PasswordSafe master - en to sl_SI translation catalogue (359 entries)

en: Manage your passwords
sl_SI: Upravljanje z gesli

note: Translators: Secrets is the app name, do not translate
en: Secrets
sl_SI: Skrivnosti

en: Add Attribute
sl_SI: Dodaj atribut

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Sensitive
sl_SI: Občutljivo

en: Contains sensitive data.
sl_SI: Vsebuje občutljive podatke.

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

en: Download Attachment
sl_SI: Prenesi priponko

en: Remove Attachment
sl_SI: Odstrani priponko

note: Dialog title which informs the user about unsaved changes.
en: Safety Info
sl_SI: Varnostni podatki

note: Dialog subtitle which informs the user about unsaved changes more detailed.
en: It is possible that external applications will create unencrypted hidden or temporary copies of this attachment file! Please proceed with caution.
sl_SI: Možno je, da bodo zunanji programi ustvarili nešifrirane skrite ali začasne kopije te priložene datoteke! Nadaljujte previdno.

en: _Back
sl_SI: _Nazaj

en: _Proceed
sl_SI: _Nadaljuj

en: Copy Attribute
sl_SI: Kopiraj atribut

en: Remove Attribute
sl_SI: Odstrani atribut

en: Add elements with the ➕ button
sl_SI: Dodajte elemente z gumbom ➕

en: Empty Group
sl_SI: Prazna skupina

en: No Search Results
sl_SI: Ni zadetkov iskanja

en: Color
sl_SI: Barva

note: Headerbar subtitle in keepass safe creation routine. NOTE: Filechooser title for creating a new keepass safe kdbx file
en: Create Safe
sl_SI: Ustvari sef

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Protect your safe
sl_SI: Zaščitite svoj sef

en: _Password
sl_SI: _Geslo

en: _Confirm Password
sl_SI: P_otrdi geslo

en: Additional Credentials
sl_SI: Dodatne poverilnice

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Safe Successfully Created
sl_SI: Sef uspešno ustvarjen

en: _Open Safe
sl_SI: _Odpri sef

en: _Preferences
sl_SI: _Možnosti

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice‫

note: "Secrets" is the application name, do not translate
en: _About Secrets
sl_SI: _O Skrivnostih

en: _Username
sl_SI: _Uporabniško ime

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Generate New Password
sl_SI: Ustvari novo geslo

en: Safe Properties
sl_SI: Lastnosti sefa

en: Authentication
sl_SI: Overitev

en: Password
sl_SI: Geslo

en: New Password
sl_SI: Novo geslo

en: Confirm New Password
sl_SI: P_otrdi novo geslo

en: Current Password
sl_SI: Trenutno geslo

en: Keyfile
sl_SI: Datoteka ključa

en: _Select current keyfile if any
sl_SI: _Izberi datoteko ključa, če obstaja

en: (Optional) _Generate new keyfile
sl_SI: (Izbirno) _Ustvari datoteko ključa

en: Could not Load Keyfile
sl_SI: Datoteke ključa ni mogoče naložiti

en: _Apply Changes
sl_SI: _Uveljavi spremembe

en: General
sl_SI: Splošno

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Safe Name
sl_SI: Ime sefa

en: Path
sl_SI: Pot

en: File Size
sl_SI: Velikost

note: KeePass is a proper noun
en: KeePass Version
sl_SI: Različica KeePass

en: Creation Date
sl_SI: Datum ustvarjanja

en: Encryption Algorithm
sl_SI: Algoritem šifriranja

en: Derivation Algorithm
sl_SI: Algoritem izpeljave

note: Statistics
en: Stats
sl_SI: Statistika

en: Number of Entries
sl_SI: Število vnosov

en: Number of Groups
sl_SI: Število skupin

en: Passwords
sl_SI: Gesla

en: Entry Menu
sl_SI: Meni Vnos

en: _Title
sl_SI: _Naziv

en: U_RL
sl_SI: Naslov _URL

en: Open Address
sl_SI: Odpri naslov

en: One-Time Password
sl_SI: Enkratno geslo

en: One-_Time Password Secret
sl_SI: _Geselska skrivnost za enkratno rabo

note: OTP is a proper name
en: Could not Generate OTP Token
sl_SI: Žetona OTP ni bilo mogoče ustvariti

