shotwell-0.15 - en to et translation catalogue (876 entries)

en: Event %s
et: %s (sündmus)

en: Cameras
et: Kaamerad

en: Camera
et: Kaamera

en: Unable to unmount camera.  Try unmounting the camera from the file manager.
et: Kaamera lahtihaakimine pole võimalik. Proovi kaamera failihaldurist lahti haakida.

en: Hide photos already imported
et: Juba imporditud fotod varjatakse

en: Only display photos that have not been imported
et: Kuvatakse ainult importimata jäänud fotosid

en: Starting import, please wait...
et: Importimise alustamine, palun oota...

en: _Titles
et: _Pealkirjad

en: Display the title of each photo
et: Igale fotole pealkirja näitamine

en: Import _Selected
et: _Impordi valitud

en: Import the selected photos into your library
et: Valitud fotode importimine pildikogusse

en: Import _All
et: Impordi _kõik

en: Import all the photos into your library
et: Kõigi fotode importimine pildikogusse

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it.  Continue?
et: Shotwell kaamerale ligipääsemiseks selle failisüsteemist lahti haakima. Kas jätkata?

en: _Unmount
et: _Haagi lahti

en: Please unmount the camera.
et: Palun haagi kaamera lahti.

en: The camera is locked by another application.  Shotwell can only access the camera when it's unlocked.  Please close any other application using the camera and try again.
et: Mingi teine rakendus on lukustanud kaamera kasutuse. Shotwell pääseb kaamerale ligi alles siis, kui lukk on lahti. Palun sulge kõik teised rakendused, mis võiksid kaamerat kasutada ja proovi siis uuesti.

en: Please close any other application using the camera.
et: Palun sulge kõik teised rakendused, mis kaamerat kasutavad.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
et: Kaamerast ei suudetud hankida eelvaatepilte:
    %s

en: Unmounting...
et: Lahtihaakimine...

en: Fetching photo information
et: Foto andmete hankimine

en: Fetching preview for %s
et: %s eelvaate hankimine

en: Unable to lock camera: %s
et: Kaamera lukustamine pole võimalik: %s

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
et[0]: Kas kustutada see foto kaamerast?
et[1]: Kas kustutada need %d fotot kaamerast?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
et[0]: Kas kustutada see video kaamerast?
et[1]: Kas kustutada need %d videot kaamerast?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
et[0]: Kas kustutada see foto/video kaamerast?
et[1]: Kas kustutada need %d fotot/videot kaamerast?

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
et[0]: Kas kustutada see fail kaamerast?
et[1]: Kas kustutada need %d faili kaamerast?

en: _Keep
et: _Säilita

en: Removing photos/videos from camera
et: Fotode/videote eemaldamine kaamerast

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
et[0]: %d foto/video kustutamine kaamerast pole võimalik, kuna esines vigu.
et[1]: %d foto/video kustutamine kaamerast pole võimalik, kuna esines vigu.

en: S_lideshow
et: _Slaidiesitlus

en: Play a slideshow
et: Slaidiesituse alustamine

en: Export Photo/Video
et: Fotode/videote eksportimine

en: Export Photos/Videos
et: Fotode/videote eksportimine

en: Export Photo
et: Fotode eksportimine

en: Export Photos
et: Fotode eksportimine

en: Rotating
et: Pööramine

en: Undoing Rotate
et: Pööramise tagasivõtmine

en: Flipping Horizontally
et: Horisontaalpeegeldus

en: Undoing Flip Horizontally
et: Horisontaalpeegelduse tagasivõtmine

en: Flipping Vertically
et: Vertikaalpeegeldus

en: Undoing Flip Vertically
et: Vertikaalpeegelduse tagasivõtmine

en: Any text
et: Suvaline tekst

en: Title
et: Pealkiri

en: Tag
et: Silt

en: Event name
et: Sündmuse nimi

en: File name
et: Faili nimi

en: Media type
et: Meedia liik

en: Flag state
et: Lipukese olek

en: Rating
et: Hinnang

en: Date
et: Kuupäev

en: contains
et: sisaldab

en: is exactly
et: on

en: starts with
et: algab sõnaga

en: ends with
et: lõpeb sõnaga

en: does not contain
et: ei sisalda

en: is not set
et: pole määratud

en: is
et: on

en: is not
et: ei ole

en: any photo
et: suvaline foto

en: a raw photo
et: RAW-foto

en: a video
et: video

en: flagged
et: lipukesega

en: not flagged
et: ilma lipukeseta

en: and higher
et: ja suuremad

en: only
et: täpselt

en: and lower
et: ja väiksemad

en: is after
et: on pärast

en: is before
et: on enne

en: is between
et: on vahemikus

en: and
et: ja

en: any
et: suvaline

en: all
et: kõik

en: none
et: pole

en: Saved Searches
et: Salvestatud otsingud

en: Ne_w Saved Search...
et: _Uus salvestatud otsing...

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please use the latest version of Shotwell.
et: Sinu fotokogu andmebaas ei ühildu selle Shotwelli versiooniga. Tundub, et see loodi Shotwelli versiooniga %s (skeem %d). Praegune on aga versioon %s (skeem %d). Kasuta Shotwelli kõige värskemat versiooni.

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d).  For more information please check the Shotwell Wiki at %s
et: Shotwell ei suutnud sinu fotokogu uuendada versioonilt %s (skeem %d) versioonile %s (skeem %d). Rohkem teavet on Shotwelli vikis aadressil %s

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
et: Sinu fotokogu andmebaas ei ühildu selle Shotwelli versiooniga. Tundub, et see loodi Shotwelli versiooniga %s (skeem %d). See on aga versioon %s (skeem %d). Tühjenda oma kogu kustutades faili %s ja impordi oma fotod uuesti.

en: Unknown error attempting to verify Shotwell's database: %s
et: Shotwelli andmebaasi kontrollimise katsel esines tundmatu viga: %s

en: Loading Shotwell
et: Shotwelli laadimine

en: Path to Shotwell's private data
et: Shotwelli privaatandmete asukoht

en: DIRECTORY
et: KATALOOG

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
et: Töö ajal ei jälgita fotokogu kataloogi muudatusi

en: Don't display startup progress meter
et: Käivitusel ei näidata edenemise riba

en: Show the application's version
et: Rakenduse versiooni kuvamine

en: [FILE]
et: [FAIL]

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: Käivita '%s --help', et näha täielikku nimekirja võimalikest käsurea valikutest.

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Items:
et: Sisaldab:

en: %d Event | %d Events
et[0]: %d sündmus
et[1]: %d sündmust

en: %d Photo | %d Photos
et[0]: %d foto
et[1]: %d fotot

en: %d Video | %d Videos
et[0]: %d video
et[1]: %d videot

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Time:
et: Kellaaeg:

en: From:
et: Algus:

en: To:
et: Lõpp:

en: Size:
et: Suurus:

en: Duration:
et: Kestus:

en: %.1f seconds
et: %.1f sekundit

en: Developer:
et: Ilmutaja:

en: Exposure:
et: Säritus:

en: Location:
et: Asukoht:

en: File size:
et: Faili suurus:

en: Current Development:
et: Praegune ilmutaja:

en: Original dimensions:
et: Originaalmõõtmed:

en: Camera make:
et: Kaamera tootja:

en: Camera model:
et: Kaamera mudel:

en: Flash:
et: Välk:

en: Focal length:
et: Fookuskaugus:

en: Exposure date:
et: Kuupäev:

en: Exposure time:
et: Kellaaeg:

en: Exposure bias:
et: Särituse nihe:

en: GPS latitude:
et: GPS laiuskraadid:

en: GPS longitude:
et: GPS pikkuskraadid:

en: Artist:
et: Autor:

en: Copyright:
et: Autoriõigus:

en: Software:
et: Tarkvara:

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Extended Information
et: Üksikasjalikud andmed

en: This will remove the tag "%s" from one photo.  Continue? | This will remove the tag "%s" from %d photos.  Continue?
et[0]: See eemaldab sildi "%s" ühelt fotolt. Kas jätkata?
et[1]: See eemaldab sildi "%s" %d fotolt. Kas jätkata?

