secrets master - en to hu translation catalogue (352 entries)

en: Manage your passwords
hu: Kezelje a jelszavait

note: Translators: Secrets is the app name, do not translate
en: Secrets
hu: Titkok

en: Add Attribute
hu: Tulajdonság hozzáadása

en: Key
hu: Kulcs

en: Value
hu: Érték

en: Sensitive
hu: Érzékeny

en: Contains sensitive data.
hu: Érzékeny adatokat tartalmaz.

en: _Add
hu: Hozzá_adás

en: Download Attachment
hu: Melléklet letöltése

en: Remove Attachment
hu: Melléklet eltávolítása

note: Dialog title which informs the user about unsaved changes.
en: Safety Info
hu: Biztonsági információk

note: Dialog subtitle which informs the user about unsaved changes more detailed.
en: It is possible that external applications will create unencrypted hidden or temporary copies of this attachment file! Please proceed with caution.
hu: Előfordulhat, hogy külső alkalmazások titkosítatlan rejtett vagy ideiglenes másolatokat készítenek a mellékletről! Folytassa körültekintően.

en: _Back
hu: _Vissza

en: _Proceed
hu: _Folytatás

en: Copy Attribute
hu: Tulajdonság másolása

en: Remove Attribute
hu: Tulajdonság eltávolítása

en: Color
hu: Szín

note: Headerbar subtitle in keepass safe creation routine. NOTE: Filechooser title for creating a new keepass safe kdbx file
en: Create Safe
hu: Széf létrehozása

en: Back
hu: Vissza

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Protect your safe
hu: Védje meg a széfjét

en: _Password
hu: _Jelszó

en: Use a password to secure your safe.
hu: Jelszó használata a széf biztonságossá tételéhez.

en: _Keyfile
hu: _Kulcsfájl

en: Use a keyfile to secure your safe.
hu: Kulcsfájl használata a széf biztonságossá tételéhez.

en: _Composite
hu: Össze_tett

en: Use a password in combination with a keyfile to secure your safe.
hu: Kulcsfájl és jelszó együttes használata a széf biztonságossá tételéhez.

en: Enter Password
hu: Adja meg a jelszót

en: Set password for safe.
hu: Adja meg a széf jelszavát.

en: Generate New Password
hu: Új jelszó előállítása

en: Next
hu: Következő

en: Password Match Check
hu: Jelszóegyezés ellenőrzése

en: Repeat password for safe.
hu: Ismételje meg a széf jelszavát.

en: Check
hu: Ellenőrzés

en: Match Check Failed
hu: Jelszóellenőrzés sikertelen

en: Please try again.
hu: Próbálja meg újra.

en: Repeat Password
hu: Jelszó ismétlése

en: _Confirm
hu: _Megerősítés

note: NOTE: Filechooser title for generating a new keyfile
en: Generate Keyfile
hu: Kulcsfájl előállítása

en: Set keyfile for safe
hu: Adja meg a széf kulcsfájlját

note: Button to generate a password
en: _Generate
hu: _Előállítás

en: Safe Successfully Created
hu: Széf sikeresen létrehozva

en: _Open Safe
hu: Széf _kinyitása

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _Keyboard Shortcuts
hu: _Gyorsbillentyűk

note: "Secrets" is the application name, do not translate
en: _About Secrets
hu: A Titkok _névjegye

en: _Username
hu: _Felhasználónév

en: Copy
hu: Másolás

en: Authentication
hu: Hitelesítés

en: Password
hu: Jelszó

en: New Password
hu: Új jelszó

en: Confirm New Password
hu: Új jelszó megerősítése

en: Current Password
hu: Jelenlegi jelszó

en: Keyfile
hu: Kulcsfájl

en: _Select current keyfile if any
hu: _Válassza ki a jelenlegi kulcsfájlt, ha van