en: Notes
sl_SI: Opombe

en: Edit in a Window
sl_SI: Uredi v oknu

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: Attachments
sl_SI: Priloge

en: _Add Attachment
sl_SI: Dodaj _prilogo

en: Attributes
sl_SI: Atributi

en: Add Attr_ibute
sl_SI: Dodaj atri_but

en: Expiration Date
sl_SI: Datum preteka

en: _Show More
sl_SI: Pokaži več _podrobnosti

en: D_uplicate
sl_SI: _Podvoji

en: _References
sl_SI: _Sklici

en: _Properties
sl_SI: _Lastnosti

en: _Save in History
sl_SI: _Shrani v zgodovino

en: Show _History
sl_SI: Po_kaži zgodovino

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: Copy One-Time Password
sl_SI: Kopiraj enkratno geslo

en: Copy Username
sl_SI: Kopiraj uporabniško ime

en: Copy Password
sl_SI: Kopiraj geslo

en: Expiration Date not Set
sl_SI: Datum preteka ni določen

en: Edit Expiration Date
sl_SI: Uredi datum preteka

en: Remove Expiration Date
sl_SI: Odstrani rok veljavnosti

en: _Set Expiration Date
sl_SI: _Nastavi datum preteka

en: Group Menu
sl_SI: Meni Skupina

en: Navigate To
sl_SI: Krmari do

[ctx: Shortcut window description]
en: Application
sl_SI: Program

[ctx: Shortcut window description]
en: Create Safe
sl_SI: Ustvari sef

[ctx: Shortcut window description]
en: Go Back
sl_SI: Skoči nazaj

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Safe
sl_SI: Odpre sef

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Preferences
sl_SI: Odpre nastavitve

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
sl_SI: Pokaže tipkovne bližnjice‫

[ctx: Shortcut window description]
en: Close Window
sl_SI: Zapri okno

[ctx: Shortcut window description]
en: New Window
sl_SI: Novo okno

[ctx: Shortcut window description]
en: Quit
sl_SI: Konča program

[ctx: Shortcut window description]
en: Safe
sl_SI: Sef

[ctx: Shortcut window description]
en: Lock Safe
sl_SI: Zaklene sef

[ctx: Shortcut window description]
en: Save Safe
sl_SI: Shrani sef

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Search
sl_SI: Odpre iskalno okno

[ctx: Shortcut window description]
en: Create Entry
sl_SI: Ustvari vnos

[ctx: Shortcut window description]
en: Create Group
sl_SI: Ustvari skupino

[ctx: Shortcut window description]
en: Entry
sl_SI: Vnos

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy Password
sl_SI: Kopira geslo

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy Address
sl_SI: Kopiraj naslov

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy Username
sl_SI: Kopira uporabniško ime

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy One-Time Password
sl_SI: _Kopiraj enkratno geslo

[ctx: Shortcut window description]
en: Show History
sl_SI: Pokaži zgodovino

[ctx: Shortcut window description]
en: Save in History
sl_SI: Shrani v zgodovino

en: Show Text
sl_SI: Pokaži besedilo

en: Remove from History
sl_SI: Odstrani iz zgodovine

en: Password History
sl_SI: Zgodovina gesel

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: _New Safe
sl_SI: _Nov sef

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

note: Button tooltip in headerbar to open search page
en: Search
sl_SI: Poišči

en: Length
sl_SI: Dolžina

en: Characters
sl_SI: Znaki

en: Passphrase
sl_SI: Šifrirno geslo

en: Words
sl_SI: Število besed

note: Button to generate a password
en: _Generate
sl_SI: _Ustvari

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: Accessed
sl_SI: Zadnji dostop

en: Modified
sl_SI: Datum spremembe

en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

en: Code
sl_SI: Koda

en: Property
sl_SI: Lastnosti

en: Title
sl_SI: Naziv

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: URL
sl_SI: Naslov URL

en: _URL
sl_SI: Naslov _URL

en: _Notes
sl_SI: _Opombe

en: References
sl_SI: Sklici

en: Syntax
sl_SI: Skladnja

en: The placeholder syntax for field references is the following:
sl_SI: Skladnja ograd za sklicevanje na polja je naslednja:

en: Show Field Codes
sl_SI: Pokaži kode polj

en: Identifier
sl_SI: Določilo

en: Reference
sl_SI: Sklic

en: Each entry has a unique identifier called UUID. It can be found in the properties of the entry.
sl_SI: Vsak vnos ima enkratni identifikator, imenovan UUID. Lahko ga najdete v lastnostih vnosa.

