shotwell-0.15 - en to lt translation catalogue (1205 entries)

en: OAuth Access Phase Token
lt: OAuth prieigos fazės leksema

en: The authorization token for the currently logged in Tumblr user, if any
lt: Autorizacijos leksema šiuo metu prisijungusiam Tumblr naudotojui, jei yra

en: OAuth Access Phase Token Secret
lt: OAuth prieigos fazės leksemos paslaptis

en: The cryptographic secret used to sign requests against the authorization token for the currently logged in Tumblr user, if any
lt: Kriptografinė paslaptis, naudojama prisijungimo užklausoms su autorizacijos leksema šiuo metu prisijungusiam Tumblr naudotojui, jei yra

en: username
lt: naudotojo vardas

en: The user name of the currently logged in Flickr user, if any
lt: Šiuo metu prisijungusio Flickr naudotojo vardas, jei yra

en: default size
lt: numatytasis dydis

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Tumblr
lt: Skaitmeninis kodas, nurodantis numatytąjį į Tumblr įkeliamų nuotraukų dydį

en: default blog
lt: numatytasis tinklaraštis

en: The name of the default blog of the user, if any
lt: Naudotojo numatytojo tinklaraščio pavadinimas, jei yra

en: display basic properties
lt: rodyti pagrindines savybes

en: True if the basic properties pane is to be displayed, false otherwise
lt: Teigiama, jei pagrindinių savybių skydelis turi būti rodomas

en: display extended properties
lt: rodyti papildomas savybes

en: True if the extended properties window is to be displayed, false otherwise
lt: Teigiama, jei papildomų savybių langas turi būti rodomas

en: display sidebar
lt: rodyti šoninę juostą

en: True if the sidebar is to be displayed, false otherwise
lt: Teigiama, jei šoninė juosta turi būti rodoma

en: display toolbar
lt: rodyti įrankinę

en: True if the bottom toolbar is to be displayed, false otherwise
lt: Teigiama, jei apatinė įrankinė turi būti rodoma

en: display map widget
lt: rodyti žemėlapio valdiklį

en: True if the map widget is to be displayed, false otherwise
lt: Teigiama, jei žemėlapio valdiklis turi būti rodomas

en: display search bar
lt: rodyti paieškos juostą

en: True if the Search/Filter Toolbar is to be displayed, false otherwise
lt: Teigiama, jei paieškos ir filtravimo įrankinė turi būti rodoma

en: display photo titles
lt: rodyti nuotraukų pavadinimus

en: True if photo titles are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise
lt: Teigiama, jei nuotraukų pavadinimai turi būti rodomi po miniatiūromis kolekcijų rodiniuose

en: display photo comments
lt: rodyti nuotraukų komentarus

en: True if photo comments are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise
lt: Teigiama, jei nuotraukų komentarai turi būti rodomi po miniatiūromis kolekcijų rodiniuose

en: display event comments
lt: rodyti įvykių komentarus

en: True if event comments are to be displayed beneath thumbnails in event views, false otherwise
lt: Teigiama, jei įvykių komentarai turi būti rodomi po miniatiūromis kolekcijų rodiniuose

en: display photo tags
lt: rodyti nuotraukų žymas

en: True if photo tags are to be listed beneath thumbnails in collection views, false otherwise
lt: Teigiama, jei nuotraukų žymos turi būti rodomos po miniatiūromis kolekcijų rodiniuose

en: display photo ratings
lt: rodyti nuotraukų įvertinimus

en: True if a photo’s rating should be displayed as overlaid trinket, false otherwise
lt: Teigiama, jei nuotraukų įvertinimai turi būti rodomi kaip ornamentai

en: rating filter level
lt: reitingo filtravimo lygis

en: Determines how to filter photos based on their ratings. 1: Rejected or better, 2: Unrated or better, 3: One or better, 4: Two or better, 5: Three or better, 6: Four or better, 7: Five or better
lt: Nurodo, kaip filtruoti nuotraukas pagal reitingus. 1: atmestos arba geriau, 2: be reitingo arba geriau, 3: vienas arba geriau, 4: du arba geriau, 5: trys arba geriau, 6: keturi arba geriau, 7: penki arba geriau

en: sort events ascending
lt: rikiuoti įvykius didėjimo tvarka

en: True if events should be sorted ascending, false if descending
lt: Teigiama, jei įvykiai turi būti rikiuojami didėjimo tvarka, neigiama, jei mažėjančia

en: sort library photos ascending
lt: rikiuoti biblioteką didėjimo tvarka

en: True if library photos should be sorted ascending, false if descending
lt: Teigiama, jei bibliotekos nuotraukos turi būti rikiuojamos didėjimo tvarka, neigiama, jei mažėjančia

en: sort library photos criteria
lt: bibliotekos nuotraukų rikiavimo kriterijus

en: A numeric code that specifies the sort criteria for photos in library views
lt: Skaitinis kodas, nurodantis rikiavimo kriterijų nuotraukoms bibliotekos rodiniuose

en: sort event photos ascending
lt: rikiuoti įvykių nuotraukas didėjimo tvarka

en: True if event photos should be sorted ascending, false if descending
lt: Teigiama, jei įvykio nuotraukos turi būti rikiuojamos didėjimo tvarka, neigiama, jei mažėjančia

en: sort event photos criteria
lt: įvykių nuotraukų rikiavimo kriterijus

en: Specifies the sort criteria for event photos
lt: Nurodo rikiavimo kriterijų įvykio nuotraukoms

en: use 24 hour time
lt: naudoti 24 valandų laiką

en: True if should display times with a 24 hour clock, false if times should use AM/PM notation
lt: Teigiama, jei reikia rodyti laiką naudojant 24 valandų laikrodį, neigiama AM/PM notacijai

en: keep relative time between photos
lt: išlaikyti santykinį laiką tarp nuotraukų

en: True if when adjusting time/date of photos, relative time should be maintained. False if all photos should be set to the same time
lt: Teigiama, jei tikslinant nuotraukų datą ir laiką reliatyvus laikas turi būti išlaikytas. Neigiama, jei visoms nuotraukoms nustatomas tas pats laikas

en: modify original photo files
lt: keisti originalius nuotraukų failus

en: True if when adjusting time/date of photos, the original files should be modified as well. False if changes are made only in the database
lt: Teigiama, jei tikslinant nuotraukų datą ir laiką originalūs failai taip pat keičiami. Neigiama, jei pakeitimai daromi tik duomenų bazėje

en: show welcome dialog on startup
lt: paleidžiant rodyti pasisveikinimo dialogą

en: True if, when on startup, a welcome dialog should be shown. False if it should not be shown
lt: Teigiama, jei paleidžiant turi būti parodomas pasisveikinimo dialogas. Neigiama, jei jo nereikia rodyti

en: sidebar position
lt: šoninės juostos padėtis

en: The width, in pixels, of the sidebar
lt: Šoninės juostos plotis pikseliais

en: photo thumbnail scale
lt: nuotraukų miniatiūrų mastelis

en: The scale of photo thumbnails, ranging from 72 to 360
lt: Nuotraukų miniatiūrų mastelis nuo 72 iki 360

en: pin toolbar state
lt: prisegti įrankinės būseną

en: Pin toolbar in fullscreen, or not
lt: Prisegti įrankinę viso ekrano veiksenoje arba ne

en: prefer GTK+’s dark theme
lt: pageidauti GTK+ tamsios temos

en: Whether to use the dark theme of GTK+ for Shotwell or not
lt: Ar Shotwell turi naudoti GTK+ tamsią temą

en: background for transparent images
lt: fonas permatomiems paveikslėliams

en: The background to use for transparent images
lt: Permatomiems paveikslėliams naudojamas fonas

en: color for solid transparency background
lt: spalva vientisam permatomam fonui

en: Color to use if background for transparent images is set to solid color
lt: Naudotina spalva, jei fonas permatomiems paveikslėliams nustatytas į gryną spalvą

en: Selection state of “hide photos” option
lt: Žymėjimo būsena parametrui „slėpti nuotraukas“

en: Last used selection state of the “hide photos already imported” option in the import page
lt: Paskutinis naudotas žymėjimas parametrui „slėpti jau importuotas nuotraukas“ importavimo pulapyje

en: duration
lt: trukmė

en: The time (in seconds) to show each photo in the slideshow
lt: Delsa (sekundėmis) tarp nuotraukų skaidrių rodinyje

en: transition duration
lt: perėjimo delsa

en: The time (in seconds) that a transition runs between photos in a slideshow
lt: Laikas (sekundėmis), kiek trunka perėjimai tarp nuotraukų skaidrių rodinyje

en: transition effect id
lt: perėjimo efekto id

en: The time (in seconds) to show each transition between photos in a slideshow
lt: Laikas (sekundėmis), kiek trunka perėjimai tarp nuotraukų skaidrių rodinyje

en: Show title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Whether to show the title of a photo during the slideshow
lt: Ar rodyti nuotraukos pavadinimą skaidrių demonstracijoje

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Whether to shuffle the order of photos during the slideshow
lt: Ar sumaišyti nuotraukas skaidrių demonstracijoje

en: maximize library window
lt: išdidinti bibliotekos langą

en: True if library application is maximized, false otherwise
lt: Teigiama, jei bibliotekos programa yra išdidinta

en: width of library window
lt: bibliotekos lango plotis

en: The last recorded width of the library application window
lt: Paskutinis įrašytas bibliotekos programos lango plotis

en: height of library window
lt: bibliotekos lango aukštis

en: The last recorded height of the library application window
lt: Paskutinis įrašytas bibliotekos programos lango aukštis

en: maximize direct-edit window
lt: išdidinti tiesioginio redagavimo langą

en: True if direct-edit application is maximized, false otherwise
lt: Teigiama, jei tiesioginio redagavimo programa yra išdindinta

en: width of direct-edit window
lt: tiesioginio redagavimo lango plotis

en: The last recorded width of the direct-edit application window
lt: Paskutinis įrašytas tiesioginio redagavimo lango plotis

en: height of direct-edit window
lt: tiesioginio redagavimo lango aukštis

en: The last recorded height of the direct-edit application window
lt: Paskutinis įrašytas tiesioginio redagavimo lango aukštis

en: sidebar divider position
lt: šoninės juostos skirtuko padėtis

en: The last recorded position of the divider between the sidebar and view in library application window
lt: Paskutinė įrašyta šoninės juostos ir rodinio skirtuko padėtis bibliotekos programos lange

en: import directory
lt: importo katalogas

en: Directory in which imported photo files are placed
lt: Katalogas, kuriama saugomi importuojami nuotraukų failai

en: watch library directory for new files
lt: stebėti naujus failus bibliotekos aplanke

en: If true, files added to the library directory are automatically imported
lt: Jei teigiama, nauji į bibliotekos aplanką pridedami failai yra automatiškai importuojami

en: write metadata to master files
lt: įrašyti meta duomenis į pagrindinius failus

en: If true, changes to metadata (tags, titles, etc.) are written to the master photo file
lt: Jei teigiama, meta duomenų pakeitimai (žymos, pavadinimai ir t. t.) yra įrašomi į pagrindinį nuotraukos failą

en: use lowercase filenames
lt: naudoti mažųjų raidžių failų pavadinimus

en: If true, Shotwell will convert all filenames to lowercase when importing photo files
lt: Jei teigiama, Shotwell importuojant nuotraukų failus pakeis visus pavadinimus į mažąsias raides

en: directory pattern
lt: aplankų šablonas

en: A string encoding a naming pattern that will be used to name photo directories on import
lt: Simbolių eilutė, koduojanti pavadinimo šabloną, naudojamą nuotraukų aplankų pavadinimams importuojant

en: directory pattern custom
lt: pasirinktinis aplankų šablonas

en: A string encoding a custom naming pattern that will be used to name photo directories on import
lt: Simbolių eilutė, koduojanti pasirinktinį pavadinimo šabloną, naudojamą nuotraukų aplankų pavadinimams importuojant

en: RAW developer default
lt: RAW kūrėjo numatytieji

en: Default option for which RAW developer Shotwell will use
lt: Numatytasis parametras, kurį RAW kūrėją Shotwell naudos

en: Most-recently-used crop aspect ratio menu choice
lt: Paskutinis naudotas apkirpimo proporcijos meniu pasirinkimas

en: A numeric code representing the last crop menu choice the user made
lt: Skaitinis kodas, nusakantis paskutinį naudotojo padarytą apkirpimo meniu pasirinkimą

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio’s numerator
lt: Paskutinis naudotas pasirinktinio apkirpimo proporcijos numeratorius

en: A nonzero, positive integer representing the width part of the last custom crop ratio the user entered
lt: Nenulinis teigiamas sveikas skaičius, nusakantis paskutinio naudotojo įvesto apkirpimo mastelio pločio dalį

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio’s denominator
lt: Paskutinis naudotas pasirinktinio apkirpimo proporcijos denominatorius

en: A nonzero, positive integer representing the height part of the last custom crop ratio the user entered
lt: Nenulinis teigiamas sveikas skaičius, nusakantis paskutinio naudotojo įvesto apkirpimo mastelio aukščio dalį

en: external photo editor
lt: išorinis nuotraukų redaktorius

en: External application used to edit photos
lt: Išorinė programa nuotraukų redagavimui

en: external raw editor
lt: išorinė RAW rengyklė

en: External application used to edit RAW photos
lt: Išorinė programa RAW nuotraukų redagavimui

en: Setting in export dialog: how to trim images
lt: Nuostata eksporto dialoge: kaip apkirpti paveikslėlius

en: export metadata
lt: eksportuoti metaduomenis

en: Setting in export dialog: option to export metadata
lt: Nuostata eksporto dialoge: parametras metaduomenų eksportavimui

en: format setting, special value
lt: formato nuostata, speciali vertė

en: Setting in export dialog: format setting, special value
lt: Nuostata eksporto dialoge: formato nuostata, speciali vertė

en: format setting, type value
lt: formato nuostata, tipo vertė

en: Setting in export dialog: format setting, type value
lt: Nuostata eksporto dialoge: formato nuostata, tipo vertė

en: JPEG quality option
lt: JPEG kokybės parametras

en: Setting in export dialog: jpeg quality option
lt: Nuostata eksporto dialoge: JPEG kokybės parametras

en: maximal size of image
lt: didžiausias paveikslėlio dydis

en: Setting in export dialog: maximal size of image
lt: Nuostata eksporto dialoge: didžiausias paveikslėlio dydis

en: last used publishing service
lt: paskutinė naudota viešinimo tarnyba

en: A numeric code representing the last service to which photos were published
lt: Skaitinis kodas, nusakantis paskutinę tarnybą, kurioje buvo paskelbtos nuotraukos

en: default publishing service
lt: numatytoji viešinimo tarnyba

en: The authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
lt: Autorizacijos leksema šiuo metu prisijungusiam Flickr naudotojui, jei yra

en: The cryptographic secret used to sign requests against the authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
lt: Kriptografinė paslaptis, naudojama prisijungimo užklausoms su autorizacijos leksema šiuo metu prisijungusiam Flickr naudotojui, jei yra

en: default size code
lt: numatytojo dydžio kodas

en: A numeric code representing the default size for photos published to Flickr
lt: Skaitinis kodas, nusakantis numatytąjį nuotraukų dydį skelbiant Flickr

en: default visibility
lt: numatytasis matomumas

en: A numeric code representing the default visibility for photos published to Flickr
lt: Skaitinis kodas, nusakantis numatytąjį nuotraukų matomumą skelbiant Flickr

en: remove sensitive info from uploads
lt: pašalinti jautrią informaciją iš įkėlimų

en: Whether images being uploaded to Flickr should have their metadata removed first
lt: Ar prieš įkeliant paveikslėlius į Flickr pašalinti jų metaduomenis

en: refresh token
lt: atnaujinimo leksema

en: The OAuth token used to refresh the Google Photos session for the currently logged in user, if any
lt: OAuth leksema, naudojama Google Photos seansui atnaujinti šiuo metu prisijungusiam naudotojui, jei yra

