show expiry column
fa: نمایش ستون انقضا

en: Show trust column
fa: نمایش ستون اطمینان

en: Show type column
fa: نمایش ستون گونه

en: Width of the window
fa: پهنای پنجره

en: Width (in pixels) of the window.
fa: پهنای پنجره (به پیکسل).

en: Height of the window
fa: بلندای پنجره

en: Height (in pixels) of the window.
fa: بلندای پنجره (به پیکسل).

en: Passwords and Keys
fa: گذرواژه‌ها و کلیدها

en: Manage your passwords and encryption keys
fa: مدیریت گذرواژه‌ها و کلیدهای رمزنگاریتان

en: Passwords and Keys is a GNOME application for managing encryption keys.
fa: گذرواژه‌ها و کلیدها، برنامهٔ گنوم برای مدیریت کلیدهای رمزنگاری است.

en: With Passwords and Keys you can create and manage PGP keys, create and manage SSH keys, publish and retrieve keys from key servers, cache your passphrase so you don’t have to keep typing it and backup your keys and keyring.
fa: با گذرواژه‌ها و کلیدها می‌توانید کلیدهای PGP و SSH ایجاد و آن‌ها را مدیریت کنید؛ کلیدهای را از کارسازهای کلید گرفته و رویشان منتشر کنید؛ عبارت عبورتان را انبار کرده تا دیگر نیازی به نوشتنش نباشد و از کلیدها و دسته‌کلیدتان، پشتیبان بگیرید.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
fa: پروژهٔ گنوم

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;seahorse;
fa: keyring;encryption;security;sign;ssh;gpg;pgp;seahorse;کلید;رمز;رمزنگاری;امنیت;امضا;دسته‌کلید;اسب آبی;

en: Stored personal passwords, credentials and secrets
fa: گذرواژه‌ها، گواهینامه‌ها و رمزهای ذخیره‌شده

en: Couldn’t unlock
fa: نتوانست قفل‌گشایی کند

en: Couldn’t add item
fa: مورد اضافه نشد

en: Password or Secret
fa: گذرواژه یا رمز

en: Network connection secret
fa: رمز اتّصال شبکه

en: Wi-Fi password
fa: گذرواژهٔ وای‌فای

en: Network password
fa: گذرواژهٔ شبکه

en: GNOME Web password
fa: گذرواژهٔ وب گنوم

en: Google Chrome password
fa: گذرواژهٔ گوگل کروم

en: Instant messaging password
fa: گذرواژهٔ پیام‌رسانی آنی

note: Translators: This should be the same as the string in empathy
en: IM account password for
fa: گذرواژهٔ حساب پیام‌رسانی برای

en: Telepathy password
fa: گذرواژهٔ تله‌پاتی

en: GNOME Online Accounts password
fa: گذرواژهٔ حساب‌های برخط گنوم

en: Save changes for this item?
fa: تغییرات این مورد ذخیره شود؟

en: Access a network share or resource
fa: دسترسی به به یک منبع یا هم‌رسانی شبکه‌ای

en: Access a website
fa: دسترسی به یک پایگاه وب

en: Unlocks a PGP key
fa: یک کلید PGP را قفل‌گشایی می‌کند

en: Unlocks a Secure Shell key
fa: یک کلید پوستهٔ امن را قفل‌گشایی می‌کند

en: Saved password or login
fa: ورود یا گذرواژهٔ ذخیره‌شده

en: Network Credentials
fa: گواهی‌نامه‌های شبکه

en: Password
fa: گذرواژه

en: Couldn’t change password.
fa: نتوانست گذرواژه را عوض کند.

en: Couldn’t set description.
fa: نتوانست توضیح را تنظیم کند.

en: Error deleting the password.
fa: خطا در حذف گذرواژه.

en: Stored note
fa: یادداشت ذخیره‌ شد

en: Keyring password
fa: گذرواژهٔ دسته‌کلید

en: Encryption key password
fa: گذرواژهٔ کلید رمزنگاری

en: Key storage password
fa: گذرواژهٔ مخزن کلید

en: Network Manager secret
fa: رمز مدیر شبکه

en: Are you sure you want to delete the password “%s”?
fa: مطمئنید که می‌خواهید گذرواژهٔ «%s» را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete %d password? | Are you sure you want to delete %d passwords?
fa[0]: مطمئنید که می‌خواهید %Id گذرواژه را حذف کنید؟

en: Couldn’t add keyring
fa: نتوانست دسته‌کلید را بیفزاید

en: Unknown date
fa: تاریخ نامشخص

en: A keyring that is automatically unlocked on login
fa: دسته‌کلیدی که هنگام ورود، به صورت خودکار قفل‌گشایی می‌شود

en: A keyring used to store passwords
fa: دسته‌کلید برای ذخیرهٔ گذرواژه‌ها استفاده می‌شود

en: Couldn’t set default keyring
fa: نتوانست دسته‌کلید پیش‌گزیده را تنظیم کند

en: Couldn’t change keyring password
fa: نتوانست گذرواژهٔ دسته‌کلید را عوض کند

en: _Set as default
fa: تنظیم به عنوان _پیش‌گزیده

en: Change _Password
fa: تغییر _گذرواژه

en: Are you sure you want to delete the password keyring “%s”?
fa: مطمئنید که می‌خواهید گذرواژهٔ دسته‌کلید «%s» را حذف کنید؟

en: I understand that all items will be permanently deleted.
fa: متوجّهم که تمامی موارد برای همیشه حذف خواهند شد.