note: Dialog title which informs the user about unsaved changes.
en: Unsaved Changes
sl_SI: Neshranjene spremembe

note: Dialog subtitle which informs the user about unsaved changes more detailed.
en: Do you want to write all changes to the safe?
sl_SI: Ali želite zapisati vse spremembe v sef?

note: _Discard all the changes which the user have made to his keepass safe
en: _Quit Without Saving
sl_SI: _Končaj brez shranjevanja

note: _Cancel exiting the program
en: _Don't Quit
sl_SI: _Ne končaj

note: _Save all the changes which the user have made to his keepass safe
en: _Save and Quit
sl_SI: _Shrani in končaj

en: _Hide First Start Screen
sl_SI: _Skrij zaslon dobrodošlice ob prvem zagonu

en: Reopen last opened safe.
sl_SI: Ponovno odpri nazadnje odprti sef.

note: TRANSLATORS Safe as in strongbox. NOTE: Safe as in strongbox
en: Safe
sl_SI: Sef

en: _Save Automatically
sl_SI: _Samodejno shrani

en: Save every change automatically.
sl_SI: Samodejno shranite vsako spremembo.

en: Unlock
sl_SI: Odkleni

note: A composite key is a authentication method where the user needs both password and keyfile for unlocking his safe
en: Remember Composite _Key
sl_SI: Pomni sestavljeni _ključ

note: A composite key is a authentication method where the user needs both password and keyfile for unlocking his safe
en: Remember last used composite key.
sl_SI: Pomni zadnje uporabljeni sestavljeni ključ.

en: Password Generation
sl_SI: Ustvarjalnik gesel

en: Password Length
sl_SI: Dolžina gesla

en: Number of characters when generating a password.
sl_SI: Število znakov pri generiranju gesla.

en: _Uppercase Characters
sl_SI: _Velike črke

en: Use uppercase characters A-Z when generating a password.
sl_SI: Pri tvorbi gesla uporabite velike črke A-Z.

en: _Lowercase Characters
sl_SI: _male črke

en: Use lowercase characters a-z when generating a password.
sl_SI: Pri tvorbi gesla uporabite male črke a-z.

en: _Numeric Characters
sl_SI: _Številski znaki

en: Use numeric characters when generating a password.
sl_SI: Pri tvorbi gesla uporabite števke oz. številske znake.

en: _Special Characters
sl_SI: _Posebni znaki

note: ASCII is a proper name
en: Use non-alphanumeric ASCII symbols when generating a password.
sl_SI: Pri tvorbi gesla uporabite ne alfanumerične simbole ASCII.

en: Passphrase Generation
sl_SI: Ustvarjalnik šifrirnega gesla

en: Passphrase Length
sl_SI: Dolžina šifrirnega gesla

en: Number of words to use when generating a passphrase.
sl_SI: Število besed, uporabljeno pri tvorjenju šifrirnega gesla.

en: Separator
sl_SI: Ločilnik

en: Security
sl_SI: Varnost

en: Safe Lock Timeout
sl_SI: Časovni zamik zaklepanja sefa

en: Lock safe on idle after X minutes.
sl_SI: Po X minutah nedejavnosti zaklenite sef.

en: Lock on _Session Lock
sl_SI: Zakleni ob zaklepu _seje

en: Automatically lock when the session is locked.
sl_SI: Samodejno zaklene, ko je seja zaklenjena.

en: Clear Clipboard
sl_SI: Počisti odložišče

en: Clear clipboard after X seconds.
sl_SI: Počistite odložišče po X sekundah.

en: Clear Recent List
sl_SI: Počisti seznam nedavnih

en: Clear the recently opened safes list.
sl_SI: Počistite seznam nedavno odprtih sefov.