en: (Optional) _Generate new keyfile
hu: (Elhagyható) Új kulcsfájl _előállítása

en: Could not Load Keyfile
hu: Nem sikerült betölteni a kulcsfájlt

en: _Apply Changes
hu: Változtatások _alkalmazása

en: General
hu: Általános

en: Details
hu: Részletek

en: Safe Name
hu: Széf neve

en: Path
hu: Útvonal

en: File Size
hu: Fájlméret

note: KeePass is a proper noun
en: KeePass Version
hu: KeePass verzió

en: Creation Date
hu: Létrehozás dátuma

en: Encryption Algorithm
hu: Titkosítási algoritmus

en: Derivation Algorithm
hu: Származtatási algoritmus

note: Statistics
en: Stats
hu: Statisztikák

en: Number of Entries
hu: Bejegyzések száma

en: Number of Groups
hu: Csoportok száma

en: Passwords
hu: Jelszavak

en: Entry Menu
hu: Bejegyzés menü

en: _Title
hu: _Cím

en: Open Address
hu: Cím megnyitása

en: One-Time Password
hu: Egyszer használatos jelszó

en: One-_Time Password Secret
hu: Egyszer _használatos jelszótitok

note: OTP is a proper name
en: Could not Generate OTP Token
hu: Nem sikerült előállítani az OTP tokent

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Edit in a Window
hu: Szerkesztés egy ablakban

en: Icon
hu: Ikon

en: Attachments
hu: Mellékletek

en: _Add Attachment
hu: Melléklet hozzá_adása

en: Attributes
hu: Tulajdonságok

en: Add Attr_ibute
hu: T_ulajdonság hozzáadása

en: Expiration Date
hu: Lejárati dátum

en: _Show More
hu: _Több megjelenítése

en: D_uplicate
hu: _Kettőzés

en: _References
hu: _Hivatkozások

en: _Properties
hu: _Tulajdonságok

en: _Save in History
hu: _Mentés az előzményekbe

en: Show _History
hu: _Előzmények megjelenítése

en: _Delete
hu: _Törlés

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Copy Username
hu: Felhasználónév másolása

en: Copy Password
hu: Jelszó másolása

en: Expiration Date not Set
hu: Lejárati dátum nincs beállítva

en: Edit Expiration Date
hu: Lejárati dátum szerkesztése

en: Remove Expiration Date
hu: Lejárati dátum eltávolítása

en: _Set Expiration Date
hu: Lejárati dátum _beállítása

en: Group Menu
hu: Csoport menü

en: Edit
hu: Szerkesztés

[ctx: Shortcut window description]
en: Application
hu: Alkalmazás

[ctx: Shortcut window description]
en: Create Safe
hu: Széf létrehozása

[ctx: Shortcut window description]
en: Go Back
hu: Ugrás vissza

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Safe
hu: Széf kinyitása

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Preferences
hu: Beállítások megnyitása

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk megjelenítése

[ctx: Shortcut window description]
en: Close Window
hu: Ablak bezárása

[ctx: Shortcut window description]
en: New Window
hu: Új ablak

[ctx: Shortcut window description]
en: Quit
hu: Kilépés

[ctx: Shortcut window description]
en: Safe
hu: Széf

[ctx: Shortcut window description]
en: Lock Safe
hu: Széf zárolása

[ctx: Shortcut window description]
en: Save Safe
hu: Széf mentése

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Search
hu: Keresés megnyitása

[ctx: Shortcut window description]
en: Create Entry
hu: Bejegyzés létrehozása

[ctx: Shortcut window description]
en: Create Group
hu: Csoport létrehozása

[ctx: Shortcut window description]
en: Entry
hu: Bejegyzés

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy Password
hu: Jelszó másolása

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy Address
hu: Cím másolása

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy Username
hu: Felhasználónév másolása

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy One-Time Password
hu: Egyszer használatos jelszó másolása