en: Show/Hide password
fa: نمایش/نهفتن گذرواژه

en: Add Password
fa: افزودن گذرواژه

en: _Keyring:
fa: _دسته‌کلید:

en: _Description:
fa: _توضیح:

en: _Password:
fa: _گذرواژه:

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Add password keyring
fa: افزودن دسته‌کلید گذرواژه

en: Please choose a name for the new keyring. You will be prompted for an unlock password.
fa: لطفاً نامی برایدسته‌کلید جدید برگزینید. برای گذرواژهٔ قفل‌گشایی پرسیده خواهد شد.

en: New Keyring Name:
fa: نام دسته‌کلید جدید:

en: Item Properties
fa: ویژگی‌های مورد

en: Description
fa: توضیحات

en: Copy
fa: رونوشت

note: To translators: This is the noun not the verb.
en: Use
fa: استفاده

en: Type
fa: گونه

en: Server
fa: کارساز

en: Login
fa: ورود

en: Details
fa: جزئیات

en: Delete Password
fa: حذف گذرواژه

en: Keyring properties
fa: ویژگی‌های دسته‌کلید

en: Name
fa: نام

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Change password
fa: تغییر گذرواژه

en: Set as default
fa: تنظیم به عنوان پیش‌گزیده

en: Add subkey to %s
fa: افزودن زیرکلید به %s

en: DSA (sign only)
fa: DSA (فقط امضا)

en: ElGamal (encrypt only)
fa: ElGamal (فقط رمزنگاری)

en: RSA (sign only)
fa: RSA (فقط امضا)

en: RSA (encrypt only)
fa: RSA (فقط رمزنگاری)

en: Key _Type
fa: _گونهٔ کلید

en: Key _Length
fa: _طول کلید

en: Length of Key
fa: طول کلید

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: Never E_xpires
fa: هرگز _منقضی نمی‌شود

en: If key never expires
fa: اگر کلید هرگز منقض نمی‌شود

en: Generate a new subkey
fa: ایجاد زیرکلیدی جدید

en: Add user ID to %s
fa: افزودن شناسهٔ کاربری به %s

en: Couldn’t add user ID
fa: نتوانست شناسهٔ کاربری را بیفزاید

en: Add User ID
fa: افزودن شناسهٔ کاربری

note: Full name of the key, usually the name of the user.
en: Full _Name
fa: _نام کامل

en: Must be at least 5 characters long
fa: باید لااقل ۵ نویسه داشته باشد

en: _Email Address
fa: نشانی _رایانامه

en: Optional email address
fa: نشانی رایانامهٔ اختیاری

en: Key Co_mment
fa: _نظر کلید

en: Optional comment describing key
fa: نظر اختیاری توضیح‌دهندهٔ کلید

en: Create the new user ID
fa: ایجاد شناسهٔ کاربریِ جدید

en: Decryption failed. You probably do not have the decryption key.
fa: رمزگشایی شکست خورد. احتمالاً کلید رمزگشایی را ندارید.

en: The operation was cancelled
fa: عملیات لغو شد

en: Invalid expiry date
fa: تاریخ انقضای نامعتبر

en: The expiry date must be in the future
fa: تاریخ انقضا باید در آینده باشد

en: Couldn’t change expiry date
fa: نتوانست تاریخ انقضا را عوض کند

en: Expiry: %s
fa: انقضا: %s

en: _Never expires
fa: _هرگز‌ منقضی نمی‌شود

en: C_hange
fa: _تغییر

en: Multiple Keys
fa: چندین کلید

en: Key Data
fa: دادهٔ کلید

en: Armored PGP keys
fa: کلیدهای PGP زرهی

en: PGP keys
fa: کلیدهای PGP

en: Couldn’t generate PGP key
fa: نتوانست کلید PGP ایجاد کند

en: Passphrase for New PGP Key
fa: عبارت عبور برای کلید PGP جدید

en: Enter the passphrase for your new key twice.
fa: عبارت عبورتان را دو بار برای کلید جدیدتان وارد کنید.

note: Has line breaks because GtkLabel is completely broken WRT wrapping
en: When creating a key we need to generate a lot of
    random data and we need you to help. It’s a good
    idea to perform some other action like typing on
    the keyboard, moving the mouse, using applications.
    This gives the system the random data that it needs.
fa: هنگام ایجاد یک کلید، لازم است کلّی دادهٔ کاتوره‌ای
    ایجاد کنیم و نیاز به کمکتان داریم. خوب است برخی
    کارهای دیگر مثل نوشتن با صفحه‌کلید، جابه‌جایی
    موشی و استفاده از برنامه‌ها را انجام دهید. این
    کارها داده‌های کاتوره‌ای مورد نیاز سامانه را ایجاد می‌کنند.

