shotwell-0.15 - en to af translation catalogue (195 entries)

en: Event %s
af: Gebeurtenis %s

en: _Keep
af: _Hou

en: Play a slideshow
af: Speel skyfie vertoning

en: Export Photo/Video
af: Voer Foto en Video uit

en: Export Photo
af: Voer Foto uit

en: Export Photos
af: Voer Fotos uit

en: Rotating
af: Rotasie

en: Undoing Rotate
af: Maak ongedaan Rotasie

en: Flipping Horizontally
af: Horisontaal Omgekeer

en: Undoing Flip Horizontally
af: Maak ongedaan Horisontaal Omgekeer

en: Flipping Vertically
af: Vertikaal Omgekeer

en: Undoing Flip Vertically
af: Maak ongedaan Vertikaal Omgekeer

en: is
af: -

en: Title:
af: Titel:

en: %d Photo | %d Photos
af[0]: %d Foto
af[1]: %d Fotos

en: Size:
af: Grootte:

en: Exposure:
af: Blootstelling:

en: _Cancel
af: Kanseleer

en: _Delete
af: _Verwyder

en: Export Video
af: Voer Video uit

en: Unable to export the following photo due to a file error.
af: Kon die volgende foto nie uitvoer te danke aan 'n lêer fout.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
af: 
    
    Wil jy voortgaan met uitvoer proses?

en: Unmodified
af: Onveranderd

en: Current
af: Huidige

en: _Format:
af: _Formaat:

en: _Quality:
af: _Kwaliteit:

en: _Scaling constraint:
af: _Skalerings beperking:

en: (and %d more)
af: (En %d meer)

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
af[0]: 1 duplikaat foto was nie ingevoer:
af[1]: %d duplikaat fotos was nie ingevoer:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
af[0]: 1 duplikaat video was nie ingevoer:
af[1]: %d duplikaat videos was nie ingevoer:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
af[0]: 1 duplikaat fotos / videos was nie ingevoer:
af[1]:  %d duplikaat fotos / videos was nie ingevoer:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
af[0]: 1 foto kon nie ingevoer word as gevolg van 'n lêer of hardeware fout:
af[1]: %d fotos kon nie ingevoer word as gevolg van 'n lêer of hardeware fout:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
af[0]: 1 video kon nie ingevoer word as gevolg van 'n lêer of hardeware fout:
af[1]: %d videos kon nie ingevoer word as gevolg van 'n lêer of hardeware fout:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
af[0]: 1 foto/video kon nie ingevoer word as gevolg van 'n lêer of hardeware fout:
af[1]: %d fotos/videos kon nie ingevoer word as gevolg van 'n lêer of hardeware fout:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
af[0]: 1 foto kon nie ingevoer word as gevolg van 'n kamera fout:
af[1]: %d fotos kon nie ingevoer word as gevolg van 'n kamera fout:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
af[0]: 1 video kon nie ingevoer word as gevolg van 'n kamera fout:
af[1]: %d videos kon nie ingevoer word as gevolg van 'n kamera fout:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
af[0]: 1 fotos/video kon nie ingevoer word as gevolg van 'n kamera fout:
af[1]: %d fotos/videos kon nie ingevoer word as gevolg van 'n kamera fout:

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
af[0]: 1 foto oorgeslaan wat nie ondersteun word:
af[1]: %d fotos oorgeslaan wat nie ondersteun word:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
af[0]: 1 nie-beeld-lêer oorgeslaan.
af[1]: %d nie-beeld-lêers oorgeslaan.

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
af[0]: 1 foto oorgeslaan as gevolg van gebruiker kanselasie:
af[1]: %d fotos oorgeslaan as gevolg van gebruiker kanselasie:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
af[0]: 1 video oorgeslaan as gevolg van gebruiker kanselasie:
af[1]: %d videos oorgeslaan as gevolg van gebruiker kanselasie:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
af[0]: 1 foto/video oorgeslaan as gevolg van gebruiker kanselasie:
af[1]: %d fotos/videos oorgeslaan as gevolg van gebruiker kanselasie:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
af[0]: 1 foto suksekvol ingevoer.
af[1]: %d fotos suksesvol ingevoer.

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
af[0]: 1 video suksekvol ingevoer.
af[1]: %d videos suksesvol ingevoer.

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
af[0]: 1 foto/video suksesvol ingevoer.
af[1]: %d fotos/videos suksesvol ingevoer.

en: No photos or videos imported.
af: Geen fotos or videos ingevoer.

en: Import Complete
af: Invoer Volledig

en: %d second | %d seconds
af[0]: %d sekonde
af[1]: %d sekondes

en: %d minute | %d minutes
af[0]: %d minuut
af[1]: %d minute

en: %d hour | %d hours
af[0]: %d uur
af[1]: %d ure

en: 1 day
af: 1 dag

en: Rename Event
af: Herbenoem Gebeurtenis

en: Name:
af: Naam:

en: Edit Title
af: Verander Titel

en: _Trash File | _Trash Files
af[0]: _Trash Lêer
af[1]: _Trash Lêers

en: Only _Remove
af: Alleenlik_Verwyder_

en: This will destroy all changes made to the external file.  Continue? | This will destroy all changes made to %d external files.  Continue?
af[0]: Die sal alle veranderinge vernietig wat gemaak word na eksterne lêer. Gaan voort?
af[1]: Die sal alle veranderinge vernietig wat gemaak word na %d eksterne lêers. Gaan voort?