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Unlock Safe
sl_SI: Odkleni sef

en: Browser
sl_SI: Brskalnik

en: Select Items
sl_SI: Izbor predmetov

en: Go Back
sl_SI: Pojdi nazaj

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: Search Safe
sl_SI: Iskanje po sefu

en: _Clear
sl_SI: Po_čisti

note: Button tooltip in selection mode to delete every selected entry/group
en: Delete Selection
sl_SI: Izbriši izbor

note: Button tooltip in selection mode to move every selected entry/group to another place
en: Move Selection
sl_SI: Premakni izbor

en: Paste Selection
sl_SI: Prilepi izbor

en: Select an Entry
sl_SI: Izberite vnos

en: New Entry or Group
sl_SI: Nov vnos ali skupina

note: Button tooltip in headerbar to switch to selection mode where the user can tick password entries and groups
en: Selection Mode
sl_SI: Način izbire

en: So_rting
sl_SI: _Razvrščanje

note: This is an alphabetical order for entries
en: _A-Z
sl_SI: _A–Z

note: This is an alphabetical order for entries
en: _Z-A
sl_SI: _Z–A

en: _Newest First
sl_SI: Najprej naj_novejše

en: _Oldest First
sl_SI: Najprej naj_starejše

en: New _Window
sl_SI: Novo _okno

en: Sa_fe Properties
sl_SI: Lastnosti se_fa

en: New _Entry
sl_SI: Nov _vnos

en: New _Group
sl_SI: Nova s_kupina

en: _Lock
sl_SI: _Zakleni

note: The umbrella sentence of the application on the first start screen
en: Secure Secrets
sl_SI: Zavarujte Skrivnosti

note: The subtitle of the umbrella sentence in the first start screen. This is a sentence which gives the user a starting point what he can do if he opens the application for the first time.
en: Create or import a new Keepass safe
sl_SI: Ustvari ali uvozi nov sef Keepass

en: A password manager for GNOME
sl_SI: Upravitelj gesel za GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: keepass;encrypt;secure;
sl_SI: keepass;šifriraj;varno;

en: New Window
sl_SI: Novo okno

en: Lock on session lock
sl_SI: Zakleni ob zaklepu seje

en: Automatically lock the safe when the session is locked.
sl_SI: Samodejno zaklene sef, ko je seja zaklenjena.

en: Reopen last opened database
sl_SI: Ponovno odpri nazadnje odprto zbirko podatkov

en: Automatically open the unlock screen of the last opened database, otherwise show the welcome screen.
sl_SI: Samodejno odpre zaslon za odklepanje zadnje odprte zbirke podatkov, sicer prikaže pozdravni zaslon.

en: Save every change automatically
sl_SI: Samodejno shrani vsako spremembo

en: Save every change you made instantly into the database. Please note that you cannot revert changes if Autosave is enabled.
sl_SI: Vsako spremembo, ki ste jo opravili v zbirki podatkov, sproti shrani. Če je samodejno shranjevanje omogočeno, sprememb ne morete povrniti.

en: Lock database after X minutes
sl_SI: Zakleni zbirko podatkov po X minutah

en: Automatically lock your database after a given amount of minutes to improve the security.
sl_SI: Samodejno zaklenite zbirko podatkov po določenem času (številu minut), da povečate varnost.

en: Clear clipboard after X seconds
sl_SI: Počisti odložišče po X sekundah

en: After copying the password clear the clipboard for security reasons.
sl_SI: Po kopiranju gesla počisti odložišče iz varnostnih razlogov.

en: Window size
sl_SI: Velikost okna

en: Remember the window size.
sl_SI: Pomni velikost okna.

en: Last opened database
sl_SI: Zadnja odprta zbirka podatkov

en: Path to the last opened database.
sl_SI: Pot do zadnje odprte zbirke podatkov.

en: Remember composite key
sl_SI: Pomni sestavljeni ključ

en: Remember last used composite key for database unlocking.
sl_SI: Pomni nazadnje uporabljen sestavljeni ključ za odklepanje zbirke podatkov.

