shared-mime-info - en to si translation catalogue (713 entries)

en: ATK inset
si: ATK ඇතුළු කිරීම

en: Kindle book document
si: Kindle පොත් ලේඛනය

en: Adobe Illustrator document
si: Adobe Illustrator ලේඛනය

en: Macintosh BinHex-encoded file
si: Macintosh BinHex-කේතනය කළ ගොනුව

en: Mathematica Notebook file
si: Mathematica Notebook ගොනුව

en: MathML document
si: MathML ලේඛනය

en: Metalink file
si: Metalink ගොනුව

en: Partially downloaded file
si: අර්ධ වශයෙන් බාගත කළ ගොනුව

en: ODA document
si: ODA ලේඛනය

en: WWF document
si: WWF ලේඛනය

en: PDF document
si: PDF ලේඛනය

en: XSPF playlist
si: XSPF ධාවන ලැයිස්තුව

en: Microsoft Windows theme pack
si: Microsoft Windows තේමා ඇසුරුම

en: AmazonMP3 download file
si: AmazonMP3 බාගත කිරීමේ ගොනුව

en: GSM 06.10 audio
si: GSM 06.10 ශ්‍රව්‍ය

en: iRiver playlist
si: iRiver ධාවන ලැයිස්තුව

en: PGP/MIME-encrypted message header
si: PGP/MIME-සංකේතනය කළ පණිවිඩ ශීර්ෂකය

en: PGP keys
si: PGP යතුරු

en: PKCS#7 file
si: PKCS#7 ගොනුව

en: PKCS#8 private key
si: PKCS#8 පුද්ගලික යතුර

en: PKCS#8 private key (encrypted)
si: PKCS#8 පුද්ගලික යතුර (සංකේතනය කළ)

en: PKCS#10 certification request
si: PKCS#10 සහතික කිරීමේ ඉල්ලීම

en: X.509 certificate
si: X.509 සහතිකය

en: PkiPath certification path
si: PkiPath සහතික කිරීමේ මාර්ගය

en: PostScript document
si: PostScript ලේඛනය

en: Plucker document
si: ප්ලකර් ලේඛනය

en: RAML document
si: RAML ලේඛනය

en: RELAX NG XML schema
si: RELAX NG XML ක්‍රමය

en: RTF document
si: RTF ලේඛනය

en: Sieve mail filter script
si: තැපැල් පෙරහන් ස්ක්‍රිප්ට් පෙරා ගන්න

en: SMIL document
si: SMIL ලේඛනය

en: WPL playlist
si: WPL ධාවන ලැයිස්තුව

en: SQLite2 database
si: SQLite2 දත්ත සමුදාය

en: SQLite3 database
si: SQLite3 දත්ත සමුදාය

en: Apple System Profiler
si: ඇපල් පද්ධති පැතිකඩ

en: GEDCOM family history
si: GEDCOM පවුලේ ඉතිහාසය

en: Flash video
si: ෆ්ලෑෂ් වීඩියෝව

en: JavaFX video
si: JavaFX වීඩියෝව

note: translators: a record is in this context a description of a board game that has been played, and that can be played back again: http://www.red-bean.com/sgf/
en: SGF record
si: SGF වාර්තාව

en: Godot Engine project
si: ගොඩොට් එන්ජින් ව්යාපෘතිය

en: Godot Engine resource
si: ගොඩොට් එන්ජින් සම්පත

en: Godot Engine scene
si: ගොඩෝ එන්ජින් දර්ශනය

en: Godot Engine shader
si: ගොඩොට් එන්ජින් සෙවන

en: GDScript script
si: GDScript පිටපත

en: XLIFF translation file
si: XLIFF පරිවර්තන ගොනුව

en: TOML document
si: TOML ලේඛනය

en: YAML document
si: YAML ලේඛනය

en: Corel Draw drawing
si: Corel Draw ඇඳීම

en: HPGL file
si: HPGL ගොනුව

en: PCL file
si: PCL ගොනුව

en: Lotus 1-2-3 spreadsheet
si: නෙළුම් 1-2-3 පැතුරුම්පත

en: Lotus Word Pro document
si: Lotus Word Pro ලේඛනය

en: JET database
si: JET දත්ත සමුදාය

en: Microsoft Cabinet archive
si: Microsoft කැබිනට් සංරක්ෂිතය

en: Excel spreadsheet
si: එක්සෙල් පැතුරුම්පත

en: Excel add-in
si: එක්සෙල් ඇඩෝනය

en: Excel 2007 binary spreadsheet
si: Excel 2007 ද්විමය පැතුරුම්පත

en: Excel spreadsheet template
si: එක්සෙල් පැතුරුම්පත් අච්චුව

en: PowerPoint presentation
si: PowerPoint ඉදිරිපත් කිරීම

en: PowerPoint add-in
si: PowerPoint ඇඩෝනය

en: PowerPoint slide
si: PowerPoint ස්ලයිඩය

en: PowerPoint presentation template
si: PowerPoint ඉදිරිපත් කිරීමේ අච්චුව

en: Office Open XML Visio drawing
si: කාර්යාල විවෘත XML Visio ඇඳීම

en: Office Open XML Visio template
si: Office Open XML Visio අච්චුව

en: Office Open XML Visio stencil
si: කාර්යාල විවෘත XML Visio ස්ටෙන්සිල්

en: Word document
si: වචන ලේඛනය

en: Word document template
si: වචන ලේඛන ආකෘතිය

en: OpenXPS document
si: OpenXPS ලේඛනය

en: XPS document
si: XPS ලේඛනය

en: Microsoft Works document
si: Microsoft Works ලේඛනය

en: Microsoft Visio document
si: Microsoft Visio ලේඛනය

en: Word template
si: වචන සැකිල්ල

en: GML document
si: GML ලේඛනය

en: GNUnet search file
si: GNUnet සෙවුම් ගොනුව

en: TNEF message
si: TNEF පණිවිඩය

en: StarCalc spreadsheet
si: StarCalc පැතුරුම්පත

en: StarChart chart
si: StarChart සටහන

en: StarDraw drawing
si: StarDraw ඇඳීම

en: StarImpress presentation
si: StarImpress ඉදිරිපත් කිරීම

en: StarMail email
si: StarMail ඊමේල්

en: StarMath formula
si: StarMath සූත්‍රය

en: StarWriter document
si: StarWriter ලේඛනය

en: ODT document
si: ODT ලේඛනය

en: ODT document (Flat XML)
si: ODT ලේඛනය (පැතලි XML)