en: Generating key
fa: در حال ایجاد کلید

en: Name must be at least 5 characters long.
fa: نام باید لااقل ۵ نویسه داشته باشد.

en: New PGP key
fa: کلید PGP جدید

en: A PGP key allows you to encrypt email or files to other people.
fa: یک کلید PGP می‌گذارد رایانامه یا پرونده‌‌ها را برای دیگران رمزنگاری کنید.

en: _Advanced key options
fa: گزینه‌های _پیش‌رفتهٔ کلید

en: _Comment
fa: _نظر

en: Encryption _Type
fa: _گونهٔ رمزنگاری

en: Key _Strength (bits)
fa: _قدرت کلید (بیت)

en: E_xpiration Date
fa: _تاریخ انقضا

en: Ne_ver Expires
fa: _هرگز منقضی نشود

en: C_reate
fa: _ایجاد

en: Generate a new key
fa: ایجاد کلیدی جدید

en: Are you sure you want to permanently delete %s?
fa: مطمئنید که می‌خواهید %s را برای همیشه حذف کنید؟

en: Are you sure you want to permanently delete %d keys? | Are you sure you want to permanently delete %d keys?
fa[0]: مطمئنید که می‌خواهید %Id کلید را برای همیشه حذف کنید؟

en: Wrong password
fa: گذرواژهٔ اشتباه

en: This was the third time you entered a wrong password. Please try again.
fa: بار سومی بود که گذرواژه‌ای اشتباه وارد کردید. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Wrong passphrase.
fa: عبارت عبور اشتباه.

en: Enter new passphrase for “%s”
fa: عبارت عبور جدید را برای %s وارد کنید

en: Enter passphrase for “%s”
fa: عبارت عبور را برای %s وارد کنید

en: Enter new passphrase
fa: عبارت عبور جدید را وارد کنید

en: Enter passphrase
fa: عبارت عبور را وارد کنید

en: Passphrase
fa: عبارت عبور

en: Loaded %d key | Loaded %d keys
fa[0]: %Id کلید بار شد

en: Invalid key data (missing UIDs). This may be due to a computer with a date set in the future or a missing self-signature.
fa: دادهٔ کلید نامعتبر (UIDهای مفقود). ممکن است به خاطر رایانه‌ای با تاریخ تنظیم‌شده رد آینده یا یک خویش‌امضای مفقود باشد.

en: GnuPG keys
fa: کلیدهای GnuPG

en: GnuPG: default keyring directory
fa: شاخهٔ دسته‌کلید پیش‌گزیدهٔ GnuPG

en: <big><b>The photo is too large</b></big>
    The recommended size for a photo on your key is %d × %d pixels.
fa: <big><b>عکس خیلی بزرگ است</b></big>
    اندازهٔ پیشنهادی عکس برای کلیدتان %Id × %Id پیکسل است.

en: _Don’t Resize
fa: _عدم تغییر اندازه

en: _Resize
fa: _تغییر اندازه

en: This is not a image file, or an unrecognized kind of image file. Try to use a JPEG image.
fa: این یک پروندهٔ تصویر نبوده یا گونهٔ ناشناخته‌ای از پروندهٔ تصویر است. استفاده از یک تصویر JPEG را بیازمایید.

en: All image files
fa: تمام پرونده‌های تصویر

en: All JPEG files
fa: تمام پرونده‌های JPEG

en: All files
fa: تمام پرونده‌ها

en: Choose Photo to Add to Key
fa: گزینش عکس برای افزودن به کلید

en: _Open
fa: _باز کردن

en: Couldn’t prepare photo
fa: نتوانست عکس را آماده کند

en: Couldn’t add photo
fa: نتوانست عکس را بیفزاید

en: The file could not be loaded. It may be in an invalid format.
fa: پرونده نتوانست بار شود. شاید در قالبی نامعتبر باشد.

en: Are you sure you want to remove the current photo from your key?
fa: مطمئنید می‌خواهید عکس کنونی را از کلیدتان بردارید؟

en: Couldn’t delete photo
fa: نتوانست عکس را حذف کند

en: Couldn’t revoke subkey
fa: نتوانست زیرکلید را لغو کند

en: Revoke: %s
fa: لغو: %s

en: No reason
fa: بدون دلیل

en: No reason for revoking key
fa: دلیلی برای لغو کلید وجود ندارد

en: Compromised
fa: لو رفته

en: Key has been compromised
fa: کلید لو رفته

en: Superseded
fa: جایگزین شده

en: Key has been superseded
fa: کلید جایگزین شده

en: Not Used
fa: استفاده نشده

en: Key is no longer used
fa: کلید دیگر استفاده نمی‌شود

en: _Reason:
fa: _دلیل:

en: Reason for revoking the key
fa: دلیل لغو کلید

en: Optional description of revocation
fa: توضیح اختیاری لغو

en: Revoke key
fa: لغو کلید

en: Re_voke
fa: _لغو

en: I understand that this secret key will be permanently deleted.
fa: متوجّهم که این کلید رمزی برای همیشه حذف خواهد شد.