en: Last used key provider
sl_SI: Nazadnje uporabljen ponudnik ključa

en: Key provider for composite database unlocking.
sl_SI: Ponudnik ključa za sestavljeno odklepanje zbirke podatkov.

en: Remember unlock method
sl_SI: Zapomni si metodo za odklepanje

en: Remember last used unlock method for future database unlocking.
sl_SI: Pomni nazadnje uporabljeno metodo odklepanja za odklepanje zbirke podatkov v prihodnosti.

en: Backup the database on unlock
sl_SI: Varnostno kopiraj zbirko podatkov ob odklepanju

en: If an error occurs while saving the database, a backup can be found at ~/.cache/secrets/backups
sl_SI: Če pri shranjevanju zbirke podatkov pride do napake, lahko varnostno kopijo najdete v ~/.cache/secrets/backups

en: Sorting order of groups and entries
sl_SI: Vrstni red razvrščanja skupin in vnosov

en: Order of the rows in the groups and entries view.
sl_SI: Vrstni red vrstic v pogledu skupin in vnosov.

en: Use uppercases when generating a password
sl_SI: Pri tvorbi gesla uporabi velike črke

en: Use uppercase characters A-Z when generating a random password.
sl_SI: Pri tvorbi naključnega gesla uporabite velike črke A-Z.

en: Use lowercases when generating a password
sl_SI: Pri tvorbi gesla uporabi male črke

en: Use lowercase characters a-z when generating a random password.
sl_SI: Pri tvorbi naključnega gesla uporabite male črke a-z.

en: Use numbers when generating a password
sl_SI: Pri tvorbi gesla uporabi števke

en: Use numbers 0-9 characters when generating a random password.
sl_SI: Pri tvorbi naključnega gesla uporabite števke 0-9.

en: Use symbols when generating a password
sl_SI: Pri tvorbi gesla uporabi simbole

en: Use non-alphanumeric ASCII symbols when generating a random password.
sl_SI: Pri tvorbi naključnega gesla uporabite simbole ASCII, ki niso alfanumerični.

en: Password length when generating a password
sl_SI: Dolžina gesla pri tvorjenju gesla

en: Number of single characters when generating a password.
sl_SI: Število enojnih znakov pri tvorjenju gesla.

en: Number of words when generating a passphrase
sl_SI: Število besed pri tvorjenju šifrirnega gesla

en: Separator when generating a passphrase
sl_SI: Ločilo pri tvorjenju šifrirnega gesla

en: Word separator to use when generating a passphrase.
sl_SI: Ločilo besed, uporabljeno pri tvorjenju šifrirnega gesla.

en: Secrets is a password manager which makes use of the KeePass v.4 format. It integrates perfectly with the GNOME desktop and provides an easy and uncluttered interface for the management of password databases.
sl_SI: Skrivnosti je upravitelj gesel, ki uporablja zapis KeePass v.4. Popolnoma se integrira z namizjem GNOME in omogoča enostaven in pregleden vmesnik za upravljanje zbirk podatkov z gesli.

en: Password management
sl_SI: Upravljanje gesel

en: Safe unlocking
sl_SI: Odklepanje sefa

en: Safe creation
sl_SI: Ustvarjanje sefa

en: Could not load attachment
sl_SI: Nalaganje priloge ni uspelo

en: Passwords do not match
sl_SI: Gesli se ne ujemata

en: Unable to create database
sl_SI: Zbirke podatkov ni mogoče ustvariti

en: Failed to generate composite key
sl_SI: Tvorjenje sestavljenega ključa je spodletelo

en: Saved in history
sl_SI: Shranjeno v zgodovini

en: Username copied
sl_SI: Uporabniško ime kopirano

en: Address copied
sl_SI: Naslov kopiran

en: One-time password copied
sl_SI: Enkratno geslo je uspešno kopirano

en: Could not open URL
sl_SI: Ni mogoče odpreti naslova URL

en: The address is not valid
sl_SI: Naslov ni veljaven

note: NOTE: Filechooser title for selecting attachment file
en: Select Attachments
sl_SI: Izberi priloge