en: ODT template
si: ODT අච්චුව

en: OTH template
si: OTH අච්චුව

en: ODM document
si: ODM ලේඛනය

en: ODG drawing
si: ODG ඇඳීම

en: ODG drawing (Flat XML)
si: ODG ඇඳීම (පැතලි XML)

en: ODG template
si: ODG අච්චුව

en: ODP presentation
si: ODP ඉදිරිපත් කිරීම

en: ODP presentation (Flat XML)
si: ODP ඉදිරිපත් කිරීම (පැතලි XML)

en: ODP template
si: ODP අච්චුව

en: ODS spreadsheet
si: ODS පැතුරුම්පත

en: ODS spreadsheet (Flat XML)
si: ODS පැතුරුම්පත (පැතලි XML)

en: ODS template
si: ODS ආකෘතිය

en: ODC chart
si: ODC ප්‍රස්ථාරය

en: ODC template
si: ODC අච්චුව

en: ODF formula
si: ODF සූත්‍රය

en: ODF template
si: ODF ආකෘතිය

en: ODB database
si: ODB දත්ත සමුදාය

en: ODI image
si: ODI රූපය

en: OpenOffice.org extension
si: OpenOffice.org දිගුව

en: Android package
si: Android පැකේජය

en: SIS package
si: SIS පැකේජය

en: SISX package
si: SISX පැකේජය

en: WordPerfect document
si: WordPerfect ලේඛනය

en: YouTube media archive
si: YouTube මාධ්‍ය සංරක්ෂිතය

en: SPSS portable data file
si: SPSS අතේ ගෙන යා හැකි දත්ත ගොනුව

en: SPSS data file
si: SPSS දත්ත ගොනුව

en: XBEL bookmarks
si: XBEL පිටුසන්

en: 7-zip archive
si: 7-zip සංරක්ෂිතය

en: AbiWord document
si: AbiWord ලේඛනය

en: CD image cuesheet
si: සීඩී රූප කුට්ටිය

en: Lotus AmiPro document
si: Lotus AmiPro ලේඛනය

en: AportisDoc document
si: AportisDoc ලේඛනය

en: Applix Spreadsheets spreadsheet
si: Applix පැතුරුම්පත් පැතුරුම්පත

en: Applix Words document
si: Applix Words ලේඛනය

en: ARC archive
si: ARC ලේඛනාගාරය

en: AR archive
si: AR ලේඛනාගාරය

en: ARJ archive
si: ARJ ලේඛනාගාරය

en: Electron Archive (ASAR)
si: ඉලෙක්ට්‍රෝන ලේඛනාගාරය (ASAR)

en: ASP page
si: ASP පිටුව

en: AWK script
si: AWK පිටපත

en: BCPIO archive
si: BCPIO ලේඛනාගාරය

en: BitTorrent seed file
si: BitTorrent බීජ ගොනුව

en: Blender scene
si: බ්ලෙන්ඩර් දර්ශනය

en: Lrzip archive
si: Lrzip සංරක්ෂිතය

en: Tar archive (lrzip-compressed)
si: තාර සංරක්ෂිතය (lrzip-සම්පීඩිත)

en: Apple disk image
si: ඇපල් තැටි රූපය

en: Raw disk image
si: අමු තැටි රූපය

en: Floppy disk image
si: නම්ය තැටි රූපය

en: Raw disk image (XZ-compressed)
si: අමු තැටි රූපය (XZ-සම්පීඩිත)

en: Compressed CD image
si: සම්පීඩිත CD රූපය

en: AppImage application bundle
si: AppImage යෙදුම් මිටියක්

en: CD Table Of Contents
si: CD පටුන

en: GD-ROM image cuesheet
si: GD-ROM රූප කුට්ටිය

en: Padus DiscJuggler CD image
si: Padus DiscJuggler CD රූපය

en: PGN chess game notation
si: PGN චෙස් ක්‍රීඩා අංකනය

en: CHM document
si: CHM ලේඛනය

en: Java byte code
si: ජාවා බයිට් කේතය

en: UNIX-compressed file
si: UNIX සම්පීඩිත ගොනුව

en: Tar archive (gzip-compressed)
si: තාර සංරක්ෂිතය (gzip-සම්පීඩිත)

en: CPIO archive
si: CPIO ලේඛනාගාරය

en: CPIO archive (gzip-compressed)
si: CPIO සංරක්ෂිතය (gzip-සම්පීඩිත)

en: C shell script
si: C shell පිටපත

en: Xbase document
si: Xbase ලේඛනය

en: ECMAScript program
si: ECMAScript වැඩසටහන

en: MAME compressed hard disk image
si: MAME සම්පීඩිත දෘඪ තැටි රූපය

note: Translate this to Mega-CD if the console was known as such in your locale Should be Mega-CD in all but en_US, Mexico, Canada and Brazil: https://en.wikipedia.org/wiki/Sega_CD
en: Sega CD disc image
si: Sega CD තැටි රූපය

en: Sega Saturn disc image
si: සේගා සෙනසුරු තැටි රූපය

en: Dreamcast disc image
si: Dreamcast තැටි රූපය

en: Wii disc image
si: Wii තැටි රූපය

en: WiiWare bundle
si: WiiWare බණ්ඩලය

en: GameCube disc image
si: GameCube තැටි රූපය

en: Thomson Mémo7 cartridge
si: Thomson Mémo7 කාට්රිජ්

en: Thomson cassette
si: තොම්සන් කැසට් පටය

en: HFE floppy disk image
si: HFE නම්ය තැටි රූපය

en: SAP Thomson floppy disk image
si: SAP තොම්සන් නම්ය තැටි රූපය

en: Debian package
si: ඩේබියන් පැකේජය

en: Qt Designer interface document
si: Qt Designer අතුරුමුහුණත් ලේඛනය

en: Kaitai Struct definition file
si: Kaitai Struct නිර්වචන ගොනුව

en: Qt Markup Language file
si: Qt Markup භාෂා ගොනුව

en: FictionBook document
si: ප්‍රබන්ධ පොත් ලේඛනය

en: Compressed FictionBook document
si: සම්පීඩිත FictionBook ලේඛනය

en: Dia diagram
si: Dia රූප සටහන

en: Dia shape
si: Dia හැඩය

en: TeX DVI document
si: TeX DVI ලේඛනය

en: Enlightenment theme
si: බුද්ධත්වයේ තේමාව

en: Egon Animator animation
si: Egon Animator සජීවිකරණය

en: FLTK Fluid file
si: FLTK තරල ගොනුව

en: WOFF font
si: WOFF අකුරු

en: WOFF2 font
si: WOFF2 අකුරු

en: PostScript type-1 font
si: PostScript වර්ගය-1 අකුරු

en: Adobe font metrics
si: Adobe අකුරු මිතික

en: BDF font
si: BDF අකුරු

en: DOS font
si: DOS අකුරු

en: Adobe FrameMaker font
si: Adobe FrameMaker අකුරු

en: LIBGRX font
si: LIBGRX අකුරු

en: Linux PSF console font
si: Linux PSF කොන්සෝල අකුරු

en: Linux PSF console font (gzip-compressed)
si: Linux PSF කොන්සෝල අකුරු (gzip-compressed)