[ctx: Shortcut window description]
en: Show History
hu: Előzmények megjelenítése

[ctx: Shortcut window description]
en: Save in History
hu: Mentés az előzményekbe

en: Show Text
hu: Szöveg megjelenítése

en: Remove from History
hu: Eltávolítás az előzményekből

en: Password History
hu: Jelszóelőzmények

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: _New Safe
hu: Ú_j széf

en: _Copy
hu: _Másolás

note: Button tooltip in headerbar to open search page
en: Search
hu: Keresés

en: Length
hu: Hossz

en: Characters
hu: Karakterek

en: Passphrase
hu: Jelmondat

en: Words
hu: Szavak

en: Properties
hu: Beállítások

en: Accessed
hu: Hozzáférve

en: Modified
hu: Módosítva

en: Created
hu: Létrehozva

en: Code
hu: Kód

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Title
hu: Cím

en: Username
hu: Felhasználónév

en: _Notes
hu: _Jegyzetek

en: References
hu: Hivatkozások

en: Syntax
hu: Szintaxis

en: The placeholder syntax for field references is the following:
hu: A mezőhivatkozások helykitöltő szintaxisa a következő:

en: Show Field Codes
hu: Mezőkódok megjelenítése

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Reference
hu: Hivatkozás

en: Each entry has a unique identifier called UUID. It can be found in the properties of the entry.
hu: Minden bejegyzés egy UUID-nak nevezett egyéni azonosítóval rendelkezik. Ez a bejegyzés tulajdonságai között található.

note: Dialog title which informs the user about unsaved changes.
en: Unsaved Changes
hu: Mentetlen változtatások

note: Dialog subtitle which informs the user about unsaved changes more detailed.
en: Do you want to write all changes to the safe?
hu: Szeretné kiírni az összes változtatást a széfbe?

note: _Discard all the changes which the user have made to his keepass safe
en: _Quit Without Saving
hu: _Kilépés mentés nélkül

note: _Cancel exiting the program
en: _Don't Quit
hu: _Ne lépjen ki

note: _Save all the changes which the user have made to his keepass safe
en: _Save and Quit
hu: _Mentés és kilépés

en: Enter Search Term
hu: Adja meg a keresési kifejezést

en: No Search Results
hu: Nincsenek találatok

en: _Select Items
hu: Elemek _kiválsaztása

note: Button tooltip in selection mode to move every selected entry/group to another place
en: Move Selection
hu: Kiválasztás áthelyezése

en: Paste Selection
hu: Kiválasztás beillesztése

note: Button tooltip in selection mode to delete every selected entry/group
en: Delete Selection
hu: Kiválasztás törlése

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: Select _All
hu: Össz_es kiválasztása

en: Select _None
hu: Ki_választás megszüntetése

en: _Hide First Start Screen
hu: _Első indítási képernyő elrejtése

en: Reopen last opened safe.
hu: Legutóbb megnyitott széf újranyitása.

note: TRANSLATORS Safe as in strongbox. NOTE: Safe as in strongbox
en: Safe
hu: Széf

en: _Save Automatically
hu: Automatikus _mentés

en: Save every change automatically.
hu: Az összes változtatás automatikus mentése.

en: Unlock
hu: Feloldás

note: A composite key is a authentication method where the user needs both password and keyfile for unlocking his safe
en: Remember Composite _Key
hu: Összetett _kulcs megjegyzése

note: A composite key is a authentication method where the user needs both password and keyfile for unlocking his safe
en: Remember last used composite key.
hu: Legutóbb használt összetett kulcs megjegyzése.

en: Password Generation
hu: Jelszó-előállítás

en: Password Length
hu: Jelszóhossz

en: Number of characters when generating a password.
hu: Karakterek száma egy jelszó előállításakor.

en: _Uppercase Characters
hu: _Nagybetűs karakterek

en: Use uppercase characters A-Z when generating a password.
hu: Nagybetűs karakterek használata A-tól Z-ig egy jelszó előállításakor.

