shotwell-0.15 - en to ky translation catalogue (58 entries)

en: _Keep
ky: _Калтыруу

en: Export Photo
ky: Фотография экспорттоо

en: Rotating
ky: Айлантуу

en: is
ky: -

en: Title:
ky: Ат:

en: Size:
ky: Өлчөм:

en: Exposure:
ky: Экспозиция:

en: _Cancel
ky: _Айнуу

en: _Delete
ky: _Өчүрүү

en: Export Video
ky: Видео экспорттоо

en: Con_tinue
ky: _Улантуу

en: Current
ky: Кезектеги

en: _Format:
ky: _Формат:

en: _Quality:
ky: _Сапат:

en:  _pixels
ky:  _пиксель

en: Import Complete
ky: Импорттоо аякталды

en: %d second | %d seconds
ky[0]: %d секунда

en: %d minute | %d minutes
ky[0]: %d мүнөт

en: %d hour | %d hours
ky[0]: %d саат

en: 1 day
ky: 1 күн

en: Rename Event
ky: Окуянын атын өзгөртүү

en: Name:
ky: Ат:

en: Welcome!
ky: Кош келиңиз!

en: Welcome to Shotwell!
ky: Shotwell'ге кош келиңиз!

en: Custom
ky: Тапшырылма

en: Co_py Photos
ky: Фотографияларды ко_пиялоо

en: %s Database
ky: %s маалымат базасы

en: Creating New Event
ky: Жаңы окуяны жаратуу

en: 13 x 18 cm
ky: 13 x 18 см

en: 18 x 24 cm
ky: 18 x 24 см

en: 20 x 30 cm
ky: 20 x 30 см

en: 24 x 40 cm
ky: 24 x 40 см

en: 30 x 40 cm
ky: 30 x 40 см

en: Send To
ky: Жөнөтүү

en: Even_ts
ky: _Окуялар

en: Ta_gs
ky: _Тегдер

en: Photo Manager
ky: Фотография менеджери

en: Photo Viewer
ky: Фотосүрөт көрсөткүчү

en: _Reset
ky: _Түшүрүү

en: Square
ky: Чарчы

en: Screen
ky: Экран

en: _Quit
ky: _Чыгуу

en: _About
ky: Программа _жөнүндө

en: Fulls_creen
ky: _Толук экран

en: _Contents
ky: _Мазмун

en: Width or height
ky: Туурасы же бийиктиги

en: Width
ky: Туурасы

en: Height
ky: Бийиктик

en: Events
ky: Окуялар

en: Pictures
ky: Сүрөттөр

en: Exporting
ky: Экспорттоо

en: _Skip
ky: _Өткөрүү

en: _Replace
ky: _Алмаштыруу

en: Replace _All
ky: _Баарын алмаштыруу

en: Export
ky: Экспорттоо

en: Photos
ky: Фотографиялар

en: Everyone
ky: Баары

en: Creating album...
ky: Альбом жаратуу...