en: This key was already signed by
    “%s”
fa: این کلید از پیش امضا شده به دست
    «%s»

en: Couldn’t sign key
fa: نتوانست کلید را امضا کند

note: TODO: We should be giving an error message that allows them to generate or import a key
en: No keys usable for signing
fa: هیچ کلیدی برای امضا مناسب نیست

en: You have no personal PGP keys that can be used to indicate your trust of this key.
fa: هیچ کلید شخصی PGPای که بتواند به عنوان شاخص اعتمادتان به این کلید استفاده شود وجود ندارد.

en: Sign Key
fa: امضای کلید

en: By signing you indicate your trust that this key belongs to:
fa: امضا کردن، نشانهٔ اطمینانتان است از تعلّق این کلید به:

en: Key Name
fa: نام کلید

en: How carefully have you checked this key?
fa: چه‌قدر با دقّت این کلید را بررسی کردید؟

en: _Not at all
fa: _به هیچ عنوان

en: _Casually
fa: _همین‌جوری

en: _Very Carefully
fa: _خیلی دقیق

en: <i>Not at all:</i> means you believe the key is owned by the person who claims to own it, but you could not or did not verify this to be a fact.
fa: <i>به هیچ عنوان:</i> یعنی باور دارید کلید متعلّق به شخصی است که ادّاعی مالکیتش را دارد، ولی نتوانستید یا نخواستید این موضوع را تأیید کنید.

en: <i>Casually:</i> means you have done a casual verification that the key is owned by the person who claims to own it. For example, you could read the key fingerprint to the owner over the phone.
fa: <i>همین‌جوری:</i> یعنی یک تأیید سرسری برای تعلّق کلید به فرد مدّعی مالکیتش انجام دادید. مثلاً توانستید اثرانگشت کلید را پشت تلفن برای مالک بخوانید.

en: <i>Very Carefully:</i> Select this only if you are absolutely sure that this key is genuine.
fa: <i>خیلی دقیق:</i> تنها در صورتی این گزینه را برگزینید که کاملاً اطمینان دارید که این کلید موثق است.

en: You could use a hard to forge photo identification (such as a passport) to personally check that the name on the key is correct. You should have also used email to check that the email address belongs to the owner.
fa: می‌توانستید از یک تأییدیهٔ عکس جعل‌نشدنی مثل گذرنامه برای بررسی شخصی درستی نام روی کلید استفاده کنید. هم‌چنین باید از رایانامه برای بررسی تعلّق نشانی رایانامه به مالک استفاده می‌کردید.

en: How others will see this signature:
fa: طوری که دیگران این امضا را خواهند دید:

en: _Others may not see this signature
fa: ممکن _نیست دیگران این امضا را ببینند

en: I can _revoke this signature at a later date.
fa: می‌توانم این امضا را در تاریخی در آینده _لغو کنم.

en: Sign key as:
fa: امضای کلید به عنوان:

en: _Signer:
fa: _امضاکننده:

en: _Sign
fa: _امضا

[ctx: Algorithm]
en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Couldn’t import key: %s
fa: نتوانست کلید را درون‌ریزی کند: %s

en: Key import succeeded
fa: درون‌ریزی کلید موفّق بود

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Can’t import key
fa: نمی‌توان کلید را درون‌ریزی کرد

en: Remote keys
fa: کلیدهای دوردست

en: Remote keys containing “%s”
fa: کلیدهای دوردست شامل %s

en: The search for keys failed.
fa: جست‌وجو برای کلیدها شکست خورد.

en: Double click on a key to inspect it, or click the import button to import it into your local keyring.
fa: برای وارسی یک کلید، رویش دوبار کلیک کرده یا برای درون‌ریزیش در دسته‌کلید محلّیتان، دکمهٔ درون‌ریزی را بزنید.

en: Find Remote Keys
fa: یافتن کلیدهای دوردست

en: This will find keys for others on the Internet. These keys can then be imported into your local key ring.
fa: کلیدهای دیگران را روی اینترنت می‌یابد. این کلیدها می‌توانند در دسته‌کلید محلّیتان ریخته شوند.