en: _Lowercase Characters
hu: _Kisbetűs karakterek

en: Use lowercase characters a-z when generating a password.
hu: Kisbetűs karakterek használata a-tól z-ig egy jelszó előállításakor.

en: _Numeric Characters
hu: _Szám karakterek

en: Use numeric characters when generating a password.
hu: Szám karakterek használata egy jelszó előállításakor.

en: _Special Characters
hu: Külö_nleges karakterek

note: ASCII is a proper name
en: Use non-alphanumeric ASCII symbols when generating a password.
hu: Nem alfanumerikus ASCII szimbólumok használata egy jelszó előállításakor.

en: Passphrase Generation
hu: Jelmondat-előállítás

en: Passphrase Length
hu: Jelmondat hossza

en: Number of words to use when generating a passphrase.
hu: Használandó szavak száma egy jelmondat előállításakor.

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Security
hu: Biztonság

en: Safe Lock Timeout
hu: Széf zárolási időkorlát

en: Lock safe on idle after X minutes.
hu: Széf zárolása X percnyi tétlenség után.

en: Lock on _Session Lock
hu: Zárolás a _munkamenet zárolásakor

en: Automatically lock when the session is locked.
hu: Automatikus zárolás, ha a munkamenet zárolásra kerül.

en: Clear Clipboard
hu: Vágólap törlése

en: Clear clipboard after X seconds.
hu: Vágólap törlése X másodperc után.

en: Clear Recent List
hu: Legutóbbiak listájának törlése

en: Clear the recently opened safes list.
hu: A legutóbb megnyitott széfek listájának törlése.

en: Clear
hu: Törlés

en: Unlock Safe
hu: Széf feloldása

en: _Select Keyfile…
hu: _Kulcsfájl kiválasztása…

en: Browser
hu: Böngésző

en: Add elements with the ➕ button
hu: Adjon hozzá elemeket a ➕ gombbal

en: Empty Group
hu: Üres csoport

en: New Entry or Group
hu: Új bejegyzés vagy csoport

note: Button tooltip in headerbar to switch to selection mode where the user can tick password entries and groups
en: Selection Mode
hu: Kiválasztási mód

en: So_rting
hu: _Rendezés

en: _Newest First
hu: _Legújabb elsőként

en: _Oldest First
hu: Leg_régebbi elsőként

en: New _Window
hu: Új _ablak

en: Sa_fe Settings
hu: Szé_fbeállítások

en: New _Entry
hu: Új _bejegyzés

en: New _Group
hu: Új _csoport

en: _Save
hu: _Mentés

en: _Lock
hu: _Zárolás

note: The umbrella sentence of the application on the first start screen
en: Secure Secrets
hu: Biztonságos titkok

note: The subtitle of the umbrella sentence in the first start screen. This is a sentence which gives the user a starting point what he can do if he opens the application for the first time.
en: Create or import a new Keepass safe
hu: Új Keepass-széf létrehozása vagy importálása

en: A password manager for GNOME
hu: Jelszókezelő a GNOME-hoz

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: keepass;encrypt;secure;
hu: keepass;titkosítás;biztonság;

en: New Window
hu: Új ablak

en: Lock on session lock
hu: Zárolás a munkamenet zárolásakor

en: Automatically lock the safe when the session is locked.
hu: A széf automatikus zárolása, ha a munkamenet zárolásra kerül.

en: Reopen last opened database
hu: A legutóbb megnyitott adatbázis újranyitása

en: Automatically open the unlock screen of the last opened database, otherwise show the welcome screen.
hu: A legutóbb megnyitott adatbázis automatikus megnyitása, ellenkező esetben az üdvözlőképernyő megjelenítése.