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Google Photos Albums
lt: Skaitinis kodas, nusakantis numatytąjį nuotraukų dydį įkeliant į Google Photos albumus

en: last album
lt: paskutinis albumas

en: The name of the last album the user published photos to, if any
lt: Paskutinio albumo, kuriame paskelbtos nuotraukos, pavadinimas

en: Whether images being uploaded to Google Photos should have their metadata removed first
lt: Ar prieš įkeliant paveikslėlius į Google Photos pašalinti jų metaduomenis

en: URL of the Piwigo server
lt: Piwigo serverio URL

en: Piwigo username, if logged in
lt: Piwigo naudotojo vardas, jei prisijungta

en: password
lt: slaptažodis

en: Piwigo password, if logged in
lt: Piwigo slaptažodis, jei prisijungta

en: remember password
lt: atsiminti slaptažodį

en: If true, remember the Piwigo password
lt: Jei teigiama, atsiminti Piwigo slaptažodį

en: last category
lt: paskutinė kategorija

en: The last selected Piwigo category
lt: Paskutinė pasirinkta Piwigo kategorija

en: last permission level
lt: paskutinis leidimų lygis

en: The last chosen Piwigo permission level
lt: Paskutinis pasirinktas Piwigo leidimų lygis

en: last photo size
lt: paskutinės nuotraukos dydis

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Piwigo
lt: Skaitinis kodas, nusakantis paskutinį nuotraukos dydžio parametrą viešinant Piwigo

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their metadata removed first
lt: Ar prieš įkeliant paveikslėlius į Piwigo pašalinti jų metaduomenis

en: if title is set and comment unset, use title as comment for uploads to Piwigo
lt: jei pavadinimas nustatytas, o komentaras nenustatytas, naudoti pavadinimą kaip komentarą įkėlimams į Piwigo

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their comment set from the title if title is set and comment unset
lt: Ar į Piwigo įkeliamiems paveikslėliams nustatyti komentarą į pavadinimą, jei komentaro nėra

en: do not upload tags when uploading to Piwigo
lt: neįkelti žymų įkeliant į Piwigo

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their tags removed on upload, such that these tags will not appear on the remote Piwigo server
lt: Ar prieš įkeliant paveikslėlius į Piwigo pašalinti žymas, kad jų nebūtų Piwigo serveryje

en: do not upload ratings when uploading to Piwigo
lt: neįkelti reigintų įkeliant į Piwigo

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their ratings uploaded, such that these ratings will not appear on the remote Piwigo server
lt: Ar įkeliant paveikslėlius į Piwigo reitingų turi būti nepaisoma, kad jų nebūtų Piwigo serveryje

en: Gallery3 username
lt: Gallery3 naudotojo vardas

en: API key
lt: API raktas

en: Gallery3 API key
lt: Gallery3 API raktas

en: Gallery3 site URL
lt: Gallery3 tinklalapio URL

en: Whether images being uploaded to Gallery3 should have their metadata removed first
lt: Ar prieš įkeliant paveikslėlius į Gallery3 pašalinti jų metaduomenis

en: scaling constraint of uploaded picture
lt: ištempimo ribojimas įkeliamam paveikslėliui

en: The scaling constraint ID of the picture to be uploaded
lt: Ištempimo ribojimo ID  įkeliamam paveikslėliui

en: pixels of the major axis uploaded picture
lt: pikseliai pagrindinėje įkeliamo paveikslėlio ašyje

en: The pixels of the major axis of the picture to be uploaded; used only if scaling-constraint-id is an appropriate value
lt: Pikseliai pagrindinėje įkeliamo paveikslėlio ašyje; naudojama tik jei scaling-constraint-id yra atitinkamos vertės

en: The OAuth token used to refresh the YouTube session for the currently logged in user, if any
lt: OAuth leksema, naudojama YouTube seansui atnaujinti šiuo metu prisijungusiam naudotojui, jei yra

en: last used import service
lt: paskutinė naudota importo tarnyba

en: A numeric code representing the last service from which photos were imported
lt: Skaitinis kodas, nusakanti paskutinę tarnybą, iš kurios buvo importuotos nuotraukos

en: content layout mode
lt: turinio išdėstymo veiksena

en: A numeric code that describes how photos are laid out on the page during printing
lt: Skaitinis kodas, aprašantis, kaip išdėstyti nuotraukas spausdinant

en: content ppi
lt: turinio ppi

en: The number of pixels per inch (ppi) sent to the printer during printing
lt: Pikselių colyje skaičius, siunčiama į spausdintuvą spausdinant

en: content width
lt: turinio plotis

en: The width of the printed emulsion on the page when printing
lt: Spausdinamos emulsijos plotis puslapyje

en: content height
lt: turinio aukštis

en: The height of the printed emulsion on the page when printing
lt: Spausdinamos emulsijos aukštis puslapyje

en: content units
lt: turinio vienetai

en: A numeric code representing unit of measure (inches or centimeters) used when printing
lt: Skaitinis kodas, nusakantis naudojamus matavimo vienetus (colius arba centimetrus) spausdinant

en: images per page code
lt: paveikslėlių puslapyje

en: A numeric code representing the currently selected images per page mode used when printing
lt: Skaitinis kodas, nusakanti šiuo metu pasirinktą paveikslėlių puslapyje tipą spausdinant

en: size selection
lt: dydžio žymėjimas

en: The index of the current print size in a pre-defined list of standard sizes
lt: Dabartinio spausdinimo dydžio indeksas standartinių dydžių sąraše

en: match aspect ratio
lt: išlaikyti proporcijas

en: Determines whether custom print sizes must match the aspect ratio of the original photo
lt: Nusako, ar pasirinktiniai spausdinimo dydžiai turi išlaikyti originalios nuotraukos proporcijas

en: print titles
lt: spausdinti pavadinimus

en: True if the title of a photo should be printed when the photo is printed, false otherwise
lt: Teigiama, jei nuotraukos pavadinimas turi būti spausdinamas spausdinant nuotrauką

en: titles font
lt: pavadinimų šriftas

en: The name of the font to use for photo titles when they are printed
lt: Naudotino šrifto pavadinimas spausdinant nuotraukų pavadinimus

en: enable flickr publishing plugin
lt: įjungti flickr skelbimo įskiepį

en: True if the Flickr publishing plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei skelbimo Flickr įskiepis yra įjungtas

en: enable Google Photos publishing plugin
lt: įjungti Google Photos skelbimo įskiepį

en: True if the Google Photos publishing plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei skelbimo Google Photos įskiepis yra įjungtas

en: enable youtube publishing plugin
lt: įjungti youtube skelbimo įskiepį

en: True if the YouTube publishing plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei skelbimo YouTube įskiepis yra įjungtas

en: enable piwigo publishing plugin
lt: įjungti piwigo skelbimo įskiepį

en: True if the Piwigo publishing plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei skelbimo Piwigo įskiepis yra įjungtas

en: enable tumblr publishing plugin
lt: įjungti tumblr skelbimo įskiepį

en: True if the Tumblr publishing plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei skelbimo Tumblr įskiepis yra įjungtas

en: enable gallery3 publishing plugin
lt: įjungti gallery3 skelbimo įskiepį

en: True if the Gallery3 publishing plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei skelbimo Gallery3 įskiepis yra įjungtas

en: enable slideshow crumble transition
lt: įjungti skaidrių demonstracijos drebėjimo perėjimą

en: True if the Crumble slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei įjungtas skaidrių demonstracijos drebėjimo perėjimas

en: enable slideshow fade transition
lt: įjungti skaidrių demonstracijos išnykimo perėjimą

en: True if the Fade slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei įjungtas skaidrių demonstracijos išnykimo perėjimas

en: enable slideshow slide transition
lt: įjungti skaidrių demonstracijos slinkimo perėjimą

en: True if the Slide slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei įjungtas skaidrių demonstracijos slinkimo perėjimas

en: enable slideshow clock transition
lt: įjungti skaidrių demonstracijos laikrodžio perėjimą

en: True if the Clock slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei įjungtas skaidrių demonstracijos laikrodžio perėjimas

en: enable slideshow circle transition
lt: įjungti skaidrių demonstracijos skritulio perėjimą

en: True if the Circle slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei įjungtas skaidrių demonstracijos skritulio perėjimas

en: enable slideshow circles transition
lt: įjungti skaidrių demonstracijos skritulių perėjimą

en: True if the Circles slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei įjungtas skaidrių demonstracijos skritulių perėjimas

en: enable slideshow blinds transition
lt: įjungti skaidrių demonstracijos žaliuzių perėjimą

en: True if the Blinds slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei įjungtas skaidrių demonstracijos žaliuzių perėjimas

en: enable slideshow squares transition
lt: įjungti skaidrių demonstracijos kvadratų perėjimą

en: True if the Squares slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei įjungtas skaidrių demonstracijos kvadratų perėjimas

en: enable slideshow stripes transition
lt: įjungti skaidrių demonstracijos juostelių perėjimą

en: True if the Stripes slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei įjungtas skaidrių demonstracijos juostų perėjimas

en: enable slideshow chess transition
lt: įjungti skaidrių demonstracijos šachmatinį perėjimą

en: True if the Chess-Board slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lt: Teigiama, jei įjungtas skaidrių demonstracijos šachmatų perėjimas

en: Digital photo organizer
lt: Skaitmeninių nuotraukų tvarkyklė

en: Shotwell is an easy-to-use, fast photo organizer designed for the GNOME desktop. It allows you to import photos from your camera or disk, organize them by date and subject matter, even ratings. It also offers basic photo editing, like crop, red-eye correction, color adjustments, and straighten. Shotwell’s non-destructive photo editor does not alter your master photos, making it easy to experiment and correct errors.
lt: Shotwell yra paprasta, greita nuotraukų tvarkyklė, sukurta GNOME darbalaukio aplinkai. Ji leidžia importuoti nuotraukas iš jūsų fotoaparato arba disko, tvarkyti jas pagal datą, įvykį ir reitingus. Ji taip pat leidžia paprastą nuotraukų redagavimą, pavyzdžiui apkirpti, koreguoti raudonas akis, derinti spalvas ir iš tiesinti. Shotwell nenaikinantis nuotraukų redaktorius nepakeičia pagrindinių nuotraukų, todėl lengva eksperimentuoti ir ištaisyti klaidas.

en: When ready, Shotwell can upload your photos to various web services, such as Flickr, Google Photos, and more.
lt: Kai pasirengusi, Shotwell gali įkelti jūsų nuotraukas į įvairias internetines tarnybas, tokias kaip Flickr, Google Photos ir daug kitų.

en: Shotwell supports JPEG, PNG, TIFF, and a variety of RAW file formats.
lt: Shotwell palaiko JPEG, PNG, TIFF ir įvairius RAW failų formatus.

en: The Shotwell developers
lt: Shotwell kūrėjai

en: Photo Manager
lt: Nuotraukų tvarkytuvė

en: Organize your photos
lt: Tvarkykite savo nuotraukas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: album;camera;cameras;crop;edit;enhance;export;gallery;image;images;import;organize;photo;photographs;photos;picture;pictures;photography;print;publish;rotate;share;tags;video;flickr;picasa;youtube;piwigo;
lt: albumas;fotoaparatas;kamera;apkirpti;redaguoti;pagerinti;eksportuoti;galerija;paveikslėlis;importuoti;tvarkyti;nuotrauka;fotografija;paveikslėlis;spausdinti;skelbti;viešinti;sukti;žymos;vaizdo įrašai;flickr;picasa;youtube;piwigo;

en: Manage Different Profiles In Shotwell
lt: Tvarkykite skirtingus Shotwell profilius

en: Shotwell Viewer
lt: Shotwell žiūryklė

en: Photo Viewer
lt: Paveikslėlių peržiūra

en: _Enhance
lt: Pa_gerinti

en: Re_vert to Original
lt: A_tstatyti originalią

en: Add _Tags…
lt: Pridė_ti žymų…

en: Modif_y Tags…
lt: Keisti ž_ymas…

en: Toggle _Flag
lt: Per_jungti žymą

en: _Set Rating
lt: Į_vertinti

en: _Unrated
lt: _Neįvertinta

en: _Rejected
lt: _Atmesta

en: _Increase
lt: _Padidinti

en: _Decrease
lt: _Sumažinti

en: _Developer
lt: _Kūrėjas

en: Camera
lt: Fotoaparatas

en: Edit _Title…
lt: _Taisyti pavadinimą…

en: Edit _Comment…
lt: Keisti _komentarą…

en: Open With E_xternal Editor
lt: Atverti išoriniu _redaktoriumi

en: Open With RA_W Editor
lt: Atverti RA_W rengyklėje

en: View Eve_nt for Photo
lt: Rodyti šios nuotraukos į_vykį

en: Show in File Mana_ger
lt: Rodyti failų _tvarkytuvėje

en: Send _To…
lt: _Kam siųsti…

en: _Move to Trash
lt: _Perkelti į šiukšlinę

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
lt: Pasukti nuotraukas dešinėn (kairėn pasuksite spausdami Ctrl klavišą)