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Delete
et: _Kustuta

en: This will remove the saved search "%s".  Continue?
et: See eemaldab salvestatud otsingu "%s".  Kas jätkata?

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
et[0]: Ilmutajate vahetamine ennistab kõik muudatused, mis sa oled sellele fotole Shotwellis teinud
et[1]: Ilmutajate vahetamine ennistab kõik muudatused, mis sa oled nendele fotodele Shotwellis teinud

en: _Switch Developer
et: _Vaheta ilmutajat

en: Export Video
et: Video eksportimine

en: Shotwell couldn't create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
et: Shotwell ei suutnud luua selle foto muutmiseks faili, sest sul pole õigust kirjutada kohta %s.

en: Unable to export the following photo due to a file error.
et: Failitõrke tõttu pole võimalik järgnevat fotot eksportida.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
et: 
    
    Kas tahad jätkata eksportimisega?

en: Con_tinue
et: _Jätka

en: Unmodified
et: Muutmata

en: Current
et: Praegune

en: _Format:
et: _Vorminda:

en: _Quality:
et: _Kvaliteet:

en: _Scaling constraint:
et: _Skaleerimise tegur:

en:  _pixels
et:  _pikslit

en: Export metadata
et: Metaandmete eksportimine

en: Save Details...
et: Salvesta üksikasjad...

en: Save Details
et: Üksikasjade salvestamine

en: (and %d more)
et: (Ja veel %d)

en: Import Results Report
et: Importimise tulemuste raport

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
et[0]: Püüti importida %d faili.
et[1]: Püüti importida %d faili.

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
et[0]: Neist %d importimine oli edukas.
et[1]: Neist %d importimine oli edukas.

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
et: Dubleerivaid fotosid videoid ei imporditud:

en: duplicates existing media item
et: dubleerib olemasolevat meediakirjet

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
et: Fotosid/videoid ei imporditud kaamera vigade tõttu:

en: error message:
et: veateade:

en: Files Not Imported Because They Weren't Recognized as Photos or Videos:
et: Faile ei imporditud, kuna neid ei ole fotod ega videod:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren't in a Format Shotwell Understands:
et: Fotosid/videoid ei imporditud, kuna need ei olnud Shotwellile arusaadavas vormingus:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn't Copy Them into its Library:
et: Fotosid/videoid ei imporditud, kuna Shotwel ei suutnud neid oma kogusse kopeerida:

en: couldn't copy %s
    	to %s
et: polnud võimalik kopeerida %s
    	asukohta %s

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
et: Fotosid/videoid ei imporditud muudel põhjustel:

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
et[0]: Veel 1 dubleeriv foto jäi importimata.
et[1]: %d dubleerivat fotot jäi importimata:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
et[0]: 1 dubleeriv video jäi importimata:
et[1]: %d dubleerivat videot jäi importimata:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
et[0]: 1 dubleeriv foto/video jäi importimata:
et[1]: %d dubleerivat fotot/videot jäi importimata:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
et[0]: 1 foto importimine nurjus faili- või raudvaralise tõrke tõttu:
et[1]: %d foto importimine nurjus faili- või raudvaralise tõrke tõttu:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
et[0]: 1 video importimine nurjus faili- või raudvaralise tõrke tõttu:
et[1]: %d video importimine nurjus faili- või raudvaralise tõrke tõttu:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
et[0]: 1 foto/video importimine nurjus faili- või raudvaralise tõrke tõttu:
et[1]: %d foto/video importimine nurjus faili- või raudvaralise tõrke tõttu:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
et[0]: 1 faili importimine nurjus raudvaralise vea tõttu:
et[1]: %d faili importimine nurjus raudvaralise vea tõttu:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
et[0]: 1 foto importimine nurjus, kuna fotokogu kataloog polnud kirjutatav:
et[1]: %d foto importimine nurjus, kuna fotokogu kataloog polnud kirjutatav:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
et[0]: 1 video importimine nurjus, kuna fotokogu kataloog polnud kirjutatav:
et[1]: %d video importimine nurjus, kuna fotokogu kataloog polnud kirjutatav:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
et[0]: 1 foto/video importimine nurjus, kuna fotokogu kataloog polnud kirjutatav:
et[1]: %d foto/video importimine nurjus, kuna fotokogu kataloog polnud kirjutatav:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
et[0]: 1 faili importimine nurjus, kuna fotokogu kataloog pole kirjutatav:
et[1]: %d faili importimine nurjus, kuna fotokogu kataloog pole kirjutatav:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
et[0]: 1 foto importimine nurjus kaamera tõrke tõttu:
et[1]: %d foto importimine nurjus kaamera tõrke tõttu:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
et[0]: 1 video importimine nurjus kaamera tõrke tõttu:
et[1]: %d video importimine nurjus kaamera tõrke tõttu:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
et[0]: 1 foto/video importimine nurjus kaamera tõrke tõttu:
et[1]: %d foto/video importimine nurjus kaamera tõrke tõttu:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
et[0]: 1 faili importimine nurjus kaamera vea tõttu:
et[1]: %d faili importimine nurjus kaamera vea tõttu:

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
et[0]: 1 mittetoetatud foto jäeti vahele:
et[1]: %d mittetoetatud fotot jäeti vahele:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
et[0]: 1 fail, mis ei ole pilt, jäeti vahele.
et[1]: %d faili, mis ei ole pildid, jäeti vahele.

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
et[0]: 1 foto jäeti kasutaja katkestuse tõttu vahele:
et[1]: %d fotot jäeti kasutaja katkestuse tõttu vahele:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
et[0]: 1 video jäeti kasutaja katkestuse tõttu vahele:
et[1]: %d videot jäeti kasutaja katkestuse tõttu vahele:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
et[0]: 1 foto/video jäeti kasutaja katkestuse tõttu vahele:
et[1]: %d fotot/videot jäeti kasutaja katkestuse tõttu vahele:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
et[0]: 1 fail jäeti kasutajapoolse loobumise tõttu vahele:
et[1]: %d faili jäeti kasutajapoolse loobumise tõttu vahele:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
et[0]: 1 foto importimine lõppes edukalt.
et[1]: %d foto importimine lõppes edukalt.

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
et[0]: 1 video importimine lõppes edukalt.
et[1]: %d video importimine lõppes edukalt.

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
et[0]: 1 foto/video importimine lõppes edukalt.
et[1]: %d foto/video importimine lõppes edukalt.

en: No photos or videos imported.
et: Ühtegi fotot ega videot ei imporditud.

en: Import Complete
et: Importimine lõpetatud

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: 1 day
et: 1 päev

en: Rename Event
et: Ümbernimetamine

en: Name:
et: Nimi:

en: Edit Title
et: Pealkirja muutmine

en: _Trash File | _Trash Files
et[0]: _Viska fail prügikasti
et[1]: _Viska failid prügikasti

en: Only _Remove
et: Ainult _eemalda

en: Revert External Edit?
et: Kas võtta välised redigeerimised tagasi?

en: Revert External Edits?
et: Kas võtta välised muudatused tagasi?

en: This will destroy all changes made to the external file.  Continue? | This will destroy all changes made to %d external files.  Continue?
et[0]: See kustutab kõik muudatused, mis tehti välisele failile. Kas jätkata?
et[1]: See kustutab kõik muudatused, mis tehti %d välisele failile. Kas jätkata?

en: Re_vert External Edit
et: _Taasta originaalid

en: Re_vert External Edits
et: _Võta välised muudatused tagasi

en: This will remove the photo from the library.  Continue? | This will remove %d photos from the library.  Continue?
et[0]: Sellega eemaldatakse foto kogust. Kas jätkata?
et[1]: Sellega eemaldatakse kogust %d fotot. Kas jätkata?