en: Save every change automatically
hu: Az összes változtatás automatikus mentése

en: Save every change you made instantly into the database. Please note that you cannot revert changes if Autosave is enabled.
hu: Az összes változtatás azonnali mentése az adatbázisba. Ne feledje, hogy nem vonhatja vissza a változtatásokat, ha az automatikus mentés engedélyezve van.

en: Lock database after X minutes
hu: Adatbázis zárolása X perc után

en: Automatically lock your database after a given amount of minutes to improve the security.
hu: Az adatbázis automatikus zárolása megadott számú perc után a biztonság javítása érdekében.

en: Clear clipboard after X seconds
hu: Vágólap törlése X másodperc után

en: After copying the password clear the clipboard for security reasons.
hu: A jelszó vágólapra másolása után a vágólap törlése biztonsági okokból.

en: Window size
hu: Ablakméret

en: Remember the window size.
hu: Az ablakméret megjegyzése.

en: Last opened database
hu: Legutóbb megnyitott adatbázis

en: Path to the last opened database.
hu: A legutóbb megnyitott adatbázis elérési útja.

en: Last opened databases
hu: Legutóbb megnyitott adatbázisok

en: A list of the last opened databases.
hu: A legutóbb megnyitott adatbázisok listája.

en: Remember composite key
hu: Összetett kulcs megjegyzése

en: Remember last used composite key for database unlocking.
hu: Az adatbázis feloldásához legutóbb használt összetett kulcs megjegyzése.

en: Last used composite key
hu: Legutóbb használt összetett kulcs

en: Path to last used key for composite database unlocking.
hu: Az összetett adatbázis feloldáshoz legutóbb használt kulcs elérési útja.

en: Remember unlock method
hu: Feloldási mód megjegyzése

en: Remember last used unlock method for future database unlocking.
hu: A legutóbb használt feloldási mód megjegyzése a jövőbeli adatbázis-feloldásokhoz.

en: Backup the database on unlock
hu: Az adatbázis biztonsági mentése feloldáskor

en: If an error occurs while saving the database, a backup can be found at ~/.cache/secrets/backups
hu: Ha hiba történik az adatbázis mentésekor, akkor a biztonsági mentés itt található: ~/.cache/secrets/backups

en: Sorting order of groups and entries
hu: A csoportok és bejegyzések rendezési sorrendje

en: Order of the rows in the groups and entries view.
hu: A sorok sorrendje a csoportok és bejegyzések nézetben.

en: Use uppercases when generating a password
hu: Nagybetűk használata egy jelszó előállításakor

en: Use uppercase characters A-Z when generating a random password.
hu: Nagybetűs karakterek használata A-tól Z-ig egy véletlenszerű jelszó előállításakor.

en: Use lowercases when generating a password
hu: Kisbetűk használata egy jelszó előállításakor

en: Use lowercase characters a-z when generating a random password.
hu: Kisbetűs karakterek használata a-tól z-ig egy véletlenszerű jelszó előállításakor.

en: Use numbers when generating a password
hu: Számok használata egy jelszó előállításakor

en: Use numbers 0-9 characters when generating a random password.
hu: Szám karakterek használata 0-tól 9-ig egy véletlenszerű jelszó előállításakor.

en: Use symbols when generating a password
hu: Szimbólumok használata egy jelszó előállításakor

en: Use non-alphanumeric ASCII symbols when generating a random password.
hu: Nem alfanumerikus ASCII szimbólumok használata egy véletlenszerű jelszó előállításakor.

en: Password length when generating a password
hu: Jelszóhossz egy jelszó előállításakor

en: Number of single characters when generating a password.
hu: Önálló karakterek száma egy véletlenszerű jelszó előállításakor.

en: Number of words when generating a passphrase
hu: Szavak száma egy jelmondat előállításakor

en: Separator when generating a passphrase
hu: Elválasztó egy jelmondat előállításakor

en: Word separator to use when generating a passphrase.
hu: Használandó szóelválasztó egy jelmondat előállításakor.