en: PCF font
si: PCF අකුරු

en: OpenType font
si: OpenType අකුරු

en: Speedo font
si: ස්පීඩෝ අකුරු

en: SunOS News font
si: SunOS News අකුරු

en: TeX font
si: TeX අකුරු

en: TeX font metrics
si: TeX අකුරු ප්‍රමිතික

en: TrueType font
si: TrueType අකුරු

en: Font collection
si: අකුරු එකතුව

en: TrueType XML font
si: TrueType XML අකුරු

en: V font
si: V අකුරු

en: Adobe FrameMaker document
si: Adobe FrameMaker ලේඛනය

en: GDBM database
si: GDBM දත්ත සමුදාය

note: Translate this to Mega Drive if the console was known as such in your locale Should be Mega Drive in all but en_US, Mexico and Canada: https://en.wikipedia.org/wiki/Sega_Genesis#History
en: Genesis ROM
si: උත්පත්ති ROM

note: Translate this to Super 32X, Mega Drive 32X or Mega 32X if the system was known as such in your locale Should be Super 32X in Japan, Mega Drive 32X in PAL region and Mega 32X in Brazil: https://en.wikipedia.org/wiki/32X
en: Genesis 32X ROM
si: උත්පත්ති 32X ROM

en: GTK+ Builder interface document
si: GTK+ Builder අතුරුමුහුණත් ලේඛනය

en: Glade project
si: ග්ලේඩ් ව්යාපෘතිය

en: GnuCash financial data
si: GnuCash මූල්ය දත්ත

en: Gnumeric spreadsheet
si: Gnumeric පැතුරුම්පත

en: Gnuplot document
si: Gnuplot ලේඛනය

en: Graphite scientific graph
si: ග්රැෆයිට් විද්යාත්මක ප්රස්ථාරය

en: GTKtalog catalog
si: GTKtalog නාමාවලිය

en: TeX DVI document (gzip-compressed)
si: TeX DVI ලේඛනය (gzip-සම්පීඩිත)

en: Gzip archive
si: Gzip සංරක්ෂිතය

en: PDF document (gzip-compressed)
si: PDF ලේඛනය (gzip-compressed)

en: PostScript document (gzip-compressed)
si: PostScript ලේඛනය (gzip-compressed)

en: HDF document
si: HDF ලේඛනය

en: IFF file
si: IFF ගොනුව

en: iPod firmware
si: iPod ස්ථිරාංග

en: Java archive
si: ජාවා ලේඛනාගාරය

en: Java class
si: ජාවා පන්තිය

en: Groovy source code
si: Groovy මූල කේතය

en: Gradle script
si: Gradle පිටපත

en: JNLP file
si: JNLP ගොනුව

en: Java keystore
si: ජාවා යතුරු ගබඩාව

en: Java JCE keystore
si: ජාවා JCE යතුරු ගබඩාව

en: Pack200 Java archive
si: Pack200 Java සංරක්ෂිතය

en: JavaScript program
si: JavaScript වැඩසටහන

en: JSON document
si: JSON ලේඛනය

en: JRD document
si: JRD ලේඛනය

en: JSON patch
si: JSON පැච්

en: JSON-LD document
si: JSON-LD ලේඛනය

en: JSON schema
si: JSON යෝජනා ක්රමය

en: Jupyter notebook document
si: Jupyter සටහන් පොත් ලේඛනය

en: CoffeeScript document
si: CoffeeScript ලේඛනය

en: JBuilder project
si: JBuilder ව්යාපෘතිය

en: Karbon14 drawing
si: Karbon14 ඇඳීම

en: KChart chart
si: KChart ප්‍රස්ථාරය

en: Kexi settings
si: Kexi සැකසුම්

en: Kexi shortcut
si: Kexi කෙටිමඟ

en: Kexi database file
si: Kexi දත්ත සමුදා ගොනුව

en: KFormula formula
si: KFormula සූත්‍රය

en: KIllustrator drawing
si: කිලිස්ට්රේටර් ඇඳීම

en: Kivio flowchart
si: කිවියෝ ගැලීම් සටහන

en: Kontour drawing
si: කොන්ටූර් ඇඳීම

en: KPovModeler scene
si: KPovModeler දර්ශනය

en: KPresenter presentation
si: KPresenter ඉදිරිපත් කිරීම

en: Krita document
si: ක්‍රිටා ලේඛනය

en: KSpread spreadsheet
si: KSpread පැතුරුම්පත

en: KSpread spreadsheet (encrypted)
si: KSpread පැතුරුම්පත (සංකේතනය කළ)

en: KSysV init package
si: KSysV init පැකේජය

en: Kugar document
si: කුගර් ලේඛනය

en: KWord document
si: KWord ලේඛනය

en: KWord document (encrypted)
si: KWord ලේඛනය (සංකේතනය කළ)

en: LHA archive
si: LHA ලේඛනාගාරය

en: LHZ archive
si: LHZ ලේඛනාගාරය

en: LyX document
si: LyX ලේඛනය

en: LZ4 archive
si: LZ4 ලේඛනාගාරය

en: Tar archive (LZ4-compressed)
si: තාර සංරක්ෂිතය (LZ4-සම්පීඩිත)

en: Lzip archive
si: Lzip සංරක්ෂිතය

en: Tar archive (lzip-compressed)
si: තාර සංරක්ෂිතය (lzip-සම්පීඩිත)

en: PDF document (lzip-compressed)
si: PDF ලේඛනය (lzip-compressed)

en: LZMA archive
si: LZMA ලේඛනාගාරය

en: Tar archive (LZMA-compressed)
si: තාර සංරක්ෂිතය (LZMA-සම්පීඩිත)