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Remove Photo From Library
et: Fotode eemaldamine kogust

en: Remove Photos From Library
et: Fotode andmebaasist eemaldamine

en: 24 Hr
et: 24 H

en: _Shift photos/videos by the same amount
et: _Kõigi fotode/video nihutamine sama aja võrra

en: Set _all photos/videos to this time
et: _Kõigile fotodele/videotele selle kellaaja määramine

en: _Modify original photo file
et: _Muuda esialgset fotofaili

en: _Modify original photo files
et: _Muuda esialgseid fotofaile

en: _Modify original file
et: _Muuda originaalfaile

en: _Modify original files
et: _Muuda lähtefaile

en: Original:
et: Originaal:

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
et: %d. %m %Y, %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
et: %d. %m %Y, %I:%M:%S %p

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
et: Pildistamise aega nihutatakse edasi
    %d %s, %d %s, %d %s ja %d %s võrra.

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
et: Pildistamise aega nihutatakse tagasi
    %d %s, %d %s, %d %s ja %d %s võrra.

en: day | days
et[0]: päev
et[1]: päeva

en: hour | hours
et[0]: tund
et[1]: tunni

en: minute | minutes
et[0]: minut
et[1]: minuti

en: second | seconds
et[0]: sekund
et[1]: sekundi

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
et[0]: 
    
    ja veel %d.
et[1]: 
    
    ja veel %d.

en: Tags (separated by commas):
et: Sildid (eralda komaga):

en: Welcome!
et: Tere tulemast!

en: Welcome to Shotwell!
et: Tere tulemast Shotwelli kasutama!

en: To get started, import photos in any of these ways:
et: Alustamiseks impordi fotod mõnel järgnevaist viisidest:

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
et: Vali <span weight="bold">Fail %s Impordi kaustast</span>

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
et: Lohistades fotod Shotwelli aknasse

en: Connect a camera to your computer and import
et: Ühendades kaamera arvutiga ja importides

en: _Import photos from your %s folder
et: Fotode _importimine kaustast %s

en: You can also import photos in any of these ways:
et: Lisaks võib fotosid importida mõnel järgnevaist viisidest:

en: _Don't show this message again
et: _Seda teadet rohkem ei näidata

en: Import photos from your %s library
et: Fotode importimine sinu %s kogust

en: (Help)
et: (Abi)

en: Year%sMonth%sDay
et: Aasta%skuu%späev

en: Year%sMonth
et: Aasta%skuu

en: Year%sMonth-Day
et: Aasta%skuu-päev

en: Year-Month-Day
et: Aasta-kuu-päev

en: Custom
et: Muu

en: Invalid pattern
et: Sobimatu muster

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
et: Shotwell võib kopeerida fotod sinu fotokogusse või viidata fotodele ilma neist duplikaate loomata.

en: Co_py Photos
et: F_otode kopeerimine

en: _Import in Place
et: _Imporditakse sealt, kust on

en: Import to Library
et: Kogusse importimine

en: Remove From Library
et: Fotokogust eemaldamine

en: Removing Photo From Library
et: Fotode eemaldamine kogust

en: Removing Photos From Library
et: Fotode eemaldamine kogust

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
et[0]: See eemaldab foto/video Shotwelli kogust. Kas see fail tuleks visata ka prügikasti?
    
    Seda tegevust pole võimalik tagasi võtta.
et[1]: See eemaldab %d fotot/videot Shotwelli kogust. Kas need failid tuleks visata ka prügikasti?
    
    Seda tegevust pole võimalik tagasi võtta.

en: This will remove the video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
et[0]: See eemaldab video Shotwelli kogust. Kas see fail tuleks visata ka prügikasti?
    
    Seda tegevust pole võimalik tagasi võtta.
et[1]: See eemaldab %d videot Shotwelli kogust. Kas need failid tuleks visata ka prügikasti?
    
    Seda tegevust pole võimalik tagasi võtta.

en: This will remove the photo from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
et[0]: See eemaldab foto Shotwelli kogust. Kas see fail tuleks visata ka prügikasti?
    
    Seda tegevust pole võimalik tagasi võtta.
et[1]: See eemaldab %d fotot Shotwelli kogust. Kas need failid tuleks visata ka prügikasti?
    
    Seda tegevust pole võimalik tagasi võtta.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash.  Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash.  Delete these files?
et[0]: Fotot või videot ei ole võimalik töölaua prügikasti visata. Kas kustutada see fail?
et[1]: %d fotot/videot ei ole võimalik töölaua prügikasti visata. Kas kustutada need failid?

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
et[0]: Fotot või videot ei ole võimalik kustutada.
et[1]: %d fotot/videot ei ole võimalik kustutada.

en: Folders
et: Kaustad

en: Tags
et: Sildid

en: Success
et: Õnnestus

en: File error
et: Failitõrge

en: Unable to decode file
et: Faili dekodeerimine pole võimalik

en: Database error
et: Andmebaasi viga

en: User aborted import
et: Kasutaja katkestatud importimine

en: Not a file
et: Pole fail

en: File already exists in database
et: Fail on andmebaasis juba olemas

en: Unsupported file format
et: Toetamata failivorming

en: Not an image file
et: Pole pildifail

en: Disk failure
et: Ketta tõrge

en: Disk full
et: Ketas täis

en: Camera error
et: Kaamera tõrge

en: File write error
et: Viga faili kirjutamisel

en: Imported failed (%d)
et: Importimine nurjus (%d)

en: modified
et: muudetud

en: Previous photo
et: Eelmine foto

en: Next photo
et: Järgmine foto

en: Photo source file missing: %s
et: Foto lähtefail on puudu: %s

en: _View
et: _Vaade

en: T_ools
et: _Tööriistad

en: _Previous Photo
et: _Eelmine foto

en: Previous Photo
et: Eelmine foto

en: _Next Photo
et: _Järgmine foto

en: Next Photo
et: Järgmine foto

en: Zoom _In
et: Suu_renda

en: Increase the magnification of the photo
et: Foto suurenduse suurendamine

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: Decrease the magnification of the photo
et: Foto suurenduse vähendamine

en: Fit to _Page
et: Mahuta _aknasse

en: Zoom the photo to fit on the screen
et: Foto mahutatakse aknasse

en: Zoom _100%
et: _100% suurendus

en: Zoom the photo to 100% magnification
et: Foto suurenduseks 100%% valimine

en: Zoom _200%
et: _200% suurendus

en: Zoom the photo to 200% magnification
et: Foto suurenduseks 200%% valimine

en: _Developer
et: _Ilmutaja

en: Unable to export %s: %s
et: %s eksportimine pole võimalik: %s

en: %s Database
et: %s andmebaas

en: Importing from %s can't continue because an error occurred:
et: %s meedia importimine ei saa jätkuda, kuna esines viga:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
et: Proovi mõnest teisest teenusest importimist. Vali üks ülal asuvast menüüst.

en: Data Imports
et: Andmete importimine

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
et: Sul pole ühtegi andmete importimise pluginat sisse lülitatud.
    