en: Secrets is a password manager which makes use of the KeePass v.4 format. It integrates perfectly with the GNOME desktop and provides an easy and uncluttered interface for the management of password databases.
hu: A Titkok egy jelszókezelő, amely a KeePass v.4 formátumot használja. Tökéletesen beépül a GNOME asztali környezetbe, egyszerű és rendezett felületet biztosít a jelszóadatbázisok kezeléséhez.

en: Error: File {} does not exist
hu: Hiba: a(z) {} fájl nem létezik

en: Error: Safe {} is already open
hu: Hiba: a(z) {} széf már meg van nyitva

en: Could not load attachment
hu: Nem sikerült betölteni a mellékletet

en: Unable to create database
hu: Nem lehet létrehozni adatbázist

en: Passwords do not match
hu: A jelszavak nem egyeznek

en: Generating…
hu: Előállítás…

en: Could not create keyfile
hu: Nem sikerült létrehozni a kulcsfájlt

en: Generate
hu: Előállítás

en: Saved in history
hu: Mentve az előzményekbe

en: Username copied
hu: Felhasználónév lemásolva

en: Address copied
hu: Cím lemásolva

en: One-time password copied
hu: Egyszer használatos jelszó lemásolva

en: Could not open URL
hu: Nem sikerült megnyitni az URL-t

en: The address is not valid
hu: A cím nem érvényes

note: NOTE: Filechooser title for selecting attachment file
en: Select Attachments
hu: Mellékletek kiválasztása

en: Password copied
hu: Jelszó lemásolva

en: Title not Specified
hu: Cím nincs megadva

en: Username not specified
hu: Felhasználónév nincs megadva

en: Include Lowercase
hu: Kisbetű tartalmazása

en: Exclude Lowercase
hu: Kisbetű kizárása

en: Include Uppercase
hu: Nagybetű tartalmazása

en: Exclude Uppercase
hu: Nagybetű kizárása

en: Include Numbers
hu: Számok tartalmazása

en: Exclude Numbers
hu: Számok kizárása

en: Include Symbols
hu: Szimbólumok tartalmazása

en: Exclude Symbols
hu: Szimbólumok kizárása

en: Root Group
hu: Gyökércsoport

en: Recent Files
hu: Legutóbbi fájlok

en: White
hu: Fehér

en: Blue
hu: Kék

en: Green
hu: Zöld

en: Yellow
hu: Sárga

en: Orange
hu: Narancssárga

en: Red
hu: Piros

en: Purple
hu: Lila

en: Brown
hu: Barna

en: Clone
hu: Klónozás

note: This shouldn't happen
en: Could not save Safe
hu: Nem sikerült elmenteni a széfet

en: Select Keyfile
hu: Kulcsfájl kiválasztása

note: pylint: disable=consider-using-f-string
en: Safe {} is already open
hu: A(z) {} széf már meg van nyitva

en: Failed to unlock Safe
hu: A széf feloldása sikertelen

en: _Try Again
hu: _Próbálja újra

en: _Select Keyfile
hu: _Kulcsfájl kiválasztása

en: Safe saved
hu: Széf elmentve

en: No changes made
hu: Nem történtek változtatások

note: pylint: disable=consider-using-f-string
en: Element deleted | {} Elements deleted
hu[0]: Elem törölve
hu[1]: {} elem törölve

en: Deletion completed
hu: Törlés befejezve

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Attribute deleted
hu: Tulajdonság törölve

en: Copied
hu: Lemásolva

note: NOTE: Notification that a safe has been locked.
en: Safe locked due to inactivity
hu: A széf zárolva tétlenség miatt

en: Attribute key contains an illegal character
hu: A tulajdonságkulcs nem megengedett karaktert tartalmaz

en: Attribute key already exists
hu: A tulajdonságkulcs már létezik

note: NOTE: Filechooser title for downloading an attachment
en: Save Attachment
hu: Melléklet mentése

