extra - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Sequeler App
lt: Sequeler programa

en: Friendly SQL Client
lt: Draugiška SQL kliento programa

en: Easily connect to your local or remote database
lt: Lengvai prisijunkite prie bet kurios vietinės ar nuotolinės duomenų bazės

en: Features Include:
lt: Ypatybės:

en: Test Connections before saving them
lt: Prieš įrašant ryšius, juos išbandyti

en: View Table structure, content, and relations
lt: Rodyti lentelės struktūrą, turinį ir sąsajos ryšius

en: Write multiple custom SQL Queries
lt: Rašyti keletą tinkintų SQL užklausų

en: Switch between light and dark mode
lt: Perjungti tarp šviesios ir tamsios veiksenos
