shotwell-0.15 - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Photo Manager
km: កម្ម​វិធី​គ្រប់​គ្រង​រូប​ថត

en: Photo Viewer
km: កម្ម​វិធី​មើល​រូប​ថត

en: Pin Toolbar
km: ក្លាស់​របារឧបករណ៍

en: Unable to create data directory %s: %s
km: មិន​អាច​បង្កើត​ថត​ទិន្នន័យ​ %s: %s

en: Pictures
km: រូបភាព

en: Unable to create temporary directory %s: %s
km: មិន​អាច​បង្កើត​ថត​បណ្ដោះ​អាសន្ន %s: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
km: មិន​អាច​បង្កើត​ថត​រង​ទិន្នន័យ​ %s: %s

en: %s Database
km: %s មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
