sed 4.8.44 - en to et translation catalogue (138 entries)

en: write error
et: viga kirjutamisel

en: preserving permissions for %s
et: säilitan %s õigused

en: unbalanced [
et: balanseerimata [

en: invalid character class
et: vigane sümbolite klass

en: character class syntax is [[:space:]], not [:space:]
et: sümbolite klassi süntaks on [[:space:]], mitte [:space:]

en: unfinished \ escape
et: lõpetamata \ paojada

en: ? at start of expression
et: ? avaldise alguses

en: * at start of expression
et: * avaldise alguses

en: + at start of expression
et: + avaldise alguses

en: {...} at start of expression
et: {...} avaldise alguses

en: invalid content of \{\}
et: vigane \{\} sisu

en: regular expression too big
et: regulaaravaldis on liiga suur

en: stray \ before unprintable character
et: eksinud \ mitteprinditava sümboli ees

en: stray \ before white space
et: eksinud \ tühemiku ees

en: stray \ before %lc
et: eksinud \ %lc ees

en: stray \
et: eksinud \

en: unbalanced (
et: balanseerimata (

en: no syntax specified
et: süntaksi pole antud

en: unbalanced )
et: balanseerimata )

en: Unknown system error
et: Tundmatu süsteemi viga

en: memory exhausted
et: mälu on otsas

en: Success
et: Edukas

en: No match
et: Ei leia

en: Invalid regular expression
et: Vigane regulaaravaldis

en: Invalid collation character
et: Vigane sortimise sümbol

en: Invalid character class name
et: Vigane sümbolite klassi nimi

en: Trailing backslash
et: Lõpetav langkriips

en: Invalid back reference
et: Vigane tagasi viide

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
et: Paariliseta [, [^, [:, [. või [=

en: Unmatched ( or \(
et: Paariliseta ( või \(

en: Unmatched \{
et: Paariliseta \{

en: Invalid content of \{\}
et: Vigane \{\} sisu

en: Invalid range end
et: Vigane vahemiku lõpp

en: Memory exhausted
et: Mälu on otsas

en: Invalid preceding regular expression
et: Vigane eelnev regulaaravaldis

en: Premature end of regular expression
et: Ootamatu regulaaravaldise lõpp

en: Regular expression too big
et: Regulaaravaldis on liiga suur

en: Unmatched ) or \)
et: Puudub ) või \)

en: No previous regular expression
et: Eelmist regulaaravaldist pole

en: setting permissions for %s
et: sean %s õigused

en: Packaged by %s (%s)
et: Paketeerinud %s (%s)

en: Packaged by %s
et: Paketeerinud %s

note: TRANSLATORS: Translate "(C)" to the copyright symbol (C-in-a-circle), if this symbol is available in the user's locale.  Otherwise, do not translate "(C)"; leave it as-is.
en: (C)
et: ©

note: TRANSLATORS: The %s placeholder is the web address of the GPL license.
en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <%s>.
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
et: Litsents GPLv3+: GNU GPL versioon 3 või uuem <%s>.
    See on vaba tarkvara: teil on lubatud seda muuta ja levitada.
    Garantii puudub ulatuseni, mida lubab rakendatav seadus.

note: TRANSLATORS: %s denotes an author name.
en: Written by %s.
et: Kirjutanud %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s and %s.
et: Kirjutanud %s ja %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name.
en: Written by %s, %s, and %s.
et: Kirjutanud %s, %s ja %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    and %s.
et: Kirjutanud %s, %s, %s,
    ja %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, and %s.
et: Kirjutanud  %s, %s, %s,
    %s ja %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, and %s.
et: Kirjutanud %s, %s, %s,
    %s, %s ja %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, and %s.
et: Kirjutanud %s, %s, %s,
    %s, %s, %s ja %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    and %s.
et: Kirjutanud %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    ja %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, and %s.
et: Kirjutanud %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s ja %s.

note: TRANSLATORS: Each %s denotes an author name. You can use line breaks, estimating that each author name occupies ca. 16 screen columns and that a screen line has ca. 80 columns.
en: Written by %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s, and others.
et: Kirjutanud %s, %s, %s,
    %s, %s, %s, %s,
    %s, %s ja teised.

note: TRANSLATORS: The placeholder indicates the bug-reporting address for this package.  Please add _another line_ saying "Report translation bugs to <...>\n" with the address for translation bugs (typically your translation team's web or email address).
en: Report bugs to: %s
et: Raporteerige vigadest: %s

en: Report %s bugs to: %s
et: %s vigadest teatage: %s

en: %s home page: <%s>
et: %s koduleht: <%s>

en: General help using GNU software: <%s>
et: Üldine abi GNU tarkvara kasutamiseks: <%s>

en: multiple `!'s
et: korduv `!'