en: Re_vert External Edit
af: Re_vert Eksterne Wysiging

en: This will remove the photo from the library.  Continue? | This will remove %d photos from the library.  Continue?
af[0]: Dit sal die foto verwyder uit die biblioteek. Gaan voort?
af[1]: Dit sal %d fotos verwyder uit die biblioteek. Gaan voort?

en: _Remove
af: _Verwyder

en: Remove Photo From Library
af: Verwyder Foto van die biblioteek

en: AM
af: VM

en: PM
af: NM

en: 24 Hr
af: 24 Uur

en: _Modify original file
af: _Wysig Oorspronklike lêer

en: Original:
af: Oorspronklike:

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
af: Ontwikkelings tyd sal vorentoe geskuif word met
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
af: Ontwikkeling tyd sal agtertoe geskuif word met
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.

en: day | days
af[0]: dag
af[1]: dae

en: hour | hours
af[0]: uur
af[1]: ure

en: minute | minutes
af[0]: minuut
af[1]: minute

en: second | seconds
af[0]: sekonde
af[1]: sekondes

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
af[0]: 
    
    En %d ander.
af[1]: 
    
    En %d andere.

en: Welcome!
af: Welkom!

en: Welcome to Shotwell!
af: Welkom by Shotwell!

en: To get started, import photos in any of these ways:
af: Om te begin, voer fotos op enige van die volgende maniere in:

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
af: Kies <span weight="bold">Lêer %s Voer in vanaf lêerhouer</span>

en: Connect a camera to your computer and import
af: Koppel die kamera aan jou rekenaar om invoer te begin

en: You can also import photos in any of these ways:
af: Jy kan ook fotos invoer op enige van die volgende maniere:

en: _Don't show this message again
af: _Moenie die boodskap weer vertoon

en: Custom
af: Eie

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
af: Shotwell kan foto kopieer na d biblioteek of invoer sonder om te kopieer.

en: Co_py Photos
af: Co_py Fotos

en: _Import in Place
af: _Invoer in Plek

en: Import to Library
af: Invoer na Biblioteek

en: _View
af: _Kyk

en: %s Database
af: %s Databasis

en: Reverting
af: Keer terug

en: Undoing Revert
af: Maak ongedaan Terugkeer

en: Enhancing
af: Verbeter

en: Undoing Enhance
af: Maak ongedaan Verbeter

en: Creating New Event
af: Skep Nuwe Gebeurtenis

en: Removing Event
af: Verwyder Gebeurtenis

en: Moving Photos to New Event
af: Skuif Fotos na nuwe Gebeurtenis

en: Setting Photos to Previous Event
af: Stel Fotos na vorige Gebeurtenis

en: Merging
af: Kombineer

en: Unmerging
af: Ongekombineer

en: Duplicating photos
af: Dupliseer fotos

en: Removing duplicated photos
af: Verwyder duplikaat Fotos

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
af[0]: Kon nie foto dupliseer as gevolg van lêerfout
af[1]: Kon nie %d fotos dupliseer as gevolg van lêerfoute

en: Restoring previous rating
af: Herstel van vorige gradering

en: Increasing ratings
af: Vermeerdering van graderings

en: Decreasing ratings
af: Vermindering van graderings

en: Original photo could not be adjusted.
af: Oorspronklike foto kon nie aangepas word nie.

en: Adjusting Date and Time
af: Pas Datum en Tyd aan

en: Undoing Date and Time Adjustment
af: Maak ongedaan Datum en Tyd aanpassing

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
af[0]: Een oorspronklike foto kon nie aangepas word
af[1]: Die volgende oorspronkilke fotos kon nie aangepas word.

en: Time Adjustment Error
af: Tyd Aanpassings Fout

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
af[0]: Tyd aanpassings kon nie ongedaan gemaak word op die volgende foto lêer.
af[1]: Tyd aanpassings kon nie ongedaan gemaak word op die volgende foto lêers.

en: Move Photos to Trash
af: Skuif Fotos na die Asblik

en: Restore Photos from Trash
af: Haal Fotos uit die Asblik

en: Move the photos to the Shotwell trash
af: Skuif die fotos na die Shotwell asblik

en: Restore the photos back to the Shotwell library
af: Haal fotos uit die Shotwell asblik terug in die biblioteek

en: Moving Photos to Trash
af: Besig om Fotos na Asblik te skuif

en: Restoring Photos From Trash
af: Besig om Fotos uit Asblik te haal

en: Flag selected photos
af: Merk geselekteerde fotos

en: Unflag selected photos
af: Verwyder Merk van geselekteerde fotos

en: Flag
af: Merk

en: Unflag
af: Verwyder Merk

en: Wallet (2 x 3 in.)
af: Beursie (2 x 3 duim)

en: Notecard (3 x 5 in.)
af: Notaboek (3 x 5 duim)

en: 4 x 6 in.
af: 4 x 6 duim

en: 5 x 7 in.
af: 5 x 7 duim

en: 8 x 10 in.
af: 8 x 10 duim

en: 11 x 14 in.
af: 11 x 14 duim

en: 16 x 20 in.
af: 16 x 20 duim

en: Metric Wallet (9 x 13 cm)
af: Metrieke Beursie (9 x 13 cm)

en: Postcard (10 x 15 cm)
af: Poskaart (10 x 15 cm)