    Rakendusest importimise kasutamiseks peab lubatud olema vähemalt üks andmete plugin. Pluginaid saab sisse lülitada eelistuste dialoogist.

en: Database file:
et: Andmebaasifail:

en: _Import
et: _Impordi

en: Import From Application
et: Rakendusest importimine

en: Import media _from:
et: Imporditava meedia _asukoht:

en: _Close
et: _Sulge

en: Settings
et: Sätted

en: Slideshow
et: Slaidiesitus

en: Back
et: Tagasi

en: Go to the previous photo
et: Liikumine eelmisele fotole

en: Pause
et: Paus

en: Pause the slideshow
et: Slaidiesituse peatamine

en: Next
et: Järgmine

en: Go to the next photo
et: Liikumine järgmisele fotole

en: Change slideshow settings
et: Slaidiesituse sätete muutmine

en: All photo source files are missing.
et: Kõik lähtefailid puuduvad.

en: Play
et: Esita

en: Continue the slideshow
et: Slaidiesituse jätkamine

en: Reverting
et: Tagasivõtmine

en: Undoing Revert
et: Tagasivõtmise ennistamine

en: Enhancing
et: Parendamine

en: Undoing Enhance
et: Parendamise tagasivõtmine

en: Creating New Event
et: Uue sündmuse loomine

en: Removing Event
et: Sündmuse eemaldamine

en: Moving Photos to New Event
et: Fotode tõstmine uue sündmuse juurde

en: Setting Photos to Previous Event
et: Fotode määramine eelmise sündmuse juurde

en: Merging
et: Liitmine

en: Unmerging
et: Lahutamine

en: Duplicating photos
et: Fotode paljundamine

en: Removing duplicated photos
et: Duplikaatfotode eemaldamine

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
et[0]: Ühe foto kustutamine kaamerast pole võimalik, kuna esines vigu.
et[1]: %d foto kustutamine kaamerast pole võimalik, kuna esines vigu.

en: Restoring previous rating
et: Eelmise hinnangu taastamine

en: Increasing ratings
et: Hinnangute suurendamine

en: Decreasing ratings
et: Hinnangute vähendamine

en: Setting RAW developer
et: RAW ilmuti sätted

en: Restoring previous RAW developer
et: Eelmise RAW ilmuti taastamine

en: Set Developer
et: Ilmutaja määramine

en: Original photo could not be adjusted.
et: Originaalfotot pole võimalik kohandada.

en: Adjusting Date and Time
et: Kella ja kuupäeva nihutamine

en: Undoing Date and Time Adjustment
et: Kella ja kuupäeva nihutamise tagasivõtmine

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
et[0]: Ühte originaalfotod polnud võimalik kohandada.
et[1]: Järgnevaid originaalfotosid polnud võimalik kohandada.

en: Time Adjustment Error
et: Tõrge aja kohendamisel

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
et[0]: Järgnevale fotole rakendatud kuupäeva kohendust pole võimalik tagasi võtta.
et[1]: Järgnevatele fotodele rakendatud kuupäeva kohendust pole võimalik tagasi võtta.

en: Create Tag
et: Sildi loomine

en: Move Tag "%s"
et: Sildi "%s" liigutamine

en: Move Photos to Trash
et: Fotode viskamine prügikasti

en: Restore Photos from Trash
et: Fotode taastamine prügikastist

en: Move the photos to the Shotwell trash
et: Fotode viskamine Shotwelli prügikasti

en: Restore the photos back to the Shotwell library
et: Fotode taastamine Shotwelli fotokogusse

en: Moving Photos to Trash
et: Fotode tõstmine prügikasti

en: Restoring Photos From Trash
et: Fotode taastamine prügikastist

en: Flag selected photos
et: Valitud fotodele lipu lisamine

en: Unflag selected photos
et: Valitud fotodelt lipu eemaldamine

en: Flag
et: Märgi lipuga

en: Unflag
et: Eemalda lipp

en: Low (%d%%)
et: Madal (%d%%)

en: Medium (%d%%)
et: Keskmine (%d%%)

en: High (%d%%)
et: Kõrge (%d%%)

en: Maximum (%d%%)
et: Parim (%d%%)

en: No photos/videos
et: Fotosid/videoid pole

en: No photos/videos found
et: Ühtegi fotot/videot ei leitud

en: Photos cannot be exported to this directory.
et: Sellesse kataloogi pole võimalik fotosid eksportida.

en: Unable to process monitoring updates: %s
et: Monitoorimise uuendusi pole võimalik töödelda: %s

en: Fill the entire page
et: Kogu lehe täitmine

en: 2 images per page
et: 2 pilti lehele

en: 4 images per page
et: 4 pilti lehele

en: 6 images per page
et: 6 pilti lehele

en: 8 images per page
et: 8 pilti lehele

en: 16 images per page
et: 16 pilti lehele

en: 32 images per page
et: 32 pilti lehele

en: in.
et: tolli

en: Wallet (2 x 3 in.)
et: Visiitkaart USA (2" x 3")

en: Notecard (3 x 5 in.)
et: Märkepaber (3" x 5")

en: 4 x 6 in.
et: 4" x 6"

en: 5 x 7 in.
et: 5" x 7"

en: 8 x 10 in.
et: 8" x 10"

en: 11 x 14 in.
et: 11" x 14"

en: 16 x 20 in.
et: 16" x 20"

en: Metric Wallet (9 x 13 cm)
et: Visiitkaart (9 x 13 cm)

en: Postcard (10 x 15 cm)
et: Postkaart (10 x 15 cm)

en: Image Settings
et: Pildi sätted

en: Printing...
et: Printimine...

en: Unable to print photo:
    
    %s
et: Foto printimine pole võimalik:
    
    %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
et: Fotode andmebaasi %s avamine või loomine pole võimalik: veakood %d

en: Unable to write to photo database file:
     %s
et: Fotoandmebaasi faili kirjutamine pole võimalik:
    %s

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
et: Viga andmebaasifailiga ühendumisel:
    %s
    
    Viga oli:
    %s

en: Export Videos
et: Videote eksportimine

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
et: Nautilus Send-To käivitamine pole võimalik: %s

en: Send To
et: Saada kuhu

en: Unable to export background to %s: %s
et: Tausta eksportimine faili %s pole võimalik: %s

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
et: Töölaua taustaesituse ettevalmistamine pole võimalik: %s

en: Flagged
et: Lipukesega

en: Trash
et: Prügikast

en: Trash is empty
et: Prügikast on tühi

en: Delete
et: Kustuta

en: Deleting Photos
et: Fotode kustutamine

en: Missing Files
et: Puuduvad failid

en: Deleting...
et: Kustutamine...

en: Last Import
et: Viimati imporditud

en: _Import From Folder...
et: Impordi _kaustast...

en: Import photos from disk to library
et: Failide importimine kettalt

en: Import From _Application...
et: Impordi _rakendusest...

en: Sort _Events
et: Sü_ndmuste järjestus

en: Empty T_rash
et: Tühjenda prü_gikast

en: Delete all photos in the trash
et: Kõigi prügikastis olevate fotode kustutamine

en: View Eve_nt for Photo
et: Ava selle foto _sündmus

en: _Find
et: _Otsi

en: Find photos and videos by search criteria
et: Fotode ja videote otsimine otsingukriteeriumi järgi

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redigeerimine

en: _Photo
et: F_oto

en: _Photos
et: F_otod

en: Even_ts
et: _Sündmused

en: Ta_gs
et: Sil_did

en: _Help
et: A_bi

en: _Basic Information
et: Põhi_andmed

en: Display basic information for the selection
et: Valiku kohta peamiste andmete kuvamine

en: E_xtended Information
et: Ü_ksikasjad

en: Display extended information for the selection
et: Valitud pildi kohta üksikasjalike andmete kuvamine

en: _Search Bar
et: _Otsiriba

en: Display the search bar
et: Otsiriba kuvamine

en: S_idebar
et: _Külgriba

en: Display the sidebar
et: Külgriba kuvamine

en: _Ascending
et: _Kasvav

en: Sort photos in an ascending order
et: Fotod sorditakse kasvavalt

en: D_escending
et: _Kahanev

en: Sort photos in a descending order
et: Fotod sorditakse kahanevalt

en: Import From Folder
et: Kaustast importimine

en: Empty Trash
et: Prügikasti tühjendamine

en: Emptying Trash...
et: Prügikasti tühjendamine...