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Automatically improve the photo’s appearance
lt: Automatiškai pagerinti nuotraukos vaizdą

en: Enhance
lt: Pagerinti

en: Publish to various websites
lt: Skelbti įvairiose svetainėse

en: Publish
lt: Skelbti

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
lt: Rasti paveikslėlį rašant tekstą, kuris yra jo pavadinime ar žymose

en: Find
lt: Ieškoti

en: _File
lt: _Failas

note: Check if we can write the target format TODO: Check if we can actually write to the file
en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Save _As…
lt: Įrašyti k_aip…

en: _Quit
lt: Iš_eiti

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Undo
lt: _Atšaukti

en: _Redo
lt: Paka_rtoti

en: _View
lt: _Rodymas

en: Fulls_creen
lt: _Visame ekrane

en: Zoom _In
lt: _Didinti

en: Zoom _Out
lt: _Mažinti

en: Fit to _Page
lt: Sutalpinti _puslapyje

en: Zoom _100%
lt: _Tikrasis mastelis

en: Zoom _200%
lt: _Dvigubas dydis

en: _Photo
lt: _Nuotrauka

en: _Previous Photo
lt: _Ankstesnė nuotrauka

en: _Next Photo
lt: _Kita nuotrauka

en: Rotate _Right
lt: Pasukti _dešinėn

en: Rotate _Left
lt: Pasukti _kairėn

en: Flip Hori_zontally
lt: Apsukti hori_zontaliai

en: Flip Verti_cally
lt: Apsukti verti_kaliai

en: T_ools
lt: Į_rankiai

en: _Crop
lt: _Apkirpti

en: _Straighten
lt: Iš_tiesinti

en: _Red-eye
lt: _Raudonų akių efektas

en: _Adjust
lt: _Koreguoti

en: _Adjust Date and Time…
lt: T_aisyti datą ir laiką…

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Frequently Asked Questions
lt: _Dažniausiai užduodami klausimai

en: _Report a Problem…
lt: P_ranešti apie problemą…

en: _About
lt: _Apie

en: _Import From Folder…
lt: _Importuoti iš aplanko…

en: Import From _Application…
lt: Importuoti iš progr_amos…

en: Empty T_rash
lt: Išvalyti ši_ukšlinę

en: _Find
lt: _Rasti

en: Ne_w Saved Search…
lt: _Nauja įrašyta paieška…

en: Select _All
lt: P_asirinkti visas

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: _Basic Information
lt: _Pagrindinė informacija

en: E_xtended Information
lt: _Papildoma informacija

en: _Search Bar
lt: _Paieškos juosta

en: S_idebar
lt: Šoninį _juosta

en: T_oolbar
lt: Į_rankinė

en: _Comments
lt: _Komentarai

en: Sort _Events
lt: Rikiuoti į_vykius

en: _Ascending
lt: _Didėjančiai

en: D_escending
lt: _Mažėjančiai

en: Even_ts
lt: Į_vykiai

en: _Merge Events
lt: _Sujungti įvykius

en: Re_name Event…
lt: Per_vadinti įvykį…

en: _Export…
lt: _Eksportuoti…

en: R_emove From Library
lt: _Pašalinti iš bibliotekos

en: _Titles
lt: _Antraštės

en: Ta_gs
lt: _Gairės

en: _Ratings
lt: Įve_rtinimai

en: _Filter Photos
lt: _Filtruoti nuotraukas

en: _All Photos
lt: _Visos nuotraukos

en: All + _Rejected
lt: Visos + _atmestos

en: Rejected _Only
lt: Tik _atmestos

en: Sort _Photos
lt: Rikiuoti _nuotraukas

en: By _Title
lt: Pagal _antraštę

en: By _Filename
lt: Pagal _failo pavadinimą

en: By Exposure _Date
lt: Pagal ekspozicijos _datą

en: By _Rating
lt: Pagal į_vertinimą

en: _Descending
lt: _Mažėjančiai

en: _Photos
lt: _Nuotraukos

en: Make _Key Photo for Event
lt: Padaryti _pagrindine įvykio nuotrauka

en: _New Event
lt: _Naujas įvykis

en: Edit Event _Comment…
lt: Keisit įvykio _komentarą…

en: Faces
lt: Veidai

en: Rename…
lt: Pervadinti…

en: Delete
lt: Ištrinti

en: _Stop Import
lt: _Sustabdyti importavimą

en: Import _Selected
lt: Importuoti _pasirinktas

en: Import _All
lt: Importuoti _viską

en: _Log in
lt: _Prisijungti

en: _Cancel
lt: _Atšaukti

en: _OK
lt: _Gerai

en: Remove the selected photos from the library
lt: Pašalinti pasirinktas nuotraukas iš bibliotekos

en: _Add Tags…
lt: Pri_dėti žymų…

en: Send T_o…
lt: Siųsti…

en: S_lideshow
lt: S_kaidrių rodymas

en: _Copy Color Adjustments
lt: _Kopijuoti spalvų korekcijas

en: _Paste Color Adjustments
lt: Į_dėti spalvų korekcijas

en: Library Location
lt: Bibliotekos vieta

en: _Import photos to:
lt: _Importuoti nuotraukas į:

en: _Watch library directory for new files
lt: _Tikrinti (ieškoti) naujų failų bibliotekos aplanke

en: Importing
lt: Importavimas

en: _Directory structure:
lt: _Aplankų struktūra:

en: Example:
lt: Pavyzdys:

en: R_ename imported files to lowercase
lt: P_ervadinti importuotus failus mažosiomis raidėmis

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
lt: Įrašyti žymas, gaires, antraštes, komentarus ir kitą informaciją į nuotraukų failus

en: RAW Developer
lt: RAW kūrėjas

en: De_fault:
lt: _Numatyta:

en: _Pattern:
lt: Ša_blonas:

en: Checkered
lt: Šachmatinis

en: Solid color
lt: Vienspalvis

en: None
lt: Nėra

en: When viewing images that are transparent, they will be drawn against this background.
lt: Rodant permatomus paveikslėlius jie bus piešiami naudojant šį foną.

en: Transparent Background:
lt: Permatomas fonas:

en: Use dark theme
lt: Naudoti tamsią temą

en: Display
lt: Rodymas

en: Library
lt: Biblioteka

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: External Editors
lt: Išoriniai redagavimo įrankiai

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Shotwell Preferences
lt: Shotwell nustatymai

en: <b>Printed Image Size</b>
lt: <b>Atspausdinto paveikslėlio dydis</b>

en: Use a _standard size:
lt: Naudoti _standartinį dydį:

en: Use a c_ustom size:
lt: Naudoti _pasirinktinį dydį:

note: Abbrevation for "inch"
en: in.
lt: col.

en: _Match photo aspect ratio
lt: _Išlaikyti nuotraukos proporcijas

en: _Autosize:
lt: _Automatinis dydis:

en: <b>Titles</b>
lt: <b>Pavadinimai</b>

en: Print image _title
lt: Atspausdinti paveikslėlio _pavadinimą

en: <b>Pixel Resolution</b>
lt: <b>Pikselių raiška</b>

en: _Output photo at:
lt: _Išvesti nuotrauką:

en: pixels per inch
lt: pikselių colyje

en: Search
lt: Ieškoti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: OK
lt: Gerai

en: _Name of search:
lt: Pa_vadinimo paieška:

en: _Match
lt: _Atitinka

en: any
lt: bet kuri

en: all
lt: visos

en: none
lt: jokios

en: of the following:
lt: vieną iš:

en: Re_name…
lt: Per_vadinti…

en: _Edit…
lt: K_eisti…

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: Set as Desktop Background
lt: Nustatyti kaip darbalaukio foną

en: Use for Desktop
lt: Naudoti darbalaukiui

en: Use for Lock Screen
lt: Naudoti užrakinimo ekranui

en: Set as Desktop Slideshow
lt: Nustatyti kaip darbalaukio fonų demonstraciją

en: Generate desktop background slideshow
lt: Generuoti darbalaukio fonų demonstraciją

en: Show each photo for
lt: Rodyti kiekvieną nuotrauką

en: period of time
lt: laiko tarpą

en: How long each photo is shown on the desktop background
lt: Kiek ilgai kiekviena nuotrauka yra rodoma darbalaukio fone

en: New _Tag…
lt: Nauja _žyma…

en: Settings
lt: Nustatymai

en: _Duration:
lt: _Trukmė:

en: The time (in seconds) to show each photo
lt: Laikas (sekundėmis) kiekvienai nuotraukai

en: _Transition effect:
lt: Kei_timo efektas:

en: Transition d_uration:
lt: Perėjimo d_elsa:

en: The time (in seconds) to show each transition between photos
lt: Laikas (sekundėmis), kiek trunka perėjimai tarp nuotraukų

en: Show t_itle
lt: Rodyti _pavadinimą

en: seconds
lt: sekundės

en: _New
lt: _Nauja

en: _Rename…
lt: Pe_rvadinti…

en: label
lt: etiketė

en: _Restore
lt: _Grąžinti

en: Remove the selected photos from the trash
lt: Ištrinti pasirinktas nuotraukas iš šiukšlinės

en: Move the selected photos back into the library
lt: Perkelti pasirinktas nuotraukas atgal į biblioteką

en: Delete all photos in the trash
lt: Ištrinti visas šiukšlinėje esančias nuotraukas

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Log in to log into Flickr in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
lt: Šiuo metu nesate prisijungę prie Flickr.
    
    Spauskite „Prisijungti“, kad prisijungtumėte prie Flickr naudodami naršyklę. Jūs turėsite suteikti leidimą Shotwell Connect jungtis prie Jūsų Flickr paskyros.

en: Preparing for login…
lt: Ruošiamasi prisijungti…

en: Verifying authorization…
lt: Tikrinama autorizacija…

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
    
    Shotwell uses the YouTube API services <a href="https://developers.google.com/youtube">https://developers.google.com/youtube</a> for accessing your YouTube channel and upload the videos. By using Shotwell to access YouTube, you agree to be bound to the YouTube Terms of Service as available at <a href="https://www.youtube.com/t/terms">https://www.youtube.com/t/terms</a>
    
    Shotwell's privacy policy regarding the use of data related to your Google account in general and YouTube in particular can be found in our <a href="help:shotwell/privacy-policy">online services privacy policy</a>
    
    For Google's own privacy policy, please refer to <a href="https://policies.google.com/privacy">https://policies.google.com/privacy</a>
lt: Šiuo metu nesate prisijungę prie YouTube.
    
    Turite turėti Google paskyrą ir būti nustatę ją naudoti su YouTube, jei norite tęsti. Galite nusistatyti daugumą paskyrų naudodami naršyklę prisijungimui prie YouTube bent kartą.
    
    Shotwell naudoja YouTube API tarnybas <a href="https://developers.google.com/youtube">https://developers.google.com/youtube</a> jūsų YouTube kanalui pasiekti ir vaizdo įrašams nusiųsti. Naudodami Shotwell YouTube pasiekti, jūs sutinkate laikytis YouTube taisyklių, kurias rasite adresu <a href="https://www.youtube.com/t/terms">https://www.youtube.com/t/terms</a>
    
    Shotwell privatumo politiką, susijusią su tiek bendrai su jūsų Google paskyra, tiek konkrečiai su YouTube, rasite mūsų <a href="help:shotwell/privacy-policy">internetinių tarnybų privatumo politikoje</a>
    
    Google privatumo politiką rasite adresu <a href="https://policies.google.com/privacy">https://policies.google.com/privacy</a>

en: You are not currently logged into Google Photos.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with Google Photos. Shotwell uses the Google Photos API services <a href="https://developers.google.com/photos/">https://developers.google.com/photos/</a> for all interaction with your Google Photos data. You will have to grant access Shotwell to your Google Photos library.
    
    Shotwell's privacy policy regarding the use of data related to your Google account in general and Google Photos in particular can be found in our <a href="help:shotwell/privacy-policy">online services privacy policy</a>. For Google's own privacy policy, please refer to <a href="https://policies.google.com/privacy">https://policies.google.com/privacy</a>
lt: Nesate prisijungę prie Google Photos.
    
    Turite turėti Google paskyrą ir nustatę ją naudoti su Google Photos. Shotwell naudoja Google Photos API tarnybas <a href="https://developers.google.com/photos/">https://developers.google.com/photos/</a> visiems veiksmams su Google Photos duomenimis. Reikės sutekti Shotwell prieigą prie jūsų Google Photos bibliotekos.
    
    Shotwell privatumo politiką, susijusią tiek bendrai su jūsų Google paskyra, tiek konkrečiai su Google Photos, rasite mūsų <a href="help:shotwell/privacy-policy">internetinių tarnybų privatumo politikoje</a>. Google privatumo politiką rasite adresu <a href="https://policies.google.com/privacy">https://policies.google.com/privacy</a>

en: _Email address
lt: _El. pašto adresas

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
lt: Įveskite su savo Tumblr paskyra susietą naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Username and/or password invalid. Please try again
lt: Naudotojo vardas ir (arba) slaptažodis neteisingas. Bandykite dar kartą

en: Invalid User Name or Password
lt: Netinkamas naudotojo vardas arba slaptažodis

en: Could not load UI: %s
lt: Nepavyko įkelti naudotojo sąsajos: %s

en: Visit the Shotwell home page
lt: Aplankyti Shotwell internetinę svetainę

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: ⚫ This website presented identification that belongs to a different website.
lt: ⚫ Šis tinklalapis pateikė identifikaciją, kuri priklauso kitam tinklalapiui.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: ⚫ This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
lt: ⚫ Šio tinklalapio identifikacija yra per sena, kad būtų patikima. Patikrinkite kompiuterio kalendorių.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: ⚫ This website’s identification was not issued by a trusted organization.
lt: ⚫ Šio tinklalapio identifikacijos neišdavė patikima organizacija.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: ⚫ This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
lt: ⚫ Šio tinklalapio identifikacijos nepavyko apdoroti. Ji gali būti sugadinta.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: ⚫ This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
lt: ⚫ Šio tinklalapio identifikaciją atšaukė ją išdavusi patikima organizacija.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: ⚫ This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
lt: ⚫ Šio tinklalapio identifikacija negalima pasitikėti, kadangi ji naudoja labai silpną šifravimą.

note: Possible error message when a site presents a bad certificate.
en: ⚫ This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
lt: ⚫ Šio tinklalapio identifikacija yra tinkama tik ateities datoms. Patikrinkite savo kompiuterio kalendorių.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
lt: Laikinasis failas, reikalingas paskelbimui, neprieinamas

en: Photo _size
lt: Nuotraukos _dydis

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
lt: _Prieš nusiunčiant pašalinti vietos, kameros ir kitą identifikuojančią informaciją

en: _Logout
lt: _Atsijungti

en: _Publish
lt: _Skelbti

en: Copyright 2016 Software Freedom Conservancy Inc.
lt: Autorių teisės saugomos © 2016 Software Freedom Conservancy Inc.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can’t continue.
lt: Viešinimui reikalingas failas nepasiekiamas. Negalima viešinti Flickr.