en: _Search for keys containing:
fa: _جست‌وجو برای کلیدهای شامل:

en: Where to search:
fa: مکان جست‌وجو:

en: _Search
fa: _جست‌وجو

en: Couldn’t publish keys to server
fa: نتوانست کلیدها را روی کارساز منتشر کند

en: Couldn’t retrieve keys from server: %s
fa: نتوانست کلیدها را از کارساز دریافت کند: %s

en: <b>%d key is selected for synchronizing</b> | <b>%d keys are selected for synchronizing</b>
fa[0]: <b>%Id کلید برای هم‌گام‌سازی گزیده‌شد</b>

en: Synchronizing keys…
fa: در حال همگام‌سازی کلیدها…

en: Sync Keys
fa: همگام‌سازی کلیدها

en: This will publish the keys in your key ring so they’re available for others to use. You’ll also get any changes others have made since you received their keys.
fa: این کار کلیدهای دسته‌کلیدتان را منتشر کرده تا برای استفادهٔ دیگران موجود باشند. هم‌چنین هر تغییری که دیگران از زمانی که کلیدشان را گرفتید داده باشند را خواهید گرفت.

en: This will retrieve any changes others have made since you received their keys. No key server has been chosen for publishing, so your keys will not be made available to others.
fa: این کار هر تغییری که دیگران از زمانی که کلیدشان را گرفتید داده باشند را خواهد گرفت. هیچ کارساز کلیدی برای انتشار گزیده نشده، پس کلیدهایتان برای دیگران موجود نخواهند بود.

en: _Key Servers
fa: _کارسازهای کلید

en: _Sync
fa: _همگام‌سازی

en: Couldn’t communicate with %s: %s
fa: نمی‌توان با %s در ارتباط بود: %s

en: Couldn’t resolve address %s
fa: نتوانست نشانی را تجزیه کند: %s

note: Now that we've resolved our address, connect via IP
en: Connecting to: %s
fa: درحال اتصال به: %s

en: Invalid URI: %s
fa: نشانی نامعتبر: %s

en: Resolving server address: %s
fa: در حال تجزیهٔ نشانی کارساز: %s

en: PGP Keys
fa: کلیدهای PGP

en: PGP keys are for encrypting email or files
fa: کلیدهای PGP برای رمزنگاری رایانامه و پرونده‌ها استفاده می‌شوند

en: (and %d other) | (and %d others)
fa[0]: (و %Id دیگر)

en: Personal PGP key
fa: کلید PGP شخصی

en: PGP key
fa: کلید PGP

en: Couldn’t change primary photo
fa: نتوانست عکس اصلی را عوض کند

en: Error changing password
fa: خطا در تغییر گذرواژه

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Private key
fa: %s — کلید خصوصی

note: Translators: the 1st part of the title is the owner's name
en: %s — Public key
fa: %s — کلید عمومی

note: TRANSLATORS: (unknown) expiry date
en: (unknown)
fa: (نامعلوم)

en: This key expired on %s
fa: این کلید در %s منقضی شد

[ctx: Expires]
en: Never
fa: هرگز

en: Unable to change trust
fa: ناتوان در تعویض اطمینان

en: Couldn’t export key
fa: نتوانست کلید را برون‌ریزد

en: I believe “%s” is the owner of this key
fa: باور دارم «%s» مالک این کلید است

en: I no longer trust that “%s” owns this key
fa: دیگر اطمینان ندارم که «%s» مالک این کلید باشد

en: Change _passphrase
fa: تغییر _عبارت عبور

en: Export _public key
fa: برون‌ریزی کلید _عمومی

en: Export _secret key
fa: برون‌ریزی کلید _رمزی

en: The owner of the key revoked the key. It should no longer be used.
fa: مالک کلید، لغوش کرده است. دیگر نباید استفاده شود.

en: Add a photo to this key
fa: افزودن عکسی به این کلید

en: Remove this photo from this key
fa: برداشتن این عکس از این کلید

en: Make this photo the primary photo
fa: عکس اصلی کردن این عمس

en: Go to previous photo
fa: برو به تصویر قبلی

en: Go to next photo
fa: برو به تصویر بعدی

en: Comment
fa: نظر

en: Key ID
fa: شناسه کلید

en: Fingerprint
fa: اثر انگشت

en: Expires
fa: انقضا

en: User IDs
fa: شناسه‌های کاربری

en: Add user ID
fa: افزودن شناسهٔ کاربری

en: Subkeys
fa: زیرکلیدها

en: _Add subkey
fa: _افزودن زیرکلید

en: Trust
fa: اعتماد

en: Your trust of this key
fa: اطمینانتان به این کلید

en: Override owner trust
fa: جانشانی اطمینان مالک

[ctx: Validity]
en: Marginally
fa: حدوداً

[ctx: Validity]
en: Fully
fa: کاملاً

[ctx: Validity]
en: Ultimately
fa: شدیداً

en: Signature trust
fa: اطمینان امضا

en: I trust signatures from this key on other keys
fa: به امضاهای این کلید روی دیگر کلیدها اطمینان دارم

en: Sign key
fa: کلید امضا

en: _Sign key
fa: کلید _امضا

en: Revoke key signature
fa: لغو امضای کلید

en: _Revoke
fa: _لغو

en: Owner trust
fa: اطمینان مالک

en: Give a trust level to the owner of this key
fa: دادن سطح اعتماد به مالک این کلید

en: Encrypt
fa: رمزنگاری

en: This subkey can be used for encryption
fa: این زیرکلید می‌تواند برای رمزنگاری استفاده شود