en: unexpected `,'
et: ootamatu `,'

en: invalid usage of +N or ~N as first address
et: +N või ~N ei või kasutada esimese aadressina

en: unmatched `{'
et: liigne `{'

en: unexpected `}'
et: ootamatu `}'

en: extra characters after command
et: lisasümbolid peale käsku

en: expected \ after `a', `c' or `i'
et: peale `a', `c' või `i' peab olema \

en: `}' doesn't want any addresses
et: `}' ei vaja aadresse

en: : doesn't want any addresses
et: : ei vaja aadresse

en: comments don't accept any addresses
et: kommentaarid ei vaja aadresse

en: missing command
et: käsk puudub

en: command only uses one address
et: käsk kasutab vaid üht aadressi

en: unterminated address regex
et: lõpetamata aadressi avaldis

en: unterminated `s' command
et: lõpetamata `s' käsk

en: unterminated `y' command
et: lõpetamata `y' käsk

en: unknown option to `s'
et: tundmatu võti `s' käsule

en: multiple `p' options to `s' command
et: korduv `p' võti `s' käsus

en: multiple `g' options to `s' command
et: korduv `g' võti `s' käsus

en: multiple number options to `s' command
et: korduvad numbrivõtmed `s' käsus

en: number option to `s' command may not be zero
et: numbrivõti `s' käsus ei või olla null

en: strings for `y' command are different lengths
et: sõned käsus `y' on erineva pikkusega

en: delimiter character is not a single-byte character
et: eraldav sübol ei ole ühe-baidiline sümbol

en: expected newer version of sed
et: oodati sedi uuemat versiooni

en: invalid usage of line address 0
et: vigane rea aadressi 0 kasutamine

en: unknown command: `%c'
et: tundmatu käsk: `%c'

en: incomplete command
et: poolik käsk

en: ":" lacks a label
et: ":" märgend puudub

en: recursive escaping after \c not allowed
et: rekursiivne paojada peale \c ei ole lubatud

en: e/r/w commands disabled in sandbox mode
et: e/r/w käsud on liivakasti režiimis blokeeritud

en: %s: file %s line %lu: %s
et: %s: fail %s rida %lu: %s

en: %s: -e expression #%lu, char %lu: %s
et: %s: -e avaldis #%lu, sümbol %lu: %s

en: can't find label for jump to `%s'
et: ei leia märgendit, et hüpata kohale `%s'

en: case conversion produced an invalid character
et: Sümboli suuruse teisendus tekitas vigase sümboli

en: %s: can't read %s: %s
et: %s: ei saa lugeda %s: %s

en: couldn't edit %s: is a terminal
et: %s ei saa toimetada: see on terminal

en: couldn't edit %s: not a regular file
et: %s ei saa toimetada: see ei ole tavaline fail

en: %s: warning: failed to set default file creation context to %s: %s
et: %s: hoiatus: faili loomise vaikimisi konteksti seadmine ebaõnnestus %s: %s

en: %s: warning: failed to get security context of %s: %s
et: %s: hoiatus: %s turvakonteksti lugemine ebaõnnestus: %s

en: couldn't open temporary file %s: %s
et: ajutist faili %s ei saa avada: %s

en: error in subprocess
et: viga alamprotsessis

en: option `e' not supported
et: võtit `e' ei toetata

en: `e' command not supported
et: käsku `e' ei toetata

en: no input files
et: sisendfaile pole

en: no previous regular expression
et: eelmist regulaaravaldist pole

en: invalid reference \%d on `s' command's RHS
et: vigane viide \%d käsu `s' paremas pooles

en: regex input buffer length larger than INT_MAX
et: regulaaravaldise sisend puhvri pikkus on suurem kui INT_MAX

en: GNU sed home page: <https://www.gnu.org/software/sed/>.
    General help using GNU software: <https://www.gnu.org/gethelp/>.
et: GNU sed kodulehekülg: <https://www.gnu.org/software/sed/>.
    Üldine abi GNU tarkvara kasutamiseks: <https://www.gnu.org/gethelp/>.

en: E-mail bug reports to: <%s>.
et: Mailige veateated aadressil: <%s>.

en: This sed program was built with SELinux support.
et: See sed programm on ehitatud SELinux toega.

en: SELinux is enabled on this system.
et: SELinux on selles süsteemis lubatud.

en: SELinux is disabled on this system.
et: SELinux on selles süsteemis blokeeritud.

