GNOME Sensor Applet 0.6.2 - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Display temperature, fan speed and voltage sensor readings
es: Muestra  la temperatura, velocidad de los ventiladores y tensión de las lecturas de los sensores.

en: Hardware Sensors Monitor
es: Monitor de sensores

en: _About
es: _Sobre

en: _Preferences
es: _Preferencias

en: FAN
es: VENTILADOR

en: FAN1
es: VENT1

en: FAN2
es: VENT2

en: No sensors found!
es: ¡No se han encontrado sensores!

en: Label
es: Etiqueta

en: Enabled
es: Activado

en: Sensors
es: Sensores

en: Translator
es: Traductor

en: To translator: Put your name here to show up in the About dialog as the translator
es: Mario Izquierdo (mariodebian)
    <mariodebian@gmail.com>

en: Sensor value _multiplier
es: Valor del _multiplicador del sensor

en: Sensor value _offset
es: Desajuste del val_or del sensor

en: _Enable alarm
es: A_ctivar alarma

en: No sensors enabled!
es: ¡No hay sensores activados!