en: Password copied
sl_SI: Geslo kopirano

en: One-Time Password copied
sl_SI: Enkratno geslo je uspešno kopirano

en: Title not Specified
sl_SI: Naziv ni določen

en: Include Lowercase
sl_SI: Vključi male črke

en: Exclude Lowercase
sl_SI: Izključi male črke

en: Include Uppercase
sl_SI: Vključi velike črke

en: Exclude Uppercase
sl_SI: Izključi velike črke

en: Include Numbers
sl_SI: Vključi številke

en: Exclude Numbers
sl_SI: Izključi številke

en: Include Symbols
sl_SI: Vključi simbole

en: Exclude Symbols
sl_SI: Izključi simbole

en: Root Group
sl_SI: Korenska skupina

en: Select Keyfile
sl_SI: izbor datoteke ključa

en: Clear Keyfile
sl_SI: Počisti datoteko ključa

en: Select keyfile
sl_SI: izberite datoteko ključa

en: Could not load keyfile
sl_SI: Datoteke ključa ni mogoče naložiti

note: NOTE: Filechooser title for generating a new keyfile
en: Generate Keyfile
sl_SI: Ustvari datoteko ključa

en: Use a file to increase security
sl_SI: Uporabi datoteko za povečanje varnosti

en: Could not create keyfile
sl_SI: Datoteke ključa ni mogoče ustvariti

en: No Smartcard
sl_SI: Brez pametne kartice

en: Smartcard
sl_SI: Pametna kartica

en: Select certificate
sl_SI: Izbor potrdila

en: No smartcard present
sl_SI: Pametna kartica ni prisotna

en: Please insert smartcard and retry.
sl_SI: Vstavite pametno kartico in poskusite znova.

en: OK
sl_SI: V redu

en: Unlock your smartcard
sl_SI: Odklenite svojo pametno kartico

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Failed to unlock Smartcard
sl_SI: Pametne kartice ni bilo mogoče odkleniti

en: Use a smartcard
sl_SI: Uporabi pametno kartico

en: Refresh Certificate List
sl_SI: Osveži seznam potrdil

en: No Key
sl_SI: Ni ključa

note: TRANSLATORS For example: YubiKey 4 [123456] - Slot 2
en: {description} [{serial}] - Slot {slot}
sl_SI: {description} [{serial}] – reža {slot}

en: Select key
sl_SI: Izberite ključ

en: Select YubiKey slot
sl_SI: Izberite režo YubiKey

en: Touch YubiKey
sl_SI: Dotaknite se YubiKey

en: Recent Files
sl_SI: Nedavne datoteke

en: White
sl_SI: Bela

en: Blue
sl_SI: Modra

en: Green
sl_SI: Zelena

en: Yellow
sl_SI: Rumena

en: Orange
sl_SI: Oranžna

en: Red
sl_SI: Rdeča

en: Purple
sl_SI: Vijolična

en: Brown
sl_SI: Rjava

en: Clone
sl_SI: Kloniraj

note: This shouldn't happen TODO Set the body of the message based on the error kind.
en: Could not save Safe
sl_SI: Sefa ni mogoče shraniti

en: Operation aborted: deleting currently active group
sl_SI: Operacija je bila ustavljena: brisanje trenutno dejavne skupine

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: You are deleting elements in the trash bin, these deletions cannot be undone.
sl_SI: Brišete elemente v košu za smeti, teh izbrisov ni mogoče razveljaviti.

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Operation aborted: moving currently active group
sl_SI: Operacija je bila ustavljena: premikanje trenutno dejavne skupine

en: Move completed
sl_SI: Premik dokončan

note: pylint: disable=consider-using-f-string
en: Safe {} is already open
sl_SI: Sef {} je že odprt

en: Failed to unlock Safe
sl_SI: Odklepanje sefa je spodletelo

en: Safe saved
sl_SI: Sef shranjen

en: No changes made
sl_SI: Ni opravljenih sprememb

note: pylint: disable=consider-using-f-string
en: Element deleted | {} Elements deleted
sl_SI[0]: {} elementov izbrisanih
sl_SI[1]: {} element izbrisan
sl_SI[2]: {} elementa izbrisana
sl_SI[3]: {} elementi izbrisani