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
et: Shotwell on seadistatud importima fotod sinu kodukataloogi.

en: Library Location
et: Fotokogu kataloog

en: Photos cannot be imported from this directory.
et: Fotosid pole võimalik sellest kataloogist importida.

en: Updating library...
et: Kogu uuendamine...

en: Preparing to auto-import photos...
et: Fotode automaatseks importimiseks ettevalmistumine...

en: Auto-importing photos...
et: Fotode automaatne importimine...

en: Writing metadata to files...
et: Metaandmete kirjutamine failidesse...

en: Library
et: Kogu

en: Importing...
et: Importimine...

en: _Stop Import
et: _Katkesta import

en: Stop importing photos
et: Fotode importimise lõpetamine

en: Preparing to import...
et: Importimiseks ettevalmistamine...

en: Imported %s
et: Imporditud %s

en: _Save
et: _Salvesta

en: Save photo
et: Foto salvestamine

en: Save _As...
et: Salvesta _kui...

en: Save photo with a different name
et: Foto salvestamine uue nimega

en: Print the photo to a printer connected to your computer
et: Foto printimine sinu arvutiga ühendatud printeriga

en: %s does not exist.
et: %s ei ole olemas.

en: %s is not a file.
et: %s ei ole fail.

en: %s does not support the file format of
    %s.
et: %s ei toeta järgnevat failivormingut
    %s.

en: _Save a Copy
et: _Salvesta koopia

en: Lose changes to %s?
et: Kas kaotada pildile %s tehtud muudatused?

en: Close _without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Error while saving to %s: %s
et: Tõrge salvestamisel faili %s: %s

en: Save As
et: Salvestamine nimega

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
et: %s monitoorimine pole võimalik: pole kataloog (%s)

en: Photo Manager
et: Fotohaldur

en: Photo Viewer
et: Fotovaatur

en: Rotate _Right
et: Pööra _paremale

en: Rotate
et: Pööra

en: Rotate Right
et: Paremale pööramine

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
et: Fotode pööramine paremale (vasakule pööramiseks vajuta Ctrl)

en: Rotate _Left
et: Pööra _vasakule

en: Rotate Left
et: Vasakule pööramine

en: Rotate the photos left
et: Fotode pööramine vasakule

en: Flip Hori_zontally
et: Peegelda _horisontaalselt

en: Flip Horizontally
et: Peegelda horisontaalselt

en: Flip Verti_cally
et: Peegelda _vertikaalselt

en: Flip Vertically
et: Peegelda vertikaalselt

en: _Enhance
et: _Parenda

en: Enhance
et: Parenda

en: Automatically improve the photo's appearance
et: Fotokvaliteedi automaatne parendamine

en: _Crop
et: _Kärbi

en: Crop
et: Kärbi

en: Crop the photo's size
et: Foto suuruse kärpimine

en: _Straighten
et: _Sirgeks

en: Straighten
et: Sirgeks tegemine

en: Straighten the photo
et: Pildi sirgeks pööramine

en: _Red-eye
et: _Punasilmsus

en: Red-eye
et: Punasilmsus

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
et: Foto punasilmsuse vähendamine või kaotamine

en: _Adjust
et: _Kohenda

en: Adjust
et: Kohenda

en: Adjust the photo's color and tone
et: Foto värvide ja tonaalsuse kohendamine

en: Re_vert to Original
et: _Taasta originaal

en: Revert to Original
et: Originaali taastamine

en: Revert External E_dits
et: Väliste _muudatuste ennistamine

en: Revert to the master photo
et: Originaalfoto taastamine

en: Set as _Desktop Background
et: Määra _töölaua taustaks

en: Set selected image to be the new desktop background
et: Valitud pildi määramine uueks töölaua taustapildiks

en: Set as _Desktop Slideshow...
et: Määra _töölauale taustaesituseks...

en: _Undo
et: _Võta tagasi

en: Undo
et: Võta tagasi

en: _Redo
et: _Tee uuesti

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Re_name Event...
et: Muuda sündmuse _nime...

en: Make _Key Photo for Event
et: Tee sündmuse _võtmefotoks

en: Make Key Photo for Event
et: Sündmuse võtmefoto valimine

en: _New Event
et: _Uus sündmus

en: New Event
et: Uus sündmus

en: Move Photos
et: Fotode liigutamine

en: Move photos to an event
et: Foto tõstmine sündmusesse

en: _Merge Events
et: _Sündmuste ühendamine

en: Merge
et: Ühenda

en: Combine events into a single event
et: Sündmuste liitmine ühte sündmusesse

en: _Set Rating
et: _Hinnang

en: Set Rating
et: Hinnangu määramine

en: Change the rating of your photo
et: Foto hinnangu määramine

en: _Increase
et: _Suurenda

en: Increase Rating
et: Hinnangu suurendamine

en: _Decrease
et: _Vähenda

en: Decrease Rating
et: Hinnangu vähendamine

en: _Unrated
et: _Hinnanguta

en: Unrated
et: Ilma hinnanguta

en: Rate Unrated
et: Hinnanguta fotode hindamine

en: Setting as unrated
et: Hinnangu eemaldamine

en: Remove any ratings
et: Kõigi hinnangute eemaldamine

en: _Rejected
et: _Keelatud

en: Rejected
et: Tagasi lükatud

en: Rate Rejected
et: Keelatud fotode hindamine

en: Setting as rejected
et: Määramine keelatuks

en: Set rating to rejected
et: Hinnangu määramine keelatuks

en: Rejected _Only
et: Ainult _keelatud

en: Rejected Only
et: Ainult keelatud

en: Show only rejected photos
et: Ainult keelatud fotode kuvamine

en: All + _Rejected
et: Kõik + _keelatud

en: Show all photos, including rejected
et: Näidatakse kõiki fotosid, sealhulgas keelatuid

en: _All Photos
et: _Kõik fotod

en: Show all photos
et: Kõigi fotode kuvamine

en: _Ratings
et: _Hinnangud

en: Display each photo's rating
et: Kõigi fotode hinnangute kuvamine

en: _Filter Photos
et: Foto_filter

en: Filter Photos
et: Fotofilter

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
et: Filtri alusel kuvatavate fotode arvu piiramine

en: _Duplicate
et: _Loo duplikaat

en: Duplicate
et: Loo duplikaat

en: Make a duplicate of the photo
et: Fotost duplikaadi tegemine

en: _Export...
et: _Ekspordi...

en: _Print...
et: _Prindi...

en: Pu_blish...
et: _Avalda...

en: Publish
et: Avalda

en: Publish to various websites
et: Valitud veebilehel avaldamine

en: Edit _Title...
et: Muuda _pealkirja...

en: Edit _Comment...
et: Muuda _kommentaari...

en: Edit Comment
et: Kommentaari muutmine

en: _Adjust Date and Time...
et: _Kohanda kellaaega ja kuupäeva...

en: Adjust Date and Time
et: Kuupäeva ja kellaaja kohandamine

en: Add _Tags...
et: _Lisa silt...

en: _Add Tags...
et: _Lisa silte...

en: Add Tags
et: Siltide lisamine

en: _Preferences
et: Eeli_stused

en: Open With E_xternal Editor
et: Ava _välise redaktoriga

en: Open With RA_W Editor
et: Ava _RAW redaktoriga

en: Send _To...
et: _Saada kellelegi...

en: Send T_o...
et: Saada _kellele...

en: _Find...
et: _Otsi...

en: Find
et: Otsi

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
et: Pildi otsimine selle nime või märksõnade järgi

en: _Flag
et: _Märgi lipuga

en: Un_flag
et: _Eemalda lipp

en: Unable to launch editor: %s
et: Redaktori käivitamine pole võimalik: %s

en: Add Tag "%s"
et: Lisa silt "%s"

en: Add Tags "%s" and "%s"
et: Lisa sildid "%s" ja "%s"

en: _Delete Tag "%s"
et: _Kustuta silt "%s"

en: Delete Tag "%s"
et: Kustuta silt "%s"

en: Delete Tag
et: Kustuta silt

en: _New
et: _Uus

en: Re_name Tag "%s"...
et: _Nimeta silt "%s" ümber...