en: LZO archive
si: LZO ලේඛනාගාරය

en: Qpress archive
si: Qpress සංරක්ෂිතය

en: XAR archive
si: XAR ලේඛනාගාරය

en: Zlib archive
si: Zlib ලේඛනාගාරය

en: MagicPoint presentation
si: MagicPoint ඉදිරිපත් කිරීම

en: Macintosh MacBinary file
si: Macintosh MacBinary ගොනුව

en: Matroska stream
si: Matroska ධාරාව

en: Matroska video
si: Matroska වීඩියෝව

en: Matroska 3D video
si: Matroska 3D වීඩියෝ

en: Matroska audio
si: Matroska ශ්රව්ය

en: WebM video
si: WebM වීඩියෝව

en: WebM audio
si: WebM ශ්‍රව්‍ය

en: MHTML web archive
si: MHTML වෙබ් සංරක්ෂිතය

en: MXF video
si: MXF වීඩියෝව

en: OCL file
si: OCL ගොනුව

en: COBOL source code
si: COBOL මූල කේතය

en: Mobipocket e-book
si: මොබිපොකට් ඊ-පොත

en: Adobe FrameMaker MIF document
si: Adobe FrameMaker MIF ලේඛනය

en: Mozilla bookmarks
si: මොසිල්ලා පිටු සලකුණු

en: DOS/Windows executable
si: DOS/Windows ක්‍රියාත්මක කළ හැකි

en: Internet shortcut
si: අන්තර්ජාල කෙටි මග

en: WRI document
si: WRI ලේඛනය

en: M4 macro
si: M4 මැක්රෝ

en: Nautilus link
si: Nautilus සබැඳිය

en: Unidata NetCDF document
si: Unidata NetCDF ලේඛනය

en: NewzBin usenet index
si: NewzBin Usenet index

en: Annodex exchange format
si: Annodex හුවමාරු ආකෘතිය

en: Annodex video
si: Annodex වීඩියෝව

en: Annodex audio
si: ඇනෝඩෙක්ස් ඕඩියෝ

en: Ogg multimedia file
si: Ogg බහුමාධ්‍ය ගොනුව

en: Ogg audio
si: ඕග් ඕඩියෝ

en: Ogg video
si: ඔග් වීඩියෝව

en: Ogg Vorbis audio
si: Ogg Vorbis ශ්රව්ය

en: Ogg FLAC audio
si: Ogg FLAC ශ්රව්ය

en: Opus audio
si: ඕපස් ඕඩියෝ

en: Ogg Speex audio
si: Ogg Speex ශ්‍රව්‍ය

en: Speex audio
si: ස්පීක්ස් ඕඩියෝ

en: Ogg Theora video
si: Ogg Theora වීඩියෝව

en: OGM video
si: OGM වීඩියෝව

en: OLE2 compound document storage
si: OLE2 සංයුක්ත ලේඛන ගබඩා කිරීම

en: Microsoft Publisher document
si: Microsoft Publisher ලේඛනය

en: Windows Installer package
si: වින්ඩෝස් ස්ථාපක පැකේජය

en: GNU Oleo spreadsheet
si: GNU Oleo පැතුරුම්පත

en: PAK archive
si: PAK ලේඛනාගාරය

en: Palm OS database
si: Palm OS දත්ත ගබඩාව

en: Parchive archive
si: Parchive ලේඛනාගාරය

en: PEF executable
si: PEF ක්‍රියාත්මක කළ හැකිය

en: Perl script
si: පර්ල් පිටපත

en: PHP script
si: PHP ස්ක්‍රිප්ට්

en: PKCS#7 certificate bundle
si: PKCS#7 සහතික මිටියක්

en: PKCS#12 certificate bundle
si: PKCS#12 සහතික මිටියක්

en: PlanPerfect spreadsheet
si: PlanPerfect පැතුරුම්පත

en: Pocket Word document
si: Pocket Word ලේඛනය

en: Pathetic Writer document
si: දුක්ඛිත ලේඛක ලේඛනය

en: Python bytecode
si: පයිතන් බයිට්කෝඩ්

en: QtiPlot document
si: QtiPlot ලේඛනය

en: Quattro Pro spreadsheet
si: Quattro Pro පැතුරුම්පත

en: QuickTime playlist
si: QuickTime ධාවන ලැයිස්තුව

en: Quicken document
si: ඉක්මන් ලේඛනය

en: RAR archive
si: RAR ලේඛනාගාරය

en: DAR archive
si: DAR ලේඛනාගාරය

en: Alzip archive
si: Alzip සංරක්ෂිතය

en: RPM package
si: RPM පැකේජය

en: Source RPM package
si: මූලාශ්‍ර RPM පැකේජය

en: Ruby script
si: Ruby පිටපත

en: Markaby script
si: Markaby පිටපත

en: Rust source code
si: මලකඩ මූලාශ්ර කේතය

en: SC/Xspread spreadsheet
si: SC/Xspread පැතුරුම්පත

en: Shockwave Flash file
si: කම්පන තරංග ෆ්ලෑෂ් ගොනුව

note: translators: "Shorten" is the name of an audio codec
en: Shorten audio
si: ශ්රව්ය උපකරණ කෙටි කරන්න

en: Siag spreadsheet
si: Siag පැතුරුම්පත

en: Skencil document
si: ස්කෙන්සිල් ලේඛනය

en: Stampede package
si: මුද්දර පැකේජය

note: Translate this as Super Famicom (in Far East Asia) or Super Nintendo (in Europe) if the console was known as such in your locale
en: Super NES ROM
si: සුපිරි NES ROM

en: StuffIt archive
si: StuffIt ලේඛනාගාරය

en: SubRip subtitles
si: SubRip උපසිරැසි

en: WebVTT subtitles
si: WebVTT උපසිරැසි

en: SAMI subtitles
si: SAMI උපසිරැසි

en: MicroDVD subtitles
si: MicroDVD උපසිරැසි

en: SSA subtitles
si: SSA උපසිරැසි

en: SubViewer subtitles
si: SubViewer උපසිරැසි

en: iMelody ringtone
si: iMelody නාද රටා

en: SMAF audio
si: SMAF ශ්රව්ය

en: MRML playlist
si: MRML ධාවන ලැයිස්තුව

en: XMF audio
si: XMF ශ්රව්ය

en: Mobile XMF audio
si: ජංගම XMF ශ්රව්ය

en: SV4 CPIO archive
si: SV4 CPIO සංරක්ෂිතය

en: SV4 CPIO archive (with CRC)
si: SV4 CPIO සංරක්ෂිතය (CRC සමඟ)

en: Tar archive
si: තාර ලේඛනාගාරය

en: Tar archive (compressed)
si: තාර සංරක්ෂිතය (සම්පීඩිත)

en: TGIF document
si: TGIF ලේඛනය

en: ToutDoux document
si: ToutDoux ලේඛනය

en: Troff document
si: ට්රොෆ් ලේඛනය

en: Manual page
si: අත්පොත පිටුව

en: Manual page (compressed)
si: අතින් පිටුව (සම්පීඩිත)