en: Deletion completed
sl_SI: Brisanje končano

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Attribute deleted
sl_SI: Atribut izbrisan

en: Copied
sl_SI: Uspešno kopirano

note: NOTE: Notification that a safe has been locked.
en: Safe locked due to inactivity
sl_SI: Sef zaklenjen zaradi nedejavnosti

en: {} Selected | {} Selected
sl_SI[0]: {} izbranih
sl_SI[1]: {} izbran
sl_SI[2]: {} izbrana
sl_SI[3]: {} izbrani

en: Attribute key contains an illegal character
sl_SI: Ključ atributa vsebuje neveljaven znak

en: Attribute key already exists
sl_SI: Ključ atributa že obstaja

note: NOTE: Filechooser title for downloading an attachment
en: Save Attachment
sl_SI: Shrani prilogo

en: Could not store attachment
sl_SI: Priponke ni mogoče shraniti

en: Attribute copied
sl_SI: Atribut kopiran

note: NOTE: Filechooser title for choosing current used keyfile
en: Select Current Keyfile
sl_SI: Izbor obstoječe datoteke ključa

en: Could not apply changes
sl_SI: Sprememb ni mogoče uveljaviti

note: Still executes the finally block
en: Changes Applied
sl_SI: Spremembe so uveljavljene

en: Could not change credentials
sl_SI: Poverilnic ni bilo mogoče spremeniti

note: TRANSLATORS Warning dialog to resolve file saving conflicts.
en: Conflicts While Saving
sl_SI: Spori pri shranjevanju

en: The safe was modified from somewhere else. Please resolve these conflicts from the main window when saving.
sl_SI: Sef je bil spremenjen od nekod drugod. Pri shranjevanju odpravite te spore v glavnem oknu.

note: Encryption Algorithm Derivation Algorithm
en: Unknown
sl_SI: Neznano

note: NOTE: AES is a proper name
en: AES 256-bit
sl_SI: AES 256-bitni

note: NOTE: ChaCha20 is a proper name
en: ChaCha20 256-bit
sl_SI: ChaCha20 256-bitni

note: NOTE: Twofish is a proper name
en: Twofish 256-bit
sl_SI: Twofish 256-bitni

en: Entry expired
sl_SI: Vnos je potekel

en: Hide Text
sl_SI: Skrij besedilo

en: Selection copied
sl_SI: Izbor kopiran

en: Password Strength
sl_SI: Jakost gesla

note: TRANSLATORS Dialog header for when there is a conflict.
en: Unsaved Changes Conflict
sl_SI: Spor neshranjenih sprememb

en: Save and Quit
sl_SI: Shrani in končaj

en: Back up, Save, and Quit
sl_SI: Varnostno kopiraj, shrani in končaj

en: Don't Quit
sl_SI: Ne končaj

note: TRANSLATORS Warning Dialog to resolve saving conflicts. \n is a new line.
en: The safe was modified from somewhere else. Saving will overwrite their version of the safe with our current version.
    
     You can also make a backup of their version of the safe.
sl_SI: Sef je bil spremenjen od nekod drugod. Shranjevanje bo prepisalo njihovo različico sefa z našo trenutno različico.
    
    Prav tako lahko naredite varnostno kopijo njihove različice sefa.

note: TRANSLATORS backup and save current safe.
en: _Back up and Save
sl_SI: _Varnostno kopiraj in shrani

en: Save Backup
sl_SI: Shrani varnostno kopiranje

en: Could not backup safe
sl_SI: Sefa ni mogoče varnostno kopirati

en: Any file type
sl_SI: Katerakoli vrsta datoteke

en: Select Safe
sl_SI: Izberite sef

en: File does not have a valid path
sl_SI: Datoteka nima veljavne poti

en: Safe is already open
sl_SI: Sef je že odprt

en: _Create
sl_SI: _Ustvari

en: Cannot create Safe: Safe is already open
sl_SI: Sefa ni mogoče ustvariti: je že odprt

en: Could not create new Safe
sl_SI: Novega sefa ni bilo mogoče ustvariti

en: Could not save safe
sl_SI: Sefa ni mogoče shraniti