en: Rename Tag "%s" to "%s"
et: Nimeta silt "%s" ümber kui "%s"

en: _Rename...
et: _Nimeta ümber...

en: Modif_y Tags...
et: _Muuda silte...

en: Modify Tags
et: Siltide muutmine

en: Tag Photo as "%s"
et: Sildista fotod kui "%s"

en: Tag Photos as "%s"
et: Lisa fotodele silt "%s"

en: Tag the selected photo as "%s"
et: Valitud fotode sildistamine kui "%s"

en: Tag the selected photos as "%s"
et: Lisa valitud fotodele silt "%s"

en: Remove Tag "%s" From _Photo
et: Sildi "%s" eemaldamine valitud _fotodelt

en: Remove Tag "%s" From _Photos
et: Eemalda silt "%s" _fotodelt

en: Remove Tag "%s" From Photo
et: Sildi "%s" eemaldamine fotodelt

en: Remove Tag "%s" From Photos
et: Sildi "%s" eemaldamine fotodelt

en: Unable to rename tag to "%s" because the tag already exists.
et: Sildi nimeks pole võimalik määrata "%s", kuna selline silt on juba olemas.

en: Unable to rename search to "%s" because the search already exists.
et: Otsingu nimeks pole võimalik anda "%s", kuna sellenimeline otsing on juba olemas.

en: Saved Search
et: Salvestatud otsing

en: Delete Search
et: Otsingu kustutamine

en: _Edit...
et: _Muuda...

en: Re_name...
et: _Nimeta ümber...

en: Rename Search "%s" to "%s"
et: Otsingu "%s" nimeks "%s" andmine

en: Delete Search "%s"
et: Otsingu "%s" kustutamine

en: Rate %s
et: Hinne %s

en: Set rating to %s
et: Määra hinnanguks %s

en: Setting rating to %s
et: Hinnanguks %s määramine

en: Display %s
et: Kuva %s

en: Only show photos with a rating of %s
et: Näidatakse ainult fotosid hinnanguga %s

en: %s or Better
et: %s või rohkem

en: Display %s or Better
et: Kuvatakse %s või rohkem

en: Only show photos with a rating of %s or better
et: Näidatakse fotosid vähemalt hinnanguga %s

en: Remove the selected photos from the trash
et: Valitud fotode eemaldamine prügikastist

en: Remove the selected photos from the library
et: Valitud fotode eemaldamine pildikogust

en: _Restore
et: _Taasta

en: Move the selected photos back into the library
et: Valitud fotode tõstmine tagasi pildikogusse

en: Show in File Mana_ger
et: Näita faili_halduris

en: Open the selected photo's directory in the file manager
et: Valitud fotode kataloogi avamine failihalduris

en: Unable to open in file manager: %s
et: Failihalduris avamine pole võimalik: %s

en: R_emove From Library
et: _Eemalda kogust

en: _Move to Trash
et: Viska _prügikasti

en: Select _All
et: Vali _kõik

en: Select all items
et: Vali kõik

en: %a %b %d, %Y
et: %a, %e. %b %Y

en: %a %b %d
et: %a, %d. %b

en: Angle:
et: Nurk:

en: _Reset
et: _Taasta

en: Return to current photo dimensions
et: Tagasipöördumine foto praeguste mõõtmete juurde

en: Set the crop for this photo
et: Selle foto kärpimise määramine

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
et: Kärperistküliku pööramine püstiseks või rõhtseks

en: Unconstrained
et: Piiranguteta

en: Square
et: Ruut

en: Screen
et: Monitor

en: Original Size
et: Originaalsuurus

en: SD Video (4 : 3)
et: SD-video (4 : 3)

en: HD Video (16 : 9)
et: HD-video (16 : 9)

en: Letter (8.5 x 11 in.)
et: Letter (8,5 x 11 tolli)

en: Tabloid (11 x 17 in.)
et: Tabloid (11 x 17 tolli)

en: Close the red-eye tool
et: Punasilmsuse eemaldaja sulgemine

en: Remove any red-eye effects in the selected region
et: Punasilmsuse eemaldamine valitud piirkonnast

en: Saturation:
et: Küllastus:

en: Tint:
et: Värvus:

en: Temperature:
et: Temperatuur:

en: Shadows:
et: Varjud:

en: Reset Colors
et: Värvide lähtestamine

en: Reset all color adjustments to original
et: Kõigi värvikohenduste tühistamine

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Tint
et: Värvus

en: Saturation
et: Küllastus

en: Exposure
et: Säritus

en: Shadows
et: Varjud

en: Contrast Expansion
et: Kontrastsuse suurendamine

en: Pin Toolbar
et: Tööriistariba naelutamine

en: Pin the toolbar open
et: Tööriistariba vabastamine

en: Leave fullscreen
et: Täisekraanist väljumine

en: Leave _Fullscreen
et: _Välju täisekraanist

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _About
et: _Lähemalt

en: Fulls_creen
et: Täisekr_aan

en: _Contents
et: A_bi

en: _Frequently Asked Questions
et: _Korduma kippuvad küsimused

en: _Report a Problem...
et: _Raporteeri veast...

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell's library.  Shotwell cannot continue.
    
    %s
et: Shotwelli koguga ühendumisel esines tõsine viga. Shotwell ei saa jätkata.
    
    %s

en: Visit the Yorba web site
et: Külasta Yorba veebilehte

en: Unable to display help: %s
et: Abi kuvamine pole võimalik: %s

en: Unable to navigate to bug database: %s
et: Pole võimalik minna vigade andmebaasi: %s

en: Unable to display FAQ: %s
et: KKK kuvamine ole võimalik: %s

en: untitled
et: nimetu

en: Original size
et: Originaalsuurus

en: Width or height
et: Laius või kõrgus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Adjust the size of the thumbnails
et: Pisipiltide suuruse muutmine

en: Increase the magnification of the thumbnails
et: Pisipiltide suurendamine

en: Decrease the magnification of the thumbnails
et: Pisipiltide vähendamine

en: Sort _Photos
et: Fotode _järjestus

en: _Play Video
et: _Esita videot

en: Open the selected videos in the system video player
et: Valitud videote avamine süsteemi videomängijas

en: _Comments
et: _Kommentaarid

en: Display the comment of each photo
et: Fotode kommentaaride kuvamine

en: Display each photo's tags
et: Kõigi fotode siltide kuvamine

en: By _Title
et: _Pealkirja järgi

en: Sort photos by title
et: Fotode sorteerimine pealkirja järgi

en: By Exposure _Date
et: _Kuupäeva järgi

en: Sort photos by exposure date
et: Fotode sorteerimine võttekuupäeva järgi

en: By _Rating
et: _Hinnangu järgi

en: Sort photos by rating
et: Fotode sorteerimine hinnangu järgi

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
et: Shotwell ei suutnud esitada valitud videot:
    %s

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
et[0]: %d fotot/videot
et[1]: %d foto/video

en: Display the comment of each event
et: Iga sündmuse kommentaari näitmaine

en: No events
et: Sündmuseid pole

en: No events found
et: Sündmuseid ei leitud

en: Events
et: Sündmused

en: Undated
et: Kuupäevata

en: No Event
et: Sündmuseid pole

en: Unable to create cache directory %s: %s
et: Puhvrite kataloogi %s pole võimalik luua: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
et: Andmekataloogi %s loomine pole võimalik: %s

en: Pictures
et: Pildid

en: Unable to create temporary directory %s: %s
et: Ajutise kataloogi %s loomine pole võimalik: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
et: Andmete alamkataloogi %s loomine pole võimalik: %s

en: (None)
et: (pole)

en: None
et: Pole

en: Random
et: Juhuslik

en: Slideshow Transitions
et: Slaidiesitluse üleminekud

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
et: Ajutise faili loomine %s jaoks pole võimalik: %s

en: Exporting
et: Eksportimine

en: File %s already exists.  Replace?
et: Fail %s on juba olemas. Kas kirjutada üle?