en: This sed program was built without SELinux support.
et: See sed programm ehitati SELinux toeta.

en: Usage: %s [OPTION]... {script-only-if-no-other-script} [input-file]...
et: Kasutamine: %s [võti]... {ainult-skript-kui-teisi-skripte-pole} [sisend-fail]...

en:   -n, --quiet, --silent
                     suppress automatic printing of pattern space
et:   -n, --quiet, --silent
                     keela mustriruumi automaatne väljastamine

en:       --debug
                     annotate program execution
et:       --debug
                     kirjelda programmi täitmist

en:   -e script, --expression=script
                     add the script to the commands to be executed
et:   -e skript, --expression=skript
                     lisa täidetavate käskluste skript

en:   -f script-file, --file=script-file
                     add the contents of script-file to the commands to be executed
et:   -f skripti-fail, --file=skripti-fail
                     lisa skripti-faili sisu täidetavate käskluste hulka

en:   --follow-symlinks
                     follow symlinks when processing in place
et:   --follow-symlinks
                     järgi nimeviiteid

en:   -i[SUFFIX], --in-place[=SUFFIX]
                     edit files in place (makes backup if SUFFIX supplied)
et:   -i[SUFIKS], --in-place[=SUFIKS]
                     toimeta faile (kui kasutati sufiksit, loob ka varukoopia)

en:   -b, --binary
                     open files in binary mode (CR+LFs are not processed specially)
et:   -b, --binary
                     ava failid binaarmoodis (CR+LF ei käsitleta eriliselt)

en:   -l N, --line-length=N
                     specify the desired line-wrap length for the `l' command
et:   -l N, --line-length=N
                     määra `l' käsule soovitatav rea pikkus

en:   --posix
                     disable all GNU extensions.
et:   --posix
                     blokeeri kõik GNU laiendused.

en:   -E, -r, --regexp-extended
                     use extended regular expressions in the script
                     (for portability use POSIX -E).
et:   -E, -r, --regexp-extended
                     kasuta skriptis laiendatud regulaaravaldiste süntaksit
                     (ühilduvuse jaoks kasutage POSIX -E).

en:   -s, --separate
                     consider files as separate rather than as a single,
                     continuous long stream.
et:   -s, --separate
                     käsitle faile ükshaaval, mitte ühe jätkuva voona.

en:       --sandbox
                     operate in sandbox mode (disable e/r/w commands).
et:       --sandbox
                     opereeri liivakasti moodis (blokeeri e/r/w käsud).

en:   -u, --unbuffered
                     load minimal amounts of data from the input files and flush
                     the output buffers more often
et:   -u, --unbuffered
                     loe sisendfailist minimaalne kogus andmeid ja tühjenda
                     väljundpuhvreid sagedamini

en:   -z, --null-data
                     separate lines by NUL characters
et:   -z, --null-data
                     eralda read sümboliga NUL

en:       --help     display this help and exit
et:       --help     väljast see abiinfo ja lõpeta töö

en:       --version  output version information and exit
et:       --version  väljasta versiooniinfo ja lõpeta töö

en: 
    If no -e, --expression, -f, or --file option is given, then the first
    non-option argument is taken as the sed script to interpret.  All
    remaining arguments are names of input files; if no input files are
    specified, then the standard input is read.
et: 
    Kui võtmeid -e, --expression, -f või --file ei kasutata, loetakse
    esimene argument, mis pole võti, sed skriptiks. Kõik järgnevad argumendid on
    sisendfailide nimed; kui sisendfaile ei antud, loetakse standardsisendit.

en: failed to set binary mode on STDIN
et: binaarmoodi seadmine failil STDIN ebaõnnestus

en: failed to set binary mode on STDOUT
et: binaarmoodi seadmine failil STDOUT ebaõnnestus

en: couldn't open file %s: %s
et: faili %s ei saa avada: %s

en: couldn't attach to %s: %s
et: %s külge haakimine ebaõnnestus: %s

en: failed to set binary mode on '%s'
et: binaarmoodi seadmine failil '%s' ebaõnnestus

en: couldn't write %llu item to %s: %s | couldn't write %llu items to %s: %s
et[0]: %llu elemendi faili %s kirjutamine ebaõnnestus: %s
et[1]: %llu elemendi faili %s kirjutamine ebaõnnestus: %s

en: read error on %s: %s
et: lugemisviga %s: %s

en: couldn't readlink %s: %s
et: readlink viga %s: %s

en: couldn't follow symlink %s: %s
et: nimeviidet %s ei saa järgida: %s

en: cannot rename %s: %s
et: %s ei saa ümber nimetada: %s