en: You are logged into Flickr as %s.
lt: Esate prisijungę prie „Flickr“ kaip %s.

en: Your free Flickr account limits how many photos you can upload to the service.
    You have uploaded %llu out of your %lld file limit.
lt: Jūsų nemokama Flickr paskyra riboja per mėnesį galimų įkelti duomenų kiekį.
    Šį mėnesį jūs įkėlėte %llu iš %lld failų limito.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads. You have currently uploaded a file | Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads. You have currently uploaded %d files
lt[0]: Jūsų Flickr Pro paskyra leidžia jums įkelti neribotą duomenų kiekį. Esate įkėlę %d failą
lt[1]: Jūsų Flickr Pro paskyra leidžia jums įkelti neribotą duomenų kiekį. Esate įkėlę %d failus
lt[2]: Jūsų Flickr Pro paskyra leidžia jums įkelti neribotą duomenų kiekį. Esate įkėlę %d failų

en: Photos _visible to
lt: Nuotraukas gali _matyti

en: Videos _visible to
lt: Vaizdo įrašus gali _matyti

en: Photos and videos _visible to
lt: Nuotraukas ir vaizdo įrašus gali _matyti

en: Everyone
lt: Visi

en: Friends & family only
lt: Tik draugai ir šeima

en: Family only
lt: Tik šeimai

en: Friends only
lt: Tik draugams

en: Just me
lt: Tik aš

en: 500 × 375 pixels
lt: 500 × 375 pikselių

en: 1024 × 768 pixels
lt: 1024 × 768 pikselių

en: 2048 × 1536 pixels
lt: 2048 × 1536 pikselių

en: 4096 × 3072 pixels
lt: 4096 × 3072 pikselių

en: Original size
lt: Pradinis dydis

en: Shotwell can only publish into albums that it created by itself, so this list might be empty despite the fact that you already have albums in your Google Photos account
lt: Shotwell gali įkelti tik savo sukurtus albumus, todėl šis sąrašas gali būti tuščias net jei jau turi albumų savo Google Photos paskyroje

en: Photo _size preset
lt: Nuotraukos _dydžio šablonas

en: An existing album
lt: Esamame albumas

en: A new album named
lt: Naujame albume pavadinimu

en: Small (640 × 480 pixels)
lt: Maža (640 × 480 pikselių)

en: Medium (1024 × 768 pixels)
lt: Vidutinė (1024 × 768 pikselių)

en: Recommended (1600 × 1200 pixels)
lt: Rekomenduojama (1600 × 1200 pikselių)

en: Google+ (2048 × 1536 pixels)
lt: Google+ (2048 × 1536 pikselių)

en: Original Size
lt: Pradinis dydis

note: populate any widgets whose contents are programmatically-generated.
en: You are logged into Google Photos as %s.
lt: Esate prisijungę prie Google Photos kaip %s.

en: Videos will appear in:
lt: Vaizdo įrašai pasirodys:

en: Photos will appear in:
lt: Nuotraukos bus rodomos:

note: Activate last known album id. If none was chosen, either use the old default (Shotwell connect) or the new "Default album" album for Google Photos
en: Default album
lt: Numatytasis albumas

en: Copyright 2019 Jens Georg <mail@jensge.org>
lt: Autorių teisės saugomos © 2019 Jens Georg <mail@jensge.org>

en: _URL of your Piwigo photo library
lt: Jūsų Piwigo nuotraukų bibliotekos _URL

en: User _name
lt: Naudotojo _vardas

en: Remember Password
lt: Atsiminti slaptažodį

en: An _existing category
lt: _Esama kategorija

en: A _new album named
lt: _Naujame albume pavadinimu

en: within category
lt: kategorijoje

en: Album comment
lt: Albumo komentaras

en: Photos will be _visible by
lt: Nuotraukas _matys

en: Photo size
lt: Nuotraukos dydis

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
lt: _Jei pavadinimas nustatytas, o komentaras nenustatytas, naudoti pavadinimą kaip komentarą

en: _Do no upload tags
lt: _Neįkelti žymų

en: _Do not upload ratings
lt: _Neįkelti reitingų

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Creating album %s…
lt: Kuriamas albumas %s…

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
lt: Viešinant į Piwigo kilo klaida. Bandykite dar kartą.

note: %s is the host name that we tried to connect to
en: This does not look like the real %s. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site (for example, private messages, credit card information, or passwords).
lt: Tai nepanašu į tikrą %s. Galbūt sukčiai bando pavogti arba pakeisti iš šio tinklalapio gaunamą arba jam siunčiamą informaciją (pavyzdžiui privačias žinutes, kredito kortelių duomenis ar slaptažodžius).

en: Certificate of %s
lt: %s liudijimas

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
lt: Įveskite savo Piwigo nuotraukų bibliotekos URL ir naudotojo vardą bei slaptažodį, susietus su jūsų Piwigo paskyra tai bibliotekai.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
lt: Shotwell negali prisijungti prie jūsų Piwigo nuotraukų bibliotekos. Patikrinkite įvestą URL

en: Invalid URL
lt: Netinkamas URL

en: Admins, Family, Friends, Contacts
lt: Administratoriai, šeima, draugai, kontaktai

en: Admins, Family, Friends
lt: Administratoriai, šeima, draugai

en: Admins, Family
lt: Administratoriai, šeima

en: Admins
lt: Administratoriai

en: This connection is not secure
lt: Šis ryšys nesaugus

en: Show the certificate…
lt: Rodyti liudijimą…

en: I understand, please _proceed.
lt: Suprantu, _tęsti.

en: Core Publishing Services
lt: Pagrindinės viešinimo tarnybos

en: Blogs
lt: Žiniatinkliai

en: Copyright 2012 BJA Electronics
lt: Autorinės teisės 2012 BJA Electronics

en: 1280 × 853 pixels
lt: 1280 × 853 pikseliai

en: TumblrPublisher: start( ): can’t start; this publisher is not restartable.
lt: TumblrPublisher: start( ): nepavyksta paleisti; šio viešintojo negalima paleisti iš naujo.

en: You are logged into Tumblr as %s.
lt: Prisijungėte prie Tumblr kaip %s.

en: Video privacy _setting
lt: Vaizdo įrašų privatumo _nustatymas

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to YouTube can’t continue.
lt: Viešinimui reikalingas failas neprieinamas. Negalima viešinti į Youtube.

en: You are logged into YouTube as %s.
lt: Esate prisijungę prie „Youtube“ kaip %s.

en: Public listed
lt: Viešas

en: Public unlisted
lt: Neįtrauktas į sąrašą

en: Private
lt: Privatus

en: Blinds
lt: Uždengimas

en: Chess
lt: Šachmatai

en: Circle
lt: Skritulys

en: Circles
lt: Skrituliai

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Crumble
lt: Sutrupėjimas

en: Fade
lt: Išnykimas

en: Core Slideshow Transitions
lt: Pagrindiniai skaidrių perėjimai

en: Copyright 2010 Maxim Kartashev, Copyright 2016 Software Freedom Conservancy Inc.
lt: Autorių Teisės 2010 Maxim Kartashev, Autorių Teisės 2016 Software Freedom Conservancy Inc.

en: Slide
lt: Slinkimas

en: Squares
lt: Kvadratai

en: Stripes
lt: Brūkšniai

en: Unable to create cache directory %s: %s
lt: Nepavyko sukurti podėlio aplanko %s: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
lt: Nepavyko sukurti duomenų aplanko %s: %s

note: If XDG yarfed, use ~/Pictures
en: Pictures
lt: Paveikslėliai

en: Unable to create temporary directory %s: %s
lt: Nepavyko sukurti laikinojo aplanko %s: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
lt: Nepavyko sukurti duomenų poaplankio %s: %s

en: Could not make directory %s writable
lt: Nepavyko padaryti katalogo %s įrašomo

en: Could not make directory %s writable: %s
lt: Nepavyko padaryti katalogo %s įrašomo: %s

en: Pin Toolbar
lt: Prisegti įrankinę

en: Pin the toolbar open
lt: Prisegti atvertą įrankinę

en: Leave fullscreen
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell’s library. Shotwell cannot continue.
    
    %s
lt: Gaunant prieigą prie Shotwell bibliotekos iškilo lemtinga klaida. Shotwell nebegali tęsti darbo.
    
    %s

en: Visit the Shotwell web site
lt: Aplankyti Shotwell internetinę svetainę

en: Unable to display help: %s
lt: Nepavyko parodyti žinyno: %s

en: Unable to navigate to bug database: %s
lt: Nepavyksta nueiti į klaidų duomenų bazę: %s

en: Unable to display FAQ: %s
lt: Nepavyko parodyti DUK: %s

en: Success
lt: Atlikta sėkmingai

en: File error
lt: Failo klaida

en: Unable to decode file
lt: Nepavyko iškoduoti failo

en: Database error
lt: Duomenų bazės klaida

en: User aborted import
lt: Naudotojas nutraukė importavimą

en: Not a file
lt: Ne failas

en: File already exists in database
lt: Failas jau yra duomenų bazėje

en: Unsupported file format
lt: Nepalaikomas failo formatas

en: Not an image file
lt: Ne paveikslėlio failas

en: Disk failure
lt: Disko gedimas

en: Disk full
lt: Diskas pilnas

en: Camera error
lt: Fotoaparato klaida

en: File write error
lt: Failo rašymo klaida

en: Corrupt image file
lt: Sugadintas paveikslėlio failas

en: Imported failed (%d)
lt: Importuoti nepavyko (%d)

en: Cameras
lt: Fotoaparatai

en: List of all discovered camera devices
lt: Išvardinti visus aptiktus fotoaparatus

en: Unable to unmount camera. Try unmounting the camera from the file manager.
lt: Nepavyko atjungti fotoaparato. Pabandykite jį atjungti failų tvarkytuvėje.

note: hide duplicates checkbox
en: Hide photos already imported
lt: Slėpti jau importuotas nuotraukas

en: Only display photos that have not been imported
lt: Rodyti tik neimportuotas nuotraukas

en: The camera seems to be empty. No photos/videos found to import
lt: Atrodo fotoaparatas yra tuščias. Nerasta nuotraukų ar vaizdo įrašų importavimui

en: No new photos/videos found on camera
lt: Fotoaparate nerasta nuotraukų/vaizdo įrašų

note: it's mounted, offer to unmount for the user
en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it. Continue?
lt: Norint suteikti Shotwell prieigą prie fotoaparato, reikia atjungti fotoaparatą nuo failų sistemos. Tęsti?

en: _Unmount
lt: _Atjungti

en: Please unmount the camera.
lt: Atjunkite fotoaparatą.

en: The camera is locked by another application. Shotwell can only access the camera when it’s unlocked. Please close any other application using the camera and try again.
lt: Kita programa užblokavus fotoaparatą. Shotwell gali gauti prieigą prie fotoaparato tik, kai jis neužblokuotas. Užverkite visas kitas programas, naudojančias fotoaparatą, ir bandykite dar kartą.

en: Please close any other application using the camera.
lt: Užverkite visas kitas fotoaparatą naudojančias programas.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
lt: Nepavyko iš fotoaparato gauti peržiūrų:
    %s

en: Unmounting…
lt: Atjungiama…

en: Connecting to camera, please wait…
lt: Jungiamasi prie fotoaparato, palaukite…

en: Starting import, please wait…
lt: Pradedamas importas, palaukite…

en: Fetching photo information
lt: Gaunama nuotraukų informacija

en: Fetching preview for %s
lt: Gaunama %s peržiūra

en: Unable to lock camera: %s
lt: Nepavyko užrakinti fotoaparato: %s

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
lt[0]: Ištrinti šią %d nuotrauką iš fotoaparato?
lt[1]: Ištrinti šias %d nuotraukas iš fotoaparato?
lt[2]: Ištrinti šias %d nuotraukų iš fotoaparato?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
lt[0]: Pašalinti šiuos %d aizdo įrašus iš kameros?
lt[1]: Pašalinti šiuos %d vaizdo įrašų iš kameros?
lt[2]: Pašalinti šiuos %d vaizdo įrašų iš kameros?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
lt[0]: Pašalinti šias %d nuotraukas ar vaizdo įrašus iš fotoaparato?
lt[1]: Pašalinti šias %d nuotraukų ar vaizdo įrašų iš fotoaparato?
lt[2]: Pašalinti šias %d nuotraukų ar vaizdo įrašų iš fotoaparato?