en: Tar archive (LZO-compressed)
si: තාර සංරක්ෂිතය (LZO-සම්පීඩිත)

en: XZ archive
si: XZ ලේඛනාගාරය

en: Tar archive (XZ-compressed)
si: තාර සංරක්ෂිතය (XZ-සම්පීඩිත)

en: Zstandard archive
si: Zstandard ලේඛනාගාරය

en: Tar archive (Zstandard-compressed)
si: තාර සංරක්ෂිතය (Zstandard-compressed)

en: PDF document (XZ-compressed)
si: PDF ලේඛනය (XZ-සම්පීඩිත)

en: Ustar archive
si: Ustar ලේඛනාගාරය

en: WAIS source code
si: WAIS මූල කේතය

en: WordPerfect/Drawperfect image
si: WordPerfect/Drawperfect රූපය

en: Bandai WonderSwan ROM
si: බන්ඩායි WonderSwan ROM

en: Bandai WonderSwan Color ROM
si: Bandai WonderSwan වර්ණ ROM

en: DER/PEM/Netscape-encoded X.509 certificate
si: DER/PEM/Netscape-කේතනය කළ X.509 සහතිකය

en: Zoo archive
si: සත්වෝද්යාන ලේඛනාගාරය

en: XHTML page
si: XHTML පිටුව

en: Zip archive
si: Zip සංරක්ෂිතය

en: WIM disk image
si: WIM තැටි රූපය

en: Dolby Digital audio
si: ඩොල්බි ඩිජිටල් ඕඩියෝ

en: DTS audio
si: DTS ශ්රව්ය

en: DTS-HD audio
si: DTS-HD ශ්රව්ය

en: AMR audio
si: AMR ශ්‍රව්‍ය

en: AMR-WB audio
si: AMR-WB ශ්‍රව්‍ය

en: ULAW (Sun) audio
si: ULAW (හිරු) ශ්‍රව්‍ය

en: Commodore 64 audio
si: කොමදෝරු 64 ශ්‍රව්‍ය

en: PCM audio
si: PCM ශ්රව්ය

en: AIFC audio
si: AIFC ශ්‍රව්‍ය

en: AIFF/Amiga/Mac audio
si: AIFF/Amiga/Mac ශ්‍රව්‍ය

en: Monkey's audio
si: වඳුරාගේ හඬ පටය

en: Audible.Com audio
si: Audible.Com ශ්‍රව්‍ය

en: Audible Enhanced audio
si: ශ්‍රවණය කළ හැකි වැඩිදියුණු කළ ශ්‍රව්‍ය

en: DSDIFF audio
si: DSDIFF ශ්රව්ය

en: DSF audio
si: DSF ශ්‍රව්‍ය

en: Impulse Tracker audio
si: Impulse Tracker ශ්‍රව්‍ය

en: FLAC audio
si: FLAC ශ්රව්ය

en: WavPack audio
si: WavPack ශ්රව්ය

en: WavPack audio correction file
si: WavPack ශ්‍රව්‍ය නිවැරදි කිරීමේ ගොනුව

en: MIDI audio
si: MIDI ශ්‍රව්‍ය

en: AAC audio
si: AAC ශ්රව්ය

en: USAC audio
si: USAC ශ්රව්ය

en: MPEG-4 audio
si: MPEG-4 ශ්රව්ය

en: MPEG-4 ringtone
si: MPEG-4 නාද රටාව

en: MPEG-4 video
si: MPEG-4 වීඩියෝව

en: MPEG-4 audio book
si: MPEG-4 ශ්රව්ය පොත

en: 3GPP multimedia file
si: 3GPP බහුමාධ්‍ය ගොනුව

en: 3GPP2 multimedia file
si: 3GPP2 බහුමාධ්‍ය ගොනුව

en: Amiga SoundTracker audio
si: Amiga SoundTracker ශ්‍රව්‍ය

en: MP2 audio
si: MP2 ශ්රව්ය

en: MP3 audio
si: MP3 ශ්රව්ය

en: Media playlist
si: මාධ්‍ය ධාවන ලැයිස්තුව

en: Microsoft ASX playlist
si: Microsoft ASX ධාවන ලැයිස්තුව

en: PSF audio
si: PSF ශ්රව්ය උපකරණ

en: MiniPSF audio
si: MiniPSF ශ්රව්ය

en: PSFlib audio library
si: PSFlib ශ්‍රව්‍ය පුස්තකාලය

en: Windows Media audio
si: වින්ඩෝස් මීඩියා ඕඩියෝ

en: Musepack audio
si: Musepack ශ්‍රව්‍ය

en: RealAudio document
si: රියල් ඕඩියෝ ලේඛනය

en: RealMedia playlist
si: RealMedia ධාවන ලැයිස්තුව

en: RealVideo document
si: RealVideo ලේඛනය

en: RealMedia document
si: රියල් මීඩියා ලේඛනය

en: RealPix document
si: RealPix ලේඛනය

en: RealText document
si: RealText ලේඛනය

en: RIFF audio
si: RIFF ශ්‍රව්‍ය

en: RIFF container
si: RIFF කන්ටේනරය

en: Scream Tracker 3 audio
si: Scream Tracker 3 ශ්‍රව්‍ය

en: MP3 ShoutCast playlist
si: MP3 ShoutCast ධාවන ලැයිස්තුව

en: Scream Tracker audio
si: Scream Tracker ශ්‍රව්‍ය

en: VOC audio
si: VOC ශ්‍රව්‍ය

en: WAV audio
si: WAV ශ්රව්ය

en: FastTracker II audio
si: FastTracker II ශ්‍රව්‍ය

en: TrueAudio audio
si: TrueAudio ශ්රව්ය

en: Windows BMP image
si: වින්ඩෝස් BMP රූපය

en: WBMP image
si: WBMP රූපය

en: CGM image
si: CGM රූපය

en: CCITT G3 fax image
si: CCITT G3 ෆැක්ස් රූපය

en: GIF image
si: GIF රූපය

en: HEIF image
si: HEIF රූපය

en: IEF image
si: IEF රූපය

en: JPEG image
si: JPEG රූපය

en: MJPEG video stream
si: MJPEG වීඩියෝ ප්‍රවාහය

en: JPEG-2000 codestream
si: JPEG-2000 කේත ප්‍රවාහය

en: JPEG-2000 JP2 image
si: JPEG-2000 JP2 රූපය

en: JPEG-2000 JPX image
si: JPEG-2000 JPX රූපය

en: JPEG-2000 JPM image
si: JPEG-2000 JPM රූපය

en: JPEG-2000 MJ2 video
si: JPEG-2000 MJ2 වීඩියෝව

en: JPEG XL image
si: JPEG XL රූපය

en: OpenRaster image
si: OpenRaster රූපය

en: DirectDraw surface
si: DirectDraw මතුපිට

en: X11 cursor
si: X11 කර්සරය

en: EXR image
si: EXR රූපය

en: Macintosh Quickdraw/PICT drawing
si: Macintosh Quickdraw/PICT ඇඳීම

en: UFRaw ID image
si: UFRaw ID රූපය

en: Adobe DNG negative
si: Adobe DNG සෘණ

en: Canon CRW raw image
si: Canon CRW අමු රූපය

en: Canon CR2 raw image
si: Canon CR2 අමු රූපය

en: Canon CR3 raw image
si: Canon CR3 අමු රූපය

en: Fuji RAF raw image
si: Fuji RAF අමු රූපය

en: Kodak DCR raw image
si: Kodak DCR අමු රූපය

en: Kodak K25 raw image
si: Kodak K25 අමු රූපය

en: Kodak KDC raw image
si: Kodak KDC අමු රූපය

en: Minolta MRW raw image
si: Minolta MRW අමු රූපය

en: Nikon NEF raw image
si: Nikon NEF අමු රූපය

en: Nikon NRW raw image
si: Nikon NRW අමු රූපය

en: Olympus ORF raw image
si: Olympus ORF අමු රූපය

en: Panasonic raw image
si: පැනසොනික් අමු රූපය

en: Pentax PEF raw image
si: Pentax PEF අමු රූපය

en: Sigma X3F raw image
si: Sigma X3F අමු රූපය

en: Sony SRF raw image
si: Sony SRF අමු රූපය

en: Sony SR2 raw image
si: Sony SR2 අමු රූපය

en: Sony ARW raw image
si: Sony ARW අමු රූපය

en: PNG image
si: PNG රූපය

en: RLE bitmap image
si: RLE බිට්මැප් රූපය

en: SVG image
si: SVG රූපය

en: TIFF image
si: TIFF රූපය

en: Multi-page TIFF image
si: බහු-පිටු TIFF රූපය

en: AutoCAD image
si: AutoCAD රූපය

en: DXF vector image
si: DXF දෛශික රූපය

en: MDI image
si: MDI රූපය

en: WebP image
si: WebP රූපය

en: 3D Studio image
si: 3D ස්ටුඩියෝ රූපය

en: Applix Graphics image
si: Applix Graphics රූපය

en: CMU raster image
si: CMU රාස්ටර් රූපය

en: DICOM image
si: DICOM රූපය

en: DocBook document
si: DocBook ලේඛනය

en: DIB image
si: DIB රූපය

en: DjVu image
si: DjVu රූපය

en: DjVu document
si: DjVu ලේඛනය

en: DPX image
si: DPX රූපය

en: EPS image
si: EPS රූපය

en: FITS document
si: FITS ලේඛනය

en: FPX image
si: FPX රූපය

en: EPS image (gzip-compressed)
si: EPS රූපය (gzip සම්පීඩිත)