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: _Replace
et: _Asenda

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: Export
et: Ekspordi

en: Photos
et: Fotod

en: Videos
et: Videod

en: RAW Photos
et: RAW pildid

en: RAW photos
et: RAW pildid

en: Error loading UI file %s: %s
et: Viga UI faili %s laadimisel: %s

en: Type
et: Liik

en: Publishing
et: Avaldamine

en: The selected photos/videos were successfully published.
et: Valitud fotode/videote avaldamine oli edukas.

en: The selected videos were successfully published.
et: Valitud videote avaldamine oli edukas.

en: The selected photos were successfully published.
et: Valitud fotode avaldamine oli edukas.

en: The selected video was successfully published.
et: Valitud video avaldamine õnnestus.

en: The selected photo was successfully published.
et: Valitud foto avaldamine õnnestus.

en: Fetching account information...
et: Kontoandmete hankimine...

en: Logging in...
et: Sisselogimine...

en: Publish Photos
et: Fotode avaldamine

en: Publish photos _to:
et: Fotod _avaldatakse lehel:

en: Publish Videos
et: Videote avaldamine

en: Publish videos _to
et: Videod _avaldatakse lehel:

en: Publish Photos and Videos
et: Fotode ja videote avaldamine

en: Publish photos and videos _to
et: Fotod ja videod _avaldatakse lehel:

en: Unable to publish
et: Avaldamine pole võimalik

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
et: Shotwell ei saa valitud kirjeid avaldada, kuna ükski ühilduv avaldamise plugin pole sisse lülitatud. Selle parandamiseks vali <b>Redaktor %s Eelistused</b> ja lülita <b>Pluginate</b> alt sisse vähemalt üks avaldamise plugin.

en: Preparing for upload
et: Üleslaadimise ettevalmistamine

en: Uploading %d of %d
et: Laaditakse üles %d. fotot (kokku %d)

en: Publishing to %s can't continue because an error occurred:
et: Avaldamise jätkamine sihtkohta %s pole võimalik, kuna esines viga:

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
et: Et proovida avaldamist mõnda teise keskkonda, vali see ülalasuvast menüüst.

en: New _Tag...
et: Uus _silt...

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
et: Avaldamise jaoks vajalik ajutine fail pole saadaval

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
et: Sa ei ole praegu Youtube sisse logitud.
    
    Jätkamiseks pead sa juba olema registreerinud Google konto ja selle seadistanud kasutamiseks Youtube'ga. Enamasti saab konto luua logides veebibrauserist Youtube'sse ühel korral sisse logides.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Youtube can't continue.
et: Avaldamiseks vajalik fail pole saadaval. Avaldamist Youtube'i pole võimalik jätkata

en: You are logged into YouTube as %s.
et: Sa oled Youtube'i sisse logitud kasutajana %s.

en: Videos will appear in '%s'
et: Videod ilmuvad kaustas '%s'

en: Public listed
et: Avalikus loendis

en: Public unlisted
et: Avalik, sellele ei lingita

en: Private
et: Privaatne

en: Core Publishing Services
et: Avaldamise tuumteenus

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Login to log into Flickr in your Web browser.  You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
et: Sa ei ole praegu Flickr'isse sisse logitud.
    
    Klõpsa sisselogimise nupule, et veebibrauseris Flickrisse sisse logida. Sa pead Shotwell Connect'i autoriseerima, et seda oma Flickri kontoga linkida.

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
et: Sa oled pärast Shotwelli käivitamist korra juba Flickr-isse sisse ja jälle välja loginud.
    Fotode avaldamiseks Flickr-is tuleb Shotwelli kinni ja uuesti käima panna ning siis võib uuesti proovida.

en: Preparing for login...
et: Sisselogimise ettevalmistamine...

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can't continue.
et: Avaldamiseks vajalik fail pole saadaval. Avaldamist Flickrisse pole võimalik jätkata

en: Verifying authorization...
et: Autoriseerimise kontroll...

en: You are logged into Flickr as %s.
et: Sa oled Flickr-isse sisse logitud kasutajana %s.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month, you have %d megabytes remaining in your upload quota.
et: Sinu tasuta Flickri kontol on ühes kuus üleslaaditavate andmete mahupiirang.
    Sel kuul on sul veel %d megabaiti üleslaadimise kvoodist alles.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
et: Sinu Flickr Pro konto võimaldab üles laadida piiramatult pilte.

en: Photos _visible to:
et: Fotod on _nähtavad kellele:

en: Videos _visible to:
et: Videod on _nähtavad kellele:

en: Photos and videos _visible to:
et: Fotod ja videod on _nähtavad kellele:

en: Everyone
et: Kõik

en: Friends & family only
et: Ainult sõbrad ja pere

en: Family only
et: Ainult pere

en: Friends only
et: Ainult sõbrad

en: Just me
et: Ainult mina

en: 500 x 375 pixels
et: 500 x 375 pikslit

en: 1024 x 768 pixels
et: 1024 x 768 pikslit

en: 2048 x 1536 pixels
et: 2048 x 1536 pikslit

en: 4096 x 3072 pixels
et: 4096 x 3072 pikslit

en: Creating album %s...
et: Albumi %s loomine...

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
et: Piwigosse avaldamisel esines viga. Palun proovi uuesti.

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
et: Sisesta oma Piwigo fotokogu URL koos vastava kasutajanime ja parooliga.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
et: Shotwell ei saanud ühendust Piwigo fotokoguga. Palun kontrolli sisestatud URL aadressi

en: Invalid URL
et: Sobimatu URL

en: Invalid User Name or Password
et: Sobimatu kasutajanimi või parool

en: Shotwell Connect
et: Shotwellist üleslaaditud

en: Admins, Family, Friends, Contacts
et: Haldurid, pere, sõbrad, kontaktid

en: Admins, Family, Friends
et: Haldurid, pere, sõbrad

en: Admins, Family
et: Haldurid, pere

en: Admins
et: Haldurid

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Login to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
et: Sa ei ole praegu Picasa veebialbumisse sisse logitud.
    
    Klõpsa sisselogimise nupule, et brauseris sisse logida. Seejärel pead autoriseerima Shotwell Connect'i ühenduse oma Picasa veebialbumite kontoga.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can't continue.
et: Avaldamiseks vajalik fail pole saadaval. Avaldamist Picasasse pole võimalik jätkata.

en: Creating album...
et: Albumi loomine...

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
et: Sa oled Picasa veebialbumisse sisse logitud kasutajana %s.

en: Videos will appear in:
et: Videod ilmuvad kaustas:

en: Photos will appear in:
et: Fotode ilmumiskoht:

en: Small (640 x 480 pixels)
et: Väike (640 x 480 pikslit)

en: Medium (1024 x 768 pixels)
et: Keskmine (1024 x 768 pikslit)

en: Recommended (1600 x 1200 pixels)
et: Soovitatud (1600 x 1200 pikslit)

en: Google+ (2048 x 1536 pixels)
et: Google+ (2048 x 1536 pikslit)

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don't yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
et: Sa ei ole praegu Facebooki sisse logitud.
    
    Kui sul pole Facebooki kontot, võid sisselogimise käigus selle luua. Sisselogimise ajal küsib "Shotwelli ühenduja" luba pfotode üleslaadimiseks ja sinu voos avaldamiseks. Need õigused on vajalikud, et Shotwelli ühenduja töötaks.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
et: Sa oled pärast Shotwelli käivitamist korra juba Facebooki sisse ja jälle välja loginud.
    Fotode avaldamiseks Facebookis tuleb Shotwelli kinni ja uuesti käima panna ning siis võib uuesti proovida.

en: Standard (720 pixels)
et: Tavaline (720 pikslit)

en: Large (2048 pixels)
et: Suur (2048 pikslit)

en: Testing connection to Facebook...
et: Facebooki ühenduse testimine...