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
lt[0]: Ištrinti šį %d failą iš kameros?
lt[1]: Ištrinti šiuos %d failus iš kameros?
lt[2]: Ištrinti šiuos %d failų iš kameros?

en: _Keep
lt: _Palikti

en: Removing photos/videos from camera
lt: Nuotraukos ir video šalinamos iš fotoaparato (kameros)

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
lt[0]: Nepavyko pašalinti %d nuotraukos ar vaizdo įrašo iš fotoaparato dėl klaidų.
lt[1]: Nepavyko pašalinti %d nuotraukų ar vaizdo įrašų iš fotoaparato dėl klaidų.
lt[2]: Nepavyko pašalinti %d nuotraukų ar vaizdo įrašų iš fotoaparato dėl klaidų.

en: No photos/videos
lt: Nėra nuotraukų/vaizdo įrašų

en: No photos/videos found which match the current filter
lt: Nėra dabartinį filtrą atitinkančių nuotraukų ar vaizdo įrašų

en: _Print
lt: S_pausdinti

en: Set as _Desktop Background
lt: Nustatyti kaip _darbalaukio foną

en: _Duplicate
lt: _Sukurti kopiją

en: Fullscreen
lt: Visame ekrane

en: Adjust Date and Time…
lt: Taisyti datą ir laiką…

en: _Play
lt: R_odyti

en: Export Photo/Video | Export Photos/Videos
lt[0]: Eksportuoti nuotraukas ar vaizdo įrašus
lt[1]: Eksportuoti nuotraukas ar vaizdo įrašus
lt[2]: Eksportuoti nuotraukas ar vaizdo įrašus

en: Export Photo | Export Photos
lt[0]: Eksportuoti nuotraukas
lt[1]: Eksportuoti nuotraukas
lt[2]: Eksportuoti nuotraukas

en: Rotating
lt: Pasukama

en: Undoing Rotate
lt: Atšaukiamas pasukimas

en: Flipping Horizontally
lt: Apsukama horizontaliai

en: Undoing Flip Horizontally
lt: Atšaukiamas horizontalus apsukimas

en: Flipping Vertically
lt: Apsukama vertikaliai

en: Undoing Flip Vertically
lt: Atšaukiamas vertikalus apsukimas

en: Reverting
lt: Atkuriama

en: Undoing Revert
lt: Atšaukiamas atstatymas

en: Enhancing
lt: Gerinama

en: Undoing Enhance
lt: Atšaukiamas gerinimas

en: Applying Color Transformations
lt: Pritaikomos spalvų transformacijos

en: Undoing Color Transformations
lt: Atšaukiamos spalvų transformacijos

en: Creating New Event
lt: Kuriamas naujas įvykis

en: Removing Event
lt: Šalinamas įvykis

en: Moving Photos to New Event
lt: Nuotraukos perkeliamos į naują įvykį

en: Setting Photos to Previous Event
lt: Nuotraukos priskiriamos ankstesniam įvykiui

en: Merging
lt: Suliejama

en: Unmerging
lt: Atskiriama

en: Duplicating photos
lt: Dubliuojamos nuotraukos

en: Removing duplicated photos
lt: Šalinamos besidubliuojančios nuotraukos

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
lt[0]: Nepavyko sukurti %d nuotraukos kopijos dėl failo klaidos
lt[1]: Nepavyko sukurti %d nuotraukų kopijų dėl failo klaidos
lt[2]: Nepavyko sukurti %d nuotraukų kopijų dėl failo klaidos

en: Restoring previous rating
lt: Atstatomas ankstesnis įvertinimas

en: Increasing ratings
lt: Didinamas įvertinimas

en: Decreasing ratings
lt: Mažinamas įvertinimas

en: Setting RAW developer
lt: Nustatomas RAW kūrėjas

en: Restoring previous RAW developer
lt: Atstatomas ankstesnis RAW kūrėjas

en: Set Developer
lt: Nustatyti kūrėją

en: Original photo could not be adjusted.
lt: Pradinės nuotraukos pakoreguoti nepavyko.

en: Adjusting Date and Time
lt: Koreguojama data ir laikas

en: Undoing Date and Time Adjustment
lt: Atšaukiama datos ir laiko korekcija

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
lt[0]: Vienos pradinės nuotraukos pakoreguoti nepavyko.
lt[1]: Šių pradinių nuotraukų pakoreguoti nepavyko.
lt[2]: Šių pradinių nuotraukų pakoreguoti nepavyko.

en: Time Adjustment Error
lt: Laiko koregavimo klaida

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
lt[0]: Nepavyko atšaukti laiko korekcijų šios nuotraukos faile.
lt[1]: Nepavyko atšaukti laiko korekcijų šių nuotraukų failuose.
lt[2]: Nepavyko atšaukti laiko korekcijų šių nuotraukų failuose.

en: Create Tag
lt: Sukurti žymą

en: Move Tag “%s”
lt: Perkelti žymą „%s“

en: Move Photos to Trash
lt: Perkelti nuotraukas į šiukšlinę

en: Restore Photos from Trash
lt: Grąžinti nuotraukas iš šiukšlinės

en: Move the photos to the Shotwell trash
lt: Perkelti nuotraukas į Shotwell šiukšlinę

en: Restore the photos back to the Shotwell library
lt: Grąžinti nuotraukas atgal į Shotwell biblioteką

en: Moving Photos to Trash
lt: Perkeliamos nuotraukos į šiukšlinę

en: Restoring Photos From Trash
lt: Grąžinamos nuotraukos iš šiukšlinės

en: Flag selected photos
lt: Pažymėti pasirinktas nuotraukas

en: Unflag selected photos
lt: Atžymėti pasirinktas nuotraukas

en: Flagging selected photos
lt: Žymimos pasirinktos nuotraukos

en: Unflagging selected photos
lt: Atžymimos pasirinktos nuotraukos

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Unflag
lt: Atžymėti

note: Send an empty job to the queue to mark the end of the import
en: %s Database
lt: Duomenų bazė %s

en: Importing from %s can’t continue because an error occurred:
lt: Importavimo iš %s negalima tęsti, nes kilo klaida:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
lt: Importavimui iš kitos tarnybos, ją pasirinkite iš meniu.

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
lt: Neturite jokių įjungtų duomenų importo įskiepių.
    
    Duomenų importavimo funkcionalumui naudoti reikia turėti įjungtą bent vieną importo įskiepį. Įskiepius galima įjungti nustatymų dialoge.

en: Database file:
lt: Duomenų bazės failas:

en: _Import
lt: _Importuoti

en: Import From Application
lt: Importuoti iš programos

en: Import media _from:
lt: Importuoti _iš:

en: _Close
lt: _Užverti

en: Data Imports
lt: Duomenų importai

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
lt: Nepavyko atverti/sukurti nuotraukų duomenų bazės %s: klaidos kodas %d

en: Unable to write to photo database file:
     %s
lt: Nepavyko rašyti į nuotraukų duomenų bazės failą:
     %s

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
lt: Klaida pasiekiant duomenų bazės failą:
     %s
    
    Klaida buvo: 
    %s

en: Unable to restore photo database %s
lt: Nepavyko atkurti nuotraukų duomenų bazės failo %s

note: Use empty list for addresses instead of null to word around bug in xdg-desktop-portal-gtk
en: Send files per Mail:
lt: Siųsti failus paštu:

note: Translators: The first %s is the name of the file, the second %s is the reason why it could not be sent
en: Unable to send file %s, %s
lt: Nepavyko išsiųsti failo %s, %s

en: Send To
lt: Siųsti

en: Unable to export background to %s: %s
lt: Nepavyko eksportuoti fono į %s: %s

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
lt: Nepavyko parengti darbalaukio skaidrių peržiūros: %s

en: 24 Hr
lt: 24 val

en: _Shift photos/videos by the same amount
lt: Vienodai pa_stumti nuotraukas/vaizdo įrašus

en: Set _all photos/videos to this time
lt: Nustatyti _visas nuotraukas/vaizdo įrašus į šį laiką

en: _Modify original photo file | _Modify original photo files
lt[0]: _Keisti originalius nuotraukų failus
lt[1]: _Keisti originalius nuotraukų failus
lt[2]: _Keisti originalius nuotraukų failus

en: _Modify original file | _Modify original files
lt[0]: _Pakeisti originalius failus
lt[1]: _Pakeisti originalius failus
lt[2]: _Pakeisti originalius failus

en: Original:
lt: Pradinis:

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
lt: %Y/%m/%d, %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
lt: %Y/%m/%d, %I:%M:%S %p

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
lt: Ekspozicijos laikas bus paslinktas pirmyn per
    %d %s, %d %s, %d %s ir %d %s.

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
lt: Ekspozicijos laikas bus paslinktas atgal per
    %d %s, %d %s, %d %s ir %d %s.

en: day | days
lt[0]: dieną
lt[1]: dienas
lt[2]: dienų

en: hour | hours
lt[0]: valandą
lt[1]: valandas
lt[2]: valandų

en: minute | minutes
lt[0]: minutę
lt[1]: minutes
lt[2]: minučių

en: second | seconds
lt[0]: sekundę
lt[1]: sekundes
lt[2]: sekundžių

note: "Unmodified" and "Current," though they appear in the "Format:" popup menu, really aren't formats so much as they are operating modes that determine specific formats. Hereafter we'll refer to these as "special formats."
en: Unmodified
lt: Nepakeista

en: Current
lt: Dabartinis

note: layout controls
en: _Format:
lt: _Formatas:

en: _Quality:
lt: _Kokybė:

en: _Scaling constraint:
lt: _Ištempimo apribojimas:

en: _Pixels:
lt: _Pikseliai:

en: Export _metadata:
lt: Eksportuoti _metaduomenis:

note: We're installed system-wide, so use the system help. We're being run from the build directory; we'll have to handle clicks to this link manually ourselves, due to a limitation of help: URIs.
en: (Help)
lt: (Žinynas)

en: Year%sMonth%sDay
lt: Metai%sMėnuo%sDiena

en: Year%sMonth
lt: Metai%sMėnuo

en: Year%sMonth-Day
lt: Metai%sMėnuo-Diena

en: Year-Month-Day
lt: Metai-Mėnuo-Diena

en: Custom
lt: Pasirinktinis

note: Invalid pattern.
en: Invalid pattern
lt: Netinkamas šablonas

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundžių
lt[1]: %d sekundė
lt[2]: %d sekundės

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minučių
lt[1]: %d minutė
lt[2]: %d minutės

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valandų
lt[1]: %d valanda
lt[2]: %d valandos

en: 1 day
lt: 1 diena

en: This will remove the tag “%s” from one photo. Continue? | This will remove the tag “%s” from %d photos. Continue?
lt[0]: Bus pašalinta žyma „%s“ iš %d nuotraukos. Tęsti?
lt[1]: Bus pašalinta žyma „%s“ iš %d nuotraukų. Tęsti?
lt[2]: Bus pašalinta žyma „%s“ iš %d nuotraukų. Tęsti?

en: This will remove the saved search “%s”. Continue?
lt: Bus pašalinta įrašytą paieška „%s“. Tęsti?

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
lt[0]: Kūrėjo pakeitimas atšauks visus su Shotwell padarytus šių nuotraukų pakeitimus
lt[1]: Kūrėjo pakeitimas atšauks visus su Shotwell padarytus šių nuotraukų pakeitimus
lt[2]: Kūrėjo pakeitimas atšauks visus su Shotwell padarytus šių nuotraukų pakeitimus

en: _Switch Developer
lt: _Keisti kūrėją

en: This will remove the face “%s” from one photo. Continue? | This will remove the face “%s” from %d photos. Continue?
lt[0]: Bus pašalinta žyma „%s“ iš %d nuotraukos. Tęsti?
lt[1]: Bus pašalinta žyma „%s“ iš %d nuotraukų. Tęsti?
lt[2]: Bus pašalinta žyma „%s“ iš %d nuotraukų. Tęsti?

en: Export Video
lt: Eksportuoti video

[ctx: Dialog Title]
en: Export Photo
lt: Eksportuoti nuotrauką

en: Export Photos
lt: Eksportuoti nuotraukas

note: Ticket #3023 Attempt to replace the system error with something friendlier if we can't copy an image over for editing in an external tool. Did we fail because we can't write to this directory? Yes - display an alternate error message here.
en: Shotwell couldn’t create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
lt: Shotwell negalėjo sukurti failo šios nuotraukos redagavimui, kadangi neturite teisių rašyti į %s.

en: Unable to export the following photo due to a file error.
lt: Nepavyko eksportuoti šios nuotraukos dėl failo klaidos.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
lt: 
    
    Ar norite tęsti eksportavimą?

en: Con_tinue
lt: _Tęsti

en: Save Details…
lt: Įrašyti detales…

en: Save Details
lt: Įrašyti detales

en: (and %d more)
lt: (ir %d daugiau)

en: Import Results Report
lt: Importo rezultatų ataskaita

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
lt[0]: Bandyta importuoti %d failą.
lt[1]: Bandyta importuoti %d failus.
lt[2]: Bandyta importuoti %d failų.

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
lt[0]: Iš jų, %d sėkmingai importuotas.
lt[1]: Iš jų, %d sėkmingai importuoti.
lt[2]: Iš jų, %d sėkmingai importuota.

note: Duplicates
en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
lt: Neimportuoti dublikatai:

en: duplicates existing media item
lt: dubliuoja esamą elementą

note: Files Not Imported Due to Camera Errors
en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
lt: Nuotraukos/Vaizdo įrašai, neimportuoti dėl kameros klaidų:

en: error message:
lt: klaidos pranešimas:

note: Files Not Imported Because They Weren't Recognized as Photos or Videos
en: Files Not Imported Because They Weren’t Recognized as Photos or Videos:
lt: Failai neimportuoti, nes nebuvo atpažinti kaip nuotraukos ar vaizdo įrašai:

note: Photos/Videos Not Imported Because They Weren't in a Format Shotwell Understands
en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren’t in a Format Shotwell Understands:
lt: Neimportuotos nuotraukos/vaizdo įrašai, nes nėra Shotwell suprantamo formato:

note: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn't Copy Them into its Library
en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn’t Copy Them into its Library:
lt: Neimportuotos nuotraukos/vaizdo įrašai, nes Shotwell negalėjo jų nukopijuoti į savo biblioteką:

en: couldn’t copy %s
    	to %s
lt: nepavyko nukopijuoti %s
    	į %s

note: Photos/Videos Not Imported Because GDK Pixbuf Library Identified them as Corrupt
en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
lt: Neimportuotos nuotraukos/vaizdo įrašai, nes failai yra sugadinti:

note: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons
en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
lt: Neimportuotos nuotraukos/vaizdo įrašai dėl kitų priežasčių:

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
lt[0]: %d vienoda nuotrauka nebuvo importuota:
lt[1]: %d vienodos nuotraukos nebuvo importuotos:
lt[2]: %d vienodų nuotraukų nebuvo importuotos:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
lt[0]: %d vienodų vaizdo įrašų nebuvo importuoti:
lt[1]: %d vienodas vaizdo įrašas nebuvo importuotas:
lt[2]: %d vienodi vaizdo įrašai nebuvo importuoti:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
lt[0]: %d vienodų nuotraukų ar video nebuvo importuota:
lt[1]: %d vienoda nuotrauka ar video nebuvo importuota:
lt[2]: %d vienodos nuotraukos ar video nebuvo importuotos:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
lt[0]: %d nuotraukos nepavyko importuoti dėl failo ar įrangos klaidos:
lt[1]: %d nuotraukų nepavyko importuoti dėl failų ar įrangos klaidų:
lt[2]: %d nuotraukų nepavyko importuoti dėl failų ar įrangos klaidų:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
lt[0]: %d vaizdo įrašų nepavyko importuoti dėl failo ar įrangos klaidos:
lt[1]: %d vaizdo įrašo nepavyko importuoti dėl failo ar įrangos klaidos:
lt[2]: %d vaizdo įrašų nepavyko importuoti dėl failo ar įrangos klaidos:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
lt[0]: %d nuotraukų ar video nepavyko importuoti dėl failų ar įrangos klaidų:
lt[1]: %d nuotraukos ar video nepavyko importuoti dėl failo ar įrangos klaidos:
lt[2]: %d nuotraukų ar video nepavyko importuoti dėl failų ar įrangos klaidų:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
lt[0]: %d failo nepavyko importuoti dėl aparatinės įrangos klaidos:
lt[1]: %d failų nepavyko importuoti dėl aparatinės įrangos klaidos:
lt[2]: %d failų nepavyko importuoti dėl aparatinės įrangos klaidos:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
lt[0]: %d failo nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:
lt[1]: %d failų nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:
lt[2]: %d failų nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
lt[0]: %d failo nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:
lt[1]: %d failų nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:
lt[2]: %d failų nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
lt[0]: %d failo nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:
lt[1]: %d failų nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:
lt[2]: %d failų nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
lt[0]: %d failo nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:
lt[1]: %d failų nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:
lt[2]: %d failų nepavyko importuoti, nes negalima rašyti į nuotraukų aplanką:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
lt[0]: %d nuotraukos nepavyko importuoti:
lt[1]: %d nuotraukų nepavyko importuoti dėl fotoaparato klaidos:
lt[2]: %d nuotraukų nepavyko importuoti dėl fotoaparato klaidos:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
lt[0]: %d vaizdo įrašų nepavyko importuoti  dėl fotoaparato klaidos:
lt[1]: %d vaizdo įrašo nepavyko importuoti  dėl fotoaparato klaidos:
lt[2]: %d vaizdo įrašų nepavyko importuoti  dėl fotoaparato klaidos:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
lt[0]: %d nuotraukų ar video nepavyko importuoti dėl fotoaparato klaidos:
lt[1]: %d nuotraukos ar video nepavyko importuoti dėl fotoaparato klaidos:
lt[2]: %d nuotraukų ar video nepavyko importuoti dėl fotoaparato klaidos:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
lt[0]: %d failo nepavyko importuoti dėl kameros klaidos:
lt[1]: %d failų nepavyko importuoti dėl kameros klaidos:
lt[2]: %d failų nepavyko importuoti dėl kameros klaidos:

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
lt[0]: %d nuotraukos nepavyko importuoti, nes ji buvo sugadinta:
lt[1]: %d nuotraukų nepavyko importuoti, nes jos buvo sugadintos:
lt[2]: %d nuotraukų nepavyko importuoti, nes jos buvo sugadintos:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
lt[0]: %d vaizdo įrašo nepavyko importuoti, nes jis buvo sugadintas:
lt[1]: %d vaizdo įrašų nepavyko importuoti, nes jie buvo sugadinti:
lt[2]: %d vaizdo įrašų nepavyko importuoti, nes jie buvo sugadinti:

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
lt[0]: %d failo nepavyko importuoti, nes jis buvo sugadintas:
lt[1]: %d failų nepavyko importuoti, nes jie buvo sugadinti:
lt[2]: %d failų nepavyko importuoti, nes jie buvo sugadinti:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
lt[0]: %d failo nepavyko importuoti, nes jis buvo sugadintas:
lt[1]: %d failų nepavyko importuoti, nes jie buvo sugadinti:
lt[2]: %d failų nepavyko importuoti, nes jie buvo sugadinti:

note: we have no notion of "unsupported" video files right now in Shotwell (all standard container formats are supported, it's just that the streams in them might or might not be interpretable), so this message does not need to be media specific
en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
lt[0]: %d nepalaikoma nuotrauka buvo praleista:
lt[1]: %d nepalaikomos nuotraukos buvo praleistos:
lt[2]: %d nepalaikomų nuotraukų buvo praleista:

note: we have no notion of "non-video" video files right now in Shotwell, so this message doesn't need to be media specific
en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
lt[0]: %d ne paveikslėlio failas buvo praleistas.
lt[1]: %d ne paveikslėlių failai buvo praleisti.
lt[2]: %d ne paveikslėlių failų buvo praleista.

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
lt[0]: %d nuotrauka praleista naudotojui atšaukus:
lt[1]: %d nuotraukos praleistos naudotojui atšaukus:
lt[2]: %d nuotraukų praleista naudotojui atšaukus:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
lt[0]: %d vaizdo įrašų praleista naudotojui atšaukus:
lt[1]: %d vaizdo įrašas praleistas naudotojui atšaukus:
lt[2]: %d vaizdo įrašai praleisti naudotojui atšaukus:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
lt[0]: %d nuotraukų ar video praleista naudotojui atšaukus:
lt[1]: %d nuotrauka ar video praleista naudotojui atšaukus:
lt[2]: %d nuotraukos ar video praleistos naudotojui atšaukus:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
lt[0]: %d failas praleistas, nes naudotojas atsisakė:
lt[1]: %d failai praleisti, nes naudotojas atsisakė:
lt[2]: %d failų praleista, nes naudotojas atsisakė:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
lt[0]: %d nuotrauka sėkmingai importuota.
lt[1]: %d nuotraukos sėkmingai importuotos.
lt[2]: %d nuotraukų sėkmingai importuota.

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
lt[0]: %d vaizdo įrašų sėkmingai importuota.
lt[1]: %d vaizdo įrašas sėkmingai importuotas.
lt[2]: %d vaizdo įrašai sėkmingai importuoti.

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
lt[0]: %d nuotraukų ar video sėkmingai importuota.
lt[1]: %d nuotrauka ar video sėkmingai importuota.
lt[2]: %d nuotraukos ar video sėkmingai importuotos.

note: if no media items were imported at all (i.e. an empty directory attempted), need to at least report that nothing was imported
en: No photos or videos imported.
lt: Neimportuota jokių nuotraukų ar video įrašų

en: Import Complete
lt: Importavimas baigtas

en: Rename Event
lt: Pervadinti įvykį

en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: Dialog Title]
note: Dialog title
en: Edit Title
lt: Taisyti antraštę

en: Title:
lt: Pavadinimas:

note: Dialog title
en: Edit Event Comment
lt: Keisit įvykio komentarą

en: Edit Photo/Video Comment
lt: Keisti nuotraukos/vaizdo įrašo komentarą

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Remove and _Trash File | Remove and _Trash Files
lt[0]: _Perkelti failą į šiukšlinę
lt[1]: _Perkelti failus į šiukšlinę
lt[2]: _Perkelti failus į šiukšlinę

en: _Remove From Library
lt: Pašalinti iš _bibliotekos

en: Revert External Edit?
lt: Atstatyti išorinį redagavimą?

en: Revert External Edits?
lt: Atstatyti išorinius redagavimus?

en: This will destroy all changes made to the external file. Continue? | This will destroy all changes made to %d external files. Continue?
lt[0]: Bus prarasti visi %d išorinio failo pakeitimai. Tęsti?
lt[1]: Bus prarasti visi %d išorinių failų pakeitimai. Tęsti?
lt[2]: Bus prarasti visi %d išorinių failų pakeitimai. Tęsti?

en: Re_vert External Edit
lt: _Grąžinti išorinius pakeitimus

en: Re_vert External Edits
lt: _Atstatyti išorinį redagavimą

en: This will remove the photo from the library. Continue? | This will remove %d photos from the library. Continue?
lt[0]: Bus pašalinta %d nuotrauka iš bibliotekos. Tęsti?
lt[1]: Bus pašalintos %d nuotraukos iš bibliotekos. Tęsti?
lt[2]: Bus pašalinta %d nuotraukų iš bibliotekos. Tęsti?

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: Remove Photo From Library
lt: Pašalinti nuotraukas iš bibliotekos

en: Remove Photos From Library
lt: Pašalinti nuotraukas iš bibliotekos

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
lt[0]: 
    
    Ir %d kita.
lt[1]: 
    
    Ir %d kitos.
lt[2]: 
    
    Ir %d kitų.

en: Tags (separated by commas):
lt: Žymos (atskirtos kableliais):

note: This function is used to determine whether or not files should be copied or linked when imported. Returns ACCEPT for copy, REJECT for link, and CANCEL for (drum-roll) cancel.
en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
lt: Shotwell gali nukopijuoti nuotraukas į jūsų nuotraukų bibliotekos aplanką arba gali jas „importuoti“ nekopijuojant.

en: Co_py Photos
lt: _Kopijuoti nuotraukas

en: _Import in Place
lt: _Importuoti nekopijuojant

en: Import to Library
lt: Importuoti į biblioteką

en: Remove From Library
lt: Pašalinti iš bibliotekos

en: Removing Photo From Library | Removing Photos From Library
lt[0]: Šalinamos nuotraukos iš bibliotekos
lt[1]: Šalinamos nuotraukos iš bibliotekos
lt[2]: Šalinamos nuotraukos iš bibliotekos

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
lt[0]: Iš jūsų Shotwell bibliotekos bus pašalinta %d nuotrauka ar vaizdo įrašas. Ar norite, kad šis failas taip pat būtų perkeltas į jūsų darbo aplinkos šiukšlinę?
    
    Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.
lt[1]: Iš jūsų Shotwell bibliotekos bus pašalintos %d nuotraukos ar vaizdo įrašai. Ar norite, kad šie failai taip pat būtų perkelti į jūsų darbo aplinkos šiukšlinę?
    
    Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.
lt[2]: Iš jūsų Shotwell bibliotekos bus pašalinta %d nuotraukų ar vaizdo įrašų. Ar norite, kad šie failai taip pat būtų perkelti į jūsų darbalaukio šiukšlinę?
    
    Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.

en: This will remove the video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
lt[0]: Iš jūsų Shotwell bibliotekos bus pašalintas %d vaizdo įrašas. Ar norite, kad šis failas taip pat būtų perkeltas į jūsų darbo aplinkos šiukšlinę?
    
    Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.
lt[1]: Iš jūsų Shotwell bibliotekos bus pašalinti %d vaizdo įrašai. Ar norite, kad šie failai taip pat būtų perkelti į jūsų darbo aplinkos šiukšlinę?
    
    Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.
lt[2]: Iš jūsų Shotwell bibliotekos bus pašalinta %d vaizdo įrašų. Ar norite, kad šie failai taip pat būtų perkelti į jūsų darbalaukio šiukšlinę?
    
    Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.

en: This will remove the photo from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
lt[0]: Iš jūsų Shotwell bibliotekos bus pašalinta %d nuotrauka. Ar norite, kad šis failas taip pat būtų perkeltas į jūsų darbo aplinkos šiukšlinę?
    
    Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.
lt[1]: Iš jūsų Shotwell bibliotekos bus pašalintos %d nuotraukos. Ar norite, kad šie failai taip pat būtų perkelti į jūsų darbo aplinkos šiukšlinę?
    
    Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.
lt[2]: Iš jūsų Shotwell bibliotekos bus pašalinta %d nuotraukų. Ar norite, kad šie failai taip pat būtų perkelti į jūsų darbalaukio šiukšlinę?
    
    Šio veiksmo nebegalėsite atšaukti.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash. Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash. Delete these files?
lt[0]: %d nuotrauka ar vaizdo įrašas negali būti perkeltas į darbalaukio šiukšlinę. Ištrinti šį failą?
lt[1]: %d nuotraukos ar vaizdo įrašai negali būti perkelti į darbalaukio šiukšlinę. Ištrinti šiuos failus?
lt[2]: %d nuotraukų ar vaizdo įrašų negali būti perkelta į darbalaukio šiukšlinę. Ištrinti šiuos failus?

note: Alert the user that the files were not removed.
en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
lt[0]: %d nuotrauka ar vaizdo įrašas negali būti ištrintas.
lt[1]: %d nuotraukos ar vaizdo įrašai negali būti ištrinti.
lt[2]: %d nuotraukų ar vaizdo įrašų negali būti ištrinti.

en: Welcome!
lt: Sveiki!

en: Welcome to Shotwell!
lt: Sveikiname paleidus Shotwell!

en: To get started, import photos in any of these ways:
lt: Pradėkite importuodami nuotraukas ar vaizdo įrašus bet kuriuo šių būdų:

en: Choose “Import From Folder” from the File menu
lt: Failo meniu pasirinkite „Importavimas ir aplanko“

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
lt: Vilkite ir numeskite nuotraukas ant Shotwell lango

en: Connect a camera to your computer and import
lt: Prijunkite prie kompiuterio fotoaparatą ir importuokite

en: _Import photos from your %s folder
lt: _Importuoti nuotraukas iš aplanko %s

en: You can also import photos in any of these ways:
lt: Nuotraukų taip pat galite importuoti šiais būdais:

en: _Don’t show this message again
lt: _Daugiau neberodyti šio pranešimo

en: Import photos from your %s library
lt: Importuoti nuotraukas iš %s bibliotekos

en: Longest edge
lt: Ilgiausia kraštinė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: %s does not exist.
lt: %s neegzistuoja.

en: %s is not a file.
lt: %s nėra failas.

en: %s does not support the file format of
    %s.
lt: %s nepalaiko %s failo formato.

en: Unable open photo %s. Sorry.
lt: Nepavyko atverti nuotraukos %s. Atsiprašome.

en: _Save a Copy
lt: Į_rašyti kopiją

en: Lose changes to %s?
lt: Panaikinti %s pakeitimus?

en: Close _without Saving
lt: Užverti _neįrašant

en: Error while saving to %s: %s
lt: Klaida rašant į %s: %s

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: Supported image formats
lt: Palaikomi paveikslėlių formatai

en: All files
lt: Visi failai

note: verify this is a directory
en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
lt: Nepavyko stebėti %s: Ne aplankas (%s)

en: Photos cannot be exported to this directory.
lt: Nuotraukų negalima eksportuoti į šį aplanką.

en: Return to current photo dimensions
lt: Grįžti prie dabartinių nuotraukos matmenų

en: Set the crop for this photo
lt: Nurodyti šios nuotraukos apkirptiną sritį

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
lt: Pasukti apkirpimo stačiakampį keičiant orientaciją tarp stačios ir gulsčios

en: Unconstrained
lt: Nesuvaržytas

en: Square
lt: Kvadratas

en: Screen
lt: Ekranas

en: -
lt: –

en: SD Video (4 ∶ 3)
lt: SD vaizdo įrašas (4 : 3)

en: HD Video (16 ∶ 9)
lt: HD vaizdo įrašas (16 : 9)

en: Wallet (2 × 3 in.)
lt: Piniginė (2 × 3 col.)

en: Notecard (3 × 5 in.)
lt: Užrašinė (3 × 5 col.)

en: 4 × 6 in.
lt: 4 × 6 col.

en: 5 × 7 in.
lt: 5 × 7 col.

en: 8 × 10 in.
lt: 8 × 10 col.

en: Letter (8.5 × 11 in.)
lt: Laiškas (8.5 × 11 colių)

en: 11 × 14 in.
lt: 11 × 14 col.

en: Tabloid (11 × 17 in.)
lt: Įrėminama (11 × 17 colių)

en: 16 × 20 in.
lt: 16 × 20 col.

