shadow 4.0.3 - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Warning: unknown group %s
sq: Kujdes: grup i panjohur %s

en: Warning: too many groups
sq: Kujdes: ka shumë grupe

en: Your password has expired.
sq: Fjalëkalimi yt ka skaduar.

en: Your password is inactive.
sq: Fjalëkalimi yt nuk është aktiv.

en: Your login has expired.
sq: Login-i yt ka skaduar.

en:   Contact the system administrator.
sq:    Kontakto administratorin e sistemit.

en:   Choose a new password.
sq:    Zgjidh një fjalëkalim të ri.