en: Sign
fa: امضا

en: This subkey can be used to create data signatures
fa: این زیرکلید می‌تواند برای ایجاد امضاهای داده استفاده شود

en: Certify
fa: گواهی

en: This subkey can be used to create certificates
fa: این زیرکلید می‌تواند برای ایجاد گواهینامه‌ها استفاده شود

en: Authenticate
fa: تأیید هویت

en: This subkey can be used for authentication
fa: این زیرکلید می‌تواند برای تأیید هویت استفاده شود

en: Key
fa: کلید

en: Subkey %d of %s
fa: زیرکلید %Id از %s

en: Are you sure you want to permanently delete subkey %s?
fa: مطمئنید می‌خواهید زیر کلید %s را برای همیشه حذف کنید؟

en: Couldn’t delete subkey
fa: نتوانست زیرکلید را حذف کند

en: Subkey was revoked
fa: زیرکلید لغو شده بود

en: Subkey has expired
fa: زیرکلید منقضی شده

en: Subkey is disabled
fa: زیرکلید از کار افتاده

en: Never expires
fa: هرگز‌ منقضی نمی‌شود

note: Translators: first part is the algorithm, second part is the length, * e.g. "RSA" (2048 bit)
en: %s (%d bit)
fa: %s (%Id بیت)

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Change expiration date
fa: تغییر تاریخ انقضا

en: Revoke subkey
fa: لغو زیرکلید

en: Delete subkey
fa: حذف زیرکلید

en: Usages
fa: استفاده‌ها

en: Created
fa: ایجاد شد

en: Change expiry date
fa: تغییر تاریخ انقضا

en: Revoke
fa: لغو

note: Translators: This text refers to deleting an item from its type's backing store
en: Delete
fa: حذف

en: Are you sure you want to permanently delete the “%s” user ID?
fa: مطمئنید می‌خواهید شناسهٔ کاربری «%s» را برای همیشه حذف کنید؟

en: Couldn’t delete user ID
fa: نتوانست شناسهٔ کاربری را حذف کند

en: Couldn’t change primary user ID
fa: نتوانست شناسهٔ کاربری اصلی را عوض کند

note: Translators: (Unknown) signature name
en: (Unknown)
fa: (نامعلوم)

en: Make _primary
fa: تبدیل به _اصلی

en: Signatures
fa: امضاها

en: Only display the signatures of people I trust
fa: فقط نمایش امضای افرادی که بهشان اطمینان دارم

en: Only trusted
fa: فقط مورد اطمینان

en: No signatures available
fa: هیچ امضایی موجود نیست

en: Exporting data
fa: در حال برون‌ریزی داده

en: Retrieving data
fa: در حال دریافت داده

en: Importing data
fa: در حال درون‌ریزی داده

en: Sending data
fa: در حال فرستادن داده

en: Unavailable
fa: ناموجود

en: Certificate
fa: گواهینامه

en: Certificates (DER encoded)
fa: گواهینامه‌ها (رمزشده با DER)

en: Personal certificate and key
fa: کلید و گواهینامهٔ شخصی

en: Personal certificate
fa: گواهینامهٔ شخصی

en: Are you sure you want to permanently delete %d certificate? | Are you sure you want to permanently delete %d certificates?
fa[0]: مطمئنید که می‌خواهید %Id گواهینامه را برای همیشه حذف کنید؟

en: Couldn’t generate private key
fa: نتوانست کلید خصوصی ایجاد کند

en: I understand that this key will be permanently deleted.
fa: متوجّهم که این کلید برای همیشه حذف خواهد شد.

en: Unnamed private key
fa: کلید خصوصی بی‌نام

en: Private key
fa: کلید خصوصی

en: Unnamed
fa: بی‌نام

en: Failed to export certificate
fa: شکست در برون‌ریزی گواهینامه

en: Couldn’t delete
fa: نتوانست حذف کند

en: Create
fa: ایجاد

en: Couldn’t create certificate request
fa: نتوانست درخواست گواهینامه ایجاد کند

en: Save certificate request
fa: ذخیرهٔ درخواست گواهینامه

en: _Save
fa: _ذخیره

en: Certificate request
fa: درخواست گواهینامه

en: PEM encoded request
fa: درخواست PEM رمزشده

en: Couldn’t save certificate request
fa: نتوانست درخواست گواهینامه را ذخیره کند

[ctx: Label]
en: Unknown
fa: ناشناس

en: X.509 certificates and related keys
fa: گواهینامه‌های X.509 و کلیدهای وابسته

en: New private key
fa: کلید خصوصی جدید

en: Create a new private key
fa: ایجاد یک کلید خصوصی جدید

en: Label:
fa: برچسب:

en: Stored at:
fa: ذخیره‌شده در:

en: Key _Type:
fa: _گونهٔ کلید:

en: Key _Strength (bits):
fa: _قدرت کلید (بیت):

en: Delete this certificate or key
fa: حذف این گواهینامه یا کلید

en: Export the certificate
fa: برون‌ریزی گواهینامه

en: Request Certificate
fa: درخواست گواهینامه

en: Create a certificate request file for this key
fa: ایجاد یک پروندهٔ درخواست گواهینامه برای این کلید

en: Create a certificate request file.
fa: ایجاد یک پروندهٔ درخواست گواهینامه.