en: Metric Wallet (9 × 13 cm)
lt: Piniginė (dešimtainė) (9 × 13 cm)

en: Postcard (10 × 15 cm)
lt: Atvirukas (10 × 15 cm)

en: Size:
lt: Dydis:

en: Close the red-eye tool
lt: Užverti raudonų akių pašalinimo priemonę

en: Remove any red-eye effects in the selected region
lt: Pašalinti raudonų akių efekto poveikį pasirinktoje srityje

en: _Reset
lt: _Atstatyti

note: fit both on the top line, emit and move on
en: Exposure:
lt: Ekspozicija:

en: Contrast:
lt: Kontrastas:

en: Saturation:
lt: Grynis:

en: Tint:
lt: Atspalvis:

en: Temperature:
lt: Temperatūra:

en: Shadows:
lt: Šešėliai:

note: FIXME: Hack to make the slider the same length as the other. Find out why it is aligned Differently (probably because it only has positive values)
en: Highlights:
lt: Paryškinimai:

en: Reset Colors
lt: Atstatyti spalvas

en: Reset all color adjustments to original
lt: Atstatyti visas spalvų korekcijas į pradines

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Tint
lt: Atspalvis

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Saturation
lt: Grynis

en: Exposure
lt: Ekspozicija

en: Shadows
lt: Šešėliai

en: Highlights
lt: Paryškinimai

en: Contrast Expansion
lt: Kontrasto išplėtimas

en: Angle:
lt: Kampas:

en: No Event
lt: Jokio įvykio

en: Events
lt: Įvykiai

en: Browse through your events
lt: Naršyti įvykius

en: No events
lt: Nėra įvykių

en: No events found
lt: Nerasta įvykių

en: All Events
lt: Visi įvykiai

en: Undated
lt: Be datos

note: if no name, pretty up the start time
en: Event %s
lt: Įvykis %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
lt: Nepavyko sukurti laikinojo failo, skirto %s: %s

en: Exporting
lt: Eksportuojama

en: File %s already exists. Replace?
lt: Failas %s jau yra. Pakeisti?

en: _Skip
lt: P_raleisti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: Export file conflict
lt: Eksportuoti failo konfliktą

en: Detect faces…
lt: Aptikti veidus…

en: Detect faces on this photo
lt: Aptikti veidus šioje nuotraukoje

en: Cancel face detection
lt: Atsisakyti veidų aptikimo

en: Close the Faces tool without saving changes
lt: Užverti veidų įrankį neįrašant pakeitimų

en: Click and drag to tag a face
lt: Tempkite veidui pažymėti

en: Click to edit face “%s”
lt: Spauskite veidui „%s“ keisti

en: Stop dragging to add your face and name it.
lt: Nustokite tempti veido pridėjimui ir jo pavadinimui.

en: Type a name for this face, then press Enter
lt: Įveskite šio veido pavadinimą ir spauskite Enter

en: Move or modify the face shape or name and press Enter
lt: Perkelkite arba keiskite veido formą ar pavadinimą ir spauskite Enter

en: Detecting faces
lt: Ieškoma veidų

en: If you don’t set the name of unknown faces they won’t be saved.
lt: Jei nežinomiems veidams nenustatysite pavadinimų, jie nebus įrašyti.

en: Save changes and close the Faces tool
lt: Įrašyti pakeitimus ir užverti veidų įrankį

en: No changes to save
lt: Nėra pakeitimų

en: Error trying to spawn face detection program:
lt: Klaida bandant paleisti veidų aptikimo programą:

en: Folders
lt: Aplankai

en: Browse the library’s folder structure
lt: Naršyti bibliotekos aplankų struktūrą

en: Imports
lt: Importavimai

en: Browse the library’s import history
lt: Naršyti bibliotekos importavimų istoriją

en: Flagged
lt: Pažymėtas

en: Importing…
lt: Importuojama…

en: Preparing to import…
lt: Ruošiamasi importui…

en: Imported %s
lt: Importuota %s

en: Last Import
lt: Paskutinis importavimas

en: Organize and browse your photos
lt: Tvarkykite ir naršykite savo nuotraukas

en: Import From Folder
lt: Importuoti iš aplanko

en: Recurse Into Subfolders
lt: Rekursyviai poaplankiams

en: Emptying Trash…
lt: Išvaloma šiukšlinė…

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in Edit %s Preferences.
    Do you want to continue importing photos?
lt: Shotwell yra sukonfigūruota importuoti nuotraukas į namų aplanką.
    Rekomenduojame pakeisti šį nustatymą Keisti %s nustatymus.
    Ar norite tęsti nuotraukų importą?

note: TODO: Specify which directory/file. var message = ngettext("Photos cannot be imported from this folder", "Photos cannot be imported from these folders", rejected.size)
en: Photos cannot be imported from this directory.
lt: Nuotraukų negalima importuoti iš šio aplanko.

en: Updating library…
lt: Atnaujinama biblioteka…

en: Preparing to auto-import photos…
lt: Ruošiamasi automatiškai importuoti nuotraukas…

en: Auto-importing photos…
lt: Automatiškai impotuojamos nuotraukos…

en: Writing metadata to files…
lt: Metainformacija rašoma į failus…

en: Missing Files
lt: Trūkstami failai

en: Deleting…
lt: Trinama…

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Trash is empty
lt: Šiukšlinė yra tuščia

en: Deleting Photos
lt: Trinamos nuotraukos

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please use the latest version of Shotwell.
lt: Jūsų nuotraukų biblioteka nesuderinama su šia Shotwell versija. Atrodo, kad ji buvo sukurta su Shotwell %s (schema %d). Ši versija yra %s (schema %d). Prašom naudoti naujausią Shotwell versiją.

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d). For more information please check the Shotwell Wiki at %s
lt: Shotwell nepavyko atnaujinti jūsų nuotraukų bibliotekos iš versijos %s (schema %d) į %s (schema %d). Daugiau informacijos ieškokite Shotwell Wiki adresu %s

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
lt: Jūsų nuotraukų biblioteka nesuderinama su šia Shotwell versija. Atrodo, kad ji buvo sukurta su Shotwell %s (schema %d). Ši versija yra %s (schema %d). Jums teks išvalyti savo biblioteką ištrinant %s ir importuoti nuotraukas iš naujo.

en: Unknown error attempting to verify Shotwell’s database: %s
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti Shotwell duomenų bazę: %s

en: Loading Shotwell
lt: Įkeliama Shotwell

en: Path to Shotwell’s private data
lt: Kelias iki Shotwell privačių duomenų

en: DIRECTORY
lt: KATALOGAS

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
lt: Nestebėti bibliotekos aplanko pakeitimų

en: Don’t display startup progress meter
lt: Nerodyti paleidimo eigos

en: Show the application’s version
lt: Rodyti programos versiją

en: Start the application in fullscreen mode
lt: Paleisti programą viso ekrano veiksena

en: Print the metadata of the image file
lt: Spausdinti paveikslėlio failo metaduomenis

en: Name for a custom profile
lt: Pasirinktinio profilio pavadinimas

en: PROFILE
lt: PROFILIS

en: Start with a browser of available profiles
lt: Pradėti nuo esamų profilių naršyklės

en: If PROFILE given with --profile does not exist, create it
lt: Jei naudojant --profile pateikto PROFILIO nėra, jį sukurti

en: Show available profiles
lt: Rodyti visus profilius

note: init GTK (valac has already called g_threads_init())
en: [FILE]
lt: [FAILAS]

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
lt: Norėdami pamatyti visą galimų komandų eilutės parametrų sąrašą, paleiskite „%s --help“.

en: Choose Shotwell's profile
lt: Pasirinkite Shotwell profilį

en: Profile %s does not exist. Did you mean to pass --create as well?
lt: Profilio %s nėra. Ar taip pat norėjote nurodyti --create?

en: Improve this map
lt: Pagerinti šį žemėlapį

en: Lock or unlock map for geotagging by dragging pictures onto the map
lt: Užrakinkite arba atrakinkite žemėlapį geografinėms žymoms tempdami paveikslėlius į žemėlapį

en: Unable to process monitoring updates: %s
lt: Nepavyksta apdoroti stebėjimo atnaujinimų: %s

en: Adjust the size of the thumbnails
lt: Koreguoti miniatiūrų dydį

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
lt: „Shotwell“ negali parodyti pasirinkto vaizdo įrašo:
    %s

note: previous button
en: Previous photo
lt: Ankstesnė nuotrauka

note: next button
en: Next photo
lt: Kita nuotrauka

en: Photo source file missing: %s
lt: Nėra nuotraukos šaltinio failo: %s

[ctx: Dialog Title]
en: Remove From Library
lt: Pašalinti iš bibliotekos

[ctx: Dialog Title]
en: Removing Photo From Library
lt: Šalinama nuotrauka iš bibliotekos

en: Unable to export %s: %s
lt: Nepavyko eksportuoti %s: %s

en: Low (%d%%)
lt: Žemas (%d%%)

en: Medium (%d%%)
lt: Vidutinė (%d%%)

en: High (%d%%)
lt: Didelė (%d%%)

en: Maximum (%d%%)
lt: Didžiausia (%d%%)

note: TRANSLATORS: "modified" here is part of a file name that was changed with another image tool outside of Shotwell. Note that there are potential issues with UTF-8 characters
en: modified
lt: pakeista

note: TRANSLATORS: %s is the name of an online service such as YouTube, Mastodon, ...
en: Manage accounts for %s
lt: Tvarkyti %s paskyras

en: Authors
lt: Autoriai

en: Version
lt: Versija

en: License
lt: Licencija

en: Website
lt: Tinklalapis

en: LGPL v2.1 or later
lt: LGPL v2.1 ar vėlesnė

en: Fill the entire page
lt: Užpildyti visą puslapį

en: 2 images per page
lt: 2 paveikslėliai puslapyje

en: 4 images per page
lt: 4 paveikslėliai puslapyje

en: 6 images per page
lt: 6 paveikslėliai puslapyje

en: 8 images per page
lt: 8 paveikslėliai puslapyje

en: 16 images per page
lt: 16 paveikslėlių puslapyje

en: 32 images per page
lt: 32 paveikslėliai puslapyje

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Printing…
lt: Spausdinama…

en: Unable to print photo:
    
    %s
lt: Nepavyko išspausdinti nuotraukos:
    
    %s

en: Create
lt: Sukurti

en: Create new Profile
lt: Sukurti naują profilį

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Library Folder
lt: Bibliotekos aplankas

en: Choose Library Folder
lt: Pasirinkite bibliotekos aplanką

en: Data Folder
lt: Duomenų aplankas

en: Choose Data Folder
lt: Pasirinkite duomenų aplanką

en: This is the currently active profile
lt: Tai yra šiuo metu aktyvus profilis

en: Remove Profile
lt: Pašalinti profilį

en: Remove this profile
lt: Pašalinti šį profilį

en: Remove profile “%s”
lt: Pašalinti profilį „%s“

en: None of the options will remove any of the images associated with this profile
lt: Nei viena parinktis nepašalins jokio su šiuo profiliu susieto paveikslėlio

en: Remove profile and files
lt: Pašalinti profilį bei failus

en: Remove profile only
lt: Pašalina tik profilį

en: System Profile
lt: Sisteminis profilis

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Items:
lt: Elementai:

en: %d Event | %d Events
lt[0]: %d įvykis
lt[1]: %d įvykiai
lt[2]: %d įvykių

en: %d Photo | %d Photos
lt[0]: %d nuotrauka
lt[1]: %d nuotraukos
lt[2]: %d nuotraukų

en: %d Video | %d Videos
lt[0]: %d vaizdo įrašas
lt[1]: %d vaizdo įrašai
lt[2]: %d vaizdo įrašų

note: display only one date if start and end are the same
en: Date:
lt: Data:

note: display only one time if start and end are the same
en: Time:
lt: Laikas:

note: display time range display date range
en: From:
lt: Nuo:

en: To:
lt: Iki:

en: Duration:
lt: Trukmė:

en: %.1f seconds
lt: %.1f sekundžių

en: Developer:
lt: Kūrėjas:

note: nothing special to be done for now for Events
en: Location:
lt: Vieta:

en: File size:
lt: Failo dydis:

en: Current Development:
lt: Dabartinis kūrimas:

en: Original dimensions:
lt: Originalus matmenys:

en: Camera make:
lt: Fotoaparato gamintojas:

en: Camera model:
lt: Fotoaparato modelis:

en: Flash:
lt: Blykstė:

en: Focal length:
lt: Židinio nuotolis:

en: Exposure date:
lt: Ekspozicijos data:

en: Exposure time:
lt: Ekspozicijos laikas:

en: Exposure bias:
lt: Ekspozicijos paklaida:

en: GPS latitude:
lt: GPS platuma:

en: GPS longitude:
lt: GPS ilguma:

en: Artist:
lt: Menininkas:

en: Copyright:
lt: Autoriaus teisės:

en: Software:
lt: Programinė įranga:

en: Preparing for upload
lt: Ruošiamasi nusiuntimui

en: Uploading %d of %d
lt: Nusiunčiama %d iš %d

en: Publishing to %s can’t continue because an error occurred:
lt: Viešinimas %s negali būti tęsiamas dėl klaidos:

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
lt: Pabandykite skelbti naudodami kitą tarnybą, pasirinkite aukščiau esančiame meniu.

en: Publish Photos
lt: Skelbti nuotraukas

en: Publish photos _to:
lt: Skelb_ti nuotraukas:

en: Publish Videos
lt: Paskelbti vaizdo įrašus

en: Publish videos _to
lt: Publikuoti video į

en: Publish Photos and Videos
lt: Paskelbti nuotraukas ar vaizdo įrašus

en: Publish photos and videos _to
lt: Skelbti nuotraukas ar vaizdo įrašus _į

note: There are no enabled publishing services that accept this media type, warn the user.
en: Unable to publish
lt: Nepavyko paskelbti

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose Edit %s Preferences and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
lt: Shotwell negali paskelbti pasirinktų elementų, nes neturite įjungę tinkamų paskelbimo įskiepių. Pataisymui, pasirinkite Keisti %s nustatymus ir įjunkite vieną ar daugiau viešinimo įskiepių kortelėje <b>įskiepiai</b>.

en: Publishing
lt: Paskelbiama

en: Fetching account information…
lt: Gaunama paskyros informacija…

en: Logging in…
lt: Jungiamasi…

note: Here, we check whether more than one item is being uploaded, and if so, display an alternate message.
en: The selected video was successfully published. | The selected videos were successfully published.
lt[0]: Pasirinkti vaizdo įrašai sėkmingai paskelbti.
lt[1]: Pasirinkti vaizdo įrašai sėkmingai paskelbti.
lt[2]: Pasirinkti vaizdo įrašai sėkmingai paskelbti.