en: Windows icon
si: වින්ඩෝස් නිරූපකය

en: MacOS X icon
si: MacOS X නිරූපකය

en: ILBM image
si: ILBM රූපය

en: JNG image
si: JNG රූපය

en: LightWave object
si: LightWave වස්තුව

en: LightWave scene
si: LightWave දර්ශනය

en: MacPaint Bitmap image
si: MacPaint Bitmap රූපය

en: Office drawing
si: කාර්යාල ඇඳීම

en: NIFF image
si: NIFF රූපය

en: PCX image
si: PCX රූපය

en: PCD image
si: PCD රූපය

en: PNM image
si: PNM රූපය

en: PBM image
si: PBM රූපය

en: PGM image
si: PGM රූපය

en: PPM image
si: PPM රූපය

en: Photoshop image
si: Photoshop රූපය

en: RGB image
si: RGB රූපය

en: SGI image
si: SGI රූපය

en: Sun raster image
si: හිරු රස්ටර් රූපය

en: TGA image
si: TGA රූපය

en: Windows cursor
si: වින්ඩෝස් කර්සරය

en: Windows animated cursor
si: වින්ඩෝස් සජීවිකරණ කර්සරය

en: EMF image
si: EMF රූපය

en: WMF image
si: WMF රූපය

en: XBM image
si: XBM රූපය

en: GIMP image
si: GIMP රූපය

en: GIMP brush
si: GIMP බුරුසුව

en: GIMP brush pipe
si: GIMP බුරුසු පයිප්ප

en: GIMP pattern
si: GIMP රටාව

en: XFig image
si: XFig රූපය

en: XPM image
si: XPM රූපය

en: X window image
si: X කවුළු රූපය

en: Usenet news message
si: යූස්නෙට් පුවත් පණිවිඩය

en: GNU mail message
si: GNU තැපැල් පණිවිඩය

en: IGES document
si: IGES ලේඛනය

en: glTF model
si: glTF ආකෘතිය

en: VRML document
si: VRML ලේඛනය

en: OBJ 3D model
si: OBJ 3D ආකෘතිය

en: OBJ 3D model material library
si: OBJ 3D ආදර්ශ ද්රව්ය පුස්තකාලය

en: Macintosh AppleDouble-encoded file
si: Macintosh AppleDouble-කේතනය කළ ගොනුව

en: VCS/ICS calendar
si: VCS/ICS දින දර්ශනය

en: CSS stylesheet
si: CSS මෝස්තර පත්‍රිකාව

en: Turtle document
si: කැස්බෑ ලියවිල්ල

en: txt2tags document
si: txt2tags ලේඛනය

en: Verilog source code
si: Verilog මූලාශ්ර කේතය

en: SystemVerilog header
si: SystemVerilog ශීර්ෂකය

en: SystemVerilog source code
si: SystemVerilog මූලාශ්‍ර කේතය

en: VHDL source code
si: VHDL මූල කේතය

en: RDF file
si: RDF ගොනුව

en: OWL XML file
si: OWL XML ගොනුව

en: RSS summary
si: RSS සාරාංශය

en: Atom syndication feed
si: පරමාණු සින්ඩිකේෂන් පෝෂණය

en: OPML syndication feed
si: OPML සින්ඩිකේෂන් සංග්‍රහය

en: SGML document
si: SGML ලේඛනය

en: TSV document
si: TSV ලේඛනය

en: Graphviz DOT graph
si: Graphviz DOT ප්‍රස්ථාරය

en: JAD document
si: JAD ලේඛනය

en: WML document
si: WML ලේඛනය

en: WMLScript program
si: WMLScript වැඩසටහන

en: WarpScript source code
si: WarpScript මූලාශ්‍ර කේතය

en: ACE archive
si: ACE ලේඛනාගාරය

en: Ada source code
si: Ada මූල කේතය

en: BibTeX document
si: BibTeX ලේඛනය

en: C++ header
si: C++ ශීර්ෂකය

en: C++ source code
si: C++ මූල කේතය

en: ChangeLog document
si: ChangeLog ලේඛනය

en: C header
si: C ශීර්ෂකය

en: CMake source code
si: CMake මූල කේතය

en: Common Lisp source code
si: පොදු Lisp මූලාශ්‍ර කේතය

en: CSV document
si: CSV ලේඛනය

en: CSV Schema document
si: CSV ක්‍රම ලේඛනය

en: C source code
si: C මූල කේතය

en: C# source code
si: C# මූල කේතය

en: Vala source code
si: වාල මූල කේතය

en: OOC source code
si: OOC මූල කේතය

en: DCL script
si: DCL පිටපත

en: DSSSL document
si: DSSSL ලේඛනය

en: D source code
si: D මූල කේතය

en: DTD file
si: DTD ගොනුව

en: Eiffel source code
si: අයිෆල් මූල කේතය

en: Emacs Lisp source code
si: Emacs Lisp මූලාශ්‍ර කේතය

en: Elixir source code
si: Elixir මූල කේතය

en: Erlang source code
si: Erlang මූල කේතය

en: Fortran source code
si: Fortran මූල කේතය

en: Genie source code
si: Genie මූල කේතය

en: Gherkin document
si: ගර්කින් ලේඛනය

en: HTML document
si: HTML ලේඛනය

en: Web application cache file
si: වෙබ් යෙදුම් හැඹිලි ගොනුව

en: Google Video Pointer shortcut
si: Google Video Pointer කෙටිමඟ

en: Haskell source code
si: Haskell මූල කේතය

en: IDL document
si: IDL ලේඛනය

en: Java source code
si: ජාවා මූල කේතය

en: LDIF address book
si: LDIF ලිපින පොත

en: Lilypond music sheet
si: ලිලිපොන්ඩ් සංගීත පත්රය