en: The common name (CN) placed in the certificate request.
fa: نام عمومی (CN) قرار گرفته در درخوسات گواهینامه.

en: Name (CN):
fa: نام (CN):

en: Contributions:
fa: مشارکت‌ها:

en: Version of this application
fa: نگارش این برنامه

en: Seahorse Project Homepage
fa: صفحهٔ خانگی پروژهٔ اسب‌دریایی

en: Data to be imported
fa: داده‌ها برای درون‌ریزی

en: _Import
fa: _درون‌ریزی

en: Import failed
fa: درون‌ریزی شکست خورد

note: The prompt
en: Import Key
fa: درون‌ریزی کلید

note: TODO: This should come from libgcr somehow
en: All key files
fa: همهٔ پرونده‌های کلید

en: Dropped text
fa: متن رهاشده

en: Clipboard text
fa: متن تخته‌گیره

en: Couldn’t unlock keyring
fa: نتوانست دسته‌کلید را قفل‌گشایی کند

en: Change Passphrase
fa: تغییر عبارت‌عبور

en: New _Passphrase:
fa: _عبارت‌عبور جدید:

en: Confirm new passphrase
fa: تأیید عبارت‌عبور جدید

en: Con_firm Passphrase:
fa: _تأیید عبارت‌عبور:

en: _Find remote keys…
fa: _یافتن کلیدهای دوردست…

en: _Sync and publish keys…
fa: همگام سازی و انتشار کلیدها…

en: _Preferences
fa: _ترجیحات

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای _صفحه‌کلید

en: _About Passwords and Keys
fa: _دربارهٔ گذرواژه‌ها و کلیدها

en: Filter items:
fa: موردهای پالایش:

en: Show p_ersonal
fa: نمایش _شخصی

en: Show _trusted
fa: نمایش _مورد اطمینان

en: Show an_y
fa: نمایش _همه

en: Secure Shell key
fa: کلید پوستهٔ امن

en: Used to access other computers
fa: استفاده برای دسترسی به دیگر رایانه‌ها

en: GPG key
fa: کلید GPG

en: Used to encrypt emails and files
fa: استفاده برای رمزنگاری رایانامه و پرونده‌ها

en: Password keyring
fa: دسته‌کلید گذرواژه

en: Used to store application and network passwords
fa: برای ذخیرهٔ گذرواژه‌های شبکه و برنامه استفاده می‌شود

en: Safely store a password or secret
fa: ذخیرهٔ امن یک گذرواژه یا رمز

en: Used to request a certificate
fa: استفاده برای درخواست یک گواهینامه

en: Import from file…
fa: درون‌ریزی از پرونده…

en: Add a new key or item
fa: افزودن مورد یا کلید جدید

en: Back
fa: بازگشت

en: Search for a key or password
fa: جست‌وجو برای یک کلید یا گذرواژه

en: Filter
fa: پالایش

en: This collection seems to be empty
fa: به نظر این مجموعه خالی است

en: Add new items
fa: افزودن موردهای جدید

en: Keyring is locked
fa: دسته‌کلید قفل‌شده است

en: Unlock
fa: قفل گشایی

note: Translators: This is only relevant for "Password" items
en: Copy secret
fa: رونوشت از رمز

en: Export…
fa: برون‌ریزی…

en: Properties
fa: ترجیحات

en: Configure Key for Secure Shell…
fa: پیکربندی کلید برای پوستهٔ امن…

note: Lock and unlock items
en: _Lock
fa: _قفل

en: _Unlock
fa: قفل‌_گشایی

note: Properties item
en: _Properties
fa: _ترجیحات

en: Couldn’t lock
fa: نتوانست قفل کند

en: Secure Shell
fa: پوستهٔ امن

en: Keys used to connect securely to other computers
fa: کلید مورد استفاده برای وصل شدن امن به دیگر رایانه‌ها

en: Are you sure you want to delete the secure shell key “%s”?
fa: مطمئنید می‌خواهید کلید پوستهٔ‌ امن %s را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete %u secure shell key? | Are you sure you want to delete %u secure shell keys?
fa[0]: مطمئنید می‌خواهید %Iu کلید پوستهٔ‌ امن را حذف کنید؟

en: Secret SSH keys
fa: کلید‌های SSH رمزی

en: Public SSH keys
fa: کلید‌های SSH عمومی

en: SSH Key
fa: کلید SSH

en: No public key file is available for this key.
fa: هیچ کلید عمومی‌ای برای این کلید موجود نیست.

