shotwell-0.15 - en to ia translation catalogue (9 entries)

en: Photo Manager
ia: Administrator de photos

en: _Cancel
ia: _Cancellar

en: _Quit
ia: _Quitar

en: _About
ia: Circ_a

en: Fulls_creen
ia: S_chermo plen

en: _Contents
ia: _Contentos

en: Unable to display help: %s
ia: Non pote monstrar adjuta: %s

en: Pictures
ia: Imagines

en: %s Database
ia: Base de datos %s