en: The selected photo was successfully published. | The selected photos were successfully published.
lt[0]: Pasirinktos nuotraukos sėkmingai paskelbtos.
lt[1]: Pasirinktos nuotraukos sėkmingai paskelbtos.
lt[2]: Pasirinktos nuotraukos sėkmingai paskelbtos.

en: The selected photos/videos were successfully published.
lt: Pasirinktos nuotraukos bei vaizdo įrašai buvo sėkmingai paskelbtos.

en: Rotate Right
lt: Pasukti dešinėn

en: Rotate Left
lt: Pasukti kairėn

en: Rotate the photos left
lt: Pasukti nuotraukas kairėn

en: Flip Horizontally
lt: Apsukti horizontaliai

en: Flip Vertically
lt: Apsukti vertikaliai

en: _Apply
lt: T_aikyti

en: _Forward
lt: _Pirmyn

en: Leave _Fullscreen
lt: Išjungti _viso ekrano veikseną

en: _Next
lt: _Kita

en: _Previous
lt: _Ankstesnė

en: _Refresh
lt: Įke_lti iš naujo

en: _Revert
lt: _Atstatyti

en: Save _As
lt: Įrašyti k_aip

en: Sort _Ascending
lt: Rikiuoti _didėjančiai

en: Sort _Descending
lt: Rikiuoti _mažėjančiai

en: _Stop
lt: _Stabdyti

en: _Undelete
lt: _Grąžinti pašalintą

en: _Normal Size
lt: _Normalus dydis

en: Best _Fit
lt: Geriausias pri_derinimas

en: Copy Color Adjustments
lt: Kopijuoti spalvų korekcijas

en: Copy the color adjustments applied to the photo
lt: Kopijuoti nuotraukai pritaikytas spalvų korekcijas

en: Paste Color Adjustments
lt: Įdėti spalvų korekcijas

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
lt: Pritaikyti nukopijuotas spalvų korekcijas pažymėtoms nuotraukoms

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Crop the photo’s size
lt: Apkirpti nuotraukos dydį

en: Straighten
lt: Ištiesinti

en: Straighten the photo
lt: Ištiesinti nuotrauką

en: Red-eye
lt: Raudonų akių efektas

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
lt: Sumažinti arba panaikinti raudonų akių efektą nuotraukoje

en: Adjust
lt: Koreguoti

en: Adjust the photo’s color and tone
lt: Koreguoti nuotraukos spalvą ir toną

en: Revert to Original
lt: Atstatyti originalią

en: Revert External E_dits
lt: Panaikinti išorinius _pakeitimus

en: Revert to the master photo
lt: Atstatyti pagrindinę nuotrauką

en: Set selected image to be the new desktop background
lt: Padaryti pasirinktą paveikslėlį naujuoju darbalaukio fonu

en: Set as _Desktop Slideshow…
lt: Nustatyti kaip _darbalaukio fonų demonstraciją…

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Redo
lt: Pakartoti

en: Make Key Photo for Event
lt: Padaryti pagrindine įvykio nuotrauka

en: New Event
lt: Naujas įvykis

en: Move Photos
lt: Perkelti nuotraukas

en: Move photos to an event
lt: Perkelti nuotraukas į įvykį

en: Merge
lt: Sujungti

en: Combine events into a single event
lt: Sujungti įvykius į vieną

en: Set Rating
lt: Pridėti vertinimą

en: Change the rating of your photo
lt: Pakeisti nuotraukos įvertinimą

en: Increase Rating
lt: Padidinti įvertinimą

en: Decrease Rating
lt: Sumažinti įvertinimą

en: Unrated
lt: Neįvertinta

en: Rate Unrated
lt: Pašalinti įvertinimą

en: Setting as unrated
lt: Šalinamas įvertinimas

en: Remove any ratings
lt: Pašalinti visus įvertinimus

en: Rejected
lt: Atmesta

en: Rate Rejected
lt: Įvertinti kaip atmestą

en: Setting as rejected
lt: Nustatoma kaip atmesta

en: Set rating to rejected
lt: Įvertinti kaip atmestą

en: Rejected Only
lt: Tik atmestos

en: Show only rejected photos
lt: Rodyti tik atmestas nuotraukas

[ctx: Tooltip]
en: Show all photos, including rejected
lt: Rodyti visas nuotraukas, įskaitant atmestas

note: Button tooltip
en: Show all photos
lt: Rodyti visas nuotraukas

en: Display each photo’s rating
lt: Rodyti kiekvienos nuotraukos įvertinimą

en: Filter Photos
lt: Filtruoti nuotraukas

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
lt: Atsižvelgiant į filtrą, riboti rodytinų nuotraukų skaičių

en: Duplicate
lt: Sukurti kopiją

en: Make a duplicate of the photo
lt: Sukurti nuotraukos kopiją

en: _Print…
lt: S_pausdinti…

en: Pu_blish…
lt: _Viešinti…

[ctx: Button Label]
note: Button label
en: Edit Title
lt: Taisyti antraštę

note: Button label
en: Edit Comment
lt: Keisti komentarą

en: Adjust Date and Time
lt: Taisyti datą ir laiką

[ctx: Dialog Title]
note: Dialog title
en: Add Tags
lt: Pridėti žymų

en: _Find…
lt: _Rasti…

en: _Flag
lt: _Žymėti

en: Un_flag
lt: At_žymėti

en: Mark faces of people in the photo
lt: Žymėti žmonių veidus nuotraukoje

en: Modify Faces
lt: Keisti veidus

en: Delete Face
lt: Šalinti veidą

en: Unable to launch editor: %s
lt: Nepavyko paleisti rengyklės: %s

en: Add Tag “%s”
lt: Pridėti žymą „%s“

note: Used when adding two tags to photo(s)
en: Add Tags “%s” and “%s”
lt: Pridėti žymas „%s“ ir „%s“

[ctx: UndoRedo menu entry]
note: Undo/Redo command name (in Edit menu)
en: Add Tags
lt: Pridėti žymų

en: _Delete Tag “%s”
lt: _Šalinti žymą „%s“

en: Delete Tag “%s”
lt: Šalinti žymą „%s“

en: Delete Tag
lt: Šalinti žymą

en: Re_name Tag “%s”…
lt: Per_vadinti žymą „%s“…

en: Rename Tag “%s” to “%s”
lt: Pervadinti žymą „%s“ į „%s“

en: Modify Tags
lt: Keisti žymą

en: Tag Photo as “%s” | Tag Photos as “%s”
lt[0]: Žymėti nuotraukas kaip „%s“
lt[1]: Žymėti nuotraukas kaip „%s“
lt[2]: Žymėti nuotraukas kaip „%s“

en: Tag the selected photo as “%s” | Tag the selected photos as “%s”
lt[0]: Žymėti pasirinktą nuotrauką kaip „%s“
lt[1]: Žymėti pasirinktas nuotraukas kaip „%s“
lt[2]: Žymėti pasirinktas nuotraukas kaip „%s“

en: Remove Tag “%s” From _Photo | Remove Tag “%s” From _Photos
lt[0]: Pašalinti žymą „%s“ iš _nuotraukų
lt[1]: Pašalinti žymą „%s“ iš _nuotraukų
lt[2]: Pašalinti žymą „%s“ iš _nuotraukų

en: Remove Tag “%s” From Photo | Remove Tag “%s” From Photos
lt[0]: Pašalinti žymą „%s“ iš nuotraukų
lt[1]: Pašalinti žymą „%s“ iš nuotraukų
lt[2]: Pašalinti žymą „%s“ iš nuotraukų

en: Unable to rename tag to “%s” because the tag already exists.
lt: Nepavyko pervadinti žymos į „%s“, kadangi tokia žyma jau yra.

en: Unable to rename search to “%s” because the search already exists.
lt: Nepavyko pervadinti paieškos į „%s“, nes tokia paieška jau yra.

note: Saved search button
en: Saved Search
lt: Įrašyta paieška

en: Delete Search
lt: Ištrinti paiešką

en: Rename Search “%s” to “%s”
lt: Pervadinti paiešką „%s“ į „%s“

en: Delete Search “%s”
lt: Ištrinti paiešką „%s“

en: Unable to rename face to “%s” because the face already exists.
lt: Nepavyko pervadinti žymos į „%s“, kadangi tokia žyma jau yra.

en: Remove Face “%s” From _Photo | Remove Face “%s” From _Photos
lt[0]: Pašalinti veidą „%s“ iš _nuotraukų
lt[1]: Pašalinti veidą „%s“ iš _nuotraukų
lt[2]: Pašalinti veidą „%s“ iš _nuotraukų

en: Remove Face “%s” From Photo | Remove Face “%s” From Photos
lt[0]: Pašalinti veidą „%s“ iš nuotraukos
lt[1]: Pašalinti veidą „%s“ iš nuotraukos
lt[2]: Pašalinti veidą „%s“ iš nuotraukos

note: Translators: This means to teach the face to the face recognition system
en: _Train Face “%s” From Photo
lt: _Mokyti atpažinti veidą „%s“ pagal nuotrauką

en: Re_name Face “%s”…
lt: Per_vadinti veidą „%s“…

en: Rename Face “%s” to “%s”
lt: Pervadinti veidą „%s“ į „%s“

en: _Delete Face “%s”
lt: _Šalinti veidą „%s“

en: Delete Face “%s”
lt: Ištrinti veidą „%s“

en: Rate %s
lt: Įvertinti %s

en: Set rating to %s
lt: Įvertinti %s

en: Setting rating to %s
lt: Įvertinama %s

en: Display %s
lt: Rodyti %s

en: Only show photos with a rating of %s
lt: Rodyti tik nuotraukas, įvertintas %s

en: %s or Better
lt: %s ar geresnes

en: Display %s or Better
lt: Rodyti %s ar geresnes

en: Only show photos with a rating of %s or better
lt: Rodyti nuotraukas, įvertintas %s ar geriau

en: Open the selected photo’s directory in the file manager
lt: Atverti pasirinktos nuotraukos aplanką failų tvarkytuvėje

en: Unable to open in file manager: %s
lt: Nepavyko atverti failų tvarkytuvėje: %s

en: Select all items
lt: Pasirinkti visus elementus

note: ...precache the timestamp string... / Locale-specific time format for 12-hour time, i.e. 8:31 PM / Precede modifier with a dash ("-") to pad with spaces, otherwise will pad with zeroes / See http://developer.gnome.org/glib/2.32/glib-GDateTime.html#g-date-time-format / Locale-specific time format for
en: %a %b %d, %Y
lt: %Y %b %d, %a

[ctx: MultimonthFormat]
note: / Locale-specific calendar date format for multi-month strings, / i.e. the "Mon Apr 06, 2006" in "Tue Mar 08 to Mon Apr 06, 2006" / See http://developer.gnome.org/glib/2.32/glib-GDateTime.html#g-date-time-format
en: %a %b %d, %Y
lt: %Y %b %d, %a

en: Slideshow
lt: Demonstracija

note: Ordering must correspond with SearchConditionText.Context
en: contains
lt: turi

note: Ordering must correspond with Context
en: is exactly
lt: tiksliai

en: starts with
lt: prasideda

en: ends with
lt: baigiasi

en: does not contain
lt: neturi

en: is not set
lt: nenustatyta

en: is set
lt: nustatyta

note: Ordering must correspond with SearchConditionMediaType.Context
en: is
lt: –

en: is not
lt: nėra

note: Ordering must correspond with SearchConditionMediaType.MediaType
en: any photo
lt: bet kokia nuotrauka

en: a raw photo
lt: tiesioginė nuotrauka

en: a video
lt: vaizdo įrašas

en: has
lt: turi

en: has no
lt: neturi

en: modifications
lt: pakeitimai

en: internal modifications
lt: vidiniai pakeitimai

en: external modifications
lt: išoriniai pakeitimai

note: Ordering must correspond with SearchConditionFlagged.State
en: flagged
lt: pažymėta

en: not flagged
lt: nepažymėta

en: and higher
lt: ir aukštesnė

en: only
lt: tik

en: and lower
lt: ir žemesnė

en: is after
lt: yra po

en: is before
lt: yra prieš

en: is between
lt: yra tarp

en: and
lt: ir

en: Any text
lt: Bet koks tekstas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Tag
lt: Žyma

en: Comment
lt: Komentaras

en: Event name
lt: Įvykio pavadinimas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Face
lt: Veidas

en: Media type
lt: Laikmenos tipas

en: Flag state
lt: Žymėjimo būsena

en: Photo state
lt: Nuotraukos būsena

en: Rating
lt: Reitingas

en: Date
lt: Data

en: Saved Searches
lt: Įrašytos paieškos

en: Organize your saved searches
lt: Tvarkykite įrašytas paieškas

en: ★+ Rating
lt: ★+ Reitingas

en: ★★+ Rating
lt: ★★+ Reitingas

en: ★★★+ Rating
lt: ★★★+ Reitingas

en: ★★★★+ Rating
lt: ★★★★+ Reitingas

en: ★★★★★+ Rating
lt: ★★★★★+ Reitingas

en: Error loading search bar UI: %s
lt: Klaida įkeliant paieškos juostos sąsają: %s

note: Ticket #3260 - Add a 'close' context menu to the searchbar. Prepare the close menu for use, but don't display it yet; we'll connect it to secondary click later on.
en: Close
lt: Užverti

note: Type label and toggles
en: Type
lt: Tipas

en: Videos
lt: Vaizdo įrašai

en: RAW Photos
lt: RAW nuotraukos

en: Use a saved search to filter items in the current view
lt: Naudoti įrašytą paiešką elementų filtravimui dabartiniame rodinyje

note: Set up toolbar add toolbar buttons
en: Back
lt: Atgal

en: Go to the previous photo
lt: Pereiti prie ankstesnės nuotraukos

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Pause the slideshow
lt: Pristabdyti skaidrių peržiūrą

en: Next
lt: Kita

en: Go to the next photo
lt: Pereiti prie kitos nuotraukos

en: Change slideshow settings
lt: Keisti skaidrių peržiūros nustatymus

note: An entire slideshow set might be missing, so check for a loop.
en: All photo source files are missing.
lt: Trūksta visų nuotraukų šaltinių failų.

en: Play
lt: Rodyti

en: Continue the slideshow
lt: Toliau rodyti skaidrių peržiūrą

en: Slideshow Transitions
lt: Skaidrių perėjimai

en: (None)
lt: (Nėra)

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Tags
lt: Žymos

en: Organize and browse your photo’s tags
lt: Tvarkykite ir naršykite savo nuotraukų žymas

en: untitled
lt: nepavadinta

note: multiple videos
en: Export Videos
lt: Eksportuoti vaizdo įrašus