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
af: Kon nie foto databasis %s maak of skep: fout kode %d

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
af: Kon nie van Nautilus Stuur-Aan Funksie gebruik: %s

en: Send To
af: Stuur Aan

en: Unable to export background to %s: %s
af: Kon nie agtergrond uitvoer %s: %s

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
af: Kon nie lessenaar skyfievertoning voor berei: %s

en: _File
af: _Lêer

en: _Edit
af: _Verander

en: _Help
af: _Hulp

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
af: Kan nie %s monitor nie: Nie 'n lêergids (%s)

en: Photo Manager
af: Foto Organiseerder

en: Photo Viewer
af: Besigtig Foto

en: Return to current photo dimensions
af: Terug na die huidige foto dimensies

en: Set the crop for this photo
af: Stel die inkorting vir hierdie foto op

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
af: Verander inkorting reghoek tussen die portret en landskap oriëntasies

en: Unconstrained
af: Onbeperkte

en: Square
af: Vierkant

en: Screen
af: Skerm

en: Original Size
af: Oorspronklike grootte

en: Close the red-eye tool
af: Maak die rooi-oog-instrument toe

en: Remove any red-eye effects in the selected region
af: Verwyder enige rooi-oë-effekte in die streek

en: Saturation:
af: Versadiging:

en: Temperature:
af: Temperatuur:

en: Shadows:
af: Skaduwees:

en: Reset Colors
af: Herstel Kleure

en: Reset all color adjustments to original
af: Herstel alle kleur veranderinge na die oorspronklike

en: Temperature
af: Temperatuur

en: Saturation
af: Versadiging

en: Exposure
af: Blootstelling

en: Shadows
af: Skaduwees

en: Contrast Expansion
af: Kontras Uitbreiding

en: Pin Toolbar
af: Speld die nutsbalk vas

en: Pin the toolbar open
af: Speld die nutsbalk oop

en: Leave fullscreen
af: Verlaat Volskerm

en: Leave _Fullscreen
af: Verlaat_Volskerm

en: _Quit
af: _Verlaat

en: _About
af: _Omtrent

en: Fulls_creen
af: Volskerm

en: _Contents
af: _Inhoud

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell's library.  Shotwell cannot continue.
    
    %s
af: 'n Fatale fout het voorgekom terwyl toegang tot Shotwell se biblioteek. Shotwell kan nie voortgaan nie. 
    
    %s

en: Visit the Yorba web site
af: Besoek die Yorba webwerf

en: Unable to display help: %s
af: Kan nie hulp vertoon: %s

en: Original size
af: Oorspronklike grootte

en: Width or height
af: Wydte of hoogte

en: Width
af: Wydte

en: Height
af: Hoogte

en: Events
af: Gebeurtenisse

en: Undated
af: Kan nie skryf na foto-databasis lêer:% s

en: No Event
af: Geen Gebeurtenis

en: Unable to create data directory %s: %s
af: Onsuksesvol om foto databasis te skep of oop te maak %s : fout kode %s

en: Pictures
af: Prentjies

en: Unable to create temporary directory %s: %s
af: Konnie tydelike lêergids skep %s: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
af: Konnie data sub lêergids skep %s: %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
af: Onsuksesvol om tydelike lêer te skep vir %s: %s

en: Exporting
af: Besig om uit te voer

en: File %s already exists.  Replace?
af: Lêer %s bestaan ​​reeds. Vervang?

en: _Skip
af: _Slaanoor

en: _Replace
af: _Vervang

en: Replace _All
af: Vervang _Alles

en: Export
af: Voer uit

en: Photos
af: Prentjies

en: Creating album...
af: Nuwe album ...

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don't yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
af: Jy is tans nie in geteken in Facebook nie. As jy nog nie 'n Facebook-rekening het, kan u een skep tydens die aanmelding. Tydens die inskrywing, kan Shotwell Connect u vra vir toestemming om fotos te laai en publiseer. Hierdie regte is nodig vir Shotwell Connect om te funksioneer.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
af: Jy het reeds in en uit geteken na Facebook tydens hierdie Shotwell sessie. Om voort te gaan met die publikasie na Facebook af te sluit en weer Shotwell te begin, probeer om dan weer te publiseer.

en: Testing connection to Facebook...
af: Aansluiting by Facebook toets ...

en: You are logged into Facebook as %s.
af: U is aangeteken in Facebook as %s.

en: Where would you like to publish the selected photos?
af: Waar wil jy die geselekteerde fotos heen publiseer?

en: seconds
af: sekondes