en: Could not store attachment
hu: Nem sikerült eltárolni a mellékletet

en: Attribute copied
hu: Tulajdonság másolva

note: NOTE: Filechooser title for choosing current used keyfile
en: Select Current Keyfile
hu: Jelenlegi kulcsfájl kiválasztása

en: Could not apply changes
hu: Nem sikerült alkalmazni a változtatásokat

note: Still executes the finally block
en: Changes Applied
hu: Változtatások alkalmazva

en: Could not change credentials
hu: Nem sikerült megváltoztatni a hitelesítési adatokat

note: TRANSLATORS Warning dialog to resolve file saving conflicts.
en: Conflicts While Saving
hu: Ütközés a mentés során

en: The safe was modified from somewhere else. Please resolve these conflicts from the main window when saving.
hu: A széfet valahonnan máshonnan módosították. A mentéskor oldja fel ezeket az ütközéseket a főablakból.

en: Ok
hu: Rendben

note: Encryption Algorithm Derivation Algorithm
en: Unknown
hu: Ismeretlen

note: NOTE: AES is a proper name
en: AES 256-bit
hu: 256 bites AES

note: NOTE: ChaCha20 is a proper name
en: ChaCha20 256-bit
hu: 256 bites ChaCha20

note: NOTE: Twofish is a proper name
en: Twofish 256-bit
hu: 256 bites Twofish

en: Entry expired
hu: A bejegyzés lejárt

en: Hide Text
hu: Szöveg elrejtése

en: Selection copied
hu: Kijelölés lemásolva

note: TRANSLATORS Dialog header for when there is a conflict.
en: Unsaved Changes Conflict
hu: Mentetlen változtatásütközések

en: Save and Quit
hu: Mentés és kilépés

en: Back up, Save, and Quit
hu: Biztonsági mentés készítés, mentés és kilépés

en: Don't Quit
hu: Ne lépjen ki

note: TRANSLATORS Warning Dialog to resolve saving conflicts. \n is a new line.
en: The safe was modified from somewhere else. Saving will overwrite their version of the safe with our current version.
    
     You can also make a backup of their version of the safe.
hu: A széfet valahonnan máshonnan módosították. A mentés felülírja az általuk mentett verziójú széfet a mi jelenlegi verziónkkal.
    
     Az általuk mentett verziójú széfről is készíthet biztonsági mentést.

note: TRANSLATORS backup and save current safe.
en: _Back up and Save
hu: _Biztonsági mentés készítés és mentés

en: Save Backup
hu: Biztonsági mentés mentése

en: Could not backup safe
hu: Nem sikerült biztonsági mentést készíteni a széfről

en: {} _Selected | {} _Selected
hu[0]: {} _kiválaszva
hu[1]: {} _kiválaszva

en: Operation aborted: deleting currently active group
hu: Művelet megszakítva: a jelenleg aktív csoport törlése

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: You are deleting elements in the trash bin, these deletions cannot be undone.
hu: A kukából töröl elemeket, ezeket a törléseket nem lehet visszavonni.

en: Cancel
hu: Mégse

en: Delete
hu: Törlés

en: Operation aborted: moving currently active group
hu: Művelet megszakítva: a jelenleg aktív csoport áthelyezése

en: Move completed
hu: Áthelyezés befejezve

en: Any file type
hu: Bármilyen fájltípus

en: Select Safe
hu: Széf kiválasztása

en: File does not have a valid path
hu: A fájlnak nincs érvényes útvonala

en: Safe is already open
hu: A széf már meg van nyitva

en: _Create
hu: _Létrehozás

en: Cannot create Safe: Safe is already open
hu: Nem lehet létrehozni a széfet: a széf már meg van nyitva

en: Could not create new Safe
hu: Nem sikerült új széfet létrehozni

en: Could not save safe
hu: Nem sikerült elmenteni a széfet