en: LHS source code
si: LHS මූල කේතය

en: Makefile build file
si: Makefile ගොඩනැගීමේ ගොනුව

en: Markdown document
si: සලකුණු ලේඛනය

en: Qt MOC file
si: Qt MOC ගොනුව

en: Windows Registry extract
si: වින්ඩෝස් රෙජිස්ට්රි උපුටා ගැනීම

en: MOF file
si: MOF ගොනුව

en: Mup musical composition document
si: Mup සංගීත සංයුතිය ලේඛනය

en: Objective-C source code
si: Objective-C මූලාශ්‍ර කේතය

en: Objective-C++ source code
si: අරමුණ-C++ මූල කේතය

en: OCaml source code
si: OCaml මූල කේතය

en: OpenCL source code
si: OpenCL මූල කේතය

en: MATLAB file
si: MATLAB ගොනුව

en: Meson source code
si: Meson මූල කේතය

en: Modelica model
si: Modelica ආකෘතිය

en: Pascal source code
si: පැස්කල් මූල කේතය

en: Dart source code
si: ඩාර්ට් මූලාශ්‍ර කේතය

en: Go source code
si: මූල කේතය වෙත යන්න

en: SCons configuration file
si: SCons වින්‍යාස ගොනුව

en: Python 3 script
si: Python 3 පිටපත

en: Python script
si: පයිතන් පිටපත

en: SageMath script
si: SageMath පිටපත

en: Lua script
si: Lua පිටපත

en: README document
si: README ලේඛනය

en: NFO document
si: NFO ලේඛනය

en: RPM spec file
si: RPM පිරිවිතර ගොනුව

en: Sass CSS pre-processor file
si: Sass CSS පෙර-ප්‍රොසෙසර ගොනුව

en: Scala source code
si: Scala මූල කේතය

en: Scheme source code
si: යෝජනා ක්‍රම මූල කේතය

en: SCSS pre-processor file
si: SCSS පෙර සැකසුම් ගොනුව

en: Setext document
si: පෙළ ලේඛනය

en: SQL code
si: SQL කේතය

en: Tcl script
si: Tcl පිටපත

en: TeX document
si: TeX ලේඛනය

en: TeXInfo document
si: TeXInfo ලේඛනය

en: Troff ME input document
si: ට්‍රොෆ් ME ආදාන ලේඛනය

en: Troff MM input document
si: Troff MM ආදාන ලේඛනය

en: Troff MS input document
si: Troff MS ආදාන ලේඛනය

en: Twig template
si: අතු අච්චුව

en: X-Motif UIL table
si: X-Motif UIL වගුව

en: uuencoded file
si: uuencoded ගොනුව

en: VBScript program
si: VBScript වැඩසටහන

en: XMI file
si: XMI ගොනුව

en: XSL FO file
si: XSL FO ගොනුව

en: iptables configuration file
si: iptables වින්‍යාස ගොනුව

en: D-Bus service file
si: D-බස් සේවා ගොනුව

en: XSLT stylesheet
si: XSLT මෝස්තර පත්‍රිකාව

en: Maven description file
si: Maven විස්තර ගොනුව

en: XMCD CD database
si: XMCD CD දත්ත ගබඩාව

en: XML document
si: XML ලේඛනය

en: XML entities document
si: XML ආයතන ලේඛනය

en: DV video
si: DV වීඩියෝ

en: ISI video
si: ISI වීඩියෝව

en: MPEG-2 transport stream
si: MPEG-2 ප්රවාහන ප්රවාහය

en: MPEG video
si: MPEG වීඩියෝව

en: Video playlist
si: වීඩියෝ ධාවන ලැයිස්තුව

en: QuickTime video
si: QuickTime වීඩියෝව

en: QuickTime image
si: QuickTime රූපය

en: Khronos texture image
si: ක්‍රොනොස් වයනය රූපය

en: ASTC texture
si: ASTC වයනය

en: Vivo video
si: Vivo වීඩියෝව

en: Wavelet video
si: Wavelet වීඩියෝව

en: ANIM animation
si: ANIM සජීවිකරණය

en: FLIC animation
si: FLIC සජීවිකරණය

en: Haansoft Hangul document
si: Haansoft Hangul ලේඛනය

en: Haansoft Hangul document template
si: Haansoft Hangul ලේඛන අච්චුව

en: MNG animation
si: MNG සජීවිකරණය

en: ASF video
si: ASF වීඩියෝව

en: Windows Media Station file
si: Windows Media Station ගොනුව

en: Windows Media video
si: වින්ඩෝස් මීඩියා වීඩියෝව

en: AVI video
si: AVI වීඩියෝ

en: NullSoft video
si: NullSoft වීඩියෝව

en: SDP multicast stream file
si: SDP බහු විකාශන ප්‍රවාහ ගොනුව

en: SGI video
si: SGI වීඩියෝව

en: eMusic download package
si: eMusic බාගත කිරීමේ පැකේජය

en: KML geographic data
si: KML භූගෝලීය දත්ත

en: KML geographic compressed data
si: KML භූගෝලීය සම්පීඩිත දත්ත

en: GeoJSON geospatial data
si: GeoJSON භූගෝලීය දත්ත

en: GPX geographic data
si: GPX භූගෝලීය දත්ත

en: Citrix ICA settings file
si: Citrix ICA සැකසුම් ගොනුව

en: XUL interface document
si: XUL අතුරුමුහුණත් ලේඛනය

en: XPInstall installer module
si: XPI ස්ථාපක මොඩියුලය ස්ථාපනය කරන්න

en: Word 2007 document
si: Word 2007 ලේඛනය

en: Word 2007 document template
si: Word 2007 ලේඛන සැකිල්ල

en: PowerPoint 2007 presentation