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can't continue.
et: Avaldamiseks vajalik fail pole saadaval. Avaldamist Facebooki pole võimalik jätkata

en: You are logged into Facebook as %s.
et: Sa oled Facebooki sisse logitud kasutajana %s.

en: Where would you like to publish the selected photos?
et: Mille kaudu sa tahad valitud fotod avaldada?

en: Upload _size:
et: Üleslaadimise _suurus:

en: Friends
et: Sõbrad

en: Crumble
et: Murenev

en: Chess
et: Malelaud

en: Circles
et: Ringid

en: Blinds
et: Ribad

en: Stripes
et: Triibud

en: Clock
et: Kell

en: Circle
et: Ring

en: Core Slideshow Transitions
et: Slaidiesitluse peamised üleminekud

en: Slide
et: Libisev

en: Fade
et: Sulandus

en: Squares
et: Ruudud

en: Core Data Import Services
et: Andmete importimise tuumteenus

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
et: Tere tulemast F-Spoti fotokogu importijasse.
    
    Vali mõni fotokogu, mille Shotwell leidis, või mõni muu F-Spoti andmebaasifail.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
et: Tere tulemast F-Spoti fotokogu importijasse.
    
    Palun vali F-Spoti andmebaasifail.

en: Manually select an F-Spot database file to import:
et: Importimiseks käsitsi F-Spoti andmebaasi valimine:

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
et: Valitud F-Spoti andmebaasifaili pole võimalik avada: faili pole olemas või pole see F-Spoti andmebaas

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
et: Valitud F-Spoti andmebaasifaili pole võimalik avada: Shotwell ei toeta F-Spoti andmebaasi seda versiooni

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
et: Valitud F-Spoti andmebaasifailid pole võimalik lugeda: viga tags tabeli lugemisel

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
et: Valitud F-Spoti andmebaasi faili pole võimalik lugeda: viga photos tabeli lugemisel

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
et: Shotwell leidis F-Spoti fotokogust %d fotot ning parajasti impordib neid. Duplikaadid tuvastatakse ja eemaldatakse automaatselt.
    
    Selle dialoogi võib sulgeda ning jätkata Shotwelli kasutamist ning importimine jätkub taustal.

en: F-Spot library: %s
et: F-Spoti fotokogu: %s

en: Preparing to import
et: Importimiseks ettevalmistumine

en: Set as Desktop Slideshow
et: Määra töölaua taustaesituseks

en: Generate desktop background slideshow
et: Koosta töölaua tausta slaidiesitus

en: Show each photo for
et: Iga fotot kuvatakse

en: period of time
et: ajavahemik

en: How long each photo is shown on the desktop background
et: Kui kaua igat pilti kuvatakse töölaua taustana

en: Search
et: Otsi

en: _Name of search:
et: _Otsingu nimi:

en: _Match
et: _Sobivad

en: of the following:
et: järgnevatest:

en: <b>Printed Image Size</b>
et: Prinditud pildi mõõtmed

en: Use a _standard size:
et: _Standardsuurus:

en: Use a c_ustom size:
et: _Kohandatud suurus:

en: _Match photo aspect ratio
et: _Säilitatakse foto külgede suhe

en: _Autosize:
et: _Automaatsuurus:

en: <b>Titles</b>
et: <b>Pealkirjad</b>

en: Print image _title
et: Piltide _pealkirjade printimine

en: <b>Pixel Resolution</b>
et: <b>Pildi lahutus</b>

en: _Output photo at:
et: _Väljasta foto kohta:

en: pixels per inch
et: pikslit tollile

en: label
et: silt

en: Shotwell Preferences
et: Shotwelli eelistused

en: white
et: valge

en: black
et: must

en: _Watch library directory for new files
et: Kataloogi _jälgimine uute failide avastamiseks

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
et: _Siltide, pealkirjade jm metateabe kirjutamine fotofailidesse

en: Display
et: Kuva

en: _Import photos to:
et: _Fotod imporditakse kataloogi:

en: _Background:
et: _Taust:

en: Importing
et: Importimine

en: _Directory structure:
et: _Kataloogistruktuur:

en: _Pattern:
et: _Muster:

en: Example:
et: Näidis:

en: R_ename imported files to lowercase
et: Imporditud failid nimetatakse ümber _väiketähtedega

en: RAW Developer
et: RAW-ilmutaja:

en: De_fault:
et: _Vaikimisi:

en: E_xternal photo editor:
et: _Väline fotoredaktor:

en: External _RAW editor:
et: Väline _RAW-redaktor:

en: External Editors
et: Välised redaktorid

en: Plugins
et: Pluginad

en: _Delay:
et: _Viivitus:

en: _Transition effect:
et: _Üleminekuefekt:

en: Transition d_elay:
et: Ülemineku v_iivitus:

en: Show t_itle
et: Näita _pealkirja

en: seconds
et: sekundit

en: _Login
et: _Logi sisse

en: Publish to an e_xisting album:
et: _Olemasolevasse albumisse avaldamine:

en: Create a _new album named:
et: Luuakse _uus album nimega:

en: Videos and new photo albums _visible to:
et: Uued video- ja fotoalbumid on _nähtavad kellele:

en: _Logout
et: _Logi välja

en: _Publish
et: _Avalda

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
et: Sisesta kinnitusnumber, mida kuvatakse veebibrauseris pärast Flickr'isse sisselogimist.

en: Authorization _Number:
et: Autoriseerimise _number:

en: Photo _size:
et: Foto _suurus:

en: An _existing album:
et: _Olemasolev album:

en: A _new album named:
et: _Uus album nimega:

en: L_ist album in public gallery
et: _Albumit näidatakse avalikus galeriis

en: Photo _size preset:
et: Foto_suuruse mall:

en: _URL of your Piwigo photo library
et: Sinu Piwigo fotokogu _URL

en: User _name
et: _Kasutajanimi

en: _Password
et: _Parool

en: _Remember Password
et: _Parooli peetakse meeles

en: Login
et: Logi sisse

en: An _existing category:
et: _Olemasolev album:

en: Photos will be _visible by:
et: Fotosid _näevad:

en: Photo size:
et: Foto suurus:

en: Logout
et: Logi välja

en: Video privacy _setting:
et: Video privaatsuse _säte:

en: 1280 x 853 pixels
et: 1280 x 853 pikslit

en: '%s' isn't a valid response to an OAuth authentication request
et: '%s' ei ole sobiv vastus OAuth autentimispäringule

en: TumblrPublisher: start( ): can't start; this publisher is not restartable.
et: TumblrPublisher: start( ): ei suutnud käivitada; seda avaldajat pole võimalik taaskäivitada.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
et: Sisesta oma Tumblri konto kasutajanimi ja parool.

en: Could not load UI: %s
et: UI-d polnud võimalik laadida: %s

en: You are logged into Tumblr as %s.
et: Sa oled Tumblrisse sisse logitud kui %s:

en: Visit the Yandex.Fotki web site
et: Külasta Yandex.Fotki veebisaiti

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
et: Sa ei ole praegu Yandex.Fotki-sse sisse logitud.

en: _Email address
et: _Meiliaadress

en: You are logged into Tumblr as (name).
    
    (this label's string is populated and set inside the code, 
    so changes made here will not display)
et: Sa oled Tumblrisse sisse logitud kui (name).

en: Blogs:
et: Blogid:

en: _Albums (or write new):
et: _Albumid (või loo uus):

en: Access _type:
et: _Ligipääsu liik:

en: Disable _comments
et: _Kommentaarid keelatud

en: _Forbid downloading original photo
et: _Originaalfoto allalaadimine keelatud