en: Creating Secure Shell Key
fa: ایجاد کلید پوستهٔ امن

en: Couldn’t load newly generated Secure Shell key
fa: نتوانست کلید پوستهٔ امن تازه ایجادشده را بار کند

en: Couldn’t generate Secure Shell key
fa: نتوانست کلید پوستهٔ امن ایجاد کند

en: 1024 bits
fa: ۱۰۲۴ بیت

en: 256 bits
fa: ۲۵۶ بیت

en: Unknown key type!
fa: گونهٔ کلید ناشناخته!

en: Unknown type
fa: گونهٔ ناشناخته

en: Couldn’t rename key.
fa: نتوانست نام کلید را عوض کند.

en: Couldn’t change authorization for key.
fa: نتوانست تأیید هویت کلید را عوض کند.

en: Couldn’t change passphrase for key.
fa: نتوانست عبارت عبور کلید را عوض کند.

en: Error deleting the SSH key.
fa: خطا در حذف کلید SSH.

en: Personal SSH key
fa: کلید SSH شخصی

en: SSH key
fa: کلید SSH

note: No names when not even the fingerpint loaded
en: (Unreadable Secure Shell Key)
fa: (کلید پوستهٔ امن ناخوانا)

note: No comment, but loaded
en: Secure Shell Key
fa: کلید پوستهٔ امن

en: Remote Host Password
fa: گذرواژهٔ میزبان دوردست

en: Enter Key Passphrase
fa: ورود عبارت عبور کلید

en: Passphrase for New Secure Shell Key
fa: عبارت عبور برای کلید پوستهٔ امن جدید

note: No filename specified, make one up Add the comment to the output
en: Importing key: %s
fa: در حال درون‌ریزی کلید: %s

en: Importing key. Enter passphrase
fa: در حال درون‌ریزی کلید. عبارت عبور را وارد کنید

en: Enter your Secure Shell passphrase:
fa: عبارت عبور پوستهٔ امنتان را وارد کنید:

en: Old Key Passphrase
fa: عبارت عبور کلید قدیمی

en: Enter the old passphrase for: %s
fa: عبارت عبور قدیمی را برای %s وارد کنید

en: New Key Passphrase
fa: عبارت عبور کلید جدید

en: Enter the new passphrase for: %s
fa: عبارت عبور جدید را برای %s وارد کنید

en: Enter the new passphrase again: %s
fa: دوباره عبارت عبور جدید را برای %s وارد کنید

en: New Secure Shell Key
fa: کلید پوستهٔ امن جدید

en: A Secure Shell (SSH) key lets you connect securely to other computers.
fa: یک کلید پوستهٔ امن (SSH) می‌گذارد به صورت امن به دیگر رایانه‌ها وصل شوید.

en: _Description
fa: _توضیح

en: Your email address, or a reminder of what this key is for.
fa: نشانی رایانامه‌تان، یا یادآوری برای چیستی کلید.

en: If there is a computer you want to use this key with, you can set up that computer to recognize your new key.
fa: اگر رایانه‌ای هست که می‌خواهید این کلید را با آن استفاده کنید، می‌توانید آن رایانه را برای شناختن کلید جدیدتان برپا کنید.

en: _Generate
fa: _ایجاد

en: SSH Key Properties
fa: ویژگی‌های کلید SSH

[ctx: name-of-ssh-key]
note: Name of key, often a persons name
en: Name
fa: نام

en: Algorithm
fa: الگوریتم

en: Key Length
fa: طول کلید

en: Location
fa: موقعیت

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Copy public key to clipboard
fa: رونوشت از کلید عمومی به تخته‌گیره

en: Remote access
fa: دسترسی از راه دور

en: Allows accessing this computer remotely
fa: اجازهٔ دسترسی به این رایانه از راه دور را می‌دهد

en: _Export
fa: _برون‌ریزی

en: Change _Passphrase
fa: تغییر _عبارت عبور

en: _Delete SSH Key
fa: _حذف کلید SSH

en: Set Up Computer for SSH Connection
fa: برپایی رایانه برای اتّصال SSH

en: To use your Secure Shell key with another computer that uses SSH, you must already have a login account on that computer.
fa: برای استفاده از کلید پوستهٔ امن با رایانهٔ دیگری که زا SSH استفاده می‌کند، باید یک حساب ورود از پیش روی آن رایانه داشته باشید.

en: _Server address:
fa: نشانی _کارساز:

en: eg: fileserver.example.com:port
fa: مثلاً fileserver.example.com:port

en: _Login name:
fa: نام _ورود:

en: Set Up
fa: برپایی

en: OpenSSH keys
fa: کلید‌های OpenSSH

en: No private key file is available for this key.
fa: هیچ پروندهٔ کلید خصوصی‌ای برای این کلید موجود نیست.

en: Couldn’t configure Secure Shell keys on remote computer.
fa: نتوانست کلیدهای پوستهٔ امن را روی رایانهٔ دوردست پیکربندی کند.

en: Configuring Secure Shell Keys…
fa: در حال پیکربندی کلیدهای پوستهٔ امن…