si: PowerPoint 2007 ඉදිරිපත් කිරීම

en: PowerPoint 2007 slide
si: PowerPoint 2007 ස්ලයිඩය

en: PowerPoint 2007 show
si: PowerPoint 2007 ප්රදර්ශනය

en: PowerPoint 2007 presentation template
si: PowerPoint 2007 ඉදිරිපත් කිරීමේ අච්චුව

en: Excel 2007 spreadsheet
si: Excel 2007 පැතුරුම්පත

en: Excel 2007 spreadsheet template
si: Excel 2007 පැතුරුම්පත් අච්චුව

en: T602 document
si: T602 ලේඛනය

en: Cisco VPN settings
si: Cisco VPN සැකසුම්

en: ICC profile
si: ICC පැතිකඩ

en: IT 8.7 color calibration file
si: IT 8.7 වර්ණ ක්‍රමාංකන ගොනුව

en: CCMX color correction file
si: CCMX වර්ණ නිවැරදි කිරීමේ ගොනුව

en: WinHelp help file
si: WinHelp උදව් ගොනුව

note: TRANSLATORS: This is a brand-name, not a generic term. Please see http://en.wikipedia.org/wiki/Video_CD http://www.herongyang.com/CD-DVD/VCD-Movie-File-Directory-Structure.html
en: Video CD
si: වීඩියෝ සීඩී

note: TRANSLATORS: This is a brand-name, not a generic term. Please see http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Video_CD http://everything2.com/index.pl?node_id=1009222
en: Super Video CD
si: සුපිරි වීඩියෝ CD

note: http://en.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc http://www.blu-raydisc.com/Section-13470/Section-13890/Index.html
en: Blu-ray video disc
si: Blu-ray වීඩියෝ තැටිය

note: http://en.wikipedia.org/wiki/HD_DVD http://www.dvdafteredit.com/wiki/The_HVDVD_TS_Folder
en: HD DVD video disc
si: HD DVD වීඩියෝ තැටිය

note: TRANSLATORS: This is a brand-name, not a generic term. Please see http://en.wikipedia.org/wiki/Picture_CD http://www.re.org/kristin/picturecd.html
en: Picture CD
si: පින්තූර සීඩී

note: https://github.com/ostreedev/ostree/blob/master/man/ostree-create-usb.xml
en: OSTree software updates
si: OSTree මෘදුකාංග යාවත්කාලීන

note: http://standards.freedesktop.org/autostart-spec/autostart-spec-latest.html http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=509823#c3
en: UNIX software
si: UNIX මෘදුකාංගය

note: http://standards.freedesktop.org/autostart-spec/autostart-spec-latest.html http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=509823#c3
en: Windows software
si: වින්ඩෝස් මෘදුකාංග

en: TriG RDF document
si: TriG RDF ලේඛනය

en: Apple Keynote 5 presentation
si: Apple Keynote 5 ඉදිරිපත් කිරීම

en: Apple Numbers spreadsheet
si: ඇපල් අංක පැතුරුම්පත

en: Apple Pages document
si: Apple පිටු ලේඛනය

en: Apple Wallet pass
si: Apple Wallet පාස්

en: Adobe PageMaker document
si: Adobe PageMaker ලේඛනය

en: Doom WAD file
si: Doom WAD ගොනුව

en: Amiga disk image
si: Amiga තැටි රූපය

en: Flatpak application bundle
si: Flatpak යෙදුම් මිටියක්

en: Flatpak repository description
si: Flatpak ගබඩා විස්තරය

en: Flatpak repository reference
si: Flatpak නිධිය යොමුව

en: Squashfs filesystem image
si: Squashfs ගොනු පද්ධති රූපය

en: Snap package
si: Snap පැකේජය

en: 3MF document
si: 3MF ලේඛනය

en: STL 3D model
si: STL 3D ආකෘතිය

en: G-code file
si: G-කේත ගොනුව

en: G-code Extended file
si: G-කේත විස්තීරණ ගොනුව

en: Nintendo FDS disk image
si: Nintendo FDS තැටි රූපය

en: OVF disk image
si: OVF තැටි රූපය

en: QEMU QED disk image
si: QEMU QED තැටි රූපය

en: QEMU QCOW disk image
si: QEMU QCOW තැටි රූපය

en: VHD disk image
si: VHD තැටි රූපය

en: VHDX disk image
si: VHDX තැටි රූපය

en: VMDK disk image
si: VMDK තැටි රූපය

en: VDI disk image
si: VDI තැටි රූපය

en: AppleWorks document
si: AppleWorks ලේඛනය

en: BPS patch
si: BPS පැච්

en: IPS patch
si: IPS පැච්

en: Pyspread spreadsheet
si: Pyspread පැතුරුම්පත

en: Kotlin source code
si: Kotlin මූල කේතය

en: AVIF image
si: AVIF රූපය

en: Bink Video
si: බින්ක් වීඩියෝව

en: Smacker Video
si: ස්මකර් වීඩියෝව

en: Org-mode file
si: Org-mode ගොනුව

en: OpenZIM file
si: OpenZIM ගොනුව

en: SPARQL query
si: SPARQL විමසුම

en: SPARQL query results
si: SPARQL විමසුම් ප්රතිඵල
